Resultat for klasse Bagheerastafetten
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | IK Hakarpspojkarna 1
1. Ida Eskilsson 2. Isak Eskilsson 3. Minna Palm 4. Olle Karlsson |
0:10:31 6. 0:09:55 1. 0:12:18 12. 0:10:07 19. |
0:42:51
0:10:31 6. 0:20:26 2. 0:32:44 1. 0:42:51 1. |
OK | Bagheerastafetten |
2 | Blekinge OF 1
1. Emma Emilsson 2. Axel Bratt 3. Emma Zettervall 4. Hugo Larsson |
0:11:05 25. 0:11:08 19. 0:11:27 2. 0:09:41 6. |
0:43:21
0:11:05 25. 0:22:13 17. 0:33:40 3. 0:43:21 2. |
OK | Bagheerastafetten |
3 | OK Kolmården 1
1. Linnea Lund 2. Annie Lund 3. Yrsa Röjgård 4. Sverre Röjgård |
0:10:29 4. 0:11:27 29. 0:11:23 1. 0:10:15 25. |
0:43:34
0:10:29 4. 0:21:56 10. 0:33:19 2. 0:43:34 3. |
OK | Bagheerastafetten |
4 | Nyköpings OK 1
1. Alice Ek 2. Odin Ek 3. Cajsa Alenius 4. Kasper Lagerström |
0:10:43 13. 0:10:58 12. 0:12:27 14. 0:09:47 7. |
0:43:55
0:10:43 13. 0:21:41 8. 0:34:08 5. 0:43:55 4. |
OK | Bagheerastafetten |
5 | Nydalens SK Dreamteam
1. Pia Young Vik 2. Marie Scheele 3. Eira Skaarer Wiklund 4. Kasper Bakken Ulseth |
0:10:29 4. 0:12:22 64. 0:12:13 8. 0:09:24 3. |
0:44:28
0:10:29 4. 0:22:51 27. 0:35:04 14. 0:44:28 5. |
OK | Bagheerastafetten |
6 | Swiss Compass
1. Ines Berger 2. Loic Berger 3. Margaux Tissot 4. Paul Tissot |
0:09:48 2. 0:10:36 6. 0:13:33 45. 0:10:42 39. |
0:44:39
0:09:48 2. 0:20:24 1. 0:33:57 4. 0:44:39 6. |
OK | Bagheerastafetten |
7 | OK Renen 1
1. Ella Turesson 2. Tim Lundberg 3. Emma Hasselström 4. Simon Markström |
0:11:04 23. 0:10:34 4. 0:12:57 29. 0:10:21 28. |
0:44:56
0:11:04 23. 0:21:38 5. 0:34:35 11. 0:44:56 7. |
OK | Bagheerastafetten |
8 | OK Tyr Lag 1
1. Cornelia Kindlund 2. Anton Jonsson 3. Julia Forsgren 4. Fredrik Hane |
0:10:56 19. 0:10:26 2. 0:13:01 30. 0:10:36 36. |
0:44:59
0:10:56 19. 0:21:22 3. 0:34:23 8. 0:44:59 8. |
OK | Bagheerastafetten |
9 | Junior Team Trentino 1
1. Rachele Gaio 2. Paride Gaio 3. Giulia Gobber 4. Davide De Bona |
0:10:48 15. 0:11:39 40. 0:12:33 16. 0:10:02 16. |
0:45:02
0:10:48 15. 0:22:27 22. 0:35:00 13. 0:45:02 9. |
OK | Bagheerastafetten |
10 | OK Kåre LAG 1
1. Vendela Söderqvist 2. Olle Dalin 3. Elsa Kaipe 4. Christoffer Lindgren |
0:10:34 8. 0:11:26 27. 0:12:13 8. 0:10:54 48. |
0:45:07
0:10:34 8. 0:22:00 12. 0:34:13 7. 0:45:07 10. |
OK | Bagheerastafetten |
11 | Västergötland 1
1. Julia Westh 2. Simon Westh 3. Elsa Södervall 4. Johan Mårtensson |
0:11:36 48. 0:11:41 42. 0:12:00 5. 0:09:56 14. |
0:45:13
0:11:36 48. 0:23:17 29. 0:35:17 16. 0:45:13 11. |
OK | Bagheerastafetten |
12 | Blekinge OF 2
1. Lisa Swartz 2. Oliver Håkansson 3. Hedda Svensson 4. Linus Wernström |
0:11:32 44. 0:10:59 13. 0:12:36 19. 0:10:07 19. |
0:45:14
0:11:32 44. 0:22:31 23. 0:35:07 15. 0:45:14 12. |
OK | Bagheerastafetten |
13 | Fk Göingarna
1. Alice Olvegård 2. Wilmer Selin 3. Tuva Selin 4. Edvin Selin |
0:10:40 10. 0:10:59 13. 0:13:18 39. 0:10:25 29. |
0:45:22
0:10:40 10. 0:21:39 7. 0:34:57 12. 0:45:22 13. |
OK | Bagheerastafetten |
14 | Linköpings OK 1
1. Kristin Herbertsson 2. Otto Nilsson 3. Ebba Skullman 4. Johan Årbrink |
0:11:16 29. 0:10:49 9. 0:13:29 43. 0:10:14 24. |
0:45:48
0:11:16 29. 0:22:05 13. 0:35:34 19. 0:45:48 14. |
OK | Bagheerastafetten |
15 | KFUM Örebro OK Lag 1
1. Karin Lindgren 2. Olle Malm 3. Julia Gustafsson 4. Hugo Örn |
0:11:13 28. 0:11:26 27. 0:12:43 21. 0:10:28 30. |
0:45:50
0:11:13 28. 0:22:39 24. 0:35:22 17. 0:45:50 15. |
OK | Bagheerastafetten |
16 | IK Hakarpspojkarna 2
1. Emmy Granstedt 2. Tova Rangert 3. Emma Olin 4. Mattias Öhlund |
0:10:32 7. 0:11:39 40. 0:13:14 36. 0:10:28 30. |
0:45:53
0:10:32 7. 0:22:11 15. 0:35:25 18. 0:45:53 16. |
OK | Bagheerastafetten |
17 | IF Thor 1
1. Hanna Jonsell 2. Love Bylund 3. Emily Kruys 4. Aron Hellgren |
0:10:34 8. 0:11:14 22. 0:14:21 69. 0:10:20 27. |
0:46:29
0:10:34 8. 0:21:48 9. 0:36:09 24. 0:46:29 17. |
OK | Bagheerastafetten |
18 | Korsnäs IF OK
1. Maja Bergqvist 2. Mira Nordin 3. Moa Bergqvist 4. Joel Golsäter |
0:11:53 56. 0:12:45 75. 0:12:17 11. 0:09:50 8. |
0:46:45
0:11:53 56. 0:24:38 59. 0:36:55 27. 0:46:45 18. |
OK | Bagheerastafetten |
19 | Södertälje Nykvarn Orientering 1
1. Klara Borg 2. Erik Månsson 3. Stina Bygdén 4. Viktor Löfgren |
0:09:56 3. 0:11:42 45. 0:12:51 27. 0:12:40 102. |
0:47:09
