OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Nydalten med Testløp Junior VM - mellom (04.06.2016)
D17-20E
Resultat for klasse D17-20E
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Ingeborg Eide
0:27:50
OK
99%
73%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
2
Ragnhild Hjermstad
0:28:21
OK
93%
78%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
3
Tonje Vassend
0:28:37
OK
100%
63%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
4
Ella Arentz Hagen
0:30:22
OK
93%
68%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
5
Anine Ahlsand
0:30:25
OK
99%
60%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
6
Anine Lome
0:30:30
OK
100%
62%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
7
Synne Strand
0:30:40
OK
98%
56%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
8
Victoria Hæstad Bjørnstad
0:30:52
OK
100%
56%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
9
Ingrid Lundanes
0:31:04
OK
99%
56%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
10
Tilla Farnes Hennum
0:31:07
OK
92%
68%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
11
Vilde Malmei
0:31:34
OK
93%
62%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
12
Nora Synnøve Woxholth
0:31:40
OK
0%
0%
D17-20E
13
Malin Sandstad
0:32:00
OK
93%
61%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
14
Emma Arnesen
0:32:20
OK
0%
0%
D17-20E
15
Maiken Økern Hågård
0:32:53
OK
84%
69%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
16
Marie Line Furland
0:33:00
OK
85%
70%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
17
Marte Hoff Hagen
0:33:02
OK
95%
53%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
18
Åsne Skram Trømborg
0:33:07
OK
94%
55%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
19
Åse Bergan
0:33:28
OK
81%
75%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
20
Kristin Helland-Hansen
0:33:42
OK
96%
46%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
21
Ingvil Ahlsand
0:33:57
OK
89%
60%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
22
Ragnhild Eide
0:33:59
OK
93%
52%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
23
Margrethe Wisløff
0:34:15
OK
86%
62%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
24
Ane Dyrkorn
0:34:44
OK
97%
41%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
25
Maria Prestbøen
0:34:56
OK
91%
48%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
26
Evine Westli Andersen
0:34:57
OK
82%
68%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
27
Kaja Bråten Løvald
0:34:58
OK
89%
56%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
28
Tonje Aasheim Nymark
0:35:26
OK
82%
70%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
29
Ingvild C. Fleisje
0:35:32
OK
81%
67%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
30
Frida Sæther
0:35:43
OK
88%
54%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
31
Emilie Westin
0:35:47
OK
84%
61%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
32
Anniken Helland-Hansen
0:36:19
OK
85%
52%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
33
Karoline Sønsterudbråten
0:36:36
OK
88%
48%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
34
Aurora Moholth
0:36:37
OK
88%
50%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
35
Åshild Kolstad
0:37:39
OK
96%
34%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
36
Ane Holm Grøneng
0:37:51
OK
81%
58%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
37
Siri Moholth
0:37:53
OK
78%
65%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
38
Nora Marie Wedege Irgens
0:38:09
OK
70%
79%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
39
Rannveig W. Nordhagen
0:38:14
OK
86%
48%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
40
Silje Hauge
0:38:15
OK
94%
35%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
41
Anne Willkommen Eiken
0:38:37
OK
81%
53%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
42
Nanna Norderud
0:38:38
OK
74%
70%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
43
Nina Asheim Birkeland
0:38:50
OK
90%
39%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
44
Hannah Malmei
0:38:56
OK
81%
57%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
45
Signe Bredholt Jørgensen
0:39:27
OK
78%
57%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
46
Emma Eithun Paulsen
0:40:03
OK
78%
56%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
47
Johanne Bratland Tjernshaugen
0:40:04
OK
74%
60%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
48
Thea Sildnes Baklid
0:40:22
OK
89%
36%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
49
Karoline Aune
0:40:25
OK
84%
45%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
50
Ingvild Paulsen Vie
0:40:28
OK
80%
50%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
51
Martine Topstad
0:40:59
OK
76%
54%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
52
Thea Dyrkorn
0:41:26
OK
89%
33%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
53
Kårhild Husby Nordstad
0:41:38
OK
95%
27%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
54
Åshild Faller Råheim
0:41:57
OK
78%
48%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
55
Nora Torgersen
0:42:23
OK
75%
50%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
56
Ane Nielsen Solberg
0:42:29
OK
0%
0%
D17-20E
57
Marthe Svihus
0:42:39
OK
73%
54%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
58
Sunniva Omdal
0:42:59
OK
78%
45%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
59
Rikke Blakkestad Ingesen
0:43:01
OK
90%
29%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
60
Anniken Eriksrud Karlsen
0:43:34
OK
80%
41%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
61
Synne Skjærstein
0:43:39
OK
88%
30%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
62
Ellen Marie Ariansen
0:44:01
OK
76%
46%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
63
Marit Melby Jacobsen
0:44:35
OK
89%
26%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
64
Kornelia Lønning Brurberg
0:46:39
OK
70%
47%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
65
Idun Kristine Felde Olaussen
0:49:34
OK
83%
25%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
66
Maren Grande
0:50:12
OK
81%
24%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
67
Stine Frogner Tømmervold
0:50:57
OK
70%
42%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
68
Marie Ullevålseter
0:53:23
OK
62%
47%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
69
Kristine Ausen
0:54:24
OK
69%
33%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
70
Maria Ulseth Sylte
0:54:43
OK
60%
51%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
71
Elise Ullern
0:58:01
OK
64%
34%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
72
Ingrid Nytun Nergård
0:58:54
OK
81%
14%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
73
Johanne Øderud Vatne
1:06:13
OK
54%
39%
D17-20E
D17-20E
D17-20E-1
74
Kristina Voll
-
DSQ
0%
0%
D17-20E
74
Sofie Skyttersæter Iversen
-
DSQ
0%
0%
D17-20E
74
Maiken Sandberg
-
DSQ
0%
0%
D17-20E
77
Anine Hallén
0:39:42
DSQ
0%
0%
D17-20E
78
Vera Melkild
0:43:22
DSQ
0%
0%
D17-20E
79
Julie Hjortland
0:47:03
DSQ
0%
0%
D17-20E
80
Ida Aurebekk
0:51:46
DSQ
0%
0%
D17-20E
81
Thea Feiring Haltia
0:55:13
DSQ
0%
0%
D17-20E
82
Mia Mathisen Bekhus
1:02:02
DSQ
0%
0%
D17-20E