Resultat for klasse H17-20
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Halden SK 1
1. Håkon Raadal Bjørlo 2. Anders Felde Olaussen 3. Markus Holter |
0:32:00 4. 0:34:56 2. 0:43:41 5. |
1:50:37
0:32:00 4. 1:06:56 2. 1:50:37 1. |
OK | H17-20 |
2 | Fossum IF 1
1. Oskar Størmer 2. Elias T. Mølnvik 3. Olai Stensland Lillevold |
0:31:46 1. 0:33:49 1. 0:46:17 13. |
1:51:52
0:31:46 1. 1:05:35 1. 1:51:52 2. |
OK | H17-20 |
3 | Kongsberg OL 1
1. Karl Fremstad 2. Trygve Heggedal 3. Sigur Heggedal |
0:33:39 5. 0:36:31 6. 0:41:50 4. |
1:52:00
0:33:39 5. 1:10:10 5. 1:52:00 3. |
OK | H17-20 |
4 | Frol IL 1
1. Stian Sundsvik 2. Vegard Ressem 3. Jonas Ressem |
0:31:56 2. 0:36:10 5. 0:43:58 8. |
1:52:04
0:31:56 2. 1:08:06 3. 1:52:04 4. |
OK | H17-20 |
5 | Heming Orientering 1
1. Harald Astrup Arnesen 2. Ulrik Astrup Arnesen 3. Kasper Fosser |
0:36:10 18. 0:37:41 9. 0:41:12 3. |
1:55:03
0:36:10 18. 1:13:51 10. 1:55:03 5. |
OK | H17-20 |
6 | Konnerud IL 1
1. Anders Sommerstad Juveli 2. Jørgen Baklid 3. Audun Heimdal |
0:36:53 20. 0:40:23 14. 0:40:08 2. |
1:57:24
0:36:53 20. 1:17:16 15. 1:57:24 6. |
OK | H17-20 |
7 | OL Tønsberg og omegn 1
1. Anders Krona Haflan 2. Øystein Fruseth Christiansen 3. Håkon Fruseth Christiansen |
0:39:37 27. 0:37:44 10. 0:40:06 1. |
1:57:27
0:39:37 27. 1:17:21 16. 1:57:27 7. |
OK | H17-20 |
8 | Fossum IF 4
1. Styrk Hundseid Kamsvåg 2. Erling Hjermstad 3. Einar Melsom |
0:34:44 7. 0:39:16 13. 0:43:46 7. |
1:57:46
0:34:44 7. 1:14:00 11. 1:57:46 8. |
OK | H17-20 |
9 | NTNUI 1
1. Tord Haflan 2. Magne Jutulstad 3. Jonas Madslien Bakken |
0:37:19 25. 0:35:55 4. 0:45:11 11. |
1:58:25
0:37:19 25. 1:13:14 8. 1:58:25 9. |
OK | H17-20 |
10 | Nydalens SK 1
1. Erik Olsvik Dengerud 2. Gjermund Tørnqvist Halden 3. Eirik Langedal Breivik |
0:34:56 12. 0:35:22 3. 0:50:36 18. |
2:00:54
0:34:56 12. 1:10:18 6. 2:00:54 10. |
OK | H17-20 |
11 | Halden SK 2
1. Håkon Østraat Sævareid 2. Peter Nordbrøden 3. Trygve Kristoffer Løvli |
0:34:46 8. 0:36:41 7. 0:49:37 17. |
2:01:04
0:34:46 8. 1:11:27 7. 2:01:04 11. |
OK | H17-20 |
12 | Fossum IF 2
1. Håvard Irgens 2. Sigurd Melsom 3. Simen Bordal |
0:34:50 11. 0:38:44 11. 0:47:58 14. |
2:01:32
0:34:50 11. 1:13:34 9. 2:01:32 12. |
OK | H17-20 |
13 | Hamar OK 1
1. Sverre Bang Støeng 2. Even Lindstad Børresen 3. Ivar Jevne Arnesen |
0:34:58 13. 0:40:50 17. 0:46:13 12. |
2:02:01
0:34:58 13. 1:15:48 14. 2:02:01 13. |
OK | H17-20 |
14 | Kristiansand OK 1
1. Sebastian Daland 2. Johannes Bakke Aashamar 3. Gaute Friestad |
0:34:48 9. 0:42:45 18. 0:44:33 9. |
2:02:06
0:34:48 9. 1:17:33 17. 2:02:06 14. |
OK | H17-20 |
15 | Freidig 1
1. Kjetil Mølnvik 2. Oskar Spets Storhov 3. Håvard Eidsmo |
0:34:48 9. 0:39:12 12. 0:50:42 19. |
2:04:42
0:34:48 9. 1:14:00 11. 2:04:42 15. |
OK | H17-20 |
16 | Fossum IF 3
1. Martin Borge Heir 2. Tarjei Holo 3. Øyvind Hjermstad |
0:35:09 14. 0:40:28 15. 0:49:13 16. |
2:04:50
0:35:09 14. 1:15:37 13. 2:04:50 16. |
