OrRe

Orienteringsresultater
DatoNavn Arrangør Kilde
31.12.17 Nyårslöpet (anmälan endast på tävlingsdagen) Ankarsrums OK Eventor (SE)
31.12.17 Nyårs-OL Svaide Roma SOK Eventor (SE)
31.12.17 Nyårsracet Valbo Valbo AIF Eventor (SE)
31.12.17 Nyttårsløpet 2017 OK Moss Eventor
31.12.17 Sylvestermissen Hudiksvalls OK Eventor (SE)
30.12.17 I 19 IF:s Julmedel I 19 IF Eventor (SE)
30.12.17 I 19 IF:s Julsprint I 19 IF Eventor (SE)
30.12.17 Koll 2-4-6 #1 IL Koll Eventor
30.12.17 SkidO Träning 2 Östersunds OK Eventor (SE)
29.12.17 Marsipanløpet OL Toten-Troll Eventor
29.12.17 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
29.12.17 Romjuls gate-o Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
28.12.17 Hisøy Romjulssprint 2017 Hisøy OK Eventor
28.12.17 Pölder Sport Nattcup Etapp 3 OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
27.12.17 Kylklampen deltävling 4 Kils OK Eventor (SE)
27.12.17 Landehofs Nattcup Etapp 4 OK Landehof Eventor (SE)
26.12.17 2.juledagsløpet Kristiansand OK Eventor
26.12.17 Annandagsloppet i Valbo Valbo AIF Eventor (SE)
26.12.17 Annandags orientering Gotlands Bro OK Eventor (SE)
26.12.17 Annandagssprinten Vimmerby OK Eventor (SE)
26.12.17 Julserien, Etapp 4 Arboga OK Eventor (SE)
26.12.17 Romjulsløpet Stord Orientering Eventor
26.12.17 Skinksvängen 2017 Degerfors OK Eventor (SE)
26.12.17 Tøffen Larvik OK Eventor
26.12.17 Vaulens juleløp Stavanger Orienteringsklubb Eventor
26.12.17 Vintercup, Pan-Kristianstad OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
21.12.17 Julesprinten Ås IL Brikkesys
21.12.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 10 OK Orion Eventor (SE)
21.12.17 Skaraborg by Night IF Hagen Eventor (SE)
21.12.17 Torsdagsløp Desember Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.12.17 Vätterbygden by Night, deltävling 5 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
20.12.17 IL Leik innendørs KM IL Leik Brikkesys
20.12.17 MOF nattcup VK Uvarna Eventor (SE)
20.12.17 Vintercup 2 OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
20.12.17 Vinter-Jukola 9 Larvik OK Eventor
19.12.17 Nattcup nr 4 Nyköpings OK Eventor (SE)
19.12.17 OL-NV Natträning 4 Helsingborgs SOK Eventor (SE)
19.12.17 Treningsløp Neseskogen Ganddal IL Eventor
17.12.17 AdventOrient etapp 4 OK Silva Eventor (SE)
17.12.17 Julasletet OK Skogshjortarna Eventor (SE)
17.12.17 Jullöpet 2017 Trollhättans SK Eventor (SE)
17.12.17 Julserien, Etapp 3 Arboga OK Eventor (SE)
17.12.17 Sjusjørennet mellom Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
17.12.17 Vintercupen 2017-2018 Bockeboda-Baslinjen Härlövs IF Eventor (SE)
16.12.17 Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet IL GeoForm Eventor
16.12.17 KOK Zonträning Kalmar OK Eventor (SE)
16.12.17 Qpoolen Indoor Hässleholms OK Eventor (SE)
16.12.17 Sjusjørennet sprint Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
16.12.17 SkidO Träning 1 Östersunds OK Eventor (SE)
15.12.17 Elitveteranernas Julsprint Mösseberg Falköpings AIK OK Eventor (SE)
14.12.17 GOF NattCup Etapp 5 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
14.12.17 Natt 7:an Etapp 4 Skene Sim o IS Eventor (SE)
14.12.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 9 OK Orion Eventor (SE)
14.12.17 Pölder Sport Nattcup Etapp 2 Härlövs IF Eventor (SE)
14.12.17 Vätterbygden by night, deltävling 4 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
14.12.17 Veteran OL SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
14.12.17 Veteran-OL SAIK 2 Sävedalens AIK Eventor (SE)
13.12.17 Kylklampen 2017-2018 deltävling 3 OK Tyr Eventor (SE)
13.12.17 Midvinterduell etapp 2 Linköpings OK Eventor (SE)
13.12.17 Mila Stockholm by Night, #2 IFK Enskede Eventor (SE)
13.12.17 Nattcup 3 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
13.12.17 Nattløp, Njåskogen Ålgård Orientering Eventor
13.12.17 Sandefjord Christmas Cityrace Sandefjord OK Eventor
13.12.17 Skinkjakten - Le Grand Final Gotlands Bro OK Eventor (SE)
13.12.17 VBIL Nattløp 2017, Kalvøya Veritas BIL Brikkesys
13.12.17 Veteran-OL nr 13 Kristinehamns OK Eventor (SE)
13.12.17 Vintercupen deltävling 1 Sundsvalls OK Eventor (SE)
12.12.17 Nattcup 3 Trollhättans SOK Eventor (SE)
10.12.17 AdventOrient etapp 3 OK Silva Eventor (SE)
10.12.17 Julserien, Etapp 2 Arboga OK Eventor (SE)
10.12.17 Lusseloppet IK Uven Eventor (SE)
10.12.17 Nisseo-løp Vang OL Eventor
10.12.17 Skinkloppet OK Hierne Eventor (SE)
09.12.17 Høstkarusellen løp 3 - Sørmarka Stavanger Orienteringsklubb Eventor
09.12.17 Lucianatten 2017 Lessebo OK Eventor (SE)
09.12.17 Luciasprinten OK Älgen Eventor (SE)
09.12.17 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
09.12.17 SM Sport Vintercup #1 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
07.12.17 Bredaryds SOK Natt-cup 2 Bredaryds SOK Eventor (SE)
07.12.17 Landehofs Nattcup Etapp 3 OK Landehof Eventor (SE)
07.12.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 8 OK Orion Eventor (SE)
07.12.17 Skaraborg by Night OK Skogsstjärnan Eventor (SE)
07.12.17 Stafettpoeng OG karusellen Brikkesys
06.12.17 Löpex Vinterserie 2017-18, deltävling 2 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
06.12.17 Skinkjakten - Deltävling 3 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
06.12.17 Veritas nattløp Korsvoll Veritas BIL Brikkesys
06.12.17 Veteran-OL nr 12 Kristinehamns OK Eventor (SE)
06.12.17 Vinterjukola 7 Porsgrunn OL Eventor
05.12.17 LiU Night Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
05.12.17 OK Tor - Veteran-OL(Grötavlslutning) OK Tor Eventor (SE)
05.12.17 OL-NV Natträning 3 Helsingborgs SOK Eventor (SE)
05.12.17 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås IL Brikkesys
05.12.17 Urb-O løp 3 Fellesstart Varegg Fleridrett Eventor
03.12.17 AdventOrient etapp 2 OK Silva Eventor (SE)
03.12.17 Julserien, Etapp 1 Arboga OK Eventor (SE)
02.12.17 Nordcupen #5 - sista deltävlingen med prisutdelningen! Täby OK Eventor (SE)
02.12.17 OSI/GeoForm Rankingløp 27 Oslostudentenes IK Eventor
02.12.17 Røsskleivaløpet OK Skeidi Eventor
02.12.17 Träningstävling Stigsökarna Eventor (SE)
30.11.17 GOF NattCup Etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
30.11.17 KOK Trimtex Coca-Cola cup, løp 2 Kristiansand OK Eventor
30.11.17 Närnatt Cup, etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
30.11.17 Natt 7:an Etapp 3 Rydboholms SK Eventor (SE)
30.11.17 Natt-KM Nyköpings OK Eventor (SE)
30.11.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 7 Karlskrona SOK Eventor (SE)
30.11.17 Torsdagsløp November Stavanger Orienteringsklubb Eventor
30.11.17 Vätterbygden by night - deltävling 2 Jönköpings OK Eventor (SE)
30.11.17 Veteran OL Backavallen Tolered-Utby Ol-klubb Eventor (SE)
29.11.17 Kylk(l)ampen 2017-2018 Deltävling 2 Sisu Forshaga SK Eventor (SE)
29.11.17 Midvinterduell etapp 1 Linköpings OK Eventor (SE)
29.11.17 Nattløp - Gausel Stavanger Orienteringsklubb Eventor
29.11.17 Veritas Nattløp Frognerparken Veritas BIL Brikkesys
29.11.17 Veteran-OL nr 11 Kristinehamns OK Eventor (SE)
28.11.17 Nattcup 2, Vänersborgs SK Vänersborgs SK Eventor (SE)
27.11.17 Skinkjakten - Deltävling 2 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
26.11.17 AdventOrient etapp 1 OK Silva Eventor (SE)
26.11.17 Herkules Stuglopp FK Herkules Eventor (SE)
26.11.17 Löpex Vinterserie deltävling 1 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
26.11.17 Tjustalliansens Vintercup 1 Västerviks OK Eventor (SE)
25.11.17 Adventstöpet 2017 Selånger SOK Eventor (SE)
25.11.17 Høstkarusell løp 2 - Kvernevik Stavanger Orienteringsklubb Eventor
25.11.17 Nordcupen #4 Järfälla OK Eventor (SE)
25.11.17 OSI/GeoForm Rankingløp 26 IL GeoForm Eventor
25.11.17 Tøffen/Tøffelen Hamar Hamar OK Eventor
23.11.17 Landehofs Nattcup Etapp 2 OK Landehof Eventor (SE)
23.11.17 Nattcup 4 OL Toten-Troll Eventor
23.11.17 Skaraborg by night Falköpings AIK OK Eventor (SE)
23.11.17 Vätterbygden by night deltävling 1 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
22.11.17 MOF Nattcup #3 Njurunda OK Eventor (SE)
22.11.17 Skinkjakten - Deltävling 1 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
22.11.17 Veritas Nattløp Spira OBIK Orientering Brikkesys
22.11.17 Veteran-OL nr 10 Kristinehamns OK Eventor (SE)
22.11.17 Vinter-Jukola 5 OK Skeidi Eventor
21.11.17 IKS Veterantävling IK Standard Eventor (SE)
21.11.17 Nattcup nr 2 OK Måsen Eventor (SE)
21.11.17 OL-NV Natträning 2 FK Boken Eventor (SE)
21.11.17 SkidOlandslagsrace I 19 IF Eventor (SE)
21.11.17 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås IL Brikkesys
19.11.17 Höstrusket Örkelljunga FK Eventor (SE)
19.11.17 OK Alehofs öppna ultralång KM OK Alehof Eventor (SE)
19.11.17 Skinkskubbet OK Skogsfalken Eventor (SE)
19.11.17 Viken Indoor, Etapp 2 OK Pers Lärjungar Eventor (SE)
18.11.17 Fakiren Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
18.11.17 Festsprinten OK Jösse Eventor (SE)
18.11.17 IL Leik vintertrening 4 IL Leik Brikkesys
18.11.17 Jagersprinten NOF Brikkesys
18.11.17 Nordcupen #3 Waxholms OK Eventor (SE)
18.11.17 OSI/GeoForm Rankingløp 25 IL GeoForm Eventor
18.11.17 Treningsløp Eiker OL Brikkesys
18.11.17 Vinterkarusell EOK LØP 1 Egersund OK Eventor
17.11.17 OK Gränsen natt-orientering OK Gränsen Eventor (SE)
16.11.17 Bredaryds SOK Natt-cup 1 Bredaryds SOK Eventor (SE)
16.11.17 GOF NattCup Etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
16.11.17 KOK Trimtex Coca-Cola cup, løp 1 Kristiansand OK Eventor
16.11.17 Natt 7:an Etapp 2 OK Tranan Eventor (SE)
16.11.17 Nattcup 3 OL Toten-Troll Eventor
16.11.17 Veteranträning Kungälvs OK Eventor (SE)
16.11.17 Vikingafejden Västerås SOK Eventor (SE)
15.11.17 Mila Stockholm by Night, #1 Centrum OK Eventor (SE)
15.11.17 Nattcup 2 Bergen TIF Viking Eventor
15.11.17 Nattløp, Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) Eventor
15.11.17 VBIL nattløp Hval-Grønnlia Veritas BIL Brikkesys
15.11.17 Veteran-OL nr 9 Kristinehamns OK Eventor (SE)
15.11.17 Vinter-Jukola 4 Larvik OK Eventor
14.11.17 Nattcup 1 Trollhättans SOK Eventor (SE)
14.11.17 Nattcup nr 1 Nyköpings OK Eventor (SE)
14.11.17 Norrnatt 171114 Forsa OK Eventor (SE)
14.11.17 Nyköpings OK Veterantävling Nyköpings OK Eventor (SE)
12.11.17 Novembertävlingarna, långdistans Skarpnäcks OL Eventor (SE)
12.11.17 O-event, dag 3, Zoorientering IK Ymer Eventor (SE)
12.11.17 SI Klubbmesterskap, SI hytta Sandnes IL (Rogaland) Eventor
11.11.17 Høstkarusell løp1 - Krossberg Stavanger Orienteringsklubb Eventor
11.11.17 Kolmårdensprinten, Etapp 1 OK Kolmården Eventor (SE)
11.11.17 Kolmårdensprinten, Etapp 2, endast landslagsklasserna OK Kolmården Eventor (SE)
11.11.17 Nordcupen etapp 2 Sundbybergs IK Eventor (SE)
11.11.17 Novembertävlingarna, medeldistans Skarpnäcks OL Eventor (SE)
11.11.17 O-event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF Eventor (SE)
11.11.17 Öppet KM Kortdistans Dag Västerås SOK Eventor (SE)
11.11.17 OSI/GeoForm Rankingløp 24 Oslostudentenes IK Eventor
11.11.17 Rørholtmarka Rundt OK Skeidi Eventor
11.11.17 Trening lørdag Eiker OL Brikkesys
10.11.17 O-event, dag 1, Sprint by Night Borås GIF Eventor (SE)
10.11.17 Öppet KM Kortdistans Natt Västerås SOK Eventor (SE)
09.11.17 Hu og Hei by Night NTNUI Orientering Brikkesys
09.11.17 Landehofs Nattcup Etapp 1 OK Landehof Eventor (SE)
09.11.17 Nattcup 2 OL Toten-Troll Eventor
09.11.17 Öppen träning i Karlslund Centrum OK Eventor (SE)
09.11.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 4 OK Orion Eventor (SE)
09.11.17 Veteran-OL Kjula IF Eventor (SE)
08.11.17 IL Leik vintertrening 3 IL Leik Brikkesys
08.11.17 MOF Nattcup #2 Kovlands IF Eventor (SE)
08.11.17 Nattcup - løp 4 Gaustad Veritas BIL Brikkesys
08.11.17 Veteran-OL nr 8 Kristinehamns OK Eventor (SE)
08.11.17 Vinterjukola løp 3 Skien OK Eventor
07.11.17 Natt-KM OKK och GTNC-1 OK Klemmingen Eventor (SE)
07.11.17 Nattserien Ärla IF Eventor (SE)
07.11.17 Norrnatt 171107 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
07.11.17 Novemberträning - Gåsen Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
07.11.17 OK Tor - Veteran-OL OK Tor Eventor (SE)
07.11.17 OL-NV Natträning 1 FK Boken Eventor (SE)
07.11.17 Urb-O løp 1 individuell start Varegg Fleridrett Eventor
05.11.17 Frostsprinten Røyken O-lag Brikkesys
05.11.17 Graneløpet IK Grane Arendal Orientering Eventor
05.11.17 Höstlunken Snättringe SK Eventor (SE)
05.11.17 Korten OK Tyr Eventor (SE)
05.11.17 Öppen MTBO-träning NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
04.11.17 Grankvistløpet Østmarka OK Brikkesys
04.11.17 Høstgampen Hedrum OL Eventor
04.11.17 IL Leik vintertrening 2 IL Leik Brikkesys
04.11.17 Kneskjælven BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
04.11.17 Lången OK Tyr Eventor (SE)
04.11.17 LØRDAGSTRENING 1 Eiker OL Brikkesys
04.11.17 MtbO Rodhenloppet OK Rodhen Eventor (SE)
04.11.17 OSI/GeoForm Rankingløp 23 IL GeoForm Eventor
04.11.17 Rodhenloppet OK Rodhen Eventor (SE)
04.11.17 Svartåfejden Mjölby OK Eventor (SE)
04.11.17 TROLLNATTA og NATT-O-TOGET IL Koll Brikkesys
04.11.17 Uddevallatrofén, patrulltävling Uddevalla OK Eventor (SE)
03.11.17 KM-Natt för MOK & OKK, Krets-Natt för SÖ Kretsen Malmö OK Eventor (SE)
02.11.17 Natt 7:an Etapp 1 OK Orinto Eventor (SE)
02.11.17 Nattcup 1 OL Toten-Troll Eventor
02.11.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 3 OK Orion Eventor (SE)
02.11.17 POL-Snapen Mariestads FK Eventor (SE)
02.11.17 Veteran-OL Alingsås OK Skogshjortarna Eventor (SE)
01.11.17 Bygdøy nattløp Veritas BIL Brikkesys
01.11.17 Halloween-natten OK Djerf Eventor (SE)
01.11.17 KKC #6 NTNUI Orientering Brikkesys
01.11.17 Nattløp Neseskogen Ganddal IL Eventor
01.11.17 Veteran-OL nr 7 Kristinehamns OK Eventor (SE)
01.11.17 Vinterjukola 2. løp Sandefjord OK Eventor
31.10.17 Heimdal runde 2 NTNUI Orientering Brikkesys
31.10.17 HVGS testløp NTNUI Orientering Brikkesys
31.10.17 Inofficiella Öppna Rumpmas Natt-KM Avesta OK Eventor (SE)
31.10.17 Natt-serien Kjula IF Eventor (SE)
31.10.17 Norrnatt Ljusdals OK Eventor (SE)
29.10.17 Høstkarusell 3 (Flex-o-løp) Haugesund IL Orientering Eventor
29.10.17 Langtur'n Eidskog OL Eventor
29.10.17 Skogis Cup nr 10 Garda OK Eventor (SE)
29.10.17 Smålandskavlen, öppna klasser SOK Aneby Eventor (SE)
29.10.17 Trondheim Urban Wing OK Brikkesys
28.10.17 HARDHAUSEN Sandnes IL (Rogaland) Eventor
28.10.17 Huldertrampen Løten o-lag Eventor
28.10.17 IL Leik vintertrening 1 IL Leik Brikkesys
28.10.17 Klubbmasterskap mellomdistanse Byåsen IL Orientering Brikkesys
28.10.17 Klubbmasterskap Sprint Byåsen IL Orientering Brikkesys
28.10.17 Nordcupen #1 Attunda OK Eventor (SE)
28.10.17 OSI/GeoForm Rankingløp 22 Oslostudentenes IK Eventor
28.10.17 Skiensmila Skien OK Eventor
28.10.17 SKK Västmanland Höstting Hallstahammars OK Eventor (SE)
28.10.17 Skotselv sprint Eiker OL Brikkesys
28.10.17 Smålandskavlen SOK Aneby Eventor (SE)
28.10.17 UKAsprinten NTNUI Orientering Brikkesys
27.10.17 Haninge MTBO Natt ABCD-Cupen Haninge SOK Eventor (SE)
27.10.17 Haningenatten Haninge SOK Eventor (SE)
27.10.17 Nattløpet i Grimstad 2017 IL Imås Eventor
27.10.17 Nattungdomsmatch OK Skogshjortarna Eventor (SE)
27.10.17 Ungdomskretsavslutning Falköpings AIK OK Eventor (SE)
26.10.17 KKC#5 Ammetåka NTNUI Orientering Brikkesys
26.10.17 Närnatt Cup, etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
26.10.17 POL-Högaliden Hjobygdens OK Eventor (SE)
26.10.17 Torsdagsløp Oktober Stavanger Orienteringsklubb Eventor
26.10.17 Veteran-OL Sala OK Eventor (SE)
26.10.17 Veteran-Ol avslutningen IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
26.10.17 Veteranorientering VO Västerviks OK Eventor (SE)
25.10.17 MOFs Nattcup Deltävling 1 Sundsvalls OK Eventor (SE)
25.10.17 Nattjakta Åmotfors OK Eventor (SE)
25.10.17 Tanumskogen Veritas BIL Brikkesys
25.10.17 Treningsløp #16 (natt-O-nsdag) Ås IL Brikkesys
25.10.17 Veteran-OL nr 6 Kristinehamns OK Eventor (SE)
25.10.17 Vinterjukola 1 Porsgrunn OL Eventor
24.10.17 Dala Veteran OL 17-10 Kvarnsveden Kvarnsvedens GOIF OK Eventor (SE)
24.10.17 Finding Lights (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
24.10.17 Hjalmarkarusellen 4 Skien OK Eventor
24.10.17 KM, natt OK Vilse 87 Eventor (SE)
24.10.17 Nattugla Løp 3 Ringerike OL Eventor
24.10.17 Norrnatt 171024 Forsa OK Eventor (SE)
24.10.17 Peking night deltävling 4 OK Denseln Eventor (SE)
23.10.17 Skumringskampen, finale Røyken O-lag Brikkesys
22.10.17 Helg utan älg, Etapp 2, medel Gotlands Bro OK Eventor (SE)
22.10.17 Høstkarusell 2 (Flex-o-løp) Haugesund IL Orientering Eventor
22.10.17 Höstserien 4 IFK Umeå Eventor (SE)
22.10.17 Oktoberracet OK Enen Eventor (SE)
22.10.17 Tranåsträffen Sol Tranås Eventor (SE)
22.10.17 Vilselöpet OK Vilse 87 Eventor (SE)
21.10.17 Baltic Junior Cup, stafett, individuella öppna klasser FK Göingarna Eventor (SE)
21.10.17 Blodslitet 2017 Fredrikstad SK Eventor
21.10.17 Blodslitet 2017 eliteklasser Fredrikstad SK Eventor
21.10.17 Helg utan älg, Etapp 1, lång Gotlands Bro OK Eventor (SE)
21.10.17 IFK Göteborgs Höstbudkavlen IFK Göteborg Eventor (SE)
21.10.17 IFK Göteborgs Höstbudkavlen, individuella öppna klasser IFK Göteborg Eventor (SE)
21.10.17 MedelSprint Eslövs FK Eventor (SE)
21.10.17 OS/GeoForm Rankingløp 21 IL GeoForm Eventor
21.10.17 Vallesprinten Istrums SK Eventor (SE)
20.10.17 Axvallanatta Istrums SK Eventor (SE)
20.10.17 Nacka by Night, med Motionsorientering OK Ravinen Eventor (SE)
20.10.17 Nattsnurr / Yöpyöriä Seskarö IF Eventor (SE)
20.10.17 Siljanskrets Natt IK Jarl Rättvik Eventor (SE)
19.10.17 GOF NattCup Etapp 2 Frölunda OL Eventor (SE)
19.10.17 Hagabys öppna Natt-KM Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
19.10.17 Höstserien 3 IFK Umeå Eventor (SE)
19.10.17 Klubbmesterskap natt - Tyrving AB Karusellen Brikkesys
19.10.17 Nattcup TGOK Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
19.10.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 1 OK Orion Eventor (SE)
19.10.17 Pollicup finale OK Skeidi Eventor
19.10.17 POL-Rankås Hjobygdens OK Eventor (SE)
19.10.17 Sörgården Jönköpings OK Eventor (SE)
19.10.17 Veteran-O Göteborg OK Orinto Eventor (SE)
19.10.17 Veteranorientering Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
18.10.17 IFK Moras Öppna Natt-KM IFK Mora OK Eventor (SE)
18.10.17 KKC#4 - Jaktstart NTNUI Orientering Brikkesys
18.10.17 MIL - lommelyktløp Snellmyra Melhus IL Orientering Brikkesys
18.10.17 Närnatt Cup, etapp 2 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
18.10.17 Nattcup 1 Bergen Fana IL Eventor
18.10.17 Nattjakta Koppom OK Hierne Eventor (SE)
18.10.17 Treningsløp #15 (natt-O-nsdag) Ås IL Brikkesys
18.10.17 Veteran -OL Alingsås OK Skogshjortarna Eventor (SE)
18.10.17 Veteran-OL nr 5 Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.10.17 Dala Veteran OL Stora Tuna OK Eventor (SE)
17.10.17 Finding Lights (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
17.10.17 Hjalmarkarusellen 3 Skien OK Eventor
17.10.17 Nattugla Løp 2 Ringerike OL Eventor
17.10.17 Norrnatt 171017 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
17.10.17 Peking Night - Deltävling 3 NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
17.10.17 Sauejordet Veritas BIL Brikkesys
17.10.17 SprintCup 2017 3 av 4 Gällstadbygdens SOK Eventor (SE)
17.10.17 Veteranorientering OK Måsen Eventor (SE)
16.10.17 KKC#4-prolog NTNUI Orientering Brikkesys
16.10.17 Malvik Nattløp Vikhammeråsen Malvik IL Brikkesys
16.10.17 Skumringskampen løp 4 Asker Skiklubb Eventor
16.10.17 Skumringskampen løp 4 Asker SK Brikkesys
15.10.17 2-Mila Asker Skiklubb Eventor
15.10.17 Daladubbeln, individuella öppna klasser söndag Korsnäs IF OK Eventor (SE)
15.10.17 Daladubbeln, patrull Korsnäs IF OK Eventor (SE)
15.10.17 Fräknefejden Ljungskile FK Eventor (SE)
