OrRe

Orienteringsresultater
DatoNavn Arrangør Kilde
09.12.18 Nisseo-løp Vang OL Eventor
08.12.18 Høstkarusellen Løp 3 - Alsvig Stavanger Orienteringsklubb Eventor
06.12.18 Nattsprintkøppen 2018/2019 Gard skole Haugesund IL Orientering Eventor
05.12.18 Nattløp Kalvøya Veritas BIL Brikkesys
05.12.18 Nattløp Øksnevadskogen Ganddal IL Eventor
05.12.18 Vinter-Jukola 6 Hedrum OL Eventor
02.12.18 SI klubbmesterskap Sandnes IL (Rogaland) Eventor
01.12.18 OSI/GeoForm Rankingløp 26 IL GeoForm Eventor
01.12.18 Røsskleivaløpet OK Skeidi Eventor
01.12.18 Vinterkarusell Kiellandskogen Egersund OK Eventor
29.11.18 Coca-Cola cup 2 Kristiansand OK Eventor
29.11.18 Torsdagsløp November Stavanger Orienteringsklubb Eventor
28.11.18 Veritas Nattcup #6 Husebyskogen Veritas BIL Brikkesys
28.11.18 Vinter-Jukola 5 OK Skeidi Eventor
27.11.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås IL Brikkesys
24.11.18 Høstkarusellen Løp 2 - Vannassen Stavanger Orienteringsklubb Eventor
24.11.18 OSI/GeoForm Rankingløp 25 IL GeoForm Eventor
24.11.18 Tøffen/Tøffelen Hamar Hamar OK Eventor
22.11.18 Nattsprintkøppen 2018/2019 Kvala Haugesund IL Orientering Eventor
21.11.18 Konglungen OBIK Orientering Brikkesys
21.11.18 MIL treningsløp Melhus IL Orientering Brikkesys
21.11.18 Nattløp Sandnes IL (Rogaland) Eventor
21.11.18 Vinter-Jukola 4 Sandefjord OK Eventor
18.11.18 Graneløpet IK Grane Arendal Orientering Eventor
17.11.18 OSI/GeoForm Rankingløp 24 IL GeoForm Eventor
17.11.18 Tinos minneløp 2018 OK Moss Eventor
17.11.18 Trening Eiker OL Brikkesys
17.11.18 Treningsløp IL Leik IL Leik Brikkesys
15.11.18 Coca-Cola cup 1 Kristiansand OK Eventor
14.11.18 Nattcup 2 Bergen TIF Viking Eventor
14.11.18 Vestmarksetra Veritas BIL Brikkesys
14.11.18 Vinter-Jukola løp 3 Skien OK Eventor
13.11.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås IL Brikkesys
10.11.18 Andre lørdag okt. Eiker OL Brikkesys
10.11.18 Høstkarusellen løp 1 - Tasta Stavanger Orienteringsklubb Eventor
10.11.18 OSI/GeoForm Rankingløp 23 IL GeoForm Eventor
10.11.18 Rørholtmarka Rundt OK Skeidi Eventor
10.11.18 Tverlandssprinten Tverlandet IL Eventor
08.11.18 Nattsprintkøppen 2018/2019 Brakahaug skole Haugesund IL Orientering Eventor
07.11.18 Nattløp IL Leik IL Leik Brikkesys
07.11.18 Nattløp, Resafjell Ålgård Orientering Eventor
07.11.18 Vertias Nattløp Frognerparken Veritas BIL Brikkesys
07.11.18 Vinterjukola 2 Porsgrunn OL Eventor
04.11.18 Frostsprinten Røyken O-lag Brikkesys
04.11.18 Høstkøpp 4: O-hytta Haugesund IL Orientering Eventor
04.11.18 Verpgrenda o-trening Viul OK Brikkesys
03.11.18 Grankvistløpet Østmarka OK Brikkesys
03.11.18 Høstgampen Hedrum OL Eventor
03.11.18 Klubbmesterskap sprint Kristiansand OK Eventor
03.11.18 Kneskjælven BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
03.11.18 NSM Langdistanse NTNUI Orientering Brikkesys
03.11.18 OSI/GeoForm Rankingløp 22 IL GeoForm Eventor
03.11.18 Treningsløp,Ormåsen Eiker OL Brikkesys
03.11.18 Trollnatta og natt-O-toget IL Koll Brikkesys
02.11.18 NSM Sprint NTNUI Orientering Brikkesys
31.10.18 MIL treningsløp Melhus IL Orientering Brikkesys
31.10.18 Trening Natt IL Leik IL Leik Brikkesys
31.10.18 Veritas Nattløp Veritas BIL Brikkesys
28.10.18 2-mila Asker SK Brikkesys
28.10.18 Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering Ås IL Brikkesys
27.10.18 OSI/GeoForm Rankingløp 21 IL Koll Brikkesys
27.10.18 Skotselv Eiker OL Brikkesys
24.10.18 KKC #5 - finalen NTNUI Orientering Brikkesys
24.10.18 Klubbmesterskap nattorientering Fossum IF OBIK Orientering Brikkesys
24.10.18 Treningsløp skumringssprint Ås IL Brikkesys
24.10.18 Veritas Nattløp Veritas BIL Brikkesys
22.10.18 Skumringskampen , Finale Asker SK Brikkesys
17.10.18 KKC #4 Knøttlangt NTNUI Orientering Brikkesys
17.10.18 LKSK Løpet Luftkrigsskolen Brikkesys
17.10.18 Trening 2 Høst IL Leik IL Leik Brikkesys
16.10.18 Hjalmarkarusellen 3 Skien OK Eventor
16.10.18 Klubbmesterskap Natt 2018 Oppsal Orientering Brikkesys
16.10.18 Nattløp - Skihytta Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
14.10.18 Høstkøpp 1: Kattanakk/Anleggsveien (ved pumpehuset) Haugesund IL Orientering Eventor
14.10.18 Marummila Sandefjord OK Eventor
14.10.18 NM natt + jaktstart søndag, Dag 2 jaktstart Sturla, IF Eventor
14.10.18 Tunevannet Rundt Sarpsborg OL Eventor
13.10.18 AAOK-karusell løp 11 - Individuelt Hisøy OK Eventor
13.10.18 AAOK-karusell løp 11 - Stafett Hisøy OK Eventor
13.10.18 Lillomarka Nord/Sør Lillomarka OL Brikkesys
13.10.18 NM natt + jaktstart søndag, Dag 1, Natt NM 2018 Sturla, IF Eventor
13.10.18 Svanlimila (Svelvik IF) Berger og Svelvik OL Brikkesys
13.10.18 Treningsløp Leik IL Leik Brikkesys
11.10.18 EM Natt Eiker OL Brikkesys
11.10.18 IL Tyrving - Klubbmesterskap natt-O AB Karusellen Brikkesys
11.10.18 Nattugla - Ringerike Ringerike OL Eventor
10.10.18 Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3 Nydalens SK Eventor
10.10.18 KKC #4 - Jakstart NTNUI Orientering Brikkesys
10.10.18 LOK-sprintcup 2 Larvik OK Eventor
10.10.18 MIL nattløp Valshaugen Melhus IL Orientering Brikkesys
10.10.18 Nammo-cup 2018, Etappe 6 Nattløp jaktstart/fellesstart Lillehammer OK Brikkesys
10.10.18 NATTJAKTA #2 - 2018 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
10.10.18 Raumar nattløp Raumar Orientering Eventor
10.10.18 Raumar nattløp - Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
09.10.18 KM natt VAOK/AAOK Søgne og Songdalen OK Eventor
08.10.18 ABIK R15 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
08.10.18 KKC #3 - Prolog NTNUI Orientering Brikkesys
08.10.18 Malvik #19 - Nattløp Vullum Malvik IL Brikkesys
08.10.18 Skumringskampen, Løp 4 Lierbygda OL Eventor
07.10.18 Klubbmesterskap 2018 OK Skøynar Brikkesys
06.10.18 Hu og Hei Gampeløpet NTNUI Orientering Brikkesys
06.10.18 Løp 26, Toilløpet MNSBIK Brikkesys
06.10.18 Nytt Skitjønn m. strekktider Viul OK Brikkesys
06.10.18 Skitjønn, Heidal - høstferieløp Viul OK Brikkesys
06.10.18 Veslesprekken (OSI/GeoForm Rankingløp 18) IL GeoForm Eventor
05.10.18 Hu og Hei Snuskeløpet NTNUI Orientering Brikkesys
05.10.18 KM natt Steinkjer OK Brikkesys
05.10.18 KM Natt Telemark krets IL Hauken Eventor
04.10.18 Pollicup 2 OK Skeidi Eventor
03.10.18 Byåsennatta Byåsen IL Eventor
03.10.18 Harry Lagerts Nattcup 2018 Bonus Nydalens SK Eventor
03.10.18 HØSTMESTERSKAP Luftkrigsskolen Brikkesys
03.10.18 NATTJAKTA #1 - 2018 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
03.10.18 Trening 1 Høst IL Leik IL Leik Brikkesys
02.10.18 Hjalmarkarusellen 2 Skien OK Eventor
02.10.18 Løp 25, KM natt Estenstadhytta MNSBIK Brikkesys
02.10.18 Nattløp - Arlia / Frosktjern Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
01.10.18 Bakkebø Klubbranking Egersund OK Eventor
01.10.18 Klubbmesterskap Ganddal IL - Øksnevadskogen Ganddal IL Eventor
01.10.18 Malvik #18 - nattløp Vikhammeråsen Malvik IL Brikkesys
01.10.18 Nordhordlandskarusellen Knarvik IL Eventor
01.10.18 Skumringskampen, Løp 3 Røyken OL Eventor
30.09.18 Fjellgeita Emblem IL Eventor
30.09.18 HOK-rankingfinale 2018 Fana IL Eventor
30.09.18 O-karusell 7, ultralang Verdal OK Brikkesys
30.09.18 Poengjakta Porsgrunn OL Eventor
30.09.18 Ringreven Ringsaker OK Eventor
30.09.18 Ringreven individuelle klasser Ringsaker OK Eventor
29.09.18 Furugampen 2018 Hamar OK Eventor
29.09.18 Kretsløp sprint Haugesund IL Orientering Eventor
29.09.18 OSI/GeoForm Rankingløp 17 IL GeoForm Eventor
