OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Filefjellmesterskapet (18.07.2020)
4km
Resultat for klasse 4km
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Johan Kristian Undeland
0:27:13
OK
100%
93%
4km
L2
L2-1
2
Ole Kjell Langmyren
0:29:53
OK
99%
72%
4km
L2
L2-1
3
Jonas Aarseth
0:32:54
OK
96%
57%
4km
L2
L2-1
4
Erlend Ulsaker
0:33:23
OK
92%
62%
4km
L2
L2-1
5
Tom A. Karlsen
0:34:26
OK
87%
70%
4km
L2
L2-1
6
Anne Marit Bordal
0:35:58
OK
79%
80%
4km
L2
L2-1
7
Mari Aarseth
0:36:25
OK
83%
67%
4km
L2
L2-1
8
Stein Høglund
0:37:29
OK
79%
71%
4km
L2
L2-1
9
Stian Bratsberg
0:39:34
OK
94%
32%
4km
L2
L2-1
10
Terje Gudbrandsen
0:41:04
OK
84%
43%
4km
L2
L2-1
11
Yngve Swärd
0:41:24
OK
83%
43%
4km
L2
L2-1
12
Karoline Strandenes
0:42:26
OK
74%
58%
4km
L2
L2-1
13
Knut G Karlsen
0:43:02
OK
72%
62%
4km
L2
L2-1
14
Vanja Staff
0:43:26
OK
68%
72%
4km
L2
L2-1
15
Eirik Brynildsen
0:44:10
OK
68%
69%
4km
L2
L2-1
15
Anne Berit Eid
0:44:10
OK
66%
76%
4km
L2
L2-1
17
Tore Jørgensen
0:46:02
OK
66%
66%
4km
L2
L2-1
18
Knut Wikstrøm
0:47:57
OK
70%
47%
4km
L2
L2-1
19
Fredrik Berntsen
0:48:44
OK
88%
17%
4km
L2
L2-1
19
Even Hornfeldt
0:48:44
OK
76%
32%
4km
L2
L2-1
21
Mette Rogne
0:49:02
OK
0%
0%
4km
22
Gunhild Rogne Halland
0:51:18
OK
59%
66%
4km
L2
L2-1
23
Karl Anton Undeland
0:51:21
OK
60%
64%
4km
L2
L2-1
24
Marius Strandseter
0:51:31
OK
90%
12%
4km
L2
L2-1
25
Johan Swärd
0:52:55
OK
61%
53%
4km
L2
L2-1
26
Bo Bratsberg
0:53:15
OK
64%
43%
4km
L2
L2-1
27
Håvard Serck-Hanssen
0:55:06
OK
62%
44%
4km
L2
L2-1
28
Merete Undeland
0:56:39
OK
55%
59%
4km
L2
L2-1
29
Kristin Tandberg
0:57:25
OK
60%
42%
4km
L2
L2-1
30
Astrid Oline Ervik
0:58:07
OK
0%
0%
4km
31
Per Vikane
1:01:12
OK
58%
37%
4km
L2
L2-1
32
Sharon Broadwell
1:02:38
OK
58%
35%
4km
L2
L2-1
33
Elin Cecile Kryvi Strandenes
1:04:44
OK
53%
44%
4km
L2
L2-1
34
Anna Linnea Swärd
1:05:01
OK
56%
33%
4km
L2
L2-1
35
Atle Marøen
1:06:04
OK
48%
55%
4km
L2
L2-1
36
Ingrid E. I. Øxnevad
1:15:30
OK
68%
7%
4km
L2
L2-1
37
Eivind Strandenes
1:33:39
OK
31%
71%
4km
L2
L2-1
38
Anne-Kristine Kryvi
1:34:28
OK
33%
59%
4km
L2
L2-1
39
Ståle Sønsterudbråten
0:14:49
DSQ
0%
0%
4km
40
Erik Haugen
0:47:03
DSQ
0%
0%
4km