OrRe

Orienteringsresultater
Dato Navn Arrangør Kilde
23.05.19 Årbogen øst Eiker OL Brikkesys
23.05.19 Grenlandskarusellen løp 7 IL Hauken Eventor
23.05.19 Internløp 03 Iladalen NTNU-BIL Brikkesys
23.05.19 Karusell 2 Ålgård Orientering Eventor
23.05.19 NØK-karusell løp 1 IL Nansen Eventor
23.05.19 OBIK P6 Haraløkka OBIK Orientering Brikkesys
23.05.19 Råtasskarusell #4 - Klubbmesterskap Sprint Indre Østfold OK Eventor
23.05.19 Treningsløp Halsa IL Eventor
23.05.19 Treningsløp Rundevoll Egersund OK Eventor
23.05.19 Tyritreffen løp nr 4 Ringerike OL Eventor
23.05.19 Ungdomsløp 2 Skogskarene Sør-Trøndelag Eventor
22.05.19 AAOK-karusellen løp 5 IF Trauma Eventor
22.05.19 Dølakarusell - ØVRE VINSTRA Tormod Skilag Eventor
22.05.19 Førde IL Nærløp Sundsdalen Førde IL Eventor
22.05.19 Meråker VGS Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
22.05.19 OG-Karusell -1 2019 OG karusellen Brikkesys
22.05.19 OSI/GeoForm Rankingløp 3 Oslostudentenes IK Eventor
22.05.19 O-sjuer 3/Bygdakamp 3, Langåselva Frol IL Orientering Brikkesys
22.05.19 Østfoldsprinten - 3 Fredrikstad SK Eventor
22.05.19 Raumarkarusellen løp 5 - Drømmemila (delvis innendørs) Raumar Orientering Eventor
22.05.19 Rekruttløp på Kalvøya Tyrving IL Eventor
22.05.19 Skolemesterskap Bærum 2019 Tyrving IL Eventor
22.05.19 Sprintcup finale / Torsdagsløp nr 5 Lillehammer OK Eventor
22.05.19 torsdagsløp 5 Lillehammer OK Eventor
22.05.19 Treningsløp #6 Ås IL Brikkesys
22.05.19 Vestmjøsacup 2 OL Toten-Troll Eventor
21.05.19 5ern sprintstafett Lierbygda O-lag Brikkesys
21.05.19 5. Rankingløp Onarheim IL Eventor
21.05.19 Aurskog-Høland Karusellen OK Øst Eventor
21.05.19 KSO Vår 4 Kristiansand OK Eventor
21.05.19 le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4 Eidskog OL Eventor
21.05.19 Løp 4, Leinstrandmarka Øst Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
21.05.19 NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - Austrheim skole Haugesund IL Orientering Eventor
21.05.19 OBIK P5 Ekerud OBIK Orientering Brikkesys
21.05.19 Østmarka Open 1 Østmarka OK Eventor
21.05.19 Pokalkamp 3 Bergen Bergens TF Eventor
21.05.19 Raumar O-karusell, løp 5 Drømmemila Raumar Orientering Brikkesys
21.05.19 Saltenkarusell 3 - Høglia / Mørkved Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
21.05.19 Stjørdalskarusell nr 2 Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
21.05.19 Treningsløp Butjern Modum Orienteringslag Brikkesys
21.05.19 Ungdomscup/Klubbkamp Storhaug Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.05.19 Vestfold Vårcup 7 Botne SK Eventor
20.05.19 Lauglo Open 2019 OL Trollelg Brikkesys
20.05.19 Malvik #7 - Tjønnstuggu Malvik IL orientering Brikkesys
20.05.19 Østmarka Open 1 Østmarka OK Brikkesys
20.05.19 Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3 Lillomarka OL Eventor
19.05.19 Fossumløpet Fossum IF Eventor
19.05.19 Individuelle klasser under KM stafett (WOD) Fana IL Eventor
19.05.19 Ivar-O-løpet / TrimtexCup Tyrving IL Eventor
19.05.19 KM mellom Buskerud / Drammensløpet / WOD Sturla, IF Eventor
Løp sist oppdatert: 24.05.2019 00:01:15