OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
30.06.20 Nærløp Nakkane Emblem IL Eventor
24.05.20 Nærløp Skibua Emblem IL Eventor
21.06.20 Romerike 2-dagers - Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarert Fet OL Eventor
17.06.20 Førde IL Nærløp Djupedalen Førde IL Eventor
24.06.20 Førde IL Nærløp Byrkjeflot Førde IL Eventor
20.05.20 Førde IL Nærløp Helgåsmarka Førde IL Eventor
03.06.20 Førde IL Nærløp Solheimsdalen Førde IL Eventor
27.05.20 Førde IL Nærløp Digernes NB! ny arena Førde IL Eventor
21.06.20 Jonsokløpet Fossekallen IL Brikkesys
08.06.20 Treningsløp Fossekallen IL Brikkesys
21.06.20 Jonsokløpet Fossekallen IL Eventor
04.06.20 Ungdomsløp Freidig Eventor
21.06.20 Oppdal 2-dagers, Dag 2 Freidig Eventor
20.06.20 Oppdal 2-dagers, Dag 1 Freidig Eventor
04.07.20 Sommerløpet Frol IL Eventor
05.02.20 Nattløp Grødaland Ganddal IL Eventor
15.06.20 Klubbløp Vagleskogen Ganddal IL Eventor
04.05.20 Ungdomscup og klubbkamp Bogafjell - kan løpes 4.-11.mai Ganddal IL Eventor
02.06.20 Nærløp - Ganddal Ganddal IL Eventor
04.01.20 Vinterkarusell Kalbergskogen Ganddal IL Eventor
20.05.20 Aust-Agder-karusellen løp 6 Gjerstad IL Eventor
27.05.20 Vestmjøsacup1 Gjø-Vard OL Eventor
19.02.20 nattcup 5 Bergen Gneist, IL Eventor
09.06.20 Le Tour de Glåmdal 3 Grue IL Eventor
01.06.20 Klubbmesterskap (Åpent for deltakere fra andre klubber) Hadeland OL Eventor
06.06.20 Ungdomsserien løp 1 Halden SK Eventor
28.06.20 Tour de Oslofjord 2020 - løp 1 Halden SK Eventor
29.06.20 Tour de Oslofjord 2020 - løp 2 Halden SK Eventor
24.06.20 Forkortet mellomdistanse i Furuberget Hamar OK Eventor
21.06.20 Bymesterskap Harstad OL Eventor
13.02.20 Nattsprintkøppen 7 Kyvikdalen bhg (like nord for Hauge skole) Haugesund IL Orientering Eventor
16.06.20 Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK3 - Bjørgene Haugesund IL Orientering Eventor
09.06.20 Nærløpskarusellen 2 - Steinsfjellet Haugesund IL Orientering Eventor
05.03.20 Nattsprintkøppen 8 Villduen bhg, Brakahaug Haugesund IL Orientering Eventor
12.05.20 Klubbløp Haugesund IL Orientering Haugesund IL Orientering Eventor
19.05.20 NK1 Haugesund IL Orientering Eventor
16.01.20 Nattsprintkøppen 5 Haraldsstøtta Haugesund IL Orientering Eventor
02.06.20 Klubbløp Solandsbakkane barnehage Haugesund IL Orientering Eventor
30.01.20 Nattsprintkøppen 6 Gard skole Haugesund IL Orientering Eventor
26.05.20 Klubbløp Haugesund IL Orientering Haugesund IL Orientering Eventor
22.01.20 Vinterjukola nr11 Hedrum OL Eventor
28.06.20 BysOmmer løp 1 Heming Orientering Eventor
10.06.20 Aust-Agder-karusellen løp 9 Hisøy OK Eventor
14.01.20 Urb-O løp 3 Fellesstart Hordaland orinteringskrets Brikkesys
28.01.20 Urb-O løp 4 Free Challenge Hordaland orinteringskrets Brikkesys
03.03.20 Urb-O løp 6 Sløyfer Hordaland orinteringskrets Brikkesys
11.02.20 Urb-O løp 5 Individuell start Hordaland orinteringskrets Brikkesys
06.06.20 Orienteringsløp i Seljord - Arena Raukleiv Høydalsmo IL Eventor
19.06.20 Veteranløpet IF Trauma Eventor
13.05.20 Aust-Agder karusell IF Trauma Eventor
Løp sist oppdatert: 05.07.2020 00:00:37