OrRe

Orienteringsresultater
Dato Navn Arrangør Kilde
23.05.19 OBIK P6 Haraløkka OBIK Orientering Brikkesys
22.05.19 OSI/GeoForm Rankingløp 3 Oslostudentenes IK Eventor
22.05.19 Raumarkarusellen løp 5 - Drømmemila (delvis innendørs) Raumar Orientering Eventor
22.05.19 Treningsløp #6 Ås IL Brikkesys
21.05.19 OBIK P5 Ekerud OBIK Orientering Brikkesys
21.05.19 Østmarka Open 1 Østmarka OK Eventor
21.05.19 Raumar O-karusell, løp 5 Drømmemila Raumar Orientering Brikkesys
20.05.19 Østmarka Open 1 Østmarka OK Brikkesys
20.05.19 Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3 Lillomarka OL Eventor
19.05.19 Fossumløpet Fossum IF Eventor
18.05.19 Morgenfrisk i Follo #2 Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
15.05.19 OSI/GeoForm Rankingløp 2 (Verdens O-dag) Oslostudentenes IK Eventor
15.05.19 Park-O løp 3 Østmarka OK Brikkesys
15.05.19 Raumarkarusellen løp 4 - World Orienteering Day Raumar Orientering Eventor
15.05.19 Raumar O-karusell, løp 4 WOD Raumar Orientering Brikkesys
15.05.19 Verdens orienteringsdag Ås IL Brikkesys
15.05.19 Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-Sprint Ås-NMBU Orientering Eventor
14.05.19 Klubbkarusell Løp 1 Eidsvoll OL Brikkesys
14.05.19 P4 OBIK / AB løp 1 Asker Skiklubb Eventor
14.05.19 P4 OBIK/AB løp 1 Asker SK Brikkesys
13.05.19 ABIK R3 - Fetsund lenser ABIK Romerike Orientering Brikkesys
13.05.19 Råtassløp 1 Heming Orientering Eventor
13.05.19 Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2 Lillomarka OL Eventor
12.05.19 Knut Valstads minneløp Oppsal Orientering Eventor
11.05.19 15-stafetten Oppsal Orientering Eventor
09.05.19 Asker ABC 3 Asker SK Brikkesys
09.05.19 OBIK P3 Huk OBIK Orientering Brikkesys
09.05.19 Prolog Østmarka Open Østmarka OK Brikkesys
08.05.19 OSI/GeoForm Rankingløp 1 Oslostudentenes IK Eventor
08.05.19 Park-O LØP2 Østmarka OK Brikkesys
08.05.19 Raumarkarusellen løp 3 Raumar Orientering Eventor
08.05.19 Raumar O-karusell, løp 3 Raumar Orientering Brikkesys
08.05.19 Rekruttløp Hagabråten Fossum IF Eventor
07.05.19 Oslo City Cup finale Lillomarka OL Eventor
07.05.19 Sprintliga løp 3 - formiddag Lillomarka OL Eventor
07.05.19 Sprintliga løp 4 - rerun ettermiddag Lillomarka OL Eventor
06.05.19 Tour of Lillomarka 2019 - Løp 1 Lillomarka OL Brikkesys
06.05.19 Treningsløp #4 Ås IL Brikkesys
05.05.19 Romeriksløpet 2019 Raumar Orientering Eventor
05.05.19 World Cup granskingsløp lang Raumar Orientering Eventor
04.05.19 Vårløpet Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
04.05.19 World Cup granskingsløp mellom Raumar Orientering Eventor
02.05.19 OBIK P2/ABIK R1 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
01.05.19 KM Sprint Røyken OL Eventor
01.05.19 Kvist-Kvaset Ås IL Brikkesys
01.05.19 Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløp Ås IL Eventor
30.04.19 Oslo City Cup 2019, løp nr. 4 Heming Orientering Eventor
28.04.19 PreO Ås Ås IL Eventor
27.04.19 Morgenfrisk i Follo #1 Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
25.04.19 Parkløpet Ås IL Brikkesys
Løp sist oppdatert: 24.05.2019 00:01:15