OrRe

Orienteringsresultater
DatoNavn Arrangør Kilde
09.12.18 AdventOrient etapp 3 OK Silva Eventor (SE)
09.12.18 Julserien, Etapp 2 Arboga OK Eventor (SE)
09.12.18 Lucianatten Laholms IF OK Eventor (SE)
09.12.18 SAIS Motions-OL Etapp 2 Stångenäs AIS Eventor (SE)
09.12.18 Skinkloppet Kristinehamns OK Eventor (SE)
09.12.18 Vintercupen 2018-2019 Åkeboda Härlövs IF Eventor (SE)
08.12.18 Lucianatten 2018 Lessebo OK Eventor (SE)
08.12.18 Skinkloppet Vänersborgs SK Eventor (SE)
08.12.18 SM Sport Vintercup #1 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
06.12.18 Klubbmästerskap Natt OKK och MOK OK Kontinent Eventor (SE)
06.12.18 Östra Blekinges Nattcup 6 Karlskrona SOK Eventor (SE)
06.12.18 Skaraborg by Night OK Skogsstjärnan Eventor (SE)
06.12.18 Vätterbygden by night, deltävling 2 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
05.12.18 Kylklampen 2018-2019 deltävling 2 Kils OK Eventor (SE)
05.12.18 LiU Night 1 Petersburg Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
05.12.18 Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 2 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
05.12.18 MOF Nattcup #4 Sundsvalls OK Eventor (SE)
05.12.18 Skinkjakten, Deltävling 3 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
04.12.18 GTNC #2 Trosabygdens OK Eventor (SE)
04.12.18 Veteran OL OK Tor Eventor (SE)
02.12.18 AdventOrient etapp 2 OK Silva Eventor (SE)
02.12.18 Julserien, Etapp1 Arboga OK Eventor (SE)
01.12.18 Adventstöpet Selånger SOK Eventor (SE)
01.12.18 Nordcupen, etapp 5 Sundbybergs IK Eventor (SE)
29.11.18 GOF NattCup Etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
29.11.18 Natt-7:an Etapp 3 Bredareds IF Eventor (SE)
29.11.18 Pölder Sport Nattcup Etapp 1 OK Vilse 87 Eventor (SE)
29.11.18 VBN deltävling 1 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
29.11.18 Veteranträning Kungälv Kungälvs OK Eventor (SE)
28.11.18 Luffarligan IFK Lidingö SOK Eventor (SE)
28.11.18 Nattugglan - söder Getaren Tullinge SK Eventor (SE)
28.11.18 Skinkjakten, Deltävling 2 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
28.11.18 Veteran-OL nr 11 Kristinehamns OK Eventor (SE)
28.11.18 Vintercupen deltävling 1 Sundsvalls OK Eventor (SE)
27.11.18 OL-NV Natträning 2 Helsingborgs SOK Eventor (SE)
27.11.18 Veteran OL SMOL Strängnäs-Malmby OL Eventor (SE)
25.11.18 AdventOrient etapp 1 OK Silva Eventor (SE)
25.11.18 Herkules Stuglopp FK Herkules Eventor (SE)
25.11.18 Höstrusket Medel Rimbo SOK Eventor (SE)
25.11.18 Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 1 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
25.11.18 Skinkskubbet OK Skogsfalken Eventor (SE)
24.11.18 Fakiren Arboga OK Eventor (SE)
24.11.18 Hagasprinten IFK Umeå Eventor (SE)
24.11.18 Nordcupen 2018 deltävling 4 Täby OK Eventor (SE)
24.11.18 Vintercup 1 Västerviks OK Eventor (SE)
23.11.18 Öppet Kortdistans-KM Natt Västerås SOK Eventor (SE)
22.11.18 Landehofs Nattcup Etapp 2 OK Landehof Eventor (SE)
22.11.18 Nissadals Natt-race Bredaryds SOK Eventor (SE)
22.11.18 Östra Blekinges Nattcup 4 OK Orion Eventor (SE)
22.11.18 Skaraborg By Night Falköpings AIK OK Eventor (SE)
22.11.18 Veterantävling Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
21.11.18 Kylklampen 2018-2019 deltävling 1 OK Tyr Eventor (SE)
21.11.18 MOF Nattcup #3 Njurunda OK Eventor (SE)
21.11.18 Skinkjakten, Deltävling 1 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
21.11.18 Skogslöparna Höstcup 4 Skogslöparna Eventor (SE)
21.11.18 Veteran-OL nr 10 Kristinehamns OK Eventor (SE)
20.11.18 Veteran-OL IK Standard Eventor (SE)
20.11.18 Vinternatt-OL #1 Rehns BK Eventor (SE)
18.11.18 Viken Indoor, Etapp 2 OK Pers Lärjungar Eventor (SE)
17.11.18 Nordcupen 2018, deltävling 3 Attunda OK Eventor (SE)
17.11.18 Viken Indoor, Etapp 1 OK Pers Lärjungar Eventor (SE)
16.11.18 Kasenatta Idefjordens SK Eventor (SE)
16.11.18 Westmans Night Vision Västerås SOK Eventor (SE)
15.11.18 GOF NattCup Etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
15.11.18 Kolgränna natt Bottnaryds IF Eventor (SE)
15.11.18 Natt 7an Etapp 2 OK Tranan Eventor (SE)
15.11.18 Östra Blekinges Nattcup 3 OK Orion Eventor (SE)
15.11.18 Veteran-OL Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
15.11.18 Veteranträning-O Gbg IK Uven Eventor (SE)
14.11.18 Mila Stockholm by Night, #1 OK Södertörn Eventor (SE)
14.11.18 SAIS Motions-OL Etapp 1 Stångenäs AIS Eventor (SE)
14.11.18 Veteran-OL nr 9 Kristinehamns OK Eventor (SE)
13.11.18 Nattcup 1, Vänersborgs SK Vänersborgs SK Eventor (SE)
13.11.18 Norrnatt 181113 Forsa OK Eventor (SE)
13.11.18 OL-NV Natträning 1 Helsingborgs SOK Eventor (SE)
13.11.18 Veterantävling Krikonbacken Nyköpings OK Eventor (SE)
11.11.18 Novemberflåset 2018 Valbo AIF Eventor (SE)
11.11.18 Novembertävlingarna, medel Tullinge SK Eventor (SE)
11.11.18 O-event, dag 3, Zoorientering IK Ymer Eventor (SE)
10.11.18 Nordcupen 2018, deltävling 2 Järfälla OK Eventor (SE)
10.11.18 Novembertävlingarna, lång Tullinge SK Eventor (SE)
10.11.18 O-event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF Eventor (SE)
09.11.18 O-event, dag 1, Sprint by Night Borås GIF Eventor (SE)
08.11.18 Öppen träning Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
08.11.18 Orientexpressen 2018 Västerås SOK Eventor (SE)
08.11.18 Östra Blekinges Nattcup 2 Karlskrona SOK Eventor (SE)
08.11.18 Syd Västra Kretesen Öppet Natt mästerskap Rävetofta OK Eventor (SE)
07.11.18 MOFs Nattcup Deltävling 2 Sundsvalls OK Eventor (SE)
07.11.18 Skogslöparna Höstcup 3 Skogslöparna Eventor (SE)
07.11.18 Veteran-OL nr 8 Kristinehamns OK Eventor (SE)
06.11.18 GTNC-1 / OKK Natt-KM OK Klemmingen Eventor (SE)
06.11.18 Natt-serien Kjula IF Eventor (SE)
06.11.18 Norrnatt 181106 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
06.11.18 VET-OL Eskilstuna OL Eventor (SE)
04.11.18 Höstlunken, patrull Snättringe SK Eventor (SE)
04.11.18 Korten OK Tyr Eventor (SE)
04.11.18 Råbockalången Hjärnarps OL Eventor (SE)
04.11.18 SM, ultralång IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
04.11.18 SM, ultralång, publiktävling, medel Gränna-Bygdens OK Eventor (SE)
03.11.18 Lången OK Tyr Eventor (SE)
03.11.18 MTBO DM Småland Nybro OK Eventor (SE)
03.11.18 MtbO, Rodhenloppet OK Rodhen Eventor (SE)
03.11.18 Rodhenloppet, nattpatrull OK Rodhen Eventor (SE)
03.11.18 Uddevallatrofén Uddevalla OK Eventor (SE)
02.11.18 Österlen lyser Simrishamns OK Eventor (SE)
16.10.18 Finding Lights (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
16.10.18 Nattserien OK Tor Eventor (SE)
16.10.18 Norrnatt 181016 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
16.10.18 Peking Night deltävling 3 Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
16.10.18 SörNatta #1 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
16.10.18 SprintCup 2018 Del 3 av 4 Ulricehamns OK Eventor (SE)
16.10.18 Veteran-OL OK Kåre 2018:2 OK Kåre Eventor (SE)
14.10.18 Älgfritt OK Motala Eventor (SE)
14.10.18 Björnjakten Piteå IF Orienteringsklubb Eventor (SE)
14.10.18 Fräknefejden Ljungskile FK Eventor (SE)
14.10.18 Helg utan älg, Etapp 2 Garda OK Eventor (SE)
14.10.18 Närtävling MTBO Kils OK Eventor (SE)
14.10.18 Tränings_Ol på väster Hudiksvalls OK Eventor (SE)
13.10.18 Äventyrsorientering SOK Träff Eventor (SE)
13.10.18 Helg utan älg, Etapp 1 Garda OK Eventor (SE)
13.10.18 Klubbmästerskap Sprint OKK och MOK OK Kontinent Eventor (SE)
13.10.18 Siljanskrets lång Leksands OK Eventor (SE)
13.10.18 Skogiskavlen 2018 Skogis IF Eventor (SE)
13.10.18 Vänersborgsmedeln Vänersborgs SK Eventor (SE)
12.10.18 DM, natt, Bohuslän-Dal Kvillebyns SK Eventor (SE)
12.10.18 Höst-Öst 51 Telegrafberget Grand Prix Mälarhöjdens IK OK Eventor (SE)
12.10.18 Ungdomskretsavslutning med miniläger Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
11.10.18 GOF NattCup Etapp 1 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.10.18 Närnatt Cup, etapp 1 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.10.18 POL-Lidköping Lidköpings VSK Eventor (SE)
11.10.18 Veteran-OL KFUM Vidablick Jönköpings OK Eventor (SE)
11.10.18 Veteran-OL tävling 19 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.10.18 Veterantouren Sigtuna OK Eventor (SE)
11.10.18 VOK VeteranOL Vimmerby OK Eventor (SE)
10.10.18 Veteran-OL nr 4 Kristinehamns OK Eventor (SE)
10.10.18 VetOL 3stad TSOK Trollhättans SOK Eventor (SE)
09.10.18 Dala-Veteran OL Leksands OK Eventor (SE)
09.10.18 Natt-serien Ärla IF Eventor (SE)
09.10.18 Norrnatt + KM Natt Ljusdals OK Eventor (SE)
09.10.18 Peking Night - Deltävling 2 NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
09.10.18 SprintCup 2018 Del 2 av 4 Ulricehamns OK Eventor (SE)
09.10.18 Tisdags-OL Billingen IF Hagen Eventor (SE)
09.10.18 Veteran-OL OK Måsen Eventor (SE)
07.10.18 25mannamedeln Järfälla OK Eventor (SE)
06.10.18 25manna Järfälla OK Eventor (SE)
06.10.18 KM MTBO, Medel Lunds OK Eventor (SE)
06.10.18 Motionsorientering 25manna Järfälla OK Eventor (SE)
06.10.18 Skellefteå OK öppna KM Skellefteå OK Eventor (SE)
06.10.18 Skogsfalken Open OK Skogsfalken Eventor (SE)
04.10.18 Baikanatta Bergnäsets AIK Eventor (SE)
04.10.18 GOK VeteranOL, Garpe Gamleby OK Eventor (SE)
04.10.18 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
04.10.18 Nattcup LOK Linköpings OK Eventor (SE)
04.10.18 POL-Högaliden Hjobygdens OK Eventor (SE)
04.10.18 Roslagsveteranerna Enebybergs IF Eventor (SE)
04.10.18 Veteran OL Göteborg OK Skogshjortarna Eventor (SE)
04.10.18 Veteran-OL Stadsparken Jönköpings OK Eventor (SE)
04.10.18 Veteran-OL tävling 18 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
03.10.18 Rolles nattcup, Etapp 1 Kristinehamns OK Eventor (SE)
03.10.18 VCEIT Tibro OK Eventor (SE)
03.10.18 Veteran OL 3-stad OK Skogshjortarna Eventor (SE)
03.10.18 Veteran-OL nr 3 Kristinehamns OK Eventor (SE)
02.10.18 Dalarnas veteran-OL IFK Mora OK Eventor (SE)
02.10.18 Norrnatta Forsa OK Eventor (SE)
02.10.18 ÖOK:s nattserie 2 Östersunds OK Eventor (SE)
02.10.18 Peking Night - deltävling 1 Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
02.10.18 SprintCup 2018 Del 1 av 4 Ulricehamns OK Eventor (SE)
02.10.18 Tisdags-OL Rankås IF Hagen Eventor (SE)
02.10.18 Veteran-OL Trosabygdens OK Eventor (SE)
30.09.18 Bahco cup, stafett Lidköpings VSK Eventor (SE)
30.09.18 DM, lång, Gotland Visborgs OK Eventor (SE)
30.09.18 Folskubbet Frölunda OL Eventor (SE)
30.09.18 Gemensamt KM-dag / Tjustmästerskap Hammarkinds OK Eventor (SE)
30.09.18 Höstrusket i Örkelljunga Örkelljunga FK Eventor (SE)
30.09.18 KM Långdistans Skogslöparna och ÖOK Skogslöparna Eventor (SE)
30.09.18 Martinsons cup, avslutning, medel, individuella öppna klasser SK Björnen Eventor (SE)
30.09.18 Martinsons cup, avslutning, medel, patrull SK Björnen Eventor (SE)
30.09.18 Martinsons cup, avslutning, sprintstafett SK Björnen Eventor (SE)
30.09.18 Midälvastafetten Njurunda OK Eventor (SE)
30.09.18 Midälvastafetten Öppna klasser Njurunda OK Eventor (SE)
30.09.18 MTBO, IF Thor ABCD-cup IF Thor Eventor (SE)
30.09.18 Skärmjakten, dag 2, medel HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
30.09.18 SM stafett i Orienteringsskytte Forsa OK Eventor (SE)
30.09.18 Trosa skogslopp Trosabygdens OK Eventor (SE)
30.09.18 Ungdomens 5-dagars Etapp 5 Jönköpings OK Eventor (SE)
30.09.18 Ungdomsstafetten Örkelljunga FK Eventor (SE)
30.09.18 VÖOL-dubbeln, dag 2 Vallentuna-Össeby OL Eventor (SE)
29.09.18 4-klubbsmatch no 4 OK Måsen Eventor (SE)
29.09.18 Älgots Cup Örkelljunga FK Eventor (SE)
29.09.18 Bahco cup, lång Lidköpings VSK Eventor (SE)
29.09.18 DM, natt, Västerbotten IFK Umeå Eventor (SE)
29.09.18 DM, sprint, Västerbotten IFK Umeå Eventor (SE)
29.09.18 Ekorren cup Linköpings OK Eventor (SE)
29.09.18 Medeluven IK Uven Eventor (SE)
29.09.18 MTB-O ABCD cupen Stockholm Multisport Klubb Eventor (SE)
29.09.18 Pölder OL-cup, avslutning, dag 2, medel OK Njudung Eventor (SE)
29.09.18 Skärmjakten, dag 1, lång HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
29.09.18 SM, World Cup och Svenska cupen i Orienteringsskytte Forsa OK Eventor (SE)
29.09.18 Tibrotrippeln höst, lång Tibro OK Eventor (SE)
29.09.18 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
29.09.18 VÖOL-dubbeln, dag 1 Vallentuna-Össeby OL Eventor (SE)
28.09.18 DM, natt, Medelpad Njurunda OK Eventor (SE)
28.09.18 Öppet Skaraborgsmästerskap, natt Tibro OK Eventor (SE)
28.09.18 Pölder OL-cup, avslutning, dag 1, natt OK Njudung Eventor (SE)
28.09.18 World Cup och Svenska cupen i Orienteringsskytte Forsa OK Eventor (SE)
27.09.18 25-mannaträning med gemansam start för tjustalliansen Västerviks OK Eventor (SE)
27.09.18 DM, natt, Jämtland-Härjedalen Östersunds OK Eventor (SE)
27.09.18 HSOK Nybörjartävling Helsingborgs SOK Eventor (SE)
27.09.18 Motionsorientering- Herrestads AIF Eventor (SE)
27.09.18 Nattcup OKS OK Skogsströvarna Eventor (SE)
27.09.18 Polis o Brand SM Medel Linköpings OK Eventor (SE)
27.09.18 POL- Mösseberg Hjobygdens OK Eventor (SE)
27.09.18 Roslagsveteranerna OK Rodhen Eventor (SE)
27.09.18 Veteran-OL IFK Linköpings OS Eventor (SE)
27.09.18 Veteran Ol i Södra Vätterbygden IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
27.09.18 Veteran-OL tävling 17 Hällefors OK Eventor (SE)
27.09.18 Ymer MTB-O sprint och OL IK Ymer Eventor (SE)
26.09.18 Motionsorientering Umeå 26 september Stöcksjö IS Eventor (SE)
26.09.18 Natti Natti IFK Enskede Eventor (SE)
26.09.18 Natti Natti, Motionsorientering IFK Enskede Eventor (SE)
26.09.18 Polis o Brand SM Lång Linköpings OK Eventor (SE)
26.09.18 Veteran-OL 3-stad OK Flundrehof Eventor (SE)
26.09.18 VeteranOL 3-stad OK Flundrehof Eventor (SE)
26.09.18 VeteranOL Bodafors Bodafors OK Eventor (SE)
26.09.18 Veteran-OL nr 2 Kristinehamns OK Eventor (SE)
25.09.18 Dala veteran OL Säterbygdens OK Eventor (SE)
25.09.18 Motions-OL Sandviksskolan OK Djerf Eventor (SE)
25.09.18 Norrnatt 180925 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
25.09.18 Polis-SM Ol-skytte Linköpings OK Eventor (SE)
25.09.18 Tibro KM Natt Tibro OK Eventor (SE)
25.09.18 Tisdags-OL Karstorp IF Hagen Eventor (SE)
24.09.18 VOK Motionsorientering 14 (Överboda, Natt) Vännäs OK Eventor (SE)
23.09.18 Barkenträffen Smedjebackens OK Eventor (SE)
23.09.18 DM, lång, Blekinge Ronneby OK Eventor (SE)
23.09.18 DM, lång, Halland OK Löftan Eventor (SE)
23.09.18 DM, lång, Skåne FK Åsen Eventor (SE)
23.09.18 DM, lång, Småland + Östergötland Sol Tranås Eventor (SE)
23.09.18 DM, lång, Södermanland IK Standard Eventor (SE)
23.09.18 DM, lång, Västergötland Skene Sim o IS Eventor (SE)
23.09.18 DM, medel, Västmanland Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Bohuslän-Dal Ljungskile FK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Gästrikland OK Hammaren Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Gästrikland, individuella öppna klasser OK Hammaren Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Göteborg Tolereds Allmänna IK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Göteborg, individuella öppna klasser Tolereds Allmänna IK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Hälsingland Segersta OK Eventor (SE)
23.09.18 DM stafett Hälsingland, individuella öppna klasser Segersta OK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Stockholm Tullinge SK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Stockholm, individuella öppna klasser Tullinge SK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Uppland Långhundra IF Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Uppland, individuella öppna klasser Långhundra IF Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Värmland IK Vikings OK Eventor (SE)
