OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
NM natt + jaktstart søndag, Dag 1, Natt NM 2018 (13.10.2018)
D 21-E
Resultat for klasse D 21-E
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Siri Ulvestad
0:59:19
OK
100%
83%
D 21-E
L4
L4-1
2
Marianne Andersen
1:01:56
OK
100%
73%
D 21-E
L4
L4-1
3
Maren Jansson Haverstad
1:02:26
OK
100%
72%
D 21-E
L4
L4-1
4
Marie Olaussen
1:04:51
OK
100%
63%
D 21-E
L4
L4-1
5
Ingrid Gulbrandsen
1:05:18
OK
95%
72%
D 21-E
L4
L4-1
6
Karen Oline Kolstad
1:05:47
OK
96%
68%
D 21-E
L4
L4-1
7
Kristine Berglia
1:06:06
OK
97%
64%
D 21-E
L4
L4-1
8
Kine Hallan Steiwer
1:06:25
OK
0%
0%
D 21-E
9
Ingjerd Myhre
1:07:55
OK
98%
59%
D 21-E
L4
L4-1
10
Ingeborg Eide
1:08:53
OK
0%
0%
D 21-E
11
Eva Jurenikova
1:09:31
OK
91%
68%
D 21-E
L4
L4-1
12
Lone Brochmann
1:10:35
OK
0%
0%
D 21-E
13
Ragnhild Hjermstad
1:11:12
OK
91%
64%
D 21-E
L4
L4-1
14
Kaja Winsnes Nordhagen
1:13:02
OK
91%
59%
D 21-E
L4
L4-1
15
Anna Ulvensøen
1:14:17
OK
0%
0%
D 21-E
16
Evine Westli Andersen
1:14:38
OK
89%
59%
D 21-E
L4
L4-1
17
Marthe Gløersen
1:15:18
OK
95%
46%
D 21-E
L4
L4-1
18
Mariann Ulvestad
1:17:35
OK
91%
49%
D 21-E
L4
L4-1
19
Ida Tiltnes
1:19:43
OK
0%
0%
D 21-E
20
Ingunn Egeberg Vári
1:22:02
OK
83%
54%
D 21-E
L4
L4-1
21
Kine Gulliksen
1:22:40
OK
96%
33%
D 21-E
L4
L4-1
22
Emma Arnesen
1:23:07
OK
89%
41%
D 21-E
L4
L4-1
23
Solveig Blandkjenn
1:26:01
OK
88%
38%
D 21-E
L4
L4-1
24
Ronja Björklund
1:26:27
OK
85%
43%
D 21-E
L4
L4-1
25
Kristine Fjeldbo
1:27:09
OK
89%
34%
D 21-E
L4
L4-1
26
Hanna Fiskum Nordbrøden
1:28:06
OK
79%
52%
D 21-E
L4
L4-1
27
Malin Sørensen
1:28:13
OK
85%
39%
D 21-E
L4
L4-1
28
Ingvild Maalen-Johansen
1:30:53
OK
76%
52%
D 21-E
L4
L4-1
29
Karoline Sønsterudbråten
1:31:48
OK
84%
36%
D 21-E
L4
L4-1
30
Aurora Fossøy
1:33:07
OK
74%
51%
D 21-E
L4
L4-1
31
Christiane Trösse
1:35:15
OK
76%
44%
D 21-E
L4
L4-1
32
Kjersti Adéla Westin
1:36:21
OK
75%
46%
D 21-E
L4
L4-1
33
Lene Therese Myrland
1:43:46
OK
69%
44%
D 21-E
L4
L4-1
34
Line Drange Ruud
1:45:47
OK
67%
48%
D 21-E
L4
L4-1
35
Marianne Dæhli
1:53:55
OK
67%
37%
D 21-E
L4
L4-1
36
Marte Hoff Hagen
2:27:15
OK
63%
17%
D 21-E
L4
L4-1
37
Anne M Hausken Nordberg
-
DNF
0%
0%
D 21-E
37
Kamilla Olaussen
-
DNF
0%
0%
D 21-E
37
Ragnhild Løvli
-
DNF
0%
0%
D 21-E
37
Gunvor Hov Høydal
-
DNF
0%
0%
D 21-E
37
Tone Bergerud Lye
-
DNF
0%
0%
D 21-E
37
Julie Størmer
-
DNF
0%
0%
D 21-E