OK | H17-20 |
17 | Nydalens SK 2
1. Elias Jonsson 2. Jørgen Wulfsberg 3. Jostein Tandberg |
0:31:56 2. 0:37:40 8. 1:01:41 25. |
2:11:17
0:31:56 2. 1:09:36 4. 2:11:17 17. |
OK | H17-20 |
18 | Oppsal Orientering 1
1. Are Wigaard 2. Ludvig Rødnes 3. Knut Aasheim |
0:36:09 17. 0:50:45 30. 0:44:37 10. |
2:11:31
0:36:09 17. 1:26:54 27. 2:11:31 18. |
OK | H17-20 |
19 | Raumar Orientering 1
1. Vetle Christiansen 2. Amund Hoel 3. Anders Haga |
0:35:48 16. 0:46:48 25. 0:55:27 22. |
2:18:03
0:35:48 16. 1:22:36 24. 2:18:03 19. |
OK | H17-20 |
20 | OL Trollelg 1
1. Anders Haugskott 2. Olav Andreas Remmen 3. Andreas Sølberg |
0:47:27 30. 0:49:52 28. 0:43:44 6. |
2:21:03
0:47:27 30. 1:37:19 29. 2:21:03 20. |
OK | H17-20 |
21 | Asker Skiklubb 1
1. Erland Kvisle 2. Eivind Øfsthus Gravir 3. Vegard Gulbrandsen |
0:37:00 22. 0:49:44 27. 0:55:24 21. |
2:22:08
0:37:00 22. 1:26:44 25. 2:22:08 21. |
OK | H17-20 |
22 | Ringsaker OK 1
1. Johannes Bordal 2. Krister Hovde 3. Øystein Tallhaug Engelstad |
0:36:53 20. 0:40:47 16. 1:07:59 28. |
2:25:39
0:36:53 20. 1:17:40 18. 2:25:39 22. |
OK | H17-20 |
23 | Halden SK 3
1. August Asheim Birkeland 2. Erlend Brendstuen 3. Olav Milian Schmitt Gran |
0:40:47 28. 0:46:38 24. 0:58:20 24. |
2:25:45
0:40:47 28. 1:27:25 28. 2:25:45 23. |
OK | H17-20 |
24 | Kristiansand OK 2
1. Henrik Upsal 2. Morten Jørgensen 3. Torkel Reinhartsen |
0:37:12 24. 0:43:48 19. 1:09:50 31. |
2:30:50
0:37:12 24. 1:21:00 21. 2:30:50 24. |
OK | H17-20 |
25 | Asker Skiklubb 2
1. Ola Løvald Bråten 2. Axel Hoveid 3. Bjørnar Løvli |
0:39:15 26. 0:47:31 26. 1:05:08 26. |
2:31:54
0:39:15 26. 1:26:46 26. 2:31:54 25. |
OK | H17-20 |
26 | Heming Orientering 2
1. Bjørn Anders Flågen 2. Tarjei Vollset 3. Lars Treekrem |
0:37:06 23. 0:45:02 22. 1:18:30 34. |
2:40:38
0:37:06 23. 1:22:08 22. 2:40:38 26. |
OK | H17-20 |
27 | Nord-Østerdal OK 1
1. Ivar Aukrust Osmoen 2. Thomas Kort 3. Anders Rønning |
0:33:39 5. 0:44:03 21. 1:25:40 35. |
2:43:22
0:33:39 5. 1:17:42 19. 2:43:22 27. |
OK | H17-20 |
28 | Tynset IF 1
1. Erlend Kvittum Nytrøen 2. Anders Nyaas 3. Petter Vangen Lunåsmo |
0:52:08 35. 1:04:55 35. 0:48:37 15. |
2:45:40
0:52:08 35. 1:57:03 34. 2:45:40 28. |
OK | H17-20 |
29 | Kongsberg OL 2
1. Einar Lund 2. Håvard Myhre 3. Håkon Lund |
0:35:19 15. 0:43:48 19. 1:32:26 37. |
2:51:33
0:35:19 15. 1:19:07 20. 2:51:33 29. |
OK | H17-20 |
30 | Bodø og Omegn IF Orientering 1
1. Espen Samuelsen Skiri 2. Håvard Solbakken 3. Amund Bø Kongsbakk |
0:57:53 37. 1:03:04 34. 0:54:05 20. |
2:55:02
0:57:53 37. 2:00:57 35. 2:55:02 30. |
OK | H17-20 |
31 | Varegg Fleridrett 1
1. Olav Ekrheim 2. Markus Kjærner-Semb 3. Kristoffer Nygård |
0:59:33 38. 0:50:03 29. 1:14:17 32. |
3:03:53
0:59:33 38. 1:49:36 32. 3:03:53 31. |
OK | H17-20 |
32 | Kristiansand OK 3
1. Vetle Elias Lynnebakken 2. Kristian Reiersen Jensen 3. Vetle Reinhartsen |
0:49:59 32. 0:59:34 33. 1:14:41 33. |
3:04:14
0:49:59 32. 1:49:33 31. 3:04:14 32. |
