OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
16.05.19 Treningsløp sprint Stryken Eiker OL Brikkesys
16.05.19 Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård Egersund OK Eventor
16.05.19 WOD i Sørmarka Stavanger Orienteringsklubb Eventor
15.05.19 AAOK-karusellen løp 4 Vegårshei IL Eventor
15.05.19 Dølakarusell - SORPEROA Tormod Skilag Eventor
15.05.19 Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen Førde IL Eventor
15.05.19 O-åtter nr.2 IL Leik Leik, IL Brikkesys
15.05.19 O-karusell 1, sprint Verdal OK Brikkesys
15.05.19 O-karusell 1, sprint - Verdens O-dag Verdal OK Eventor
15.05.19 OSI/GeoForm Rankingløp 2 (Verdens O-dag) Oslostudentenes IK Eventor
15.05.19 O-sjuer 2, Banmyra Frol IL Orientering Brikkesys
15.05.19 Park-O løp 3 Østmarka OK Brikkesys
15.05.19 Raumarkarusellen løp 4 - World Orienteering Day Raumar Orientering Eventor
15.05.19 Raumar O-karusell, løp 4 WOD Raumar Orientering Brikkesys
15.05.19 Skøynarkarrusell OK Skøynar Brikkesys
15.05.19 Torsdagsløp nr. 4 på en onsdag - Verdens O-dag Rudsbygd IL Eventor
15.05.19 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
15.05.19 Verdens o-dag 2019 Velledalen IL Brikkesys
15.05.19 Verdens o-dag (WOD) - NAMSOS Namsos OK Eventor
15.05.19 Verdens orienteringsdag Ås IL Brikkesys
15.05.19 Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-Sprint Ås-NMBU Orientering Eventor
15.05.19 Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4 OL Toten-Troll Eventor
14.05.19 1. sprintløp Stord Orientering Eventor
14.05.19 Aurskog-Høland Karusellen OK Øst Eventor
14.05.19 Ivar-O-løpet / KM sprint Tyrving IL Eventor
14.05.19 Klubbkarusell Løp 1 Eidsvoll OL Brikkesys
14.05.19 KSO Vår 3 Kristiansand OK Eventor
14.05.19 Løp 3, Stavsjøen Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
14.05.19 MIL Rekruttcup 3 Melhus IL Orientering Brikkesys
14.05.19 Nærløpskarusellen - individuelle klasser Ganddal IL Eventor
14.05.19 NK3 Haugesund IL Orientering Eventor
14.05.19 O-karusellen Vågan 1.løp, Kabelvåg Kabelvåg O-lag Eventor
14.05.19 P4 OBIK / AB løp 1 Asker Skiklubb Eventor
14.05.19 P4 OBIK/AB løp 1 Asker SK Brikkesys
14.05.19 Saltenkarusell 2 - Straumøya Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
14.05.19 Skolemesterskapet Orkdal Orkanger IF Brikkesys
14.05.19 Stjørdalskarusell 1-2019 Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
14.05.19 Treningsløp Modum Orienteringslag Brikkesys
14.05.19 Ungdomsserien løp 2 Gimle IF Eventor
14.05.19 Ungdomsstafett og Lagstafett Ganddal IL Eventor
14.05.19 Verpgrenda o-trening 1 Viul OK Brikkesys
14.05.19 Vestfold Vårcup 6 Andebu IL Eventor
13.05.19 ABIK R3 - Fetsund lenser ABIK Romerike Orientering Brikkesys
13.05.19 Nordhordlandskarusellen Eikanger IL Eventor
13.05.19 Råtassløp 1 Heming Orientering Eventor
13.05.19 Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2 Lillomarka OL Eventor
13.05.19 WOD Verdens Oirienteringsdag Fossekallen IL Eventor
12.05.19 Balsfjord Dobbel Storsteinnes IL Eventor
12.05.19 HOK-ranking 2/2019 Bergens TF Eventor
12.05.19 KM sprint - Ringsakersprinten Ringsaker OK Eventor
Løp sist oppdatert: 12.12.2019 00:00:31