23.09.18 DM, stafett, Värmland, individuella öppna klasser IK Vikings OK Eventor (SE)
23.09.18 Fyrklöver 2018 OK Tisaren Eventor (SE)
23.09.18 Lappmanna Lycksele IF Eventor (SE)
23.09.18 Stafett DM Direkt anm Ljungskile FK Eventor (SE)
22.09.18 DM, lång, Dalarna + Västmanland Västmanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.09.18 DM, medel, Gästrikland OK Hammaren Eventor (SE)
22.09.18 DM, medel, Göteborg Utby IK Eventor (SE)
22.09.18 DM, medel, Hälsingland Forsa OK Eventor (SE)
22.09.18 DM, medel, Södermanland IK Standard Eventor (SE)
22.09.18 DM, medel, Uppland OK Triangeln Eventor (SE)
22.09.18 DM, medel, Värmland Kroppa IF Eventor (SE)
22.09.18 DM, natt, Gotland Visborgs OK Eventor (SE)
22.09.18 DM, natt, Norrbotten OK Renen Eventor (SE)
22.09.18 DM, sprint, Hälsingland Forsa OK Eventor (SE)
22.09.18 DM, sprint, Norrbotten OK Renen Eventor (SE)
22.09.18 DM, stafett, Örebro län Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.09.18 Motionsorientering i Upplands Väsby Väsby OK Eventor (SE)
22.09.18 Tivedsorienteringen Laxå OK Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Ångermanland Härnösands OK Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Blekinge OK Vilse 87 Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Bohuslän-Dal Kvillebyns SK Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Halland OK Lindéna Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Skåne med Tormestorpsträffen Tormestorps IF Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Småland + Östergötland Östergötlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Stockholm IFK Tumba SOK Eventor (SE)
21.09.18 DM, natt, Västergötland Skene Sim o IS Eventor (SE)
21.09.18 ÖstraNatt Etapp 2 Seskarö IF Eventor (SE)
20.09.18 DOK:s motions-OL Lidetorp Degerfors OK Eventor (SE)
20.09.18 IF Rune Veteran OL IF Rune Eventor (SE)
20.09.18 Klubbmatch Hestra-Ymer-Bredared-Rydboholm Rydboholms SK Eventor (SE)
20.09.18 Motion-OL Bergskrossen Kristinehamns OK Eventor (SE)
20.09.18 Motionsorientering Uddevalla OK Eventor (SE)
20.09.18 Motionsorientering Umeå 20 sep Umeå OK Eventor (SE)
20.09.18 POL-Mostugan OK Skogsstjärnan Eventor (SE)
20.09.18 Roslagsveteranerna Täby Täby OK Eventor (SE)
20.09.18 Veteran-ol Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
20.09.18 Veteran-OL Göteborg IK Stern Eventor (SE)
20.09.18 Veteran-OL Södra Vätterbygden IK Vista Eventor (SE)
20.09.18 Veteran-OL tävling 16 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
20.09.18 VOL 15 Medelpad Timrå SOK Eventor (SE)
19.09.18 Motions-OL - Borås 5 av 5 HT [Sjöbo] Borås GIF Eventor (SE)
19.09.18 VeteranOL 3-stad OK Skogsvargarna Eventor (SE)
18.09.18 25manna-träning / NOK NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
18.09.18 Dala Veteran OL 18/09 Kvarnsveden Kvarnsvedens GOIF OK Eventor (SE)
18.09.18 Motion-OL Sjöjungfrun Kristinehamns OK Eventor (SE)
18.09.18 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
18.09.18 Motions-OL Lunedet OK Djerf Eventor (SE)
18.09.18 Norrnatt Ljusdals OK Eventor (SE)
18.09.18 SAKOs 25-mannaträning Vänersborgs SK Eventor (SE)
18.09.18 SOK Natt-KM och närtävling natt Sundsvalls OK Eventor (SE)
18.09.18 Sörmlands OL-veteranmästerskap OK Grip Eventor (SE)
18.09.18 SSOK Motionsorientering Tuggelite Skattkärrs SOK Eventor (SE)
18.09.18 Tisdags-OL Istrum IF Hagen Eventor (SE)
17.09.18 VOK Motionsorientering 14 (Hammarskolan,Sprint) Vännäs OK Eventor (SE)
16.09.18 Älgjakten Frösö IF Eventor (SE)
16.09.18 Älgjakten Öppna banor Frösö IF Eventor (SE)
16.09.18 Bergslagsträffen Fagersta OK Eventor (SE)
16.09.18 Björkforskampen Björkfors GOIF Eventor (SE)
16.09.18 Korpen propagandaorientering Närkes Skogskarlars Klubb Eventor (SE)
16.09.18 MtbO-närtävling, Falun OK Kåre Eventor (SE)
16.09.18 Skogis Cup nr 9 Garda OK Eventor (SE)
16.09.18 SM, stafett OK Gränsen Eventor (SE)
16.09.18 Test DM 4 Skene Sim o IS Eventor (SE)
16.09.18 Vargsöndan OK Skogsvargarna Eventor (SE)
16.09.18 Värmlandsserien OK Jösse Eventor (SE)
16.09.18 Veteran-SM, lång FK Boken Eventor (SE)
16.09.18 Waxholms OK Waxholms OK Eventor (SE)
15.09.18 EOK Hitta Ut Gårdtjärnsberget Edsbyns OK Eventor (SE)
15.09.18 KM-lång Västra kretsen OK Klyftamo Eventor (SE)
15.09.18 Kretsmästerskap lång Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
15.09.18 Loffelunken Östersunds OK Eventor (SE)
15.09.18 Norbergs OK:s nationella Fagersta OK Eventor (SE)
15.09.18 OK Landehofs höstweekend, medel OK Landehof Eventor (SE)
15.09.18 OK Österåker, medel OK Österåker Eventor (SE)
15.09.18 Österåkerskavlen OK Österåker Eventor (SE)
15.09.18 SM, medel, final IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
15.09.18 SM, medel, final, publiktävling medel IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
15.09.18 Test DM 3 Skene Sim o IS Eventor (SE)
15.09.18 Ungdomsserien deltävling 5 - Final Stjärnorps SK Eventor (SE)
15.09.18 Ungdomsseriestafetten NOK OK Denseln Eventor (SE)
15.09.18 Veteran-SM, medel FK Boken Eventor (SE)
14.09.18 ÖOK:s nattserie 1 Östersunds OK Eventor (SE)
14.09.18 SM, medel, kval IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
14.09.18 Veteran-SM, sprint FK Boken Eventor (SE)
13.09.18 Motion-OL Hultet / PreO Kristinehamns OK Eventor (SE)
13.09.18 Motions OL 8 samt ungdomsserieavslutning Ankarsrums OK Eventor (SE)
13.09.18 Motionsorientering Tyrstugan OK Tyr Eventor (SE)
13.09.18 Motionsorientering-Uddevalla Herrestads AIF Eventor (SE)
13.09.18 MTBO-träningstävling OK Hammaren Eventor (SE)
13.09.18 POL-Istrum Istrums SK Eventor (SE)
13.09.18 Roslagsveteranerna. Häverödals SK Eventor (SE)
13.09.18 Veteran-OL tävling 15 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
13.09.18 VOL 14, SOK Sundsvalls OK Eventor (SE)
13.09.18 VR Veteran Höst 18 Vandrarringen Eventor (SE)
12.09.18 Motions-OL - Borås 4 av 5 HT [Rydboholm] Rydboholms SK Eventor (SE)
12.09.18 Motionsorientering Växjö AIS Eventor (SE)
12.09.18 O-ligan deltävling 5 Åmåls OK Eventor (SE)
12.09.18 Onsdagsorientering 12, Idre Särna SK Eventor (SE)
12.09.18 Östgötaserien i MTBO deltävling 4 OK Kolmården Eventor (SE)
11.09.18 4-Sprinten nr 4 Timrå SOK Eventor (SE)
11.09.18 Dala Veteran-OL Bjursås OK Eventor (SE)
11.09.18 FOK:s höstcup etapp 5 Falkenbergs OK Eventor (SE)
11.09.18 Höstspringet Eskilstuna OK Tor Eventor (SE)
11.09.18 KM-Friskus och KM-Nackhe / Sprint-OL OK Nackhe Eventor (SE)
11.09.18 Krets Motion-OL Stensta Kristinehamns OK Eventor (SE)
11.09.18 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
11.09.18 Norrcupen Final 2017-09-11 Ljusdals OK Eventor (SE)
11.09.18 Öppet kretsmästerskap sprint Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
11.09.18 Sörklubbs #16 Söderhamns OK Eventor (SE)
11.09.18 Tisdags-OL Petersburg IF Hagen Eventor (SE)
11.09.18 VB-serien 11/9 Ludvika OK Eventor (SE)
11.09.18 Veteran OL Mullsjö Mullsjö SOK Eventor (SE)
11.09.18 Veteran OL SMOL Strängnäs-Malmby OL Eventor (SE)
10.09.18 Bana ÖM9 i samband med Trimtex Cup #5 OK Hammaren Eventor (SE)
10.09.18 Trimtex Cup #5 OK Hammaren Eventor (SE)
10.09.18 VOK Motionsorientering 13 (Vännäs, Kronberget) Vännäs OK Eventor (SE)
09.09.18 Fyrklubbs Härlövs IF Eventor (SE)
09.09.18 Hittautträning #1 Viksjöfors Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
09.09.18 Hjortsöndan OK Skogshjortarna Eventor (SE)
09.09.18 Linnéklassikern, lång OK Linné Eventor (SE)
09.09.18 Motionsorientering Umeå 9 september Umedalens IF Eventor (SE)
09.09.18 Ombergsjakten, dag 2 Mjölby OK Eventor (SE)
09.09.18 PreO, Fyrklubbs Härlövs IF Eventor (SE)
09.09.18 Skärgårdsdubbeln, medeldistans OK Ravinen Eventor (SE)
09.09.18 Skogis Cup nr 8 Garda OK Eventor (SE)
09.09.18 SM, lång, Final IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
09.09.18 SM, lång, final, publiktävling medel Skillingaryds FK Eventor (SE)
09.09.18 Södra Hallands Ungdomsserie Etapp 5 Halmstad OK Eventor (SE)
09.09.18 Trätäljalunken Säffle OK Eventor (SE)
09.09.18 Vandrarringens höstträff Vandrarringen Eventor (SE)
08.09.18 Älgots Cup SÖ Kretsen Etapp3 Ystads OK Eventor (SE)
08.09.18 Bredareds höstmedel Bredareds IF Eventor (SE)
08.09.18 Götaälvdalsträffen OK Gipen Eventor (SE)
08.09.18 Linnéklassikern, medel OK Linné Eventor (SE)
08.09.18 Ombergsjakten, dag 1 Mjölby OK Eventor (SE)
08.09.18 Öppna Falumästerskapen Karlsbyhedens OK Eventor (SE)
08.09.18 Skärgårdsdubbeln, långdistans Gustavsbergs OK Eventor (SE)
08.09.18 Ungdomsseriefinal Blekinge Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
07.09.18 DM, natt, Dalarna och Öppna Falumästerskapet Bjursås OK Eventor (SE)
06.09.18 3-dagars Avesta OK, Etapp 2 Avesta OK Eventor (SE)
06.09.18 Fyrklövertävling för ungdomar Almby IK Eventor (SE)
06.09.18 Motion-OL Magasinsvägen Kristinehamns OK Eventor (SE)
06.09.18 Motions OL LFK Ljungskile FK Eventor (SE)
06.09.18 Motions-O Mon,Solliden Koppom OK Hierne Eventor (SE)
06.09.18 Motionsorientering SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
06.09.18 Motionsorientering Sanna Våxnäs OK Tyr Eventor (SE)
06.09.18 Motionsorientering Umeå 6 sep Umeå OK Eventor (SE)
06.09.18 POL-Träff SOK Träff Eventor (SE)
06.09.18 Roslagsveteranerna OK Österåker Eventor (SE)
06.09.18 Ungdomsserien Hultsfreds OK Eventor (SE)
06.09.18 Vedbokampen Västerås SOK Eventor (SE)
06.09.18 Veteran-O Gbg OK Landehof Eventor (SE)
06.09.18 Veteran-OL Motala AIF OL Eventor (SE)
06.09.18 Veteran-OL tävling 14 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
06.09.18 Veteranorientering HOK Hultsfreds OK Eventor (SE)
06.09.18 VOL 13 HOK Hudiksvalls OK Eventor (SE)
05.09.18 Klubbmatch Veteraner OK Gränsen Eventor (SE)
05.09.18 Motions-OL - Borås 3 av 5 HT [Rävlanda] OK Orinto Eventor (SE)
05.09.18 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK Eventor (SE)
05.09.18 Motionsorientering i Skatås Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
05.09.18 Motionsorientering och Grand Prix Växjö OK Eventor (SE)
05.09.18 MTBO, SNO ABCD-Cup Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
05.09.18 Ungdomsserie 6, Östra Blekinge OK Orion Eventor (SE)
05.09.18 Ungdomsserie 6, Västra OK Skogsfalken Eventor (SE)
04.09.18 25-manna träning (gemensam start) Surahammars SOK Eventor (SE)
04.09.18 3-dagars Avesta OK, Etapp 1 Avesta OK Eventor (SE)
04.09.18 4-Klubbsmatch #3 Nyköpings OK Eventor (SE)
04.09.18 4-sprinten 3 Selånger SOK Eventor (SE)
04.09.18 7-klubbs natt Sidensjö IK Eventor (SE)
04.09.18 Dala Veteran-OL Avesta OK Eventor (SE)
04.09.18 DOK:s Krets/motions-OL Solberga Degerfors OK Eventor (SE)
04.09.18 FOK:s höstcup etapp 4 Falkenbergs OK Eventor (SE)
04.09.18 Follingboloppet Visborgs OK Eventor (SE)
04.09.18 Höst-springet Kjula IF Eventor (SE)
04.09.18 Kretsmästerskap Sprint Norra Kretsen OK Skogsstjärnan Eventor (SE)
04.09.18 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
04.09.18 Motionsorientering Rackstad OK Jösse Eventor (SE)
04.09.18 Motionsorientering Tullinge SK Tullinge SK Eventor (SE)
04.09.18 Motionsorientering Uppland Rasbo IK Eventor (SE)
04.09.18 MTBO Rönnåsen Ockelbo OK Eventor (SE)
04.09.18 Norrcupen 180904 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
04.09.18 OL-alliansen Målilla OK Eventor (SE)
04.09.18 Pokaljakten 2018 - Deltävling 5, final OK Älgen Eventor (SE)
04.09.18 Sörklubbs #15 Rehns BK Eventor (SE)
04.09.18 Tisdags-OL Billingen IF Hagen Eventor (SE)
04.09.18 Ungdomskretstävling Mullsjö SOK Eventor (SE)
04.09.18 Ungdomsserien med NOK träning OK Kolmården Eventor (SE)
04.09.18 Västerdalsmästerskap (Siljanskrets) Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
04.09.18 VB-serien, deltävling 3 OK Malmia Eventor (SE)
03.09.18 Motions OL 7 Ankarsrums OK Eventor (SE)
03.09.18 VOK Motionsorientering 12 (Ö Vännfors) Vännäs OK Eventor (SE)
02.09.18 Gripträffen OK Grip Eventor (SE)
02.09.18 Hedjakten, partävling Lunds OK Eventor (SE)
02.09.18 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
02.09.18 MtbO, Svenska Cupen, #10, masstart, final Säterbygdens OK Eventor (SE)
02.09.18 OL-rounden, dag 2, lång OK Hedströmmen Eventor (SE)
02.09.18 Öppet Skaraborgsmästerskap, medel Tibro OK Eventor (SE)
02.09.18 Pepparkaksluffen Kungälvs OK Eventor (SE)
02.09.18 Pilaboträffen Annebergs GIF Eventor (SE)
02.09.18 Sandvikens öppna kommunmästerskap Österfärnebo IF Eventor (SE)
02.09.18 Södra Hallands Ungdomsserie, Etapp 4 Laholms IF OK Eventor (SE)
02.09.18 Tyresöorienteringen Söders-Tyresö Eventor (SE)
02.09.18 Ulrikadubbeln, lång IFK Linköpings OS Eventor (SE)
02.09.18 Ungdoms-SM, distriktsstafett OK Renen Eventor (SE)
01.09.18 Åkers IF 100-årstävling Åkers IF Eventor (SE)
01.09.18 Aleträffen OK Alehof Eventor (SE)
01.09.18 Hittaut-träning 1 sept. OK Dellen Eventor (SE)
01.09.18 Kristinehamns OL-Weekend Kristinehamns OK Eventor (SE)
01.09.18 Motionsorientering, Sjungande dalen Skellefteå OK Eventor (SE)
01.09.18 Motionsorientering vid Brotorp Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
01.09.18 MtbO, Svenska Cupen, #9, sprint Säterbygdens OK Eventor (SE)
01.09.18 Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 6. Final OK Löftan Eventor (SE)
01.09.18 OL-rounden, dag 1, medel OK Hedströmmen Eventor (SE)
01.09.18 Öppet Roslagsmästerskap medeldistans Rånäs OK Eventor (SE)
01.09.18 Ostlöpet Falköpings AIK OK Eventor (SE)
01.09.18 Run to the Hills 4 Selånger SOK Eventor (SE)
01.09.18 Ulrikadubbeln, medel IFK Linköpings OS Eventor (SE)
01.09.18 Ungdoms-SM, lång OK Renen Eventor (SE)
01.09.18 Ungdoms-SM, lång, publiktävling OK Renen Eventor (SE)
31.08.18 Revinge by night Malmö OK Eventor (SE)
31.08.18 Ungdoms-SM, sprint OK Renen Eventor (SE)
31.08.18 Ungdoms-SM, sprint, publiktävling OK Renen Eventor (SE)
30.08.18 Distriktsmatch Södermanland/Västmanland Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
30.08.18 Falukretsens deltävling 4 Korsnäs IF OK Eventor (SE)
30.08.18 Gamleby OK Veteran-OL, Skramstad Gamleby OK Eventor (SE)
30.08.18 MOL 18 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
30.08.18 Motions-O Årjäng OK Hierne Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering Randviken (Sörmons rastplats) OK Tyr Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering Torsby OK Fryksdalen Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering Umeå 30 aug Umeå OK Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering Uppland i Hammarskog OK Linné OK Linné Eventor (SE)
30.08.18 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
30.08.18 Nissadalszonens ungdomscup etapp 4 Anderstorps OK Eventor (SE)
30.08.18 POL-Klyftamo OK Klyftamo Eventor (SE)
30.08.18 Roslagsveteranerna Länna IF Eventor (SE)
30.08.18 Tjustalliansens ungdomsserie 5 Västerviks OK Eventor (SE)
30.08.18 Ungdomens 5-dagars etapp 4 Tenhults SOK Eventor (SE)
30.08.18 Veteran-OL VK Uvarna Eventor (SE)
30.08.18 Veteran-OL tävling 13 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
30.08.18 Veteran OL TSOK Tenhults SOK Eventor (SE)
29.08.18 Fjällfemman Tossön Åre OK Eventor (SE)
29.08.18 Höglandets-Veteran-OL Boxholms OK Eventor (SE)
29.08.18 Lidingös ABCD-cup 2018 IFK Lidingö SOK Eventor (SE)
29.08.18 Motions-OL - Borås 2 av 5 HT [Ymer] IK Ymer Eventor (SE)
29.08.18 Motionsorientering och Grand Prix för ungdomar Lessebo OK Eventor (SE)
29.08.18 Motionsorientering Skatås Göteborgs SK Eventor (SE)
