OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
21.01.20 Vintercup 4 Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
06.06.20 KM lang Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
16.06.20 Saltenkarusell 7- Heia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
15.09.20 Sprint 1 - Maskinisten- Trollskogen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
05.06.20 KM-sprint Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
19.05.20 Saltenkarusell 3 - Mjelle Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
20.09.20 Saltendilten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
02.06.20 Saltenkarusell 5 -Hatten (Ospeneset/Heggmoen) Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
05.01.20 Ski-o Valnesfjord-sprinten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
03.06.20 Treningsløp, Børsa IL Børsa IL Brikkesys
24.06.20 Treningsløp, Børsa IL Børsa IL Brikkesys
27.05.20 Treningsløp, Børsa IL Børsa IL Brikkesys
02.09.20 Treningsløp, Børsa IL Børsa IL Brikkesys
05.08.20 Treningsløp, Børsa IL Børsa IL Brikkesys
21.05.20 Holmestrand Sprintcup Botne SK Eventor
01.09.20 Vestfold Høstcup 3 Botne SK Eventor
12.05.20 le Tour de Glåmdal | etappe 1 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
18.06.20 Ungdomsløp Byåsen IL Eventor
22.08.20 KM lang Ve-Te, Drangedalsløpet Drangedal OL Eventor
20.08.20 Klubbranking 1 Vannbassengene Egersund OK Eventor
25.01.20 Vinterkarusell EOK 3 Husabø Egersund OK Eventor
15.09.20 Ungdomscup og klubbkamp Bakkebø Egersund OK Eventor
08.01.20 Nattløp Haugstadskogen Egersund OK Eventor
01.02.20 Vinterkarusell Tengs/Fotland Egersund OK Eventor
23.06.20 Ungdomscup og klubbkamp Sveineskogen Egersund OK Eventor
07.09.20 Hålandskogen, Gjesteløpere Egersund OK Eventor
12.05.20 Ungdomscup og klubbkamp Hellvik Egersund OK Eventor
31.08.20 Klubbranking 2 Husabø Egersund OK Eventor
10.09.20 O-karusell 9 klubbmesterskap Eidskog OL Eventor
11.08.20 Tour de GLåmdal/karusell Eidskog OL Eventor
20.08.20 O-karusell 7 Eidskog OL Eventor
27.08.20 O-karusell 8 Eidskog OL Eventor
10.09.20 Klubbkarusell Løp 8 Eidsvoll OL Brikkesys
26.08.20 Drømmemila 2020 Eidsvoll OL Brikkesys
27.08.20 Klubbkarusell nr 7 Eidsvoll OL Brikkesys
13.08.20 Klubbkarusell løp 6 Eidsvoll OL Brikkesys
27.08.20 Klubbkarusell løp 7 Eidsvoll OL Eventor
05.09.20 Veteranmesterskapet lang Eiker OL Eventor
06.09.20 Veteranmesterskapet mellom og PWT-cup Eiker OL Eventor
23.08.20 KM Sprint (Mjølnerløpet) Elverum OK Eventor
24.05.20 Nærløp Skibua Emblem IL Eventor
30.06.20 Nærløp Nakkane Emblem IL Eventor
20.09.20 Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), Dag 2 Fana IL Eventor
19.09.20 Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse) Fana IL Eventor
19.09.20 Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), Dag 1 Fana IL Eventor
20.09.20 NM junior stafett Fana IL Eventor
21.06.20 Romerike 2-dagers - Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarert Fet OL Eventor
05.09.20 Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020 Fitjar IL Eventor
26.08.20 Førde IL Nærløp Etterlia Førde IL Eventor
20.05.20 Førde IL Nærløp Helgåsmarka Førde IL Eventor
Løp sist oppdatert: 21.09.2020 03:35:37