29.09.18 Over Skauen Eiker OL Eventor
29.09.18 Porsgrunn City Race Porsgrunn OL Eventor
28.09.18 KM Natt Vikebygd IL Eventor
27.09.18 Hoensmarka nattløp Eiker OL Brikkesys
27.09.18 Pollicup 1 OK Skeidi Eventor
27.09.18 Råtasskarusellen 2018 # 14 Indre Østfold OK Eventor
26.09.18 Eiktunet Natt Gjø-Vard OL Eventor
26.09.18 Gimse by Night, fellesstart Melhus IL Eventor
26.09.18 Gimse by Night, fellesstart Melhus IL Orientering Brikkesys
26.09.18 Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp2 Nydalens SK Eventor
26.09.18 LOK-sprintcup 1 Larvik OK Eventor
26.09.18 MIL O6`er 6 GbN Melhus IL Orientering Brikkesys
26.09.18 Nattkøpp løp 3 OL Vallset/Stange Eventor
26.09.18 O-sjuer 11, Storlidalen/Skihytta Frol IL Orientering Brikkesys
26.09.18 Treningsløp 26.09.2018 Ås IL Brikkesys
25.09.18 Fellesstart natt - Remarka Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
25.09.18 Hjalmarkarusellen 1 Skien OK Eventor
25.09.18 Longyearbyen 25.09 Svalbard Turn Eventor
25.09.18 Løp 24, Devlebukta MNSBIK Brikkesys
25.09.18 Nattpotta Østmarka OK Brikkesys
25.09.18 Saltensprint 4 - Grønnåsen skole Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
25.09.18 Sprintcupfinale Bergen TIF Viking Eventor
25.09.18 Vestfold Høstcup 7 OL Tønsberg og omegn Eventor
24.09.18 Fotland Klubbranking Egersund OK Eventor
24.09.18 Malvik #17 - Lauvtjønna Malvik IL Brikkesys
24.09.18 Nordhordlandskarusellen Kvernbit IL Eventor
24.09.18 Skumringskampen, Løp 2 Røyken O-lag Brikkesys
23.09.18 Årungen rundt Ås IL Brikkesys
23.09.18 Jaktprøven Freidig Eventor
23.09.18 Klubbmeisterskap Samnanger IL Eventor
23.09.18 KM Ultralang IL BUL-Tromsø Eventor
23.09.18 NM junior stafett Sandefjord OK Eventor
23.09.18 Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, Dag 2 Sandefjord OK Eventor
22.09.18 Finn Skedsmos minneløp 2018 Hadeland OL Eventor
22.09.18 Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg) Sandefjord OK Eventor
22.09.18 Jernbanemesterskap Lillomarka OL Brikkesys
22.09.18 KM natt Troms IL BUL-Tromsø Eventor
22.09.18 Kraftløpet Eidsvoll OL Eventor
22.09.18 Løp 23, Høgåsen MNSBIK Brikkesys
22.09.18 Norgescup junior mellom + O-idol Sandefjord OK Eventor
22.09.18 Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, Dag 1 Sandefjord OK Eventor
22.09.18 Saltendilten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
21.09.18 Norgescup sprint Sandefjord OK Eventor
20.09.18 15 Henriksåsen NTNU BIL Kilde
20.09.18 Grenlandskarusell løp 14 Skien OK Eventor
20.09.18 Nattløp Årbogen Eiker OL Brikkesys
19.09.18 AAOK-karusellen løp 10 IL Imås Eventor
19.09.18 MIL nattløp Melhus IL Orientering Brikkesys
19.09.18 Nattkøpp løp 2 Løten o-lag Eventor
19.09.18 Raumar O-karusell 11 Raumar Orientering Eventor
19.09.18 Raumar O-karusell 11 Gjerdrum Raumar Orientering Brikkesys
19.09.18 Treningsløp #10 Ås IL Brikkesys
19.09.18 Treningsløp natt Verdal OK Brikkesys
18.09.18 Løp 22, Festningen MNSBIK Brikkesys
18.09.18 Nærløpskarusellen 8 Årabrot Haugesund IL Orientering Eventor
18.09.18 Nattløp golfbanen Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
18.09.18 OK Sør klubbmesterskap OK Sør Eventor
18.09.18 Østmarka Open løp 5 Østmarka OK Brikkesys
18.09.18 Østmarka Open - Løp 5 Østmarka OK Eventor
18.09.18 Saltensprint 3 - Bodøsjøen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
18.09.18 Sørlandskarusellen OK Sør Eventor
18.09.18 Sprintcup 5 Bergen Os Orienteringsklubb Eventor
18.09.18 Vestfold Høstcup 6 Hedrum OL Eventor
17.09.18 Klubbkarusell løp 5 - Sandved Ganddal IL Eventor
17.09.18 Malvik #16 - Ertstjønna Malvik IL Brikkesys
17.09.18 Skumringskampen , løp 1 Asker Skiklubb Eventor
17.09.18 Skumringskampen , løp 1 Asker SK Brikkesys
17.09.18 Wing4er 4-2018 Wing OK Brikkesys
16.09.18 Blindevannet rundt Berger og Svelvik OL Brikkesys
16.09.18 Hemingsprinten m/finale Trimtex-cup Heming Orientering Eventor
16.09.18 Klubbmesterskap Fossekallen IL Eventor
16.09.18 Klubbmesterskap Fossekallen IL Brikkesys
16.09.18 le Tour de Glåmdal - finale - jaktstart Brandval/Kongsvinger OK Eventor
16.09.18 NM stafett Vegårshei IL Eventor
16.09.18 Ranking -Sprintløp Stavanger Sentrum Stavanger Orienteringsklubb Eventor
16.09.18 Stokke IL Stokke IL Eventor
15.09.18 Løp 21, Nilsbyen MNSBIK Brikkesys
15.09.18 NM mellomdistanse finaler Vegårshei IL Eventor
15.09.18 Sport8serien finale Halden SK Eventor
14.09.18 NM mellom kvalifisering Vegårshei IL Eventor
14.09.18 NM publikumsløp Vegårshei IL Eventor
13.09.18 14 Skistua NTNU BIL Kilde
13.09.18 Asker ABC 6 Asker SK Brikkesys
13.09.18 Grenlandskarusellen 13 Porsgrunn OL Eventor
13.09.18 NM langdistanse Vegårshei IL Eventor
13.09.18 Nordmarkskarusellen ekstra 18 OBIK Orientering Brikkesys
13.09.18 O-karusell 9, klubbmesterskap Eidskog OL Eventor
13.09.18 Sprint Stryken/GamleHokksund Eiker OL Brikkesys
13.09.18 Veritasmesterskapet Veritas BIL Brikkesys
12.09.18 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
12.09.18 Førde IL Nærløp Høgda Langeland nord Førde IL Eventor
12.09.18 MIL O6-er 5.løp Melhus IL Orientering Brikkesys
12.09.18 O-åtter nr.8 IL Leik IL Leik Brikkesys
12.09.18 OSI/GeoForm Rankingløp 15 IL GeoForm Eventor
12.09.18 O-sjuer 10, Nybrotta/Lavøya Frol IL Orientering Brikkesys
12.09.18 Raumar O-karusell 10 Raumar Orientering Eventor
12.09.18 Raumar O-karusell 10 Nes Raumar Orientering Brikkesys
12.09.18 Treningsløp natt Verdal OK Brikkesys
12.09.18 VestMjøsa-cup 7 OL Toten-Troll Eventor
11.09.18 4. sprintløp/nybegynnerkarusellen på Ås Stord Orientering Eventor
11.09.18 Klubbkamp/Ungdomscup finale - Bogafjell Ganddal IL Eventor
11.09.18 Løp 20, Østmarka MNSBIK Brikkesys
11.09.18 NK5 - Nors Rogaland Haugesund IL Orientering Eventor
11.09.18 OBIK P26 Sørli Skole OBIK Orientering Brikkesys
11.09.18 Østmarka Open løp 4 Østmarka OK Brikkesys
11.09.18 Østmarka Open - Løp 4 Østmarka OK Eventor
11.09.18 Pokalkampfinale Bergen Bergens TF Eventor
11.09.18 Sørlandskarusellen IL Vindbjart Eventor
11.09.18 Treningsløp 2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
11.09.18 Vestfold Høstcup 5 OL Trollo Eventor
10.09.18 Malvik #15 - Tjønnstuggu Malvik IL Brikkesys
10.09.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 10 Lillomarka OL Eventor
10.09.18 Trollelgkarusell 3 OL Trollelg Brikkesys
10.09.18 Vigreskogen, Gjesteløpere Egersund OK Eventor
09.09.18 Askerløpet 2018 Asker SK Brikkesys
09.09.18 Askerløpet med Trimtex Cup Asker Skiklubb Eventor
09.09.18 KM Lang Molde og Omegn IF Eventor
09.09.18 lang, dag 3 NTNUI Orientering Brikkesys
09.09.18 Tour de Trondheim, lang, dag 3 NTNUI Eventor
09.09.18 Veteranmesterskapet Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
09.09.18 Veteranmesterskapet Kolbotn og Skimt OL Eventor
08.09.18 Avslutningsløp PWT cupen Lierbygda O-lag Brikkesys
08.09.18 mellom (m/STOK u.løp), dag 2 NTNUI Orientering Brikkesys
08.09.18 So.cup og familiedag Stavanger Orienteringsklubb Eventor
08.09.18 Tour de Trondheim, mellom (m/STOK u.løp), dag 2 NTNUI Eventor
08.09.18 Treningsløp Verdal OK Brikkesys
08.09.18 Veteranmesterskapet Kolbotn og Skimt OL Eventor
08.09.18 Veteranmesterskapet Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
07.09.18 sprint, dag 1 NTNUI Orientering Brikkesys
07.09.18 Tour de Trondheim, sprint, dag 1 NTNUI Eventor
07.09.18 Veteranmesterskapet Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
07.09.18 Veteranmesterskapet Kolbotn og Skimt OL Eventor
06.09.18 13 Våddan NTNU BIL Kilde
