OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Smaaleneneløpet, NC lang (26.04.2015)
D 21-E
Resultat for klasse D 21-E
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Kamilla Olaussen
1:08:12
OK
100%
85%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
2
Mari Fasting
1:10:18
OK
100%
77%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
3
Tone Wigemyr
1:11:24
OK
98%
78%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
4
Sabine Hauswirth
1:11:27
OK
100%
73%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
5
Maren Jansson Haverstad
1:11:38
OK
97%
79%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
6
Ida Marie Næss Bjørgul
1:13:16
OK
95%
79%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
7
Anne M Hausken Nordberg
1:13:30
OK
99%
67%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
8
Marte Narum
1:13:59
OK
100%
65%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
9
Heidi Østlid Bagstevold
1:14:21
OK
99%
67%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
10
Eva Jurenikova
1:14:44
OK
97%
69%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
11
Linn Hokholt
1:15:50
OK
98%
63%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
12
Silje Ekroll Jahren
1:16:28
OK
98%
60%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
13
Emma Johansson
1:17:46
OK
94%
68%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
14
Ingjerd Myhre
1:18:34
OK
99%
54%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
15
Audhild Bakken Rognstad
1:21:35
OK
89%
69%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
16
Hanna Haugen Nordbrøden
1:22:29
OK
90%
63%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
17
Therese Haare
1:22:51
OK
89%
65%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
18
Lone Brochmann
1:24:26
OK
89%
61%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
19
Bodil Helgerud
1:25:01
OK
90%
58%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
20
Iliana Ilieva
1:25:58
OK
84%
68%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
21
Anna Ulvensøen
1:26:07
OK
85%
66%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
22
Siri Ulvestad
1:26:18
OK
85%
65%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
23
Guro Torpe
1:27:45
OK
87%
58%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
24
Elena Roos
1:28:20
OK
90%
50%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
25
Hanne Nøvik
1:28:46
OK
86%
58%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
26
Louise Oram
1:28:57
OK
86%
58%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
27
Tone E Lye
1:29:59
OK
97%
33%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
28
Marit Kahrs
1:31:06
OK
86%
51%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
29
Anneke Hald Bjørgum
1:31:54
OK
88%
45%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
30
Emilie Westli Andersen
1:33:03
OK
84%
51%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
31
Christiane Trösse
1:33:19
OK
81%
58%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
32
Fredrikke Nohr Moth
1:34:51
OK
86%
44%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
33
Anette Juveli
1:36:12
OK
86%
42%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
34
Marion Huber
1:40:25
OK
91%
28%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
35
Ane Sofie Næss Bjørgul
1:41:47
OK
82%
41%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
36
Kristine Fjellanger
1:44:00
OK
84%
32%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
37
Malin Eijsink
1:44:50
OK
74%
55%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
38
Monika Topinkova
1:53:56
OK
74%
38%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
39
Cristina Luis
1:54:06
OK
68%
52%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
40
Hedvig Åstebøl
1:55:55
OK
70%
44%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
41
Thalia Bertschinger
2:06:18
OK
77%
20%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
42
Camilla Øhman
2:14:20
OK
64%
35%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
43
Ewa Gwozdz
2:22:38
OK
81%
8%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
44
Karoline Dahl Fosby
2:32:43
OK
69%
14%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
45
Hollie Orr
1:18:03
DSQ
0%
0%
D 21-E
46
Helen Palmer
1:36:27
DSQ
0%
0%
D 21-E
47
Agata Stankiewicz
1:39:50
DSQ
0%
0%
D 21-E
48
Marit Isachsen
1:59:55
DSQ
0%
0%
D 21-E
49
Marta Ulvensøen
0:48:16
DNF
0%
0%
D 21-E
50
Kristine Fjeldbo
1:02:00
DNF
0%
0%
D 21-E
51
Malin Jakobsson
1:08:54
DNF
0%
0%
D 21-E
52
Lene Godager Kaas
1:22:13
DNF
0%
0%
D 21-E
53
Mathilde Rundhaug
1:27:17
DNF
0%
0%
D 21-E