OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Gromløpet 2019 – Kick off Oslo (23.03.2019)
N-åpen
Resultat for klasse N-åpen
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Feil: Valgte løpere har ikke gyldige resultater.
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Max Alexander Nybråten
0:14:13
OK
0%
0%
N-åpen
2
Jone Rygh Holten
0:19:15
OK
0%
0%
N-åpen
3
Nils Nikolaisen
0:19:45
OK
0%
0%
N-åpen
4
Esten Valentin Nybråten
0:21:10
OK
0%
0%
N-åpen
5
Ulrik Juveli Pedersen
0:21:33
OK
0%
0%
N-åpen
6
Simen Ånensen
0:22:09
OK
0%
0%
N-åpen
7
Alfred Teig
0:23:08
OK
0%
0%
N-åpen
8
Martina Vågsnes
0:23:10
OK
0%
0%
N-åpen
9
Oskar Arnesen
0:24:56
OK
0%
0%
N-åpen
10
Øyvind Haslund
0:25:01
OK
0%
0%
N-åpen
11
Jonas Hirsch
0:25:02
OK
0%
0%
N-åpen
12
Eskil Hobøl
0:25:06
OK
0%
0%
N-åpen
13
Håkon Fenne Ingierd
0:25:10
OK
0%
0%
N-åpen
14
Andrea Kongsberg
0:25:17
OK
0%
0%
N-åpen
15
Maria Kongsberg
0:25:21
OK
0%
0%
N-åpen
16
Marie Watterdal Syrstad
0:26:37
OK
0%
0%
N-åpen
17
Martin Mikkelsen
0:27:31
OK
0%
0%
N-åpen
18
Vilde Høyer
0:27:51
OK
0%
0%
N-åpen
19
Sverre Kjenseth Glendrange
0:28:26
OK
0%
0%
N-åpen
20
Isabelle Hopsnes
0:28:58
OK
0%
0%
N-åpen
21
Tiril Myklatun
0:29:31
OK
0%
0%
N-åpen
22
Julie Svinland Lyckhe
0:29:51
OK
0%
0%
N-åpen
23
Ingeborg Rooland
0:30:29
OK
0%
0%
N-åpen
24
Simen Kjenseth Glendrange
0:30:30
OK
0%
0%
N-åpen
25
Jakob Svindland Lyckhe
0:32:06
OK
0%
0%
N-åpen
26
Herman Finstad Land
0:32:09
OK
0%
0%
N-åpen
27
Ola Myklatun
0:32:13
OK
0%
0%
N-åpen
28
Linus Mestad Hansen
0:32:18
OK
0%
0%
N-åpen
29
Magnus Syversen Gihle
0:33:37
OK
0%
0%
N-åpen
30
Aksel Holt
0:33:41
OK
0%
0%
N-åpen
31
Hilde Holt
0:33:43
OK
0%
0%
N-åpen
32
Amalie Tonjer
0:34:58
OK
0%
0%
N-åpen
33
Otto Rygh Holten
0:35:14
OK
0%
0%
N-åpen
33
Jonas Kortner Vogt
0:35:14
OK
0%
0%
N-åpen
35
Linde Tonjer
0:35:18
OK
0%
0%
N-åpen
36
Trym Berger Gjelstad
0:35:34
OK
0%
0%
N-åpen
37
Tore Berger Gjelstad
0:35:59
OK
0%
0%
N-åpen
38
Sebastian Hopsnes
0:41:41
OK
0%
0%
N-åpen
39
Johanne Ragvin Rystad
0:44:28
OK
0%
0%
N-åpen
40
Ada Rodem
0:44:31
OK
0%
0%
N-åpen
41
Erlend Watterdal Syrstad
0:44:39
OK
0%
0%
N-åpen
42
Håkon Juell Larsen
0:44:42
OK
0%
0%
N-åpen
43
Aurora Speake
0:46:10
OK
0%
0%
N-åpen
44
Even Kortner Vogt
0:51:06
OK
0%
0%
N-åpen
45
Simon Ragvin
0:57:11
OK
0%
0%
N-åpen
46
Visar Ajullahv
1:31:20
OK
0%
0%
N-åpen
47
Sander Agnalt Heggenes
-
DNF
0%
0%
N-åpen
47
Amund Kortner Vogt
-
DNF
0%
0%
N-åpen