OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Klubbmesterskap nattorientering Oppsal Orientering (08.10.2019)
Alle løpere i Klubbmesterskap nattorientering Oppsal Orientering
Strekktider
Graf
Gruppebest
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Haakon Knudsen
0:44:09
OK
0%
0%
B-åpen
2
John Harald Johansen
0:58:41
OK
66%
31%
B-åpen
L3
L3-1
3
Audun Hvenekilde
1:11:03
OK
78%
8%
B-åpen
L3
L3-1
4
Selja Hylbak
0:55:11
OK
48%
52%
C-åpen
L5
L5-1
5
Tomine Ravn
0:55:17
OK
54%
39%
C-åpen
L5
L5-1
6
Synne Nordby Hvenekilde
0:18:36
OK
100%
97%
D 11-12
L5
L5-1
7
Tuva Berger Gjelstad
0:21:03
OK
99%
82%
D 11-12
L5
L5-1
8
Wiona Resvoll Skaug
0:21:05
OK
0%
0%
D 11-12
9
Synne Syversen Gihle
0:34:53
OK
99%
30%
D 11-12
L5
L5-1
10
Iben Johansen-Barli
0:35:10
OK
98%
30%
D 11-12
L5
L5-1
11
Ingeborg Roll Mosland
0:32:21
OK
91%
68%
D 13-14
L3
L3-1
12
Ingrid Johansen-Barli
0:34:34
OK
81%
74%
D 13-14
L3
L3-1
13
Ane Hustvedt
0:34:41
OK
85%
69%
D 13-14
L3
L3-1
14
Tale Nordby Hvenekilde
0:43:16
OK
70%
62%
D 13-14
L3
L3-1
15
Mari Kalleson
0:43:17
OK
70%
61%
D 13-14
L3
L3-1
16
Sofie Solheim Undeberget
0:43:35
OK
69%
63%
D 13-14
L3
L3-1
17
Katrine Bjordal Veggan
0:43:51
OK
100%
66%
D 15-16
L6
L6-1
18
Wilmine Resvoll Skaug
0:54:07
OK
94%
40%
D 15-16
L6
L6-1
19
Ane Sofie Krogh
0:44:00
OK
0%
0%
D 21
20
Vemund O Hatlen
0:31:50
OK
86%
50%
H 11-12
L5
L5-1
21
Alfred Nikolaisen
0:43:48
OK
59%
53%
H 11-12
L5
L5-1
22
Kasper Krohn Mørland
0:43:59
OK
55%
59%
H 11-12
L5
L5-1
23
Christoffer Ånensen
0:24:44
OK
100%
100%
H 13-14
L3
L3-1
24
Jakob A. Gjedebo
0:31:10
OK
93%
70%
H 13-14
L3
L3-1
25
Henning Reichenbach
0:42:02
OK
90%
33%
H 13-14
L3
L3-1
26
Marius E. Aamodt
0:40:13
OK
99%
62%
H 15-16
L4
L4-2
27
Anselm Reichenbach
0:44:01
OK
100%
46%
H 15-16
L4
L4-2
28
Ask Olaussen
0:46:04
OK
99%
41%
H 15-16
L4
L4-1
29
Ludvig Rødnes
0:44:06
OK
100%
87%
H 21
L2
L2-1
30
Thomas Ruud
0:44:17
OK
100%
86%
H 21
L2
L2-1
31
Sveinung Syversen
0:44:54
OK
0%
0%
H 21
31
Kristoffer Fiane Pedersen
0:44:54
OK
100%
82%
H 21
L2
L2-2
33
Bent Erik Skaug
0:51:40
OK
95%
57%
H 21
L2
L2-2
34
Erik Persson
0:53:07
OK
98%
44%
H 21
L2
L2-1
35
Per-Ivar Nikolaisen
1:05:31
OK
89%
25%
H 21
L2
L2-1
36
Simen Ånensen
0:18:23
OK
100%
82%
N-åpen
L1
L1-1
37
Ulrik Juveli Pedersen
0:23:27
OK
98%
40%
N-åpen
L1
L1-1
38
Magnus Syversen Gihle
0:23:53
OK
95%
40%
N-åpen
L1
L1-1
39
Oskar Arnesen
0:29:17
OK
80%
36%
N-åpen
L1
L1-1
40
Vilde Lillealtern
0:29:30
OK
0%
0%
N-åpen
41
Oscar K. Enggrav
0:29:32
OK
74%
45%
N-åpen
L1
L1-1
42
Øyvind Andreas Haslund
0:30:37
OK
76%
38%
N-åpen
L1
L1-1
43
Mille Ruud Moen
0:30:59
OK
65%
59%
N-åpen
L1
L1-1
44
Ane Risstad Sundnes
0:31:07
OK
67%
54%
N-åpen
L1
L1-1
45
Marte Krohn Mørland
0:32:44
OK
70%
35%
N-åpen
L1
L1-1
46
Bjørn Kalleson Røed
0:35:07
OK
63%
44%
N-åpen
L1
L1-1
47
Erling Melvær Ettestøl
0:35:34
OK
64%
40%
N-åpen
L1
L1-1
48
Herman Veslum
0:37:25
OK
53%
59%
N-åpen
L1
L1-1
49
Oskar Dante Støen Tyriberget
0:38:10
OK
61%
36%
N-åpen
L1
L1-1
50
Sander Medhus
0:39:53
OK
55%
44%
N-åpen
L1
L1-1
51
Julia Malathi Brox Rayamajhi
0:51:04
OK
37%
71%
N-åpen
L1
L1-1
52
Mari Våland Almås
0:51:08
OK
38%
68%
N-åpen
L1
L1-1
53
Jenny Sofie Haslund
1:00:12
OK
36%
48%
N-åpen
L1
L1-1
54
Arnhild Krogh
0:41:22
OK
100%
79%
åpen A-kort
L6
L6-1
55
Martin Halsvik Lillealtern
0:50:05
OK
99%
44%
åpen A-kort
L6
L6-1
56
Morten Mosland
0:44:29
OK
99%
45%
åpen A-medium
L4
L4-1
57
Helge Grenager Solheim
0:47:35
OK
98%
38%
åpen A-medium
L4
L4-1
58
Vidar Gjelstad
0:49:29
OK
88%
47%
åpen A-medium
L4
L4-2
59
Kjell Winther
0:49:34
OK
94%
37%
åpen A-medium
L4
L4-2
60
Martin Reichenbach
1:22:35
OK
58%
33%
åpen A-medium
L4
L4-2