Resultat for klasse Boys
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nydalens SK-1
1. Kasper Bakken Ulseth 2. Teodor Mo Hjelseth 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
2 | Asker Skiklubb-1
1. Mikael Birkelund 2. Jonas Myhr 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
3 | Fossum IF-1
1. Eirik Vie Strisland 2. Sindre Vie Strisland 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
4 | Elverum OK-1
1. Sander Tonjer Fingarsen 2. Mats Lindaas 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
5 | OL Tønsberg og omegn-1
1. Sindre Mathisen 2. Lars Loftesnes Kaupang 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
6 | Fredrikstad SK-1
1. Sivert Poppe 2. Emil Husebye Aamodt 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
7 | Oppsal Orientering-1 1
1. Magnus Skourup Rognebakke 2. Martin Kaiser 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
8 | Oppsal Orientering-1 2
1. Anselm Reichenbach 2. Sigurd Rødnes 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
9 | Fredrikstad SK-3
1. |
- |
-
- |
DSQ | Boys |
10 | OK Moss-1
1. Sondre Ladim 2. Sebastian Blomfeldt Unnerud 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
11 | Asker Skiklubb-2
1. Simen Aure Skogedal 2. Jakob Rastad 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
12 | Asker Skiklubb-3
1. Martin Johannessen Linnebo 2. Emil Ruud Fossheim 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
13 | Kongsberg OL-1
1. Atle Nikolai Wøllo 2. Johan Eger 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
14 | Nydalens SK-2
1. Axel Aalde 2. Rolf Andreas Berg 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
15 | Nydalens SK-3
1. Gaute Bergan 2. Elias Stubberud 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
16 | Nydalens SK-4
1. Per Noah Sommerhein 2. Vetle Frydenlund Norling 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
17 | Ringerike OL-1
1. Martin Nøkleby Melling 2. Mikkel Berglund 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
18 | Oppsal Orientering-2
1. Ask Olaussen 2. Marius E. Aamodt 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
19 | Oppsal Orientering-3
1. Christoffer Ånensen 2. Sondre Olaussen 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
20 | Oppsal Orientering-4
1. Jakob A. Gjedebo 2. Henning Reichenbach 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
21 | Bækkelagets SK-1
1. Jonas Fenne Ingierd 2. Viktor Meland-Tangen 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
22 | Sturla, IF-2
1. Henrik Kaiser 2. Jens Wold 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
23 | Sandefjord OK-1
1. Benjamin Gjone 2. Gabriel Gjone 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
24 | Lillomarka OL-2
1. Nov Bar-Nathan 2. Torbjørn Lundeby 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
25 | Lillomarka OL-3
1. Leon Jørve Ingjer 2. Rasmus D. Eastwood 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
26 | Eiker OL-1
1. Mathias Axelson 2. Amanda Axelson 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
27 | Fossum IF-2
1. Gustav Andresen Skotte 2. Birk Felland Sætnan 3. Børge Nilsen Berg 4. |
- - - - |
-
- - - - |
DSQ | Boys |
28 | IL Koll-1
1. Ole Gunnar Kleppa Madslien 2. Christian Fredrik Borg 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
29 | Konnerud IL-1
1. |
- |
-
- |
DSQ | Boys |
30 | Kristiansand OK-1
1. Brage Takle 2. Trygve Børte Nomeland 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
31 | Lillomarka OL-1
1. Vebjørn Emil Blindheim 2. Eskil Brænden 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
32 | Fredrikstad SK-2
1. Syver Strand Gulbrandsen 2. Henrik Julian Fontes Aarbu 3. Sivert Finstad 4. |
- - - - |
-
- - - - |
DSQ | Boys |
33 | Elverum OK-2
1. Jørgen Glorvigen 2. Gaute Lindaas 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
34 | Lillomarka OL-4
1. Håkon Bogason 2. Jonathan Woodhouse 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
35 | Oppsal Orientering-5
1. Sigurd Hobøl 2. 3. Oskar Mella |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
36 | OJura-1
1. Ulysse Dannecker 2. |
- - |
-
- - |
DSQ | Boys |
37 | IL Koll-2
1. Tobias Tronbøl Lium 2. Jonas Hicken 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |
38 | Nydalens SK-5
1. Eskil Hafskjold 2. Rasmus Mackenzie 3. |
- - - |
-
- - - |
DSQ | Boys |