06.09.18 Bermingrud Eiker OL Brikkesys
06.09.18 Grenlandskarusellen 12 OK Skeidi Eventor
06.09.18 Nordmarkskarusellen løp 6 18 Nordmarkskarusellen Brikkesys
06.09.18 Ringerikskarusell Ringerike OL Eventor
05.09.18 AAOK-karusellen løp 9 Øyestad IF allianse Eventor
05.09.18 BK 6 OK Skøynar Brikkesys
05.09.18 Foll-o-karusellen #5 Follokarusellen Brikkesys
05.09.18 Førde IL Nærløp Byrkjeflot Førde IL Eventor
05.09.18 Klubbranking 6 Samnanger IL Eventor
05.09.18 NATTKØPP Vang OL Eventor
05.09.18 Nord-Østerdalmesterskapet 2018 Tynset IF Eventor
05.09.18 OSI/GeoForm Rankingløp 14 Oslostudentenes IK Eventor
05.09.18 Raumar O-karusell 9 Raumar Orientering Eventor
05.09.18 Raumar O-karusell 9 Eidsvoll Raumar Orientering Brikkesys
05.09.18 VestMjøsa-cup 6 / Klubbmesterskap OL Toten-Troll Eventor
04.09.18 10. rankingløp Sunnhordland - Landåsen Stord Orientering Eventor
04.09.18 Klubbkamp/Ungdomscup Sandnes IL (Rogaland) Eventor
04.09.18 Klubbkarusell 8 Kattanakk Haugesund IL Orientering Eventor
04.09.18 Løp 19, Stokkanhaugen MNSBIK Brikkesys
04.09.18 OBIK P24 OBIK Orientering Brikkesys
04.09.18 Østmarka Open løp 3 Østmarka OK Brikkesys
04.09.18 Østmarka Open - Løp 3 Østmarka OK Eventor
04.09.18 Saltenkarusell 13 - Straumøya Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
04.09.18 Sørlandskarusellen IL Høvdingen Eventor
04.09.18 Treningsløp Øian 4. september Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
04.09.18 Vestfold Høstcup 4 Larvik OK Eventor
03.09.18 ABIK R12- Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
03.09.18 Malvik #14 Vollan/Kvegjerdsmyra Malvik IL Brikkesys
03.09.18 Råtass- og rekruttløp Asker SK Brikkesys
03.09.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9 Lillomarka OL Eventor
02.09.18 Ganddalsløpet Ganddal IL Eventor
02.09.18 Holleialøpet og PWT-cup Viul OK Brikkesys
02.09.18 KM-stafett Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
02.09.18 KM Stafett, AAOK og VAOK Birkenes IL Eventor
02.09.18 KM-Stafett Hedmark og Oppland Oppland Eventor
02.09.18 KM-Stafett Hedmark og Oppland - Individuelt tilbud Oppland Eventor
02.09.18 KM Stafett (NTOK og STOK) OL Trollelg Brikkesys
02.09.18 KM stafett, Te/Ve OK Skeidi Eventor
02.09.18 KM stafett Te/Ve N-åpen C/B-åpen OK Skeidi Eventor
02.09.18 Myrefjell langdistanse Mellembygd OL Eventor
02.09.18 Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 5 Nittedal OL Eventor
02.09.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
01.09.18 KM-lang Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
01.09.18 KM lang 2018 Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
01.09.18 KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018 Lunderseter IL Eventor
01.09.18 KM-lang Te-Ve/Drangedalsløpet Drangedal OL Eventor
01.09.18 KM Lang / Torridalsløpet Torridal IL Eventor
01.09.18 KM lang/Tradisjonsbæreren Byåsen IL Eventor
01.09.18 KM lang/Tradisjonsbæreren Byåsen IL Orientering Brikkesys
01.09.18 KM Mellom Ganddal IL Eventor
01.09.18 Øvergård-sprinten Troms Eventor
31.08.18 Km-sprint Tverlandet IL Eventor
31.08.18 Sprint Sogndal Flex-O Sogndal IL Eventor
30.08.18 12 Smistad NTNU BIL Kilde
30.08.18 Grenlandskarusell løp 11 Skien OK Eventor
30.08.18 Karusell 4 Ålgård Orientering Eventor
30.08.18 Nordmarkskarusellen - løp 5 Lillomarka OL Brikkesys
30.08.18 O-karusell 8 Eidskog OL Eventor
30.08.18 Råtasskarusellen 2018 # 10 Indre Østfold OK Eventor
30.08.18 STOK Ungdomsløp nr 7 Nidarøst OK Eventor
30.08.18 TurbO Not-Open NTNUI Orientering Brikkesys
29.08.18 Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13 Bækkelagets SK Eventor
29.08.18 Førde IL Nærløp Vasslia Kråkenesmarka Førde IL Eventor
29.08.18 Nammo-Cup 4 Raufoss IL Orientering Eventor
29.08.18 OG-karusell 5 OG karusellen Brikkesys
29.08.18 O-karusell 6 Verdal OK Brikkesys
29.08.18 O-sjuer 9, Rinnleiret Frol IL Orientering Brikkesys
29.08.18 Raumar O-karusell 8 Gjerdrum Raumar Orientering Brikkesys
29.08.18 Skøynarkarrusell OK Skøynar Brikkesys
28.08.18 3. sprintløp/nybegynnerkarusellen - Fitjar Stord Orientering Eventor
28.08.18 AB-karusell nr 4 / OBIK P22 Dikemark Veritas BIL Brikkesys
28.08.18 Arrangørpoeng 2018 OG karusellen Brikkesys
28.08.18 KlubbkampUngdomscup Egersund OK Eventor
28.08.18 Klubbkarusell 7 Brakahaug Haugesund IL Orientering Eventor
28.08.18 Klubbmesterskapet Fossum Asker SK Brikkesys
28.08.18 Løp 18 KM ind MNSBIK Brikkesys
28.08.18 Østmarka Open løp 2 Østmarka OK Brikkesys
28.08.18 Østmarka Open - Løp 2 Østmarka OK Eventor
28.08.18 Pokalkamp 6 Bergen Årstad IL Eventor
28.08.18 Saltenkarusell 12 - Hopen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
28.08.18 Sport8serien løp 4 Fredrikstad SK Eventor
28.08.18 Vestfold Høstcup 3 Lardal OL Eventor
27.08.18 ABIK R11 - Hvalstjern ABIK Romerike Orientering Brikkesys
27.08.18 Malvik #13 - Malviktrippelen (Jervskogen) Malvik IL Brikkesys
27.08.18 Nordhordlandskarusellen Lindås IL Eventor
27.08.18 Råtassløp #3 Nydalens SK Eventor
27.08.18 Stjørdalskarusell nr.10-2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
27.08.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8 Lillomarka OL Eventor
26.08.18 Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7 OL Tønsberg og omegn Eventor
26.08.18 KM stafett Eiker OL Eventor
26.08.18 KM stafett - Individuelle klasser Eiker OL Eventor
26.08.18 KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus Trøsken IL Eventor
26.08.18 KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus individuelt tilbud Trøsken IL Eventor
26.08.18 Midt-Norsk Mesterskap Stafett Freidig Freidig
26.08.18 Midt-Norsk Mesterskap - Stafett Freidig Eventor
26.08.18 Mjølnerløpet Elverum OK Eventor
26.08.18 Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse IK Grane Arendal Orientering Eventor
26.08.18 Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018) IL Gular Eventor
25.08.18 Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6 OL Tønsberg og omegn Eventor
25.08.18 Flex-o-løp, Tømmeråsen Øst Harstad OL Eventor
25.08.18 Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup Måren OK Brikkesys
25.08.18 Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup Måren OK Eventor
25.08.18 KM langdistanse og PWT-cup Eiker OL Eventor
25.08.18 Midt-Norsk Mesterskap Lang Freidig Freidig
25.08.18 Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse Freidig Eventor
25.08.18 Sørlandsmesterskapet Langdistanse IK Grane Arendal Orientering Eventor
25.08.18 Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018) IL Gular Eventor
24.08.18 Midt-Norsk Mesterskap, sprint Wing OK Brikkesys
23.08.18 11 Lavollen NTNU BIL Kilde
23.08.18 Asker ABC 5 - Klubbmesterskap Asker SK Brikkesys
23.08.18 Grenlandskarusellen 10 Porsgrunn OL Eventor
23.08.18 Klubbkamp / Klubbmesterskap Oppsal Orientering Eventor
23.08.18 Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL Sandefjord OK Eventor
23.08.18 Nordmarkskaeusellen løp 4 18 Nordmarkskarusellen Brikkesys
23.08.18 Sprint, Årbogen. Eiker OL Brikkesys
23.08.18 STOK Ungdomsløp 6 Malvik IL Brikkesys
23.08.18 Vannbassengene Klubbranking Egersund OK Eventor
22.08.18 AAOK-karusellen løp 8 Froland IL Eventor
22.08.18 Bygdakamp 5, Davebustan Frol IL Orientering Brikkesys
22.08.18 Førde IL Nærløp Angedalen skule Førde IL Eventor
22.08.18 Klubbranking 5 Samnanger IL Eventor
22.08.18 MIL O6er Skogly Melhus IL Orientering Brikkesys
22.08.18 O-åtter nr.7 IL Leik IL Leik Brikkesys
