Resultat for klasse H 13-16
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nydalens SK 1
1. Axel Aalde 2. Per Noah Sommerhein 3. Martin Størmer-Antonsen |
0:30:45 2. 0:16:11 3. 0:31:16 2. |
1:18:12
0:30:45 2. 0:46:56 2. 1:18:12 1. |
OK | H 13-16 |
2 | Fossum IF 1
1. Eirik Vie Strisland 2. Sindre Vie Strisland 3. Philip Lehmann Romøren |
0:31:01 4. 0:14:38 2. 0:32:39 3. |
1:18:18
0:31:01 4. 0:45:39 1. 1:18:18 2. |
OK | H 13-16 |
3 | Oppsal Orientering 1
1. Ask Olaussen 2. Sondre Olaussen 3. Sigurd Rødnes |
0:34:35 6. 0:14:21 1. 0:35:06 5. |
1:24:02
0:34:35 6. 0:48:56 4. 1:24:02 3. |
OK | H 13-16 |
4 | OK Moss 1
1. Alfred Bjørnerød 2. Birk Breimo 3. Sebastian Blomfeldt Unnerud |
0:28:20 1. 0:20:26 5. 0:39:26 7. |
1:28:12
0:28:20 1. 0:48:46 3. 1:28:12 4. |
OK | H 13-16 |
5 | Asker Skiklubb 1
1. Mikael Birkelund 2. Astrid Ytterbø 3. Vilmer Nyberg |
0:30:55 3. 0:22:44 10. 0:41:09 9. |
1:34:48
0:30:55 3. 0:53:39 5. 1:34:48 5. |
OK | H 13-16 |
6 | Fredrikstad SK 1
1. Syver Strand Gulbrandsen 2. Audun Nordby 3. Emil Husebye Aamodt |
0:51:29 13. 0:20:33 6. 0:30:29 1. |
1:42:31
0:51:29 13. 1:12:02 13. 1:42:31 6. |
OK | H 13-16 |
7 | Fossum IF 2
1. Børge Nilsen Berg 2. Magnus Flydal Jenstad 3. Erlend Sommerhein |
0:47:45 12. 0:22:11 9. 0:34:32 4. |
1:44:28
0:47:45 12. 1:09:56 11. 1:44:28 7. |
OK | H 13-16 |
8 | Halden SK 1
1. Herman Lien Backstrøm 2. Sebastian Bøhn-Bryntesen 3. Elias Mosebekk |
0:34:33 5. 0:22:05 8. 0:50:50 12. |
1:47:28
0:34:33 5. 0:56:38 6. 1:47:28 8. |
OK | H 13-16 |
9 | Trøsken IL 1
1. Henrik Julian Fontes Aarbu 2. Sigrid Hauge 3. Mathias Pedersen Holmskau |
0:41:08 9. 0:26:05 13. 0:40:27 8. |
1:47:40
0:41:08 9. 1:07:13 9. 1:47:40 9. |
OK | H 13-16 |
10 | Raumar Orientering 1
1. Kevin Rommetvedt 2. Erik Dehli Saxhaug 3. Gjermund Taje Skeie |
0:38:00 7. 0:21:53 7. 0:49:35 11. |
1:49:28
0:38:00 7. 0:59:53 7. 1:49:28 10. |
OK | H 13-16 |
11 | Lillomarka OL 1
1. Torbjørn Lundeby 2. Jonathan Woodhouse 3. Vebjørn Emil Blindheim |
0:40:00 8. 0:24:36 11. 0:48:19 10. |
1:52:55
0:40:00 8. 1:04:36 8. 1:52:55 11. |
OK | H 13-16 |
12 | IL Koll 1
1. Johannes Salvesen-Lunde 2. Jonas Hicken 3. Tobias Tronbøl Lium |
0:44:10 11. 0:30:05 14. 0:38:42 6. |
1:52:57
0:44:10 11. 1:14:15 14. 1:52:57 12. |
OK | H 13-16 |
13 | Bækkelagets SK 1
1. Jonas Fenne Ingierd 2. Aksel Eide 3. Markus Hirsch |
0:41:22 10. 0:26:02 12. 1:01:06 14. |
2:08:30
0:41:22 10. 1:07:24 10. 2:08:30 13. |
OK | H 13-16 |
14 | Nydalens SK 2
1. Sigurd Størmer-Antonsen 2. Max Skjerpen Huseby 3. Vetle Frydenlund Norling |
0:51:31 14. 0:20:20 4. 0:59:28 13. |
2:11:19
0:51:31 14. 1:11:51 12. 2:11:19 14. |
OK | H 13-16 |
15 | Oppsal Orientering 2
1. Christoffer Ånensen 2. Sigurd Hobøl 3. Jakob A. Gjedebo |
0:39:03 0:17:24 1:12:00 |
2:08:27
- - - |
DSQ | H 13-16 |
16 | Nordre Follo Orientering 1
1. Henrik Harstad 2. Gunnar Bjerva 3. Benjamin Buhler |
0:13:49 - - |
-
- - - |
DSQ | H 13-16 |
17 | Lillomarka OL 2
1. |
- |
-
- |
DSQ | H 13-16 |