OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
24.05.20 Barlindkohorten 2020 Nydalens SK Eventor
26.08.20 BBIL poengløp 5 Konnerud IL Brikkesys
25.01.20 Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM Lillomarka OL Brikkesys
25.01.20 Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM Lillomarka OL Eventor
26.01.20 Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup Lillomarka OL Eventor
26.01.20 Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup Lillomarka OL Brikkesys
29.07.20 Birkenes sommersprint cup 5 Birkenes IL Eventor
05.08.20 Birkenes sommersprint cup 6 Birkenes IL Eventor
29.08.20 Blåbærløpet / KM mellomdistanse (utvalgte klasser) OL Tønsberg og omegn Eventor
16.08.20 Byastafetten Steinkjer OK Eventor
16.08.20 Byastafetten, individuelle klasser Steinkjer OK Brikkesys
21.06.20 Bymesterskap Harstad OL Eventor
02.07.20 BysOmmer - finale IL Koll Brikkesys
02.07.20 BysOmmer - finale IL Koll Eventor
28.06.20 BysOmmer løp 1 Heming Orientering Eventor
29.06.20 BysOmmer - løp 2 Oppsal Orientering Eventor
30.06.20 BysOmmer løp 3 Lillomarka OL Eventor
30.06.20 BysOmmer løp 3 Lillomarka OL Brikkesys
01.07.20 BysOmmer løp 4 Bækkelagets SK Eventor
13.09.20 Bysprinten Molde Molde og Omegn IF Eventor
01.08.20 Dag 1 Nordre Follo Orientering Brikkesys
02.08.20 Dag 2 Måren OK Brikkesys
08.07.20 Den forlorne sprintcuppen Wing OK Eventor
08.07.20 Den forlorne sprintcuppen Wing OK Brikkesys
26.08.20 Drømmemila 2020 Eidsvoll OL Brikkesys
26.08.20 Drømmemila - Raumarkarusellen løp 3 Raumar Orientering Eventor
10.05.20 eb test 1 Moss, OK Brikkesys
10.05.20 eb test 2 Moss, OK Brikkesys
13.09.20 Etterløpet Nordre Follo Orientering Eventor
13.09.20 Etterløpet Nordre Follo Orientering Brikkesys
18.07.20 Filefjellmesterskapet Tyin-Filefjell Orienteringsklubb Eventor
19.08.20 "Finn fram"-dag, Kabelvågmarka Kabelvåg O-lag Eventor
19.09.20 Finn Skedsmos minneløp 2020 Hadeland OL Eventor
18.07.20 Fjelløpet i Vinje dag 1 Porsgrunn OL Eventor
19.07.20 Fjelløpet i Vinje dag 2 Porsgrunn OL Eventor
22.07.20 Fjord-O 2020, Dag 1 IL Tambarskjelvar Eventor
23.07.20 Fjord-O 2020, Dag 2 IL Tambarskjelvar Eventor
25.07.20 Fjord-O 2020, Dag 3 IL Tambarskjelvar Eventor
26.07.20 Fjord-O 2020, Dag 4 IL Tambarskjelvar Eventor
12.09.20 Folloløpet med Trimtex cup nr. 9 Nordre Follo Orientering Eventor
12.09.20 Folloløpet med Trimtex cup nr. 9 Måren OK Brikkesys
24.06.20 Førde IL Nærløp Byrkjeflot Førde IL Eventor
27.05.20 Førde IL Nærløp Digernes NB! ny arena Førde IL Eventor
17.06.20 Førde IL Nærløp Djupedalen Førde IL Eventor
26.08.20 Førde IL Nærløp Etterlia Førde IL Eventor
02.09.20 Førde IL Nærløp Førde Vassverk Førde IL Eventor
20.05.20 Førde IL Nærløp Helgåsmarka Førde IL Eventor
19.08.20 Førde IL Nærløp Kråkenesmarka Vasslia Førde IL Eventor
12.08.20 Førde IL Nærløp Langeland Skisenter Førde IL Eventor
03.06.20 Førde IL Nærløp Solheimsdalen Førde IL Eventor
Løp sist oppdatert: 21.09.2020 03:35:37