22.08.18 OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tvers Oslostudentenes IK Eventor
22.08.18 Raumar O-karusell 7 Raumar Orientering Eventor
22.08.18 Raumar O-karusell 7 Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
22.08.18 Treningsløp 22.08. Ås IL Brikkesys
22.08.18 Treningsløp, Børsa IL Børsa IL Brikkesys
22.08.18 VestMjøsa-cup 5 OL Toten-Troll Eventor
21.08.18 Individuelle løyper for voksne Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.08.18 Klubbmesterskap Røyken O-lag Brikkesys
21.08.18 Klubbmesterskap, Skien OK og POL Porsgrunn OL Eventor
21.08.18 Lagskonkuranse/Ungdomstafett - Sørmarka Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.08.18 Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7 Eidskog OL Eventor
21.08.18 Løp 17 - KM Stafett MNSBIK Brikkesys
21.08.18 Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9 Haugesund IL Orientering Eventor
21.08.18 Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4 Nittedal OL Eventor
21.08.18 NØK-karusell, løp 4 Ålen IL Eventor
21.08.18 OBIK ÅM P20 Sandbekken skole OBIK Orientering Brikkesys
21.08.18 Østmarka Open løp 1 Østmarka OK Brikkesys
21.08.18 Østmarka Open - Løp 1 Østmarka OK Eventor
21.08.18 Saltenkarusell 11 - Klungset Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
21.08.18 Sørlandskarusellen Søgne og Songdalen OK Eventor
21.08.18 Sprintcup 3 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
21.08.18 Vestfold Høstcup 2 Hedrum OL Eventor
20.08.18 Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen Ganddal IL Eventor
20.08.18 Malvik #12 - Stavsjøen Malvik IL Brikkesys
20.08.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7 Lillomarka OL Eventor
19.08.18 Byastafetten Steinkjer OK Brikkesys
19.08.18 Drammensløpet og PWT-cup Sturla, IF Eventor
19.08.18 NM ultralang + Sommarløp i Høydalsmo Høydalsmo IL Eventor
19.08.18 Romeriksløpet Raumar Orientering Eventor
18.08.18 KM Lang Suldal Orienteringslag Eventor
18.08.18 Myrtrampen Vang OL Eventor
18.08.18 Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland Idrettslaget Dyre Vaa Eventor
16.08.18 10 Bratsberg NTNU BIL Kilde
16.08.18 Grenlandskarusellen IL Hauken Eventor
16.08.18 OBIK P19 Badedammen Grorud OBIK Orientering Brikkesys
15.08.18 AAOK-karusellen løp 7 Hisøy OK Eventor
15.08.18 OG karusell 4 OG karusellen Brikkesys
15.08.18 O-karusell 5 Verdal OK Brikkesys
15.08.18 OSI/GeoForm Rankingløp 11 IL GeoForm Eventor
15.08.18 O-sjuer 8, Storåsen Frol IL Orientering Brikkesys
15.08.18 Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/Nannestad Raumar Orientering Eventor
15.08.18 Raumar O-karusell 6 Gjerdrum Raumar Orientering Brikkesys
15.08.18 Treningsløp 15.08.2018 Ås IL Brikkesys
14.08.18 Le Tour de Glåmdal 4 Grue IL Eventor
14.08.18 Løp 15, Saksvikvollen MNSBIK Brikkesys
14.08.18 OBIK P18/ABIK R9 - Tæruddalen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
14.08.18 Pokalkamp 5 Bergen Gneist, IL Eventor
14.08.18 Saltenkarusell 10 - Festvåg Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
14.08.18 SK8 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
14.08.18 Sørlandskarusellen Oddersjaa SSK Eventor
14.08.18 Treningsløp Gruveåsen Eiker OL Brikkesys
14.08.18 Vestfold Høstcup 1 Andebu IL Eventor
12.08.18 Hølondløpet IL Leik Eventor
12.08.18 Hølondløpet 2018 IL Leik Brikkesys
12.08.18 Løp 15, Trolløp, Jårakjølen MNSBIK Brikkesys
12.08.18 Night Hawk Kids, and Individual, day IL Tyrving Eventor
09.08.18 09 Vådan, Saga NTNU BIL Kilde
09.08.18 OBIK P17 Grefsenkollen OBIK Orientering Brikkesys
09.08.18 O-karusell 6, mosjonsorientering Eidskog OL Eventor
09.08.18 Treningsløp Lonemarka Eiker OL Brikkesys
08.08.18 Klubbmesterskap Orkanger IF / Børsa IL Orkanger IF Brikkesys
08.08.18 Kretsstafett (OLL) Kristiansand OK Eventor
08.08.18 O 6er Våttåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
08.08.18 O-åtter nr.6 IL Leik IL Leik Brikkesys
08.08.18 Treningsløp Verdal OK Brikkesys
07.08.18 Løp 14, Våttåsen Melhus MNSBIK Brikkesys
07.08.18 OBIK P16/ABIK R8 - Isdammen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
07.08.18 Saltenkarusell 9 - Furumoen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
07.08.18 Stjørdalakarusell nr. 7 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
05.08.18 Hovedløpet sprint Kristiansand OK Eventor
04.08.18 Hovedløpet lang Kristiansand OK Eventor
02.08.18 08 Leinstrandmarka NTNU BIL Kilde
01.08.18 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
01.08.18 Raumar sommerkarusell 3 Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
01.08.18 Skjærgårdscupen 3 OBIK Orientering Brikkesys
01.08.18 Veritas Sommerløp #5 Vestmarksetra Veritas BIL Brikkesys
31.07.18 KOK Sommercup, løp 5 Kristiansand OK Eventor
31.07.18 Løp 13, Frøset/Buråsen MNSBIK Brikkesys
31.07.18 Skjærgårdscupen 2 OBIK Orientering Brikkesys
30.07.18 Skjærgårdscupen OBIK Orientering Brikkesys
29.07.18 Fjelløpet i Vinje dag 2 Porsgrunn OL Eventor
28.07.18 Filefjellmesterskapet Tyin-Filefjell Orienteringsklubb Eventor
28.07.18 Fjelløpet i Vinje dag 1 Porsgrunn OL Eventor
25.07.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
24.07.18 KOK Sommercup, løp 4 Kristiansand OK Eventor
21.07.18 Svabergsprinten OBIK Orientering Brikkesys
19.07.18 Skjettenkollen Østmarka OK Østmarka OK Brikkesys
18.07.18 Veritas sommerløp Veritas BIL Brikkesys
17.07.18 KOK Sommercup, løp 3 Kristiansand OK Eventor
15.07.18 Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell Wing OK Brikkesys
14.07.18 Myggklasken Viul OK Brikkesys
13.07.18 Heidalsdilten Viul OK Brikkesys
12.07.18 Leik 3-dagers Løp 3 IL Leik Brikkesys
11.07.18 Leik tredagers løp 2 IL Leik Brikkesys
11.07.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
11.07.18 Veritas sommer o-løp Veritas BIL Brikkesys
09.07.18 Leik 3-dagers, Løp 1 IL Leik Brikkesys
08.07.18 Fjord-O 2018, Dag 4 Haugesund IL Orientering Eventor
08.07.18 Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, Dag 3 Alvdal IL Eventor
07.07.18 Fjord-O 2018, Dag 3 Haugesund IL Orientering Eventor
07.07.18 Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, Dag 2 Alvdal IL Eventor
06.07.18 Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, Dag 1 Alvdal IL Eventor
05.07.18 Fjord-O 2018, Dag 2 Haugesund IL Orientering Eventor
04.07.18 Fjord-O 2018, Dag 1 Haugesund IL Orientering Eventor
04.07.18 Kåsinmesterskapet Østmarka OK Brikkesys
04.07.18 Klubbmesterskap IL Leik IL Leik Brikkesys
04.07.18 Veritas Sommerløp Linderudkollen Veritas BIL Brikkesys
03.07.18 Løp 12, Fremo MNSBIK Brikkesys
03.07.18 Saltenkarusell 8 - Helsesportsenteret / Fridalen (ny dato) Valnesfjord IL Eventor
03.07.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
01.07.18 Sørlandsgaloppen 2018, Sørlandsgaloppen dag 4 Hisøy OK Eventor
30.06.18 Emil-løpet 2018 Odal OL - Orientering Eventor
30.06.18 Sørlandsgaloppen 2018, Sørlandsgaloppen dag 3 Hisøy OK Eventor
29.06.18 Sørlandsgaloppen 2018, Sørlandsgaloppen dag 2 Hisøy OK Eventor
28.06.18 07 Haukvatnet NTNU BIL Kilde
28.06.18 Sørlandsgaloppen 2018, Sørlandsgaloppen dag 1 Hisøy OK Eventor
27.06.18 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
27.06.18 Førde IL Nærløp Høgda Langeland nord Førde IL Eventor
27.06.18 NØK-karusell, løp 3 IL Nansen Eventor
27.06.18 O-åtter nr.5 IL Leik IL Leik Brikkesys
27.06.18 Raumar sommerkarusell 2 Raumar Orientering Eventor
27.06.18 Raumar sommerkarusell 2 Gjerdrum Raumar Orientering Brikkesys