0:09:56 3. 0:21:38 5. 0:34:29 9. 0:47:09 19. |
OK | Bagheerastafetten |
20 | Skåneslättens OL
1. Alva Nystedt 2. Alte Kulstad 3. Aprilia Cinthio 4. Albin Weiden |
0:12:14 71. 0:11:34 35. 0:13:37 49. 0:09:51 9. |
0:47:16
0:12:14 71. 0:23:48 41. 0:37:25 32. 0:47:16 20. |
OK | Bagheerastafetten |
21 | Gästriklands OF Lag 1
1. Julia Näslund 2. Axel Hejdenberg 3. Elma Wikström 4. Fabian Sund |
0:10:42 11. 0:11:33 32. 0:13:28 42. 0:11:33 67. |
0:47:16
0:10:42 11. 0:22:15 19. 0:35:43 21. 0:47:16 20. |
OK | Bagheerastafetten |
22 | OK Linné Röd
1. Johanna Roos 2. Emil Åberg 3. Elsa Hedin 4. Pelle Nilsson |
0:11:02 22. 0:12:18 62. 0:13:04 32. 0:10:54 48. |
0:47:18
0:11:02 22. 0:23:20 30. 0:36:24 25. 0:47:18 22. |
OK | Bagheerastafetten |
23 | Västerås SOK Lag1
1. Klara Åkerman Sjöström 2. Elis Wiklund 3. Elvira Björnberg 4. Kristoffer Klarin |
0:09:46 1. 0:12:21 63. 0:13:53 57. 0:11:33 67. |
0:47:33
0:09:46 1. 0:22:07 14. 0:36:00 22. 0:47:33 23. |
OK | Bagheerastafetten |
24 | IFK Mora OK 2
1. Julia Meijer 2. Alfred Danielsson 3. Elin Gezelius 4. Simon Karlsson Holmer |
0:11:32 44. 0:13:19 93. 0:12:49 26. 0:09:55 11. |
0:47:35
0:11:32 44. 0:24:51 64. 0:37:40 43. 0:47:35 24. |
OK | Bagheerastafetten |
25 | Lunds OK
1. Moa Wallenborg 2. Sara Ljungquist 3. Lina Ås 4. Loke Hedberg |
0:11:34 47. 0:12:41 74. 0:13:11 33. 0:10:11 22. |
0:47:37
0:11:34 47. 0:24:15 50. 0:37:26 33. 0:47:37 25. |
OK | Bagheerastafetten |
26 | Tolered-Utby Ol-Klubb Lag 1
1. Maja Karlsson 2. Jakob Baier 3. Silje Ringstad 4. Albin Liljenvall |
0:11:22 34. 0:12:07 55. 0:12:07 6. 0:12:03 86. |
0:47:39
0:11:22 34. 0:23:29 34. 0:35:36 20. 0:47:39 26. |
OK | Bagheerastafetten |
27 | Sundsvalls OK 3
1. Ebba Andersson 2. Simon Nordlander 3. Alva Eliasson 4. Petter Erlandsson |
0:12:10 66. 0:11:22 25. 0:13:24 41. 0:10:58 52. |
0:47:54
0:12:10 66. 0:23:32 36. 0:36:56 29. 0:47:54 27. |
OK | Bagheerastafetten |
28 | Västerbotten 1
1. Linn Wennberg 2. Otto Timby 3. Maja Lundholm 4. Oskar Ådahl |
0:13:41 126. 0:11:25 26. 0:11:51 4. 0:11:04 55. |
0:48:01
0:13:41 126. 0:25:06 74. 0:36:57 30. 0:48:01 28. |
OK | Bagheerastafetten |
29 | Sundsvalls OK 2
1. Astrid Rex 2. Olov Norin 3. Signe Feil 4. Edvin Lake |
0:12:29 85. 0:11:01 15. 0:14:05 62. 0:10:30 35. |
0:48:05
0:12:29 85. 0:23:30 35. 0:37:35 37. 0:48:05 29. |
OK | Bagheerastafetten |
30 | OK Renen 2
1. Klara Kivijärvi 2. Arvid Ingvarsson 3. Tova Lindbäck 4. Oskar Ingvarsson |
0:12:34 92. 0:10:51 10. 0:14:14 68. 0:10:29 34. |
0:48:08
0:12:34 92. 0:23:25 31. 0:37:39 42. 0:48:08 30. |
OK | Bagheerastafetten |
31 | Sandefjord OK
1. Ingrid Mobråthen 2. Gabriel Gjone 3. Daniella Gjone 4. Benjamin Gjone |
0:11:46 49. 0:11:03 17. 0:14:44 76. 0:10:36 36. |
0:48:09
0:11:46 49. 0:22:49 26. 0:37:33 35. 0:48:09 31. |
OK | Bagheerastafetten |
32 | L100/Thor/Lidingö
1. Fanny Cedstedt 2. Valle Larsson 3. Maja Lilja 4. Edvin Nilsson |
0:12:43 98. 0:11:53 50. 0:14:03 60. 0:09:30 4. |
0:48:09
0:12:43 98. 0:24:36 57. 0:38:39 53. 0:48:09 31. |
OK | Bagheerastafetten |
33 | OK Södertörn Lag 1
1. Elisabeth Larsson 2. Niklas Erlandsson 3. Tove Olsson 4. Max Österling |
0:11:26 39. 0:10:46 7. 0:13:52 55. 0:12:06 88. |
0:48:10
0:11:26 39. 0:22:12 16. 0:36:04 23. 0:48:10 33. |
OK | Bagheerastafetten |
34 | Västerbotten 2
1. Lea Edvardsson 2. Tyra Larsson 3. Tuva Sirviö 4. Isak Lundholm |
0:13:24 121. 0:12:15 61. 0:12:38 20. 0:09:54 10. |
0:48:11
0:13:24 121. 0:25:39 84. 0:38:17 48. 0:48:11 34. |
OK | Bagheerastafetten |
35 | IFK Mora OK 1
1. Elsa Hermansson 2. Alva Ersson 3. Sofie Karlsson Holmer 4. Albin Gezelius |
0:11:20 33. 0:13:36 96. 0:14:05 62. 0:09:22 2. |
0:48:23
0:11:20 33. 0:24:56 69. 0:39:01 60. 0:48:23 35. |
OK | Bagheerastafetten |
36 | OK Kåre LAG 2
1. Nora Nordlund 2. Wille Söderqvist 3. Lina Widelund 4. Jakob Widelund |
0:13:00 108. 0:11:36 37. 0:13:01 30. 0:10:48 43. |
0:48:25
0:13:00 108. 0:24:36 57. 0:37:37 41. 0:48:25 36. |
OK | Bagheerastafetten |
37 | Djerf DOK
1. Jonna Lindblad 2. Arvid Johansson 3. Ella Laine 4. Alexander Jansson |
0:12:18 75. 0:11:38 38. 0:13:49 54. 0:10:41 38. |
0:48:26
0:12:18 75. 0:23:56 44. 0:37:45 46. 0:48:26 37. |
OK | Bagheerastafetten |
38 | OK Kolmården 2
1. Kerstin Ljungemyr 2. Alva Karlsson 3. Malva Engström 4. Carl-Henrik Wass |