15.10.17 Hedjakten, partävling Lunds OK Eventor (SE)
15.10.17 Høstkarusell 1 (Flex-o-løp) Haugesund IL Orientering Eventor
15.10.17 Höstserien 2 Vännäs OK Eventor (SE)
15.10.17 KM Vittjärvs IK Eventor (SE)
15.10.17 Lillomarka Nord/Sør Oslostudentenes IK Eventor
15.10.17 Marummila Sandefjord OK Eventor
15.10.17 Skogis Cup nr 9 Garda OK Eventor (SE)
15.10.17 SprintKM MtbO Lunds OK Eventor (SE)
14.10.17 AAOK karusellen løp 11 - Stafett Øyestad IF allianse Eventor
14.10.17 AAOK Karusel løp 11 - individuelt Øyestad IF allianse Eventor
14.10.17 Daladubbeln, individuella öppna klasser lördag Karlsbyhedens OK Eventor (SE)
14.10.17 Daladubbeln, stafett Korsnäs IF OK Eventor (SE)
14.10.17 O-åtter nr.8 IL Leik IL Leik Brikkesys
14.10.17 Rondslitet Rond OL Eventor
14.10.17 Solbergfjell Værste Eiker OL Brikkesys
14.10.17 Växjö OK, medel Växjö OK Eventor (SE)
13.10.17 Älghornsnatten Målilla OK Eventor (SE)
13.10.17 Harry Lagerts Nattcup 2017 Finale Nydalens SK Eventor
13.10.17 KM Natt AAOK / VAOK IF Trauma Eventor
13.10.17 Revinge by night Lunds OK Eventor (SE)
12.10.17 EM-Natt Eiker OL Brikkesys
12.10.17 GOF NattCup Etapp 1 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
12.10.17 GOK VetranOL, Garpe; 2017-10-12 Gamleby OK Eventor (SE)
12.10.17 Höstserien 1 Vännäs OK Eventor (SE)
12.10.17 Natt-Cup IFK Linköpings OS Eventor (SE)
12.10.17 Pollicup 3 OK Skeidi Eventor
12.10.17 POL-Lidköping Hjobygdens OK Eventor (SE)
12.10.17 Roslagsveteranerna Attunda OK Eventor (SE)
12.10.17 Veteran-OL Boxholms OK Eventor (SE)
12.10.17 Veteran-OL tävling 19 Almby IK Eventor (SE)
11.10.17 KKC Bratsberg NTNUI Orientering Brikkesys
11.10.17 Närnatt Cup, etapp 1 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.10.17 NATTJAKTA 2017 #3 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
11.10.17 Nattløp Våttåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
11.10.17 Raumar nattløp Raumar Orientering Eventor
11.10.17 SkolDM Medelpad 2017 Sundsvalls OK Eventor (SE)
11.10.17 Treningsløp #14 (nattonsdag) Ås IL Brikkesys
11.10.17 Vet-OL Trollhättan Trollhättans SOK Eventor (SE)
10.10.17 Dala-Veteran OL Leksands OK Eventor (SE)
10.10.17 Nattugla Løp 1 Ringerike OL Eventor
10.10.17 Norrnatt + KM Natt Ljusdals OK Eventor (SE)
10.10.17 Peking Night deltävling 2 Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
10.10.17 SprintCup 2017 2 av 4 Gällstadbygdens SOK Eventor (SE)
10.10.17 Tisdags-OL Hagenstugan IF Hagen Eventor (SE)
09.10.17 Skumringskampen løp 3 Asker SK Brikkesys
08.10.17 25mannamedeln IFK Tumba SOK Eventor (SE)
08.10.17 Falkdrevet OK Skogsfalken Eventor (SE)
08.10.17 Torslundssprinten Hjärnarps OL Eventor (SE)
07.10.17 25manna, individuella öppna klasser Tullinge SK Eventor (SE)
07.10.17 Falkdrevet OK Skogsfalken Eventor (SE)
07.10.17 Hu&Hei Gampeløpet NTNUI Orientering Brikkesys
07.10.17 Løp 24 - Rotvoll Toilløpet MNSBIK Brikkesys
07.10.17 OSI/GeoForm Rankingløp 19 Oslostudentenes IK Eventor
06.10.17 Hu&Hei Snuskeløpet NTNUI Orientering Brikkesys
06.10.17 KM nattorientering OK Skøynar Eventor
06.10.17 Östra Natt del 5 Haparanda OK Eventor (SE)
05.10.17 25-mannaträning / klubbträning Östra Husby Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
05.10.17 Nattcup Linköpings OK Eventor (SE)
05.10.17 Nattløp Årbogen vest Eiker OL Brikkesys
05.10.17 Pollicup 2 OK Skeidi Eventor
05.10.17 POL-Sisustugan Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
05.10.17 Roslagsveteranerna 5 okt i Sigtuna Sigtuna OK Eventor (SE)
05.10.17 Veteran OL Sjövalla FK Eventor (SE)
05.10.17 Veteran-OL Linköpings OK Eventor (SE)
05.10.17 Veteran-Ol Bågskyttebanan IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
05.10.17 Veteran-OL tävling 18 Askersunds OK Eventor (SE)
05.10.17 Vet OL Eskilstuna OL Eventor (SE)
04.10.17 25-mannaträning Almby IK Eventor (SE)
04.10.17 Byåsennatta Byåsen IL Orientering Brikkesys
04.10.17 Harry Lagerts Nattcup 2017 Bonusløp Nydalens SK Eventor
04.10.17 Nattjakta 2 Edanenäset OK Mangen Eventor (SE)
04.10.17 Rolles nattcup, Etapp 2 Kristinehamns OK Eventor (SE)
04.10.17 Skolemesterskap O-løp Luftkrigsskolen Brikkesys
03.10.17 Dala Veteran-OL Dalaportens OL Eventor (SE)
03.10.17 Hjalmarkarusellen 2 Skien OK Eventor
03.10.17 Løp 24 - KM natt, Strindamarka MNSBIK Brikkesys
03.10.17 Nattløp - Maskinisten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
03.10.17 Norrnatt 171003 Forsa OK Eventor (SE)
03.10.17 ÖOK Nattseri 3 Östersunds OK Eventor (SE)
03.10.17 Peking Night deltävling1 Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
03.10.17 SprintCup 2017 1 av 4 Ulricehamns OK Eventor (SE)
03.10.17 Tisdags-OL Karstorp IF Hagen Eventor (SE)
03.10.17 Veteran-OL Trosabygdens OK Eventor (SE)
02.10.17 ABIK R15 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
02.10.17 Klubbranking 8 Bakkebø/Lagård Egersund OK Eventor
02.10.17 Malvik Nattløp Sekkhølet Malvik IL Brikkesys
01.10.17 Finspångsorienteringen Finspångs SOK Eventor (SE)
01.10.17 Fjellgeita Emblem Emblem IL Eventor
01.10.17 Göingeträffen Hässleholms OK Eventor (SE)
01.10.17 Höstträffen, Gotland Garda IK Eventor (SE)
01.10.17 Jaktprøven Freidig Eventor
01.10.17 Kjulaorienteringen Kjula IF Eventor (SE)
01.10.17 Midälvastaffetten Kovlands IF Eventor (SE)
01.10.17 Midälva staffetten öppna klasser Kovlands IF Eventor (SE)
01.10.17 O-karusell 7, åpen ultralangdistanse Verdal OK Eventor
01.10.17 OK Gisle OK Gisle Eventor (SE)
01.10.17 Ringreven Ringsaker OK Eventor
01.10.17 Ringreven individuelt Ringsaker OK Eventor
01.10.17 Skärmjakten, dag 2, medel HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
01.10.17 SM Stafett OL-Skytte Häverödals SK Eventor (SE)
01.10.17 Tour de Orientering, Dag 3 Ålgård Orientering Eventor
01.10.17 Ungdomens 5-Dagars Etapp 5 Vaggeryds SOK Eventor (SE)
01.10.17 Ungdomsserie BDOF, E5 Brattås CK Eventor (SE)
01.10.17 Ungdomsserien Målilla OK Eventor (SE)
01.10.17 Ungdomsstafetten i Skåne Hässleholms OK Eventor (SE)
01.10.17 Upplandscupsfinalen Rasbo IK Eventor (SE)
01.10.17 Vargsöndan OK Flundrehof Eventor (SE)
30.09.17 4-klubbsmatch no 4 Trosabygdens OK Eventor (SE)
30.09.17 Älgots cup, final Hässleholms OK Eventor (SE)
30.09.17 Ärlaträffen Ärla IF Eventor (SE)
30.09.17 Äventyrsorientering SOK Träff Eventor (SE)
30.09.17 DM, natt, Västerbotten Högåkers OK Eventor (SE)
30.09.17 DM, sprint, Västerbotten Högåkers OK Eventor (SE)
30.09.17 Dubbelfajten (nationell individuell tävling) Garphyttans IF Eventor (SE)
30.09.17 Dubbelfajten (patrulltävling) Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
30.09.17 Ekorren Cup Linköpings OK Eventor (SE)
30.09.17 Furugampen 2017 Hamar OK Eventor
30.09.17 Gustavsbergs OK Gustavsbergs OK Eventor (SE)
30.09.17 Kjempesprekken Oslostudentenes IK Eventor
30.09.17 Løp 23, Trolla MNSBIK Brikkesys
30.09.17 Motionsorientering i Upplands Väsby Väsby OK Eventor (SE)
30.09.17 Mtbo, Änggårdsracet höst Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
30.09.17 OL-skytte SM Klassisk, World Cup 8, Svenska Cupen Vallentuna-Össeby OL Eventor (SE)
30.09.17 Öviksmästerskapet Sidensjö IK Eventor (SE)
30.09.17 Porsgrunn City Race Porsgrunn OL Eventor
30.09.17 Skärmjakten, dag 1, lång HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
30.09.17 Tour de Orientering, Dag 1 Ålgård Orientering Eventor
30.09.17 Tour de Orientering, Dag 2 Ålgård Orientering Eventor
30.09.17 Vänersborgsmedeln Vänersborgs SK Eventor (SE)
29.09.17 DM, natt, Medelpad Kovlands IF Eventor (SE)
29.09.17 KM-natt, Telemark Porsgrunn OL Eventor
29.09.17 OL-skytte Sprint, World Cup och Svenska Cupen Vallentuna-Össeby OL Eventor (SE)
29.09.17 Öppet Skaraborgsmästerskap, natt Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
29.09.17 ÖstraNatt, etapp 4, Kalix OK Vargen Eventor (SE)
28.09.17 DOK:s motions-OL Bruksskolan Degerfors Degerfors OK Eventor (SE)
28.09.17 Klubbmesterskap NTNUI RullO NTNUI Orientering Brikkesys
28.09.17 MIL O6`er løp 6 Melhus IL Orientering Brikkesys
28.09.17 Motionsorientering 28 sep Umeå OK Eventor (SE)
28.09.17 Nattcup OKS OK Skogsströvarna Eventor (SE)
28.09.17 nattløp Hoensmarka Eiker OL Brikkesys
28.09.17 Nattpotta / Østmarka-karusellen 12 Østmarka OK Eventor
28.09.17 Østmarkakarusell12_Nattpotta Østmarka OK Brikkesys
28.09.17 POL Istrum Hjobygdens OK Eventor (SE)
28.09.17 Pollicup 1 OK Skeidi Eventor
28.09.17 Råby Recet 2017 Västerås SOK Eventor (SE)
28.09.17 Råtasskarusellen 2017 # 14 Indre Østfold OK Eventor
28.09.17 SO-Cup Løp 10 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
28.09.17 Veteran-OL Jönköpings OK Eventor (SE)
28.09.17 Veteran-OL tävling 17 KFUM Örebro OK Eventor (SE)
27.09.17 Gimse by Night, fellesstart Melhus IL Orientering Brikkesys
27.09.17 Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3 Nydalens SK Eventor
27.09.17 Longyearbyen 27 09 2017 Svalbard Turn Eventor
27.09.17 Natti-Natti IFK Enskede Eventor (SE)
27.09.17 Natti-Natti, Motionsorientering IFK Enskede Eventor (SE)
27.09.17 Nattjakta 1 Eidskog OL Eventor
27.09.17 Rolles nattcup, Etapp 1 Kristinehamns OK Eventor (SE)
27.09.17 Sørlandskarusellen Birkenes IL Eventor
27.09.17 Treningsløp #13 Ås IL Brikkesys
26.09.17 Åpen 25-mannatest Halden SK Eventor
26.09.17 Ärla IF Veteran-OL Ärla IF Eventor (SE)
26.09.17 Dalaveteran OL 2017-09-26 Säterbygdens OK Eventor (SE)
26.09.17 Hjalmarkarusellen 1 Skien OK Eventor
26.09.17 Løp 22 Festningen MNSBIK Brikkesys
26.09.17 Nattløp Remarka Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
26.09.17 Natt sprint - Bodøsjøen skole Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
26.09.17 Norrnatt 170926 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
26.09.17 ÖOK Nattserie 2 Östersunds OK Eventor (SE)
26.09.17 Skumringskampen, løp 2 - Sturlanatta Sturla, IF Eventor
26.09.17 Sprintcupfinale Bergen IL Gneist Brikkesys
26.09.17 Tisdags-OL Skultorp OK P4 Eventor (SE)
26.09.17 Vestfold Høstcup 7 Hedrum OL Eventor
25.09.17 Klubbmesterskap - Bogafjell Ganddal IL Eventor
25.09.17 Klubbranking 7 Tengs Egersund OK Eventor
25.09.17 Malvik Treningsløp 18 Stavsjøen Malvik IL Brikkesys
25.09.17 Nordhordlandskarusellen Kvernbit IL Eventor
25.09.17 Vännäs OK Motionsorientering 15 i Vännäsby Vännäs OK Eventor (SE)
24.09.17 ABCD-cup - Söders Söders-Tyresö Eventor (SE)
24.09.17 Årungen rundt Ås IL Brikkesys
24.09.17 Bahcostafetten Lidköpings VSK Eventor (SE)
24.09.17 Bredareds medel Bredareds IF Eventor (SE)
24.09.17 Hallands OF:s Ungdomscup Final FK Friskus-Varberg Eventor (SE)
24.09.17 Hitta ut träning Forsa OK Eventor (SE)
24.09.17 Klubbmesterskap Fossekallen Fossekallen IL Brikkesys
24.09.17 KM Ultralang Storsteinnes IL Eventor
24.09.17 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK Eventor (SE)
24.09.17 Motionsorientering Umeå Umedalens IF Eventor (SE)
24.09.17 NM junior stafett Byåsen IL Eventor
24.09.17 NOK:s nationella Fagersta OK Eventor (SE)
24.09.17 SM, stafett Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
24.09.17 Tunevannet rundt Sarpsborg OL Eventor
24.09.17 Valbo AIF:s nationella, förlängd medel Valbo AIF Eventor (SE)
24.09.17 Veteran-SM, lång Motala AIF OL Eventor (SE)
23.09.17 Bahco Cup Lidköpings VSK Eventor (SE)
23.09.17 Bergslagsträffen Norbergs OK Eventor (SE)
23.09.17 BOKKERITTET 2017 og SprintCup finale Brandval/Kongsvinger OK Eventor
23.09.17 Flytrekamp - Orientering Luftkrigsskolen Brikkesys
23.09.17 KM Natt Storsteinnes IL Eventor
23.09.17 Kraftløpet Eidsvoll OL Eventor
23.09.17 MTBO-cupen Gotland 6 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
23.09.17 O-idol og Norgescup finale sr-jr Orkanger IF Eventor
23.09.17 OK Österåker OK Österåker Eventor (SE)
23.09.17 OS/GeoForm Rankingløp 17 IL GeoForm Eventor
23.09.17 Österåkerskavlen OK Österåker Eventor (SE)
23.09.17 Saltendilten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
23.09.17 SM, medel, final Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
23.09.17 SM, medel, final, publiktävling OK Tisaren Eventor (SE)
23.09.17 Ungdomsseriefinal Blekinge OK Orion Eventor (SE)
23.09.17 Valbo AIF:s nationella, medel Valbo AIF Eventor (SE)
23.09.17 Veteran-SM, medel Motala AIF OL Eventor (SE)
22.09.17 Eikernatta Eiker OL Eventor
22.09.17 Natt-Njudung OK Njudung Eventor (SE)
22.09.17 Norgescup sprint sr-jr Byåsen IL Eventor
22.09.17 ÖstraNatt Seskarö Seskarö IF Eventor (SE)
22.09.17 Skøynarkarusell nattløp OK Skøynar Brikkesys
22.09.17 SM, medel, kval OK Tisaren Eventor (SE)
22.09.17 Veteran-SM, sprint Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
21.09.17 DOK:s motions-OL Viken Degerfors OK Eventor (SE)
21.09.17 IF Rune/OK Tor Veteran OL OK Tor Eventor (SE)
21.09.17 Motions-OL Kristinehamns OK Eventor (SE)
21.09.17 Motionsorientering Natt 21 september Stöcksjö IS Eventor (SE)
21.09.17 Østmarka-karusellen 11 Østmarka OK Brikkesys
21.09.17 POL-Norra Skogen SOK Träff Eventor (SE)
21.09.17 Råtasskarusellen 2017 # 13 Indre Østfold OK Eventor
21.09.17 Roslagsveteranerna OK Rodhen Eventor (SE)
21.09.17 Skogskarlarnas Natt 2017 Frösö IF Eventor (SE)
21.09.17 SO-Cup løp 9 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.09.17 Veteran-OL Göteborg IK Stern Eventor (SE)
21.09.17 Veteran ol i Kolgränna Bottnaryds IF Eventor (SE)
21.09.17 Veteran-OL tävling 16 OK Alferna Eventor (SE)
21.09.17 VOL 15 Selånger SOK Eventor (SE)
20.09.17 ABCD-cupen 2017, MTBO Uppland, Uppsala OK Rodhen Eventor (SE)
20.09.17 Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 2 Nydalens SK Eventor
20.09.17 Hedmarken Natt Køpp og KM OL Vallset/Stange Eventor
20.09.17 Luffarligan Järfälla OK Eventor (SE)
20.09.17 Motionsorientering - Borås 5 av 5 HT SOK 68 Eventor (SE)
20.09.17 Raumar o-karusell 12 Raumar Orientering Eventor
20.09.17 Skärmen Cup 4 OK Skärmen Eventor (SE)
20.09.17 SOK Natt-KM och närtävling natt Sundsvalls OK Eventor (SE)
20.09.17 Sørlandskarusellen/Balchens Minneløp OK Sør Eventor
20.09.17 Treningsløp #12 Ås IL Brikkesys
20.09.17 Veteran-OL nr 1 Kristinehamns OK Eventor (SE)
19.09.17 Dalarnas veteran-OL IFK Mora OK Eventor (SE)
19.09.17 FOK:s Höstcup Etapp 6 Falkenbergs OK Eventor (SE)
19.09.17 HIL Klubbkarusell 2017 - løp 10 - Gard/Kvala Haugesund IL Orientering Eventor
19.09.17 Løp21 - Østmarkneset MNSBIK Brikkesys
19.09.17 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
19.09.17 Motions-OL Stensta Kristinehamns OK Eventor (SE)
19.09.17 Nattløp Frigården Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
19.09.17 Norrnatt Ljusdals OK Eventor (SE)
19.09.17 Saltensprint 4 - Østbyen skole Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
19.09.17 Sörklubbs 16 Final - 170919 Söderhamns OK Eventor (SE)
19.09.17 Tisdags-OL Istrum IF Hagen Eventor (SE)
19.09.17 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
19.09.17 Vestfold Høstcup 6 Sandefjord OK Eventor
19.09.17 Veteran OL SMOL Strängnäs-Malmby OL Eventor (SE)
18.09.17 Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen Ganddal IL Eventor
18.09.17 Malvik Treningsløp 17 Vikhammervollen Malvik IL Brikkesys
18.09.17 Nordhordlandskarusellen Hordaland Eventor
18.09.17 Skumringskampen, løp 1 Røyken O-lag Brikkesys
18.09.17 Treningsløp Horve Egersund OK Eventor
18.09.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:14 i Vännäs Vännäs OK Eventor (SE)
18.09.17 VC IT IF Hagen Eventor (SE)
17.09.17 Arosträffen, dag 2, lång Västerås SOK Eventor (SE)
17.09.17 Attunda OK, dag 2, medel Attunda OK Eventor (SE)
17.09.17 Björkforskampen Björkfors GOIF Eventor (SE)
17.09.17 Blåbærløpet OL Tønsberg og omegn Eventor
17.09.17 Fyrklubbs FK Boken Eventor (SE)
17.09.17 Hjortsöndan OK Skogshjortarna Eventor (SE)
17.09.17 Høstsprinten Sunnmøre Emblem IL Eventor
17.09.17 KM lang AAOK/VAOK Hisøy OK Eventor
17.09.17 Kretsløp - Hetlandskogen Stavanger Orienteringsklubb Eventor
17.09.17 Mellomdistanse OL Vallset/Stange OL Vallset/Stange Eventor
17.09.17 MtbO, Falun; Sprint OK Kåre Eventor (SE)
17.09.17 OK Dellen träning OK Dellen Eventor (SE)
17.09.17 OL-touren Falun, dag 2, lång OK Kåre Eventor (SE)
17.09.17 Pilaboträffen i Anneberg Annebergs GIF Eventor (SE)
17.09.17 Skogis Cup nr 8 Garda OK Eventor (SE)
17.09.17 SM, lång, final Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
17.09.17 SM, lång, final, publiktävling, #2 KFUM Örebro OK Eventor (SE)
17.09.17 Södra Hallands Ungdomsserie Etapp 6 Halmstad OK Eventor (SE)
17.09.17 Sport8 Flex-O cup finale Gimle IF Eventor
17.09.17 Tour de Trondheim, Dag 3 NTNUI Eventor
17.09.17 Tour de Trondheim Langdistanse NTNUI Orientering Brikkesys
17.09.17 Trimtex Cup finale Ås IL Brikkesys
17.09.17 Ungdoms-SM, distriktsstafett Umeå OK Eventor (SE)
17.09.17 Västvärmland OKs Klubbmästerskap OK Mangen Eventor (SE)
16.09.17 Arosträffen, dag 1, medel Västerås SOK Eventor (SE)
16.09.17 Attunda OK, dag 1, lång Attunda OK Eventor (SE)
16.09.17 DM Medel MtbO Kils OK Eventor (SE)
16.09.17 HOK-rankingfinale 2017 IL Gular Eventor
16.09.17 hostlopet Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
16.09.17 Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16 Kolbotn og Skimt OL Eventor
16.09.17 Kalmarträffen Kalmar OK Eventor (SE)
16.09.17 Kretsløp Sprint Lagård Egersund OK Eventor
16.09.17 Løp 20 - Granåsen MNSBIK Brikkesys
16.09.17 Mariestads FK:s medel på Torsö Mariestads FK Eventor (SE)
16.09.17 MtbO, Falun OK Kåre Eventor (SE)
16.09.17 Nammo-cup 5 Finale Løten o-lag Eventor
16.09.17 NOK Ungdomsseriestafett Finspångs SOK Eventor (SE)
16.09.17 OL-touren Falun, dag 1, medel OK Kåre Eventor (SE)
16.09.17 Over Skauen Eiker OL Eventor
16.09.17 Sävedalens AIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
16.09.17 SM, lång, kval KFUM Örebro OK Eventor (SE)
16.09.17 SM, lång, kval, publiktävling, #1, medel KFUM Örebro OK Eventor (SE)
16.09.17 Sport8serien finale Indre Østfold OK Eventor
16.09.17 Tour de Trondheim, Dag 2 NTNUI Eventor
16.09.17 Tour de Trondheim Mellomdistanse NTNUI Orientering Brikkesys
16.09.17 Ungdoms-SM, lång Umeå OK Eventor (SE)
15.09.17 KM natt Hordaland Gneist, IL Eventor
15.09.17 Tour de Trondheim, Dag 1 NTNUI Eventor
15.09.17 Tour de Trondheim Sprint NTNUI Orientering Brikkesys
15.09.17 Ungdoms-SM, sprint Umeå OK Eventor (SE)
14.09.17 13 Fjellseter Øvre NTNU BIL Kilde
14.09.17 Asker ABC 6 Asker SK Brikkesys
14.09.17 Grenlandskarusellen løp 14 Skien OK Eventor
14.09.17 MIL Natt-O Skjetnemarka Melhus IL Orientering Brikkesys
14.09.17 Motions-OL och Krets Storängen OK Djerf Eventor (SE)
14.09.17 Motionsorientering Tyrstugan OK Tyr Eventor (SE)
14.09.17 Nordmarkskarusellen ekstra 17 Nordmarkskarusellen Brikkesys
14.09.17 Østmarka-karusellen 10 Østmarka OK Brikkesys
14.09.17 POL-Skara Hjobygdens OK Eventor (SE)
14.09.17 Råtasskarusellen 2017 # 12 Indre Østfold OK Eventor
14.09.17 Roslagsveteranerna Skavlöten Täby OK Eventor (SE)
14.09.17 Sommarserie sprint Njurunda OK Eventor (SE)
14.09.17 Treningsløp sprint Stryken Eiker OL Brikkesys
14.09.17 Uddevalla IS / Motionsorientering Uddevalla IS Eventor (SE)
14.09.17 Ungdomsserien Vimmerby Vimmerby OK Eventor (SE)
14.09.17 Veteran-OL tävling 15 OK Tisaren Eventor (SE)
14.09.17 Veteranorientering HOK Hultsfreds OK Eventor (SE)
14.09.17 VOL nr 14 Timrå SOK Eventor (SE)
14.09.17 VR:s HöstveteranOL Vandrarringen Eventor (SE)
13.09.17 AAOK-karusellen løp 10 IL Imås Eventor
13.09.17 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
13.09.17 Førde IL Nærløp Langeland Skisenter Førde IL Eventor
13.09.17 Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 1 Nydalens SK Eventor
13.09.17 Klubbmesterskap OK Skøynar Brikkesys
13.09.17 Longyearbyen sprint Svalbard Turn Eventor
13.09.17 MIL O-6-er løp 5 Melhus IL Orientering Brikkesys
13.09.17 Motiond 5-Dagars Värend GN OL Eventor (SE)
13.09.17 Motionsorientering - Borås 4 av 5 HT SOK 68 Eventor (SE)
13.09.17 Nattkøpp 2017 løp 5 Løten o-lag Eventor
