OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
03.06.20 O-åtter nr.2 IL Leik Brikkesys
19.10.20 ABIK R9 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
03.09.20 OBIK P22/ABIK R7 ABIK Romerike Orientering Brikkesys
18.06.20 ABIK R2/OBIK P14 ABIK Romerike Orientering Brikkesys
26.05.20 AB-karusell løp 1 AB Karusellen Brikkesys
13.02.20 Gate-O #4 Rykkinn AB Karusellen Brikkesys
09.09.20 Rekruttløp Tyrving AB Karusellen Brikkesys
02.01.20 Gateløp 2020 nr. 1 AB Karusellen Brikkesys
02.09.20 Klubbmesterskap Tyrving AB Karusellen Brikkesys
30.01.20 Gate-0 #3 Lysejordet AB Karusellen Brikkesys
16.10.20 KM Natt Hålandsskogen Ålgård Orientering Eventor
04.11.20 Nattløp, Njåskogen Ålgård Orientering Eventor
19.02.20 Nattløp, Vikeså Ålgård Orientering Eventor
09.06.20 Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen Ålgård Orientering Eventor
15.09.20 Vestfold Høstcup 5 Andebu IL Eventor
03.03.20 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås IL Brikkesys
17.11.20 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås IL Brikkesys
20.09.20 Årungen rundt Ås IL Brikkesys
19.09.20 Morgenfrisk i Follo #8 Ås IL Brikkesys
28.01.20 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås IL Brikkesys
14.01.20 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås IL Brikkesys
01.02.20 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås IL Brikkesys
01.11.20 Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering Ås IL Brikkesys
05.05.20 Touch free test 3 Asker SK Brikkesys
01.09.20 P21 OBIK / AB løp 3 / Asker ABC nr. 4 Asker SK Brikkesys
13.01.20 Test Asker SK Brikkesys
06.01.20 Testløp Asker SK Brikkesys
16.01.20 Gate-O Hvalstad Asker SK Brikkesys
09.02.20 Grønn vinter 1 Asker SK Brikkesys
17.09.20 Asker ABC nr. 5 / Klubbmesterskap Asker Skiklubb Eventor
19.10.20 Skumringskampen finale Asker Skiklubb Eventor
13.06.20 KM Sprint - med Trimtex-cup Asker Skiklubb Eventor
25.10.20 2-mila Asker Skiklubb Eventor
23.08.20 Askerløpet med Trimtex Cup Asker Skiklubb Eventor
09.02.20 Grønn vinter 1 Asker Skiklubb Eventor
01.09.20 P21 OBIK / AB løp 3 / Asker ABC nr. 4 Asker Skiklubb Eventor
04.06.20 Asker ABC løp nr. 3 Asker Skiklubb Eventor
07.05.20 Asker ABC løp nr. 2 Asker Skiklubb Eventor
05.10.20 Skumringskampen løp nr. 3 Asker Skiklubb Eventor
07.11.20 Sprint X3m løp 1 - Downhill Sprint Asker Skiklubb Eventor
25.08.20 pokalkamp 1 Bergen Askøy OL Eventor
28.01.20 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås-NMBU Orientering Eventor
14.01.20 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås-NMBU Orientering Eventor
03.03.20 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås-NMBU Orientering Eventor
01.02.20 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås-NMBU Orientering Eventor
01.11.20 Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering Ås-NMBU Orientering Eventor
01.07.20 BysOmmer løp 4 Bækkelagets SK Eventor
07.06.20 Barduløpet -Koronaklarert Bardu IL Eventor
01.09.20 Sprintcup 1 Bergen Bergens TF Eventor
29.07.20 Birkenes sommersprint cup 5 Birkenes IL Eventor
Løp sist oppdatert: 28.11.2020 16:18:38