0:11:00 21. 0:11:45 46. 0:14:48 78. 0:11:12 58. |
0:48:45
0:11:00 21. 0:22:45 25. 0:37:33 35. 0:48:45 38. |
OK | Bagheerastafetten |
39 | OK Vivill 1
1. Emma Isidorsson 2. Elias Thunberg 3. Lea Friberg 4. Albin Samuelsson |
0:12:57 106. 0:11:01 15. 0:13:38 51. 0:11:36 73. |
0:49:12
0:12:57 106. 0:23:58 45. 0:37:36 38. 0:49:12 39. |
OK | Bagheerastafetten |
40 | OK Linné Blå
1. Ines Aarnio 2. Edvin Tögenmark 3. Sara Roos 4. Axel Gidlund |
0:12:39 95. 0:12:13 59. 0:12:44 22. 0:11:36 73. |
0:49:12
0:12:39 95. 0:24:52 66. 0:37:36 38. 0:49:12 39. |
OK | Bagheerastafetten |
41 | Nyköpings OK 2
1. Frida Jarding 2. Emil Clashammar 3. Lovis Hellsten 4. Andreas Holmqvist |
0:11:16 29. 0:12:22 64. 0:13:17 37. 0:12:27 99. |
0:49:22
0:11:16 29. 0:23:38 38. 0:36:55 27. 0:49:22 41. |
OK | Bagheerastafetten |
42 | O-Motion
1. Paulina Radzikowski 2. Minna Senn 3. Henriette Radzikowski 4. Verena Köhle |
0:11:18 32. 0:13:13 91. 0:12:22 13. 0:12:43 104. |
0:49:36
0:11:18 32. 0:24:31 56. 0:36:53 26. 0:49:36 42. |
OK | Bagheerastafetten |
43 | OK Landehof 2
1. Rebecka Philström 2. Gustav Rex 3. Ida Kärle 4. Karls Granfors |
0:12:47 103. 0:12:50 78. 0:12:44 22. 0:11:15 59. |
0:49:36
0:12:47 103. 0:25:37 82. 0:38:21 49. 0:49:36 42. |
OK | Bagheerastafetten |
44 | Hallands OF 1
1. Thilda Seldén 2. Olle Florén 3. Ida Andersson 4. Emil Jägstedt |
0:11:49 52. 0:11:56 53. 0:15:02 85. 0:10:50 45. |
0:49:37
0:11:49 52. 0:23:45 40. 0:38:47 54. 0:49:37 44. |
OK | Bagheerastafetten |
45 | OK Skogshjortarna Lag 2
1. Agnes Ivarsson 2. Viktor Hedström 3. Klara Eberlén 4. Samuel Böke |
0:12:33 90. 0:12:53 83. 0:13:29 43. 0:10:49 44. |
0:49:44
0:12:33 90. 0:25:26 79. 0:38:55 57. 0:49:44 45. |
OK | Bagheerastafetten |
46 | Gästriklands OF Lag 2
1. Sara Åbom 2. Lucas Söderberg 3. Svea Forsslund 4. Eric Hallner |
0:11:52 55. 0:11:50 48. 0:13:59 59. 0:12:09 90. |
0:49:50
0:11:52 55. 0:23:42 39. 0:37:41 44. 0:49:50 46. |
OK | Bagheerastafetten |
47 | Ulvilan Ura
1. Suvi Tuhkanen 2. Lauri Koivula 3. Venla Lehtonen 4. Elias Lehtonen |
0:11:48 51. 0:14:10 109. 0:13:48 53. 0:10:04 17. |
0:49:50
0:11:48 51. 0:25:58 90. 0:39:46 68. 0:49:50 46. |
OK | Bagheerastafetten |
48 | Sundbybergs IK
1. Sigrid Carlsson 2. Noel Hellberg 3. Ingrid Johansson 4. Eskil Widehag |
0:12:10 66. 0:12:37 72. 0:13:41 52. 0:11:27 64. |
0:49:55
0:12:10 66. 0:24:47 62. 0:38:28 50. 0:49:55 48. |
OK | Bagheerastafetten |
49 | Järfälla OK 2
1. Bella Pedersen 2. Marcus Grunder 3. Stina Pedersen 4. Jesper Åkesson |
0:13:35 124. 0:12:09 56. 0:13:33 45. 0:10:47 41. |
0:50:04
0:13:35 124. 0:25:44 86. 0:39:17 64. 0:50:04 49. |
OK | Bagheerastafetten |
50 | Domnarvets GoIF
1. Elsa Brandt 2. Melvin Löfgren 3. Sanna Hörnell 4. Eric Johansson |
0:10:44 14. 0:12:51 81. 0:13:54 58. 0:12:35 101. |
0:50:04
0:10:44 14. 0:23:35 37. 0:37:29 34. 0:50:04 49. |
OK | Bagheerastafetten |
51 | G.S. Pavione - Imèr 1
1. Ester Simion 2. Diego Scalet 3. Alessia Rigoni 4. Chris Franceschinel |
0:12:18 75. 0:11:33 32. 0:13:52 55. 0:12:22 97. |
0:50:05
0:12:18 75. 0:23:51 42. 0:37:43 45. 0:50:05 51. |
OK | Bagheerastafetten |
52 | Tmok1
1. Kerstin Åberg 2. Alice Ljungberg 3. Freja Hjerne 4. Ludvig Lange |
0:13:09 114. 0:13:49 100. 0:13:11 33. 0:09:59 15. |
0:50:08
0:13:09 114. 0:26:58 106. 0:40:09 74. 0:50:08 52. |
OK | Bagheerastafetten |
53 | OK Kåre LAG 3
1. Klara Ersson 2. Rasmus Widelund 3. Julia Hagelberg-Nordahl 4. Esbjörn Montelius-Risberg |
0:12:27 82. 0:12:52 82. 0:13:17 37. 0:11:34 70. |
0:50:10
0:12:27 82. 0:25:19 77. 0:38:36 51. 0:50:10 53. |
OK | Bagheerastafetten |
54 | Hallands OF 2
1. Maja Graad 2. Emil Seldén 3. Tilde Blom 4. Isak Bengtsson |
0:11:11 27. 0:11:04 18. 0:15:36 94. 0:12:21 95. |
0:50:12
0:11:11 27. 0:22:15 19. 0:37:51 47. 0:50:12 54. |
OK | Bagheerastafetten |
55 | Blekinge OF 3
1. Vilmalee Suwan 2. Eddie Karlsson 3. Lova Kronmar 4. Filip Håkansson |
0:11:54 57. 0:11:34 35. 0:15:55 101. 0:11:04 55. |
0:50:27
0:11:54 57. 0:23:28 33. 0:39:23 66. 0:50:27 55. |
OK | Bagheerastafetten |
56 | MOT TV 1
1. Emma Engehult 2. Rasmus Engehult 3. Synne Sandven 4. Kristin Melby Jacobsen |
0:12:32 89. 0:14:01 104. 0:12:16 10. 0:11:47 82. |
0:50:36
0:12:32 89. 0:26:33 102. 0:38:49 55. 0:50:36 56. |
OK | Bagheerastafetten |
57 | OK Tyr Lag 3
