OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Norsk O-Festival elite og 15-16, Dag 1 (27.06.2014)
D 21-E
Resultat for klasse D 21-E
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Ingjerd Myhre
0:14:38
OK
100%
83%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
2
Audhild Bakken Rognstad
0:15:07
OK
100%
74%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
3
Marte Narum
0:15:48
OK
100%
65%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
3
Kamilla Olaussen
0:15:48
OK
97%
72%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
5
Anette Baklid
0:16:13
OK
97%
64%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
6
Therese Haare
0:16:25
OK
97%
64%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
6
Johanna Lönnkvist
0:16:25
OK
94%
71%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
8
Linn Hokholt
0:16:27
OK
94%
70%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
9
Anneke Hald Bjørgum
0:16:28
OK
98%
60%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
10
Ane Sofie Næss Bjørgul
0:16:44
OK
95%
64%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
11
Elin Bjerva
0:17:03
OK
89%
74%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
12
Lone Brochmann
0:17:09
OK
90%
71%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
13
Hanna Haugen Nordbrøden
0:17:14
OK
93%
62%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
14
Kine Hallan Steiwer
0:17:19
OK
95%
56%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
15
Britt Ingunn Nydal
0:17:23
OK
94%
56%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
16
Marta Ulvensøen
0:17:27
OK
90%
66%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
17
Nicole Ragvin
0:17:29
OK
87%
74%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
18
Kristine Fjeldbo
0:17:41
OK
91%
60%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
18
Anna Ulvensøen
0:17:41
OK
93%
56%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
20
Christine Mikkelsen
0:17:44
OK
97%
47%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
21
Malin Eijsink
0:17:52
OK
84%
76%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
22
Maren Jansson Haverstad
0:17:55
OK
93%
54%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
23
Sara Profors
0:17:57
OK
88%
65%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
24
Linda Solberg
0:18:27
OK
85%
66%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
25
Marion Huber
0:18:32
OK
88%
57%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
26
Ida Mari Borge Hovi
0:18:42
OK
95%
41%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
27
Martine Åstebøl
0:18:49
OK
90%
50%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
28
Rebecka Heinrup
0:18:51
OK
0%
0%
D 21-E
29
Guro Vassend
0:18:52
OK
86%
57%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
30
Irene Beate Øhrn Arnevik
0:19:10
OK
90%
48%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
31
Malin Jakobsson
0:19:32
OK
94%
37%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
32
Helen Martinsen
0:19:54
OK
83%
53%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
33
Marianne Dæhli
0:19:58
OK
79%
65%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
34
Elen Katrine Skjerve
0:20:30
OK
83%
50%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
35
Turid Kamstrup Hovind
0:21:21
OK
76%
58%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
36
Elin-Kristin Hem
0:21:53
OK
92%
25%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
37
Berit-Kristine Lima
0:22:14
OK
81%
40%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
38
Marie Hammer Håversen
0:24:10
OK
73%
42%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
39
Synne Baklid
0:26:14
OK
81%
19%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
40
Eirin Haugen
0:28:56
OK
80%
12%
D 21-E
D 21-E
D 21-E-1
41
Sætre Anne
-
DNF
0%
0%
D 21-E
41
Vestengen Ingjerd
-
DNF
0%
0%
D 21-E
41
Lind Anne Johanne
-
DNF
0%
0%
D 21-E
41
Voll Lisbeth
-
DNF
0%
0%
D 21-E
41
Nybø Marie Nordbye
-
DNF
0%
0%
D 21-E
41
Berge Marte Fallbakken
-
DNF
0%
0%
D 21-E
41
Johansson Emma
-
DNF
0%
0%
D 21-E
41
Ekeberg Schjerve Nikoline
-
DNF
0%
0%
D 21-E