29.08.18 MTBO-cupen 5 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
29.08.18 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd Eventor (SE)
29.08.18 O-Ligan deltävling 4 Eds SK Eventor (SE)
29.08.18 Ungdomsserien, regionsfinal, norr Bromma-Vällingby SOK Eventor (SE)
29.08.18 Ungdomsserien, regionsfinal söder Ö Skarpnäcks OL Eventor (SE)
29.08.18 Ungomdsserien, regionsfinal söder V Haninge SOK Eventor (SE)
28.08.18 7-klubbs OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
28.08.18 Dala Veteran OL Stora Tuna OK Eventor (SE)
28.08.18 FM L-100 IF/Sigtuna OK Långhundra IF Eventor (SE)
28.08.18 FOK:s höstcup etapp 3 Falkenbergs OK Eventor (SE)
28.08.18 Höst-springet Ärla IF Eventor (SE)
28.08.18 Kretsmästerskap/Klubbmatch Falköpings AIK OK Eventor (SE)
28.08.18 Kretsmästerskap sprint Motala AIF OL Eventor (SE)
28.08.18 Kretssprint västra skaraborgskretsen OK Klyftamo Eventor (SE)
28.08.18 Motion-OL Båsbergen OK Djerf Eventor (SE)
28.08.18 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
28.08.18 Motionsorientering Mangskog (Elljusspåret) OK Mangen Eventor (SE)
28.08.18 Norrcupen 180828 Forsa OK Eventor (SE)
28.08.18 Öppet Varbergsmästerskap Medeldistans OK Nackhe Eventor (SE)
28.08.18 SAKO Ungdomstafett Vänersborgs SK Eventor (SE)
28.08.18 SK Björnen Motionsorientering 7 SK Björnen Eventor (SE)
28.08.18 Sörklubbs #14 Rehns BK Eventor (SE)
28.08.18 SSOK Motionsorientering Sundstorp Skattkärrs SOK Eventor (SE)
28.08.18 Tisdags-OL Klagstorp IF Hagen Eventor (SE)
28.08.18 Ungdomsserien / NOK Matteus SI Eventor (SE)
28.08.18 Veteran-OL 180828 OK Klemmingen Eventor (SE)
27.08.18 Motions OL 6 Ankarsrums OK Eventor (SE)
27.08.18 Motionsorientering Älvsjöskogen OK Älvsjö-Örby Eventor (SE)
27.08.18 VOK Motionsorientering 11 (Överboda) Vännäs OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, lång, Bohuslän-Dal Idefjordens SK Eventor (SE)
26.08.18 DM, lång, Gästrikland + Hälsingland Hälsinglands Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.08.18 DM, lång, Göteborg Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, lång, Örebro län Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
26.08.18 DM, lång, Uppland Länna IF Eventor (SE)
26.08.18 DM, lång, Värmland OK Hierne Eventor (SE)
26.08.18 DM, medel, Stockholm IFK Enskede Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Blekinge OK Orion Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Blekinge, Öppna individuella klasser OK Orion Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Dalarna + Västmanland Västmanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Gotland Svaide Roma SOK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Halland Hylte OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Halland, individuella öppna klasser Hylte OK Eventor (SE)
26.08.18 DM Stafett, individuella öppna klasser Svaide Roma SOK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Medelpad+Ångermanland Medelpads Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Medelpad+Ångermanland, individuella öppna klasser Sundsvalls OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Östergötland + Södermanland Södermanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Östergötland + Södermanland, individuella öppna klasser Södermanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Skåne Helsingborgs SOK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Skåne, individuella öppna klasser Helsingborgs SOK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Småland Kalmar OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Småland, individuella öppna klasser Kalmar OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Västerbotten Umeå OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Västerbotten, individuella öppna klasser Umeå OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Västergötland Lidköpings VSK Eventor (SE)
26.08.18 DM, stafett, Västergötland, individuella öppna klasser Lidköpings VSK Eventor (SE)
26.08.18 DM, ultralång, Jämtland/Härjedalen + Magnumloppet Östersunds OK Eventor (SE)
26.08.18 DM, ultralång, Norrbotten I 19 IF Eventor (SE)
26.08.18 Öppna Banor DM Stafetten Dalarna/Västmanland Avesta OK Eventor (SE)
25.08.18 DM, lång, Medelpad+Ångermanland Medelpads Orienteringsförbund Eventor (SE)
25.08.18 DM, lång, Stockholm IFK Enskede Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Blekinge OK Orion Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Bohuslän-Dal Idefjordens SK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Dalarna Avesta OK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Gotland Svaide Roma SOK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Halland Falkenbergs OK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Örebro län Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Östergötland NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Skåne Helsingborgs SOK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Småland Ålems OK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Västerbotten Umeå OK Eventor (SE)
25.08.18 DM, medel, Västergötland Lidköpings VSK Eventor (SE)
25.08.18 DM, stafett, inofficiell Jämtland/Härjedalen Östersunds OK Eventor (SE)
25.08.18 DM-stafett Jämtland-Härjedalen: Öppna banor Östersunds OK Eventor (SE)
25.08.18 Värmlandsserien MTBO Deltävling 7 OK Tyr Eventor (SE)
25.08.18 Vittjärvs 2-dagars, Etapp 2, medel + DM, medel, Norrbotten Vittjärvs IK Eventor (SE)
24.08.18 DM, natt, Hälsingland Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
24.08.18 DM, natt, Södermanland + Västmanland + Örebro Län Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
24.08.18 DM, natt, Uppland Rånäs OK Eventor (SE)
24.08.18 DM, natt, Värmland SK Örnen Eventor (SE)
24.08.18 Vittjärvs 2-dagars, Etapp 1, sprint, Norrbotten Vittjärvs IK Eventor (SE)
23.08.18 Finspångs SOK`s Veteran-Ol Finspångs SOK Eventor (SE)
23.08.18 Motion-OL Hultet Kristinehamns OK Eventor (SE)
23.08.18 Motions-O Adolfsfors, Köla OK Hierne Eventor (SE)
23.08.18 Motionsorientering i Höganäs IS Kullen Eventor (SE)
23.08.18 Motionsorientering Tyrterrängen OK Tyr Eventor (SE)
23.08.18 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
23.08.18 POL-Kvänum Ryda SK Eventor (SE)
23.08.18 Roslagsveteranerna Rånäs OK Eventor (SE)
23.08.18 Sommarserie 9 Njurunda OK Eventor (SE)
23.08.18 Sommarsprint 3 Trollhättans SOK Eventor (SE)
23.08.18 Tjustalliansens Ungdomsserie Gamleby OK Eventor (SE)
23.08.18 Tjustalliansens Ungdomsserien Gamleby OK Eventor (SE)
23.08.18 Ungdomsserien Målilla OK Eventor (SE)
23.08.18 Ungdomsserien deltävling 4 OK Skogsströvarna Eventor (SE)
23.08.18 Veteran-OL Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
23.08.18 Veteran-OL Krokavadet Jönköpings OK Eventor (SE)
23.08.18 Veteran-OL tävling 12 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
23.08.18 VET-OL Eskilstuna OL Eventor (SE)
23.08.18 VOL 11 Kuskvägen Selånger SOK Eventor (SE)
22.08.18 Fjällfemman Fröå Åre OK Eventor (SE)
22.08.18 Grand Prix Alvesta SOK Alvesta SOK Eventor (SE)
22.08.18 Kindsmästerskap/ Klubbmästerskap/ Veterancup OK Tranan Eventor (SE)
22.08.18 Motions-OL - Borås 1 av 5 HT [Bredared] Bredareds IF Eventor (SE)
22.08.18 Motionsorientering Alvesta SOK Alvesta SOK Eventor (SE)
22.08.18 Motionsorientering - Hummelmora äng, Viksjö Järfälla OK Eventor (SE)
22.08.18 Motionsorientering i Skatås Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
22.08.18 Njudungsmästerskap Landsbro IF SK Eventor (SE)
22.08.18 O-ligan deltävling 3 Stigsökarna Eventor (SE)
22.08.18 Ungdomsserien Östra Blekinge deltävling 5 Karlskrona SOK Eventor (SE)
22.08.18 U-serie 5 Blekinge Västra Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
21.08.18 7-klubbs med Örnligan 5 och MTBO Örnsköldsviks OK Eventor (SE)
21.08.18 Dala Veteran OL Grangärde OK Eventor (SE)
21.08.18 FOK:s höstcup etapp 2 Falkenbergs OK Eventor (SE)
21.08.18 Krets Motions-OL Stafett Djerfstugan OK Djerf Eventor (SE)
21.08.18 MiniAllians Hultsfreds OK Eventor (SE)
21.08.18 Motions-OL och Ungdomsmatch OK Skogshjortarna Eventor (SE)
21.08.18 Motionsorientering L-100 Långhundra IF Eventor (SE)
21.08.18 Motionsorientering Rackstad Pålsbråten OK Jösse Eventor (SE)
21.08.18 Motionsorientering vid Biltema Skellefteå OK Eventor (SE)
21.08.18 Norrcupen lång OK Dellen Eventor (SE)
21.08.18 ÖOK:s dagserie 3 Östersunds OK Eventor (SE)
21.08.18 Pokaljakten 2018, deltävling 4 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
21.08.18 Run to the Hills 3 Selånger SOK Eventor (SE)
21.08.18 Siljanskretsen IK Jarl Rättvik Eventor (SE)
21.08.18 SK Björnen Motionsorientering 6 SK Björnen Eventor (SE)
21.08.18 Sörklubbs #13 Söderhamns OK Eventor (SE)
21.08.18 Tisdags-OL Våmbskleven IF Hagen Eventor (SE)
21.08.18 Ungdomskretstävling S:a Skbg IK Wilske Eventor (SE)
21.08.18 Ungdomsserie/NOK-träning Finspångs SOK Eventor (SE)
21.08.18 Veterantävling Stendörren Nyköpings OK Eventor (SE)
20.08.18 Motions OL 5 Ankarsrums OK Eventor (SE)
20.08.18 Värmlandsserien MTBO - Deltävling 6 OK Älgen Eventor (SE)
20.08.18 VOK Motionsorientering 10 (Starberget) Vännäs OK Eventor (SE)
19.08.18 Bjursåsluffen Bjursås OK Eventor (SE)
19.08.18 DM, lång, Västerbotten med Rallarsvängen Vännäs OK Eventor (SE)
19.08.18 DM, sprint, Ångermanland OK Branten Eventor (SE)
19.08.18 DM, stafett, Norrbotten Arvidsjaurs OK Eventor (SE)
19.08.18 DM, stafett, Norrbotten, individuella öppna klasser Arvidsjaurs OK Eventor (SE)
19.08.18 Golden Weekend, dag 2 Arboga OK Eventor (SE)
19.08.18 Gotland Team Sprint, individuella öppna klasser Visborgs OK Eventor (SE)
19.08.18 Hitta-Ut träning Forsa OK Eventor (SE)
19.08.18 Hökensåsracet, medel OK Gränsen Eventor (SE)
19.08.18 Hökensåsracet, sprint OK Gränsen Eventor (SE)
19.08.18 Kolmårdsträffen, lång Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
19.08.18 Långhundradubbeln, lång Långhundra IF Eventor (SE)
19.08.18 MtbO, Kolmårdsträffen Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
19.08.18 Pan-Kristianstads jubileumstävlingar, dag 2 OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
19.08.18 Partilletrippeln, medel Sävedalens AIK Eventor (SE)
19.08.18 SISU/Deje Träffen Sisu Forshaga SK Eventor (SE)
19.08.18 Svartviksmedeln OK Södertörn Eventor (SE)
18.08.18 DM, lång, Norrbotten Arvidsjaurs OK Eventor (SE)
18.08.18 Golden Weekend, dag 1 Arboga OK Eventor (SE)
18.08.18 Haglöfs BAMM 2018 etapp 2 Centrum OK Eventor (SE)
18.08.18 Immeln Swimrun FK Göingarna Eventor (SE)
18.08.18 Kils OK Kils OK Eventor (SE)
18.08.18 Kolmårdsträffen, medel Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
18.08.18 Långhundradubbeln, medel Långhundra IF Eventor (SE)
18.08.18 Mockfjärdsflåset Gagnefs OK Eventor (SE)
18.08.18 Norra Hallands ungdomsserie etapp 5 IK Trenne Ullared Eventor (SE)
18.08.18 Pan-Kristianstads jubileumstävlingar, dag 1 OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
18.08.18 Partilletrippeln, sprint Sävedalens AIK Eventor (SE)
18.08.18 RSK-träffen Rydboholms SK Eventor (SE)
17.08.18 Haglöfs BAMM 2018 etapp 1 Centrum OK Eventor (SE)
17.08.18 Partilletrippeln, natt (med DM, natt, Göteborg) Sävedalens AIK Eventor (SE)
16.08.18 DOK:s motions-OL Parken Degerfors OK Eventor (SE)
16.08.18 Masstart on the Klockaregårdskullen OK Skogshjortarna Eventor (SE)
16.08.18 Motion-OL Marieberg Kristinehamns OK Eventor (SE)
16.08.18 Motions-OL i Norberg Norbergs OK Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering 15 Visby IF Gute SOK Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering i Höganäs IS Kullen Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering Skutberget (SSOK) Skattkärrs SOK Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering Umeå 16 augusti Stöcksjö IS Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering Uppland i Stenhagen OK Linné OK Linné Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
16.08.18 Motionsorientering vid Gärdesskolan i Åmotfors Åmotfors OK Eventor (SE)
16.08.18 POL-Karstorp, Skövde IF Hagen Eventor (SE)
16.08.18 Roslagsveteranerna. Långhundra IF Eventor (SE)
16.08.18 Veteran-OL i Norberg Norbergs OK Eventor (SE)
16.08.18 Veteran-OL Smedjehov Jönköpings OK Eventor (SE)
16.08.18 Veteran-OL tävling 11 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
16.08.18 Veteranorientering VO Västerviks OK Eventor (SE)
16.08.18 VOL 10 2018 Njurunda OK Eventor (SE)
15.08.18 Fjällfemman Järpen Åre OK Eventor (SE)
15.08.18 KM Dag - Sydvästra kretsen Frosta OK Eventor (SE)
15.08.18 Motionsorientering Växjö OK Eventor (SE)
15.08.18 Motionsorientering Skatås Sävedalens AIK Eventor (SE)
15.08.18 MTBO-cupen 4 Visborgs OK Eventor (SE)
15.08.18 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd Eventor (SE)
15.08.18 Öppet KM lång OK Rodhen Eventor (SE)
15.08.18 Storviks natt med DM, Gästrikland Storviks IF Eventor (SE)
15.08.18 Veterancup UOK 2018 Ulricehamns OK Eventor (SE)
14.08.18 7-klubbs Örnligan 4 Skogslöparna Eventor (SE)
14.08.18 Dala Veteran ol IFK Hedemora OK Eventor (SE)
14.08.18 FOK:s höstcup etapp 1 Falkenbergs OK Eventor (SE)
14.08.18 Höglands-OL Sol Tranås Eventor (SE)
14.08.18 Höstspringet Stora Sundby GoIF Eventor (SE)
14.08.18 HSOK Sommarcup FINAL med motionsorientering Helsingborgs SOK Eventor (SE)
14.08.18 KM Markbygdens OK Markbygdens OK Eventor (SE)
14.08.18 Lämmeltåget HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
14.08.18 Medel-OL (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
14.08.18 Motion-OL Sandfallet Kristinehamns OK Eventor (SE)
14.08.18 Motions-OL Knappedshöjden OK Djerf Eventor (SE)
14.08.18 Motionsorientering Kåge Skellefteå OK Eventor (SE)
14.08.18 Motionsorientering Smådal OK Mangen Eventor (SE)
14.08.18 Motionsorientering Vaxholm Waxholms OK Eventor (SE)
14.08.18 NOK-träning HOK Hammarkinds OK Eventor (SE)
14.08.18 Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 4 FK Friskus-Varberg Eventor (SE)
14.08.18 Norrcupen 2018-08-14 Ljusdals OK Eventor (SE)
14.08.18 ÖOK:s dagserie 2 Östersunds OK Eventor (SE)
14.08.18 SK Björnen Motionsorientering 5 SK Björnen Eventor (SE)
14.08.18 Sommarcup 7 (ZON-träning) OK Hällen Eventor (SE)
14.08.18 Sörklubbs #12 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
14.08.18 Sprintcup 4 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
14.08.18 Tisdags-OL Rånna IF Hagen Eventor (SE)
13.08.18 Östgötaserien i MTBO deltävling 3 Finspångs SOK Eventor (SE)
13.08.18 Värmlandsserien MTBO - Deltävling 5 OK Jösse Eventor (SE)
13.08.18 VOK Motionsorientering 9 (Strand) Vännäs OK Eventor (SE)
12.08.18 Ändå något Åmåls OK Eventor (SE)
12.08.18 Bruksdubbeln, lång Hallstahammars OK Eventor (SE)
12.08.18 GM, medel, publiktävling Eksjö SOK Eventor (SE)
12.08.18 GM, stafett Eksjö SOK Eventor (SE)
12.08.18 Hjo 2-dagars, lång Hjobygdens OK Eventor (SE)
12.08.18 MtbO, Rodhenmedeln OK Rodhen Eventor (SE)
12.08.18 Öppna Norrlandsmästerskapen, lång Ockelbo OK Eventor (SE)
12.08.18 Rodhenmedeln OK Rodhen Eventor (SE)
12.08.18 Tuna Ting, dag 2, medel Stora Tuna OK Eventor (SE)
11.08.18 Bruksdubbeln, medel Hallstahammars OK Eventor (SE)
11.08.18 GM, lång Eksjö SOK Eventor (SE)
11.08.18 GM, lång, publiktävling Eksjö SOK Eventor (SE)
11.08.18 Hjo 2-dagars, medel Hjobygdens OK Eventor (SE)
11.08.18 Öppna Norrlandsmästerskapen, medel Ockelbo OK Eventor (SE)
11.08.18 Öppna Norrlandsmästerskapen, stafett Ockelbo OK Eventor (SE)
11.08.18 Tuna Ting, dag 1, medel Stora Tuna OK Eventor (SE)
