OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
KOK Sommercup løp 2 (05.07.2016)
A-kort
Resultat for klasse A-kort
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Dan Pavlovec
0:28:15
OK
100%
68%
A-kort
A-kort
A-kort-1
2
Kristen Ribe
0:28:54
OK
92%
79%
A-kort
A-kort
A-kort-1
3
Sarka Sokolarova
0:29:37
OK
93%
72%
A-kort
A-kort
A-kort-1
4
Jakub Bily
0:29:49
OK
91%
75%
A-kort
A-kort
A-kort-1
5
Rose Riby
0:30:11
OK
93%
68%
A-kort
A-kort
A-kort-1
6
Katerina Dolejsi
0:31:30
OK
94%
58%
A-kort
A-kort
A-kort-1
7
Lucie Janouskova
0:31:35
OK
96%
55%
A-kort
A-kort
A-kort-1
8
Josef Nagy
0:32:17
OK
89%
65%
A-kort
A-kort
A-kort-1
9
Jakub Bradac
0:32:23
OK
96%
50%
A-kort
A-kort
A-kort-1
10
Lucie Novakova
0:32:36
OK
96%
49%
A-kort
A-kort
A-kort-1
11
Martin Adamec
0:32:43
OK
100%
43%
A-kort
A-kort
A-kort-1
12
Pavel Pachner
0:33:01
OK
87%
64%
A-kort
A-kort
A-kort-1
13
Marketa Thorova
0:33:09
OK
96%
46%
A-kort
A-kort
A-kort-1
14
John Runde
0:33:54
OK
90%
53%
A-kort
A-kort
A-kort-1
15
Lucie Roskotova
0:34:04
OK
91%
51%
A-kort
A-kort
A-kort-1
16
Alena Linkova
0:36:00
OK
79%
65%
A-kort
A-kort
A-kort-1
17
Anna Budska
0:36:57
OK
88%
43%
A-kort
A-kort
A-kort-1
18
Sigrid Ekeland
0:37:14
OK
82%
53%
A-kort
A-kort
A-kort-1
19
Ingvild Mulen
0:38:03
OK
75%
65%
A-kort
A-kort
A-kort-1
20
Per Olav Haarr
0:38:22
OK
79%
54%
A-kort
A-kort
A-kort-1
21
Ingunn Schei
0:40:01
OK
77%
51%
A-kort
A-kort
A-kort-1
22
Magne Reier Jørgensen
0:40:13
OK
70%
68%
A-kort
A-kort
A-kort-1
23
Erling Strand
0:40:31
OK
69%
68%
A-kort
A-kort
A-kort-1
24
Reidar Sæstad
0:41:29
OK
66%
73%
A-kort
A-kort
A-kort-1
25
Ludmila Hudska
0:41:39
OK
70%
62%
A-kort
A-kort
A-kort-1
26
Terje Wold
0:42:38
OK
80%
35%
A-kort
A-kort
A-kort-1
27
Anna Furstova
0:42:42
OK
82%
33%
A-kort
A-kort
A-kort-1
28
Karolina Stanova
0:42:47
OK
69%
56%
A-kort
A-kort
A-kort-1
29
Bjørn Egner
0:43:14
OK
65%
66%
A-kort
A-kort
A-kort-1
30
Yngve Vetrhus
0:43:45
OK
92%
19%
A-kort
A-kort
A-kort-1
31
Marketa Pavlikova
0:43:55
OK
86%
25%
A-kort
A-kort
A-kort-1
32
Helge Kristensen
0:45:11
OK
70%
47%
A-kort
A-kort
A-kort-1
33
Emma Danevad
0:45:46
OK
71%
45%
A-kort
A-kort
A-kort-1
34
Liv Bente H Friestad
0:46:29
OK
64%
56%
A-kort
A-kort
A-kort-1
35
Ole Kristian Lauvnes
0:49:06
OK
58%
65%
A-kort
A-kort
A-kort-1
36
Bjørn A Friestad
0:54:02
OK
72%
23%
A-kort
A-kort
A-kort-1
37
Einar Jørundland
1:03:54
OK
46%
59%
A-kort
A-kort
A-kort-1
38
Gudveig Jørundland
1:04:43
OK
47%
55%
A-kort
A-kort
A-kort-1
39
Dominika Pachnerova
-
DSQ
0%
0%
A-kort
39
Bjørnar Kregnes
-
DSQ
0%
0%
A-kort
39
May Meling
-
DSQ
0%
0%
A-kort
39
Sarka Knizkova
-
DNF
0%
0%
A-kort
39
Harald Vingerhagen
-
DNF
0%
0%
A-kort
39
Øyvind Jørgensen
-
DNF
0%
0%
A-kort
39
Petr Melichar
-
DNF
0%
0%
A-kort
39
Martina Nejezchlebova
-
DNF
0%
0%
A-kort
39
Blanka Krenkova
-
DNF
0%
0%
A-kort
39
Jack Bjørnsen
-
DNF
0%
0%
A-kort
39
Håkon Danevad
-
DNF
0%
0%
A-kort
39
Lenka Kovarova
-
DNF
0%
0%
A-kort
39
Ondrej Budsky
-
DNF
0%
0%
A-kort