27.06.18 Treningsløp Verdal OK Brikkesys
26.06.18 Løp 11, Tjuvdalen MNSBIK Brikkesys
26.06.18 Stjørdalskarusell Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
25.06.18 Malvik #11 - Vulusjøen Malvik IL Brikkesys
25.06.18 VBIL Sommerløp Østernvannsvingen Veritas BIL Brikkesys
24.06.18 Norsk O-Festival mellom Fossum IF Eventor
24.06.18 Norsk O-festival mellom Elite Fossum IF Eventor
23.06.18 Norsk O-Festival lang Fossum IF Eventor
23.06.18 Norsk O-festival lang Elite Fossum IF Eventor
22.06.18 Norsk O-Festival sprint Fossum IF Eventor
22.06.18 Norsk O-festival sprint Elite Fossum IF Eventor
21.06.18 06 Saupstad NTNU BIL Kilde
21.06.18 Klubbløp SI Hytta Sandnes IL (Rogaland) Eventor
21.06.18 OBIK P15 Krigsskolen OBIK Orientering Brikkesys
21.06.18 O-karusell 5, mosjonsorientering Eidskog OL Eventor
21.06.18 Sprint Gamle Hokksund Eiker OL Brikkesys
20.06.18 Førde IL Nærløp Bringeland Djupedalen Førde IL Eventor
20.06.18 Klubbranking 4 Samnanger IL Eventor
20.06.18 OG-Karusell 3 OG karusellen Brikkesys
20.06.18 OSI/GeoForm Rankingløp 9 IL GeoForm Eventor
20.06.18 O-sjuer 7, Munkbyvollen/Klingertjønna Frol IL Orientering Brikkesys
20.06.18 Raumar sommerkarusell 1 Raumar Orientering Eventor
20.06.18 Raumar sommerkarusell 1 - Hurdal Raumar Orientering Brikkesys
19.06.18 2. sprintløp/nybegynnerkarusell Stord Orientering Eventor
19.06.18 Flex-O løp 7 Østmarka OK Brikkesys
19.06.18 Klubbmesterskap Sprint 2018 Oppsal Orientering Brikkesys
19.06.18 Klubbmesterskap Sprint Finale Oppsal Orientering Brikkesys
19.06.18 Løp 8 - Henriksåsen MNSBIK Brikkesys
19.06.18 Østmarka Flex-o løp 7 Østmarka OK Eventor
19.06.18 Sørlandskarusellen Otra IL Eventor
19.06.18 Stjørdalsmesterskap 2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
19.06.18 Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug Stavanger Orienteringsklubb Eventor
18.06.18 Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen Ganddal IL Eventor
18.06.18 Malvik #10 - Hyllvatnet Malvik IL Brikkesys
18.06.18 Mandagsløp Konnerud IL Brikkesys
18.06.18 Moro- Oløp Egersund OK Eventor
18.06.18 OBIK P14 Tokerud Skole OBIK Orientering Brikkesys
18.06.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 6 Lillomarka OL Eventor
17.06.18 Asbjørn Bakkens minneløp Lillehammer OK Brikkesys
17.06.18 Asbjørn Bakkens minneløp Lillehammer OK Eventor
17.06.18 Midtsommerløpet Stokke IL Eventor
17.06.18 Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 3 Nittedal OL Eventor
17.06.18 St. Hanskuten Gaula, OL Brikkesys
16.06.18 Johan og Halvor-løpet Viul OK Brikkesys
16.06.18 Midtsommersprinten Stokke IL Eventor
15.06.18 Camp Stokke sprinttrening Stokke IL Eventor
15.06.18 Veteranløpet IF Trauma Eventor
14.06.18 05 Kyvatnet NTNU BIL Kilde
14.06.18 OBIK P13 Østmarksetra OBIK Orientering Brikkesys
14.06.18 Råtasskarusellen 2018 #7 Indre Østfold OK Eventor
14.06.18 STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene Sør-Trøndelag Eventor
13.06.18 Andy Cap 2018 Lillomarka OL Brikkesys
13.06.18 Bygdakamp 4 Verdal OK Brikkesys
13.06.18 Foll-O-karusellen #3 Ås IL Brikkesys
13.06.18 MIL KM 13.6.2018 Melhus IL Orientering Brikkesys
13.06.18 O-åtter nr.4 IL Leik IL Leik Brikkesys
13.06.18 OSI/GeoForm Rankingløp 8 Oslostudentenes IK Eventor
13.06.18 Treningsløp Børsa IL Brikkesys
13.06.18 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
13.06.18 Vagleskogstafetten Ganddal IL Eventor
13.06.18 Vagleskogstafetten - individuelle klasser Ganddal IL Eventor
13.06.18 VestMjøsa-cup 4 OL Toten-Troll Eventor
12.06.18 Klubbmesterskap mellom Østmarka OK Brikkesys
12.06.18 Le Tour de Glåmdal Grue IL Eventor
12.06.18 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5 Haugesund IL Orientering Eventor
12.06.18 OBIK P12 Fossum OBIK Orientering Brikkesys
12.06.18 Østmarka-karusellen m/klubbmesterskap Østmarka OK Eventor
12.06.18 Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2 IL Koll Brikkesys
12.06.18 Sørlandskarusellen Kristiansand OK Eventor
12.06.18 Stjørdalskarusell nr. 5-2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
12.06.18 Treningsløp 13-16 Ulsrudvann Oppsal Orientering Brikkesys
12.06.18 Vestfold Vårcup 8 OL Tønsberg og omegn Eventor
11.06.18 Malvik #9 - Lauvtjønna Malvik IL Brikkesys
11.06.18 Nordhordlandskarusellen Eikanger IL Eventor
11.06.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5 Lillomarka OL Eventor
10.06.18 Jonsokløpet Fossekallen IL Brikkesys
10.06.18 KM Sprint Vestfold og Telemark OL Trollo Eventor
10.06.18 KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 2/2018) Bergens TF Eventor
10.06.18 Pre-o helg i Hedmark Løten o-lag Eventor
10.06.18 Raumar O-karusell 5 - "Åpent klubbmesterskap" Raumar Orientering Eventor
10.06.18 Raumar O-karusell 5 - Åpent klubbmesterskap, Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
10.06.18 Ringsakersprinten Ringsaker OK Eventor
10.06.18 Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) Eventor
10.06.18 Varteig O-lag Varteig OL Eventor
10.06.18 Verdal OK 2-dagers, Dag 2 Verdal OK Eventor
09.06.18 Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup Lillomarka OL Eventor
09.06.18 KM mellomdistanse Vestfold og Telemark OL Trollo Eventor
09.06.18 KM Mellom Nordland Korgen IL Eventor
09.06.18 Pre-o helg i Hedmark Løten o-lag Eventor
09.06.18 Verdal OK 2-dagers, Dag 1 Verdal OK Eventor
07.06.18 04 Bekken NTNU BIL Kilde
07.06.18 Grenlandskarusellen 8 Porsgrunn OL Eventor
07.06.18 Karusell 3 Ålgård Orientering Eventor
07.06.18 Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb Hedrum OL Eventor
07.06.18 Nordmarkskarusellen løp 3 18 Nordmarkskarusellen Brikkesys
07.06.18 O-karusell 4 Eidskog OL Eventor
07.06.18 Råtasskarusellen 2018 #6 Indre Østfold OK Eventor
07.06.18 Torsdagsløp nr. 8 Lillehammer OK Eventor
07.06.18 Treningsløp Kølabånn Eiker OL Brikkesys
07.06.18 Ungdomsløp OL Trollelg Brikkesys
07.06.18 Ungdomsløp 4 OL Trollelg Eventor
06.06.18 AAOK-karusellen løp 6 Hope IL Eventor
06.06.18 Foll-O-karusellen #2 Måren OK Brikkesys
06.06.18 Nammo-cup 3 Ringsaker OK Eventor
06.06.18 OG-karusell 2 OG karusellen Brikkesys
06.06.18 OSI/GeoForm Rankingløp 7 IL GeoForm Eventor
06.06.18 O-sjuer 6, Storlidalen Frol IL Orientering Brikkesys
06.06.18 Østfoldsprinten Finale Halden SK Eventor
06.06.18 Raumar O-karusell 4 Raumar Orientering Eventor
06.06.18 Raumar O-karusell 4 - Gjerdrum Raumar Orientering Brikkesys
05.06.18 7. rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
05.06.18 AB-karusell 3/P10 OBIK AB Karusellen Brikkesys
05.06.18 Klubbkamp/Ungdomscup Egersund OK Eventor
05.06.18 Løp 7, Solemsåsen MNSBIK Brikkesys
05.06.18 NØK-karusell løp 2 Vingelen IL Eventor
05.06.18 Østmarka Flex-o løp 5 Østmarka OK Eventor
05.06.18 Østmarka-karusellen 5 Østmarka OK Brikkesys
05.06.18 Pokalkamp 4 Bergen Fana IL Eventor
05.06.18 Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, Arlia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
05.06.18 Sørlandskarusellen Torridal IL Eventor
05.06.18 Stjørdalskarusell 4 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
05.06.18 Terrengtest NTNUI Orientering Brikkesys
05.06.18 Vestfold Vårcup 7 Sandefjord OK Eventor
04.06.18 Malvik #8 - Mostadmark Malvik IL Brikkesys
04.06.18 Råtassløp 1 Heming Orientering Eventor
04.06.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4 Lillomarka OL Eventor
03.06.18 Erik Balchens Minneløp Oddersjaa SSK Eventor