13.09.17 O-åtter nr.7 IL Leik Brikkesys
13.09.17 OSI/GeoForm Rankingløp 15 IL GeoForm Eventor
13.09.17 O-sjuer 10, Halstein Frol IL Orientering Brikkesys
13.09.17 Raumar o-karusell 11 Raumar Orientering Eventor
13.09.17 Skene Sprint, Etapp 1 Skene Sim o IS Eventor (SE)
13.09.17 Skene Sprint, Etapp 2 Skene Sim o IS Eventor (SE)
13.09.17 Sport8serien #5 OK Moss Eventor
13.09.17 Treningsløp #11 Ås IL Brikkesys
13.09.17 VestMjøsa-cup 8 Raufoss IL Orientering Eventor
12.09.17 4-Sprinten 4 Selånger SOK Eventor (SE)
12.09.17 5. Sprintløp/nybyrjarkarusell Sunnhordland Stord Orientering Eventor
12.09.17 DalaVeteranOL IK Jarl Rättvik Eventor (SE)
12.09.17 FOK:s Höstcup Etapp 5 Falkenbergs OK Eventor (SE)
12.09.17 GK6 / NK8 Haugesund IL Orientering Eventor
12.09.17 Höstspringet Eskilstuna OL Eventor (SE)
12.09.17 Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord Ganddal IL Eventor
12.09.17 KSO Høst 4 Kristiansand OK Eventor
12.09.17 Løp 19 - Dragvoll MNSBIK Brikkesys
12.09.17 Motions-OL 'Mammornas sprint' Sandviken OK Djerf Eventor (SE)
12.09.17 Motions-OL Strand Kristinehamns OK Eventor (SE)
12.09.17 Motionsorientering Taseboda OK Mangen Eventor (SE)
12.09.17 Norrcupen 170912 Final med masstart Forsa OK Eventor (SE)
12.09.17 OBIK P27/ABIK R14 ABIK Romerike Orientering Brikkesys
12.09.17 Öppen Kretsträning Södra Skaraborgskretsen Gudhems IF Eventor (SE)
12.09.17 Pokalkampfinale Bergen Fana IL Eventor
12.09.17 Sako skogssprint OKS OK Skogsvargarna Eventor (SE)
12.09.17 Sörklubbs 15 - 170912 Rehns BK Eventor (SE)
12.09.17 Tisdags-OL Rydskogen IF Hagen Eventor (SE)
12.09.17 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
12.09.17 Treningsløp Sandskogan Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
12.09.17 VB-serien, 5:e deltävlingen OK Malmia Eventor (SE)
12.09.17 Vestfold Høstcup 5 Larvik OK Eventor
11.09.17 Klubbmesterskap 2017 Eok Egersund OK Eventor
11.09.17 Malvik Treningsløp 16 Jervskogen Malvik IL Brikkesys
11.09.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:13 i Vännäsby Vännäs OK Eventor (SE)
10.09.17 Älgjakten Östersunds OK Eventor (SE)
10.09.17 Älgjakten - öppna motionsklasser Östersunds OK Eventor (SE)
10.09.17 DM, lång, Blekinge BroSö OK Eventor (SE)
10.09.17 DM, lång, Gotland Gotlands Bro OK Eventor (SE)
10.09.17 DM, lång, Småland SOK Viljan Eventor (SE)
10.09.17 DM, lång, Västergötland -
10.09.17 DM, medel, Halland IF Rigor Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Bohuslän-Dal Eds SK Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Gästrikland + Dalarna Dalarnas Orienteringsförbund Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Hälsingland Ljusdals OK Eventor (SE)
10.09.17 DM stafett Hälsingland, individuella öppna klasser Ljusdals OK Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Skåne Ringsjö OK Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Skåne, individuella öppna klasser Ringsjö OK Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Södermanland Nyköpings OK Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Södermanland, individuella öppna klasser Nyköpings OK Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Stockholm OK Ravinen Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Uppland Sigtuna OK Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Värmland Filipstads OK Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Värmland, individuella öppna klasser Filipstads OK Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Västmanland + Örebro län Arboga OK Eventor (SE)
10.09.17 DM, stafett, Västmanland + Örebro län, individuella öppna klasser Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
10.09.17 Folloløpet på Nesodden Måren OK Brikkesys
10.09.17 Le Tour de Glåmdal - finale Brandval/Kongsvinger OK Eventor
10.09.17 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
10.09.17 NM publikumsløp Halden SK Eventor
10.09.17 NM stafett Halden SK Eventor
10.09.17 ÖM vid DM-stafett Gästrikland Dalarna Gävle OK Eventor (SE)
10.09.17 Öppna banor DM stafett Eds SK Eventor (SE)
10.09.17 Pepparkaksluffen Kungälvs OK Eventor (SE)
09.09.17 Avesta OK:s 3-dagars, Etapp 3 Avesta OK Eventor (SE)
09.09.17 DM, lång, Göteborg OK Alehof Eventor (SE)
09.09.17 DM, lång, Hälsingland Ljusdals OK Eventor (SE)
09.09.17 DM, medel, Gästrikland Gävle OK Eventor (SE)
09.09.17 DM, medel, Skåne Ringsjö OK Eventor (SE)
09.09.17 DM, medel, Södermanland Trosabygdens OK Eventor (SE)
09.09.17 DM, medel, Uppland OK Roslagen Eventor (SE)
09.09.17 DM, medel, Värmland Degerfors OK Eventor (SE)
09.09.17 DM, natt, Norrbotten Arvidsjaurs OK Eventor (SE)
09.09.17 DM, sprint, Västergötland Mullsjö SOK Eventor (SE)
09.09.17 Loffelunken Östersunds OK Eventor (SE)
09.09.17 Møllesprinten Fitjar IL Eventor
09.09.17 Motionsorientering Brotorp Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
09.09.17 NM mellom finaler Halden SK Eventor
09.09.17 NM utfordrer (publikumsløp) Halden SK Eventor
09.09.17 Öppna Falumästerskapet Grycksbo IF OK Eventor (SE)
09.09.17 Svilletråkket/flexoløp Hamar OK Eventor
09.09.17 Ungdomsløp og PWT-cup Konnerud IL Brikkesys
09.09.17 Ungdomsserien deltävling 5 Linköpings OK Eventor (SE)
08.09.17 DM, natt, Blekinge Ronneby OK Eventor (SE)
08.09.17 DM, natt, Bohuslän-Dal OK Gipen Eventor (SE)
08.09.17 DM, natt, Dalarna och Öppna Falumästerskapet Korsnäs IF OK Eventor (SE)
08.09.17 DM, natt, Örebro län Hällefors OK Eventor (SE)
08.09.17 DM, natt, Östergötland OK Denseln Eventor (SE)
08.09.17 DM, natt, Småland OK Norrvirdarna Eventor (SE)
08.09.17 DM, natt, Stockholm Hellas Orientering Eventor (SE)
08.09.17 DM, natt, Västergötland Mullsjö SOK Eventor (SE)
08.09.17 DM, natt, Västmanland Surahammars SOK Eventor (SE)
08.09.17 Nattserien1 Östersunds OK Eventor (SE)
08.09.17 NM gjesteklasser Halden SK Eventor
08.09.17 NM mellom kvalifisering Halden SK Eventor
07.09.17 12 Saga Hallsetaunvegen NTNU BIL Kilde
07.09.17 Älgsprinten med Trimtex cup OK Pers Lärjungar Eventor (SE)
07.09.17 AOK Veteran OL 2017-09-07 Ankarsrums OK Eventor (SE)
07.09.17 Avesta OK:s 3-dagars, Etapp 2 Avesta OK Eventor (SE)
07.09.17 Fyrklöver final 2017 OK Milan Eventor (SE)
07.09.17 Grenlanskarusellen løp 13 Porsgrunn OL Eventor
07.09.17 Kølabånn Eiker OL Brikkesys
07.09.17 Motions-OL Folkets Park Kristinehamns OK Eventor (SE)
07.09.17 Motionsorientering Uddevalla OK Eventor (SE)
07.09.17 Motionsorientering Morokulien OK Hierne Eventor (SE)
07.09.17 Motionsorientering Skutberget OK Tyr Eventor (SE)
07.09.17 Nissadalsorientering Bredaryds SOK Eventor (SE)
07.09.17 NM lang Halden SK Eventor
07.09.17 Nordmarkskarusellen løp 6 17 Nordmarkskarusellen Brikkesys
07.09.17 O-karusell 8, motionsorientering Eidskog OL Eventor
07.09.17 Østmarka-karusellen 9 Østmarka OK Brikkesys
07.09.17 POL-Ålleberg Hjobygdens OK Eventor (SE)
07.09.17 Råtasskarusellen 2017 # 11 Indre Østfold OK Eventor
07.09.17 Ringerikskarusell 10 Ringerike OL Eventor
07.09.17 Ungdomsløp 8 Wing OK Brikkesys
07.09.17 Veteran OL VK Uvarna Eventor (SE)
07.09.17 Veteran-OL tävling 14 Fellingsbro GOIF Eventor (SE)
06.09.17 4-sprinten nr 3 Timrå SOK Eventor (SE)
06.09.17 AAOK-karusellen løp 9 Froland IL Eventor
06.09.17 Bygdakamp 5, Skallstuggu/Storlidalen Frol IL Orientering Brikkesys
06.09.17 Fjällfemman Höst 4 Åre OK Eventor (SE)
06.09.17 Foll-o-karusellen #5 Hauketo IF Eventor
06.09.17 Foll-O-karusellen #5 Follokarusellen Brikkesys
06.09.17 Førde IL Nærløp Bulingstjørna Holsen Førde IL Eventor
06.09.17 Motionsorientering - Borås 3 av 5 HT Rydboholms SK Eventor (SE)
06.09.17 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK Eventor (SE)
06.09.17 Motionsorientering och Grand Prix Växjö OK Eventor (SE)
06.09.17 Motionsorientering vid Bertilssons stuga Delsjön Sävedalens AIK Eventor (SE)
06.09.17 MTBO-cupen Gotland 5 Visborgs OK Eventor (SE)
06.09.17 OG Karusell IL Leik Brikkesys
06.09.17 OSI/GeoForm Rankingløp 14 Oslostudentenes IK Eventor
06.09.17 Raumar o-karuell 10 Ullensaker Raumar Orientering Brikkesys
06.09.17 Raumar o-karusell 10 Raumar Orientering Eventor
06.09.17 Siljanskrets & KM i MTBO IFK Mora OK Eventor (SE)
06.09.17 Skärmen Cup 3 OK Skärmen Eventor (SE)
06.09.17 VestMjøsa-cup 7 Raufoss IL Orientering Eventor
05.09.17 10. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
05.09.17 4-klubbsmatch no 3 OK Måsen Eventor (SE)
05.09.17 Arrangørpoeng 2017 OG karusellen Brikkesys
05.09.17 Avesta OK:s 3-dagars, Etapp 1 Avesta OK Eventor (SE)
05.09.17 Dala veteran-ol Domnarvets GOIF Eventor (SE)
05.09.17 FOK:s Höstcup etapp 4 Falkenbergs OK Eventor (SE)
05.09.17 GK5 / NK7 Vikebygd IL Eventor
05.09.17 Höstspringet OK Tor Eventor (SE)
05.09.17 Klubbkamp/Ungdomscup - 5, Gramstad Sandnes IL (Rogaland) Eventor
05.09.17 Kretsträning med klubbmatch Falköpings AIK OK Eventor (SE)
05.09.17 KSO Høst 3 OK Sør Eventor
05.09.17 Løp 18, Saupstad MNSBIK Brikkesys
05.09.17 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
05.09.17 Motions-OL Granbergsdal OK Djerf Eventor (SE)
05.09.17 Motions-OL Posseberg Kristinehamns OK Eventor (SE)
05.09.17 Motionsorientering Segerfors OK Jösse Eventor (SE)
05.09.17 Norrcupen 2017-09-05 Ljusdals OK Eventor (SE)
05.09.17 O-Gøy Cupen - Løp 3 IL Koll Eventor
05.09.17 Pokaljakten Final Skattkärrs SOK Eventor (SE)
05.09.17 Sprintcup 5 Bergen TIF Viking Eventor
05.09.17 Tisdags-OL Hagenstugan IF Hagen Eventor (SE)
05.09.17 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
05.09.17 Treningsløp Selbuskogen Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
05.09.17 Ungdomsserien med NOK träning OK Kolmården Eventor (SE)
05.09.17 VB-Serien 2017 Grangärde OK Eventor (SE)
05.09.17 Vestfold Høstcup 4 Hedrum OL Eventor
05.09.17 Veteran-OL OK Klemmingen Eventor (SE)
04.09.17 Klubbranking 6 Vannbassengane Egersund OK Eventor
04.09.17 Malvik Treningsløp 15 Hyllvatnet Malvik IL Brikkesys
04.09.17 OBIK/AB løp 5 AB Karusellen Brikkesys
04.09.17 Råtass- og rekruttløp Veritas BIL Brikkesys
04.09.17 Tour of Lillomarka 2017 – løp 9 Lillomarka OL Eventor
04.09.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:12 i Berg Vännäs OK Eventor (SE)
04.09.17 Värmlandsserien MTBO - Deltävling 8 Skattkärrs SOK Eventor (SE)
04.09.17 Wing4er - Klubbmesterskap Wing OK Brikkesys
03.09.17 Barent summer games - KM sprint Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
03.09.17 DM, lång, Bohuslän-Dal Åmåls OK Eventor (SE)
03.09.17 DM, lång, Dalarna Domnarvets GOIF Eventor (SE)
03.09.17 DM, lång, Gästrikland Årsunda IF Eventor (SE)
03.09.17 DM, lång, Örebro län Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
03.09.17 DM, lång, Skåne + Tormestorpsträffen Tormestorps IF Eventor (SE)
03.09.17 DM, lång, Södermanland + Västmanland Vandrarringen Eventor (SE)
03.09.17 DM, lång, Stockholm + Uppland Järfälla OK Eventor (SE)
03.09.17 DM, lång, Värmland OK Älgen Eventor (SE)
03.09.17 DM, medel, Hälsingland Hudiksvalls OK Eventor (SE)
03.09.17 DM, sprint, Ångermanland + Medelpad Medelpads Orienteringsförbund Eventor (SE)
03.09.17 DM, sprint, Hälsingland Hudiksvalls OK Eventor (SE)
03.09.17 DM, stafett, Blekinge Karlskrona SOK Eventor (SE)
03.09.17 DM, stafett, Blekinge, individuella öppna klasser Karlskrona SOK Eventor (SE)
03.09.17 DM, stafett, Göteborg, Halland + Västergötland OK Räven Eventor (SE)
03.09.17 DM, stafett, Göteborg, Halland + Västergötland, individuella öppna klasser OK Orinto Eventor (SE)
03.09.17 DM, stafett, Gotland Garda OK Eventor (SE)
03.09.17 DM, stafett, Gotland, individuella öppna klasser Garda OK Eventor (SE)
03.09.17 DM, stafett, Östergötland IFK Linköpings OS Eventor (SE)
03.09.17 DM, stafett, Östergötland, individuella öppna klasser IFK Linköpings OS Eventor (SE)
03.09.17 DM, stafett, Småland Eksjö SOK Eventor (SE)
03.09.17 DM, stafett, Småland, individuella öppna klasser Eksjö SOK Eventor (SE)
03.09.17 Drammensløpet og PWT-cup Sturla, IF Eventor
03.09.17 Euromeeting -elite Varteig OL Eventor
03.09.17 Finans-NM, sprint Eidskog OL Eventor
03.09.17 Fjelldilten Lillehammer OK Eventor
03.09.17 Jonas Larssons minne, Etapp 2 Bergnäsets AIK Eventor (SE)
03.09.17 KM langdistanse Varteig OL Eventor
03.09.17 KM stafett Steinkjer OK Brikkesys
03.09.17 KM stafett NTOK og STOK Steinkjer OK Eventor
03.09.17 KM stafett NTOK og STOK individuelle klasser Steinkjer OK Brikkesys
03.09.17 Motionsorientering - Bro Järfälla OK Eventor (SE)
03.09.17 Romeriksløpet, KM mellomdistanse AOOK Raumar Orientering Eventor
03.09.17 Sprintstafett Härnösands OK Eventor (SE)
03.09.17 Vestlandsmesterskap (DM) stafett Haugesund IL Orientering Eventor
02.09.17 Barent summer games- KM lang Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
02.09.17 Blindevannsmarsjen Berger og Svelvik OL Brikkesys
02.09.17 DM, medel, Blekinge Karlskrona SOK Eventor (SE)
02.09.17 DM, medel, Bohuslän-Dal Åmåls OK Eventor (SE)
02.09.17 DM, medel, Dalarna Domnarvets GOIF Eventor (SE)
02.09.17 DM, medel, Göteborg OK Landehof Eventor (SE)
02.09.17 DM, medel, Gotland IF Hansa-Hoburg Eventor (SE)
02.09.17 DM, medel, Örebro län Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
02.09.17 DM, medel, Östergötland IFK Linköpings OS Eventor (SE)
02.09.17 DM, medel, Småland Eksjö SOK Eventor (SE)
02.09.17 DM, medel, Stockholm Väsby OK Eventor (SE)
02.09.17 DM, medel, Västergötland OK Räven Eventor (SE)
02.09.17 DM, medel, Västmanland Vandrarringen Eventor (SE)
02.09.17 Finans-NM, normaldistanse Eidskog OL Eventor
02.09.17 Hittaut-träning 2 OK Dellen Eventor (SE)
02.09.17 Jonas Larssons minne, Etapp 1 Bergnäsets AIK Eventor (SE)
02.09.17 KM lang Melhus IL Eventor
02.09.17 KM langdistanse NTOK Verdal OK Eventor
02.09.17 KM lang Sør-Trøndelag Melhus IL Orientering Brikkesys
02.09.17 Kretsmesterskap langdistanse Kårvåg Kårvåg IL Eventor
02.09.17 Lillehammersprinten Lillehammer OK Eventor
02.09.17 Mjølnerløpet Elverum OK Eventor
02.09.17 Sport8 Flex-O cup OK Moss Eventor
02.09.17 Treningsløp - fjell, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
02.09.17 Trolloløpet 2017 OL Trollo Eventor
02.09.17 Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017) Haugesund IL Orientering Eventor
01.09.17 DM, natt, Ångermanland Husums IF OK Eventor (SE)
01.09.17 DM, natt, Gästrikland + Hälsingland Ockelbo OK Eventor (SE)
01.09.17 DM, natt, Halland OK Nackhe Eventor (SE)
01.09.17 DM, natt, Skåne Lunds OK Eventor (SE)
01.09.17 DM, natt, Södermanland Eskilstuna OL Eventor (SE)
01.09.17 DM, natt, Uppland Vallentuna-Össeby OL Eventor (SE)
01.09.17 DM, natt, Värmland OK Jösse Eventor (SE)
31.08.17 11 Stavsjøen NTNU BIL Kilde
31.08.17 DOK:s motions-OL och Krets Stubbetorp Degerfors OK Eventor (SE)
31.08.17 Fyrklöver, Örebro Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
31.08.17 GOK VeteranOl 2017-08-31 Gamleby OK Eventor (SE)
31.08.17 Grenlandskarusellen 12 OK Skeidi Eventor
31.08.17 Karusell 4 Ålgård Orientering Eventor
31.08.17 MOL 18 Visborgs OK Eventor (SE)
31.08.17 Motions OL LFK Ljungskile FK Eventor (SE)
31.08.17 Motionsorientering Boda OK Hierne Eventor (SE)
31.08.17 Motionsorientering i Skatås Sävedalens AIK Eventor (SE)
31.08.17 Motionsorientering i Umeå 31 aug Umeå OK Eventor (SE)
31.08.17 Motionsorientering Jakobsbergsskogen OK Tyr Eventor (SE)
31.08.17 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
31.08.17 Nordmarkskarusellen løp 5 17 Nordmarkskarusellen Brikkesys
31.08.17 Østmarka-karusellen 8 Østmarka OK Eventor
31.08.17 Østmarka-karusellen 8-2017 Østmarka OK Brikkesys
31.08.17 PO:-Larv Ryda SK Eventor (SE)
31.08.17 Råtasskarusellen 2017 # 10 Indre Østfold OK Eventor
31.08.17 Ringerikskarusell 9 Ringerike OL Eventor
31.08.17 Skarratangen Eiker OL Brikkesys
31.08.17 Ungdomsløp OL Trollelg Eventor
31.08.17 Ungdomsserien 5 2017 Ankarsrums OK Eventor (SE)
31.08.17 Veritasmesterskap 2017 Veritas BIL Brikkesys
31.08.17 Veteran-OL tävling 13 OK Järnbärarna Eventor (SE)
31.08.17 Veteranorientering TSOK Tenhults SOK Eventor (SE)
31.08.17 VOL 8 Sundsvalls OK Eventor (SE)
30.08.17 AAOK-karusellen løp 8 IK Grane Arendal Orientering Eventor
30.08.17 Fjällfemman Höst 3 Åre OK Eventor (SE)
30.08.17 Foll-O-karusellen #4 Bækkelagets SK Eventor
30.08.17 Førde IL Nærløp Reset Halbrendslia Førde IL Eventor
30.08.17 Hedmarken Natt Køpp, løp 4 Vang OL Eventor
30.08.17 Höglandets OL-veteraner Sol Tranås Eventor (SE)
30.08.17 Motionsorientering Lessebo OK Eventor (SE)
30.08.17 Motionsorientering - Borås 2 av 5 HT IK Omega Eventor (SE)
30.08.17 Motionsorientering Skatås IK Stern Eventor (SE)
30.08.17 Njudungszonens ungdomsserie IFK Sävsjö Eventor (SE)
30.08.17 OG-karusell 5 OG karusellen Brikkesys
30.08.17 O-ligan deltävling 5 Final OK Skärmen Eventor (SE)
30.08.17 OSI/GeoForm Rankingløp 13 IL GeoForm Eventor
30.08.17 O-sjuer 9, Langåselva/Tømte Frol IL Orientering Brikkesys
30.08.17 Raumar o-karusell 9 Raumar Orientering Eventor
30.08.17 Raumar o-karusell 9 Eidsvll Raumar Orientering Brikkesys
30.08.17 Skøynarkarusell 8 OK Skøynar Brikkesys
30.08.17 Sport8 serien Fredrikstad SK Eventor
30.08.17 Sprint-KM IFK Mora IFK Mora OK Eventor (SE)
30.08.17 Trimtex Cup #5 Gävle OK Eventor (SE)
30.08.17 Ungdomsserie 6 Blekinge Västra OK Vilse 87 Eventor (SE)
30.08.17 Ungdomsserie 6, Östra Blekinge OK Orion Eventor (SE)
30.08.17 VestMjøsa-cup 6 Raufoss IL Orientering Eventor
29.08.17 4. Sprintløp/nybyrjarkarusell Sunnhordland Stord Orientering Eventor
29.08.17 7-klubbs OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
29.08.17 Dala Veteran OL Stora Tuna OK Eventor (SE)
29.08.17 DM i orientering för PRO och SPF JÖNKÖPING Bottnaryds IF Eventor (SE)
29.08.17 FOK:s Höstcup etapp 3 Falkenbergs OK Eventor (SE)
29.08.17 HIL Klubbkarusell 2017 - løp 9 - Kringsjå Haugesund IL Orientering Eventor
29.08.17 Höst-springet Kjula IF Eventor (SE)
29.08.17 Klubbkamp/Ungdomscup - 4, 2017 Husabø Egersund OK Eventor
29.08.17 Klubbmesterskapet Fossum IF Asker SK Brikkesys
29.08.17 Kretsstafett, Västra kretsen Skaraborg Istrums SK Eventor (SE)
29.08.17 KSO Høst 2 Kristiansand OK Eventor
29.08.17 Le Tour de Glåmdal 6 Odal OL - Orientering Eventor
29.08.17 Løp 17 - KM Stafett Jervskogen MNSBIK Brikkesys
29.08.17 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
29.08.17 Motions-OL Håkas OK Djerf Eventor (SE)
29.08.17 Motions-OL MTBO och Challenge Stenstalidskolan Kristinehamns OK Eventor (SE)
29.08.17 Motionsorientering Öster om Edane OK Mangen Eventor (SE)
29.08.17 Norrcupen 170829 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
29.08.17 OBIK/AB løp 4 AB Karusellen Brikkesys
29.08.17 Öppen Ungdomsävling/Kretsträning Gudhems IF Eventor (SE)
29.08.17 Pokalkamp 6 Bergen Bergens TF Eventor
29.08.17 SAKO ungdomsstafett Trollhättans SOK Eventor (SE)
29.08.17 Sörklubbs 13-170829 Ljusne-Ala OK Eventor (SE)
29.08.17 Stjørdalskarusell nr. 10-2017 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
29.08.17 Tisdags-OL Simsjön IF Hagen Eventor (SE)
29.08.17 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
29.08.17 Ungdomens 5-dagars etapp 4 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
29.08.17 Ungdomsserie + NOK Matteus SI Eventor (SE)
29.08.17 Uppvidingekarusellen Åseda 2017-08-29 Kexholms SK Eventor (SE)
29.08.17 Vestfold Høstcup 3 Stokke IL Eventor
29.08.17 Veteran-OL Djupvik 2017-08-29 OK Hällen Eventor (SE)
28.08.17 Klubbkarusell løp 3 - Buggeland Ganddal IL Eventor
28.08.17 Malvik Klubbmesterskap Malvik IL Brikkesys
28.08.17 Motionsorientering Trollhättans SOK Eventor (SE)
28.08.17 Motionsorientering Älvsjöskogen OK Älvsjö-Örby Eventor (SE)
28.08.17 Nordhordlandskarusellen Lindås IL Eventor
28.08.17 Råtassløp, løp nr 2 Nydalens SK Eventor
28.08.17 Tour of Lillomarka 2017 – løp 8 Lillomarka OL Eventor
28.08.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:11 Östra Vännfors Vännäs OK Eventor (SE)
28.08.17 Värmlandsserien MTBO - Deltävling 7 Sisu Forshaga SK Eventor (SE)
