OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland (18.08.2018)
H 21-E
Resultat for klasse H 21-E
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Håkon Jarvis Westergård
0:30:48
OK
100%
87%
H 21-E
L2
L2-1
2
Paul Sirum
0:30:53
OK
100%
86%
H 21-E
L2
L2-1
3
Anders Nordberg
0:31:10
OK
99%
85%
H 21-E
L2
L2-1
4
Håvard Haga
0:31:38
OK
99%
80%
H 21-E
L2
L2-1
5
Gaute Hallan Steiwer
0:31:53
OK
0%
0%
H 21-E
6
Albin Ridefelt
0:31:58
OK
100%
76%
H 21-E
L2
L2-1
7
Jon Aukrust Osmoen
0:31:59
OK
99%
78%
H 21-E
L2
L2-1
8
Isak Bergset
0:32:27
OK
98%
76%
H 21-E
L2
L2-1
9
Bjørn Ekeberg
0:32:31
OK
97%
79%
H 21-E
L2
L2-1
10
Audun Heimdal
0:32:40
OK
99%
71%
H 21-E
L2
L2-1
11
Jo Forseth Indgaard
0:32:44
OK
100%
70%
H 21-E
L2
L2-1
12
Sindre Østgulen Deisz
0:33:01
OK
97%
74%
H 21-E
L2
L2-1
13
Oskar Størmer
0:33:14
OK
98%
70%
H 21-E
L2
L2-1
14
Anders Vister
0:33:21
OK
94%
80%
H 21-E
L2
L2-1
15
Oskar Røen
0:33:58
OK
94%
76%
H 21-E
L2
L2-1
16
Vegard Brun Saga
0:34:08
OK
98%
64%
H 21-E
L2
L2-1
17
Elias T. Mølnvik
0:34:09
OK
98%
65%
H 21-E
L2
L2-1
18
Simen Hjalmar Wästlund
0:34:19
OK
96%
68%
H 21-E
L2
L2-1
19
Håvard Wedege
0:34:21
OK
90%
84%
H 21-E
L2
L2-1
19
Olai Stensland Lillevold
0:34:21
OK
96%
67%
H 21-E
L2
L2-1
21
Alexander Chepelin
0:34:22
OK
98%
63%
H 21-E
L2
L2-1
22
Vegard Danielsen
0:34:53
OK
99%
57%
H 21-E
L2
L2-1
23
Andreas Sølberg
0:35:03
OK
94%
68%
H 21-E
L2
L2-1
24
Rasmus Palmqvist Aslaksen
0:35:06
OK
93%
69%
H 21-E
L2
L2-1
25
Damien Renard
0:35:13
OK
90%
79%
H 21-E
L2
L2-1
26
Sindre Sandven
0:35:17
OK
92%
70%
H 21-E
L2
L2-1
27
Markus Holter
0:35:59
OK
90%
70%
H 21-E
L2
L2-1
28
Marius Øie
0:37:00
OK
89%
66%
H 21-E
L2
L2-1
29
Ulrik Astrup Arnesen
0:37:42
OK
89%
62%
H 21-E
L2
L2-1
30
Karl Fremstad
0:38:40
OK
92%
48%
H 21-E
L2
L2-1
31
Henry Mcnulty
0:38:53
OK
97%
39%
H 21-E
L2
L2-1
32
Will Rigg
0:39:37
OK
85%
61%
H 21-E
L2
L2-1
32
Kenneth Westerheim
0:39:37
OK
82%
70%
H 21-E
L2
L2-1
34
Steinar Kollerud
0:39:40
OK
83%
69%
H 21-E
L2
L2-1
35
Niklas Olofsson
0:40:09
OK
84%
63%
H 21-E
L2
L2-1
36
Leif Størmer
0:40:16
OK
84%
62%
H 21-E
L2
L2-1
37
Olav Vestøl
0:40:17
OK
87%
53%
H 21-E
L2
L2-1
38
Korbinian Lehner
0:40:24
OK
92%
42%
H 21-E
L2
L2-1
39
Knut Sveinung Holth Rekaa
0:41:04
OK
87%
50%
H 21-E
L2
L2-1
40
Petter Marki Erichsen
0:41:14
OK
84%
57%
H 21-E
L2
L2-1
41
Eivind Romberg Kvaale
0:41:26
OK
81%
63%
H 21-E
L2
L2-1
42
Morten Nilstad Pettersen
0:42:17
OK
79%
62%
H 21-E
L2
L2-1
43
Ola Keiserås
0:42:55
OK
79%
60%
H 21-E
L2
L2-1
44
Vetle Christiansen
0:43:32
OK
89%
33%
H 21-E
L2
L2-1
45
Asbjørn Byggland
0:45:41
OK
74%
62%
H 21-E
L2
L2-1
46
Mathias Benjaminsen
0:46:00
OK
80%
43%
H 21-E
L2
L2-1
47
Jørgen Frøyd
0:46:47
OK
82%
35%
H 21-E
L2
L2-1
48
Lars Steinar Hefre
0:47:16
OK
80%
38%
H 21-E
L2
L2-1
49
Kim-Andrè Kjenes Haugland
1:06:47
OK
73%
11%
H 21-E
L2
L2-1
50
Robert Fredriksen
1:11:01
OK
56%
29%
H 21-E
L2
L2-1
51
Simon Andersson
-
DSQ
0%
0%
H 21-E
51
Martin Schagerlind
-
DSQ
0%
0%
H 21-E