10.08.18 GM, sprint Eksjö SOK Eventor (SE)
10.08.18 Öppna Norrlandsmästerskapen, sprint Ockelbo OK Eventor (SE)
09.08.18 DOK:s motions-OL Viken Degerfors OK Eventor (SE)
09.08.18 MOL 16 IF Hansa-Hoburg Eventor (SE)
09.08.18 Motionsorientering i Höganäs IS Kullen Eventor (SE)
09.08.18 Motionsorientering SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
09.08.18 Motionsorientering Umeå 9 aug Umeå OK Eventor (SE)
09.08.18 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
09.08.18 POL-Skövde skjutfält Hjobygdens OK Eventor (SE)
09.08.18 Sommarserie 8 Njurunda OK Eventor (SE)
09.08.18 Tjällmoträffen Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
09.08.18 Veteran-OL Kjula IF Eventor (SE)
09.08.18 Veteran Ol i Södra Vätterbygden Bottnaryds IF Eventor (SE)
09.08.18 Veteran-OL tävling 10 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
09.08.18 VOL 9 Brukshundklubben Kovlands IF Eventor (SE)
08.08.18 Distriktsmatch Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland, dag 2, stafett Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
08.08.18 Motionsorientering Skatås IK Stern Eventor (SE)
07.08.18 Dala Veteran OL Årsunda IF Eventor (SE)
07.08.18 Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 2, lång Ludvika OK Eventor (SE)
07.08.18 Distriktsmatch Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland, dag 1, medel Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
07.08.18 Höglands-OL Annebergs GIF Annebergs GIF Eventor (SE)
07.08.18 Höstspringet Eskilstuna OL Eventor (SE)
07.08.18 HSOK Sommarcup med motionsorientering Helsingborgs SOK Eventor (SE)
07.08.18 Ingestrand OK Jösse Eventor (SE)
07.08.18 Medel-OL (Motions-OL) OK Kullingshof Eventor (SE)
07.08.18 NM dag Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
07.08.18 OL-alliansen Målilla OK Eventor (SE)
07.08.18 ÖOK:s dagserie 1 Östersunds OK Eventor (SE)
07.08.18 Rimbo/Rånäs Sprintcup del 4 samt RM-sprint Rimbo SOK Eventor (SE)
07.08.18 Sommarserien Gustavsbergs OK Eventor (SE)
07.08.18 Sörklubbs #11 IFK Bergvik Eventor (SE)
07.08.18 Tisdags-OL Boskogen IF Hagen Eventor (SE)
07.08.18 Träningsorientering och KM lång HOK, SIF och OKV Haparanda OK Eventor (SE)
06.08.18 Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 1, sprint Ludvika OK Eventor (SE)
05.08.18 Augustiloppet i Motala Motala AIF OL Eventor (SE)
05.08.18 Götenelången Istrums SK Eventor (SE)
05.08.18 Grövelsjöorienteringen, Etapp 3, medel Lapplandsfjällens Orienteringsklubb Eventor (SE)
05.08.18 Leksands orienterings söndag Leksands OK Eventor (SE)
05.08.18 Medeltidskampen, Gotland, Etapp 3, lång, jaktstart Garda OK Eventor (SE)
05.08.18 MtbO, Leksands orienteringssöndag Leksands OK Eventor (SE)
05.08.18 Tjamstan medel Långvikens OK Eventor (SE)
04.08.18 Bruksleden TM Fagersta OK Eventor (SE)
04.08.18 Götenemedeln Istrums SK Eventor (SE)
04.08.18 Grövelsjöorienteringen, Etapp 2, lång Lapplandsfjällens Orienteringsklubb Eventor (SE)
04.08.18 HittaUt-träning 1 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
04.08.18 Medeltidskampen, Gotland, Etapp 1, sprint Garda OK Eventor (SE)
04.08.18 Medeltidskampen, Gotland, Etapp 2, medel Garda OK Eventor (SE)
04.08.18 MtbO, Tällbergssprinten Leksands OK Eventor (SE)
04.08.18 Springlispringet Långvikens OK Eventor (SE)
03.08.18 Grövelsjöorienteringen, Etapp 1, medel Lapplandsfjällens Orienteringsklubb Eventor (SE)
03.08.18 Malå sprint Långvikens OK Eventor (SE)
03.08.18 Ungdomens 10mila Istrums SK Eventor (SE)
02.08.18 Grövelsjöorienteringen - prologen Lapplandsfjällens Orienteringsklubb Eventor (SE)
02.08.18 MOL 17 Svaide Roma SOK Eventor (SE)
02.08.18 Närtävling Långasand OK Lindéna Eventor (SE)
02.08.18 POL-Främmestad Hjobygdens OK Eventor (SE)
02.08.18 Stjärnorpsmedeln OK Denseln Eventor (SE)
02.08.18 Veteran Ol i Södra Vätterbygden IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
02.08.18 VOL 8 Åstön Sundsvalls OK Eventor (SE)
01.08.18 OK Hällens 3-dagars, dag 3, lång OK Hällen Eventor (SE)
01.08.18 Öppet Sprint-KM Surahammars SOK Eventor (SE)
31.07.18 Dala Veteran OL - Grängesberg OK Malmia Eventor (SE)
31.07.18 Engelska milen OK Hierne Eventor (SE)
31.07.18 Höglands-OL SOK Aneby Eventor (SE)
31.07.18 HSOK Sommarcup med motionsorientering Helsingborgs SOK Eventor (SE)
31.07.18 OK Hällens 3-dagars, dag 2, lång OK Hällen Eventor (SE)
31.07.18 Sommarserien Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
31.07.18 Sörklubbs #10 Rehns BK Eventor (SE)
31.07.18 Sprintcup 3 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
30.07.18 OK Hällens 3-dagars, dag 1, medel OK Hällen Eventor (SE)
26.07.18 Sommarserien Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
25.07.18 O-Ringen Höga Kusten, Etapp 3, medel Ångermanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
24.07.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
24.07.18 NOK-träning, HOK Hammarkinds OK Eventor (SE)
24.07.18 Prova på MtbO, O-Ringen Höga Kusten O-Ringen Eventor (SE)
23.07.18 O-Ringen Höga Kusten, Etapp 2, lång Ångermanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.07.18 O-Ringen Höga Kusten, Etapp 1, lång Ångermanlands Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.07.18 O-Ringen Höga Kusten, MTBO, Etapp 1 O-Ringen Eventor (SE)
20.07.18 O-Ringen Höga Kusten, träningsrace MTBO O-Ringen Eventor (SE)
20.07.18 O-Ringen Höga Kusten, träningsrace OL O-Ringen Eventor (SE)
19.07.18 Forsa OK, lång Forsa OK Eventor (SE)
19.07.18 MOL 14 Visborgs OK Eventor (SE)
19.07.18 Motionsorientering i Höganäs IS Kullen Eventor (SE)
19.07.18 Sommarserie 7 Njurunda OK Eventor (SE)
19.07.18 Sommarserien Centrum OK Eventor (SE)
18.07.18 Forsa OK, medel Forsa OK Eventor (SE)
18.07.18 GOFs Sommarserie Etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
18.07.18 Österlens 3-kvällars, Kväll 3 Andrarums IF Eventor (SE)
18.07.18 Skärgårdssprinten, Etapp 2 OK Roslagen Eventor (SE)
17.07.18 5-kvällars, etapp 5 Lidköpings VSK Eventor (SE)
17.07.18 Byakavlen 2018 Njurunda OK Eventor (SE)
17.07.18 Höglands-OL Forserums SOK Eventor (SE)
17.07.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
17.07.18 Motionsorientering Umeå 17 juli Umeå OK Eventor (SE)
17.07.18 NAIS NOK-Träning NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
17.07.18 Närtävling Jönköpings Ol-allians IK Vista Eventor (SE)
17.07.18 Österlens 3-kvällars, Kväll 2 Andrarums IF Eventor (SE)
17.07.18 Skärgårdssprinten, Etapp 1 OK Roslagen Eventor (SE)
17.07.18 Sommar-OL 4 Trosabygdens OK Eventor (SE)
17.07.18 Sommarserien Skarpnäcks OL Eventor (SE)
16.07.18 Österlens 3-kvällars, Kväll 1 Andrarums IF Eventor (SE)
15.07.18 Hallands 3-dagars, Etapp 3, lång, jaktstart Halmstad OK Eventor (SE)
14.07.18 Hallands 3-dagars, Etapp 2, lång Halmstad OK Eventor (SE)
14.07.18 Idö Open Västerviks OK Eventor (SE)
13.07.18 Hallands 3-dagars, Etapp 1, medel Halmstad OK Eventor (SE)
12.07.18 5-kvällars OK Klyftamo etapp 4 OK Klyftamo Eventor (SE)
12.07.18 BOTTNARYD Bottnaryds IF Eventor (SE)
12.07.18 Gotlands 3-dagars, Etapp 3, lång, jaktstart Gotlands Bro OK Eventor (SE)
12.07.18 Motions-O Gillevi, Koppom OK Hierne Eventor (SE)
12.07.18 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
12.07.18 Sommarserie 6 Njurunda OK Eventor (SE)
12.07.18 Sommarserien Oppunda IFK Enskede Eventor (SE)
11.07.18 GOFs Sommarserie Etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.07.18 Gotlands 3-dagars, Etapp 2, medel Gotlands Bro OK Eventor (SE)
11.07.18 Motionsorientering i Uppland Länna IF Eventor (SE)
10.07.18 5-kvällars Istrums SK etapp 3 Istrums SK Eventor (SE)
10.07.18 Gotlands 3-dagars, Etapp 1, medel Gotlands Bro OK Eventor (SE)
10.07.18 Gunnardagen OK Orion Eventor (SE)
10.07.18 Höglands-OL Nässjö OK Eventor (SE)
10.07.18 Mastloppet Hellas Orientering Eventor (SE)
10.07.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
10.07.18 NOK-träning OK Denseln OK Denseln Eventor (SE)
10.07.18 Sommar-OL 3 OK Klemmingen Eventor (SE)
10.07.18 Sörklubbs #9 Ljusne-Ala OK Eventor (SE)
09.07.18 Ösaträffen 2018 Camping/Mat Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
08.07.18 Eskilstuna weekend, Etapp 3, lång IK Standard Eventor (SE)
08.07.18 Gotlands 2-dagars, Etapp 2, lång Svaide Roma SOK Eventor (SE)
08.07.18 Morokulien 2-dagars, Etapp 2, lång Åmotfors OK Eventor (SE)
08.07.18 Vålådalens 3-dagars, etapp 3, lång Östersunds OK Eventor (SE)
07.07.18 Eskilstuna weekend, Etapp 2, lång IK Standard Eventor (SE)
07.07.18 Eskilstuna Weekend MTBO Ärla IF Eventor (SE)
07.07.18 Gotlands 2-dagars, Etapp 1, medel Svaide Roma SOK Eventor (SE)
07.07.18 Morokulien 2-dagars, Etapp 1, medel Åmotfors OK Eventor (SE)
07.07.18 Seskarö IF jubileum Seskarö IF Eventor (SE)
07.07.18 Vålådalens 3-dagars, etapp 2, medel Östersunds OK Eventor (SE)
06.07.18 Eskilstuna weekend, Etapp 1, medel IK Standard Eventor (SE)
06.07.18 Vålådalens 3-dagars, etapp 1, sprint Östersunds OK Eventor (SE)
05.07.18 5-kvällars etapp 2 Ryda SK Eventor (SE)
05.07.18 Havs-OL, dag 2, medel Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
05.07.18 Havs-OL, dag 2, sprint Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
05.07.18 MOL 13 IF Hansa-Hoburg Eventor (SE)
05.07.18 Motionsorientering i Höganäs IS Kullen Eventor (SE)
05.07.18 Motionsorientering Umeå 5 juli Umeå OK Eventor (SE)
05.07.18 Närtävling Jönköpings OL-Allians IF Hallby SOK Eventor (SE)
05.07.18 Sommarserie 5 Njurunda OK Eventor (SE)
04.07.18 GOFs Sommarserie Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
04.07.18 Hälsinglands 3-dagars Etapp 3 Segersta OK Eventor (SE)
04.07.18 Havs-OL, dag 1, lång Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
04.07.18 Tjust 2-dagars, dag 2 Ankarsrums OK Eventor (SE)
04.07.18 Trekvällars, Etapp 3 OK Ravinen Eventor (SE)
04.07.18 Veckoturen 3-dagars Dag 2 Valbo AIF Eventor (SE)
03.07.18 Dala Veteran ol Långshyttans AIK OK Eventor (SE)
03.07.18 Femkvällars Främmestad Främmestads IK Eventor (SE)
03.07.18 Hälsinglands 3-dagars Etapp 2 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
03.07.18 Kretsträning Havsjön Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
03.07.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
03.07.18 Rånäs OK / Rimbo SOK Sprintcup, Etapp 3 Rånäs OK Eventor (SE)
03.07.18 SAKO-träning OK Flundrehof Eventor (SE)
03.07.18 Sommar-OL 2 OK Klemmingen Eventor (SE)
03.07.18 Tjust 2-dagars, dag 1 Ankarsrums OK Eventor (SE)
03.07.18 Trekvällars, Etapp 2 OK Ravinen Eventor (SE)
03.07.18 Veckoturen 3-dagars Dag 1 Gävle OK Eventor (SE)
02.07.18 Hälsinglands 3-dagars Etapp 1 Ljusdals OK Eventor (SE)
02.07.18 Närtävling inför Tjust 2-dagars Gamleby OK Eventor (SE)
02.07.18 Trekvällars, Etapp 1 OK Ravinen Eventor (SE)
02.07.18 VOK Motionsorientering 8 (Tvärålund) Vännäs OK Eventor (SE)
01.07.18 3+3 i Sälen, Etapp 3, medel Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
01.07.18 Gränsjakten i Strömstad, Etapp 2 Idefjordens SK Eventor (SE)
01.07.18 Poängorientering Bjuröklubb Skellefteå OK Eventor (SE)
01.07.18 Skogis Cup nr 7 Garda OK Eventor (SE)
01.07.18 Wold Cup Svenska cupen SM sprint OL-skytte OK Gipen Eventor (SE)
30.06.18 3+3 i Sälen, Etapp 2, lång Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
30.06.18 Gränsjakten i Strömstad, Etapp 1 Idefjordens SK Eventor (SE)
30.06.18 Tjoget Lessebo OK Eventor (SE)
30.06.18 World Cup Svenska cupen OL-skytte OK Gipen Eventor (SE)
29.06.18 3+3 i Sälen, Etapp 1, förkortad medeldistans Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
29.06.18 DeciIronHen Triathlon Tibro Tibro OK Eventor (SE)
28.06.18 Idre 3-dagars, Etapp 3, lång Idrefjällens OK Eventor (SE)
28.06.18 Kretsträning lång IF Hagen IF Hagen Eventor (SE)
28.06.18 Mini 5-dagars 2018, etapp 4 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
28.06.18 Motionsorientering 12 Visby IF Gute SOK Eventor (SE)
28.06.18 Motionsorientering i Höganäs IS Kullen Eventor (SE)
28.06.18 Motionsorientering Umeå 28 juni Umeå OK Eventor (SE)
28.06.18 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
28.06.18 Motionsorientering, Vittensten (Åmotfors) Åmotfors OK Eventor (SE)
28.06.18 Närtävling Vaggeryd Vaggeryds SOK Eventor (SE)
28.06.18 POL Hagenstugan IF Hagen Eventor (SE)
28.06.18 Sommarserie 4 Njurunda OK Eventor (SE)
28.06.18 Veteran-OL SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
28.06.18 VOL 7 Kovlands IF Eventor (SE)
27.06.18 GOFs Sommarserie Etapp 1 Göteborgs SK Eventor (SE)
27.06.18 Idre 3-dagars, Etapp 2, medel Idrefjällens OK Eventor (SE)
27.06.18 Mini 5-dagars 2018, etapp 3 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
26.06.18 Dala Veteran Korsnäs IF OK Korsnäs IF OK Eventor (SE)
26.06.18 Höglands-OL Boxholms OK Eventor (SE)
26.06.18 Idre 3-dagars, Etapp 1, lång Idrefjällens OK Eventor (SE)
26.06.18 Mini 5-dagars 2018, etapp 2 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
26.06.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
26.06.18 Motionsorientering L-100 IF Långhundra IF Eventor (SE)
26.06.18 Nisses Minne E2 Edsbyns OK Eventor (SE)
26.06.18 OK Älmes närtävling i Kölaboda OK Älme Eventor (SE)
26.06.18 Rånäs OK / Rimbo SOK Sprintcup, Etapp 2 Rånäs OK Eventor (SE)
26.06.18 SK Björnen Motionsorientering 4 SK Björnen Eventor (SE)
26.06.18 SommarAllians Hultsfreds OK Eventor (SE)
26.06.18 Sommarsprint Trollhättans SOK Trollhättans SOK Eventor (SE)
26.06.18 Sörklubbs #8 Segersta OK Eventor (SE)
26.06.18 Sprintcup 2 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
26.06.18 Tisdags-OL Boskogen IF Hagen Eventor (SE)
26.06.18 Tränings-OL Medeldistans Östra Kretsen OK P4 Eventor (SE)
26.06.18 Träningsorientering HOK Haparanda OK Eventor (SE)
25.06.18 Idresprinten Idrefjällens OK Eventor (SE)
25.06.18 Nisses Minne E1 Edsbyns OK Eventor (SE)
25.06.18 VOK Motionsorientering 7 (Pengfors) Vännäs OK Eventor (SE)
24.06.18 Idreveckan Fjäll-O Idrefjällens OK Eventor (SE)
24.06.18 Kretsträning Ultra Lång Tibro Tibro OK Eventor (SE)
24.06.18 Midsommarpokalen SOK Aneby Eventor (SE)
24.06.18 Örebro City Sprintstafett Almby IK Eventor (SE)
24.06.18 Örebro City Sprint (WRE) Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
21.06.18 Motionsorientering Falkträsket, Skellefteå Skellefteå OK Eventor (SE)
20.06.18 DM, ultralång, Gästrikland + Hälsingland med Trimtex Cup Hälsinglands Orienteringsförbund Eventor (SE)
20.06.18 Fjällfemman 5 Åre OK Eventor (SE)
20.06.18 KOK:s Sommarquattro, etapp 4 Kristinehamns OK Eventor (SE)
20.06.18 MTBO-cupen 3 Visborgs OK Eventor (SE)
20.06.18 Rånäs OK / Rimbo SOK Sprintcup, Etapp 1 Rånäs OK Eventor (SE)
20.06.18 Tjogetträning 2 OK Vilse 87 Eventor (SE)
20.06.18 Veteranorientering Västervik Västerviks OK Eventor (SE)
19.06.18 7-klubbs 7 OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
19.06.18 Dala-Veteran OL Leksands OK Eventor (SE)
19.06.18 FOK:s sprintcup etapp 6 Falkenbergs OK Eventor (SE)
19.06.18 KOK:s Sommarquattro, etapp 3 Kristinehamns OK Eventor (SE)
19.06.18 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
19.06.18 Melkers Minne - Publiktävling Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
19.06.18 Minitjoget i Sätila OK Räven Eventor (SE)
19.06.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
19.06.18 Motionsorientering Rudan Haninge SOK Eventor (SE)
19.06.18 Motionsorientering Söder Igeltjärn OK Mangen Eventor (SE)
19.06.18 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
19.06.18 POL-Hökesås Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