03.06.18 Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4 OL Tønsberg og omegn Eventor
03.06.18 KM mellom Oppland Eventor
03.06.18 Knut Valstads minneløp Oppsal Orientering Eventor
03.06.18 Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5 OL Tønsberg og omegn Eventor
03.06.18 Trondheim Open, dag 3 Wing OK Brikkesys
02.06.18 100 års jubileumsløp Sande Sportsklubb Eventor
02.06.18 KM sprint Oppland Eventor
02.06.18 Merkeløpet 2018 Oddersjaa SSK Eventor
02.06.18 Trondheim Open, dag 2 Wing OK Brikkesys
01.06.18 Trondheim Open, dag 1 Nidarøst OK Eventor
01.06.18 Trondheim Open, dag 1 Nidarøst, OK Brikkesys
31.05.18 03 Baklidammen NTNU BIL Kilde
31.05.18 Asker ABC 4 Asker SK Brikkesys
31.05.18 Nordmarkskarusellen løp 2 18 Nordmarkskarusellen Brikkesys
31.05.18 Råtasskarusellen 2018 #5 Indre Østfold OK Eventor
31.05.18 Ringerikskarusellen 3 Fossekallen IL Brikkesys
31.05.18 SO-Cup løp 4 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
31.05.18 STOK ungdomsløp 3 Melhus IL Eventor
31.05.18 STOK - ungdomsløp 3 - Melhus Melhus IL Orientering Brikkesys
31.05.18 Torsdagsløp nr. 7 Lillehammer OK Eventor
31.05.18 Treningsløp Slottåsen Eiker OL Brikkesys
30.05.18 Bygdakamp 3 OK Skøynar Brikkesys
30.05.18 Foll-O-karusellen #1 Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
30.05.18 Førde IL Nærløp Langeland Skisenter Førde IL Eventor
30.05.18 Jukolatestløp 2018 NTNUI Orientering Brikkesys
30.05.18 O 6er Momarka Melhus IL Orientering Brikkesys
30.05.18 O-åtter nr3 IL Leik IL Leik Brikkesys
30.05.18 OSI/GeoForm Rankingløp 6 Oslostudentenes IK Eventor
30.05.18 Raumar O-karusell 3 - "Drømmemila" Raumar Orientering Brikkesys
30.05.18 Skolemesterskap Bærum IL Tyrving Eventor
30.05.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
30.05.18 VestMjøsa-cup 3 OL Toten-Troll Eventor
29.05.18 6.rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
29.05.18 AB karusell nr. 2 / P8 OBIK AB Karusellen Brikkesys
29.05.18 Le Tour de Glåmdal 2 Odal OL - Orientering Eventor
29.05.18 Løp 6, Jervfjellet MNSBIK Brikkesys
29.05.18 Nærløpskarusellen 4 Lindøy (WOD) Haugesund IL Orientering Eventor
29.05.18 Østmarka Flex-o løp 4 Østmarka OK Eventor
29.05.18 Østmarka-karusellen 4 Østmarka OK Brikkesys
29.05.18 Pokalkamp 3 Bergen Askøy OL Eventor
29.05.18 Sport8serien løp 3 Trøsken IL Eventor
29.05.18 Stjørdalskarusell 3 - 2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
29.05.18 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
29.05.18 Vestfold Vårcup 6 Larvik OK Eventor
28.05.18 Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen Ganddal IL Eventor
28.05.18 Malvik #7 - Jervskogen Malvik IL Brikkesys
28.05.18 Nordhordlandskarusellen Kvernbit IL Eventor
28.05.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD edition Lillomarka OL Eventor
27.05.18 KM mellomdistanse Malvik IL Brikkesys
27.05.18 Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 2 Nittedal OL Eventor
27.05.18 NM sprintstafett Sandnes IL (Rogaland) Eventor
27.05.18 Ringeriksløpet Ringerike OL Eventor
27.05.18 Sunnfjordorienteringa Jakstart 2018 Førde IL Eventor
27.05.18 Unionsmatchen, Stafett Ringerike OL Eventor
27.05.18 Vårløpet Hedrum OL Eventor
26.05.18 Freidigstafetten Freidig Eventor
26.05.18 Hjalmarløpet Skien OK Eventor
26.05.18 NM sprint kvalifisering Sandnes IL (Rogaland) Eventor
26.05.18 Rekrutten Hisøy OK Eventor
26.05.18 Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018 Førde IL Eventor
26.05.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
26.05.18 Unionsmatchen, Indivduelt Ringerike OL Eventor
24.05.18 02 Lohove NTNU BIL Kilde
24.05.18 Grenlandskarusellen 6, Skeidimila OK Skeidi Eventor
24.05.18 Karusell 2, Sælandskogen Ålgård Orientering Eventor
24.05.18 Nordmarkskarusellen løp 1 18 Nordmarkskarusellen Brikkesys
24.05.18 O-karusell 3, mosjonsorientering Eidskog OL Eventor
24.05.18 Råtasskarusellen 2018 #4 Indre Østfold OK Eventor
24.05.18 Treningsløp Nikkerud Eiker OL Brikkesys
24.05.18 Ungdomsløp 2 Byåsen IL Orientering Brikkesys
24.05.18 Ungdomsløp 2 Byåsen IL Eventor
23.05.18 1. sprintløp/nybegynnerkarusell (WOD) Stord Orientering Eventor
23.05.18 AAOK-karusellen løp 5 Aust-Agder Eventor
23.05.18 FFI Sprint ABIK Romerike Orientering Brikkesys
23.05.18 Førde IL Nærløp Jølster Skisenter Førde IL Eventor
23.05.18 Nammo-Cup etappe 2 Ringsaker OK Eventor
23.05.18 OG-karusell 1 OG karusellen Brikkesys
23.05.18 OSI/GeoForm Rankingløp 5 / WOD IL GeoForm Eventor
23.05.18 O-sjuer 5, Jamtkneppet/Huldrevatnet Frol IL Orientering Brikkesys
23.05.18 Raumar O-karusell 2 - WOD Raumar Orientering Eventor
23.05.18 Raumar O-karusell 2 - WOD - Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
23.05.18 Skolemesterskapet Orkdal Orkanger IF Brikkesys
23.05.18 Skøynarkarusell 5 OK Skøynar Brikkesys
23.05.18 WOD Ås Ås IL Brikkesys
22.05.18 Løp 5, Frøset MNSBIK Brikkesys
22.05.18 OBIK P6 Ekerud OBIK Orientering Brikkesys
22.05.18 Østmarka Flex-o løp 3 Østmarka OK Eventor
22.05.18 Østmarka-karusellen-3 Østmarka OK Brikkesys
22.05.18 Saltenkarusell 4 - Mørkvedbukta Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
22.05.18 Sørlandskarusellen Birkenes IL Eventor
22.05.18 Stjørdalskarusell 2-2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
21.05.18 Løvspretten Hamar OK Eventor
21.05.18 Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse Kongsberg OL Eventor
20.05.18 Elgdilten Hamar OK Eventor
20.05.18 Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse Kongsberg OL Eventor
19.05.18 Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest Kongsberg OL Eventor
19.05.18 Pinsesprinten Hamar OK Eventor
18.05.18 Skøynarkarusell 4 OK Skøynar Brikkesys
16.05.18 Førde IL Nærløp Sundsdalen Førde IL Eventor
16.05.18 Klubbmesterskap sprint NTNUI Orientering Brikkesys
16.05.18 MIL-treningsløp Løvset Melhus IL Orientering Brikkesys
16.05.18 O-åtter nr2 IL Leik IL Leik Brikkesys
16.05.18 OSI/GeoForm Rankingløp 4 Oslostudentenes IK Eventor
16.05.18 O-sjuer 4, Langåselva Frol IL Orientering Brikkesys
16.05.18 Østfoldsprinten løp 3 OK Moss Eventor
16.05.18 STOK Ungdomsløp 1 Freidig Eventor
16.05.18 treningsløp1605 Ås IL Brikkesys
16.05.18 VestMjøsa-cup 2 OL Toten-Troll Eventor
15.05.18 5. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
15.05.18 AB-karusell 1 og P5 OBIK AB Karusellen Brikkesys
15.05.18 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
15.05.18 IvarOløpet KM sprint IL Tyrving Eventor
15.05.18 le Tour de Glåmdal løp #1 / BKOK-Karusellen Brandval/Kongsvinger OK Eventor
15.05.18 Løp 4, Stavsjøen MNSBIK Brikkesys
15.05.18 Pokalkamp 2 Bergen IL Gular Eventor
15.05.18 Saltenkarusell 3 - Saltstraumen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
15.05.18 Sørlandskarusellen IL Vindbjart Eventor
15.05.18 Sprintløp Vestfossen Eiker OL Brikkesys
15.05.18 Stjørdalskarusell 1 - 2018 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
15.05.18 Ungdomscup/ Klubbkamp Ålgård Orientering Eventor
15.05.18 Vestfold Vårcup 5 OK Horten Eventor
14.05.18 ABIK R2 - Skauen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
14.05.18 Nordhordlandskarusellen IL Alvidra Eventor
14.05.18 Sprintcup finale Lillehammer OK Eventor
14.05.18 Stavsjøen Malvik IL Brikkesys
14.05.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 2 Lillomarka OL Eventor
13.05.18 Bøløpet Bø OL Eventor
13.05.18 KM lang fellesstart OK Skøynar Eventor
13.05.18 KM Mellomdistanse Troms IL BUL-Tromsø Eventor