OK | H17-20 |
33 | Eiker OL 1
1. Jonas Solem Tronrud 2. August Borgevad Kornerud 3. Vegard Myklemyr |
1:06:24 41. 1:08:09 37. 0:56:07 23. |
3:10:40
1:06:24 41. 2:14:33 40. 3:10:40 33. |
OK | H17-20 |
34 | Larvik OK 1
1. Tobias Kristensen 2. Jens Didrik Berg 3. Anders Bjørningstad Kristoffersen |
0:44:34 29. 0:56:29 31. 1:30:38 36. |
3:11:41
0:44:34 29. 1:41:03 30. 3:11:41 34. |
OK | H17-20 |
35 | Freidig 2
1. Adrian Opheim 2. Mathias Vindal 3. Mathias Hermstad |
1:00:19 39. 1:05:34 36. 1:06:11 27. |
3:12:04
1:00:19 39. 2:05:53 38. 3:12:04 35. |
OK | H17-20 |
36 | Stjørdals-Blink Orientering 1
1. Endre Aaen 2. Emil Aaen 3. Henrik Nielsen Solberg |
0:48:30 31. 1:14:51 40. 1:09:26 30. |
3:12:47
0:48:30 31. 2:03:21 36. 3:12:47 36. |
OK | H17-20 |
37 | Sturla, IF 1
1. Sturla Frydenlund 2. Nicolai Hübschle 3. Ole Jørgen Bogen Arenth |
0:52:03 34. 1:14:34 39. 1:08:50 29. |
3:15:27
0:52:03 34. 2:06:37 39. 3:15:27 37. |
OK | H17-20 |
38 | Oddersjaa SSK 1
1. Einar Ekeland 2. Eirik Sundby Håland 3. Isak Aasemoen Aardal |
0:36:21 19. 0:46:05 23. 1:57:15 39. |
3:19:41
0:36:21 19. 1:22:26 23. 3:19:41 38. |
OK | H17-20 |
39 | Oppsal Orientering 2
1. Lavran Thorstensen 2. Thomas Haarr Johansen 3. Ole Martin Edstrøm |
0:52:57 36. 0:59:33 32. 1:32:58 38. |
3:25:28
0:52:57 36. 1:52:30 33. 3:25:28 39. |
OK | H17-20 |
40 | OK Moss/Halden SK 1
1. Stian Andresen 2. Lukas Emil Rogne 3. |
1:01:20 40. 1:18:52 41. - |
-
1:01:20 40. 2:20:12 41. - |
OK | H17-20 |
41 | Konnerud IL 2
1. Joar Gjerdahl 2. Ole André Skonnord 3. |
1:10:42 42. 2:05:24 42. - |
-
1:10:42 42. 3:16:06 42. - |
OK | H17-20 |
42 | Varegg Fleridrett 2
1. Styrk Almeland Bleie 2. Kim-Andrè Kjenes Haugland 3. |
0:51:37 33. 1:12:09 38. - |
-
0:51:37 33. 2:03:46 37. - |
OK | H17-20 |
43 | Byåsen IL /Embelm IL/Hamar OK 1
1. Øyvind Wiggen 2. Erlend Nilsen Sandnes 3. Vegard Rønning Huber |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17-20 |
44 | Fet OL 1
1. Jørgen Kjos Barkenæs 2. Morten Kristian Vikerhaug 3. Sander Hildebrand Rogndokken |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17-20 |
45 | Indre Østfold OK/Frol IL 1
1. Jørgen Vister 2. Henrik Olav Aandstad 3. Oscar Lyngen |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17-20 |
46 | Mo OK 1
1. Even-Johan Kaspersen 2. Åshild Kolstad 3. Håvard Rokkan |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17-20 |
47 | Lillomarka OL 1
1. Aasmund Skurdal 2. Sara Torgersen 3. Andreas Askevold |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17-20 |
48 | Kristiansand OK 5
1. Doris Stien Kaspersen 2. Camilla Andrine Johnsen 3. Martin Kaspersen |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17-20 |
49 | Kristiansand OK 4
1. Sigurd Svaland Aas 2. John Runde 3. Anne Grethe Rustad |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17-20 |
50 | Ringerike OL 1
1. Peder Trones 2. Tom Johannessen 3. Jannike Bremar Johannessen |
- - - |
-
- - - |
DSQ | H17-20 |