19.06.18 Run to the Hills 2 Selånger SOK Eventor (SE)
19.06.18 Skogsfemman 5 Östersunds OK Eventor (SE)
19.06.18 Sommarsprint OKS OK Skogsvargarna Eventor (SE)
19.06.18 Sörklubbs #7 Söderhamns OK Eventor (SE)
19.06.18 Tisdags-OL Vallersjön IF Hagen Eventor (SE)
19.06.18 U-serien Boxholm-Mjölby OL Eventor (SE)
19.06.18 Veteran Ol i Södra Vätterbygden IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
18.06.18 Motionsorientering Tjörnarp Ringsjö OK Eventor (SE)
18.06.18 Njudungskaveln IFK Sävsjö Eventor (SE)
18.06.18 Östgötaserien i MTBO deltävling 2 Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
18.06.18 VOK Motionsorientering 6 (Vännäsby) Vännäs OK Eventor (SE)
17.06.18 KOK:s Sommarquattro, etapp 1 Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.06.18 KOK:s Sommarquattro, etapp 2 Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.06.18 Kristinehamns SommarSprint MTBO Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.06.18 Motionsorientering Mälarö SOK Eventor (SE)
17.06.18 MtbO, DM, medel, Värmland Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.06.18 Piteå IF Orienteringsklubb Piteå IF Orienteringsklubb Eventor (SE)
17.06.18 Tre skåningar och en dansk, Etapp 4, sprint Helsingborgs SOK Eventor (SE)
16.06.18 Skogskarlar Länskamp Dalarna - Västmanland Sala OK Eventor (SE)
16.06.18 Tre skåningar och en dansk, Etapp 2, medel Helsingborgs SOK Eventor (SE)
16.06.18 Tre skåningar och en dansk, Etapp 3, sprint Helsingborgs SOK Eventor (SE)
16.06.18 Trimtex cup 2 Gävle OK Eventor (SE)
15.06.18 Tre skåningar och en dansk, Etapp 1, sprint Helsingborgs SOK Eventor (SE)
14.06.18 DOK:s motions-OL Röhöjden Degerfors OK Eventor (SE)
14.06.18 MOL 11 Visborgs OK Eventor (SE)
14.06.18 Motionsorientering Skattkärr Skattkärrs SOK Eventor (SE)
14.06.18 Motionsorientering Umeå 14 juni Umeå OK Eventor (SE)
14.06.18 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
14.06.18 Öppet Varbergsmästerskap Sprint FK Friskus-Varberg Eventor (SE)
14.06.18 POL Axvall Istrums SK Eventor (SE)
14.06.18 Veteran-OL Göteborg IK Stern Eventor (SE)
14.06.18 Veteran-OL Vaggeryd Vaggeryds SOK Eventor (SE)
14.06.18 Veterantävling OK Motala Eventor (SE)
14.06.18 VOL 6 Medelpad Timrå SOK Eventor (SE)
13.06.18 3-Dagars 2018, Etapp 3 Norbergs OK Eventor (SE)
13.06.18 Borlänge SommarSprint 2 Stora Tuna OK Eventor (SE)
13.06.18 Fjällfemman 4 Åre OK Eventor (SE)
13.06.18 HSOK 50 år! Jubileumsorientering Helsingborgs SOK Eventor (SE)
13.06.18 Motions-OL - Borås 4 av 4 VT [Knektås] Borås GIF Eventor (SE)
13.06.18 Motionsorientering Skatås Sävedalens AIK Eventor (SE)
13.06.18 Motionsorientering Skatås del2 Sävedalens AIK Eventor (SE)
13.06.18 Motionsorientering Uppland i Tjäderleksbergen OK Linné Eventor (SE)
13.06.18 MTBO-träning Tullinge Tullinge SK Eventor (SE)
13.06.18 Sundsvalls Arbetsplatsorientering #4 Sundsvalls OK Eventor (SE)
13.06.18 Veckotur Oslättforspojkarnas IK Eventor (SE)
13.06.18 Veteranmatch Kristinehamns OK Eventor (SE)
12.06.18 3-Dagars 2018, Etapp 2 Norbergs OK Eventor (SE)
12.06.18 AKRON-matchen Lidköpings VSK Eventor (SE)
12.06.18 Dala Veteran-OL IK Jarl Rättvik Eventor (SE)
12.06.18 DOKs,KM 2018 Degerfors OK Eventor (SE)
12.06.18 Eskilstuna Sprint CUP #6 Ärla IF Eventor (SE)
12.06.18 Extravagansa 2018 Ulricehamns OK Eventor (SE)
12.06.18 Höglandets Sprintcup Deltävling 3 Nässjö OK Eventor (SE)
12.06.18 Motions-OL Mossberga OK Djerf Eventor (SE)
12.06.18 Motionsorientering Waxholms OK Eventor (SE)
12.06.18 Motionsorientering Kroksjön Skellefteå OK Eventor (SE)
12.06.18 Motionsorientering Vassvika OK Jösse Eventor (SE)
12.06.18 Norrcupen 2018-06-12 Ljusdals OK Eventor (SE)
12.06.18 Sidensjösprinten Sidensjö IK Eventor (SE)
12.06.18 Skogsfemman etapp 4 Frösö IF Eventor (SE)
12.06.18 Sprint-cup 1 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
12.06.18 Sprintcupen 2018 E3 Markbygdens OK Eventor (SE)
12.06.18 Tisdags-OL Häggum IF Hagen Eventor (SE)
12.06.18 Uppvidingekarusellen 2018-06-12 Kexholms SK Eventor (SE)
12.06.18 Zontävling Markaryds FK Markaryds FK Eventor (SE)
11.06.18 3-Dagars 2018, Etapp 1 Norbergs OK Eventor (SE)
11.06.18 SK Björnen Motionsorientering 3 SK Björnen Eventor (SE)
11.06.18 VOK Motionsorientering 5 (Hemberget) Vännäs OK Eventor (SE)
10.06.18 DM, lång, Jämtland-Härjedalen + Bräcketräffen Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund Eventor (SE)
10.06.18 DM, sprint, Örebro Län Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
10.06.18 DM, sprintstafett, Örebro Län Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
10.06.18 High Chaparral-sprinten Bredaryds SOK Eventor (SE)
10.06.18 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #5, medel OK Kåre Eventor (SE)
10.06.18 Triangelmatchen Västmanland-Uppland-Gästriklands skogsflickor Vandrarringen Eventor (SE)
10.06.18 Västerbottens 3-dagars, Etapp 3, medel IFK Umeå Eventor (SE)
09.06.18 DM, medel, Medelpad + Jämtland-Härjedalen Jämtland-Härjedalens Orienteringsförbund Eventor (SE)
09.06.18 Fejden Småland-Östergötland 2018 för Skogsflickor och Skogskarlar Boxholm-Mjölby OL Eventor (SE)
09.06.18 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #4, lång OK Kåre Eventor (SE)
09.06.18 Slättö sand-medeln Bredaryds SOK Eventor (SE)
09.06.18 Slottssprinten Sigtuna OK Eventor (SE)
09.06.18 Vårserien Etapp 5 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
09.06.18 Västerbottens 3-dagars, Etapp 2, lång IFK Umeå Eventor (SE)
09.06.18 VM-test, långdistans Svenska Orienteringsförbundet Eventor (SE)
08.06.18 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #3, sprint OK Kåre Eventor (SE)
08.06.18 Västerbottens 3-dagars, Etapp 1, medel IFK Umeå Eventor (SE)
07.06.18 Konsultkampen 2018 Sundbybergs IK Eventor (SE)
07.06.18 MOL 8 Svaide Roma SOK Eventor (SE)
07.06.18 Motions-O Mjögsjön, Koppom OK Hierne Eventor (SE)
07.06.18 Motionsorientering Jakobsbergsskogen OK Tyr Eventor (SE)
07.06.18 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
07.06.18 POL i Hjo Hjobygdens OK Eventor (SE)
07.06.18 Träningsorientering Seskarö IF Eventor (SE)
07.06.18 Ungdomsserien deltävling 3 Linköpings OK Eventor (SE)
07.06.18 Veteran-OL Linköpings AIK Eventor (SE)
07.06.18 Veteran-OL Jäbovägen Jönköpings OK Eventor (SE)
07.06.18 VM-test, medeldistans Svenska Orienteringsförbundet Eventor (SE)
07.06.18 VOL 5, LV5 Sundsvalls OK Eventor (SE)
07.06.18 VOL Silvergruvan Sala OK Eventor (SE)
06.06.18 Borlänge SommarSprint 1 Stora Tuna OK Eventor (SE)
06.06.18 Centrum Team Sprint Centrum OK Eventor (SE)
06.06.18 DM, sprint, Medelpad Selånger SOK Eventor (SE)
06.06.18 DM, sprint, Värmland OK Djerf Eventor (SE)
06.06.18 Edetdubbeln, Etapp 1 OK Gipen Eventor (SE)
06.06.18 Edetdubbeln, Etapp 2 OK Gipen Eventor (SE)
06.06.18 Fjällfemman 3 Åre OK Eventor (SE)
06.06.18 IFK Hedemora OK IFK Hedemora OK Eventor (SE)
06.06.18 KM Eksjö SOK o Vimmerby OK Västerviks OK Eventor (SE)
06.06.18 KM-Sprint Eksjö SOK Västerviks OK Eventor (SE)
06.06.18 Lådkaveln Norbergs OK Eventor (SE)
06.06.18 Motionsorientering på Centrum Team Sprint Centrum OK Eventor (SE)
06.06.18 Motionsorientering, Sprintcup 3, Skellefteå Skellefteå OK Eventor (SE)
06.06.18 Motionsorientering Umeå 6 juni Stöcksjö IS Eventor (SE)
06.06.18 MtbO, Kvarnsveden, MTBO-touren Dalarna, medel Kvarnsvedens GOIF OK Eventor (SE)
06.06.18 Nationaldagsmedeln i Boden I 19 IF Eventor (SE)
06.06.18 OK Djerfs sprintstafett OK Djerf Eventor (SE)
06.06.18 Södra Hallands Ungdomsserie Etapp 3 Halmstad OK Eventor (SE)
06.06.18 Sprinthelgen, Etapp 2 OK Orion Eventor (SE)
06.06.18 Sprinthelgen, Etapp 3 OK Orion Eventor (SE)
05.06.18 5-dagars på hemmaplan etapp 5 OK Stigen Eventor (SE)
05.06.18 7klubbs Bjästamon Skogslöparna Eventor (SE)
05.06.18 Dala Veteran 2018:1 OK Kåre Eventor (SE)
05.06.18 DM, sprint, Göteborg Mölndal Outdoor IF Eventor (SE)
05.06.18 DM, sprint, Östergötland OK Skogsströvarna Eventor (SE)
05.06.18 Eskilstuna Sprint CUP #5 IK Standard Eventor (SE)
05.06.18 FOK:s sprintcup etapp 5 Falkenbergs OK Eventor (SE)
05.06.18 Höglandets Sprintcup, deltävling 2 SOK Aneby Eventor (SE)
05.06.18 Motionsorientering Skjutsbol OBS Ändrad plats OK Mangen Eventor (SE)
05.06.18 Motionsorientering Uppland Rasbo IK Eventor (SE)
05.06.18 Norrcpen sprint Forsa OK Eventor (SE)
05.06.18 SK Björnen Motionsorientering 2 SK Björnen Eventor (SE)
05.06.18 Skogsfemman 3 Brunflo IF Eventor (SE)
05.06.18 Sprinthelgen, Etapp 1 OK Orion Eventor (SE)
05.06.18 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 4 Länna IF Eventor (SE)
05.06.18 Tisdags-OL Lunnahult IF Hagen Eventor (SE)
05.06.18 VetOL OK Hällen Ålberga 2018-06-05 OK Hällen Eventor (SE)
04.06.18 Mälarcupen deltävling 2 IFK Tumba SOK Eventor (SE)
04.06.18 Motionsorientering Rudan Haninge SOK Eventor (SE)
04.06.18 Ungdomens 5-dagars, Etapp 5 Ålems OK Eventor (SE)
04.06.18 Värmlandsserien MTBO deltävl 4 Sisu Forshaga SK Eventor (SE)
04.06.18 VOK Motionsorientering 4 (Överboda) Vännäs OK Eventor (SE)
03.06.18 Älgotscup och krets mästerskap Simrishamns OK Eventor (SE)
03.06.18 Bruksträffen Robertsfors IK Eventor (SE)
03.06.18 DM, medel, Ångermanland OK Nipan Eventor (SE)
03.06.18 Ösaträffen, dag 3, lång Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
03.06.18 Skogis Cup nr 5 Garda OK Eventor (SE)
03.06.18 SM, sprint, stafett OK Gränsen Eventor (SE)
03.06.18 Sommarlandssprinten IK Gandvik Eventor (SE)
02.06.18 Bakom Grönskan, vernissage och tävling Visborgs OK Eventor (SE)
02.06.18 Kinnekullesprinten, Etapp 1 OK Klyftamo Eventor (SE)
02.06.18 Kinnekullesprinten, Etapp 2 OK Klyftamo Eventor (SE)
02.06.18 Ösaträffen, dag 2, medel Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
02.06.18 Renlunken OK Renen Eventor (SE)
02.06.18 SM, sprint, individuell, Final OK Gränsen Eventor (SE)
02.06.18 SM, sprint, individuell, Kval OK Gränsen Eventor (SE)
02.06.18 SM, sprint, publiktävling OK Gränsen Eventor (SE)
02.06.18 Ungdomstävling Älgots Cup +läger OK Kompassen Eventor (SE)
02.06.18 Vårserien Etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
01.06.18 Ösaträffen, dag 1, medel Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
31.05.18 4-klubbsmatch #2 OK Hällen Eventor (SE)
31.05.18 DOK:s motions-OL Solberga Degerfors OK Eventor (SE)
31.05.18 Motion-OL Hultet Avslutning Kristinehamns OK Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering 9 Visby IF Gute SOK Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering Bjursjöstugan Uddevalla IS Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering Hammarö OK Tyr Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering Riddarsten Lerums SOK Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering Sunnanå Långvikens OK Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering Umeå 31 maj Umeå OK Eventor (SE)
31.05.18 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
31.05.18 Motions-O Stegen, Koppom OK Hierne Eventor (SE)
31.05.18 Myggmedeln med Trimtex Cup OK Pers Lärjungar Eventor (SE)
31.05.18 POL-Träff SOK Träff Eventor (SE)
31.05.18 Roslagsveteranerna Häverödals SK Eventor (SE)
31.05.18 Run to the Hills 1 Selånger SOK Eventor (SE)
31.05.18 Veteran OL Sjövalla FK Eventor (SE)
31.05.18 Veteran-OL VK Uvarna Eventor (SE)
31.05.18 Veteran-OL tävling 9 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
30.05.18 Chokladjakten 2018 Lidköpings VSK Eventor (SE)
30.05.18 Falukretsens ungdomsserie deltävling 3 - Svärdsjö SOK Svärdsjö SOK Eventor (SE)
30.05.18 Fjällfemman 2 Åre OK Eventor (SE)
30.05.18 Klubbmatch Sol Tranås Eventor (SE)
30.05.18 Motions-OL - Borås 3 av 4 VT [Nordskogen] IK Ymer Eventor (SE)
30.05.18 Motionsorientering Skatås Göteborgs SK Eventor (SE)
30.05.18 MTBO Kalmarsunds cupen deltävling 3 Nybro OK Eventor (SE)
30.05.18 Mtb-o träningstävling, medel OK Skogshjortarna Eventor (SE)
30.05.18 O-ligan deltävling 2 OK Skärmen Eventor (SE)
30.05.18 Öppet Salaortsmästerskap Sala OK Eventor (SE)
30.05.18 Park tour Värmland (PTV), Deltävling 4 - final Kils OK Eventor (SE)
30.05.18 Siljanskretsens ungdomsserie - IFK Mora OK IFK Mora OK Eventor (SE)
30.05.18 Sprintcup 2018, etapp 4 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
30.05.18 Stockholm City Cup, #3 Sundbybergs IK Eventor (SE)
30.05.18 Tjustalliansens ungdomsserie 3 Västerviks OK Eventor (SE)
30.05.18 Ungdomsserie 4 Blekinge Västra Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
30.05.18 Ungdomsserien Blekinge östra etapp 4 Karlskrona SOK Eventor (SE)
30.05.18 Ungdomsserien Östra skaraborg SOK Träff Eventor (SE)
30.05.18 Veteran OL OK Skärmen Eventor (SE)
29.05.18 5-dagars på hemmaplan etapp 4 OK Stigen Eventor (SE)
29.05.18 7-Klubbs, Örnligan 2 OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
29.05.18 Dala Veteran OL HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
29.05.18 Eskilstuna Sprint CUP #4 OK Tor Eventor (SE)
29.05.18 FOK:s sprintcup etapp 4 Falkenbergs OK Eventor (SE)
29.05.18 Höglandets sprintcup deltävling 1 Eksjö SOK Eventor (SE)
29.05.18 Motion-OL Garnisonen Kristinehamns OK Eventor (SE)
29.05.18 Motions-OL Villingsberg OK Djerf Eventor (SE)
29.05.18 Motionsorientering, Sprintcup 2, Skellefteå Skellefteå OK Eventor (SE)
29.05.18 Motionsorientering Taserud OK Jösse Eventor (SE)
29.05.18 Norrcupen 180529 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
29.05.18 SK Björnen Motionsorientering 1 SK Björnen Eventor (SE)
29.05.18 Skogsfemman 2 OK Storsjön Eventor (SE)
29.05.18 SMOL-kaveln 2018 Strängnäs-Malmby OL Eventor (SE)
29.05.18 Sörklubbs #6 Rehns BK Eventor (SE)
29.05.18 Sprintcupen 2018, Etapp 1 Markbygdens OK Eventor (SE)
29.05.18 Sprintcupen 2018, Etapp 2 Markbygdens OK Eventor (SE)
29.05.18 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 3 OK Roslagen Eventor (SE)
29.05.18 Tisdags-OL Simsjön IF Hagen Eventor (SE)
29.05.18 U5-dagars Etapp 4 Emmaboda Verda OK Eventor (SE)
29.05.18 Ungdomsserie och NOK-träning sprint Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
29.05.18 Ungdomstävling och Kretsträning Södra Skaraborgskretsen Gudhems IF Eventor (SE)
29.05.18 U-ringen 2018 Etapp 3: OK Linné Långhundra IF Eventor (SE)
29.05.18 Värmlandsserien MTBO deltävling 3 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
29.05.18 VPT-FINAL Surahammars SOK Eventor (SE)
29.05.18 WOD Häggenås Östersunds OK Eventor (SE)
28.05.18 Motions Orientering Rudan Haninge SOK Eventor (SE)
28.05.18 VOK Motionsorientering 3 (Marahällan) Vännäs OK Eventor (SE)
28.05.18 WOD Hammerdal Östersunds OK Eventor (SE)
27.05.18 Älvsbyn vårtävling, dag 2, lång Älvsby IF OK Eventor (SE)
27.05.18 Bollnästräffen, lång Rehns BK Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprint, Blekinge OK Skogsfalken Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprint, Dalarna Korsnäs IF OK Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprint, Gotland Gotlands Bro OK Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprint, Skåne Lunds OK Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprintstafett, Blekinge OK Skogsfalken Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprintstafett, Skåne Lunds OK Eventor (SE)
27.05.18 DM, sprintstafett, Skåne, öppna individuella klasser Lunds OK Eventor (SE)
27.05.18 Gällstads sprint Gällstadbygdens SOK Eventor (SE)
27.05.18 JVM-test, lång OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
27.05.18 Lämmeltåget Nässjö OK Eventor (SE)
27.05.18 MtbO, Svenska Cupen, # 2, medel Trollhättans SOK Eventor (SE)