1. Elin Boman 2. Oscar Andersson 3. Milla Forkéus 4. Hugo Ekström |
0:13:40 125. 0:12:40 73. 0:12:33 16. 0:11:57 84. |
0:50:50
0:13:40 125. 0:26:20 96. 0:38:53 56. 0:50:50 57. |
OK | Bagheerastafetten |
58 | Kalmar OK
1. Filippa Söderberg 2. Viktor Argus 3. Linn Björneld 4. Hugo Unosson |
0:12:07 63. 0:13:07 87. 0:14:45 77. 0:10:58 52. |
0:50:57
0:12:07 63. 0:25:14 75. 0:39:59 72. 0:50:57 58. |
OK | Bagheerastafetten |
59 | Linköpings OK 2
1. Sigrid Forsman 2. Edvin Åtting 3. Alva Forsman 4. Wilhelm Larsson |
0:12:45 100. 0:11:38 38. 0:14:58 82. 0:11:37 75. |
0:50:58
0:12:45 100. 0:24:23 53. 0:39:21 65. 0:50:58 59. |
OK | Bagheerastafetten |
60 | Tolered-Utby Ol-Klubb Lag 2
1. Maja Nordenfelt 2. Pontus Hedin 3. Amanda Cliffordson 4. David Rothamel |
0:12:45 100. 0:11:31 31. 0:12:54 28. 0:13:50 118. |
0:51:00
0:12:45 100. 0:24:16 51. 0:37:10 31. 0:51:00 60. |
OK | Bagheerastafetten |
61 | Skogspojkarnas OK
1. Moa Algers Omholt 2. Gustav Hellgren 3. Sofia Tunesson 4. Sofie Ettling |
0:13:49 128. 0:11:57 54. 0:13:11 33. 0:12:33 100. |
0:51:30
0:13:49 128. 0:25:46 87. 0:38:57 58. 0:51:30 61. |
OK | Bagheerastafetten |
62 | Nyköpings OK 5
1. Meja Alenius 2. Valdemar Hamilton 3. Filippa Guttke 4. Gustav Norberg |
0:11:32 44. 0:11:55 51. 0:14:09 65. 0:14:05 120. |
0:51:41
0:11:32 44. 0:23:27 32. 0:37:36 38. 0:51:41 62. |
OK | Bagheerastafetten |
63 | Surahammars SOK Lag 1
1. Rebecka Hasler 2. Arvid Jonforsen 3. Beatrice Österberg 4. Vidar Nettelmark |
0:12:51 104. 0:11:12 21. 0:15:21 91. 0:12:24 98. |
0:51:48
0:12:51 104. 0:24:03 46. 0:39:24 67. 0:51:48 63. |
OK | Bagheerastafetten |
64 | Åmåls OK
1. Saga Källstrand 2. Albin Skott 3. Lina Ahlstedt 4. David Hermansson |
0:11:23 35. 0:11:52 49. 0:17:21 118. 0:11:15 59. |
0:51:51
0:11:23 35. 0:23:15 28. 0:40:36 79. 0:51:51 64. |
OK | Bagheerastafetten |
65 | Sundsvalls OK 4
1. Ylva Sandström 2. Mattias Larsson 3. Ella Ytterström 4. Oskar Erlandsson |
0:12:12 69. 0:11:55 51. 0:16:11 103. 0:11:46 81. |
0:52:04
0:12:12 69. 0:24:07 48. 0:40:18 76. 0:52:04 65. |
OK | Bagheerastafetten |
66 | Nydalens SK Superstars
1. Inga Skaarer Wiklund 2. Herman Øen Paulsrud 3. Hanne Wærp Hauge 4. Rolf Andreas Berg |
0:11:46 49. 0:13:07 87. 0:15:28 93. 0:11:44 78. |
0:52:05
0:11:46 49. 0:24:53 67. 0:40:21 77. 0:52:05 66. |
OK | Bagheerastafetten |
67 | OK Renen 3
1. Matilda Aasa 2. Eric Hasselström 3. Lisa Hörnqvist 4. Linus Nordin |
0:12:30 87. 0:12:28 68. 0:14:03 60. 0:13:22 115. |
0:52:23
0:12:30 87. 0:24:58 70. 0:39:01 60. 0:52:23 67. |
OK | Bagheerastafetten |
68 | Nyköpings OK 3
1. Caroline Guttke 2. Axel Björnberg Färdig 3. Adele Palmqvist 4. Oscar Ekenborg |
0:12:04 60. 0:12:50 78. 0:14:52 81. 0:12:40 102. |
0:52:26
0:12:04 60. 0:24:54 68. 0:39:46 68. 0:52:26 68. |
OK | Bagheerastafetten |
69 | Stora Tuna OK
1. Lina Hällsten 2. Karolina Sunnanhagen 3. Nora Cederberg Löwgren 4. Mattias Östberg |
0:12:16 74. 0:13:35 95. 0:17:30 122. 0:09:12 1. |
0:52:33
0:12:16 74. 0:25:51 88. 0:43:21 99. 0:52:33 69. |
OK | Bagheerastafetten |
70 | FK Friskus-Varberg Lag 1
1. Maja Karmstig 2. Lovisa Eliasson 3. Emy Hjertström 4. Alex Johansson |
0:11:10 26. 0:14:46 120. 0:15:10 89. 0:11:35 71. |
0:52:41
0:11:10 26. 0:25:56 89. 0:41:06 83. 0:52:41 70. |
OK | Bagheerastafetten |
71 | Tmok2
1. Liv Herne 2. Simon Adebrant 3. Filippa Hjerne 4. Elias Adebrant |
0:13:16 119. 0:14:23 117. 0:13:34 47. 0:11:28 66. |
0:52:41
0:13:16 119. 0:27:39 113. 0:41:13 85. 0:52:41 70. |
OK | Bagheerastafetten |
72 | Nyköpings OK 4
1. Emma Westerlund 2. Melker Berggren 3. Miriam Gustafsson 4. Axel Lindgren |
0:12:15 73. 0:14:08 107. 0:14:36 73. 0:11:44 78. |
0:52:43
0:12:15 73. 0:26:23 98. 0:40:59 80. 0:52:43 72. |
OK | Bagheerastafetten |
73 | OK Roxen 1
1. Ida Hjort 2. Jacob Påledal 3. Moa Pilström 4. Rasmus Påledal |
0:12:39 95. 0:11:45 46. 0:15:47 98. 0:12:52 106. |
0:53:03
0:12:39 95. 0:24:24 55. 0:40:11 75. 0:53:03 73. |
OK | Bagheerastafetten |
74 | Blekinge OF 4
1. Vilma Engström 2. Nils Swartz 3. Emma Larsson 4. Melker Larsson |
0:13:33 123. 0:12:35 71. 0:16:57 113. 0:10:45 40. |
0:53:50
0:13:33 123. 0:26:08 92. 0:43:05 98. 0:53:50 74. |
OK | Bagheerastafetten |
75 | Almby IK 2
1. Sofia Green 2. Alvin Isenström 3. Emma Lindkvist 4. Henrik Franzén |
0:12:12 69. 0:14:09 108. 0:17:20 117. 0:10:09 21. |
