OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
29.08.20 AHK-O-KARUSELLØP 07 Himdalsløpet OK Øst Brikkesys
29.08.20 Aurskog-Høland Karusellen - Himdalsløpet OK Øst Eventor
29.08.20 Blåbærløpet / KM mellomdistanse (utvalgte klasser) OL Tønsberg og omegn Eventor
29.08.20 KM lang Frol IL Eventor
29.08.20 KM Lang Sarpsborg OL Eventor
29.08.20 KM langdistanse Konnerud IL Eventor
29.08.20 KM langdistanse Konnerud IL Brikkesys
29.08.20 KM langdistanse Konnerud IL Brikkesys
29.08.20 KM Lang / Fjelldilten Lillehammer OK Eventor
29.08.20 KM Lang / Merkeløpet Oddersjaa SSK Eventor
29.08.20 KM Stafett Nordland Herringen IL Eventor
29.08.20 Kort mellomdistanse Røros IL Eventor
29.08.20 Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup Nydalens SK Eventor
29.08.20 Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020 Varegg Fleridrett Brikkesys
29.08.20 Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020 Varegg Fleridrett Eventor
27.08.20 Grenlandskarusellen løp 11 Skien OK Eventor
27.08.20 Internløp 11 Solemsåsen NTNU-BIL Brikkesys
27.08.20 Klubbkarusell løp 7 Eidsvoll OL Eventor
27.08.20 Klubbkarusell nr 7 Eidsvoll OL Brikkesys
27.08.20 Klubbmesterskap for OTO og OK Horten OK Horten Eventor
27.08.20 Klubbmesterskap Stokke og Andebu Stokke IL Eventor
27.08.20 NOL TrLøp 12 Tinnesåsen Notodden Orienteringslag Brikkesys
27.08.20 OBIK P20 Østernvannsvingen OBIK Orientering Brikkesys
27.08.20 O-karusell 8 Eidskog OL Eventor
27.08.20 Ringerikskarusell 5 Ringerike OL Eventor
27.08.20 STOK Ungdomsløp 3 Nidarøst Nidarøst OK Eventor
27.08.20 TA-sprint 4 Frol IL Eventor
27.08.20 Treningsløp Ok Moss Moss, OK Brikkesys
26.08.20 Aust-Agder-karusellen løp 11 Vegårshei IL Eventor
26.08.20 BBIL poengløp 5 Konnerud IL Brikkesys
26.08.20 Drømmemila 2020 Eidsvoll OL Brikkesys
26.08.20 Drømmemila - Raumarkarusellen løp 3 Raumar Orientering Eventor
26.08.20 Førde IL Nærløp Etterlia Førde IL Eventor
26.08.20 MIL treningsløp Lauvåshaugen Melhus IL Orientering Brikkesys
26.08.20 Nammo-cup 4 Hamar OK Eventor
26.08.20 O-åtter nr.9 Leik, IL Brikkesys
26.08.20 OSI/GeoForm Rankingløp 8 Oslostudentenes IK Eventor
26.08.20 Skøynarkarusell 10 Åsfjellet OK Skøynar Brikkesys
26.08.20 Sørlandskarusellen Birkenes IL Eventor
26.08.20 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
25.08.20 AHK-O-KARUSELLØP 06 OK Øst Brikkesys
25.08.20 Aurskog-Høland Karusellen OK Øst Eventor
25.08.20 Fossum Klubbmesterskap Fossum IF Brikkesys
25.08.20 Le Tour de Glåmdal 5 Lunderseter IL Eventor
25.08.20 Løp 17 Byåsen Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
25.08.20 Nærløp og Sunnhordlandsranking (NK6 og SR9) Haugesund IL Orientering Eventor
25.08.20 Nordmarka 1-2-3 - løp 3 IL Koll Eventor
25.08.20 Østmarka Open 9 Østmarka OK Brikkesys
25.08.20 Østmarka Open 9 Østmarka OK Eventor
25.08.20 pokalkamp 1 Bergen Askøy OL Eventor
Løp sist oppdatert: 25.10.2020 20:52:22