27.05.18 Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 3 Fjärås AIK Eventor (SE)
27.05.18 Orienteringskytte, SM Masstart OK Klemmingen Eventor (SE)
27.05.18 SAIS dubbelsprint, Etapp 1 Stångenäs AIS Eventor (SE)
27.05.18 SAIS dubbelsprint, Etapp 2 Stångenäs AIS Eventor (SE)
27.05.18 Södra Hallands ungdomsserie - Etapp 2 Falkenbergs OK Eventor (SE)
27.05.18 Sprintstafett Korsnäs IF OK Eventor (SE)
27.05.18 StOF Sommarläger Lägerstafett Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
27.05.18 Umeå OK, lång Umeå OK Eventor (SE)
26.05.18 Älvsbyn vårtävling, dag 1, medel Älvsby IF OK Eventor (SE)
26.05.18 Bollnästräffen, medel Rehns BK Eventor (SE)
26.05.18 Dag-KM Lindebygdens OK Eventor (SE)
26.05.18 DM, sprint, Halland IK Trenne Ullared Eventor (SE)
26.05.18 DM, sprintstafett, Halland IK Trenne Ullared Eventor (SE)
26.05.18 DM, sprintstafett, Västmanland OK Hedströmmen Eventor (SE)
26.05.18 DM, sprint, Västmanland + VPT-4 OK Hedströmmen Eventor (SE)
26.05.18 Höglandsserien deltävling 5 Nässjö OK Eventor (SE)
26.05.18 JukolaTest Tibro Tibro OK Eventor (SE)
26.05.18 JVM-test, medel OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
26.05.18 Mölnbacka AIS och Deje Skidförening Deje SF Eventor (SE)
26.05.18 MtbO, Svenska Cupen, # 1, sprint Trollhättans SOK Eventor (SE)
26.05.18 OK Måsens ungdomstävling OK Måsen Eventor (SE)
26.05.18 Orienteringsskytte, Klassiskt OK Klemmingen Eventor (SE)
26.05.18 StOF Sommarläger Äventyrsstafett Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
26.05.18 Stråken dubbelsprint, Etapp 1 Mullsjö SOK Eventor (SE)
26.05.18 Stråken dubbelsprint, Etapp 2 Mullsjö SOK Eventor (SE)
26.05.18 Umeå OK, medel Umeå OK Eventor (SE)
25.05.18 Björkstubbematchen OK Kullingshof Eventor (SE)
25.05.18 StOF Sommarläger Förkortad Medel UP Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
24.05.18 Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - OK Kåre OK Kåre Eventor (SE)
24.05.18 Frösö 5-dagars, etapp 5 Frösö IF Eventor (SE)
24.05.18 MOL 10 Garda OK Eventor (SE)
24.05.18 Motions-OL Hultet Kristinehamns OK Eventor (SE)
24.05.18 Motionsorientering- Herrestads AIF Eventor (SE)
24.05.18 Motionsorientering SAIK med World Orienteering Day Sävedalens AIK Eventor (SE)
24.05.18 Motionsorientering Ulvsby OK Tyr Eventor (SE)
24.05.18 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
24.05.18 POL-Mariestad Mariestads FK Eventor (SE)
24.05.18 Roslagsveteranerna OK Rodhen Eventor (SE)
24.05.18 Skärmjakten Årsunda IF Eventor (SE)
24.05.18 Sommarserie 3 Njurunda OK Eventor (SE)
24.05.18 Ungdomsserien Målilla OK Eventor (SE)
24.05.18 Ungdomsserien deltävling 2 Ankarsrums OK Eventor (SE)
24.05.18 Ungdomsserien Östra Kretsen Hjobygdens OK Eventor (SE)
24.05.18 Ungoteket Sprintstafett Sävedalens AIK Eventor (SE)
24.05.18 Veteran OL Lerums SOK Eventor (SE)
24.05.18 Veteran-OL Mjölby OK Eventor (SE)
24.05.18 Veteran Ol i Södra Vätterbygden IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
24.05.18 Veteran-OL tävling 8 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
24.05.18 VOL nr 3 Selånger SOK Eventor (SE)
24.05.18 WOD Storsjöskolan Östersunds OK Eventor (SE)
24.05.18 Ymer MTB-O med O IK Ymer Eventor (SE)
23.05.18 4-sprinten 2 Selånger SOK Eventor (SE)
23.05.18 Fjällfemman 1 Åre OK Eventor (SE)
23.05.18 FOK:s sprintcup etapp 3 Falkenbergs OK Eventor (SE)
23.05.18 Motions-OL - Borås 2 av 4 VT [Hestra] Hestra IF Eventor (SE)
23.05.18 Motionsorientering Skatås med World Orienteering Day IK Stern Eventor (SE)
23.05.18 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd Eventor (SE)
23.05.18 Öppet KM medel OK Rodhen Eventor (SE)
23.05.18 Park Tour Värmland (PTV) del 3/World Orienteering Day OK Tyr Eventor (SE)
23.05.18 Skol-DM Hudiksvalls OK Eventor (SE)
23.05.18 Stockholm City Cup, #2 Sundbybergs IK Eventor (SE)
23.05.18 Ungdomsserie 3 Blekinge Västra OK Vilse 87 Eventor (SE)
23.05.18 Ungdomsserien Blekinge östra etapp 3 Ronneby OK Eventor (SE)
23.05.18 Ungdomsserien deltävling 2 IFK Linköpings OS Eventor (SE)
23.05.18 World Orienteering Day Östersunds OK Eventor (SE)
22.05.18 5-dagars på hemmaplan etapp 3 OK Stigen Eventor (SE)
22.05.18 7-klubbs Örnsköldsviks OK Eventor (SE)
22.05.18 Dala Veteran-OL Bjursås OK Eventor (SE)
22.05.18 DOK:s Krets/motions-OL Lidetorp Degerfors OK Eventor (SE)
22.05.18 EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 3 Eslövs FK Eventor (SE)
22.05.18 Eskilstuna Sprint CUP #3 Stora Sundby GoIF Eventor (SE)
22.05.18 Herrmatchen 2018, Västra Skaraborgskretsen Ryda SK Eventor (SE)
22.05.18 Höglandsserien deltävling 4 Eksjö SOK Eventor (SE)
22.05.18 Kretsträning Bergshyddan Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
22.05.18 Mariefredsskolan Skolmästerskap OK Grip Eventor (SE)
22.05.18 Motionsorientering Brunskogsfjället (uppe på) OK Mangen Eventor (SE)
22.05.18 Motionsorientering Uppland Rånäs OK Eventor (SE)
22.05.18 NAIS - Ungdomsserien+NOK NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
22.05.18 Norrcupen 2018-05-22 Ljusdals OK Eventor (SE)
22.05.18 Pokaljakten 2018, deltävling 2 OK Tyr Eventor (SE)
22.05.18 SAKO Ungdomsserien Etapp 4 Trollhättans SOK Eventor (SE)
22.05.18 Skogsfemman-1 Fältjägarnas IF Eventor (SE)
22.05.18 Sörklubbstävling #5 MTBO+Fot OL Edsbyns OK Eventor (SE)
22.05.18 Sprint-OL (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
22.05.18 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 2 Rånäs OK Eventor (SE)
22.05.18 Tisdags-OL Billingen IF Hagen Eventor (SE)
22.05.18 U-ringen 2018 Etapp 2: Långhundra IF Långhundra IF Eventor (SE)
22.05.18 Vårserien Etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.05.18 VB-Serien Grangärde OK Eventor (SE)
22.05.18 VPT, deltävling 3 Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
21.05.18 Gripsholmsskolan Skolmästerskap Grupp 1-2 OK Grip Eventor (SE)
21.05.18 Gripsholmsskolan Skolmästerskap Grupp 3 OK Grip Eventor (SE)
21.05.18 Motionsorientering Långbroparken OK Älvsjö-Örby Eventor (SE)
21.05.18 VärmlandsSerien MTBO Del. 2 Kils OK Eventor (SE)
21.05.18 VOK Motionsorientering 2 (Berg) Vännäs OK Eventor (SE)
20.05.18 Bergnäsets AIK vårtävling, dag 2, medel + För-USM Bergnäsets AIK Eventor (SE)
20.05.18 DM, sprintstafett, Västergötland Skene Sim o IS Eventor (SE)
20.05.18 DM, sprint, Västergötland Skene Sim o IS Eventor (SE)
20.05.18 Klackenloppet, dag 2 OK Järnbärarna Eventor (SE)
20.05.18 Mälarcupen deltävling 1 Attunda OK Eventor (SE)
20.05.18 Mora Youth Challenge, medel IFK Mora OK Eventor (SE)
20.05.18 Pekingduon Matteus SI Eventor (SE)
20.05.18 Pekingduon, individuella öppna klasser Matteus SI Eventor (SE)
20.05.18 Skogis Cup nr 4 Garda OK Eventor (SE)
20.05.18 Torvaldsblotet Skogslöparna Eventor (SE)
20.05.18 Vikingträffen IK Vikings OK Eventor (SE)
19.05.18 Bergnäsets AIK vårtävling, dag 1, lång + För-USM Bergnäsets AIK Eventor (SE)
19.05.18 DM, sprint, Bohuslän-Dal Stigsökarna Eventor (SE)
19.05.18 DM, sprint, Småland SOK Aneby Eventor (SE)
19.05.18 DM, sprint, Södermanland Strängnäs-Malmby OL Eventor (SE)
19.05.18 DM, sprintstafett, Småland SOK Aneby Eventor (SE)
19.05.18 Filipstadsträffen Filipstads OK Eventor (SE)
19.05.18 Frösö 5-dagars, etapp 4 Frösö IF Eventor (SE)
19.05.18 Hammarslaget OK Hammaren Eventor (SE)
19.05.18 Klackenloppet, dag 1 OK Järnbärarna Eventor (SE)
19.05.18 Mora Youth Challenge, medel IFK Mora OK Eventor (SE)
19.05.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
19.05.18 Norra Hallandsungdomsserie Etapp 2 OK Nackhe Eventor (SE)
19.05.18 Stöcksjö IS vårtävling Stöcksjö IS Eventor (SE)
19.05.18 Ungdomstrollet, Gotland Svaide Roma SOK Eventor (SE)
18.05.18 Sprintcupen i Gammelstad, #3 Gammelstads IF Eventor (SE)
17.05.18 DM, sprint, Gästrikland Storviks IF Eventor (SE)
17.05.18 DOK:s motions-OL Bruket Degerfors OK Eventor (SE)
17.05.18 Frösö 5-dagars, etapp 3 Frösö IF Eventor (SE)
17.05.18 GOK VeteranOL, Krogstorp Gamleby OK Eventor (SE)
17.05.18 KM-Sprint Karlskrona SOK Eventor (SE)
17.05.18 MOL 7 Visborgs OK Eventor (SE)
17.05.18 Motion-OL Sätterbron Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.05.18 Motionsorientering Uddevalla OK Eventor (SE)
17.05.18 Motionsorientering Härskogen Lerums SOK Eventor (SE)
17.05.18 Motionsorientering Lillängsviken Skoghall OK Tyr Eventor (SE)
17.05.18 Motionsorientering SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
17.05.18 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
17.05.18 Motionsorientering, Vittensten (Åmotfors) Åmotfors OK Eventor (SE)
17.05.18 POL-Tibro Hjobygdens OK Eventor (SE)
17.05.18 Roslagsveteranerna Attunda OK Eventor (SE)
17.05.18 Sommarserie 2 Njurunda OK Eventor (SE)
17.05.18 Taik Veteran OL Tolered-Utby Ol-klubb Eventor (SE)
17.05.18 Tjustalliansens ungdomsserie del1 Gamleby OK Eventor (SE)
17.05.18 Ungdomens 5-dagars etapp 3 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
17.05.18 Veteran-OL Barnarp Jönköpings OK Eventor (SE)
17.05.18 Veteran-OL tävling 7 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
17.05.18 VOL 2 Stockviks skidstadion Sundsvalls OK Eventor (SE)
17.05.18 VR Veteran Vandrarringen Eventor (SE)
16.05.18 4-sprinten 1 Timrå SOK Eventor (SE)
16.05.18 Dammatch Västra kretsen Främmestads IK Eventor (SE)
16.05.18 Motions-OL - Borås 1 av 4 VT [Bredared] SOK 68 Eventor (SE)
16.05.18 Motionsorientering Skatås IF Marin Väst Eventor (SE)
16.05.18 MTBO Kalmarsunds cupen 2018, deltävling 2 Ålems OK Eventor (SE)
16.05.18 Mtb-o träningstävling, sprint OK Skogshjortarna Eventor (SE)
16.05.18 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd Eventor (SE)
16.05.18 O-ligan deltävling 1 OK Kroppefjäll Eventor (SE)
16.05.18 Sprintcup 2018, etapp 3 Tolereds Allmänna IK Eventor (SE)
16.05.18 Stockholms City Cup, #1 Sundbybergs IK Eventor (SE)
16.05.18 Ungdomskretstävling IF Hagen IF Hagen Eventor (SE)
16.05.18 Ungdomsserie 2, Östra Blekinge OK Orion Eventor (SE)
16.05.18 Ungdomsserie 2, Västra OK Skogsfalken Eventor (SE)
15.05.18 5-dagars på hemmaplan etapp 2 OK Stigen Eventor (SE)
15.05.18 7-klubbs, Örnliga 1 Husums IF OK Eventor (SE)
15.05.18 Dala-Veteran 15 maj 2018 Smedjebackens OK Eventor (SE)
15.05.18 EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 2 Eslövs FK Eventor (SE)
15.05.18 Eskilstuna Sprint CUP #2 Kjula IF Eventor (SE)
15.05.18 Falukretserns ungdomsserie Grycksbo IF OK Eventor (SE)
15.05.18 FOK:s sprintcup etapp 2 Falkenbergs OK Eventor (SE)
15.05.18 Frösö 5-dagars, etapp 2 Frösö IF Eventor (SE)
15.05.18 Minialliansen 15 Maj Vimmerby OK Eventor (SE)
15.05.18 Motion-OL Jutviken Kristinehamns OK Eventor (SE)
15.05.18 Motions-OL Knutsbol OK Djerf Eventor (SE)
15.05.18 Motionsorientering Rackstad OK Jösse Eventor (SE)
15.05.18 Motionsorientering Uppland IF Thor Eventor (SE)
15.05.18 MTBO-Sprint OK Älgen Eventor (SE)
15.05.18 Norrcupen 180515 Forsa OK Eventor (SE)
15.05.18 OL-NV Klubbmästerskap Helsingborgs SOK Eventor (SE)
15.05.18 Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 2 OK Älgen Eventor (SE)
15.05.18 SAKO Ungdomsserien Etapp 3 OK Gipen Eventor (SE)
15.05.18 Sörklubbs #4 -2018 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
15.05.18 Sprintstafett (Motions-OL) - Öppna banor OK Skogshjortarna Eventor (SE)
15.05.18 Staffans minne Boxholms OK Eventor (SE)
15.05.18 Till Skogs #1 VÖOL Vallentuna-Össeby OL Eventor (SE)
15.05.18 Tisdags-OL Rydskogen IF Hagen Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomens 5-dagars 2018 E2 Sprint Kalmar OK Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomskrets Falköpings AIK OK Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets norr 1 Väsby OK Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets norr 2 Järfälla OK Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets norr 3 Waxholms OK Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets söder 1 Tullinge SK Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets söder 2 OK Ravinen Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets söder 3 Söders-Tyresö Eventor (SE)
15.05.18 Ungdomsserien #2, krets söder 4 Snättringe SK Eventor (SE)
15.05.18 U-ringen 2018 Etapp 1: IF Thor Långhundra IF Eventor (SE)
15.05.18 Veterantävling scoutstugan Nyköpings OK Eventor (SE)
15.05.18 VPT, deltävling 2 Västerås SOK Eventor (SE)
14.05.18 Östgötaserien i MTBO deltävling 1 Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
14.05.18 VOK Motionsorientering 1 (Hällfors) Vännäs OK Eventor (SE)
13.05.18 Älgots cup sydöstra kretsen Andrarums IF Eventor (SE)
13.05.18 Gävleloppet, lång Gävle OK Eventor (SE)
13.05.18 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
13.05.18 Närkekvartetten, dag 4, medel Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
13.05.18 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 4, förkortad lång Medelpads Orienteringsförbund Eventor (SE)
12.05.18 Gävleloppet, medel Gävle OK Eventor (SE)
12.05.18 Motionsorientering i Upplands Väsby Väsby OK Eventor (SE)
12.05.18 Närkekvartetten, dag 3, lång Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
12.05.18 SOKs nationella medeldistans Skellefteå OK Eventor (SE)
12.05.18 Test Stafett 5 Skene Sim o IS Eventor (SE)
12.05.18 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 3, medel Medelpads Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.05.18 Närkekvartetten, dag 2, medel Almby IK Eventor (SE)
11.05.18 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 2, förlängd medel Kovlands IF Eventor (SE)
10.05.18 Alvestaträffen Alvesta SOK Eventor (SE)
10.05.18 Årsundarundan Årsunda IF Eventor (SE)
10.05.18 Frösö 5-dagars Etapp 1 Frösö IF Eventor (SE)
10.05.18 Kalmar OK Närtävling Kalmar OK Eventor (SE)
10.05.18 MOL 6 Garda OK Eventor (SE)
10.05.18 Motions-O Bodafjället, Koppom OK Hierne Eventor (SE)
10.05.18 Närkekvartetten, dag 1, lång Almby IK Eventor (SE)
10.05.18 Orintos vårtävling, medel OK Orinto Eventor (SE)
10.05.18 Orintos vårtävling, sprint OK Orinto Eventor (SE)
10.05.18 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 1, medel Njurunda OK Eventor (SE)
09.05.18 Motionsorientering Skatås IFK Göteborg Orientering Eventor (SE)
09.05.18 Roslagsveteranerna Långhundra IF Eventor (SE)
09.05.18 Sprintcup 2018, etapp 2 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
09.05.18 Veteran-OL VSK Vänersborgs SK Eventor (SE)
09.05.18 Veteranorientering Västervik Västerviks OK Eventor (SE)
08.05.18 4-klubbsmatch #1 Trosabygdens OK Eventor (SE)
08.05.18 5-dagars på hemmaplan etapp 1 OK Stigen Eventor (SE)
08.05.18 7-klubbs Skogslöparna Eventor (SE)
08.05.18 Dala Veteran Korsnäs IF OK Korsnäs IF OK Eventor (SE)
08.05.18 DM, sprint, Uppland Idrottsföreningen OLGY Uppsala Eventor (SE)
08.05.18 EES 2018 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 1 Eslövs FK Eventor (SE)
08.05.18 Eskilstuna Sprint CUP #1 Eskilstuna OL Eventor (SE)
08.05.18 FOK:s sprintcup etapp 1 Falkenbergs OK Eventor (SE)
08.05.18 Höglandsserien, deltävling 2 SOK Aneby Eventor (SE)
08.05.18 Klubbmästerskap sprint, Lunds OK Eslövs FK Eventor (SE)
08.05.18 Krets Motions-OL Kedjeåsen OK Djerf Eventor (SE)
08.05.18 Kretsträning Södra Skbg IK Wilske Eventor (SE)
08.05.18 Ljungsbrokampen OK Skogsströvarna Eventor (SE)
08.05.18 MiniAllians Hultsfreds OK Eventor (SE)
08.05.18 Motionsorientering Härskogen Lerums SOK Eventor (SE)
08.05.18 Motionsorientering Skjutsbol OK Mangen Eventor (SE)
08.05.18 Motionsorientering Tuggelite OK Tyr Eventor (SE)
08.05.18 Motionsorientering - Viksjö Järfälla OK Eventor (SE)
