Resultat for klasse D 13-16
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nydalens SK 1
1. Marie Scheele 2. Helene Scheele 3. Eira Skaarer Wiklund |
0:36:05 1. 0:16:13 1. 0:32:44 1. |
1:25:02
0:36:05 1. 0:52:18 1. 1:25:02 1. |
OK | D 13-16 |
2 | Fredrikstad SK 1
1. Ingrid Pedersen Holmskau 2. Marte Hox Brynildsen 3. Hedvig Scheele Søyland 4. Jenny Danevad |
0:39:39 3. 0:20:10 5. 0:20:15 6. 0:34:22 2. |
1:34:11
0:39:39 3. 0:59:49 3. - 1:34:11 2. |
OK | D 13-16 |
3 | Oppsal Orientering 1
1. Ingeborg Roll Mosland 2. Tale Nordby Hvenekilde 3. Ane Hustvedt |
0:37:36 2. 0:17:00 2. 0:39:42 5. |
1:34:18
0:37:36 2. 0:54:36 2. 1:34:18 3. |
OK | D 13-16 |
4 | Fossum IF 1
1. Elise Nygård Thorseng 2. Gunde Tumelionis 3. Signe Holo |
0:44:33 10. 0:23:17 7. 0:38:07 3. |
1:45:57
0:44:33 9. 1:07:50 8. 1:45:57 5. |
OK | D 13-16 |
5 | Halden SK 1
1. Sigrid Schmitt Gran 2. Inger Anne Svendsby Braarud 3. Minna Sofie Wingstedt |
0:42:33 9. 0:24:19 8. 0:39:08 4. |
1:46:00
0:42:33 8. 1:06:52 5. 1:46:00 6. |
OK | D 13-16 |
6 | Asker Skiklubb 1
1. Astrid Ytterbø 2. Maren Aure Skogedal 3. Ragnhild Øfsthus Gravir |
0:40:08 5. 0:27:39 15. 0:41:29 6. |
1:49:16
0:40:08 4. 1:07:47 7. 1:49:16 7. |
OK | D 13-16 |
7 | Heming Orientering 2
1. Anna Øvrebø Myrvold 2. Ingrid Merete Jebsen 3. Karoline Jebsen |
0:40:25 7. 0:27:30 14. 0:50:52 8. |
1:58:47
0:40:25 6. 1:07:55 9. 1:58:47 8. |
OK | D 13-16 |
8 | Asker Skiklubb / Tyrving IL 2
1. Sofia Øhlckers 2. Una Nastad 3. Karin Halsaa Dolven |
0:40:15 6. 0:27:26 13. 1:03:03 9. |
2:10:44
0:40:15 5. 1:07:41 6. 2:10:44 9. |
OK | D 13-16 |
9 | Heming Orientering 1
1. Henni Hattestad Kristensen 2. Kajsa Harstad Arntsen 3. Astrid Reusch |
0:45:33 11. 0:26:20 11. 0:58:00 15. |
2:09:53
0:45:33 11. 1:11:53 11. 2:09:53 11. |
OK | D 13-16 |
10 | Østmarka OK 1
1. Martine Arntsen Haug 2. Leonie Svensvik 3. Ellen Margrete Stubban Hygen |
0:54:00 16. 0:29:52 18. 0:51:10 12. |
2:15:02
0:54:00 16. 1:23:52 16. 2:15:02 12. |
OK | D 13-16 |
11 | Nydalens SK 3
1. Hanne Wærp Hauge 2. Boiana Iordanova 3. Sofie Vennerød 4. Josefine Oraug Rygh |
0:40:07 4. 0:39:59 20. 0:41:11 21. 0:55:25 13. |
2:15:31
0:40:07 10. 1:20:06 15. - 2:15:31 13. |
OK | D 13-16 |
12 | Fossum IF 2
1. Tuva Høyer 2. Hedvig Nyberg-Hansen 3. Anne Østvold |
1:00:24 17. 0:29:38 17. 0:50:51 11. |
2:20:53
1:00:24 17. 1:30:02 17. 2:20:53 14. |
OK | D 13-16 |
13 | Raumar Orientering 1
1. Oline Soma Slåstad 2. Eline Andrea Andersen 3. Kristin Haugen Øgaard |
0:45:35 12. 0:32:27 19. 1:06:40 17. |
2:24:42
0:45:35 12. 1:18:02 12. 2:24:42 15. |
OK | D 13-16 |
14 | Oppsal Orientering 2
1. Ingrid Johansen-Barli 2. Åse Lurås 3. Synne Nordby Hvenekilde |
0:53:27 15. 0:26:38 12. 1:06:29 16. |
2:26:34
0:53:27 15. 1:20:05 14. 2:26:34 16. |
OK | D 13-16 |
15 | Nydalens SK 2
1. Mari Aarseth 2. Alma Rygh Holten 3. Inka M. Boldingh Debernard |
0:53:14 14. 0:25:14 9. 1:16:54 18. |
2:35:22
0:53:14 14. 1:18:28 13. 2:35:22 18. |
OK | D 13-16 |
16 | OK Moss 1
1. Erika Lind-Larsen 2. Sofie Holm Nedrebø 3. Tuva Fosser Lundsrud 4. Emma Aune Jakobsen |
0:40:54 8. 0:19:59 3. 0:20:00 4. 0:44:20 7. |
1:45:13
0:40:54 7. 1:00:53 4. - 1:45:13 4. |
DSQ | D 13-16 |
17 | Oppsal Orientering 3
1. Tuva Berger Gjelstad 2. Iben Johansen-Barli 3. Mari Kalleson |
0:45:36 13. 0:25:34 10. 0:49:51 10. |
2:01:01
0:45:36 13. 1:11:10 10. 2:01:01 10. |
DSQ | D 13-16 |
18 | Fossum IF 3
1. Charlotte Hopsnes 2. Silje Andresen Skotte 3. Alida Hertzenberg |
1:06:32 18. 0:29:21 16. 0:57:59 14. |
2:33:52
1:06:32 18. 1:35:53 18. 2:33:52 17. |
DSQ | D 13-16 |