Resultat for klasse H 17-
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Halden SK 1
1. Thomas Natvig Eirik Årstad 2. Markus Holter 3. Olav Lundanes |
0:52:22 1. 0:43:04 3. 0:48:40 1. |
2:24:06
0:52:22 1. 1:35:26 2. 2:24:06 1. |
OK | H 17- |
2 | Tyrving IL 1
1. Daniel Roos 2. Olle Boström 3. Håkon Jarvis Westergård |
0:53:30 4. 0:41:22 1. 0:51:08 3. |
2:26:00
0:53:30 4. 1:34:52 1. 2:26:00 2. |
OK | H 17- |
3 | Nydalens SK 1
1. Isak Jonsson 2. Anders Vister 3. Jon Aukrust Osmoen |
0:54:02 5. 0:42:10 2. 0:49:54 2. |
2:26:06
0:54:02 5. 1:36:12 3. 2:26:06 3. |
OK | H 17- |
4 | Nydalens SK 2
1. Gaute Friestad 2. Kornelius Kriszat-Løvfald 3. Alan Cherry |
0:56:22 7. 0:46:38 6. 0:54:16 4. |
2:37:16
0:56:22 7. 1:43:00 4. 2:37:16 4. |
OK | H 17- |
5 | Ås-NMBU Orientering 1
1. Nils Tveite 2. Jostein Svaland Dale 3. Ivar Aukrust Osmoen |
0:56:20 6. 0:52:32 11. 0:56:04 5. |
2:44:56
0:56:20 6. 1:48:52 7. 2:44:56 5. |
OK | H 17- |
6 | Tyrving IL 2
1. Karl Fremstad 2. Erik Thorsson 3. Lukas Peterson |
0:53:16 2. 0:54:13 12. 0:58:40 7. |
2:46:09
0:53:16 2. 1:47:29 6. 2:46:09 6. |
OK | H 17- |
7 | Nydalens SK 3
1. Andreas G. Polden 2. Vegard Blomseth Johnsen 3. Eirik Kamstrup Hovind |
1:01:28 11. 0:45:53 5. 1:01:08 10. |
2:48:29
1:01:28 11. 1:47:21 5. 2:48:29 7. |
OK | H 17- |
8 | Fredrikstad SK 1
1. Espen Nordbrøden Fiskum 2. Sindre Østhagen 3. Håvard Wedege |
1:06:59 14. 0:45:30 4. 0:56:48 6. |
2:49:17
1:06:59 14. 1:52:29 9. 2:49:17 8. |
OK | H 17- |
9 | Halden SK 2
1. Emil Wingstedt 2. Tore Sandvik 3. Mats Haldin |
1:06:05 12. 0:47:02 7. 0:59:02 8. |
2:52:09
1:06:05 12. 1:53:07 11. 2:52:09 9. |
OK | H 17- |
10 | Nydalens SK 4
1. Henrik Eijsink 2. Kasper Bakken Ulseth 3. Sverre Turter Sandvold |
0:59:57 10. 0:50:48 9. 1:05:26 11. |
2:56:11
0:59:57 10. 1:50:45 8. 2:56:11 10. |
OK | H 17- |
11 | Lillomarka OL 1
1. Elias Skjolden Sørensen 2. Steinar Kollerud 3. Andrine Benjaminsen |
1:11:38 16. 0:48:08 8. 1:00:33 9. |
3:00:19
1:11:38 16. 1:59:46 14. 3:00:19 11. |
OK | H 17- |
12 | IL Koll 1
1. Audun Bjerkreim Nilsen 2. Bo Engdahl 3. Jarl Magnus Berge |
0:57:23 9. 0:55:07 13. 1:12:33 12. |
3:05:03
0:57:23 9. 1:52:30 10. 3:05:03 12. |
OK | H 17- |
13 | Fossum IF 1
1. Emil Ahlbäck 2. Sondre Zahl Hagen 3. Birk Felland Sætnan |
0:53:19 3. 1:01:27 16. 1:23:53 14. |
3:18:39
0:53:19 3. 1:54:46 12. 3:18:39 13. |
OK | H 17- |
14 | Nydalens SK 5
1. Petter Marki Erichsen 2. Anders Håvard Larsen 3. Gaute Bergan |
1:08:40 15. 0:51:09 10. 1:22:38 13. |
3:22:27
1:08:40 15. 1:59:49 15. 3:22:27 14. |
OK | H 17- |
15 | Halden SK 3
1. Andreas Johansson 2. Sigurd Saxe Sandvik 3. Jakob Torgersen |
0:56:46 8. 0:59:07 15. 1:29:26 16. |
3:25:19
0:56:46 8. 1:55:53 13. 3:25:19 15. |
OK | H 17- |
16 | Indre Østfold OK 1
1. Bjørn Erik Glomsrud 2. Thomas Bedin 3. Håkon Gjerde |
1:06:55 13. 0:55:33 14. 1:25:33 15. |
3:28:01
1:06:55 13. 2:02:28 16. 3:28:01 16. |
OK | H 17- |
17 | Heming Orientering 1
1. Kristian Østermann 2. August Syrdal Øen 3. Magnus Eide-Fredriksen |
1:08:40 17. 1:26:01 17. 1:11:37 17. |
3:46:18
1:08:40 17. 2:34:41 17. 3:46:18 17. |
OK | H 17- |
18 | Fredrikstad SK 2
1. Espen Danevad 2. Anders Brynildsen 3. Dyre Martin Gulbrandsen |
1:08:52 18. 1:50:34 18. 1:35:27 18. |
4:34:53
1:08:52 18. 2:59:26 18. 4:34:53 18. |
OK | H 17- |
19 | OK Moss 1
1. Donatas Kontautas 2. Adam Kristiansen 3. Thomas Tubbehaugen |
1:29:13 2:27:49 1:38:37 |
5:35:39
- - - |
DSQ | H 17- |
20 | Asker Skiklubb 1
1. 2. Sondre Ytterbø |
- - |
-
- - |
DSQ | H 17- |
21 | Oppsal Orientering 1
1. |
- |
-
- |
DSQ | H 17- |
22 | Halden SK 4
1. Leif Størmer 2. 3. Jonathan Eylertsen |
1:10:09 - - |
-
- - - |
DSQ | H 17- |
23 | Lillomarka OL 2
1. Mathias Pedersen Vold 2. Didrik Bredesen |
1:10:40 - |
-
- - |
DSQ | H 17- |