0:53:50
0:12:12 69. 0:26:21 97. 0:43:41 107. 0:53:50 74. |
OK | Bagheerastafetten |
76 | FK Boken
1. Emmy Palm 2. Alice Johansson 3. Emelia Carlström 4. Erik Johansson |
0:11:50 53. 0:13:38 97. 0:17:04 114. 0:11:19 61. |
0:53:51
0:11:50 53. 0:25:28 80. 0:42:32 89. 0:53:51 76. |
OK | Bagheerastafetten |
77 | Finspångs SOK
1. Alice Johansson 2. Rikard Hellgren 3. Emma Engström 4. Pontus Östemar |
0:11:31 43. 0:14:10 109. 0:15:19 90. 0:12:55 107. |
0:53:55
0:11:31 43. 0:25:41 85. 0:41:00 81. 0:53:55 77. |
OK | Bagheerastafetten |
78 | OK Tyr Lag 2
1. Amanda Alfredsson 2. Albin Isaksson 3. Sara Storm-Andersson 4. Isak Wikström |
0:13:09 114. 0:14:48 121. 0:15:04 87. 0:10:57 51. |
0:53:58
0:13:09 114. 0:27:57 117. 0:43:01 97. 0:53:58 78. |
OK | Bagheerastafetten |
79 | Fana IL
1. Kristine Bog Vikane 2. Oskar Heksem 3. Karoline Strandenes 4. Marie Roll-Tørnqvist |
0:11:55 58. 0:13:09 90. 0:15:23 92. 0:13:41 116. |
0:54:08
0:11:55 58. 0:25:04 72. 0:40:27 78. 0:54:08 79. |
OK | Bagheerastafetten |
80 | Frölunda OL
1. Audrey Hansson 2. Marcus Lamm 3. Anna Johannesson 4. Tim Martner |
0:11:28 41. 0:10:46 7. 0:20:16 134. 0:11:39 77. |
0:54:09
0:11:28 41. 0:22:14 18. 0:42:30 88. 0:54:09 80. |
OK | Bagheerastafetten |
81 | OK Hällen
1. Elsa Linder 2. Rasmus Öberg 3. Vilma Johansson 4. Hugo Kindborn |
0:13:29 122. 0:12:09 56. 0:18:21 125. 0:10:13 23. |
0:54:12
0:13:29 122. 0:25:38 83. 0:43:59 110. 0:54:12 81. |
OK | Bagheerastafetten |
82 | Helsingborgs SOK 1
1. Elsa Wiberg 2. Kurt Sjöberg 3. Saga Palmertz 4. Viktor Eriksson |
0:12:11 68. 0:14:16 115. 0:14:37 74. 0:13:13 112. |
0:54:17
0:12:11 68. 0:26:27 99. 0:41:04 82. 0:54:17 82. |
OK | Bagheerastafetten |
83 | OK Gränsen
1. Tilda Sundkvist 2. Rasmus Sterner 3. Ida Karlsson 4. Viggo Wulff |
0:12:29 85. 0:15:04 123. 0:15:51 99. 0:11:01 54. |
0:54:25
0:12:29 85. 0:27:33 111. 0:43:24 100. 0:54:25 83. |
OK | Bagheerastafetten |
84 | Tjalve IF 1
1. Stella Rosengren 2. Edvin Fredriksson 3. Clara Illner 4. Simon Flankegård |
0:11:27 40. 0:13:16 92. 0:18:52 127. 0:10:51 46. |
0:54:26
0:11:27 40. 0:24:43 61. 0:43:35 103. 0:54:26 84. |
OK | Bagheerastafetten |
85 | Tjalve IF 2
1. Klara Zimmerman 2. Vincent Dahm 3. Tilda Malmström 4. Valter Fredriksson |
0:12:14 71. 0:14:50 122. 0:16:30 108. 0:10:53 47. |
0:54:27
0:12:14 71. 0:27:04 107. 0:43:34 102. 0:54:27 85. |
OK | Bagheerastafetten |
86 | Hkoc Happy Kids
1. Nam Yiu 2. Hong Ching Fung 3. Yiu Yiu 4. Tsz Wing Kwong |
0:12:31 88. 0:11:33 32. 0:15:45 96. 0:14:39 127. |
0:54:28
0:12:31 88. 0:24:04 47. 0:39:49 70. 0:54:28 86. |
OK | Bagheerastafetten |
87 | Västerås SOK Lag3
1. Amanda Hall 2. Carl Sandqvist 3. Smilla Andertoft 4. Kristina Lindgren |
0:12:03 59. 0:14:13 112. 0:13:37 49. 0:14:43 129. |
0:54:36
0:12:03 59. 0:26:16 95. 0:39:53 71. 0:54:36 87. |
OK | Bagheerastafetten |
88 | L100/Rodhen
1. Agnes Weiss 2. Love Umegård 3. Frida Melin 4. Ella Servin |
0:12:34 92. 0:12:49 77. 0:13:35 48. 0:15:45 136. |
0:54:43
0:12:34 92. 0:25:23 78. 0:38:58 59. 0:54:43 88. |
OK | Bagheerastafetten |
89 | HJS Vansbro-Domnarvets GoIF-Stora Tuna OK
1. Malin Håll 2. Anja Berger 3. Julia Nordvall 4. Viktor Norberg |
0:12:26 80. 0:15:13 125. 0:15:57 102. 0:11:23 62. |
0:54:59
0:12:26 80. 0:27:39 113. 0:43:36 104. 0:54:59 89. |
OK | Bagheerastafetten |
90 | Skogslöparna 2
1. Alice Rytterstedt 2. Viktor Öhman 3. Liv Pauler 4. Filip Nordström |
0:12:28 84. 0:12:33 69. 0:14:08 64. 0:15:52 137. |
0:55:01
0:12:28 84. 0:25:01 71. 0:39:09 63. 0:55:01 90. |
OK | Bagheerastafetten |
91 | SOK Viljan 1
1. Vendela Sturek 2. Emil Kreutner 3. Klara Hultberg 4. Johan Hansson |
0:12:45 100. 0:12:50 78. 0:17:24 119. 0:12:03 86. |
0:55:02
0:12:45 100. 0:25:35 81. 0:42:59 96. 0:55:02 91. |
OK | Bagheerastafetten |
92 | Gustavsbergs OK 1
1. Ida Österberg 2. Max Österberg 3. Paulina Alzén 4. Rasmus Lindblom |
0:10:58 20. 0:11:18 24. 0:20:28 135. 0:12:21 95. |
0:55:05
0:10:58 20. 0:22:16 21. 0:42:44 90. 0:55:05 92. |
OK | Bagheerastafetten |
93 | OK Landehof 1
1. Elsa Karlsson 2. Elias Nyqvist 3. Johanna Philström 4. Albin Nyqvist |
0:13:13 117. 0:12:58 84. 0:17:27 121. 0:11:27 64. |
0:55:05
0:13:13 117. 0:26:11 94. 0:43:38 106. 0:55:05 92. |
OK | Bagheerastafetten |
94 | Gästriklands OF Lag 3