27.08.17 Avestapropagandan, dag 2, medel Avesta OK Eventor (SE)
27.08.17 Avestapropagandan, sprint Avesta OK Eventor (SE)
27.08.17 DM, stafett, individuella öppna klasser IFK Umeå Eventor (SE)
27.08.17 DM, stafett, Medelpad + Ångermanland OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
27.08.17 DM, stafett, Medelpad + Ångermanland, individuella öppna klasser Medelpads Orienteringsförbund Eventor (SE)
27.08.17 DM, stafett, Västerbotten IFK Umeå Eventor (SE)
27.08.17 DM, ultralång, Norrbotten Seskarö IF Eventor (SE)
27.08.17 DM, ultralång, Skåne + medeldistanstävling OK Gynge Eventor (SE)
27.08.17 Golden Weekend, dag 2, medel Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
27.08.17 Götaälvdalsträffen OK Gipen Eventor (SE)
27.08.17 Jönköpings OK Jönköpings OK Eventor (SE)
27.08.17 KM stafett AOOK og ØOK Fet OL Eventor
27.08.17 KM stafett Buskerud Hemsedal IL Eventor
27.08.17 KM stafett for Vestfold og Telemark Sandefjord OK Eventor
27.08.17 KM stafett for Vestfold og Telemark - Individuelle klasser OK Horten Eventor
27.08.17 KM stafett Hedmark og Oppland Oppland Eventor
27.08.17 KM stafett Hedmark og Oppland - Individuelle klasser Ringsaker OK Eventor
27.08.17 KM stafett Hordaland Fana IL Eventor
27.08.17 Korpen (propagandaorientering) Närkes Skogskarlars Klubb Eventor (SE)
27.08.17 Linnéklassikern OK Linné Eventor (SE)
27.08.17 Midt-Norsk Mesterskap Stafett Frol IL Eventor
27.08.17 Midt-Norsk Mesterskap Stafett - Individuelle klasser Frol IL Eventor
27.08.17 NAIS-träffen NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
27.08.17 RSK-Hestraträffen, dag 2 Rydboholms SK Eventor (SE)
27.08.17 Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse Aust-Agder Eventor
27.08.17 Värmlandsserien Kils OK Eventor (SE)
27.08.17 Vimmerby OK Vimmerby OK Eventor (SE)
26.08.17 Avestapropagandan, dag 1, medel Avesta OK Eventor (SE)
26.08.17 DM, lång, Medelpad + Ångermanland OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
26.08.17 DM, lång, Västerbotten IFK Umeå Eventor (SE)
26.08.17 DM, medel, Norrbotten Seskarö IF Eventor (SE)
26.08.17 DM, ultralång, Blekinge + Höstracet, medel OK Orion Eventor (SE)
26.08.17 Golden Weekend, dag 1, medel Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
26.08.17 Huldersprinten med KM langdistanse Fet OL Eventor
26.08.17 Hyttefolkløpet Troms Eventor
26.08.17 KM lang Buskerud og PWT-cup Hemsedal IL Eventor
26.08.17 KM langdistanse Hedmark og Oppland Oppland Eventor
26.08.17 KM langdistanse Vestfold og Telemark OK Horten Eventor
26.08.17 KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 5/2017) Fana IL Eventor
26.08.17 KM Mellom Sveio OL - Orientering Eventor
26.08.17 KM mellom Østfold Sarpsborg OL Eventor
26.08.17 Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse Frol IL Eventor
26.08.17 MtbO, Golden Weekend, medel Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
26.08.17 MtbO, Golden Weekend, sprint Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
26.08.17 Norra Hallands ungdomsserie, etapp 6, final IF Rigor Eventor (SE)
26.08.17 OL-NV Ungdomstävling + Öppna banor Örkelljunga FK Eventor (SE)
26.08.17 Ramunderträffen Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
26.08.17 RSK-Hestraträffen, dag 1 Rydboholms SK Eventor (SE)
26.08.17 Sørlandsmesterskapet Langdistanse IL Vindbjart Eventor
26.08.17 Sundbybergs IK Sundbybergs IK Eventor (SE)
26.08.17 Vimmerby OK Vimmerby OK Eventor (SE)
25.08.17 Midt-Norsk Mesterskap Sprint Frol IL Eventor
24.08.17 10 Styggdalen NTNU BIL Kilde
24.08.17 Åkers IF Veteran-OL Åkers IF Eventor (SE)
24.08.17 Å-rientering Gällstadbygdens SOK Eventor (SE)
24.08.17 Asker ABC 5 Asker SK Brikkesys
24.08.17 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
24.08.17 Dag KM Domnarvets GoIF Domnarvets GOIF Eventor (SE)
24.08.17 DOK:s motions-OL Sveafallen Degerfors OK Eventor (SE)
24.08.17 EM individuelt Hoensvannet Eiker OL Brikkesys
24.08.17 Grenlandskarusellen løp 11 Skien OK Eventor
24.08.17 KM - OK Kåre OK Kåre Eventor (SE)
24.08.17 MOL 17 Svaide Roma SOK Eventor (SE)
24.08.17 Motions-OL Hultet Kristinehamns OK Eventor (SE)
24.08.17 Motionsorientering Furulund Sävedalens AIK Eventor (SE)
24.08.17 Motionsorientering-Herrestads AIF Herrestads AIF Eventor (SE)
24.08.17 Motionsorientering Tumba IFK Tumba SOK Eventor (SE)
24.08.17 Motionsorientering Umeå 24 augusti Stöcksjö IS Eventor (SE)
24.08.17 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
24.08.17 Motionsorientering Våxnäs OK Tyr Eventor (SE)
24.08.17 Nordmarkskarusellen løp 4 17 Nordmarkskarusellen Brikkesys
24.08.17 Öppet Varbergsmästerskap FK Friskus-Varberg Eventor (SE)
24.08.17 Østmarka karusellen 7 Østmarka OK Brikkesys
24.08.17 Østmarka-karusellen 7 Østmarka OK Eventor
24.08.17 POL-Timmerdsdala OK Klyftamo Eventor (SE)
24.08.17 Råtasskarusellen 2017 # 9 Indre Østfold OK Eventor
24.08.17 Ringerikskarusell 8 Ringerike OL Eventor
24.08.17 Roslagsveteranerna Länna IF Eventor (SE)
24.08.17 Run to the Hills E5 2017 Selånger SOK Eventor (SE)
24.08.17 Södra Vätterbygden Veteran IK Vista Eventor (SE)
24.08.17 STOK Ungdomsløp 6 Nidarøst OK Eventor
24.08.17 Tjustalliansens ungdomsserie 4 Västerviks OK Eventor (SE)
24.08.17 Ungdomsmatch 24/8 OK Kullingshof Eventor (SE)
24.08.17 Ungdomsserien deltävling 4 IFK Linköpings OS Eventor (SE)
24.08.17 Veteran OL IK Uven Eventor (SE)
24.08.17 Veteran-OL tävling 12 OK Djerf Eventor (SE)
24.08.17 Veteranorientering OK Denseln Eventor (SE)
24.08.17 VOL 11 Njurunda OK Eventor (SE)
23.08.17 Bygdakamp 4 OK Skøynar Brikkesys
23.08.17 Fjällfemman Höst 2 Åre OK Eventor (SE)
23.08.17 Førde IL Nærløp Kråkenesmarka Førde IL Eventor
23.08.17 Grand Prix Alvesta SOK Eventor (SE)
23.08.17 IFK Lidingö ABCD-cup IFK Lidingö SOK Eventor (SE)
23.08.17 Motionsorientering Alvesta SOK Eventor (SE)
23.08.17 Motionsorientering - Borås 1 av 5 HT Elfsborg SOK Eventor (SE)
23.08.17 Motionsorientering Skatås Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
23.08.17 Nammo-cup 4 Gjø-Vard OL Eventor
23.08.17 Njudungszonens ungdomsserie Bodafors OK Eventor (SE)
23.08.17 O-åtter nr.6 IL Leik IL Leik Brikkesys
23.08.17 O-ligan deltävling 4 OK Kroppefjäll Eventor (SE)
23.08.17 OSI/GeoForm Rankingløp 12 Oslostudentenes IK Eventor
23.08.17 Raumar o-karusell 8 Raumar Orientering Eventor
23.08.17 Raumar o-karusell 8 Gjerdrum Raumar Orientering Brikkesys
23.08.17 Treningsløp #10 Ås IL Brikkesys
23.08.17 Ungdomsserie 5, Västra OK Skogsfalken Eventor (SE)
23.08.17 Ungdomsserien östra etapp 5 Ronneby OK Eventor (SE)
23.08.17 Ungdomsserien, region norr Täby OK Eventor (SE)
23.08.17 Ungdomsserien, region söder Järla Orientering Eventor (SE)
23.08.17 Veckotur Bönan Gävle OK Eventor (SE)
22.08.17 9. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
22.08.17 Dala Veteran-OL Avesta OK Eventor (SE)
22.08.17 FOK:s Höstcup etapp 2 Falkenbergs OK Eventor (SE)
22.08.17 Frida City Sprint E4 Vänersborgs SK Eventor (SE)
22.08.17 Höst-springet Ärla IF Eventor (SE)
22.08.17 KSO Høst 1 Kristiansand OK Eventor
22.08.17 Lagkonkurranse, Ungdomsstafett Ålgård Orientering Eventor
22.08.17 Løp 16 - KM Ind. Saksvikvollen MNSBIK Brikkesys
22.08.17 Medel-OL (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
22.08.17 Motions-OL Djerfstugan (och Djerf-KM) OK Djerf Eventor (SE)
22.08.17 Motionsorientering Gunnarskog OK Jösse Eventor (SE)
22.08.17 Nærløp, Individuelle klasser Ålgård Orientering Eventor
22.08.17 Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK6 - Mykjå Haugesund IL Orientering Eventor
22.08.17 Nord-Østerdalsmesterskapet 2017 Os IL Eventor
22.08.17 Norrcupen 170822 Forsa OK Eventor (SE)
22.08.17 OBIK P21 ÅM OBIK Orientering Brikkesys
22.08.17 OL-alliansen 20170822 Målilla OK Eventor (SE)
22.08.17 ÖOK Dagserie 3 Östersunds OK Eventor (SE)
22.08.17 Pokaljakten, deltävling 4 OK Tyr Eventor (SE)
22.08.17 Pokalkamp 5 Bergen Gneist, IL Eventor
22.08.17 Saltenkarusell 10 Hopen skiarena Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
22.08.17 Sörklubbs 12 - 170822 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
22.08.17 Sprint KM Domnarvets GoIF Domnarvets GOIF Eventor (SE)
22.08.17 Stjørdalskarusell nr. 9-2017 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
22.08.17 Tisdags-OL Petersburg IF Hagen Eventor (SE)
22.08.17 Ungdomskretstävling S:a Skbg IK Wilske Eventor (SE)
22.08.17 U-Serie med NOK-träning OK Denseln Eventor (SE)
22.08.17 VB-serien 22/8 Ludvika OK Eventor (SE)
22.08.17 Vestfold Høstcup 2 Lardal OL Eventor
22.08.17 Veterantävling Örstigsnäs Nyköpings OK Eventor (SE)
21.08.17 ABIK R10 - Skauen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
21.08.17 Klubbranking 5 Vannbassengene Egersund OK Eventor
21.08.17 Malvik Treningsløp 13 Jernverket Malvik IL Brikkesys
21.08.17 Motionsorientering Lida Tullinge SK Eventor (SE)
21.08.17 Tour of Lillomarka 2017 – løp 7 Lillomarka OL Eventor
21.08.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:10 Överboda Vännäs OK Eventor (SE)
21.08.17 Värmlandsserien MTBO - Deltävling 6 OK Älgen Eventor (SE)
20.08.17 Augustidubbeln, lång Skillingaryds FK Eventor (SE)
20.08.17 Bjursåsluffen, dag 2, lång Bjursås OK Eventor (SE)
20.08.17 DM, lång, Jämtland-Härjedalen Östersunds OK Eventor (SE)
20.08.17 DM, stafett, Norrbotten Piteå IF Orientering Eventor (SE)
20.08.17 DM, stafett, Norrbotten, individuella öppna motionsklasser Piteå IF Orientering Eventor (SE)
20.08.17 Göteborg O-meeting, Etapp 3, lång Frölunda OL Eventor (SE)
20.08.17 Hemfosadubbeln, medel OK Södertörn Eventor (SE)
20.08.17 Hølondløpet IL Leik Brikkesys
20.08.17 Kolmårdsträffen Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
20.08.17 Långhundradubbeln, lång Långhundra IF Eventor (SE)
20.08.17 Motionsorientering OK Södertörn/Söders-Tyresö OK Södertörn Eventor (SE)
20.08.17 NM ultralang Samnanger IL Eventor
20.08.17 OL-rounden, dag 2, medel OK Hedströmmen Eventor (SE)
20.08.17 Publikumsløp NM Ultralang Samnanger IL Eventor
20.08.17 Sport8 Flex-o cup Trøsken IL Eventor
20.08.17 Tibro OK Handicapen 2017 Tibro OK Eventor (SE)
20.08.17 Tyringerundan OK Tyringe Eventor (SE)
20.08.17 Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland Porsgrunn OL Eventor
20.08.17 World Biathlon Orienteering Championships Relay Njurunda OK Eventor (SE)
19.08.17 Älgots Cup Sydöstra kretsen Ystads OK Eventor (SE)
19.08.17 Augustidubbeln, medel Vaggeryds SOK Eventor (SE)
19.08.17 Bjursåsluffen, dag 1, medel Bjursås OK Eventor (SE)
19.08.17 DM, lång, Norrbotten Piteå IF Orientering Eventor (SE)
19.08.17 DM, medel, Jämtland-Härjedalen Östersunds OK Eventor (SE)
19.08.17 DM, medel, Västerbotten Skellefteå OK Eventor (SE)
19.08.17 Gemensamt KM-dag / Tjustmästerskap Hammarkinds OK Eventor (SE)
19.08.17 Göteborg O-meeting, Etapp 2, sprint Frölunda OL Eventor (SE)
19.08.17 Hemfosadubbeln, lång Söders-Tyresö Eventor (SE)
19.08.17 Långhundradubbeln, medel Långhundra IF Eventor (SE)
19.08.17 Motionsorientering OK Södertörn/Söders-Tyresö Söders-Tyresö Eventor (SE)
19.08.17 MTBO Bjästamon Skogslöparna Eventor (SE)
19.08.17 Norgescup sprint Samnanger IL Eventor
19.08.17 OL-rounden, dag 1, sprint OK Hedströmmen Eventor (SE)
19.08.17 Öppet kretsmästerskap OK Skogsstjärnan Eventor (SE)
19.08.17 Publikumsløp Norgescup Sprint Samnanger IL Eventor
19.08.17 Stockenfejden Strängnäs-Malmby OL Eventor (SE)
19.08.17 Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland Porsgrunn OL Eventor
19.08.17 World Biathlon Orienteering Championships Sprint Njurunda OK Eventor (SE)
18.08.17 Göteborg O-meeting, Etapp 1, medel Frölunda OL Eventor (SE)
18.08.17 Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland Porsgrunn OL Eventor
17.08.17 09 Storsvingen NTNU BIL Kilde
17.08.17 GOFs Sommarserie Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
17.08.17 Grøslandsaga Eiker OL Brikkesys
17.08.17 Kretsmästerskap, SV Skåne Malmö OK Eventor (SE)
17.08.17 Melkers Minne - Publiktävling Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
17.08.17 MIL O6`er 4 Melhus IL Orientering Brikkesys
17.08.17 Mol 15 IF Hansa-Hoburg Eventor (SE)
17.08.17 Motions-OL och Krets Marielund Kristinehamns OK Eventor (SE)
17.08.17 Motionsorientering Hammarö OK Tyr Eventor (SE)
17.08.17 Motionsorientering med HSOK Sommarcup Final Helsingborgs SOK Eventor (SE)
17.08.17 Motionsorientering Tingevi Årjängs OK Eventor (SE)
17.08.17 Motionsorientering Umeå 17 augusti Haddingen Umeå OK Eventor (SE)
17.08.17 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
17.08.17 Närtävling-TMOK Klubbkväll Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
17.08.17 Nissadalszonen ungdomscup etapp 3 Anderstorps OK Eventor (SE)
17.08.17 Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 5 FK Friskus-Varberg Eventor (SE)
17.08.17 OBIK P20 Østmarksetra OBIK Orientering Brikkesys
17.08.17 Öppna Falu, Ultrasprint OK Kåre Eventor (SE)
17.08.17 POL-Slätte OK Skogsstjärnan Eventor (SE)
17.08.17 PRO-Riksmästerskap/Medel Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
17.08.17 Ringerikskarusell 7 Fossekallen IL Eventor
17.08.17 Ringerikskarusellen 7 Fossekallen IL Brikkesys
17.08.17 Roslagsveteranerna Rånäs OK Rånäs OK Eventor (SE)
17.08.17 Siljanskrets Mora, Lämmeltåget IFK Mora OK Eventor (SE)
17.08.17 Siljanskrets Mora, Lämmeltåget Öppen 5 IFK Mora OK Eventor (SE)
17.08.17 Ungdomens 5-dagars etapp 3 IK Vista Eventor (SE)
17.08.17 Veteran-OL IFK Linköpings OS Eventor (SE)
17.08.17 Veteran-OL Västerviks OK Eventor (SE)
17.08.17 Veteran-OL tävling 11 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
17.08.17 Veteranslingan IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
17.08.17 VOL 10 Kovlands IF Eventor (SE)
16.08.17 Fjällfemman Höst 1 Åre OK Eventor (SE)
16.08.17 Førde IL Nærløp Angedalen Skule Førde IL Eventor
16.08.17 Melkers minne Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
16.08.17 Motionsorientering Växjö AIS Eventor (SE)
16.08.17 Motionsorientering Skatås Göteborgs SK Eventor (SE)
16.08.17 Motionsorientering - Viksjö Järfälla OK Eventor (SE)
16.08.17 MTBO-cupen Gotland 4 Visborgs OK Eventor (SE)
16.08.17 OG-karusell 4 OG karusellen Brikkesys
16.08.17 O-ligan deltävling 3 OK Skärmen Eventor (SE)
16.08.17 OSI/GeoForm Rankingløp 11 IL GeoForm Eventor
16.08.17 O-sjuer 8, Jamtknepet Frol IL Orientering Brikkesys
16.08.17 PRO-Riksmästerskap/Sprint Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
16.08.17 Raumar sommerkarusell 4 Raumar Orientering Eventor
16.08.17 Raumar sommerkarusell 4 - Hurdal Raumar Orientering Brikkesys
16.08.17 Sørlandskarusellen IL Høvdingen Eventor
16.08.17 Storviks natt Storviks IF Eventor (SE)
16.08.17 Veterancup UOK 2017 Ulricehamns OK Eventor (SE)
16.08.17 Veteranol 3-stad Trollhättans SK Eventor (SE)
15.08.17 8. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
15.08.17 Dala Veteran-OL 2017 Ludvika OK Eventor (SE)
15.08.17 Grenlandskarusellen 10 OK Skeidi Eventor
15.08.17 Höglands-OL, sprint och Höglands-OL MTBO Sol Tranås Eventor (SE)
15.08.17 IKS Höstspringet IK Standard Eventor (SE)
15.08.17 Klubbträning Deje SISU 2017-08-15 Sisu Forshaga SK Eventor (SE)
15.08.17 Kretsstafetten (OLL) Øystre Slidre IL Eventor
15.08.17 Le Tour de Glåmdal 5 Grue IL Eventor
15.08.17 Løp 15, Henriksåsen MNSBIK Brikkesys
15.08.17 Månadens bana augusti Ulricehamns OK Eventor (SE)
15.08.17 Medel-OL (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
15.08.17 Motions-OL Ölme Skola Kristinehamns OK Eventor (SE)
15.08.17 Motions-OL Stafett Lunedet OK Djerf Eventor (SE)
15.08.17 Motionsorientering Skjutsbol OK Mangen Eventor (SE)
15.08.17 MTBO-träning Trollhättan Trollhättans SOK Eventor (SE)
15.08.17 NAIS NOK-Träning NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
15.08.17 Norrcupen 170815 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
15.08.17 OBIK P19 Ekerud OBIK Orientering Brikkesys
15.08.17 ÖOK Dagserie 2 Östersunds OK Eventor (SE)
15.08.17 Örnligan 5 och 7-klubbs Örnsköldsviks OK Eventor (SE)
15.08.17 Saltensprint 3 - Bodin vgs Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
15.08.17 Sörklubbs 11 - 170815 Rehns BK Eventor (SE)
15.08.17 Stjørdalskarusell Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
15.08.17 Tisdags-OL Rånna IF Hagen Eventor (SE)
15.08.17 Treningsløp Rolia, Modum OL Viul OK Brikkesys
15.08.17 Ungdomsserie, Motalakretsen Boxholms OK Eventor (SE)
15.08.17 Vestfold Høstcup 1 Andebu IL Eventor
15.08.17 Vet OL Eskilstuna OL Eventor (SE)
14.08.17 Byalagsbudkavlen 2017 Säterbygdens OK Eventor (SE)
14.08.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:9 Harrselefors Vännäs OK Eventor (SE)
13.08.17 Dackefejden, dag 2, medel Karlskrona SOK Eventor (SE)
13.08.17 Filefjellmesterskapet Tyin-Filefjell Orienteringsklubb Eventor
13.08.17 Götalandsmästerskapen, stafett Karlskrona SOK Eventor (SE)
13.08.17 Hjo 2-dagars, dag 2 och Skaraborgsmästerskap, lång Hjobygdens OK Eventor (SE)
13.08.17 MtbO, OK Rodhen OK Rodhen Eventor (SE)
13.08.17 Norrlandsmästerskapen, lång Sundsvalls OK Eventor (SE)
13.08.17 OK Rodhen OK Rodhen Eventor (SE)
13.08.17 Öppna Norrköpingsmästerskapen Dag + NOK-träning NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
13.08.17 Södra Hallands Ungdomsserie Etapp 3 Falkenbergs OK Eventor (SE)
13.08.17 Tuna Ting Stora Tuna OK Eventor (SE)
12.08.17 Dackefejden, dag 1, lång Karlskrona SOK Eventor (SE)
12.08.17 Götalandsmästerskapen, lång Karlskrona SOK Eventor (SE)
12.08.17 Hjo 2-dagars, dag 1, medel Hjobygdens OK Eventor (SE)
12.08.17 Hovedløpet lang Øystre Slidre IL Eventor
12.08.17 Kretsmästerskap Lång + Ungdomsserie Motala AIF OL Eventor (SE)
12.08.17 Norrlandsmästerskapen, medel Sundsvalls OK Eventor (SE)
12.08.17 Norrlandsmästerskapen, stafett Sundsvalls OK Eventor (SE)
12.08.17 Tuna Ting Stora Tuna OK Eventor (SE)
11.08.17 Götalandsmästerskapen, sprint Karlskrona SOK Eventor (SE)
11.08.17 Hovedløpet sprint Øystre Slidre IL Eventor
11.08.17 Norrlandsmästerskapen, sprint Sundsvalls OK Eventor (SE)
10.08.17 08 Vintervannet NTNU BIL m.fl. Kilde
10.08.17 ABIK R9/OBIK P18 - Isdammen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
10.08.17 Distriktsmatch (Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland), sprint Långhundra IF Eventor (SE)
10.08.17 DOK:s motions-OL Viken Degerfors OK Eventor (SE)
10.08.17 GOFs Sommarserie Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
10.08.17 Grenlandskarusellen løp 9 Porsgrunn OL Eventor
10.08.17 Motionsorientering med HSOK Sommarcup Helsingborgs SOK Eventor (SE)
10.08.17 Motionsorientering Mjögsjön OK Hierne Eventor (SE)
10.08.17 Motionsorientering Skattkärr OK Tyr Eventor (SE)
10.08.17 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
10.08.17 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
10.08.17 Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 4 OK Löftan Eventor (SE)
10.08.17 Øvervollen Eiker OL Brikkesys
10.08.17 POL-Skövde Skjutfält OK P4 Eventor (SE)
10.08.17 Skärmjakt Nr. 10 Nyhem OK Hammaren Eventor (SE)
10.08.17 Sommarserien Gustavsbergs OK Eventor (SE)
10.08.17 Veteran-ol Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
10.08.17 Veteran-OL Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
10.08.17 Veteran-OL tävling 10 OK Milan Eventor (SE)
10.08.17 VOL 9 Selånger SOK Eventor (SE)
09.08.17 Børsa Il, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
09.08.17 Distriktsmatch (Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland), lång Långhundra IF Eventor (SE)
09.08.17 Distriktsmatch för Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland Alleskolans IF Eventor (SE)
09.08.17 MIL O6`er 3 Melhus IL Orientering Brikkesys
09.08.17 Motionsorientering Skatås Sävedalens AIK Eventor (SE)
09.08.17 O-åtter nr.5 IL Leik IL Leik Brikkesys
