Resultat for klasse D17
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nydalens SK 1
1. Tone Bergerud Lye 2. Anna Ulvensøen 3. Anne M Hausken Nordberg |
0:37:25 5. 0:34:29 1. 0:37:29 1. |
1:49:23
0:37:25 5. 1:11:54 2. 1:49:23 1. |
OK | D17 |
2 | NTNUI 1
1. Emma Arnesen 2. Ane Dyrkorn 3. Ida Lindkvist |
0:35:48 1. 0:36:01 2. 0:40:44 4. |
1:52:33
0:35:48 1. 1:11:49 1. 1:52:33 2. |
OK | D17 |
3 | Byåsen IL 1
1. Lene Berg Hanssen 2. Ragnhild Eide 3. Ingeborg Eide |
0:38:57 9. 0:37:20 3. 0:39:58 2. |
1:56:15
0:38:57 9. 1:16:17 4. 1:56:15 3. |
OK | D17 |
4 | NTNUI 2
1. Ane Sofie Krogh 2. Ingrid Gulbrandsen 3. Ingrid Lundanes |
0:38:52 7. 0:39:13 7. 0:40:36 3. |
1:58:41
0:38:52 7. 1:18:05 6. 1:58:41 4. |
OK | D17 |
5 | Tyrving IL 1
1. Ingjerd Myhre 2. Mina Jørgensen 3. Marion Aebi |
0:37:06 3. 0:41:27 11. 0:41:06 5. |
1:59:39
0:37:06 3. 1:18:33 7. 1:59:39 5. |
OK | D17 |
6 | Fossum IF 1
1. Victoria Hæstad Bjørnstad 2. Gunvor Hov Høydal 3. Karen Hoel Jomaas |
0:37:03 2. 0:38:09 5. 0:44:32 8. |
1:59:44
0:37:03 2. 1:15:12 3. 1:59:44 6. |
OK | D17 |
7 | Nydalens SK 2
1. Alva Marika Niklasson 2. Siri Ulvestad 3. Marte Narum |
0:39:16 14. 0:37:50 4. 0:42:43 7. |
1:59:49
0:39:16 14. 1:17:06 5. 1:59:49 7. |
OK | D17 |
8 | Fredrikstad SK 1
1. Marit Kahrs 2. Heidi Østlid Bagstevold 3. Marie Olaussen |
0:42:43 16. 0:39:32 9. 0:41:59 6. |
2:04:14
0:42:43 16. 1:22:15 10. 2:04:14 8. |
OK | D17 |
9 | Halden SK 1
1. Ingrid Kronborg Bronebakk 2. Idun Kristine Felde Olaussen 3. Eveliina Hirvonen |
0:40:06 15. 0:38:55 6. 0:45:28 9. |
2:04:29
0:40:06 15. 1:19:01 8. 2:04:29 9. |
OK | D17 |
10 | NTNUI 3
1. Margrethe Wisløff 2. Emma Stenbacka 3. Tilla Farnes Hennum |
0:43:48 20. 0:41:37 12. 0:47:42 10. |
2:13:07
0:43:48 20. 1:25:25 13. 2:13:07 10. |
OK | D17 |
11 | Nydalens SK 3
1. Delphine Poirot 2. Lone Brochmann 3. Emilie Westin |
0:44:09 21. 0:39:25 8. 0:52:39 13. |
2:16:13
0:44:09 21. 1:23:34 11. 2:16:13 11. |
OK | D17 |
12 | NTNUI 5
1. Sofie Skyttersæter Iversen 2. Hanne Vassend 3. Christiane Ruud Bøckman |
0:38:54 8. 0:40:45 10. 0:57:05 20. |
2:16:44
0:38:54 8. 1:19:39 9. 2:16:44 12. |
OK | D17 |
13 | Ås-NMBU Orientering 1
1. Kaja Winsnes Nordhagen 2. Kristine Ausen 3. Rannveig W.Nordhagen |
0:38:59 11. 0:57:43 28. 0:48:21 11. |
2:25:03
0:38:59 11. 1:36:42 19. 2:25:03 13. |
OK | D17 |
14 | NTNUI 4
1. Andrea Ranvik 2. Karoline Aune 3. Hedda Raadal Bjørlo |
0:51:32 27. 0:44:42 14. 0:53:23 17. |
2:29:37
0:51:32 27. 1:36:14 18. 2:29:37 14. |
OK | D17 |
15 | Freidig 1