1. Mathilda Karlsson 2. Alfred Jeppsson 3. Linnéa Westlin 4. Rasmus Söderberg |
0:14:20 129. 0:12:25 66. 0:16:11 103. 0:12:12 91. |
0:55:08
0:14:20 129. 0:26:45 104. 0:42:56 95. 0:55:08 94. |
OK | Bagheerastafetten |
95 | OK Linné Grön
1. Moa Lundin 2. Viktor Fischer 3. Alva Larsson 4. Joni Muller Af Uhr |
0:12:35 94. 0:11:41 42. 0:15:45 96. 0:15:09 132. |
0:55:10
0:12:35 94. 0:24:16 51. 0:40:01 73. 0:55:10 95. |
OK | Bagheerastafetten |
96 | SI Lag 2
1. Dina Torgersen 2. Jonas Myklebost 3. Mari Richter 4. Stian Haugvaldstad |
0:12:54 105. 0:14:15 113. 0:16:23 107. 0:11:45 80. |
0:55:17
0:12:54 105. 0:27:09 108. 0:43:32 101. 0:55:17 96. |
OK | Bagheerastafetten |
97 | KFUM Örebro OK Lag 2
1. Julia Berg 2. Lisa Malm 3. Johanna Berg 4. Anton Kruse |
0:14:34 133. 0:15:54 128. 0:14:37 74. 0:10:28 30. |
0:55:33
0:14:34 133. 0:30:28 126. 0:45:05 113. 0:55:33 97. |
OK | Bagheerastafetten |
98 | Garphyttans IF Lag 1
1. Signe Schagerström 2. Fabian Bergqvist 3. Nelly Mårtensson 4. Rasmus Doering |
0:12:33 90. 0:16:55 132. 0:14:13 67. 0:11:57 84. |
0:55:38
0:12:33 90. 0:29:28 122. 0:43:41 107. 0:55:38 98. |
OK | Bagheerastafetten |
99 | OK Tyr Lag 4
1. Linn Andersson 2. Felix Lind 3. Emma Alfredsson 4. Arvid Eriksson |
0:13:00 108. 0:16:25 131. 0:14:58 82. 0:11:25 63. |
0:55:48
0:13:00 108. 0:29:25 120. 0:44:23 111. 0:55:48 99. |
OK | Bagheerastafetten |
100 | Skogslöparna 1
1. Elmina Molin 2. Sixten Persson 3. Alva Perbo 4. Jonatan Hälldal |
0:13:02 111. 0:13:08 89. 0:17:26 120. 0:12:15 93. |
0:55:51
0:13:02 111. 0:26:10 93. 0:43:36 104. 0:55:51 100. |
OK | Bagheerastafetten |
101 | IF Thor 2
1. Ellen Hannrup 2. Axel Andersson 3. Emmy Roos 4. David Berglund |
0:12:25 79. 0:12:26 67. 0:16:54 112. 0:14:13 122. |
0:55:58
0:12:25 79. 0:24:51 64. 0:41:45 86. 0:55:58 101. |
OK | Bagheerastafetten |
102 | Helsingborgs SOK 2
1. Ebba Ranbro 2. Elias Palmertz 3. Linnea Steen 4. David Persson |
0:12:26 80. 0:14:04 106. 0:16:19 106. 0:13:18 114. |
0:56:07
0:12:26 80. 0:26:30 100. 0:42:49 93. 0:56:07 102. |
OK | Bagheerastafetten |
103 | Nyköpings OK 6
1. Katja Gustafsson 2. Anders Petersson 3. Hanna Anängen 4. Isak Söderblom |
0:14:32 132. 0:13:03 85. 0:14:11 66. 0:14:28 123. |
0:56:14
0:14:32 132. 0:27:35 112. 0:41:46 87. 0:56:14 103. |
OK | Bagheerastafetten |
104 | IFK Enskede 1
1. Sofia Lindhagen 2. Lucas De Boussard 3. Linn De Boussard 4. Elis Forsberg Rundström |
0:14:35 134. 0:20:09 137. 0:11:45 3. 0:10:47 41. |
0:57:16
0:14:35 134. 0:34:44 132. 0:46:29 118. 0:57:16 104. |
OK | Bagheerastafetten |
105 | Hestra IF 1
1. Hanna Nilsson 2. Tova Duell 3. Klara Nilsson 4. Filip Ingemarsson |
0:13:17 120. 0:14:27 118. 0:15:03 86. 0:14:31 124. |
0:57:18
0:13:17 120. 0:27:44 115. 0:42:47 91. 0:57:18 105. |
OK | Bagheerastafetten |
106 | OK Renen 4
1. Alva Engström 2. Vilgot Kuokkanen 3. Minna Turesson 4. Oskar Eriksson |
0:15:02 137. 0:15:18 126. 0:12:28 15. 0:14:32 125. |
0:57:20
0:15:02 137. 0:30:20 124. 0:42:48 92. 0:57:20 106. |
OK | Bagheerastafetten |
107 | Södertälje Nykvarn Orientering 2
1. Lovisa Borg 2. Alexandra Stål 3. Matilda Marjakaj 4. Alexander Ahlsén |
0:11:04 23. 0:15:27 127. 0:18:45 126. 0:12:50 105. |
0:58:06
0:11:04 23. 0:26:31 101. 0:45:16 116. 0:58:06 107. |
OK | Bagheerastafetten |
108 | Västerbotten 3
1. Hilja Berggrund 2. Emmy Kärrlander 3. Vilja Åkerlund 4. Max Stigenlöv |
0:16:22 138. 0:14:16 115. 0:14:29 71. 0:12:59 108. |
0:58:06
0:16:22 138. 0:30:38 127. 0:45:07 114. 0:58:06 107. |
OK | Bagheerastafetten |
109 | OK Denseln Lag 1
1. Emmy Borg 2. Elis Peterson 3. Stina Söderqvist 4. Henrik Fladrich |
0:18:32 141. 0:11:16 23. 0:15:09 88. 0:13:11 111. |
0:58:08
0:18:32 141. 0:29:48 123. 0:44:57 112. 0:58:08 109. |
OK | Bagheerastafetten |
110 | Surahammars SOK Lag 2
1. Clara Svensson 2. Arvid Gunnérus 3. Ellen Thorsén 4. Ludvig Hasler |
0:13:47 127. 0:18:00 133. 0:14:48 78. 0:11:37 75. |
0:58:12
0:13:47 127. 0:31:47 129. 0:46:35 119. 0:58:12 110. |
OK | Bagheerastafetten |
111 | Konnerud
1. Mille Jegtvik 2. Martine Pettersen 3. Hanna Spangberg 4. Hedda Spangberg |
0:10:55 18. 0:13:54 102. 0:18:03 124. 0:15:25 135. |
0:58:17
0:10:55 18. 0:24:49 63. 0:42:52 94. 0:58:17 111. |
OK | Bagheerastafetten |
112 | Garphyttans IF Lag 2