09.08.17 Öppet Kindsmästerskap Gällstadbygdens SOK Eventor (SE)
08.08.17 7-klubbs med Örnligan Skogslöparna Eventor (SE)
08.08.17 Allians Hultsfreds OK Eventor (SE)
08.08.17 Dala Veteran OL Grangärde OK Eventor (SE)
08.08.17 Distriktsmatch för Södermanland, Värmland, Örebro län och Östergötland Alleskolans IF Eventor (SE)
08.08.17 Höglands-OL Annebergs GIF Annebergs GIF Eventor (SE)
08.08.17 Höstspringet St.Sundby GoIF Stora Sundby GoIF Eventor (SE)
08.08.17 KM-Medel 2017-08-08 Haparanda OK Eventor (SE)
08.08.17 Magrasprinten OK Kullingshof Eventor (SE)
08.08.17 Moholt sprint MNSBIK Brikkesys
08.08.17 Motions-OL Kedjeåsen OK Djerf Eventor (SE)
08.08.17 Motionsorientering Waxholms OK Eventor (SE)
08.08.17 Motionsorientering Gallberget OK Jösse Eventor (SE)
08.08.17 NOK-träning OK Kolmården Eventor (SE)
08.08.17 Norrcupen 170808 Forsa OK Eventor (SE)
08.08.17 ÖOK Dagserie 1 Östersunds OK Eventor (SE)
08.08.17 SAKO-orienteringsträning 8/8 Trollhättans SOK Eventor (SE)
08.08.17 Saltenkarusell 9 - Heggmoen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
08.08.17 Sörklubbs 10 - 170808 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
08.08.17 Stjørdalskarusell nr. 10-2017 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
08.08.17 Tisdags-OL Boskogen OK P4 Eventor (SE)
07.08.17 Byakavlen 2017 Njurunda OK Eventor (SE)
07.08.17 Njudungs Dag OK Bävern Eventor (SE)
07.08.17 Rånäs OK/ Rimbo SOK sprintcup etapp 4 Rånäs OK Eventor (SE)
07.08.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:8 Vännäsby Vännäs OK Eventor (SE)
06.08.17 HittaUt-träning 1 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
06.08.17 Källan Open Långvikens OK Eventor (SE)
06.08.17 KM sprint OK Skøynar Eventor
06.08.17 Medeltidskampen, Gotland, Etapp 3, lång Garda OK Eventor (SE)
06.08.17 Säterträffen Säterbygdens OK Eventor (SE)
06.08.17 Ultraträffen, dag 2, lång Ulricehamns OK Eventor (SE)
05.08.17 Bruksleden TM Fagersta OK Eventor (SE)
05.08.17 Länskamp för Skogskarlar i Västmanland och Dalarna Ludvika OK Eventor (SE)
05.08.17 Medeltidskampen, Gotland, Etapp 1, sprint Garda OK Eventor (SE)
05.08.17 Medeltidskampen, Gotland, Etapp 2, medel Garda OK Eventor (SE)
05.08.17 Ultraträffen, dag 1, medel Ulricehamns OK Eventor (SE)
04.08.17 Night Hawk Ringerike 2017 Ringerike OL Eventor
04.08.17 Ungdomens 10mila Ulricehamns OK Eventor (SE)
03.08.17 07 Trolla NTNU BIL Kilde
03.08.17 GOFs Sommarserie Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
03.08.17 MOL 14 Visborgs OK Eventor (SE)
03.08.17 Motionsorientering med HSOK Sommarcup Helsingborgs SOK Eventor (SE)
03.08.17 POL-Torsö Hjobygdens OK Eventor (SE)
03.08.17 Sommarserien 8 Njurunda OK Eventor (SE)
03.08.17 Stjärnorpsmedeln Stjärnorps SK Eventor (SE)
03.08.17 Veteran-OL OK Gränsen Eventor (SE)
03.08.17 Veteran-OL i Norberg Norbergs OK Eventor (SE)
03.08.17 VOL-7 Ryggis elljusspår P Sundsvalls OK Eventor (SE)
02.08.17 OK Hällens 3-dagars, dag 3, lång OK Hällen Eventor (SE)
02.08.17 Veritas Sommerløp Gaustad Veritas BIL Brikkesys
01.08.17 Dala veteran-ol Långshyttans AIK OK Eventor (SE)
01.08.17 Höglands-OL SOK Aneby Eventor (SE)
01.08.17 Klubbmesterskap IL Leik IL Leik Brikkesys
01.08.17 OK Hällens 3-dagars, dag 2, lång OK Hällen Eventor (SE)
01.08.17 Sörklubbs 9 - 170801 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
01.08.17 Sprintcup 3 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
01.08.17 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
31.07.17 OK Hällens 3-dagars, dag 1, medel OK Hällen Eventor (SE)
30.07.17 Haralds minneløp Viul OK Brikkesys
29.07.17 Svabergsprinten OBIK Orientering Brikkesys
27.07.17 Sommarserien Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
26.07.17 Grinda Veritas BIL Brikkesys
25.07.17 MerSu-Cup 2017 deltävling 4 Haparanda OK Eventor (SE)
25.07.17 Sommarserien Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
25.07.17 Terje 60 OBIK Orientering Brikkesys
24.07.17 O-Ringen Värmland 2017, Etapp 2, lång O-Ringen Eventor (SE)
23.07.17 O-Ringen Värmland 2017, Etapp 1, lång O-Ringen Eventor (SE)
20.07.17 MOL 13 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
20.07.17 Morokuliens 2-dagars, Etapp 2, förlängd medel Åmotfors OK Eventor (SE)
20.07.17 Sommarserien IFK Enskede Eventor (SE)
20.07.17 Tenhults sommar- närtävling Tenhults SOK Eventor (SE)
19.07.17 GOFs Sommarserie Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
19.07.17 Morokuliens 2-dagars, Etapp 1, medel Åmotfors OK Eventor (SE)
19.07.17 O-Bingo IL Leik Brikkesys
19.07.17 Skärgårdssprinten, Etapp 2 OK Roslagen Eventor (SE)
19.07.17 Sommarserien 7 Njurunda OK Eventor (SE)
19.07.17 VBIL Sommer løp 4 Trollvan Veritas BIL Brikkesys
18.07.17 Höglands-OL Nässjö OK Eventor (SE)
18.07.17 Løp 13, Saupstad MNSBIK Brikkesys
18.07.17 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
18.07.17 Rystrandsskubbet 17 Lugnviks IF Eventor (SE)
18.07.17 Skärgårdssprinten, Etapp 1 OK Roslagen Eventor (SE)
18.07.17 Sommarserien Skarpnäcks OL Eventor (SE)
18.07.17 Sommarträning i Svennevad OK Tylöskog Eventor (SE)
18.07.17 Sörklubbs 8 - 170718 Söderhamns OK Eventor (SE)
16.07.17 Emil Løpet 2017 Odal OL - Orientering Eventor
16.07.17 Hallands 3-dagars, Etapp 3, lång, jaktstart Hylte OK Eventor (SE)
16.07.17 Raphamnløpet Lillehammer OK Brikkesys
16.07.17 Skjærgårdscup 3 OBIK Orientering Brikkesys
16.07.17 Skogis Cup nr 6 Garda OK Eventor (SE)
15.07.17 Hallands 3-dagars, Etapp 2, lång IK Trenne Ullared Eventor (SE)
15.07.17 Idö open Västerviks OK Eventor (SE)
15.07.17 Leik 3-dagers, Løp 3 IL Leik Brikkesys
15.07.17 Myggklasken Viul OK Brikkesys
15.07.17 Skjærgårdscup 2 OBIK Orientering Brikkesys
14.07.17 (ukjent) IL Leik Brikkesys
14.07.17 Hallands 3-dagars, Etapp 1, medel Hylte OK Eventor (SE)
14.07.17 Heidalsdilten Viul OK Brikkesys
14.07.17 Leik 3-dagers, Løp 2 IL Leik Brikkesys
14.07.17 Skjærgårdscup 1 OBIK Orientering Brikkesys
13.07.17 5-kvällars, etapp 4 Lidköpings VSK Eventor (SE)
13.07.17 Gotlands 3-dagars, Etapp 3, lång, jaktstart Visborgs OK Eventor (SE)
13.07.17 Leik 3-dagers, Løp 1 IL Leik Brikkesys
13.07.17 Motionsorientering Umeå 13 juli Umeå OK Eventor (SE)
13.07.17 När-OL & H3D träningsrace FK Friskus-Varberg Eventor (SE)
13.07.17 Sommarnärtävling OK Gränsen Eventor (SE)
13.07.17 Sommarserien 6 Njurunda OK Eventor (SE)
12.07.17 BAD-OL Oskarströms OK Eventor (SE)
12.07.17 Gotlands 3-dagars, Etapp 2, medel Visborgs OK Eventor (SE)
12.07.17 Österlens 3-kvällars, Kväll 3, medel Andrarums IF Eventor (SE)
12.07.17 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
12.07.17 VBIL Sommer løp 3 Bygdøy Veritas BIL Brikkesys
11.07.17 Gotlands 3-dagars, Etapp 1, medel Visborgs OK Eventor (SE)
11.07.17 Höglands-OL Forserums SOK Eventor (SE)
11.07.17 Mastloppet Hellas Orientering Eventor (SE)
11.07.17 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
11.07.17 Österlens 3-kvällars, Kväll 2, medel Andrarums IF Eventor (SE)
11.07.17 Sakoträning OKS OK Skogsvargarna Eventor (SE)
11.07.17 Sörklubbs 7 - 170711 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
10.07.17 MTBO-cupen Gotland 3 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
10.07.17 Österlens 3-kvällars, Kväll 1, medel Andrarums IF Eventor (SE)
09.07.17 Gotlands 2-dagars, Etapp 2, lång Svaide Roma SOK Eventor (SE)
09.07.17 Havs-OL, dag 2, lång Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
09.07.17 Sørlandsgaloppen 2017, Dag 4 Larvik OK Eventor
09.07.17 Vålådalens 3-dagars, etapp 3, lång Frösö IF Eventor (SE)
09.07.17 Vittjärvs 2-dagars, Etapp 2, medel Vittjärvs IK Eventor (SE)
08.07.17 Gotlands 2-dagars, Etapp 1, medel Svaide Roma SOK Eventor (SE)
08.07.17 Havs-OL, dag 1, medel Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
08.07.17 Sørlandsgaloppen 2017, Dag 3 Hedrum OL Eventor
08.07.17 Vålådalens 3-dagars, etapp 2, medel Östersunds OK Eventor (SE)
08.07.17 Vittjärvs 2-dagars, Etapp 1, lång Vittjärvs IK Eventor (SE)
07.07.17 Sørlandsgaloppen 2017, Dag 2 Larvik OK Eventor
07.07.17 Vålådalens 3-dagars, etapp 1, sprint Östersunds OK Eventor (SE)
06.07.17 5-kvällars, etapp 2 Istrums SK Eventor (SE)
06.07.17 Mini 3-dagars 2017, dag 3 OK Tyr Eventor (SE)
06.07.17 Mol 12 IF Hansa-Hoburg Eventor (SE)
06.07.17 Närtävling OL-alliansen JKPG Jönköpings OK Eventor (SE)
06.07.17 Sommarserien 5 Njurunda OK Eventor (SE)
06.07.17 Sørlandsgaloppen 2017, Dag 1 Hedrum OL Eventor
06.07.17 VOL Ånge Ånge OK Eventor (SE)
05.07.17 Børsa Il, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
05.07.17 GOFs Sommarserie Kungälvs OK Eventor (SE)
05.07.17 Hälsinglands 3-dagars etapp 3 Söderhamns OK Eventor (SE)
05.07.17 Hiernmannen Ingersbyn OK Hierne Eventor (SE)
05.07.17 Mini 3-dagars 2017, dag 2 OK Tyr Eventor (SE)
05.07.17 Tjust 2-dagars, dag 2 Västerviks OK Eventor (SE)
05.07.17 Trekvällars, Etapp 3 OK Ravinen Eventor (SE)
05.07.17 Treningsløp, IL Leik IL Leik Brikkesys
05.07.17 VBIL sommerløp Østernvannsvingen Veritas BIL Brikkesys
04.07.17 Dala veteran-ol Långshyttans AIK OK Eventor (SE)
04.07.17 Hälsinglands 3-dagars etapp 2 Forsa OK Eventor (SE)
04.07.17 Höglands-OL Boxholms OK Eventor (SE)
04.07.17 Kretsträning Hökensås Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
04.07.17 Løp 12 - Leinstrandmarka Øst MNSBIK Brikkesys
04.07.17 Mini 3-dagars 2017, dag 1 OK Tyr Eventor (SE)
04.07.17 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
04.07.17 SAKO Slätterna Trollhättans SOK Eventor (SE)
04.07.17 Tjust 2-dagars, dag 1 Västerviks OK Eventor (SE)
04.07.17 Trekvällars, Etapp 2 OK Ravinen Eventor (SE)
03.07.17 Hälsinglands 3-dagars etapp 1 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
03.07.17 Närtävling inför Tjust 2-dagars Ankarsrums OK Eventor (SE)
03.07.17 Trekvällars, Etapp 1 OK Ravinen Eventor (SE)
02.07.17 3+3 i Sälen, Etapp 3, medel Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
02.07.17 Eskilstuna Weekend , Etapp 3, lång IK Standard Eventor (SE)
02.07.17 KLUBBMÄSTERSKAP för ÖOK och Skogslöparna Örnsköldsviks OK Eventor (SE)
02.07.17 Midnattsolgaloppen 2017, Dag 4 IL BUL-Tromsø Eventor
02.07.17 Skogis Cup nr 5 Garda OK Eventor (SE)
02.07.17 SM OL-Skytte Masstart I 15 IF Eventor (SE)
02.07.17 Sommerløpene i Nord-Østerdal, Dag 3 Tynset IF Eventor
01.07.17 3+3 i Sälen, Etapp 2, lång Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
01.07.17 Eskilstuna Weekend , Etapp 2, lång Ärla IF Eventor (SE)
01.07.17 Midnattsolgaloppen 2017, Dag 3 IL BUL-Tromsø Eventor
01.07.17 Motionsorientering Ängsjö Järfälla OK Eventor (SE)
01.07.17 SM Ol-Skytte Sprint I 15 IF Eventor (SE)
01.07.17 Sommerløpene i Nord-Østerdal, Dag 2 Kvikne IL Eventor
30.06.17 3+3 i Sälen, Etapp 1, medel Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
30.06.17 Avslutningssprint Västervikslägret 2017 Västerviks OK Eventor (SE)
30.06.17 Eskilstuna Weekend , Etapp 1, medel IK Standard Eventor (SE)
30.06.17 Sommerløpene i Nord-Østerdal, Dag 1 Kvikne IL Eventor
29.06.17 Idre 3-dagars, Etapp 3, lång Idrefjällens OK Eventor (SE)
29.06.17 Midnattsolgaloppen 2017, Dag 2 IL BUL-Tromsø Eventor
29.06.17 MOL 11 Visby IF Gute SOK Eventor (SE)
29.06.17 Motionsorientering Umeå 29 juni Umeå OK Eventor (SE)
29.06.17 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
29.06.17 Närtävling OL-alliansen JKPG Gränna-Bygdens OK Eventor (SE)
29.06.17 POL-Hagenstugan IF Hagen Eventor (SE)
29.06.17 Sommarserien 4 Njurunda OK Eventor (SE)
29.06.17 VOL 6 Grodtjärn Sundsvalls OK Eventor (SE)
28.06.17 Førde IL Nærløp Solheimsdalen Førde IL Eventor
28.06.17 Idre 3-dagars, Etapp 2, medel Idrefjällens OK Eventor (SE)
28.06.17 Midnattsolgaloppen 2017, Dag 1 IL BUL-Tromsø Eventor
28.06.17 OG_klabu2017 OG karusellen Brikkesys
28.06.17 Öppet KM Lång Östra kretsen SOK Träff SOK Träff Eventor (SE)
28.06.17 Rånäs OK/ Rimbo SOK sprintcup etapp 2 Rånäs OK Eventor (SE)
28.06.17 VBIL sommerløp Sognsvann Veritas BIL Brikkesys
27.06.17 7-klubbs OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
27.06.17 Dala Veteran OL OK Malmia Eventor (SE)
27.06.17 Höglands-OL Eksjö SOK Eventor (SE)
27.06.17 Idre 3-dagars, Etapp 1, lång Idrefjällens OK Eventor (SE)
27.06.17 Løp 11, Tjuvdalen MNSBIK Brikkesys
27.06.17 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
27.06.17 Öppet KM Medeldistans Tibro OK, Hjobygdens OK, IF Hagen, SOK Träff, OK P4 OK P4 Eventor (SE)
27.06.17 Öppet kretsmästerskap Mullsjö SOK Eventor (SE)
27.06.17 SAKO träning i Sjuntorp OK Flundrehof Eventor (SE)
27.06.17 Sprintcup 2 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
27.06.17 Stjørdalskarusell Frigården Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
27.06.17 Tisdags-OL Simsjön IF Hagen Eventor (SE)
27.06.17 VM - Sprint + Närtävling OK Nackhe Eventor (SE)
26.06.17 Granhatten, Korgfjellet Korgen IL Eventor
26.06.17 Idresprinten Idrefjällens OK Eventor (SE)
26.06.17 Malvik Treningsløp 12 Vulusjøen Malvik IL Brikkesys
26.06.17 Öppet KM Sprint Tibro,Hjo,Hagen,Träff,OKP4 Tibro OK Eventor (SE)
26.06.17 Rånäs OK/ Rimbo SOK sprintcup etapp 1 Rånäs OK Eventor (SE)
25.06.17 Idre Fjäll-O Idrefjällens OK Eventor (SE)
25.06.17 Norsk O-festival mellom Freidig Freidig
25.06.17 Norsk O-Festival mellom Freidig Eventor
25.06.17 Norsk O-Festival mellom Elite Freidig Freidig
25.06.17 Öppet Klubbmästerskap Ultra för Östra kretsen. IF Hagen Eventor (SE)
24.06.17 Norsk O-festival Lang Freidig Freidig
24.06.17 Norsk O-Festival lang Freidig Eventor
24.06.17 Norsk O-festival lang Elite Freidig Freidig
24.06.17 Norsk O-Festival lang Elite Freidig Eventor
23.06.17 Norsk O-Festival sprint Freidig Eventor
23.06.17 Norsk O-Festival Sprint Freidig Freidig
23.06.17 Norsk O-Festival sprint Elite Freidig Freidig
22.06.17 06 Smistad NTNU BIL Kilde
22.06.17 OBIK P17 Spenningsby OBIK Orientering Brikkesys
22.06.17 Råtasskarusellen 2017 # 8 og Klubbmesterskap Indre Østfold OK Eventor
22.06.17 Run to the Hills 2017 (E4) Selånger SOK Eventor (SE)
22.06.17 Tömte 22 juni 2017 OK Hierne Eventor (SE)
21.06.17 Borlänge SommarSprint 3 Stora Tuna OK Eventor (SE)
21.06.17 Brödkampen med DM, ultralång, Gästrikland + Hälsingland Ockelbo OK Eventor (SE)
21.06.17 DM, sprint, Gotland Svaide Roma SOK Eventor (SE)
21.06.17 Fjällfemman 5 Åre OK Eventor (SE)
21.06.17 Førde IL Nærløp Bringeland Djupedalen Førde IL Eventor
21.06.17 KOK:s Sommarquattro, etapp 4 Kristinehamns OK Eventor (SE)
21.06.17 MIL O6`er 2 Klubbmesterskap Melhus IL Orientering Brikkesys
21.06.17 Motionsorientering Fogdaröd Ringsjö OK Eventor (SE)
21.06.17 Motionsorientering Skatås Sävedalens AIK Eventor (SE)
21.06.17 O-Åtter nr.4 IL Leik IL Leik Brikkesys
21.06.17 OSI/GeoForm Rankingløp 9 Oslostudentenes IK Eventor
21.06.17 O-sjuer 7, Lavøya Frol IL Orientering Brikkesys
21.06.17 Raumar sommerkarusell 1 Raumar Orientering Eventor
21.06.17 Raumar sommerkarusell 1 - Ullensaker Raumar OL Brikkesys
21.06.17 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
21.06.17 Tyrving klubbmesterskap IL Tyrving Eventor
21.06.17 Veteranorientering VO Västerviks OK Eventor (SE)
20.06.17 3. Sprintløp/nybyrjarkarusell Sunnhordland Stord Orientering Eventor
20.06.17 7-klubbs Skogslöparna Eventor (SE)
20.06.17 Haninge SOK Motionsorientering Rudan Haninge SOK Eventor (SE)
20.06.17 Höglandszonen SprintCup Deltävling III Nässjö OK Eventor (SE)
20.06.17 Klubbmesterskap sprint Østmarka OK Brikkesys
20.06.17 KOK Sommercup, løp 1 Søgne og Songdalen OK Eventor
20.06.17 KOK:s Sommarquattro, etapp 3 Kristinehamns OK Eventor (SE)
20.06.17 Kretsmästerskap sprint Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
20.06.17 Le Tour de Glåmdal 4 Austmarka IL Eventor
20.06.17 Løp 10, Smistad Vårstafetten MNSBIK Brikkesys
20.06.17 Minitjoget i Sätila OK Räven Eventor (SE)
20.06.17 Motionsorientering Edanenäset OK Mangen Eventor (SE)
20.06.17 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
20.06.17 Motionsorientering Umeå 20 juni Stöcksjö IS Eventor (SE)
20.06.17 OBIK poengløp nr 16 17 Nordmarkskarusellen Brikkesys
20.06.17 POL-Sisu Hjobygdens OK Eventor (SE)
20.06.17 Saltenkarusell 8 - Øvre Valnesfjord Valnesfjord IL Eventor
20.06.17 Skärmjakten Nr 7, Svartviksstugan OK Hammaren Eventor (SE)
20.06.17 Skogsfemman 5 Fältjägarnas IF Eventor (SE)
20.06.17 Sprint KM på Kullen OK Denseln Eventor (SE)
20.06.17 Stjørdalsmesterskap Selbuskogen Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
20.06.17 Tisdags-OL Lunnahult IF Hagen Eventor (SE)
20.06.17 Uppvidingekarusellen Åseda 2017-06-20 Kexholms SK Eventor (SE)
20.06.17 Vårkarusell 4 IL Nansen Eventor
20.06.17 Veteran Ol Ramsjön IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
19.06.17 Klubbkarusell løp 2 - Ganddal Ganddal IL Eventor
19.06.17 Malvik Treningsløp 11 Ertstjønna Malvik IL Brikkesys
19.06.17 Mandagsløp Konnerud IL Brikkesys
19.06.17 Moro- Oløp Egersund OK Eventor
19.06.17 Njududngskavlen Bodafors OK Eventor (SE)
19.06.17 Tour of Lillomarka 2017 – løp 6 Lillomarka OL Eventor
19.06.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:6 Berg Vännäs OK Eventor (SE)
18.06.17 KM Mellom Oppland Gjø-Vard OL Eventor
18.06.17 KOK:s Sommarquattro, etapp 1 Kristinehamns OK Eventor (SE)
18.06.17 KOK:s Sommarquattro, etapp 2 Kristinehamns OK Eventor (SE)
18.06.17 Midtsommerløpet Stokke IL Eventor
18.06.17 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #9, final, lång Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
18.06.17 Nord-Norsk Mesterskap Inviduelle klasser (søndag) Mo OK Eventor
18.06.17 Nord-Norsk Mesterskap Stafett Mo OK Eventor
18.06.17 Odda 2-dagars 2017 Odda OL Eventor
18.06.17 Siljanskrets, medel Leksands OK Eventor (SE)
18.06.17 Sport8 Flex-o cup Sarpsborg OL Eventor
18.06.17 St. Hanskuten Gaula, OL Brikkesys
18.06.17 Tre skåningar och en dansk, Etapp 4, sprint i skogsmiljö Helsingborgs SOK Eventor (SE)
17.06.17 KM sprint Oppland Gjø-Vard OL Eventor
17.06.17 Løp 9 Trolløp, Fjølstadvollåsen MNSBIK Brikkesys
17.06.17 Midtsommersprinten Stokke IL Eventor
17.06.17 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #8, medel Ärla IF Eventor (SE)
17.06.17 Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse Mo OK Eventor
17.06.17 Tre skåningar och en dansk, Etapp 2, medel Helsingborgs SOK Eventor (SE)
17.06.17 Tre skåningar och en dansk, Etapp 3, sprint Helsingborgs SOK Eventor (SE)
17.06.17 Trimtex Cup deltävling 2 Valbo AIF Eventor (SE)
16.06.17 Camp Stokke sprinttrening Stokke IL Eventor
16.06.17 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #7, sprint Ärla IF Eventor (SE)
16.06.17 Tre skåningar och en dansk, Etapp 1, sprint Helsingborgs SOK Eventor (SE)
16.06.17 Veteranløpet IL Imås Eventor
15.06.17 05 Henriksåsen NTNU BIL Kilde
15.06.17 Antikrundan SAIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
15.06.17 Dala Veteran-OL Avesta OK Eventor (SE)
15.06.17 EM Sprint Eiker OL Brikkesys
15.06.17 Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL Sandefjord OK Eventor
15.06.17 MOL 10 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
15.06.17 Motionsorientering Skattkärr OK Tyr Eventor (SE)
15.06.17 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
15.06.17 OBIK P15 Ekerud OBIK Orientering Brikkesys
15.06.17 O-karusell 5, mosjonsorientering Eidskog OL Eventor
15.06.17 Østmarka Flex-o løp 6 Østmarka OK Brikkesys
15.06.17 POL-Klyftamo Hjobygdens OK Eventor (SE)
15.06.17 Råtasskarusellen 2017 # 7 Indre Østfold OK Eventor
15.06.17 Sommarserien 3 Njurunda OK Eventor (SE)
15.06.17 Tallmon OK Hierne Eventor (SE)
15.06.17 Veteran OL VK Uvarna Eventor (SE)
14.06.17 Borlänge SommarSprint 2 Stora Tuna OK Eventor (SE)
14.06.17 Fjällfemman 4 Åre OK Eventor (SE)
14.06.17 Foll-O-karusellen #3 Ås IL Brikkesys
14.06.17 Førde IL Nærløp Kråkenesmarka Førde IL Eventor
14.06.17 GMOK sprintcup etapp 3 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