13.05.18 KM Sprint Gimle IF Eventor
12.05.18 KM Sprint NTOK og STOK Frol IL Eventor
12.05.18 Kretsmesterskap Sprint Hellvik Egersund OK Eventor
12.05.18 NØK-karusell, løp 1 Os IL Eventor
12.05.18 Nydalten Nydalens SK Eventor
12.05.18 Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te Larvik OK Eventor
12.05.18 Sprintløp Universitetsområdet IL BUL-Tromsø Eventor
12.05.18 Våronnløpet OL Toten-Troll Eventor
10.05.18 Eikerløpet Eiker OL Eventor
10.05.18 Klubbmesterskap og torsdagsløp nr. 5 Lillehammer OK Eventor
09.05.18 AAOK-karusellen løp 4 Vegårshei IL Eventor
09.05.18 Bygdakamp 2, Banmyra Frol IL Orientering Brikkesys
09.05.18 Førde IL Nærløp Soleide Førde IL Eventor
09.05.18 MIL trening 9. mai 2018 Melhus IL Orientering Brikkesys
09.05.18 OSI/GeoForm Rankingløp 3 IL GeoForm Eventor
09.05.18 Raumar O-karusell 1 Raumar Orientering Eventor
09.05.18 Raumar O-karusell 1, Eidsvoll Raumar Orientering Brikkesys
09.05.18 Sprintcup Hamar OK Eventor
08.05.18 4. rankingløp Sunnhordland Onarheim IL Eventor
08.05.18 5ern sprintstafett Lierbygda O-lag Brikkesys
08.05.18 Løp 3, Tiller MNSBIK Brikkesys
08.05.18 Nærløpskarusellen Ungdomsstafett og Lagkonkurranse - Vigreskogen Ganddal IL Eventor
08.05.18 Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasser Ganddal IL Eventor
08.05.18 NK 2/GK 2 Fjellstøl, Sandeid Haugesund IL Orientering Eventor
08.05.18 O-karusell 2 Eidskog OL Eventor
08.05.18 Oslo City Cup, Finale Oppsal Orientering Eventor
08.05.18 Pokalkamp 1 Bergen Gneist, IL Eventor
08.05.18 Sport8serien løp 2 Sarpsborg OL Eventor
08.05.18 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
08.05.18 Vestfold Vårcup 4 Stokke IL Eventor
07.05.18 ABIK R1 - Ellingsrud ABIK Romerike Orientering Brikkesys
07.05.18 Klubbranking 3 Husabø Egersund OK Eventor
07.05.18 Malvik #5 - Sveberg Malvik IL Brikkesys
07.05.18 Tour of Lillomarka 2018 - Løp 1 Lillomarka OL Eventor
06.05.18 Høydepunktet m/Trimtex-Cup Østmarka OK Eventor
06.05.18 Kløftefossløpet Viul OK Brikkesys
06.05.18 KM Mellom Emblem IL Eventor
06.05.18 KM Sprint AAOK og VAOK Vest-Agder Eventor
06.05.18 Skibotn langdistanse Troms Eventor
06.05.18 Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3 OL Tønsberg og omegn Eventor
06.05.18 Vårløpet Stjørdals-Blink orientering Eventor
06.05.18 Vestbygda-eventyret OL Vallset/Stange Eventor
05.05.18 Finn Fram Dagen 2018 Melhus IL Orientering Brikkesys
05.05.18 KM Mellom AAOK og VAOK IL Imås Eventor
05.05.18 Myrsprinten Vang OL Eventor
05.05.18 Skibotn fartsløp Troms Eventor
05.05.18 Skjærgårdsløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2 OL Tønsberg og omegn Eventor
03.05.18 01 Dragvoll NTNU BIL Kilde
03.05.18 Asker ABC 3 Asker SK Brikkesys
03.05.18 Grenlandskarusellen 5 Porsgrunn OL Eventor
03.05.18 OBIK P4 Østmarksetra OBIK Orientering Brikkesys
03.05.18 Råtasskarusellen 2018 # 3 Indre Østfold OK Eventor
03.05.18 Sørmarkstafetten 2018 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
03.05.18 TA-sprint 5 - Finale Verdal OK Eventor
03.05.18 Treningsløp Bermingrudmoen Eiker OL Brikkesys
03.05.18 Trondheim Sprintcup, Finale NTNUI Orientering Brikkesys
02.05.18 Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen Førde IL Eventor
02.05.18 Klubbranking 1 Samnanger IL Eventor
02.05.18 MIL Lauvåshaugen Melhus IL Orientering Brikkesys
02.05.18 OSI/GeoForm Rankingløp 2 Oslostudentenes IK Eventor
02.05.18 O-sjuer 3, Børsåsen Frol IL Orientering Brikkesys
02.05.18 Østfoldsprinten løp 2 Indre Østfold OK Eventor
02.05.18 Østmarka-karusellen 1 Østmarka OK Brikkesys
02.05.18 Skøynarkarusell 3 OK Skøynar Brikkesys
02.05.18 Sprintcup 2/Vestmjøsa-cup 1 OL Toten-Troll Eventor
02.05.18 test-02-05 Asker SK Brikkesys
02.05.18 Treningsløp 02.05.2018 Ås IL Brikkesys
02.05.18 Treningsløp Håmmårsbukta Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
02.05.18 Treningsløp IL Leik IL Leik Brikkesys
01.05.18 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
01.05.18 KM Sprint, Buskerud Kongsberg OL Eventor
01.05.18 Kvistkvaset Ås IL Eventor
01.05.18 Kvist-Kvaset Ås IL Brikkesys
01.05.18 Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstart Ås IL Eventor
01.05.18 NØK Sprintcup Finale 2018 Røros IL Eventor
01.05.18 Ringerikskarusellen 2 Fossekallen IL Brikkesys
01.05.18 Saltenkarusell 1 - Geitvågen / Ausvika Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
01.05.18 Skien City Race Skien OK Eventor
01.05.18 Sørlandskarusellen Kristiansand OK Eventor
30.04.18 Malvik #4 - Hommelvik Malvik IL Brikkesys
29.04.18 Blåveisløpet Frol IL Eventor
29.04.18 Odalsløpet Odal OL - Orientering Eventor
29.04.18 Vestfold 2-dagers, dag 1 (flyttet fra 24.03) Sandefjord OK Eventor
29.04.18 Vikesprinten Vikebygd IL Eventor
28.04.18 Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn Skule Sveio OL - Orientering Eventor
26.04.18 Drammen City Cup - løp 3 Røyken OL Eventor
26.04.18 Drammen City Cup - løp 3 Røyken O-lag Brikkesys
26.04.18 Energygames2018 Byåsen IL Orientering Brikkesys
26.04.18 Grenlandskarusellen 4 OK Skeidi Eventor
26.04.18 OBIK P3 Ekeberg OBIK Orientering Brikkesys
26.04.18 Råtasskarusellen 2018 # 2 Indre Østfold OK Eventor
26.04.18 Sprintkarusell - Ringerike Ringerike OL Eventor
26.04.18 TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4 Stjørdals-Blink orientering Eventor
26.04.18 Treningsløp Harakollen Eiker OL Brikkesys
25.04.18 Bygdakamp 1 Verdal OK Brikkesys
25.04.18 Førde IL Nærløp Bulingstjørna Holsen Førde IL Eventor
25.04.18 Lillomarka Kick-Off Lillomarka OL Brikkesys
25.04.18 MIL trening 25.4.2018 Melhus IL Orientering Brikkesys
25.04.18 NØK Sprintcup løp 2 Vingelen IL Eventor
25.04.18 OSI/GeoForm Rankingløp 1 IL GeoForm Eventor
25.04.18 Treningsløp #4 Ås IL Brikkesys
24.04.18 3. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
24.04.18 Klubbkarusell 4 Elvegård Haugesund IL Orientering Eventor
24.04.18 KSO Vår 3 Kristiansand OK Eventor
24.04.18 Løp 2 - Skansen MNSBIK Brikkesys
24.04.18 Nærløp Tananger Stavanger Orienteringsklubb Eventor
24.04.18 Oslo City Cup, løp nr. 4 Heming Orientering Eventor
24.04.18 Saltensprint 2 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
24.04.18 Sport8serien løp 1 Gimle IF Eventor
24.04.18 Sprintcup 2 Bergen Bergens TF Eventor
24.04.18 Vestfold Vårcup 3 Sande Sportsklubb Eventor
23.04.18 Klubbranking Kiellanskogen Egersund OK Eventor
23.04.18 Malvik #3 - Saksvik Malvik IL Brikkesys
23.04.18 Nordhordlandskarusellen Manger IL Eventor
22.04.18 Lørdagskjappen OK Moss Eventor
22.04.18 Sprintcup Løten o-lag Eventor
22.04.18 Tour de Orientering, Jaktstart Ålgård Orientering Eventor
22.04.18 Vårløpet Porsgrunn OL Eventor
21.04.18 Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1 OL Tønsberg og omegn Eventor
21.04.18 Sogndal Flex-o løp Sogndal IL Eventor
21.04.18 Sørløp dag 1 OK Sør Eventor
21.04.18 Tour de Orientering, Mellom Ålgård Orientering Eventor
21.04.18 Tour de Orientering, Prolog Ålgård Orientering Eventor
21.04.18 Vårsleppet - sprint Bjugn IL Eventor
19.04.18 Asker ABC 2 Asker SK Brikkesys
19.04.18 Drammen City Cup - løp 2 Konnerud IL Brikkesys
19.04.18 Grenlandskarusell løp 3 Skien OK Eventor
19.04.18 OBIK P2 OBIK Orientering Brikkesys
19.04.18 Parkløpet Ås IL Brikkesys
19.04.18 Råtasskarusellen 2018 # 1 Indre Østfold OK Eventor
19.04.18 Sprintcup 3 Byåsen IL Orientering Brikkesys
19.04.18 Sprintkarusell - Ringerike Ringerike OL Eventor