1. Anna Nilsson 2. Axel Nilsson 3. Elin Doering 4. Måns Bergqvist |
0:14:30 131. 0:12:11 58. 0:19:01 128. 0:13:03 109. |
0:58:45
0:14:30 131. 0:26:41 103. 0:45:42 117. 0:58:45 112. |
OK | Bagheerastafetten |
113 | Härnösands OK
1. Elsa Lindahl 2. Jakob Engström 3. Ingrid Molin 4. Hanny Edström |
0:12:58 107. 0:14:12 111. 0:16:31 109. 0:15:19 134. |
0:59:00
0:12:58 107. 0:27:10 109. 0:43:41 107. 0:59:00 113. |
OK | Bagheerastafetten |
114 | SOK Viljan 2
1. Emma Rindstig 2. Valter Löfqvist 3. Amalia Erlandsson 4. Theo Lövdahl |
0:13:14 118. 0:14:39 119. 0:20:13 132. 0:10:56 50. |
0:59:02
0:13:14 118. 0:27:53 116. 0:48:06 123. 0:59:02 114. |
OK | Bagheerastafetten |
115 | OK Roxen 2
1. Mindra Langer 2. Rasmus Viberg 3. Fanny Waltersson 4. Måns Björnskiöld |
0:13:10 116. 0:16:16 130. 0:17:19 116. 0:12:20 94. |
0:59:05
0:13:10 116. 0:29:26 121. 0:46:45 120. 0:59:05 115. |
OK | Bagheerastafetten |
116 | Björkfors GoIF 1
1. Ellen Lindfors 2. Arvid Svensson 3. Frida Samuelsson 4. Albin Kjellberg |
0:12:21 77. 0:16:06 129. 0:16:43 110. 0:14:57 130. |
1:00:07
0:12:21 77. 0:28:27 118. 0:45:10 115. 1:00:07 116. |
OK | Bagheerastafetten |
117 | Linköpings OK/Domnarvets GoIF
1. Irma Berg 2. Ludvig Eriksson 3. Frida Söderqvist 4. Olle Malmström |
0:13:07 113. 0:14:15 113. 0:20:05 130. 0:13:15 113. |
1:00:42
0:13:07 113. 0:27:22 110. 0:47:27 121. 1:00:42 117. |
OK | Bagheerastafetten |
118 | Västmanlands OF Lag 2
1. Elin Lindberg 2. David Thapper 3. Emelie Österberg 4. Eric Bäck |
0:13:02 111. 0:13:51 101. 0:20:48 137. 0:13:59 119. |
1:01:40
0:13:02 111. 0:26:53 105. 0:47:41 122. 1:01:40 118. |
OK | Bagheerastafetten |
119 | Junior Team Trentino 2
1. Nicole Riz 2. Iago Fincato 3. Elena Simion 4. Martin Bettega |
0:10:51 16. 0:13:04 86. 0:17:13 115. 0:22:10 138. |
1:03:18
0:10:51 16. 0:23:55 43. 0:41:08 84. 1:03:18 119. |
OK | Bagheerastafetten |
120 | OK Nolaskogsarna 2
1. Nora Engström 2. Delisa Nyström 3. Felicia Aspnäs-Ferm 4. Erik Byström |
0:12:07 63. 0:18:17 134. 0:23:58 139. 0:11:47 82. |
1:06:09
0:12:07 63. 0:30:24 125. 0:54:22 127. 1:06:09 120. |
OK | Bagheerastafetten |
121 | Järfälla OK 3
1. Edith Kuosku 2. Erik Wällstedt 3. Elsa Forsberg 4. Anton Mörkfors |
0:21:33 143. 0:13:48 99. 0:17:33 123. 0:14:09 121. |
1:07:03
0:21:33 143. 0:35:21 133. 0:52:54 126. 1:07:03 121. |
OK | Bagheerastafetten |
122 | Trøsken IL
1. Ingrid Pedersen Holmskau 2. Håkon Lillegraven Langsæter 3. Marte Lillegraven Langsæter 4. Mathias Pedersen Holmskau |
0:12:08 65. 0:21:10 138. 0:19:32 129. 0:14:39 127. |
1:07:29
0:12:08 65. 0:33:18 130. 0:52:50 125. 1:07:29 122. |
OK | Bagheerastafetten |
123 | OK Denseln Lag 3
1. Fanny Östlund 2. Wilmer Kempe 3. Agnes Eklund 4. Andreas Törnqvist |
0:11:24 37. 0:13:40 98. 0:35:59 142. 0:11:45 139. |
1:12:20
0:11:24 37. 0:25:04 72. 1:01:03 128. 1:12:20 123. |
OK | Bagheerastafetten |
124 | Västmanlands OF Lag 1
1. Felicia Sahlén 2. Gabriella Hasler 3. Lovisa Björnberg 4. Edvin Berggren |
0:16:27 139. 0:24:38 140. 0:20:14 133. 0:13:08 140. |
1:13:43
0:16:27 139. 0:41:05 134. 1:01:19 130. 1:13:43 124. |
OK | Bagheerastafetten |
125 | OK Denseln Lag 2
1. Ida Waernqvist 2. Elias Sjövall 3. Linn Borg 4. Rasmus Karlsson |
0:12:06 62. 0:13:57 103. 0:35:04 141. 0:14:18 141. |
1:14:53
0:12:06 62. 0:26:03 91. 1:01:07 129. 1:14:53 125. |
OK | Bagheerastafetten |
126 | O-ringen Academy
1. Tan Lufei 2. Mei Hao 3. Luo Lin 4. Tang Haoran |
0:18:39 142. 0:24:12 139. 0:24:59 140. 0:17:54 143. |
1:18:29
0:18:39 142. 0:42:51 136. 1:07:50 131. 1:18:29 126. |
OK | Bagheerastafetten |
127 | Sundsvalls OK 1
1. Elsa Granholm 2. Hugo Nordlander 3. Wilma Larsson 4. Oskar Vikström |
0:11:24 37. 0:10:34 4. 0:12:35 18. 0:09:47 |
0:44:20
0:11:24 37. 0:21:58 11. 0:34:33 10. - |
DSQ | Bagheerastafetten |
128 | OK Skogshjortarna Lag 1
1. Ebba Thern 2. Noel Bengtsson 3. Stinathern 4. Lukaslarsson |
0:10:42 11. 0:11:22 0:12:45 24. 0:10:06 18. |
0:44:55
0:10:42 11. - - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
129 | Ravinen 1
1. Smilla Mogensen 2. Hannes Mogensen 3. Ellen Wångberg Aneland 4. Olle Kallur |
0:10:54 17. 0:10:31 3. 0:12:47 25. 0:10:59 |
0:45:11
0:10:54 17. 0:21:25 4. 0:34:12 6. - |
DSQ | Bagheerastafetten |
130 | SI Lag 1
1. Kaja Peikli 2. Bjørnar Peikli 3. Anna Taksdal 4. Andreas Myklebost |