08.05.18 Norrcup 180508 OK Dellen Eventor (SE)
08.05.18 Pokaljakten 2018, deltävling 1 Sisu Forshaga SK Eventor (SE)
08.05.18 POL-Larv Ryda SK Eventor (SE)
08.05.18 Sako 2 OKS OK Skogsvargarna Eventor (SE)
08.05.18 Tisdags-OL Ryds Ängar IF Hagen Eventor (SE)
08.05.18 Ungdomens 5-dagars E1 Nybro OK Eventor (SE)
08.05.18 Ungdomens 5-dagars etapp 2 med Södra Vätterbygdsmästerskap OK Gränsen Eventor (SE)
08.05.18 Ungdomsmatch och Sprint-OL 8/5 OK Kullingshof Eventor (SE)
08.05.18 Veteran-OL Hultängen-Röshult Jönköpings OK Eventor (SE)
08.05.18 VPT, deltävling 1 Hallstahammars OK Eventor (SE)
07.05.18 Dalaserien i MTBO IFK Mora OK Eventor (SE)
07.05.18 Motionsorientering och Grand Prix för ungdomar Lessebo OK Eventor (SE)
07.05.18 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd Eventor (SE)
07.05.18 Värmlandsserien MTBO deltävling 1 Kristinehamns OK Eventor (SE)
06.05.18 Dolkampen, dag 2, lång Dalaportens OL Eventor (SE)
06.05.18 Lagadalskampen FK Finn Eventor (SE)
06.05.18 Motionsorientering Umeå 6 maj Umeå OK Eventor (SE)
06.05.18 Palmsprinten OK Kontinent Eventor (SE)
06.05.18 Roslagshelg, medel OK Roslagen Eventor (SE)
06.05.18 Skogis Cup nr 3 Garda OK Eventor (SE)
06.05.18 Sprintcupen i Gammelstad, #2 Gammelstads IF Eventor (SE)
06.05.18 Tisarträffen, dag 2, medel OK Tisaren Eventor (SE)
06.05.18 Ulricehamns OK Ulricehamns OK Eventor (SE)
06.05.18 Värmlandstrippeln, medel OK Tyr Eventor (SE)
05.05.18 Dolkampen, dag 1, medel Dalaportens OL Eventor (SE)
05.05.18 Gällstads medel Gällstadbygdens SOK Eventor (SE)
05.05.18 Gränsfejden/Vättefejden Markaryds FK Eventor (SE)
05.05.18 Haningeträffen Haninge SOK Eventor (SE)
05.05.18 Norra Hallands ungdomsserie Etapp 1 IF Rigor Eventor (SE)
05.05.18 Roslagshelg, lång OK Roslagen Eventor (SE)
05.05.18 Skärmenträffen OK Skärmen Eventor (SE)
05.05.18 Sommarserie 1 "andra chansen" Njurunda OK Eventor (SE)
05.05.18 Svartåfejden Mjölby OK Eventor (SE)
05.05.18 Tisarträffen, dag 1, lång OK Tisaren Eventor (SE)
05.05.18 Torsås OK Torsås OK Eventor (SE)
05.05.18 Värmlandstrippeln, lång Skattkärrs SOK Eventor (SE)
05.05.18 Vårserien Etapp 2 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
04.05.18 Markarydssprinten Markaryds FK Eventor (SE)
04.05.18 Värmlandstrippeln, sprint OK Älgen Eventor (SE)
03.05.18 DOK:s motions-OL Viken Degerfors OK Eventor (SE)
03.05.18 Först i Mål Eskilstuna OL Eventor (SE)
03.05.18 Motion-OL Hultet Kristinehamns OK Eventor (SE)
03.05.18 Motions-O Årjäng Årjängs OK Eventor (SE)
03.05.18 Motions OL Ljungskile FK Eventor (SE)
03.05.18 Motionsorientering i Uppland OK Linné Eventor (SE)
03.05.18 Motionsorientering Kåsjön Sävedalens AIK Eventor (SE)
03.05.18 Motionsorientering Sörmon norra OK Tyr Eventor (SE)
03.05.18 Motionsorientering Ursvik #2 Sundbybergs IK Eventor (SE)
03.05.18 Nissadalszonens Ungdomscup etapp 1 Bredaryds SOK Eventor (SE)
03.05.18 Orienteringsskytte (Biathlonorienteering) Almby IK Eventor (SE)
03.05.18 ParkO 6 Östersunds OK Eventor (SE)
03.05.18 POL-Klyftamo OK Klyftamo Eventor (SE)
03.05.18 Roslagsveteranerna Länna IF Eventor (SE)
03.05.18 Sommarserie 1 Njurunda OK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomscupen, deltävling 1 Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomskrets Tibro Tibro OK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets norr 1 Sundbybergs IK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets norr 2 Mälarö SOK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets norr 3 Attunda OK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets söder 1 Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets söder 2 Gustavsbergs OK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets söder 3 Järla Orientering Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien #1, krets söder 4 Snättringe SK Eventor (SE)
03.05.18 Ungdomsserien / NOK Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
03.05.18 Veteran OL Stjärnorps SK Eventor (SE)
03.05.18 Veteran-OL IF Marin Väst Eventor (SE)
03.05.18 Veteran Ol i Södra Vätterbygden IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
03.05.18 Veteran-OL tävling 6 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
02.05.18 Dala Veteran OL Stora Tuna OK Eventor (SE)
02.05.18 DM, ultralång, Västmanland Arboga OK Eventor (SE)
02.05.18 Fyrklövern Stora Tuna OK Eventor (SE)
02.05.18 Motionsorientering Arvika city (sprint) OK Jösse Eventor (SE)
02.05.18 Motionsorientering och Grand Prix Växjö OK Eventor (SE)
02.05.18 Motionsorientering Skatås IFK Göteborg Orientering Eventor (SE)
02.05.18 MTBO Kalmarsunds cupen 2018 deltävling 1 Kalmar OK Eventor (SE)
02.05.18 Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 1 OK Jösse Eventor (SE)
02.05.18 Sprintcup 2018, etapp 1 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
02.05.18 Sprintcupen i Gammelstad, #1 Gammelstads IF Eventor (SE)
02.05.18 Ungdomsserie 1 Blekinge Västra OK Vilse 87 Eventor (SE)
02.05.18 Ungdomsserien deltävling 1 Björkfors GOIF Eventor (SE)
02.05.18 Ungdomsserien östra etapp 1 Ronneby OK Eventor (SE)
02.05.18 Vet-OL 3stad Uddevalla OK Eventor (SE)
01.05.18 DM, sprint, Stockholm (WRE) Järla Orientering Eventor (SE)
01.05.18 Klemmingekampen OK Klemmingen Eventor (SE)
01.05.18 OK Älmes vårtävling OK Älme Eventor (SE)
01.05.18 OK Bävern OK Bävern Eventor (SE)
01.05.18 ParkO 5 Östersunds OK Eventor (SE)
01.05.18 Silverjakten Sala OK Eventor (SE)
01.05.18 Skaraborgsmästerskap, stafett OK Skogsstjärnan Eventor (SE)
01.05.18 Vårserien Etapp 1 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
29.04.18 Frostalunken Frosta OK Eventor (SE)
29.04.18 Målilla OK Målilla OK Eventor (SE)
29.04.18 Motionsorientering Umeå 29 april Umedalens IF Eventor (SE)
29.04.18 Skogis Cup nr 2 Garda OK Eventor (SE)
29.04.18 Värst i Herrsta Herrestads AIF Eventor (SE)
29.04.18 Veteranträffen i Gästrikland Österfärnebo IF Eventor (SE)
28.04.18 ICA-sprinten Vännäs OK Eventor (SE)
28.04.18 Kvarnsveden NärOl Kvarnsvedens GOIF OK Eventor (SE)
28.04.18 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
28.04.18 Skogsflickmatch - Blekinge, Göteborg, Skåne, Småland, Halland o Västergötland IK Omega Eventor (SE)
28.04.18 Tiomila i Nynäshamn IFK Enskede Eventor (SE)
28.04.18 Tiomila, open individual, Saturday IFK Enskede Eventor (SE)
26.04.18 Fyrklöver Fellingsbro GOIF Eventor (SE)
26.04.18 MOL 4 Svaide Roma SOK Eventor (SE)
26.04.18 Motions-OL Sundbo Kristinehamns OK Eventor (SE)
26.04.18 Motionsorientering Sanna OK Tyr Eventor (SE)
26.04.18 Motionsorientering Ursvik #1 Sundbybergs IK Eventor (SE)
26.04.18 OL-alliansen Veteranorientering TSOK Tenhults SOK Eventor (SE)
26.04.18 ParkO 4 Östersunds OK Eventor (SE)
26.04.18 POL-Albion IK Albion Eventor (SE)
26.04.18 Roslagsveteranerna Enebybergs IF Eventor (SE)
26.04.18 Ungdomens 5-dagars E1 Gränna-Bygdens OK Eventor (SE)
26.04.18 Veteran-OL Kjula IF Eventor (SE)
26.04.18 Veteran-OL tävling 5 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.04.18 Veteranorientering HOK Hultsfreds OK Eventor (SE)
25.04.18 Grand Prix 2018 OK Norrvirdarna OK Norrvirdarna Eventor (SE)
25.04.18 Motions 5-dagars 2018 OK Norrvirdarna OK Norrvirdarna Eventor (SE)
25.04.18 MTBO, SNO ABCD-träning Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
25.04.18 Veckoturen Gävle OK Eventor (SE)
24.04.18 10-Mila Träning Lindebygdens OK Eventor (SE)
24.04.18 Dag-KM OK Skogshjortarna Eventor (SE)
24.04.18 Dala Veteran-OL Avesta OK Eventor (SE)
24.04.18 Höglandsserien deltävling 1 Sol Tranås Eventor (SE)
24.04.18 Krets motions-OL Posseberg Kristinehamns OK Eventor (SE)
24.04.18 Kretsstafett Södra och Västra Skaraborg IK Gandvik Eventor (SE)
24.04.18 Motionsorientering Waxholms OK Eventor (SE)
24.04.18 Närtävling Avesta OK Avesta OK Eventor (SE)
24.04.18 NOK träning OK Kolmården Eventor (SE)
24.04.18 Norrcupen 180424 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
24.04.18 OKM U-Serie OK Motala Eventor (SE)
24.04.18 ParkO 3 Östersunds OK Eventor (SE)
24.04.18 SAKO Ungdomsserien Etapp 1 OK Flundrehof Eventor (SE)
24.04.18 Sörklubbs180424 Söderhamns OK Eventor (SE)
24.04.18 SSOK Motionsorientering Hult Skattkärrs SOK Eventor (SE)
24.04.18 Tisdags-OL Skultorp IF Hagen Eventor (SE)
22.04.18 Boforsloppet Degerfors OK Eventor (SE)
22.04.18 Göingefejden FK Göingarna Eventor (SE)
22.04.18 Göteborgsdubbeln, medel Lerums SOK Eventor (SE)
22.04.18 Järfälla OK Järfälla OK Eventor (SE)
22.04.18 Motionsorientering Umeå 22 april Umeå OK Eventor (SE)
22.04.18 Öppet Skaraborgsmästerskap, lång SOK Träff Eventor (SE)
22.04.18 Södra Hallands ungdomsserie - Etapp 1 Falkenbergs OK Eventor (SE)
22.04.18 Swedish League, #6, final, jaktstart + LOK:s jubileumstävling, lång Linköpings OK Eventor (SE)
22.04.18 Torfejden OK Tor Eventor (SE)
22.04.18 Vårträffen, Gotland Visborgs OK Eventor (SE)
22.04.18 Växjö OK Växjö OK Eventor (SE)
21.04.18 Göteborgsdubbeln, lång Lerums SOK Eventor (SE)
21.04.18 Hagenmedeln IF Hagen Eventor (SE)
21.04.18 IFK Lidingö IFK Lidingö SOK Eventor (SE)
21.04.18 Letälvsträffen Degerfors OK Eventor (SE)
21.04.18 OK Tors ungdomstävling OK Tor Eventor (SE)
21.04.18 Ronnebymedeln Ronneby OK Eventor (SE)
20.04.18 SM, natt med Swedish League, #5 OK Gränsen Eventor (SE)
20.04.18 Uppsala möte, natt Rasbo IK Eventor (SE)
19.04.18 Björnölufsen 2018 Västerås SOK Eventor (SE)
19.04.18 Gnestasprinten 2018 OK Klemmingen Eventor (SE)
19.04.18 Motions-O Gillevi Koppom OK Hierne Eventor (SE)
19.04.18 Motions-OL Allétorp Kristinehamns OK Eventor (SE)
19.04.18 Motionsorientering 3 Visby IF Gute SOK Eventor (SE)
19.04.18 Motionsorientering Rud norra OK Tyr Eventor (SE)
19.04.18 ParkO 2 Östersunds OK Eventor (SE)
19.04.18 POL-Åsarp Hjobygdens OK Eventor (SE)
19.04.18 Veteran-OL OK Gränsen Eventor (SE)
19.04.18 Veteran-OL GMOK Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
19.04.18 Veteran-OL tävling 4 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
18.04.18 Allans prövelöp OK Tyr Eventor (SE)
18.04.18 Motionsorientering Växjö AIS Eventor (SE)
17.04.18 Allians Hultsfreds OK Eventor (SE)
17.04.18 Ljusdals Vårvintersprint Ljusdals OK Eventor (SE)
17.04.18 Månadens bana april Ulricehamns OK Eventor (SE)
17.04.18 Motions-OL Marielund Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.04.18 Motions-OL och Ungdomsmatch OK Skogshjortarna Eventor (SE)
17.04.18 Motionsorientering Styckåsen/Falleberget OK Jösse Eventor (SE)
17.04.18 ParkO 1 Östersunds OK Eventor (SE)
17.04.18 SAKOs 10-mila träning Vänersborgs SK Eventor (SE)
17.04.18 Sörklubbs Arbrå Vallsta SK Eventor (SE)
17.04.18 SSOK Motionsorientering Råtorp Skattkärrs SOK Eventor (SE)
17.04.18 Tisdags-OL Billingen IF Hagen Eventor (SE)
17.04.18 Träningsserie 1 Lindebygdens OK Eventor (SE)
15.04.18 Enenracet OK Enen Eventor (SE)
15.04.18 Stenungsunds OK Stenungsunds OK Eventor (SE)
15.04.18 Stigtomtakavlen, individuella öppna klasser OK Hällen Eventor (SE)
15.04.18 Suderträffen, Gotland IF Hansa-Hoburg Eventor (SE)
15.04.18 Swedish League, #4, medel (WRE), med Klåverödsdubbeln Rävetofta OK Eventor (SE)
15.04.18 Täby OK, medel Täby OK Eventor (SE)
15.04.18 Traneträffen OK Tranan Eventor (SE)
15.04.18 Urban Hjärne-kampen OK Motala Eventor (SE)
14.04.18 Anebyorienteringen SOK Aneby Eventor (SE)
14.04.18 Brudarebackens sprintstafett Göteborgs SK Eventor (SE)
14.04.18 Stigtomtakavlen OK Hällen Eventor (SE)
14.04.18 Swedish League, #3, lång (WRE), med Klåverödsdubbeln Rävetofta OK Eventor (SE)
14.04.18 Täby OK, lång Täby OK Eventor (SE)
13.04.18 Swedish League, #2, sprint (WRE), med Citadellssprinten Rävetofta OK Eventor (SE)
12.04.18 DOK:s motions-OL Råbäck Degerfors OK Eventor (SE)
12.04.18 MOL 2 Garda OK Eventor (SE)
12.04.18 Motions-OL Kaffeberget/ Hultet Kristinehamns OK Eventor (SE)
12.04.18 Motionsorientering Kronoparken OK Tyr Eventor (SE)
12.04.18 POL-Grästorp Hjobygdens OK Eventor (SE)
12.04.18 Tiomilarepet OK Älvsjö-Örby Eventor (SE)
12.04.18 Veteran-OL Jönköpings OK Eventor (SE)
12.04.18 Veteran-OL tävling 3 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
11.04.18 Fyrklöver KFUM Örebro OK Eventor (SE)
11.04.18 Höglandets-Veteran-OL Boxholms OK Eventor (SE)
10.04.18 "Backe-upp-och Backe-ned" - Stenkrossen Almby IK Eventor (SE)
10.04.18 Forsas vintersprint 2 Forsa OK Eventor (SE)
10.04.18 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
10.04.18 Motions-OL Bullerdalen OK Djerf Eventor (SE)
10.04.18 Motions-OL Ölmeskolan Kristinehamns OK Eventor (SE)
10.04.18 SAKO-träning Snöfritt Slätthult Trollhättans SOK Eventor (SE)
10.04.18 Sprintstafett/Säsongsupptakt Västerbergslagens OL Eventor (SE)
10.04.18 SSOK Motionsorientering Gustavsberg Skattkärrs SOK Eventor (SE)
10.04.18 Tisdags-OL Rydskogen IF Hagen Eventor (SE)
10.04.18 Vårspringet Eskilstuna OL Eskilstuna OL Eventor (SE)
10.04.18 Veteran-OL 180410 OK Klemmingen Eventor (SE)
09.04.18 Sprint 10 Skene Sim o IS Eventor (SE)
08.04.18 Broruset, Gotland Gotlands Bro OK Eventor (SE)
08.04.18 Dackefejden, medel Karlskrona SOK Eventor (SE)
08.04.18 Herkules skogsdåd FK Herkules Eventor (SE)
08.04.18 MIK-medeln Mälarhöjdens IK OK Eventor (SE)
08.04.18 Motionsorientering Umeå 8 april Umeå OK Eventor (SE)
08.04.18 OL-skytte stafett Halmstad OK Eventor (SE)
08.04.18 Sydsvenska mästerskapen, stafett Karlskrona SOK Eventor (SE)
07.04.18 Dackefejden, lång Karlskrona SOK Eventor (SE)
07.04.18 Halmstad OK Halmstad OK Eventor (SE)
07.04.18 OL-skytte klassisk distans Halmstad OK Eventor (SE)
07.04.18 Sydsvenska mästerskapen, individuell, lång Karlskrona SOK Eventor (SE)
07.04.18 Västkuststafetten IFK Göteborg Orientering Eventor (SE)
07.04.18 Västkuststafetten, individuella öppna klasser IFK Göteborg Orientering Eventor (SE)
06.04.18 Nattinatta, Gotland Gotlands Bro OK Eventor (SE)
06.04.18 OL-skytte sprint Halmstad OK Eventor (SE)
06.04.18 PreO, Syd Natt Härlövs IF Eventor (SE)
06.04.18 Svartnatta Vingåkers OK Eventor (SE)
06.04.18 Väsby OK, Grymnatta Väsby OK Eventor (SE)
05.04.18 Motions-OL Garnisonen Kristinehamns OK Eventor (SE)
05.04.18 Roslagsveteranerna Täby Täby OK Eventor (SE)
05.04.18 Veteran-O Gbg OK Landehof Eventor (SE)
05.04.18 Veteran-OL tävling 2 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
04.04.18 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK Eventor (SE)
03.04.18 Forsas vintersprint Forsa OK Eventor (SE)
03.04.18 IKS Veteran OL IK Standard Eventor (SE)
03.04.18 Motions-OL Rävåsskolan OK Djerf Eventor (SE)
03.04.18 NOK-träning OK Denseln OK Denseln Eventor (SE)
03.04.18 Tisdags-OL Rydskogen IF Hagen Eventor (SE)
03.04.18 Vårspringet i Eskilstuna Ärla IF Eventor (SE)
02.04.18 Hästveda OK Hästveda OK Eventor (SE)
02.04.18 Kringelträffen Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
02.04.18 Snötrampen Fjärås AIK Eventor (SE)
02.04.18 Vikingaträffen, Five-O, #5 Trollhättans SOK Eventor (SE)
01.04.18 Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OK Eventor (SE)
01.04.18 Skogis Cup nr 1 Garda OK Eventor (SE)
01.04.18 Vårracet, dag 2, medel OK Orion Eventor (SE)
31.03.18 Nackheträffen OK Nackhe Eventor (SE)
31.03.18 Öjetrampen, Five-O, #3 OK Kullingshof Eventor (SE)
31.03.18 Tyringerundan OK Tyringe Eventor (SE)
31.03.18 Vårracet, dag 1, lång OK Orion Eventor (SE)
30.03.18 Friskusträffen FK Friskus-Varberg Eventor (SE)
30.03.18 Kortfredan, Five-O, #2 Ryda SK Eventor (SE)
30.03.18 MOL 1. Påskriset IF Hansa-Hoburg Eventor (SE)
30.03.18 Sydsvenska 7-manna, öppna klasser Hässleholms OK Eventor (SE)
