OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Norsk O-Festival elite og 15-16, Dag 2 (28.06.2014)
D 21-E
Resultat for klasse D 21-E
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Marte Narum
0:39:17
OK
100%
83%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
2
Kine Hallan Steiwer
0:39:54
OK
100%
78%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
3
Ingunn Hultgreen Weltzien
0:41:18
OK
100%
70%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
4
Linn Hokholt
0:41:21
OK
99%
72%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
5
Anette Baklid
0:41:34
OK
99%
70%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
6
Maren Jansson Haverstad
0:42:14
OK
95%
77%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
7
Ingjerd Myhre
0:42:23
OK
98%
68%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
8
Kamilla Olaussen
0:42:30
OK
99%
64%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
9
Kristine Fjeldbo
0:42:50
OK
100%
61%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
10
Marta Ulvensøen
0:43:42
OK
93%
74%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
11
Hanna Haugen Nordbrøden
0:44:10
OK
95%
65%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
12
Ane Sofie Næss Bjørgul
0:44:19
OK
91%
76%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
13
Therese Haare
0:44:24
OK
96%
61%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
14
Anneke Hald Bjørgum
0:44:28
OK
100%
53%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
15
Nicole Ragvin
0:44:54
OK
87%
84%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
16
Audhild Bakken Rognstad
0:45:19
OK
95%
58%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
17
Elin Bjerva
0:45:30
OK
91%
69%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
17
Johanna Lönnkvist
0:45:30
OK
99%
50%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
19
Rebecka Heinrup
0:45:44
OK
92%
64%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
20
Irene Beate Øhrn Arnevik
0:45:49
OK
94%
59%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
21
Anna Ulvensøen
0:46:29
OK
95%
55%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
22
Britt Ingunn Nydal
0:46:34
OK
94%
55%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
23
Zsuzsa Fey
0:46:35
OK
90%
65%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
24
Lone Brochmann
0:46:44
OK
89%
67%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
25
Synne Baklid
0:47:39
OK
86%
71%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
26
Guro Vassend
0:48:02
OK
92%
54%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
27
Anne Marie Bleken
0:48:09
OK
90%
57%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
28
Christine Mikkelsen
0:49:16
OK
96%
42%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
28
Helen Martinsen
0:49:16
OK
93%
46%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
30
Marit Kahrs
0:49:17
OK
88%
58%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
31
Ida Mari Borge Hovi
0:50:29
OK
91%
46%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
32
Linda Solberg
0:50:32
OK
81%
71%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
33
Marion Huber
0:50:33
OK
97%
34%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
34
Voll Lisbeth
0:50:46
OK
90%
48%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
35
Guro Alexandersen
0:50:48
OK
88%
52%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
36
Elin-Kristin Hem
0:50:52
OK
94%
39%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
36
Martine Åstebøl
0:50:52
OK
90%
46%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
38
Sara Profors
0:52:48
OK
89%
41%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
39
Maren Mohagen Hansen
0:52:57
OK
81%
60%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
40
Berit-Kristine Lima
0:56:33
OK
75%
62%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
41
Elen Katrine Skjerve
0:57:27
OK
88%
31%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
42
Malin Eijsink
0:57:42
OK
82%
40%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
43
Eirin Haugen
0:58:48
OK
79%
45%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
44
Anne Kamstrup Hovind
0:58:59
OK
75%
54%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
45
Marianne Dæhli
0:59:22
OK
76%
50%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
46
Sætre Anne
0:59:55
OK
81%
36%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
47
Mali Gederaas Kanstad
1:01:22
OK
84%
28%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
48
Guro Heimstad Kleiven
1:05:50
OK
77%
30%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
49
Katharina Rogstad
1:09:45
OK
70%
35%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
50
Karoline Dahl Fosby
1:09:50
OK
72%
30%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
51
Turid Kamstrup Hovind
1:17:09
OK
0%
0%
D 21-E
52
Malin Jakobsson
-
DSQ
0%
0%
D 21-E
52
Christiane Trösse
-
DNF
0%
0%
D 21-E
52
Berge Marte Fallbakken
-
DNF
0%
0%
D 21-E
52
Lind Anne Johanne
-
DNF
0%
0%
D 21-E
52
Nybø Marie Nordbye
-
DNF
0%
0%
D 21-E
52
Johansson Emma
-
DNF
0%
0%
D 21-E
52
Kristin Löfgren
-
DNF
0%
0%
D 21-E
52
Vestengen Ingjerd
-
DNF
0%
0%
D 21-E
52
Ekeberg Schjerve Nikoline
-
DNF
0%
0%
D 21-E