0:11:23 35. 0:12:35 0:12:09 7. 0:10:18 26. |
0:46:25
0:11:23 35. - - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
131 | IK Hakarpspojkarna 3
1. Eira Hertin 2. Felix Frykfeldt 3. Sandra Ling 4. Jakub Chaloupsky |
0:11:16 29. 0:12:54 0:13:18 39. 0:09:35 5. |
0:47:03
0:11:16 29. - - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
132 | Järfälla OK 1
1. Miia Roller 2. Jonatan Anderson 3. Ebba Westring 4. William Grunder |
0:11:03 0:11:30 30. 0:15:52 100. 0:09:55 11. |
0:48:20
- - - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
133 | Västergötland 2
1. Elin Axelsson 2. Kasper Vemdal 3. Sara Ohlin 4. Adam Skoglund |
0:13:01 110. 0:11:10 20. 0:14:26 70. 0:10:51 |
0:49:28
0:13:01 110. 0:24:11 49. 0:38:37 52. - |
DSQ | Bagheerastafetten |
134 | Sävedalens AIK/Mullsjö Lag 1
1. Filippa Kinde 2. Emil Lindblad 3. Stina Nalbin 4. Gunnar Fovaeus |
0:12:43 98. 0:11:04 0:16:47 111. 0:09:55 11. |
0:50:29
0:12:43 98. - - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
135 | Skogslöparna 3
1. Clara Nordström 2. Liam Hälldal 3. Cornelia Hörnqvist 4. Marcus Nilsson |
0:12:31 0:10:55 11. 0:16:24 0:11:05 57. |
0:50:55
- - - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
136 | Västerås SOK Lag2
1. Maja Ahlström 2. Erik Palm 3. Nova Sahlen 4. Noah Andertoft |
0:12:04 60. 0:12:34 70. 0:14:30 72. 0:12:06 |
0:51:14
0:12:04 60. 0:24:38 59. 0:39:08 62. - |
DSQ | Bagheerastafetten |
137 | OK Skogshjortarna Lag 3
1. Lova Berzelius 2. Samuel Jakobsson 3. Alma Berzelius 4. Ludvig Hedström |
0:14:27 130. 0:14:02 105. 0:13:48 0:11:35 71. |
0:53:52
0:14:27 130. 0:28:29 119. - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
138 | OK Södertörn Lag 2
1. Alicia Schandl 2. Johannes Norrby 3. Lovis De Villiers 4. Mattis Sandén |
0:12:28 0:13:32 94. 0:15:01 84. 0:13:05 110. |
0:54:06
- - - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
139 | Rånäs OK
1. Malin Svensson 2. Hugo Örtlund 3. Alva Olá 4. Jacob Henriksson |
0:15:36 0:12:14 60. 0:15:36 94. 0:11:33 67. |
0:54:59
- - - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
140 | Almby IK 1
1. Sofie Bodin 2. Axel Kylborn 3. Elsa Carlberg 4. Karl Kylborn |
0:11:51 54. 0:11:06 0:22:10 138. 0:10:28 30. |
0:55:35
0:11:51 54. - - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
141 | Västerbergslagen OL Vbol
1. Kajsa Ivarsson 2. Olle Wallman 3. Agnes Gustafsson 4. Alma Wallman |
0:12:27 82. 0:12:48 76. 0:19:11 0:13:45 117. |
0:58:11
0:12:27 82. 0:25:15 76. - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
142 | Västergötland 3
1. Moa Skoog 2. Liam Hogedal 3. Jennifer Stigsson 4. Erik Gullbrand |
0:12:42 97. 0:11:41 42. 0:18:57 0:15:06 131. |
0:58:26
0:12:42 97. 0:24:23 53. - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
143 | Heming Orientering 1
1. Hannah Syrdal Øen 2. Einar Østvold 3. Anne Østvold 4. Andreas Myrvold |
0:14:36 135. 0:19:41 136. 0:13:54 0:12:08 89. |
1:00:19
0:14:36 135. 0:34:17 131. - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
144 | OK Måsen 1
1. Saga Örnebro 2. Wilhelm Tengroth 3. Elsa Johansson 4. Sven Sjöqvist |
0:18:08 140. 0:15:14 0:14:48 78. 0:12:12 91. |
1:00:22
0:18:08 140. - - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
145 | OK Nolaskogsarna 1
1. Nora Westerlund 2. Joel Byström 3. Julina Nyström 4. Elin Näslund |
0:11:29 42. 0:14:13 0:20:11 131. 0:15:13 133. |
1:01:06
0:11:29 42. - - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
146 | Skåneslättens OL 2/Frosta OK
1. Hanna Jonssson Nordin 2. Valter Sander 3. Linnea Bjärby 4. Gustav Åkesson |
0:14:38 136. 0:20:13 0:16:11 103. 0:14:33 126. |
1:05:35
0:14:38 136. - - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
147 | Tmok3
1. Elsa Käll 2. Johanna Skogholm Allared 3. Elsa Lif 4. Hilda Mårsell |
0:12:24 78. 0:18:20 135. 0:20:29 136. 0:16:13 |
1:07:26
0:12:24 78. 0:30:44 128. 0:51:13 124. - |
DSQ | Bagheerastafetten |
148 | China Deer-O
1. Wu Morang 2. Ding Yiming 3. Cheng Xinyue 4. Xu Zeyi |
0:26:13 144. 0:15:04 123. 0:19:47 0:17:06 142. |
1:18:10
0:26:13 144. 0:41:17 135. - - |
DSQ | Bagheerastafetten |
149 | OK Tisaren | - | DSQ | Bagheerastafetten | |
150 | Heming Orientering 2 | - | DSQ | Bagheerastafetten | |
151 | Penninsula And Plains Kiwi | - | DSQ | Bagheerastafetten |