29.03.18 Häxjakten, Five-O, #1 OK Skogsvargarna Eventor (SE)
29.03.18 Sydsvenska 7-mannabudkaveln Hässleholms OK Eventor (SE)
29.03.18 Veteran-OL Linköpings OK Eventor (SE)
28.03.18 Vintercupen deltävling 7 Sundsvalls OK Eventor (SE)
27.03.18 Motions-OL Hembygdsgården, Norrgården Kristinehamns OK Eventor (SE)
27.03.18 POL-Rådagården Lidköpings VSK Eventor (SE)
27.03.18 Roslagsveteranerna OK Österåker Eventor (SE)
25.03.18 O-ringenträning OKS OK Skogsströvarna Eventor (SE)
25.03.18 SkidO, DM medel Norrbotten + Bergnäsets AIK cuptävling Bergnäsets AIK Eventor (SE)
25.03.18 SkidO, DM, Västerbotten och VOF-cup, deltävling 5 Umeå OK Eventor (SE)
25.03.18 SkidO, medel, Bergnäsets AIK cuptävling Bergnäsets AIK Eventor (SE)
25.03.18 Stafett-träning Nyköpings OK Eventor (SE)
25.03.18 Vårdubbeln, lång OK Skogsfalken Eventor (SE)
24.03.18 Finspångs vårlopp Finspångs SOK Eventor (SE)
24.03.18 SkidO, SM, medel jaktstart Skellefteå OK Eventor (SE)
24.03.18 Vårdubbeln, medel OK Skogsfalken Eventor (SE)
23.03.18 Nattcup 4 Visborgs OK Eventor (SE)
23.03.18 SkidO, SM, sprint prolog Skellefteå OK Eventor (SE)
22.03.18 Motions-OL Hembygdsgården Kristinehamns OK Eventor (SE)
22.03.18 Veteran OL IK Uven Eventor (SE)
22.03.18 Veteran-OL tävling 1 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
21.03.18 Kylklampen final Kils OK Eventor (SE)
21.03.18 MOF Nattcup #10 Sundsvalls OK Eventor (SE)
20.03.18 Motions-OL Marieberg Kristinehamns OK Eventor (SE)
20.03.18 Vet OL Eskilstuna OL Eventor (SE)
18.03.18 Krets motions-OL Bruket Degerfors OK Eventor (SE)
18.03.18 Laxträffen Falkenbergs OK Eventor (SE)
18.03.18 Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 8 (final) Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
18.03.18 Romeleträffen, lång Lunds OK Eventor (SE)
18.03.18 SkidO, Barents Winter Games, dag 2, lång OK Renen Eventor (SE)
18.03.18 SkidO, J-cup, lång (DM Ångermanland) Härnösands OK Eventor (SE)
18.03.18 Vinterser Järla Orientering Eventor (SE)
17.03.18 Krets Motion-OL Nobelhallen OK Djerf Eventor (SE)
17.03.18 Närtävling i Skidorientering OK Landehof Eventor (SE)
17.03.18 Romeleträffen, medel Lunds OK Eventor (SE)
17.03.18 SkidO, Barents Winter Games, dag 1, sprint OK Renen Eventor (SE)
17.03.18 SkidO, J-cup, sprint (DM Ångermanland) Härnösands OK Eventor (SE)
17.03.18 Tour de TGOK, Etapp 1 Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
16.03.18 Krets Motion Hultet-Natt Kristinehamns OK Eventor (SE)
16.03.18 Sumpnatta Sundbybergs IK Eventor (SE)
15.03.18 GOF NattCup Etapp 10 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
15.03.18 Hagaby öppna natt-KM Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
15.03.18 Natt KM FK Herkules Eventor (SE)
15.03.18 Vätterbygden by night, deltävling 14 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
14.03.18 Kylk(l)ampen 2017-2018 Deltävling 9 Deje SF Eventor (SE)
14.03.18 Marscup OK Pers Lärjungar Eventor (SE)
14.03.18 Veteran-OL nr 23 Kristinehamns OK Eventor (SE)
14.03.18 Vintercup 5 Skogslöparna Eventor (SE)
14.03.18 Vintercupen deltävling 6B Sundsvalls OK Eventor (SE)
13.03.18 Bengt Borgs Minne Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
11.03.18 Junior Camp, One (wo)man relay OK Orion Eventor (SE)
11.03.18 Kretsträning, Motala AIF OL Motala AIF OL Eventor (SE)
11.03.18 SkidO, DM, lång Frösö IF Eventor (SE)
11.03.18 Viking Memorial - The Hunt Västerås SOK Eventor (SE)
11.03.18 Vintercupen (avslutning) OBS! NY INBJUDAN!!! Ankarsrums OK Eventor (SE)
10.03.18 SkidO, DM, lång, Norrbotten NOF cup 9 Seskarö IF Eventor (SE)
10.03.18 SkidO, DM, sprint, Norrbotten NOF cup 8 Seskarö IF Eventor (SE)
10.03.18 SkidO Höjdhagsloppet Gustavsbergs OK Eventor (SE)
10.03.18 SM Sport Vintercup #4 + Landslagsträning Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
10.03.18 Viking Memorial - The Hell Västerås SOK Eventor (SE)
10.03.18 Viking Memorial - The Timechase Västerås SOK Eventor (SE)
09.03.18 Junior Camp, Stjärnnatten OK Orion Eventor (SE)
09.03.18 Viking Memorial - The Nightmare Västerås SOK Eventor (SE)
08.03.18 Bredaryds SOK Natt-cup 5 Bredaryds SOK Eventor (SE)
08.03.18 GOF NattCup Etapp 9 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
08.03.18 Vätterbygden by night deltävling 13 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
07.03.18 Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 7 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
07.03.18 Luffarligan Enebybergs IF Eventor (SE)
07.03.18 Mila Stockholm by Night, #5, final, jaktstart Snättringe SK Eventor (SE)
07.03.18 MOF nattcup #9 VK Uvarna Eventor (SE)
07.03.18 OK Hällens öppna inomhus KM OK Hällen Eventor (SE)
07.03.18 Skaraborg by Night OK Klyftamo Eventor (SE)
07.03.18 SkidO Träning Östersunds OK Eventor (SE)
07.03.18 Veteran-OL nr 22 Kristinehamns OK Eventor (SE)
06.03.18 GTNC-5 OK Klemmingen Eventor (SE)
05.03.18 Sportlovs skidO Bolle Rehns BK Eventor (SE)
04.03.18 Oringen-träning IFK Linköpings OS Eventor (SE)
04.03.18 Panvåren, lång OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
04.03.18 Vinterserien Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
03.03.18 Panvåren, medel OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
03.03.18 Panvåren, sprint OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
03.03.18 SkidO, TvåÅker VK Uvarna Eventor (SE)
03.03.18 SkidO, VOF-cup, deltävling 4 Umedalens IF Eventor (SE)
02.03.18 Panvåren, natt OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
01.03.18 Landehofs Nattcup Etapp 7 OK Landehof Eventor (SE)
01.03.18 Östra Blekinges nattcup deltävling 19 Karlskrona SOK Eventor (SE)
01.03.18 Vätterbygden by night 12 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
28.02.18 Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 6 Fellingsbro GOIF Eventor (SE)
28.02.18 SkidO natt Säterbygdens OK Eventor (SE)
28.02.18 Veteran-OL nr 21 Kristinehamns OK Eventor (SE)
27.02.18 Nattcup 6 Skogshöjden Trollhättans SOK Eventor (SE)
27.02.18 OL-NV Natträning 8 Helsingborgs SOK Eventor (SE)
25.02.18 Först i mål Gudhems IF Eventor (SE)
25.02.18 SkidO, SM/JSM/USM/VSM och Nordiska Ungdomsspelen, lång Östersunds OK Eventor (SE)
25.02.18 Vintercupen 2017-2018 Uddarp Härlövs IF Eventor (SE)
25.02.18 Vinterrace 2018 Ljungskile FK Eventor (SE)
24.02.18 SkidO, SM/JSM/USM/VSM och Nordiska Ungdomsspelen, sprint Östersunds OK Eventor (SE)
22.02.18 GOF NattCup Etapp 8 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.02.18 Vätterbygden by Night, deltävling 11 Jönköpings OK Eventor (SE)
22.02.18 Veteran-OL Alingsås OK Skogshjortarna Eventor (SE)
21.02.18 Kylklampen deltävling 8 OK Älgen Eventor (SE)
21.02.18 MOF Nattcup #8 Njurunda OK Eventor (SE)
18.02.18 Närtävling skid-o Domnarvets GOIF Eventor (SE)
18.02.18 Nattcup 3 Garda OK Eventor (SE)
18.02.18 SkidO, SM/JSM, stafett Sundsvalls OK Eventor (SE)
18.02.18 SkidO, SM, publiktävling Sundsvalls OK Eventor (SE)
18.02.18 Vintercup FK Åsen FK Åsen Eventor (SE)
18.02.18 Vinterrace etapp 7 Uddevalla OK Eventor (SE)
18.02.18 Vinterserien OK Älvsjö-Örby Eventor (SE)
17.02.18 SkidO, SM/JSM, medel och publiktävling Sundsvalls OK Eventor (SE)
15.02.18 Hagabys Nattcup Deltävling 3 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
15.02.18 Östra Blekinges nattcup deltävling 17 Karlskrona SOK Eventor (SE)
14.02.18 Midvinterduell etapp 5 Linköpings OK Eventor (SE)
14.02.18 Veteran-OL nr 19 Kristinehamns OK Eventor (SE)
14.02.18 Vintercup 4 OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
14.02.18 Vintercupen deltävling 5 Sundsvalls OK Eventor (SE)
13.02.18 GTNC #4 Trosabygdens OK Eventor (SE)
13.02.18 Nattcup 5 Vänersborgs SK Eventor (SE)
13.02.18 OL-NV Natträning 7 Helsingborgs SOK Eventor (SE)
13.02.18 Spikcupen 3 Dingtuna Västerås SOK Eventor (SE)
11.02.18 Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 5 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.02.18 Skid-O 5 Östersunds OK Eventor (SE)
11.02.18 SkidO, DM, medel, Dalarna/Värmland HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
11.02.18 SkidO, DM, medel, Södermanland +Stockholm Ärla IF Eventor (SE)
11.02.18 SkidO, VOF-cup, deltävling 3 Vännäs OK Eventor (SE)
11.02.18 Vinterallians Vimmerby OK Eventor (SE)
11.02.18 Vintercup, Pan-Kristianstad OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
11.02.18 Vinterrace 2018 - deltävling 6 OK Skärmen Eventor (SE)
10.02.18 SkidO, BBK/WIK, medel Vittjärvs IK Eventor (SE)
10.02.18 SkidO, BBK/WIK, sprint Vittjärvs IK Eventor (SE)
10.02.18 SkidO, DM, medel, Uppland OK Rodhen Eventor (SE)
10.02.18 SkidO, DM, sprint, Dalarna/Värmland HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
10.02.18 SkidO, DM, sprint, Södermanland + Stockholm Kjula IF Eventor (SE)
10.02.18 SkidO, DM, sprint, Uppland OK Rodhen Eventor (SE)
10.02.18 SM sport vintercup #3 Sävedalens AIK Eventor (SE)
10.02.18 Zonträning Torsås OK Torsås OK Eventor (SE)
08.02.18 Bredaryds SOK Natt-cup 4 Bredaryds SOK Eventor (SE)
08.02.18 GOF NattCup Etapp 7 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
08.02.18 Hagabys Nattcup Deltävling 2 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
08.02.18 Östra Blekinges nattcup deltävling 16 OK Orion Eventor (SE)
08.02.18 Pölder Sport Nattcup deltävling 6 OK Skogsfalken Eventor (SE)
08.02.18 Skaraborg by Night Istrums SK Eventor (SE)
08.02.18 Vätterbygden by night, deltävling 10 OK Gränsen Eventor (SE)
08.02.18 Veteranträning Kungälv Kungälvs OK Eventor (SE)
07.02.18 Kylklampen deltävling 7 OK Tyr Eventor (SE)
07.02.18 Mila Stockholm by Night, #4 Gustavsbergs OK Eventor (SE)
07.02.18 SkidO, DM, natt Brunflo IF Eventor (SE)
07.02.18 Veteran-OL nr 18 Kristinehamns OK Eventor (SE)
06.02.18 Nattcup no 7 OK Måsen Eventor (SE)
04.02.18 Nattcup 2 Svaide Roma SOK Eventor (SE)
04.02.18 SkidO, VOF-cup, deltävling 2 IFK Umeå Eventor (SE)
04.02.18 Stockholm Indoor Cup, Etapp 2 Stockholms Inomhusorienterare Eventor (SE)
04.02.18 TestTävling utb OLA Rydboholms SK Eventor (SE)
04.02.18 Vintercup, BroSö OK BroSö OK Eventor (SE)
04.02.18 Vinterrace Etapp 5 OK Flundrehof Eventor (SE)
04.02.18 Vinterserien Hellas Orientering Eventor (SE)
03.02.18 SkidO, DM, sprint OK Storsjön Eventor (SE)
03.02.18 Stockholm Indoor Cup, Etapp 1 Stockholms Inomhusorienterare Eventor (SE)
01.02.18 Vätterbyggden by Night 9 Os Hjälpkurvan Eventor (SE)
31.01.18 Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 4 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
31.01.18 Midvinterduell etapp 4 Linköpings OK Eventor (SE)
31.01.18 Vintercupen deltävling 4 Sundsvalls OK Eventor (SE)
31.01.18 VinterNattCup 4 Bromma-Vällingby SOK Eventor (SE)
30.01.18 OL-NV Natträning 6 Helsingborgs SOK Eventor (SE)
30.01.18 Spik-cup delt2 Surahammars SOK Eventor (SE)
29.01.18 SkidO, DM, natt, Medelpad Njurunda OK Eventor (SE)
28.01.18 SkidO, DM, lång, Medelpad Selånger SOK Eventor (SE)
28.01.18 SkidO, medel, Älvsby IF OK Älvsby IF OK Eventor (SE)
28.01.18 Vintercup, FK Göingarna FK Göingarna Eventor (SE)
28.01.18 Vinterrace etapp 4 Trollhättans SOK Eventor (SE)
28.01.18 Vinterserien Högdalstopparna Centrum OK Eventor (SE)
27.01.18 Skid-O 4 Östersunds OK Eventor (SE)
27.01.18 SkidO, DM, medel, Medelpad Selånger SOK Eventor (SE)
25.01.18 GOF NattCup Etapp 6 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
25.01.18 Hagabys Nattcup Deltävling 1 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
25.01.18 Östra Blekinges nattcup deltävling 14 OK Orion Eventor (SE)
25.01.18 Pölder Sport Nattcup Etapp 5 BroSö OK Eventor (SE)
25.01.18 Skaraborg by Night Ryda SK Eventor (SE)
25.01.18 Vätterbygden by night, deltävling 8 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
25.01.18 Veteran-OL Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
24.01.18 Kylklampen deltävling 6 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
24.01.18 MOF Nattcup #7 Selånger SOK Eventor (SE)
24.01.18 Nattugglan Granby Tullinge SK Eventor (SE)
24.01.18 Veteran-OL nr 16 Kristinehamns OK Eventor (SE)
23.01.18 Go´nattcupen Torsås OK Eventor (SE)
23.01.18 Nattcup #6 Nyköpings OK Eventor (SE)
23.01.18 Vinterlund nattorientering Lunds OK Eventor (SE)
21.01.18 Skid-O 3 Östersunds OK Eventor (SE)
21.01.18 SkidO, VOF-cup, deltävling 1 Robertsfors IK Eventor (SE)
21.01.18 Tjustalliansens Vintercup #4 Västerviks OK Eventor (SE)
21.01.18 Vintercup, Pan-Kristianstad OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
21.01.18 Vinterrace etapp3 Brattås CK Eventor (SE)
21.01.18 Vinterserien + MTBO IFK Enskede Eventor (SE)
20.01.18 SM Sport vintercup #2 med COL jubileums-KM Sävedalens AIK Eventor (SE)
20.01.18 Vinterserien - MTBO Hässleholms OK Eventor (SE)
19.01.18 Vinterläger Blekinge 2018 OK Vilse 87 Eventor (SE)
18.01.18 Bredaryds SOK Natt-cup 3 Bredaryds SOK Eventor (SE)
18.01.18 Östra Blekinges nattcup deltävling 13 Karlskrona SOK Eventor (SE)
18.01.18 Vätterbygden by night, deltävling 7 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
17.01.18 DOF Natt-Cup deltävling 2 Stora Tuna OK Eventor (SE)
17.01.18 Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 3 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
17.01.18 Midvinterduell etapp 3 Linköpings OK Eventor (SE)
17.01.18 Veteran-OL nr 15 Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.01.18 Vintercup 3 Skogslöparna Eventor (SE)
17.01.18 Vintercupen deltävling 3 Sundsvalls OK Eventor (SE)
16.01.18 LiU Night 2 OK Kolmården Eventor (SE)
16.01.18 Nattcup 4 OKS OK Skogsvargarna Eventor (SE)
16.01.18 OL-NV Natträning 5 Helsingborgs SOK Eventor (SE)
16.01.18 Spikcupen 1 Vedbo Västerås SOK Eventor (SE)
14.01.18 Nattcup 1 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
14.01.18 SkidO, OBS-tävling, lång IFK Mora OK Eventor (SE)
14.01.18 Vintercupen FK Göingarna FK Göingarna Eventor (SE)
14.01.18 Vinterrace 2018 etapp 2 OK Gipen Eventor (SE)
14.01.18 Vinterserien Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
13.01.18 Backstreckstävling OK Orinto Eventor (SE)
13.01.18 Skid-O 2 Östersunds OK Eventor (SE)
13.01.18 SkidO, OBS-tävling, medel IFK Mora OK Eventor (SE)
13.01.18 SM-sprintstafett-test OK Gränsen Eventor (SE)
11.01.18 Landehofs Nattcup Etapp 5 OK Landehof Eventor (SE)
11.01.18 Östra Blekinges nattcup deltävling 12 OK Orion Eventor (SE)
11.01.18 Pölder Sport Nattcup Etapp 4 OK Vilse 87 Eventor (SE)
11.01.18 Skaraborg By Night Gudhems IF Eventor (SE)
11.01.18 Vätterbygden by night, deltävling 6 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
10.01.18 Kylklampen deltävling 5 Kristinehamns OK Eventor (SE)
10.01.18 Mila Stockholm by Night, #3 Attunda OK Eventor (SE)
10.01.18 MOF Nattcup #6 Sundsvalls OK Eventor (SE)
10.01.18 Veteran-OL nr 14 Kristinehamns OK Eventor (SE)
09.01.18 GTNC-3 OK Klemmingen Eventor (SE)
07.01.18 Skid-O 1 Östersunds OK Eventor (SE)
07.01.18 SkidO, OBS-tävling, sprint OK Renen Eventor (SE)
07.01.18 Vintercup, OK Skogsfalken OK Skogsfalken Eventor (SE)
07.01.18 Vinterrace etapp1 Herrestads AIF Eventor (SE)
07.01.18 Vinterserien Skarpnäcks OL Eventor (SE)
06.01.18 SkidO, OBS-tävling, lång OK Renen Eventor (SE)
06.01.18 Skinkloppet 2018 Säffle OK Eventor (SE)
06.01.18 Trettondags OL Visborgs OK Eventor (SE)
06.01.18 Zonträning Emmaboda Verda OK Emmaboda Verda OK Eventor (SE)
04.01.18 Östra Blekinges nattcup deltävling 11 Karlskrona SOK Eventor (SE)
03.01.18 Vinterserien, SSK Snättringe SK Eventor (SE)
Løp sist oppdatert: 10.12.2018 17:50:15