1. Mathea Spets Storhov 2. Mari Angell-Petersen 3. Ane Malene Kolstad |
0:52:45 29. 0:44:50 15. 0:52:06 12. |
2:29:41
0:52:45 29. 1:37:35 20. 2:29:41 15. |
OK | D17 |
16 | Fossum IF 2
1. Ragnhild Hjermstad 2. Heidi Kristina Sebjørnsen 3. Helene Bjørkvold Jendal |
0:42:53 17. 0:43:35 13. 1:03:18 25. |
2:29:46
0:42:53 17. 1:26:28 14. 2:29:46 16. |
OK | D17 |
17 | Sturla, IF 1
1. Hedda Kjeldsen 2. Marie Kvarme 3. Mina Akiko Horni Johnsen |
0:52:25 28. 0:45:21 16. 0:53:10 16. |
2:30:56
0:52:25 28. 1:37:46 21. 2:30:56 17. |
OK | D17 |
18 | NTNUI 6
1. Signe Bredholt Jørgensen 2. Tora Aasheim Nymark 3. Ronja Björklund |
0:45:46 22. 0:48:12 18. 0:57:43 21. |
2:31:41
0:45:46 22. 1:33:58 17. 2:31:41 18. |
OK | D17 |
19 | Tyrving IL 2
1. Vida Helland-Hansen 2. Stella Holmboe 3. Kaja Peikli |
0:47:57 25. 0:50:14 19. 0:55:59 18. |
2:34:10
0:47:57 25. 1:38:11 22. 2:34:10 19. |
OK | D17 |
20 | NTNUI 7
1. Maria Ulseth Sylte 2. Thea Sildnes Baklid 3. Ane Nielsen Solberg |
0:47:07 23. 0:54:34 23. 0:52:53 15. |
2:34:34
0:47:07 23. 1:41:41 25. 2:34:34 20. |
OK | D17 |
21 | Løten o-lag 1
1. Emilie Westli Andersen 2. Henriette Berg 3. June Rogstad Bekkevold |
0:37:26 6. 0:46:40 17. 1:14:29 30. |
2:38:35
0:37:26 6. 1:24:06 12. 2:38:35 21. |
OK | D17 |
22 | Kongsberg OL 1
1. Selma Høivold 2. Mari Øverby 3. Konstanse Moholth |
0:47:16 24. 0:56:06 26. 0:56:25 19. |
2:39:47
0:47:16 24. 1:43:22 29. 2:39:47 22. |
OK | D17 |
23 | Bø OL 1
1. Aurora Fossøy 2. Ragnhild Grevskott 3. Trude Harstad |
0:43:18 18. 0:58:57 30. 0:59:14 22. |
2:41:29
0:43:18 18. 1:42:15 27. 2:41:29 23. |
OK | D17 |
24 | Stavanger Orienteringsklubb 1
1. Sara Nystrøm Olsen 2. Dina Torgersen 3. Tone Torgersen |
0:38:57 9. 1:00:46 32. 1:03:37 26. |
2:43:20
0:38:57 9. 1:39:43 23. 2:43:20 24. |
OK | D17 |
25 | Nydalens SK 4
1. Guro Vassend 2. Marit Rønning Skoglund 3. Ingeborg Ellegaard Melby |
0:54:50 30. 0:59:28 31. 0:52:49 14. |
2:47:07
0:54:50 30. 1:54:18 30. 2:47:07 25. |
OK | D17 |
26 | Tyrving IL 3
1. Ida Tiltnes 2. Iris Holst 3. Lise Østlid Bagstevold |
0:43:25 19. 0:57:39 27. 1:09:04 28. |
2:50:08
0:43:25 19. 1:41:04 24. 2:50:08 26. |
OK | D17 |
27 | Larvik OK 1
1. Elin Bjerva 2. Ingrid Undstad 3. Ida Sofie Hjortland |
0:39:03 13. 0:53:19 22. 1:18:04 31. |
2:50:26
0:39:03 13. 1:32:22 16. 2:50:26 27. |
OK | D17 |
28 | Porsgrunn OL 1
1. Une Holtermann 2. Anine Kjørholt Lie 3. Julie Eikeland |
0:37:23 4. 0:54:52 24. 1:18:12 32. |
2:50:27
0:37:23 4. 1:32:15 15. 2:50:27 28. |
OK | D17 |
29 | Lillomarka OL 1