14.06.17 Motionsorientering i Skatås Frölunda OL Eventor (SE)
14.06.17 MTBO ABC-cupen Tullinge Tullinge SK Eventor (SE)
14.06.17 NOK:s 3-dagars, Etapp 3 Norbergs OK Eventor (SE)
14.06.17 OG - karusellen 2 OG karusellen Brikkesys
14.06.17 OSI/GeoForm Rankingløp 8 IL GeoForm Eventor
14.06.17 O-sjuer 6, Gjeldsåsen Frol IL Orientering Brikkesys
14.06.17 Østfoldsprinten #4 finale OK Moss Eventor
14.06.17 Raumar o-karusell 7 Raumar Orientering Eventor
14.06.17 Raumar o-karusell 7 Hurdal Raumar OL Brikkesys
14.06.17 Sørlandskarusellen Kristiansand OK Eventor
14.06.17 VestMjøsa-cup 5 OL Toten-Troll Eventor
14.06.17 Veteranmatchen 2017 Degerfors OK Eventor (SE)
13.06.17 7. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
13.06.17 Akronmatchen 2017 IK Gandvik Eventor (SE)
13.06.17 FOK:s Sprint-Cup Etapp 4 Falkenbergs OK Eventor (SE)
13.06.17 Frida City Sprint E3 Vänersborgs SK Eventor (SE)
13.06.17 Helgelandsræs 6 - Skillevollen Nordland Eventor
13.06.17 Höglandets Sprintcup, deltävling 2 SOK Aneby Eventor (SE)
13.06.17 Klubbkamp/Ungdomscup - 3, 2017 Rundevold Egersund OK Eventor
13.06.17 Klubbmesterskap Porsgrunn ol og Skien ok Skien OK Eventor
13.06.17 Løp 8, Ferista MNSBIK Brikkesys
13.06.17 Motions-OL Mossberga OK Djerf Eventor (SE)
13.06.17 Motionsorientering Waxholms OK Eventor (SE)
13.06.17 Motionsorientering Finngösa/Puketorp Sävedalens AIK Eventor (SE)
13.06.17 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
13.06.17 MtbO, Änggårdsracet Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
13.06.17 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5 Haugesund IL Orientering Eventor
13.06.17 NOK:s 3-dagars, Etapp 2 Norbergs OK Eventor (SE)
13.06.17 Norrcupen 2017-06-13 Ljusdals OK Eventor (SE)
13.06.17 O-Gøy Cupen - Løp 2 IL Koll Eventor
13.06.17 Saltenkarusell 7 - Heia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
13.06.17 Sidensjösprinten Sidensjö IK Eventor (SE)
13.06.17 Skogsfemman 4 Frösö IF Eventor (SE)
13.06.17 Sprintcup 1 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
13.06.17 Sprintcup 4 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
13.06.17 Stjørdalskarusell nr. 5-2017 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
13.06.17 Tisdags-OL Häggum IF Hagen Eventor (SE)
13.06.17 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
13.06.17 Vestfold Vårcup 9 OL Tønsberg og omegn Eventor
12.06.17 Haninge SOK Motionsorientering Rudan Haninge SOK Eventor (SE)
12.06.17 Malvik Treningsløp 10 Jervskogen Malvik IL Brikkesys
12.06.17 Motionsorientering Älvsjöskogen OK Älvsjö-Örby Eventor (SE)
12.06.17 NOK:s 3-dagars, Etapp 1 Norbergs OK Eventor (SE)
12.06.17 Nordhordlandskarusellen Eikanger IL Eventor
12.06.17 OBIK poengløp nr 14 17 Nordmarkskarusellen Brikkesys
12.06.17 Tour of Lillomarka 2017 – løp 5 Lillomarka OL Eventor
12.06.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:5 Gransele Vännäs OK Eventor (SE)
12.06.17 VärmlandsSerien MTBO deltävling 5 Degerfors OK Eventor (SE)
12.06.17 Wing A/B Trening 13.06 Wing OK Brikkesys
11.06.17 BAIK:s vårtävlingar, dag 2, medel Bergnäsets AIK Eventor (SE)
11.06.17 DM, sprintstafett, Västmanland + Örebro Län Arboga OK Eventor (SE)
11.06.17 DM, sprint, Västmanland + Örebro Län Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
11.06.17 DM, ultralång, Jämtland-Härjedalen + Magnumloppet Frösö IF Eventor (SE)
11.06.17 Edetdubbeln, Etapp 1 OK Gipen Eventor (SE)
11.06.17 Edetdubbeln, Etapp 2 OK Gipen Eventor (SE)
11.06.17 Gromløpet Lillomarka OL Eventor
11.06.17 High Chaparral-sprinten Bredaryds SOK Eventor (SE)
11.06.17 Jonsokløpet og PWT-cup Fossekallen IL Brikkesys
11.06.17 Jonsokløpet og PWT-cup Fossekallen IL Eventor
11.06.17 KM-Lang IL Veten Eventor
11.06.17 KM lång OK Rodhen Eventor (SE)
11.06.17 KM Langdistanse Mellembygd OL Eventor
11.06.17 KM mellom - Verdal 2-dagers, Dag 2 Verdal OK Eventor
11.06.17 KM Stafett ROK Ålgård Orientering Eventor
11.06.17 Longyearbyen City-race dag 2 Svalbard Turn Eventor
11.06.17 MtbO, Svenska Cupen, #6, masstart Årsunda IF Eventor (SE)
11.06.17 Myrtrampen Vang OL Eventor
11.06.17 OK Triangeln Närtävling OK Triangeln Eventor (SE)
11.06.17 OL-skytte Mälarcupen #1 IF Thor Eventor (SE)
11.06.17 Sport8 Flex-O cup Gimle IF Eventor
11.06.17 TIF Viking jubileumsløp / KM ultralang Hordaland (HOK-rankingløp 4/2017) TIF Viking Eventor
11.06.17 Umedalsrännet Umedalens IF Eventor (SE)
11.06.17 Ungdomens High Coast -
11.06.17 Ungdomens High Coast (ej anmälning) OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
10.06.17 DM, inofficiell stafett, Jämtland-Härjedalen Frösö IF Eventor (SE)
10.06.17 DM, medel, Medelpad Selånger SOK Eventor (SE)
10.06.17 DM, sprint , Dalarna Ludvika OK Eventor (SE)
10.06.17 DM, sprint, Småland Bredaryds SOK Eventor (SE)
10.06.17 Drangedalsløpet Drangedal OL Eventor
10.06.17 KM Langdistanse ROK Ålgård Orientering Eventor
10.06.17 KM mellom - Verdal 2-dagers, Dag 1, KM mellomdistanse NTOK Verdal OK Eventor
10.06.17 Longyearbyen City-race dag 1 Svalbard Turn Eventor
10.06.17 Raumar o-karusell 6 klubbmesterskap Raumar OL Brikkesys
10.06.17 Raumar o-karusell 6 "klubbmesterskap" Raumar Orientering Eventor
10.06.17 Skogsflickornas Triangelmatch Gävle OK Eventor (SE)
10.06.17 Slottssprinten Sigtuna OK Eventor (SE)
10.06.17 Slottssprinten, 2-mannastafett, sprint Sigtuna OK Eventor (SE)
10.06.17 TIF Viking jubileumsløp / KM mellom Hordaland TIF Viking Eventor
08.06.17 04 Saga Vådan NTNU BIL Kilde
08.06.17 AOK vereranOL 2017-06-08 Gamleby OK Eventor (SE)
08.06.17 DM, sprint, Jämtland-Härjedalen Brunflo IF Eventor (SE)
08.06.17 DM, sprint, Östergötland NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
08.06.17 Flex-o løp 5 Østmarka OK Brikkesys
08.06.17 Grenlandskarusellen løp 8 Skien OK Eventor
08.06.17 MOL9 Svaide Roma SOK Eventor (SE)
08.06.17 Motionsorientering Tyrterrängen OK Tyr Eventor (SE)
08.06.17 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
08.06.17 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
08.06.17 Nordmarkskarusellen løp 3 17 Nordmarkskarusellen Brikkesys
08.06.17 Østmarka Flex-o løp 5 Østmarka OK Eventor
08.06.17 POL-Wilske Hjobygdens OK Eventor (SE)
08.06.17 Råtasskarusellen 2017 # 6 Indre Østfold OK Eventor
08.06.17 ROL klubbmesterskap Ringerike OL Eventor
08.06.17 Salas veterantävling Sala OK Eventor (SE)
08.06.17 Siljanskretsens ungdomsserie Malungs OK Skogsmårdarna Eventor (SE)
08.06.17 Stenbysätern 8/6 2017 Årjängs OK Eventor (SE)
08.06.17 Tjogetträning nr 1 - Breanäs FK Göingarna Eventor (SE)
08.06.17 Torsdagsløp 8 Olympiaparken Lillehammer OK Brikkesys
08.06.17 Ungdomsløp 5 Byåsen IL Eventor
08.06.17 Veteranol Mullsjö SOK Eventor (SE)
08.06.17 VOL nr 4 Medelpad Timrå SOK Eventor (SE)
07.06.17 AAOK-karusellen løp 7 Hisøy OK Eventor
07.06.17 Borlänge SommarSprint 1 Stora Tuna OK Eventor (SE)
07.06.17 Bygdakamp 3 Verdal - 2017 OK Skøynar Brikkesys
07.06.17 Dala-Veteran OL Leksands OK Eventor (SE)
07.06.17 DM, sprint, Göteborg Utby IK Eventor (SE)
07.06.17 Foll-O-karusellen #2 Måren OK Brikkesys
07.06.17 Klubb Freidig Freidig Freidig
07.06.17 Klubbmesterskap for Orkanger IF og Børsa IL Børsa IL Brikkesys
07.06.17 Klubbmesterskap Freidig Freidig Freidig
07.06.17 MIL O6`er løp 1 Svartåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
07.06.17 Motionsorientering - Borås 5 av 5 VT IK Ymer Eventor (SE)
07.06.17 Nammo-cup 3 Lillehammer OK Eventor
07.06.17 O-Åtter nr.3 IL Leik IL Leik Brikkesys
07.06.17 OSI/GeoForm Rankingløp 7 IL GeoForm Eventor
07.06.17 Raumar o-karusell 5 Drømmemila Raumar OL Brikkesys
07.06.17 Raumar o-karusell 5 "Drømmemila" Raumar Orientering Eventor
07.06.17 Skärmen Cup 2 OK Skärmen Eventor (SE)
07.06.17 Sørlandskarusellen Birkenes IL Eventor
07.06.17 Sport 8-serien (Ungdom) Varteig OL Eventor
07.06.17 Stockholm City Cup, #3 OK Södertörn Eventor (SE)
07.06.17 Ungdomsserien deltävling 3 Björkfors GOIF Eventor (SE)
07.06.17 Vårkarusell 3 Tynset IF Eventor
07.06.17 Veteran Ol 3-stad Vänersborgs SK Eventor (SE)
06.06.17 DM, sprint, Värmland OK Tyr Eventor (SE)
06.06.17 Fjällfemman 3 Åre OK Eventor (SE)
06.06.17 Førde IL Nærløp Langeland Skisenter Førde IL Eventor
06.06.17 Frida City Sprint E2 Vänersborgs SK Eventor (SE)
06.06.17 Klubbranking 4 Kiellandskogen Egersund OK Eventor
06.06.17 Le Tour de Glåmdal 3 Lunderseter IL Eventor
06.06.17 Løp 7 - Skarpåsen - Jervskogen MNSBIK Brikkesys
06.06.17 Motionsorientering Brunskogsfjället (uppe på) OK Mangen Eventor (SE)
06.06.17 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK4 Kopervik IL Eventor
06.06.17 OBIK P12 & AB løp 3 AB Karusellen Brikkesys
06.06.17 Ösaträffen, dag 4, medel Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
06.06.17 Pokalkamp 4 Bergen Askøy OL Eventor
06.06.17 Saltenkarusell 6 - Bueskyttebanen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
06.06.17 Södra Hallands Ungdomsserie Etapp 2 Falkenbergs OK Eventor (SE)
06.06.17 Sprintstafett (ism Värmlands Sprint-DM) OK Tyr Eventor (SE)
06.06.17 Stjørdalskarusell nr. 4-2017 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
06.06.17 Stöcksjö IS National Stöcksjö IS Eventor (SE)
06.06.17 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
06.06.17 Vårserien Etapp 5 Mölndal Outdoor IF Eventor (SE)
05.06.17 Løvspretten 2017 Hamar OK Eventor
05.06.17 Norgescup senior og løpstest junior Løten o-lag Eventor
05.06.17 Ösaträffen, dag 3, medel Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
05.06.17 Pinseløpet - Dag 3 Kongsberg OL Eventor
05.06.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:4 Starberget Vännäs OK Eventor (SE)
04.06.17 Elgdilten Løten o-lag Eventor
04.06.17 NM sprint stafett Hamar OK Eventor
04.06.17 Ösaträffen, dag 2, medel Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
04.06.17 Pinseløpet - Dag 2 Kongsberg OL Eventor
04.06.17 Renlunken, dag 2, stafett OK Renen Eventor (SE)
04.06.17 SM, sprint, publiktävling, #3 (Örebro City Sprintstafett) Almby IK Eventor (SE)
04.06.17 SM, sprintstafett, final Almby IK Eventor (SE)
04.06.17 Sommarlandssprinten IK Gandvik Eventor (SE)
04.06.17 Sprinthelgen, Etapp 3 OK Orion Eventor (SE)
03.06.17 Älgots cup ungdomstävling + Öppna banor Hjärnarps OL Eventor (SE)
03.06.17 Kinnekulledubbeln, Etapp 1 OK Klyftamo Eventor (SE)
03.06.17 Kinnekulledubbeln, Etapp 2 OK Klyftamo Eventor (SE)
03.06.17 NM sprint Hamar OK Eventor
03.06.17 NM sprint finale Hamar OK Eventor
03.06.17 Ösaträffen, dag 1, lång Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
03.06.17 Pinseløpet - Dag 1 Kongsberg OL Eventor
03.06.17 Pinsesprinten Løten o-lag Eventor
03.06.17 Renlunken, dag 1, lång OK Renen Eventor (SE)
03.06.17 SM, sprint, individuell, final Almby IK Eventor (SE)
03.06.17 SM, sprint, publiktävling #2, (Örebro City Sprint) Almby IK Eventor (SE)
03.06.17 Sprinthelgen, Etapp 2 OK Orion Eventor (SE)
03.06.17 Vårserien Etapp 4 Göteborgs SK Eventor (SE)
02.06.17 SM, sprint, individuell, kval Almby IK Eventor (SE)
02.06.17 SM, sprint, publiktävling, #1 (kväll) Almby IK Eventor (SE)
01.06.17 03 Stokkanmarka NTNU BIL Kilde
01.06.17 Ängebråten 1 juni 2017 OK Hierne Eventor (SE)
01.06.17 Asker ABC 4 Asker SK Brikkesys
01.06.17 Falukretsen deltävling 3 Karlsbyhedens OK Eventor (SE)
01.06.17 Grenlandskarusellen løp 7 Porsgrunn OL Eventor
01.06.17 IKHP Sprint-Cup 2 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
01.06.17 Karusell 3/ klubbmesterskap Ålgård Orientering Eventor
01.06.17 MOL 8 Visby IF Gute SOK Eventor (SE)
01.06.17 Motions-OL och Krets Lunedet OK Djerf Eventor (SE)
01.06.17 Motionsorientering i Umeå 1 juni Umeå OK Eventor (SE)
01.06.17 Motionsorientering Öjersjö, Sävedalens AIK Sävedalens AIK Eventor (SE)
01.06.17 Motionsorientering Tuggelite OK Tyr Eventor (SE)
01.06.17 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
01.06.17 Nordmarkskarusellen løp 2 17 Nordmarkskarusellen Brikkesys
01.06.17 Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp Østmarka OK Brikkesys
01.06.17 POL-Lidköping Lidköpings VSK Eventor (SE)
01.06.17 Råtasskarusellen 2017 # 5 Indre Østfold OK Eventor
01.06.17 Ringerikskarusell 6 Ringerike OL Eventor
01.06.17 Skogsfemman 3 OK Storsjön Eventor (SE)
01.06.17 Sommarserien 2 Njurunda OK Eventor (SE)
01.06.17 STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene Sør-Trøndelag Eventor
01.06.17 TA-sprint 5 Finale Steinkjer OK Brikkesys
01.06.17 TA-sprint 5 Finale Steinkjer OK Eventor
01.06.17 Torsdagsløp 7 Badedammen/sentrum Lillehammer OK Eventor
01.06.17 Treningsløp Bermingrud Eiker OL Brikkesys
01.06.17 Ungdomsserien Hultsfreds OK Eventor (SE)
01.06.17 Veteran OL Tolered-Utby Ol-klubb Eventor (SE)
01.06.17 Veteran-OL tävling 9 Hällefors OK Eventor (SE)
01.06.17 VOL 3 Essvik Njurunda OK Eventor (SE)
31.05.17 Fjällfemman 2 Åre OK Eventor (SE)
31.05.17 Foll-O-karusellen #1 Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
31.05.17 GOk VeteranOL, Heda 2017-05-31 Gamleby OK Eventor (SE)
31.05.17 Intervalltrening Wing OK Brikkesys
31.05.17 Motionsorientering - Borås 4 av 5 VT Dalsjöfors GoIF Eventor (SE)
31.05.17 Motionsorientering Skatås IFK Göteborg Eventor (SE)
31.05.17 Njudungszonens ungdomsserie IFK Sävsjö Eventor (SE)
31.05.17 OG-karusell 1 OG karusellen Brikkesys
31.05.17 Öppet Sprint-KM OK Rodhen Eventor (SE)
31.05.17 OSI/GeoForm Rankingløp 6 Oslostudentenes IK Eventor
31.05.17 O-sjuer 5, Banmyra Frol IL Orientering Brikkesys
31.05.17 Østfoldsprinten 3 Halden SK Eventor
31.05.17 Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 4 Kils OK Eventor (SE)
31.05.17 Poengløp Konnerud IL Brikkesys
31.05.17 Raumar o-karusell 4 Raumar OL Brikkesys
31.05.17 Skärmen Cup 1 OK Skärmen Eventor (SE)
31.05.17 Skøynarkarusell 5 OK Skøynar Brikkesys
31.05.17 Sørlandskarusellen Torridal IL Eventor
31.05.17 Sprintcup 5 Lillehammer OK Eventor
31.05.17 Stockholm City Cup, #2 OK Södertörn Eventor (SE)
31.05.17 Ungdomskrets Östra Tibro Tibro OK Eventor (SE)
31.05.17 Ungdomsserie 4 Blekinge Västra Stigmännen Karlshamns OK Eventor (SE)
31.05.17 Ungdomsserie 4 Östra Blekinge Karlskrona SOK Eventor (SE)
31.05.17 VestMjøsa-cup 4 Raufoss IL Orientering Eventor
30.05.17 4-Klubbsmatch nr 2 Nyköpings OK Eventor (SE)
30.05.17 4-Sprinten nr 2 Timrå SOK Eventor (SE)
30.05.17 5-dagars på hemmaplan, etapp 5 OK Stigen Eventor (SE)
30.05.17 6. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
30.05.17 Dala veteran OL 2017 HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
30.05.17 Eskilstuna Sprint CUP #5 Eskilstuna OL Eventor (SE)
30.05.17 FFI Sprint ABIK Romerike Orientering Brikkesys
30.05.17 Frida City Sprint E1 Vänersborgs SK Eventor (SE)
30.05.17 Haninge SOK Motionsorientering Rudan Haninge SOK Eventor (SE)
30.05.17 Helgelandsræs 4 - Hauknes skole Nordland Eventor
30.05.17 Höglandets Sprint Cup del tävling 1 Eksjö SOK Eventor (SE)
30.05.17 Klubbkamp/Ungdomscup - 2, 2017 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
30.05.17 Løp 6, Fremo MNSBIK Brikkesys
30.05.17 Motionsorientering Härskogen Lerums SOK Eventor (SE)
30.05.17 Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK3 - Stemmen Haugesund IL Orientering Eventor
30.05.17 NOK och Ungdomsserien Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
30.05.17 Norrcup 170530 OK Dellen Eventor (SE)
30.05.17 OBIK P10 OBIK Orientering Brikkesys
30.05.17 OL-alliansen Målilla OK Eventor (SE)
30.05.17 Örnligan 2 och 7-klubbs OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
30.05.17 Pokaljakten, deltävling 3 Sisu Forshaga SK Eventor (SE)
30.05.17 Skogsfemman 2 Östersunds OK Eventor (SE)
30.05.17 Sörklubbs 6 - 170530 Segersta OK Eventor (SE)
30.05.17 Sprintcup 3 Bergen Os Orienteringsklubb Eventor
30.05.17 Stjørdalskarusell nr. 3-2017 Stjørdals-Blink orientering Brikkesys
30.05.17 Tisdags-OL Lövsjötorp IF Hagen Eventor (SE)
30.05.17 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
30.05.17 U-5 Dagars Nybro OK Eventor (SE)
30.05.17 Ungdomskretstävling/ Kretsträning Tidaholm SOK Sisu Eventor (SE)
30.05.17 U-ringen etapp 3 - IF Thor IF Thor Eventor (SE)
30.05.17 Vårkarusell 2 Folldal IF Eventor
30.05.17 Vestfold Vårcup 8 Botne SK Eventor
30.05.17 VPT final Sala OK Eventor (SE)
29.05.17 DM, sprint, Gästrikland OK Hammaren Eventor (SE)
29.05.17 Klubbranking 3 Vannbassengane Egersund OK Eventor
29.05.17 Malvik Treningsløp 8 Tjønnstuggu Malvik IL - Orientering Brikkesys
29.05.17 Nordhordlandskarusellen Knarvik IL Eventor
29.05.17 Tour of Lillomarka 2017 – løp 4 Lillomarka OL Brikkesys
29.05.17 Tour of Lillomarka 2017 – løp 4 Lillomarka OL Eventor
29.05.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:3 Hällfors Vännäs OK Eventor (SE)
29.05.17 Värmlandsserien MTBO, Kilene deltävling 4 OK Tyr Eventor (SE)
29.05.17 Wing4er 1 Wing OK Brikkesys
28.05.17 Hälsingehelg, dag 4, Forsarännet, medel Forsa OK Eventor (SE)
28.05.17 IFK Mora OK, dag 3, medel IFK Mora OK Eventor (SE)
28.05.17 JWOC test lang IK Grane Arendal Orientering Eventor
28.05.17 Kompisstafetten Samnanger IL Eventor
28.05.17 Lämmeltåget Nässjö OK Eventor (SE)
28.05.17 MtbO, Svenska Cupen, #4, medel Edsbyns OK Eventor (SE)
28.05.17 Odalsløpet/KM sprint Hedmark Odal OL - Orientering Eventor
28.05.17 OK Kompassen, sprint OK Kompassen Eventor (SE)
28.05.17 OK Måsens ungdomstävling OK Måsen Eventor (SE)
28.05.17 Skjærgårdsløpet OL Tønsberg og omegn Eventor
28.05.17 Skogis Cup nr 4 Garda OK Eventor (SE)
28.05.17 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
28.05.17 Trondheim Open, dag 3 Wing OK Brikkesys
28.05.17 Trondheim Open, dag 3 Wing OK Eventor
28.05.17 Unionsmatchen 2017 - Stafett OK Löftan Eventor (SE)
28.05.17 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 3, medel Umeå OK Eventor (SE)
27.05.17 Älgotscup och KM sydöstra kretsen Simrishamns OK Eventor (SE)
27.05.17 Hälsingehelg, dag 3, Forsarännet, lång Forsa OK Eventor (SE)
27.05.17 IFK Mora OK, dag 2, sprint IFK Mora OK Eventor (SE)
27.05.17 IvarO-løpet IL Tyrving Eventor
27.05.17 JWOC test mellom IK Grane Arendal Orientering Eventor
27.05.17 KM mellomdistanse - Finndulten Lunderseter IL Eventor
27.05.17 MOTIONSORIENTERING IK Uven Eventor (SE)
27.05.17 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
27.05.17 MtbO, Svenska Cupen, #3, sprint Edsbyns OK Eventor (SE)
27.05.17 Rambergssprinten Tolereds Allmänna IK Eventor (SE)
27.05.17 Skjærgårdssprinten OL Tønsberg og omegn Eventor
27.05.17 Trondheim Open, dag 2 Wing OK Brikkesys
27.05.17 Trondheim Open, dag 2 Wing OK Eventor
27.05.17 Unionsmatchen 2017 - Individuellt OK Löftan Eventor (SE)
27.05.17 Vårkarusell 3 (Flex-o-løp) Haugesund IL Orientering Eventor
27.05.17 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 2, lång Umeå OK Eventor (SE)
26.05.17 Trondheim Open dag 1 sprint Nidarøst OK Eventor
26.05.17 Trondheim Open dag 1 sprint Nidarøst, OK Brikkesys
26.05.17 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 1, sprint Umeå OK Eventor (SE)
25.05.17 Eikerløpet Eiker OL Eventor
25.05.17 IFK Mora OK, dag 1, lång IFK Mora OK Eventor (SE)
25.05.17 Kalmar OK Närtävling Kalmar OK Eventor (SE)
25.05.17 Klubbmesterskap Lillehammer OK Lillehammer OK Brikkesys
25.05.17 Klubbmesterskap Sarpsborg orienteringslag Sarpsborg OL Eventor
25.05.17 Kvist-Kvaset Ås IL Brikkesys
25.05.17 Kvist-Kvaset Ås IL Eventor
25.05.17 Kvistkvaset DH 9-12 individuell fellesstart Ås IL Eventor
25.05.17 MOL 7 Garda OK Eventor (SE)
25.05.17 Motionsorientering Umeå IFK Umeå Eventor (SE)
25.05.17 O-karusell 3 Eidskog OL Eventor
25.05.17 Skaraborgsmästerskap, sprint Främmestads IK Eventor (SE)
25.05.17 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
25.05.17 USM-läger 2017 Sprint Målilla OK Eventor (SE)
25.05.17 Vårserien Etapp 3 Sjövalla FK Eventor (SE)
24.05.17 AAOK-karusellen løp 6 Gjerstad IL Eventor