19.04.18 TA-sprint 3 Steinkjer OK Brikkesys
19.04.18 Treningsløp Årbogen Eiker OL Brikkesys
18.04.18 AAOK-karusellen løp 2 IK Grane Arendal Orientering Eventor
18.04.18 Armfeldtnatta NTNUI Orientering Brikkesys
18.04.18 Førde IL Nærløp Sunde Skule Førde IL Eventor
18.04.18 MIL trening Gimse Melhus IL Orientering Brikkesys
18.04.18 Nammo-cup 1 Gjø-Vard OL Eventor
18.04.18 NØK Sprintcup løp 1 TYNSET Tynset IF Eventor
18.04.18 O-sjuer 2, Momarka Frol IL Orientering Brikkesys
18.04.18 Østfoldsprinten - 1 Fredrikstad SK Eventor
18.04.18 Raumar sprint-karusell 2 Raumar Orientering Eventor
18.04.18 Raumar sprint-karusell 2, Eidsvoll Raumar Orientering Brikkesys
18.04.18 Treningsløp #3 Ås IL Brikkesys
17.04.18 2. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
17.04.18 KSO Vår 2 Kristiansand OK Eventor
17.04.18 Løp 1, Risvollan MNSBIK Brikkesys
17.04.18 Nærløpskarusellen 1 Haraldsstøtta Haugesund IL Orientering Eventor
17.04.18 Oslo City Cup, løp nr. 3 Bækkelagets SK Eventor
17.04.18 Saltensprint 1 - Rønvik skole Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
17.04.18 Vestfold Vårcup 2 Hedrum OL Eventor
16.04.18 Klubbkarusell løp 1 - Neseskogen Ganddal IL Eventor
16.04.18 Malvik #2 - Midtsandtangen Malvik IL Brikkesys
15.04.18 Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse Egersund OK Eventor
15.04.18 Norwegian Spring - Solrenningen Halden SK Eventor
14.04.18 Norwegian Spring - Vårspretten Halden SK Eventor
12.04.18 Grenlandskarusellen 2 Porsgrunn OL Eventor
12.04.18 OBIK P1 / Kretstrening OBIK Orientering Brikkesys
12.04.18 Sprintcup 2 Orkanger IF Brikkesys
12.04.18 TA-sprint 2 OK Skøynar Eventor
12.04.18 Torsdagsløp 1, Lillehammer OK Brikkesys
11.04.18 AAOK-karusellen løp 1 IF Trauma Eventor
11.04.18 Førde IL Nærløp Movika Førde IL Eventor
11.04.18 Gate o-løp Østmarka OK Østmarka OK Brikkesys
11.04.18 O-sjuer 1, Hegle Frol IL Orientering Brikkesys
11.04.18 Raumar sprint-karusell 1 Raumar Orientering Eventor
11.04.18 Raumar sprint-karusell 1, Kick-off Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
11.04.18 Treningsløp #2 Ås IL Brikkesys
11.04.18 Treningsløp sprint Verdal OK Brikkesys
11.04.18 Treningsløp Sprint Sandskogan Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
10.04.18 EM testløp sprint Lillomarka OL Eventor
10.04.18 Klubbkarusell 3 Solandsmarka Haugesund IL Orientering Eventor
10.04.18 KSO Vår 1 Kristiansand OK Eventor
10.04.18 Oslo City Cup, løp nr. 2 Lillomarka OL Eventor
10.04.18 Sprintcup 1 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
10.04.18 Vestfold Vårcup 1 Stokke IL Eventor
09.04.18 Malvik #1 - Vikhammerløkka Malvik IL Brikkesys
08.04.18 Dagsamling Gløshaugen 1 Melhus IL Orientering Brikkesys
08.04.18 Dagsamling Gløshaugen 2 Melhus IL Orientering Brikkesys
08.04.18 IL Leik ski-o IL Leik Brikkesys
08.04.18 Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018) Stord Orientering Eventor
08.04.18 Vestfold 2-dagers, Dag 2 (flyttet fra 25.03) Larvik OK Eventor
07.04.18 KM Natt Hordaland Stord Orientering Eventor
05.04.18 Grenlandskarusellen 1 OK Skeidi Eventor
05.04.18 Sprintcup 1 Wing OK Brikkesys
05.04.18 Sprintløp Loesmoen Vest Eiker OL Brikkesys
04.04.18 Treningsløp #1 Ås IL Brikkesys
03.04.18 Oslo City Cup, Løp nr 1 Nydalens SK Eventor
02.04.18 Ringerikskarusellen 1 Fossekallen IL Brikkesys
02.04.18 Sesongåpning Trones Verdal OK Brikkesys
29.03.18 Påskeløpet, Viul OK Viul OK Brikkesys
21.03.18 Gate-o Østmarka OK Brikkesys
21.03.18 Vinterjukola 20 Porsgrunn OL Eventor
20.03.18 Klubbkarusell 1 DeepOcean Arena Haugesund IL Orientering Eventor
20.03.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale Ås IL Brikkesys
17.03.18 Testtrimmen Verdal OK Brikkesys
17.03.18 Vinterkarusell Vagleskogen Ganddal IL Eventor
15.03.18 Asker ABC 1 Asker SK Brikkesys
14.03.18 Nattcupfinale Bergen Bergens TF Eventor
14.03.18 SWECO indoor NTNUI Orientering Brikkesys
14.03.18 Vinter-Jukola 19 Larvik OK Eventor
13.03.18 Hemingkjappen m/innlagt intro til ski-o Heming Orientering Eventor
13.03.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9 Ås IL Brikkesys
13.03.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9 Ås-NMBU Orientering Eventor
11.03.18 Tromsø ski-o mellom IL BUL-Tromsø Eventor
10.03.18 Tromsø ski-o sprint IL BUL-Tromsø Eventor
07.03.18 Jaktstart nattløp Ålgård Orientering Eventor
07.03.18 Vinter-Jukola 18 OK Skeidi Eventor
06.03.18 Føyka-sprinten, Ski-o Asker Skiklubb Eventor
04.03.18 Klubbmesteskap Ski-O Ås IL Brikkesys
03.03.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8 Ås IL Brikkesys
01.03.18 Gate-O #5 2018 AB Karusellen Brikkesys
28.02.18 Gate o-løp Østmarka OK Brikkesys
28.02.18 Vinter-Jukola 17 Hedrum OL Eventor
27.02.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås IL Brikkesys
24.02.18 Vinterkarusell Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) Eventor
22.02.18 Torsdagsløp Februar Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.02.18 Nattløp Ølbergskogen Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.02.18 På sokkelesten Svalbard Turn Eventor
20.02.18 Urb-O løp 7 Jaktstart Varegg Fleridrett Eventor
18.02.18 Individuelle klasser NM ski-o Kongsberg OL Eventor
18.02.18 NM stafett Kongsberg OL Eventor
17.02.18 NM mellom Kongsberg OL Eventor
15.02.18 Gate-o løp 4 AB Karusellen Brikkesys
15.02.18 TV-Cupen 2018 Race3 Kristiansand OK Eventor
14.02.18 Nattcup 5 Bergen IL Gular Eventor
14.02.18 Vinter-jukola nr 16 Sandefjord OK Eventor
10.02.18 Wang/Heimdal samlingsmeserskap Byåsen IL Orientering Brikkesys
07.02.18 Nattløp Øksnevadskogen Ganddal IL Eventor
07.02.18 Vinterjukola løp 15 Skien OK Eventor
06.02.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås IL Brikkesys
03.02.18 Åsrennet Ås IL Brikkesys
03.02.18 Tromsø Winter Sprint & Go IL BUL-Tromsø Eventor
03.02.18 Vinterkarusell EOK LØP 4 / Vinterkarusell ROK Sør Sveineskogen Egersund OK Eventor
31.01.18 TV-Cupen 2018 Race2 Kristiansand OK Eventor
31.01.18 Vinter-Jukola 14 Larvik OK Eventor
27.01.18 Vinterkarusell EOK LØP 3 Egersund OK Eventor
25.01.18 Torsdagsløp Januar Stavanger Orienteringsklubb Eventor
24.01.18 Nattløp, Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) Eventor
24.01.18 Vinter-Jukola 13 OK Skeidi Eventor
23.01.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås IL Brikkesys
23.01.18 Urb-O løp 5 Individuell start Varegg Fleridrett Eventor
21.01.18 NM ski-o lang + alle klasser Hadeland OL Eventor
20.01.18 Hovedløpet ski-o + mellom andre klasser Hadeland OL Eventor
20.01.18 Vinterkarusell, Sælandskogen Ålgård Orientering Eventor
18.01.18 Natt-O #2 2018-01-18 AB Karusellen Brikkesys
17.01.18 Nattcup 4 Bergen Gneist, IL Eventor
17.01.18 Nattcup 4 Bergen IL Gneist Brikkesys
17.01.18 Vinterjukola 12 Porsgrunn OL Eventor
13.01.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås IL Brikkesys
10.01.18 Nattløp EOK Haugstadskogen Egersund OK Eventor
10.01.18 Vinter-Jukola 11 Larvik OK Eventor
09.01.18 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3 Ås IL Brikkesys
07.01.18 Ski-o-treff lang (jaktstart i NC klasser) Nordmarka Skiorienteringsklubb Brikkesys
06.01.18 Ski-o-treff mellom Nordmarka Skiorienteringsklubb Brikkesys
06.01.18 Ski-o-treff nattsprint Nordmarka Skiorienteringsklubb Brikkesys
06.01.18 Vinterkarusell Kalbergskogen Ganddal IL Eventor
04.01.18 Natt-O #1 AB Karusellen Brikkesys
03.01.18 Vinterjukola løp 10 Skien OK Eventor
Løp sist oppdatert: 10.12.2018 17:50:15