1. Karoline Sønsterudbråten 2. Tone Aamli Sundtjønn 3. Ingvild Brekke |
0:50:02 26. 0:51:51 20. 1:09:55 29. |
2:51:48
0:50:02 26. 1:41:53 26. 2:51:48 29. |
OK | D17 |
30 | Østmarka OK 1
1. Marie Hammer Iversen 2. Janna Sofie Tellesbø 3. Ingrid Marie Stubban Hygen |
0:56:28 31. 0:58:39 29. 1:03:04 24. |
2:58:11
0:56:28 31. 1:55:07 31. 2:58:11 30. |
OK | D17 |
31 | Søgne og Songdalen OK 1
1. Astrid White 2. Christina White 3. Irene Beate Øhrn Arnevik |
1:03:26 32. 0:51:58 21. 1:02:56 23. |
2:58:20
1:03:26 32. 1:55:24 32. 2:58:20 31. |
OK | D17 |
32 | OL Tønsberg og omegn 1
1. Mathea Gløersen 2. Maria Grovan 3. Lerke Hjelseth |
0:38:59 11. 1:04:03 33. 1:26:17 33. |
3:09:19
0:38:59 11. 1:43:02 28. 3:09:19 32. |
OK | D17 |
33 | Nydalens SK 5
1. Elise Wærp Hauge 2. Kjersti Adéla Westin 3. Roisin Long |
1:11:20 33. 0:56:05 25. 1:09:00 27. |
3:16:25
1:11:20 33. 2:07:25 33. 3:16:25 33. |
OK | D17 |
34 | Bækkelagets SK 1
1. Åsne Skram Trømborg 2. Malin Sandstad 3. Tilda Johansson |
0:37:24 0:39:42 0:45:21 |
2:02:27
- - - |
DSQ | D17 |
35 | Bergen TF/Konnerud IL/Oppsal 1
1. Tina Kalleson 2. Mille Vasshaug Jægtvik 3. Ingeborg Rygg Eikeland |
0:43:15 0:48:54 0:45:56 |
2:18:05
- - - |
DSQ | D17 |
36 | Sandefjord OK 1
1. Ingrid Mobråthen 2. Live Bredholt Jørgensen 3. Gjendine Gjelstad Rebård |
0:53:10 0:44:21 0:59:49 |
2:37:20
- - - |
DSQ | D17 |
37 | Ganddal IL / Heming Orientering
1. Malene Teresia Jebsen 2. Ida Marie Flågen 3. Ingrid Lamark |
0:50:13 0:50:51 0:59:16 |
2:40:20
- - - |
DSQ | D17 |
38 | Lillehammer OK / Vang OL 1 1
1. Martine Skjelsvik 2. Anne Frøisland 3. Inger Liv Bjerkreim |
0:49:24 1:20:15 0:48:15 |
2:57:54
- - - |
DSQ | D17 |
39 | Fredrikstad SK/OK Moss 2 1
1. Idunn Strand 2. Kaja Samuelsen Skiri 3. Ida Olea Solli |
0:53:20 0:52:07 1:12:44 |
2:58:11
- - - |
DSQ | D17 |
40 | Sandefjord OK 2
1. |
- |
-
- |
DSQ | D17 |
41 | Freidig/Nidarøst OK 2 2
1. Anna Aurora Nolte 2. Stine Aune 3. |
0:43:22 0:53:34 - |
-
- - - |
DSQ | D17 |
42 | Halden SK 2
1. Vendula Haldin 2. Ida Marie Næss Bjørgul 3. Jo Shepherd |
0:44:11 0:38:18 - |
-
- - - |
DSQ | D17 |
43 | IK Grane Arendal Orientering 1
1. Christine Mikkelsen 2. Janne Thygesen |
0:43:54 - |
-
- - |
DSQ | D17 |
44 | OK Moss 1
1. Frida Hovgaard Eisvang 2. Solveig Pehrsen-Lunde 3. |
0:50:07 0:52:03 - |
-
- - - |
DSQ | D17 |
45 | Tyrving IL 4
1. |
- |
-
- |
DSQ | D17 |
46 | NTNUI 8
1. Idunn Haavengen 2. Lene Therese Myrland |
1:07:21 - |
-
- - |
DSQ | D17 |
47 | Gandal IL/Sandnes IL 1
1. |
- |
-
- |
DSQ | D17 |