24.05.17 Bygdakamp 2, 2017 OK Skøynar Brikkesys
24.05.17 Korpen #3 Sundsvalls OK Eventor (SE)
24.05.17 MIL - trening Rye Melhus IL Orientering Brikkesys
24.05.17 Motionsorientering - Borås 3 av 5 VT Borås GIF Eventor (SE)
24.05.17 Motionsorientering-Herrestads AIF Herrestads AIF Eventor (SE)
24.05.17 Motionsorientering i Skatås Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
24.05.17 Motionsorientering Mariebergsskogen, World Orienteering Day OK Tyr Eventor (SE)
24.05.17 OSI/GeoForm Rankingløp 5 Oslostudentenes IK Eventor
24.05.17 Raumar o-karusell 3 Raumar OL Brikkesys
24.05.17 Södra Hallands Ungdomsserie Etapp 1 Halmstad OK Eventor (SE)
24.05.17 Sørlandskarusellen Marnardal IL Eventor
24.05.17 STOK Ungdomsløp 3 Freidig Eventor
24.05.17 Vandrarringens Veteran OL Vandrarringen Eventor (SE)
24.05.17 VestMjøsa-cup 3 / Hedemarken sprint cup løp 4 Gjø-Vard OL Eventor
24.05.17 Veteran Ol 3-stad Trollhättans SOK Eventor (SE)
24.05.17 WOD treningsløp Ås IL Brikkesys
24.05.17 World Orienteering Day 2017 - Skolesprinten Bærum IL Tyrving Eventor
23.05.17 5-dagars på hemmaplan, etapp 4 OK Stigen Eventor (SE)
23.05.17 5ern individuellstart Lierbygda OL Eventor
23.05.17 5ern sprintstafett Lierbygda O-lag Brikkesys
23.05.17 7-klubbs Örnsköldsviks OK Eventor (SE)
23.05.17 AB-karusell nr. 2 og p-løp nr 9 i OBIK AB Karusellen Brikkesys
23.05.17 Ålems OK U-5-dagars, etapp 4 Ålems OK Eventor (SE)
23.05.17 Dala Veteran Korsnäs IF OK Korsnäs IF OK Eventor (SE)
23.05.17 Dammatchen 2017 Ryda SK Eventor (SE)
23.05.17 EES 2017 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 3 Eslövs FK Eventor (SE)
23.05.17 Eskilstuna Sprint CUP #4 OK Tor Eventor (SE)
23.05.17 Førde IL Nærløp Skilbrei Ungdomssenter Førde IL Eventor
23.05.17 Fyrklöver, Örebro län, Garphyttans IF Garphyttans IF Eventor (SE)
23.05.17 Höglandsserien Deltävling 5 Annebergs GIF Eventor (SE)
23.05.17 Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale Sandnes IL (Rogaland) Eventor
23.05.17 Klubbmästerskap sprint, Lunds OK Lunds OK Eventor (SE)
23.05.17 Le Tour de Glåmdal #2 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
23.05.17 Løp 5 - Geitfjellet MNSBIK Brikkesys
23.05.17 MiniAllians Hultsfreds OK Eventor (SE)
23.05.17 Motions OL Björkvallen Kristinehamns OK Eventor (SE)
23.05.17 Motions-OL Norhammar OK Djerf Eventor (SE)
23.05.17 Motionsorientering för alla! Avesta OK Eventor (SE)
23.05.17 Motionsorientering Mangskog (starten el-ljusspåret) OK Mangen Eventor (SE)
23.05.17 Nærløpskarusell 2(NK2)/Sunnhordland ranking nr.5 Sveio OL - Orientering Eventor
23.05.17 Norrcupen 170523 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
23.05.17 Öppet KM medel OK Rodhen Eventor (SE)
23.05.17 Pokalkamp 3 Bergen Årstad IL Eventor
23.05.17 POL-Ölenbadet Tibro OK Eventor (SE)
23.05.17 Roslagsveteranerna OK Rodhen Eventor (SE)
23.05.17 SAKO ungdomstävling etapp 4 Vänersborgs SK Eventor (SE)
23.05.17 Saltenkarusell 4 - Hunstad barneskole Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
23.05.17 Skogsfemman 1 Östersunds OK Eventor (SE)
23.05.17 Skolmästerskap Mariefredsskolan OK Grip Eventor (SE)
23.05.17 Sprint-OL (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
23.05.17 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 3 OK Roslagen Eventor (SE)
23.05.17 Tisdags-OL Hagenstugan IF Hagen Eventor (SE)
23.05.17 Ungdomskretstävling Mullsjö SOK Eventor (SE)
23.05.17 Ungdomsserien #2, krets, norr 1 Täby OK Eventor (SE)
23.05.17 Ungdomsserien #2, krets, norr 2 Järfälla OK Eventor (SE)
23.05.17 Ungdomsserien #2, krets söder 1 OK Älvsjö-Örby Eventor (SE)
23.05.17 Ungdomsserien #2, krets söder 2 Skarpnäcks OL Eventor (SE)
23.05.17 Ungdomsserien #2, krets söder 3 Järla Orientering Eventor (SE)
23.05.17 Ungdomsserien # 2, krets söder 4 IFK Enskede Eventor (SE)
23.05.17 Ungdomsserien #2, krets söder 4 IFK Enskede Eventor (SE)
23.05.17 Ungdomsserie-Nok Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
23.05.17 U-ringen etapp 2 - OK Linné Långhundra IF Eventor (SE)
23.05.17 VB-serien 23 maj 2017 Smedjebackens OK Eventor (SE)
23.05.17 Vestfold Vårcup 7 Sande Sportsklubb Eventor
23.05.17 Veteran OL IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
23.05.17 Veterantävling Nyköpings OK Eventor (SE)
23.05.17 VPT-4 Norbergs OK Eventor (SE)
22.05.17 ABIK R4 - Abbortjern ABIK Romerike Orientering Brikkesys
22.05.17 Flyfemkamp Luftkrigsskolen Brikkesys
22.05.17 Klubbkarusell løp 1 - Lyngholen Ganddal IL Eventor
22.05.17 Klubbranking 2 Åseheia Egersund OK Eventor
22.05.17 Malvik Treningsløp 7 Lauvtjønna Malvik IL - Orientering Brikkesys
22.05.17 Råtassløp 1 Heming Orientering Eventor
22.05.17 Tour of Lillomarka 2017 – løp 3 Lillomarka OL Eventor
22.05.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:2 Överboda Vännäs OK Eventor (SE)
22.05.17 Värmlandsserien MTBO deltävling 3 Kristinehamns OK Eventor (SE)
21.05.17 Älvsby IF OK, dag 2, lång Älvsby IF OK Eventor (SE)
21.05.17 Centrum Teamsprint Centrum OK Eventor (SE)
21.05.17 DM, sprint, Halland FK Friskus-Varberg Eventor (SE)
21.05.17 DM, sprint, Skåne Härlövs IF Eventor (SE)
21.05.17 DM, sprintstafett, Halland FK Friskus-Varberg Eventor (SE)
21.05.17 ICA-Anders sprint Gällstad Gällstadbygdens SOK Eventor (SE)
21.05.17 IFK Hedemora OK -
21.05.17 KM Mellomdistanse IL Leik Brikkesys
21.05.17 KM Mellomdistanse IL Leik Eventor
21.05.17 KM sprint individuelt Hordaland Varegg Fleridrett Eventor
21.05.17 KM sprintstafett Hordaland Varegg Fleridrett Eventor
21.05.17 Knut Valstads minneløp Oppsal Orientering Eventor
21.05.17 Kretsmesterskap mellomdistanse Myrdalsetra Emblem IL Eventor
21.05.17 Motionsorientering på Centrum Team Sprint Centrum OK Eventor (SE)
21.05.17 RR7 - Kretsløp Bue-Røysland Ganddal IL Eventor
21.05.17 SAIS dubbelsprint, Etapp 1 Stångenäs AIS Eventor (SE)
21.05.17 SAIS dubbelsprint, Etapp 2 Stångenäs AIS Eventor (SE)
21.05.17 Sport 8 Sprintstafett Larvik OK Eventor
21.05.17 Tour de Medelpad, dag 2, medel VK Uvarna Eventor (SE)
21.05.17 Vikingträffen, dag 2, medel IK Vikings OK Eventor (SE)
21.05.17 VM-test, medeldistans Svenska Orienteringsförbundet Eventor (SE)
20.05.17 Älvsby IF OK, dag 1, förkortad lång Älvsby IF OK Eventor (SE)
20.05.17 DM, sprintstafett, Skåne Härlövs IF Eventor (SE)
20.05.17 DM, sprintstafett, Skåne, individuella öppna klasser Härlövs IF Eventor (SE)
20.05.17 Hjalmarløpet Skien OK Eventor
20.05.17 KM - sprint OL Trollelg Eventor
20.05.17 KM sprint 2017 -Rogaland Stavanger Orienteringsklubb Eventor
20.05.17 KM-sprintstafett 2017 - Rogaland Stavanger Orienteringsklubb Eventor
20.05.17 Malmiafejden OK Malmia Eventor (SE)
20.05.17 Norra Hallands Ungdomsserie etapp 3 Fjärås AIK Eventor (SE)
20.05.17 Pekingduon Matteus SI Eventor (SE)
20.05.17 Sommarlägerstafetten Gustavsbergs OK Eventor (SE)
20.05.17 Sommarlägret, Äventyrsstafetten Gustavsbergs OK Eventor (SE)
20.05.17 Sommarlägret, Trailrun Gustavsbergs OK Eventor (SE)
20.05.17 Sunnfjordorienteringa 2017 Førde IL Eventor
20.05.17 Tour de Medelpad, dag 1, lång Njurunda OK Eventor (SE)
20.05.17 USM Träning BDOF/GOF OK Kroppefjäll Eventor (SE)
20.05.17 Värend GN Värend GN OL Eventor (SE)
20.05.17 Vikingträffen, dag 1, lång IK Vikings OK Eventor (SE)
19.05.17 DM, sprint, Uppland OK Linné Eventor (SE)
19.05.17 Sommarlägret, sprint Gustavsbergs OK Eventor (SE)
19.05.17 Sørlandskarusellen Otra IL Eventor
19.05.17 VM-test, långdistans Svenska Orienteringsförbundet Eventor (SE)
18.05.17 02 Fuglmyra NTNU BIL Kilde
18.05.17 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
18.05.17 DM, sprint, Södermanland OK Hällen Eventor (SE)
18.05.17 DOK:s motions-OL Lidetorp Degerfors OK Eventor (SE)
18.05.17 Frösö 5-Dagars E5 Frösö IF Eventor (SE)
18.05.17 IKHP Sprint-Cup 1 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
18.05.17 Karusell 2 Ålgård Orientering Eventor
18.05.17 MOL 6 Svaide Roma SOK Eventor (SE)
18.05.17 Motions-OL Hultet Kristinehamns OK Eventor (SE)
18.05.17 Motionsorientering Uddevalla IS Eventor (SE)
18.05.17 Motionsorientering Härskogen Lerums SOK Eventor (SE)
18.05.17 Motionsorientering Ulvsby OK Tyr Eventor (SE)
18.05.17 Motionsorientering Ursvik Solna OK Eventor (SE)
18.05.17 Motionsorientering vid Kåsjön Sävedalens AIK Eventor (SE)
18.05.17 Motionsorientering Vittensten Åmotfors OK Eventor (SE)
18.05.17 Nordmarkskarusellen løp 1 17 Nordmarkskarusellen Brikkesys
18.05.17 Østmarka Flex-o 3 Østmarka OK Brikkesys
18.05.17 Østmarka Flex-o løp 3 Østmarka OK Eventor
18.05.17 PO L-Karlsborg Hjobygdens OK Eventor (SE)
18.05.17 Råtasskarusellen 2017 # 4 Indre Østfold OK Eventor
18.05.17 Ringerikskarusell 5 Ringerike OL Eventor
18.05.17 Roslagsveteranerna, Attunda OK Attunda OK Eventor (SE)
18.05.17 Run to the Hills 2017 (E3) Selånger SOK Eventor (SE)
18.05.17 Sandvikens öppna kommunmästerskap Årsunda IF Eventor (SE)
18.05.17 Skolemesterskapet, Orkdal Orkanger IF Brikkesys
18.05.17 Sprintcupen i Gammelstad, final Gammelstads IF Eventor (SE)
18.05.17 STOK Ungdomsløp 2 Malvik IL - Orientering Brikkesys
18.05.17 STOK Ungdomsløp 2 Malvik IL Eventor
18.05.17 TA-sprint 4 Frol IL Eventor
18.05.17 Torsdagsløp 5 Røyslimoen Lillehammer OK Eventor
18.05.17 Treningsløp Kølabånn Eiker OL Brikkesys
18.05.17 Ungdomsserien 3 2017 Ankarsrums OK Eventor (SE)
18.05.17 Ungdomsserien deltävling 2 Linköpings OK Eventor (SE)
18.05.17 Vårkarusell 1 Vingelen IL Eventor
18.05.17 Veteran OL Lerums SOK Eventor (SE)
18.05.17 Veteran-OL OK Kolmården Eventor (SE)
18.05.17 Veteran-OL tävling 8 Lindebygdens OK Eventor (SE)
18.05.17 VOL 2 Kovlands IF Eventor (SE)
17.05.17 Bergebosprinten Domnarvets GOIF Eventor (SE)
17.05.17 Fjällfemman 1 Åre OK Eventor (SE)
17.05.17 GMOK sprintcup etapp 2 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
17.05.17 Herrmatch Västra kretsen 2017 Främmestads IK Eventor (SE)
17.05.17 Motionsorientering - Borås 2 av 5 VT Hestra IF Eventor (SE)
17.05.17 Motionsorientering Skatås IFK Göteborg Eventor (SE)
17.05.17 Njudungszonens ungdomsserie OK Njudung Eventor (SE)
17.05.17 O-ligan deltävling 2 Åmåls OK Eventor (SE)
17.05.17 Stockholm City Cup, #1 Sundbybergs IK Eventor (SE)
17.05.17 Ungdomsserie 3, Västra OK Skogsfalken Eventor (SE)
17.05.17 Ungdomsserien östra etapp 3 Ronneby OK Eventor (SE)
17.05.17 Ungdomsserien Östra kretsen SOK Träff Eventor (SE)
17.05.17 U-serien Mjölby OK Eventor (SE)
17.05.17 Veteran-OL 3 stad OK Skogsvargarna Eventor (SE)
16.05.17 2017_SK01 Frigården Frol IL Orientering Brikkesys
16.05.17 4. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
16.05.17 5-dagars på hemmaplan, etapp 3 OK Stigen Eventor (SE)
16.05.17 Dala Veteran OL Bjursås OK Eventor (SE)
16.05.17 EES 2017 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 2 Eslövs FK Eventor (SE)
16.05.17 Eskilstuna Sprint Cup #3 IK Standard Eventor (SE)
16.05.17 Førde IL Nærløp Bulingstjørna Holsen Førde IL Eventor
16.05.17 Frösö 5-Dagars E4 Frösö IF Eventor (SE)
16.05.17 HIL Klubbkarusell 2017 - løp 7 - Vormedal Haugesund IL Orientering Eventor
16.05.17 Klubbmästerskap i Sprint för OK Orion och Karlskrona SOK OK Orion Eventor (SE)
16.05.17 Klubbmesterskap Sprint NTNUI Orientering Brikkesys
16.05.17 Kretsungdomsserie Bjursås OK Eventor (SE)
16.05.17 Løp 4 - Fuglmyra MNSBIK Brikkesys
16.05.17 Motions-OL Båsbergen OK Djerf Eventor (SE)
16.05.17 Motions-OL Magasinsvägen Kristinehamns OK Eventor (SE)
16.05.17 Motionsorientering Falleberget OK Jösse Eventor (SE)
16.05.17 Nærløp Sørmarka Stavanger Orienteringsklubb Eventor
16.05.17 Norrcupen 2017-05-16 Ljusdals OK Eventor (SE)
16.05.17 OBIK P7/ABIK R3 ABIK Romerike Orientering Brikkesys
16.05.17 OL-NV Klubbmästerskap OK Kompassen Eventor (SE)
16.05.17 Öppet Kretsmästerskap Sprint Södra Skaraborgskretsen Gudhems IF Eventor (SE)
16.05.17 Örnligan 1 och 7-klubbs Husums IF OK Eventor (SE)
16.05.17 Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 3 OK Älgen Eventor (SE)
16.05.17 Sako 3 OKS OK Skogsvargarna Eventor (SE)
16.05.17 Saltenkarusell 3 - Maskinisten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
16.05.17 Sörklubbs 5 - 170516 Vallsta SK Eventor (SE)
16.05.17 Sprint-OL (Motions-OL) och Ungdomsmatch OK Skogshjortarna Eventor (SE)
16.05.17 Staffans minne Boxholms OK Eventor (SE)
16.05.17 Till skogs med Roslagens Sparbank - deltävling 2 Rånäs OK Eventor (SE)
16.05.17 Tisdags-OL Rydskogen IF Hagen Eventor (SE)
16.05.17 Ungdomens 5-Dagars Etapp 3 Emmaboda Verda OK Eventor (SE)
16.05.17 U-ringen etapp 1 - Långhundra IF OK Linné Eventor (SE)
16.05.17 VPT-3 Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
15.05.17 Klubbranking 1 Gaudland Egersund OK Eventor
15.05.17 Malvik Treningsløp 6 Stavsjøen Malvik IL - Orientering Brikkesys
15.05.17 Motionsorientering Älvsjöskogen OK Älvsjö-Örby Eventor (SE)
15.05.17 Nordhordlandskarusellen IL Alvidra Eventor
15.05.17 Tour of Lillomarka 2017 – løp 2 Lillomarka OL Eventor
15.05.17 Vännäs OK Motionsorientering 2017:1 Marahällan Vännäs OK Eventor (SE)
15.05.17 VärmlandsSerien MTBO Del. 2 Deje SF Eventor (SE)
14.05.17 Bøløpet Bø OL Eventor
14.05.17 Det 84. Merkeløpet Oddersjaa SSK Eventor
14.05.17 DM, sprint, Bohuslän-Dal Herrestads AIF Eventor (SE)
14.05.17 DM, sprintstafett, Blekinge OK Vilse 87 Eventor (SE)
14.05.17 DM, ultralång, Västmanland Norbergs OK Eventor (SE)
14.05.17 Garphytteträffen OK Alferna Eventor (SE)
14.05.17 Glåmdalsløpet Grue IL Eventor
14.05.17 HOK-rankingløp 3/2017 Askøy OL Eventor
14.05.17 KM sprint Buskerud/Ringerikskarusell 4 og PWT-cup Ringerike OL Eventor
14.05.17 Lundasprinten Lunds OK Eventor (SE)
14.05.17 MtbO, Svenska Cupen, #2, medel OK Mark Eventor (SE)
14.05.17 Nydalten Nydalens SK Eventor
14.05.17 Sport8cup Trøsken IL Eventor
14.05.17 Sprintstafetten Herrestads AIF Eventor (SE)
14.05.17 Swedish League, #7, förkortad lång, jaktstart, med Bollnästräffen Rehns BK Eventor (SE)
14.05.17 Värmlandstrippeln, medel OK Tyr Eventor (SE)
13.05.17 Fellingsbroträffen Fellingsbro GOIF Eventor (SE)
13.05.17 KM mellomdistanse Røyken OL Eventor
13.05.17 Motionsorientering i Helsingborg Helsingborgs SOK Eventor (SE)
13.05.17 Motionsorientering i Upplands Väsby Väsby OK Eventor (SE)
13.05.17 MtbO, Svenska Cupen, #1, sprint OK Mark Eventor (SE)
13.05.17 Norra Hallandsungdomsserie Etapp 2 OK Nackhe Eventor (SE)
13.05.17 Skogskarlsfejden BroSö OK Eventor (SE)
13.05.17 Värmlandstrippeln, lång Skattkärrs SOK Eventor (SE)
13.05.17 Våronnløpet OL Toten-Troll Eventor
13.05.17 Vårserien Etapp 2 Lerums SOK Eventor (SE)
12.05.17 Värmlandstrippeln - nattsprint OK Älgen Eventor (SE)
11.05.17 01 Brundalen NTNU BIL Kilde
11.05.17 Frösö 5-Dagars E3 Frösö IF Eventor (SE)
11.05.17 Grenlandskarusellen løp 5 Porsgrunn OL Eventor
11.05.17 MOL 5 Garda OK Eventor (SE)
11.05.17 Motionsorientering Ljungskile FK Eventor (SE)
11.05.17 Motionsorientering Härskogen Lerums SOK Eventor (SE)
11.05.17 Motionsorientering i Umeå 11maj Umeå OK Eventor (SE)
11.05.17 Motionsorientering Kilene OK Tyr Eventor (SE)
11.05.17 Motionsorientering MTBO och Challenge, Hultet Kristinehamns OK Eventor (SE)
11.05.17 Motionsorientering Tyresö Söders-Tyresö Eventor (SE)
11.05.17 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
11.05.17 OBIK P6 OBIK Orientering Brikkesys
11.05.17 O-cup 2 BUL -Tromsø Brikkesys
11.05.17 Østmarka Flex-O Østmarka OK Brikkesys
11.05.17 Østmarka Flex-o løp 2 Østmarka OK Eventor
11.05.17 POL-Mariestad Hjobygdens OK Eventor (SE)
11.05.17 Råtasskarusellen 2017 # 3 Indre Østfold OK Eventor
11.05.17 Roslagsveteranerna Långhundra IF Eventor (SE)
11.05.17 Sommarserien 1 Njurunda OK Eventor (SE)
11.05.17 Sørmarkstafetten Stavanger Orienteringsklubb Eventor
11.05.17 Stegen 11 maj 2017 OK Hierne Eventor (SE)
11.05.17 STOK - Ungdomsløp 1 Melhus IL Eventor
11.05.17 STOK - Ungdomsløp 1 Melhus IL Orientering Brikkesys
11.05.17 TA-sprint 3 Verdal OK Eventor
11.05.17 Tjustalliansens u-serie 2 Västerviks OK Eventor (SE)
11.05.17 Treningsløp Slottåsen Eiker OL Brikkesys
11.05.17 VeteranOL HOK-1 Hallstahammars OK Eventor (SE)
11.05.17 Veteran-OL tävling 7 OK Tylöskog Eventor (SE)
11.05.17 VOL 1 Sundsvalls OK Eventor (SE)
10.05.17 AAOK-karusellen løp 5 Vegårshei IL Eventor
10.05.17 DM, sprint, Stockholm Attunda OK Eventor (SE)
10.05.17 Førde IL Nærløp Soleide Førde IL Eventor
10.05.17 Forsbackasprinten Valbo AIF Eventor (SE)
10.05.17 GMOK sprintcup etapp 1 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
10.05.17 Grand Prix Växjö OK Växjö OK Eventor (SE)
10.05.17 Ljungsbrokampen OK Skogsströvarna Eventor (SE)
10.05.17 MIL treningsløp Lauvåshaugen Melhus IL Orientering Brikkesys
10.05.17 Motionsorientering Växjö OK Eventor (SE)
10.05.17 Motionsorientering - Borås 1 av 5 VT Bredareds IF Eventor (SE)
10.05.17 Motionsorientering Skatås Göteborgs SK Eventor (SE)
10.05.17 MTBO-träning Trollhättan Trollhättans SOK Eventor (SE)
10.05.17 Nammo-cup 2 Gjø-Vard OL Eventor
10.05.17 Njudungszonens ungdomsserie OK Njudung Eventor (SE)
10.05.17 O-Åtter nr.1 IL Leik IL Leik Brikkesys
10.05.17 O-Ligan Eds SK Eventor (SE)
10.05.17 OSI/GeoForm Rankingløp 4 Oslostudentenes IK Eventor
10.05.17 O-sjuer 4, Hegle Frol IL Orientering Brikkesys
10.05.17 Raumar o-karusell 2 Raumar OL Brikkesys
10.05.17 Skøynarkarusell 4 OK Skøynar Brikkesys
10.05.17 Sport8Serien løp 2 Halden SK Eventor
10.05.17 Treningsløp #6 Ås IL Brikkesys
10.05.17 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
10.05.17 Ungdomsserie 2 Blekinge Västra BroSö OK Eventor (SE)
10.05.17 Ungdomsserie 2 Östra Blekinge Karlskrona SOK Eventor (SE)
10.05.17 Ungdomsserien Östra Kretsen Hjobygdens OK Eventor (SE)
10.05.17 Veteral OL 3-stad Trollhättans SK Eventor (SE)
09.05.17 2. Sprintløp/nybyrjarkarusell Sunnhordland Stord Orientering Eventor
09.05.17 5-dagars på hemmaplan, etapp 2 OK Stigen Eventor (SE)
09.05.17 7-Klubbs Skogslöparna Eventor (SE)
09.05.17 AB-karusell 1 og P-løp 5 AB Karusellen Brikkesys
09.05.17 Allians Hultsfreds OK Eventor (SE)
09.05.17 Dala Veteran OL 2017 OK Kåre Eventor (SE)
09.05.17 EES 2017 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 1 Eslövs FK Eventor (SE)
09.05.17 Eskilstuna Sprint CUP #2 Ärla IF Eventor (SE)
09.05.17 Falukretsen deltävling 1 OK Kåre Eventor (SE)
09.05.17 Frösö 5-Dagars E2 Frösö IF Eventor (SE)
09.05.17 Höglandsserien, deltävling 3 SOK Aneby Eventor (SE)
09.05.17 Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-Cup Østmarka OK Eventor
09.05.17 KSO Vår 4 OK Sør Eventor
09.05.17 Le Tour de Glåmdal 1 Eidskog OL Eventor
09.05.17 Løp 3, Risvollan MNSBIK Brikkesys
09.05.17 Morotsloppet Gotlands Bro OK Eventor (SE)
09.05.17 Motionsorientering Sandviken OK Mangen Eventor (SE)
09.05.17 Motionsorientering - Viksjö Järfälla OK Eventor (SE)
09.05.17 Nærløpskarusellen Kleppeloen individuelle Ganddal IL Eventor
09.05.17 NOK-träning OK Kolmården Eventor (SE)
09.05.17 Norrcupen 170509 Forsa OK Eventor (SE)
09.05.17 O-Gøy Cupen - Løp 1 IL Koll Eventor
09.05.17 Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 2 OK Grane Eventor (SE)
09.05.17 Pokalkamp 2 Bergen TIF Viking Eventor
09.05.17 Saltenkarusell 2 - Turisthytta Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
09.05.17 Siljanskrets, Sprint HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
09.05.17 Skaraborgsstafetten Falköpings AIK OK Eventor (SE)
09.05.17 Sörklubbs 4 - 170509 Edsbyns OK Eventor (SE)
09.05.17 Sprintcupen i Gammelstad, #3 Gammelstads IF Eventor (SE)
09.05.17 Sprint-OL (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
09.05.17 Till skogs med Roslagens Sparbank - deltävling 1 Vallentuna-Össeby OL Eventor (SE)
09.05.17 Tisdags-OL Högaliden IF Hagen Eventor (SE)
09.05.17 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
09.05.17 Ungdomens 5-Dagars Etapp 2 Torsås OK Eventor (SE)
09.05.17 Ungdomens 5-dagars samt Södra Vätterbygds-Mästerskap i dag orientering 2017 Bottnaryds IF Eventor (SE)
09.05.17 Vestfold Vårcup 6 Stokke IL Eventor
09.05.17 VPT-2 OK Hedströmmen Eventor (SE)
08.05.17 Malvik Treningsløp 5 Hommelvik Malvik IL - Orientering Brikkesys
08.05.17 Nordhordlandskarusellen Kvernbit IL Eventor
08.05.17 Tour of Lillomarka 2017 – løp 1 Lillomarka OL Eventor
08.05.17 Treningsløp Bogsdalen Egersund OK Eventor
08.05.17 Värmlandsserien MTBO deltävling 1 OK Jösse Eventor (SE)
07.05.17 Askerløpet Asker Skiklubb Eventor
07.05.17 Dolkampen, dag 2, lång Dalaportens OL Eventor (SE)
07.05.17 Hökensåsracet, dag 2, lång OK Gränsen Eventor (SE)
07.05.17 Holleia Vårløp, Modum OL/Viul OK Viul OK Brikkesys
07.05.17 KM mellom VAOK/AAOK Aust-Agder Eventor
07.05.17 KM sprint Indre Østfold OK Eventor
07.05.17 KM sprint Te-Ve OK Skeidi Eventor
07.05.17 Kretsløp mellomdistanse Bogsdalen Egersund OK Eventor
07.05.17 Kringelträffen Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
07.05.17 Motionsorientering IFK Umeå Eventor (SE)
07.05.17 Närkedubbeln dag 2 lång Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
07.05.17 Nipstigen OK Nipan Eventor (SE)
07.05.17 OK Älmes vårtävling OK Älme Eventor (SE)
07.05.17 Palmsprinten OK Kontinent Eventor (SE)
07.05.17 Roslagshelg, medel OK Roslagen Eventor (SE)
07.05.17 Skogis Cup nr 3 Garda OK Eventor (SE)
07.05.17 Testløp Melhus IL Orientering Brikkesys
07.05.17 Vårløpet Stjørdals-Blink orientering Eventor
07.05.17 Vårspringet, dag 2, lång Linköpings OK Eventor (SE)
07.05.17 Vårsprinten Molde Molde og Omegn IF Eventor
07.05.17 Ymers jubileumstävling IK Ymer Eventor (SE)
06.05.17 Dolkampen, dag 1, medel Dalaportens OL Eventor (SE)
06.05.17 Fossumløpet Fossum IF Eventor
06.05.17 Hökensåsracet, dag 1, medel OK Gränsen Eventor (SE)
06.05.17 IL Hauken 100 års jubiliumsløp, Mons Hamres æresløp m/ KM mellom Vestfold/Telemark IL Hauken Eventor
06.05.17 Järlas medeldistans Järla Orientering Eventor (SE)
06.05.17 Kexholms SK Kexholms SK Eventor (SE)
06.05.17 KM Sprint AAOK og VAOK Aust-Agder Eventor
06.05.17 Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli) Sandnes IL (Rogaland) Eventor
06.05.17 Närkedubbeln dag 1 medel, publiktävling till SM ultra KFUM Örebro OK Eventor (SE)
06.05.17 Norra Hallands Ungdomsserie IK Trenne Ullared Eventor (SE)
06.05.17 Roslagshelg, lång OK Roslagen Eventor (SE)
06.05.17 Run to the Hills 2017 (E2) Selånger SOK Eventor (SE)
06.05.17 Skärmenträffen OK Skärmen Eventor (SE)
06.05.17 SM, ultralång Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
06.05.17 Sprintcupen i Gammelstad, #2 Gammelstads IF Eventor (SE)
06.05.17 Vårserien Etapp 1 OK Alehof Eventor (SE)
06.05.17 Vårspringet, dag 1, medel Linköpings OK Eventor (SE)
05.05.17 askerløpet-2017 Asker SK Brikkesys
04.05.17 4-klubbsmatch nr 1 OK Hällen Eventor (SE)
04.05.17 Dag-KM Alingsåskretsen OK Kullingshof Eventor (SE)
04.05.17 DOK:s motions-OL Lidetorp Degerfors OK Eventor (SE)
04.05.17 Frösö 5-Dagars E1 Frösö IF Eventor (SE)
04.05.17 Grenlandskarusellen 4, Skeidimila OK Skeidi Eventor
04.05.17 Karusell 1 Ålgård Orientering Eventor
04.05.17 Kretsträning Norra och Östra Kretsen IF Hagen Eventor (SE)
04.05.17 MOL 4 Visborgs OK Eventor (SE)
04.05.17 Motionsorientering Huddinge Snättringe SK Eventor (SE)
04.05.17 Motionsorientering Kronoparken OK Tyr Eventor (SE)
04.05.17 Motionsorientering Tallmon Åmotfors OK Eventor (SE)
04.05.17 Motionsorientering Umeå Umedalens IF Eventor (SE)
04.05.17 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
04.05.17 Nissadalszonens Ungdomscup Etapp 1 Burseryds IF Eventor (SE)
04.05.17 OBIK P4 Sognsvann OBIK Orientering Brikkesys
04.05.17 OK Skogshjortarna Veteran-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
04.05.17 Öppen Kretsträning Södra Skbg IK Wilske Eventor (SE)
04.05.17 Østmarka Flex-o løp 1 Østmarka OK Eventor
04.05.17 POL-Albion Hjobygdens OK Eventor (SE)
04.05.17 Råtasskarusellen 2017 # 2 Indre Østfold OK Eventor
04.05.17 Roslagsveteranerna Länna IF Eventor (SE)
04.05.17 Siljansserien, deltävling 1 Älvdalens IF OK Eventor (SE)
04.05.17 Sprint Loesmoen Eiker OL Brikkesys
04.05.17 Storvikssprinten Storviks IF Eventor (SE)
04.05.17 TA-sprint 2 OK Skøynar Eventor
04.05.17 Tjustalliansens ungdomsserie del 1 Gamleby OK Eventor (SE)
04.05.17 Torsdagsløp #3 Lillehammer OK Brikkesys
04.05.17 Torsdagsløp 3, Stampesletta Lillehammer OK Eventor
04.05.17 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
04.05.17 Trondheim Sprintcup, finale NTNUI Orientering Brikkesys
04.05.17 Trondheim Sprintcup, finale NTNUI Eventor
04.05.17 Ungdomscup Södertälje-Nykvarn OF Eventor (SE)
04.05.17 Ungdomsserien # 1, krets norr 1 och 2 OK Österåker Eventor (SE)
04.05.17 Ungdomsserien #1, krets söder 1 Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
04.05.17 Ungdomsserien # 1, krets söder 2 OK Ravinen Eventor (SE)
04.05.17 Ungdomsserien # 1, krets söder 3 OK Södertörn Eventor (SE)
04.05.17 Ungdomsserien # 1, krets söder 4 Snättringe SK Eventor (SE)
04.05.17 Veteral-OL, Gamleby OK Gamleby OK Eventor (SE)
04.05.17 Veteran-OL OK Motala Eventor (SE)
04.05.17 Veteran-OL tävling 6 OK Milan Eventor (SE)
04.05.17 Veteranorientering IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
03.05.17 AAOK-karusellen løp 4 IL Express Eventor
03.05.17 Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen Førde IL Eventor
03.05.17 Grand Prix OK Norrvirdarna OK Norrvirdarna Eventor (SE)
03.05.17 Hedemarken sprint cup løp 3 Løten o-lag Eventor
03.05.17 Kretsmästerskap Medel + Ungdomsserie OK Motala Eventor (SE)
03.05.17 Kretssprint Västra Skaraborg IK Gandvik Eventor (SE)
03.05.17 MIL Trening Tambartun Melhus IL Orientering Brikkesys
03.05.17 Motions 5-dagars OK Norrvirdarna OK Norrvirdarna Eventor (SE)
03.05.17 MTBO-träning Trollhättan Trollhättans SOK Eventor (SE)
03.05.17 OSI/GeoForm Rankingløp 3 IL GeoForm Eventor
03.05.17 O-sjuer 3/Bygdakamp 1, Børsåsen Frol IL Orientering Brikkesys
03.05.17 Østfoldsprinten løp 2 Sarpsborg OL Eventor
03.05.17 Park Tour Värmland (PTV) - Deltävling 1 Kristinehamns OK Eventor (SE)
03.05.17 Treningsløp #5 Ås IL Brikkesys
03.05.17 Treningsløp Leik IL Leik Brikkesys
03.05.17 Ungdomskretstävling IF Hagen Eventor (SE)
03.05.17 Ungdomsserie 1 Blekinge Västra OK Vilse 87 Eventor (SE)
03.05.17 VestMjøsa-cup 2 OL Toten-Troll Eventor
03.05.17 Veteral OL 3-stad Trollhättans SK Eventor (SE)
02.05.17 3. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
02.05.17 5-dagars på hemmaplan, etapp 1 OK Stigen Eventor (SE)
02.05.17 Eskilstuna Sprint CUP #1 Kjula IF Eventor (SE)
02.05.17 HIL Klubbkarusell 2017 - løp 5 - Stemmen Haugesund IL Orientering Eventor
02.05.17 Höglandsserien, deltävling 2 OK 64 Torpa Eventor (SE)
02.05.17 Kalmar OK U-5 Dagars Kalmar OK Eventor (SE)
02.05.17 KSO Vår 3 OK Sør Eventor
02.05.17 Løp 2 - Tiller MNSBIK Brikkesys
02.05.17 Malvik Treningsløp 4 Sveberg Malvik IL - Orientering Brikkesys
02.05.17 Motions-OL Harberget Kristinehamns OK Eventor (SE)
02.05.17 Motions-OL Kedjeåsen OK Djerf Eventor (SE)
02.05.17 Motionsorientering Härskogen Lerums SOK Eventor (SE)
02.05.17 Motionsorientering Ingestrand OK Jösse Eventor (SE)
02.05.17 Nærløp Hesthammer Riska Orienteringsklubb Eventor
02.05.17 NAIS - Ungdomsserien+NOK NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
02.05.17 Norrcupen 170502 Hudiksvalls OK Eventor (SE)
02.05.17 Oslo City Cup, løp nr. 5 Lillomarka OL Eventor
02.05.17 Pokaljakten Deltävling 1 Kils OK Eventor (SE)
02.05.17 SAKO Ungdomstävling etapp 2 OK Gipen Eventor (SE)
02.05.17 Saltenkarusell 1 - Ausvika Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
02.05.17 Sörklubbs 3 - 170502 Rehns BK Eventor (SE)
02.05.17 Sprintcup 2 Bergen Fana IL Eventor
02.05.17 Tisdags-OL Rånna IF Hagen Eventor (SE)
02.05.17 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
02.05.17 Vestfold Vårcup 5 OL Trollo Eventor
02.05.17 VPT-1 Västerås SOK Eventor (SE)
01.05.17 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
01.05.17 Gnestatrippeln, medel OK Klemmingen Eventor (SE)
01.05.17 Gnestatrippeln, MtbO OK Klemmingen Eventor (SE)
01.05.17 Gnestatrippeln, sprint OK Klemmingen Eventor (SE)
01.05.17 Målilla OK Målilla OK Eventor (SE)
01.05.17 När-OL Sundsvalls OK Eventor (SE)
01.05.17 NØK Sprintcup 3. løp Os IL Eventor
01.05.17 Orintos vårtävling OK Orinto Eventor (SE)
01.05.17 ParkO 5 Östersunds OK Eventor (SE)
01.05.17 Ringerikskarusell 3 Fossekallen IL Eventor
01.05.17 Ringerikskarusellen 3 Fossekallen IL Brikkesys
01.05.17 Silverjakten Sala OK Eventor (SE)
01.05.17 Sport8 flexo-cup – Høiåssuget Halden SK Eventor
30.04.17 Gällstads medel Gällstadbygdens SOK Eventor (SE)
30.04.17 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK Eventor (SE)
30.04.17 Motionsorientering i Umeå 30 april Umeå OK Eventor (SE)
30.04.17 Tockarps Vättefejden/Gränsfejden, lång Markaryds FK Eventor (SE)
30.04.17 Vårgampen Hedrum OL Eventor
30.04.17 Vårträffen, Gotland Visborgs OK Eventor (SE)
30.04.17 Veteranträffen i Gästrikland Österfärnebo IF Eventor (SE)
30.04.17 Vikesprinten Vikebygd IL Eventor
29.04.17 Ica-sprinten 2017 Vännäs OK Eventor (SE)
29.04.17 MIL - Finn-fram-dagen Melhus IL Orientering Brikkesys
29.04.17 Polkaluffen Gränna-Bygdens OK Eventor (SE)
29.04.17 RR2 Kretsløp sprint Haugesund IL Orientering Eventor
29.04.17 Run to the Hills 2017 (E1) Selånger SOK Eventor (SE)
29.04.17 Solna OK, motionsorientering Solna OK Eventor (SE)
29.04.17 Tiomila, open individual, Saturday Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
29.04.17 Tockarps Vättefejden/Gränsfejden, medel Tockarps IK Eventor (SE)
28.04.17 Tiomila, open individual, Friday Frölunda OL Eventor (SE)
27.04.17 Drammen City Cup - løp 3 Røyken O-lag Brikkesys
27.04.17 Gillevi 27 april 2017 OK Hierne Eventor (SE)
27.04.17 Grenlandskarusellen løp 3 Porsgrunn OL Eventor
27.04.17 MOL 3 Garda OK Eventor (SE)
27.04.17 Motions-OL och Krets Magasinsvägen Kristinehamns OK Eventor (SE)
27.04.17 Motionsorientering Sanna OK Tyr Eventor (SE)
27.04.17 Motionsorientering Tumba IFK Tumba SOK Eventor (SE)
27.04.17 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK Eventor (SE)
27.04.17 Motionsorientering vid Hellasgården OK Ravinen Eventor (SE)
27.04.17 OBIK P3 Østmarksetra OBIK Orientering Brikkesys
27.04.17 ParkO 4 Östersunds OK Eventor (SE)
27.04.17 POL-Varnhem Hjobygdens OK Eventor (SE)
27.04.17 Ringerikskarusell 2 Ringerike OL Eventor
27.04.17 Skärmjakten OK Hammaren Eventor (SE)
27.04.17 TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4 Stjørdals-Blink orientering Eventor
27.04.17 Ungdomens 5-dagars IF Hallby SOK Eventor (SE)
27.04.17 Veteran-OL tävling 5 OK Alferna Eventor (SE)
26.04.17 AAOK-karusellen løp 3 IK Grane Arendal Orientering Eventor
26.04.17 Førde IL Nærløp Viebøen Barnehage Førde IL Eventor
26.04.17 Grand Prix Alvesta SOK Eventor (SE)
26.04.17 Höglandets veteran-OL Sol Tranås Eventor (SE)
26.04.17 Kalmarsundscupen MTBO, Etapp 1 Kalmar OK Eventor (SE)
26.04.17 MIL treningsløp - Saga Gimse Melhus IL Orientering Brikkesys
26.04.17 Motionsorientering Alvesta SOK Eventor (SE)
26.04.17 Nattkøpp 3 2017 Løten o-lag Eventor
26.04.17 OSI/GeoForm Rankingløp 2 Oslostudentenes IK Eventor
26.04.17 O-sjuer 2, Storåsen Frol IL Orientering Brikkesys
26.04.17 Parkløpet Ås IL Brikkesys
26.04.17 Raumar Sprint-karusell 3 Raumar OL Brikkesys
26.04.17 Skøynarkarusell 3 OK Skøynar Brikkesys
26.04.17 Sport8serien løp 1 Gimle IF Eventor
26.04.17 Ungdomsserien deltävling 1 OK Skogsströvarna Eventor (SE)
26.04.17 VestMjøsa-cup 1 OL Toten-Troll Eventor
26.04.17 Veteran OL 3-stad Trollhättans SK Eventor (SE)
25.04.17 10-Mila Träning OK Milan Eventor (SE)
25.04.17 2. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
25.04.17 Dala veteran-ol Domnarvets GOIF Eventor (SE)
25.04.17 Fyrklövern Stora Tuna OK Eventor (SE)
25.04.17 HIL Klubbkarusell 2017 - løp 4 - Vardafjell Haugesund IL Orientering Eventor
25.04.17 KSO Vår 2 OK Sør Eventor
25.04.17 Løp 1 - Rotvollfjæra MNSBIK Brikkesys
25.04.17 Månadens Bana April Ulricehamns OK Eventor (SE)
25.04.17 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
25.04.17 Motions-OL Allétorp Kristinehamns OK Eventor (SE)
25.04.17 Motionsorientering Edevi IP Edane OK Mangen Eventor (SE)
25.04.17 Motionsorientering Härskogen Lerums SOK Eventor (SE)
25.04.17 Nærløp, Resafjell Ålgård Orientering Eventor
25.04.17 NOK-träning Matteus SI Eventor (SE)
25.04.17 Öppet kretsmästerskap stafett Falköpings AIK OK Eventor (SE)
25.04.17 Oslo City Cup løp nr 4 Oppsal Orientering Eventor
25.04.17 ParkO 3 Östersunds OK Eventor (SE)
25.04.17 Pokalkamp 1 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
25.04.17 SAKO Ungdomstävling Etapp 1 Trollhättans SK Eventor (SE)
25.04.17 Saltensprint 2 - NPS parken Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
25.04.17 Tisdags-OL Rankås IF Hagen Eventor (SE)
25.04.17 Treningsløp Hoensmarka Eiker OL Brikkesys
25.04.17 Vårspringet - OK Tor OK Tor Eventor (SE)
25.04.17 Vestfold Vårcup 4 OK Horten Eventor
25.04.17 Veteran-OL Trosabygdens OK Eventor (SE)
24.04.17 Malvik Treningsløp 3 Vikhammer Malvik IL - Orientering Brikkesys
24.04.17 Nordhordlandskarusellen Manger IL Eventor
24.04.17 Treningsløp Eigerøy Egersund OK Eventor
23.04.17 Blåveisløpet Frol IL Eventor
23.04.17 Boforsloppet OK Djerf Eventor (SE)
23.04.17 Haningeträffen, lång Haninge SOK Eventor (SE)
23.04.17 Hästvedas nationella Hästveda OK Eventor (SE)
23.04.17 Mellomdistanse Emblem Emblem IL Eventor
23.04.17 Motionsorientering IFK Umeå Eventor (SE)
23.04.17 Omega Kort IK Omega Eventor (SE)
23.04.17 RR1 - Ganddalsløpet Ganddal IL Eventor
23.04.17 Smaaleneneløpet Indre Østfold OK Eventor
23.04.17 Sørløpene dag 2 OK Sør Eventor
23.04.17 Uppsala möte, lång IF Thor Eventor (SE)
23.04.17 Urban Hjärne-kampen OK Motala Eventor (SE)
23.04.17 Vårløpet Porsgrunn OL Eventor
22.04.17 Flex-O-løp Kyrkjevollen Ganddal IL Eventor
22.04.17 Gudhems vårtävling med Öppet Skaraborgsmästerskap, medel Gudhems IF Eventor (SE)
22.04.17 Hammarslaget, Etapp 1, sprint OK Hammaren Eventor (SE)
22.04.17 Hammarslaget, Etapp 2, medel OK Hammaren Eventor (SE)
22.04.17 Haningeträffen, medel Haninge SOK Eventor (SE)
22.04.17 Lagadalskampen FK Finn Eventor (SE)
22.04.17 Letälvsträffen Degerfors OK Eventor (SE)
22.04.17 Lørdagskjappen OK Moss Eventor
22.04.17 Odenracet OK Silva Eventor (SE)
22.04.17 SM, natt, publiktävling (dag), (Tisarträffen) OK Tisaren Eventor (SE)
22.04.17 Sørløpene dag 1 OK Sør Eventor
22.04.17 Stenungsunds OK Stenungsunds OK Eventor (SE)
22.04.17 Uppsala möte, medel OK Linné Eventor (SE)
22.04.17 Vårkarusell 2 (Flex-o-løp) Haugesund IL Orientering Eventor
22.04.17 Vårsleppet Mellom Bjugn IL Eventor
22.04.17 Vårsleppet sprint Bjugn IL Eventor
21.04.17 Nattinatta, Gotland Gotlands Bro OK Eventor (SE)
21.04.17 SM, natt, med Swedish League, #3 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
21.04.17 Sweco knockoutsprint NTNUI Orientering Brikkesys
21.04.17 Uppsala möte, natt Rasbo IK Eventor (SE)
20.04.17 Byåsen sprintcup 3 Byåsen IL Orientering Brikkesys
20.04.17 Drammen City Cup - løp 2 Konnerud IL Brikkesys
20.04.17 Gillberga Gille Västerås SOK Eventor (SE)
20.04.17 Gnestasprinten OK Klemmingen Eventor (SE)
20.04.17 Grenlandskarusellen løp 2 Skien OK Eventor
20.04.17 Motions-OL OK Skogshjortarna Eventor (SE)
20.04.17 Motions-OL Skogssprint Hultet Kristinehamns OK Eventor (SE)
20.04.17 Motionsorientering Stockfallet OK Tyr Eventor (SE)
20.04.17 OBIK P2 Fossum AB Karusellen Brikkesys
20.04.17 ParkO 2 Östersunds OK Eventor (SE)
20.04.17 POL Högliden Hjobygdens OK Eventor (SE)
20.04.17 Skärmjakten Årsunda IF Eventor (SE)
20.04.17 SO-cup løp nr 2 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
20.04.17 Sprintcup 3 Byåsen IL Eventor
20.04.17 Torsdagsløp #1 Lillehammer OK Brikkesys
20.04.17 Trenigsløp Årbogen øst Eiker OL Brikkesys
20.04.17 Veteran-OL tävling 4 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
20.04.17 Veteranorientering VO Västerviks OK Eventor (SE)
19.04.17 AAOK-karusellen løp 2 IF Trauma Eventor
19.04.17 Armfeldtnatta NTNUI Orientering Brikkesys
19.04.17 Førde IL Nærløp Movika Førde IL Eventor
19.04.17 KM natt AOOK Lillomarka OL Eventor
19.04.17 MIL - treningsløp Hollumsåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
19.04.17 MIL treningsløp Hollumsåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
19.04.17 Nammo-cup 1 Raufoss IL Orientering Eventor
19.04.17 OSI/GeoForm Rankingløp 1 Oslostudentenes IK Eventor
19.04.17 O-sjuer 1, Røstad Frol IL Orientering Brikkesys
19.04.17 Østfoldsprinten 1 Fredrikstad SK Eventor
19.04.17 Raumar sprint-karusell 2 Raumar OL Brikkesys
19.04.17 Treningsløp #3 Ås IL Brikkesys
19.04.17 Veteran OL 3-stad Trollhättans SK Eventor (SE)
18.04.17 1. Sprintløp/nybyrjarkarusell Sunnhordland Stord Orientering Eventor
18.04.17 Dala Veteran-OL i Årsunda Årsunda IF Eventor (SE)
18.04.17 HIL Klubbkarusell 2017 - løp 3 - Snik Haugesund IL Orientering Eventor
18.04.17 KSO Vår 1 OK Sør Eventor
18.04.17 Malvik Treningsløp 2 Saksvik Malvik IL - Orientering Brikkesys
18.04.17 Motions-OL Sättra Kristinehamns OK Eventor (SE)
18.04.17 Motionsorientering Styckåsen OK Jösse Eventor (SE)
18.04.17 Norrcupen 2017-04-18 Ljusdals OK Eventor (SE)
18.04.17 Oslo City Cup 2017, Løp nr 3 Nydalens SK Eventor
18.04.17 ParkO 1 Östersunds OK Eventor (SE)
18.04.17 Saltensprint 1 - Bodøsjøen skole Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
18.04.17 Sörklubbs 2 - 170418 Söderhamns OK Eventor (SE)
18.04.17 Tisdags-OL Hagenstugan IF Hagen Eventor (SE)
18.04.17 Vårspringet Kjula IF Eventor (SE)
18.04.17 Vestfold Vårcup 3 Sandefjord OK Eventor
18.04.17 VET-OL Eskilstuna OL Eventor (SE)
17.04.17 Bruksdubbeln, medel Hallstahammars OK Eventor (SE)
17.04.17 Enenracet OK Enen Eventor (SE)
17.04.17 Enskede/Skogsluffarna, dag 2, lång Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
17.04.17 Kolmårdsdubbeln Kolmårdskavlen OK Kolmården Eventor (SE)
17.04.17 Kolmårdskavlen, individuella öppna klasser OK Kolmården Eventor (SE)
17.04.17 Motionsorientering i Umeå 17 april Umeå OK Eventor (SE)
17.04.17 Myrsprinten Vang OL Eventor
17.04.17 Påsklången mitt i Skåne Malmö OK Eventor (SE)
17.04.17 Ringerikskarusell 1 Fossekallen IL Eventor
17.04.17 Ringerikskarusellen 1 Fossekallen IL Brikkesys
17.04.17 Snötrampen + DM, lång, Halland Fjärås AIK Eventor (SE)
17.04.17 Sydsvenska 7-manna/4-dams, individuella öppna klasser Nässjö OK Eventor (SE)
17.04.17 Vikingaträffen, Five-O, #5 Trollhättans SOK Eventor (SE)
16.04.17 Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OK Eventor (SE)
16.04.17 Bruksdubbeln, lång Surahammars SOK Eventor (SE)
16.04.17 Enskede/Skogsluffarna, dag 1, medel Skogsluffarnas OK Eventor (SE)
16.04.17 Kolmårdsdubbeln Medeldistans OK Kolmården Eventor (SE)
16.04.17 Nässjö OK, lång Nässjö OK Eventor (SE)
16.04.17 Skogis Cup nr 2 Garda OK Eventor (SE)
16.04.17 Sydsvenska 7-manna/4-dams Bodafors OK Eventor (SE)
15.04.17 Nackheträffen OK Nackhe Eventor (SE)
15.04.17 Nybro OK Nybro OK Eventor (SE)
15.04.17 Öjetrampen, Five-O, #3 OK Kullingshof Eventor (SE)
15.04.17 OK Torfinns påskjakt OK Torfinn Eventor (SE)
15.04.17 Stigtomtakavlen, individuella öppna klasser OK Hällen Eventor (SE)
14.04.17 Friskusträffen FK Friskus-Varberg Eventor (SE)
14.04.17 Kortfredan, Five-O, #2 Lidköpings VSK Eventor (SE)
14.04.17 MOL 2, Påskriset IF Hansa-Hoburg Eventor (SE)
14.04.17 Stigtomtakavlen OK Hällen Eventor (SE)
14.04.17 Växjö OK Växjö OK Eventor (SE)
13.04.17 Häxjakten, Five-O, #1 IF Hagen Eventor (SE)
13.04.17 Veteranorientering NAIS Orienteringsklubb Eventor (SE)
12.04.17 ABCD-cupen 2017 #1 Järfälla OK Järfälla OK Eventor (SE)
12.04.17 Allans Prövelöp OK Tyr Eventor (SE)
12.04.17 Motionsorientering Lessebo OK Eventor (SE)
12.04.17 Tiomilarepet OK Älvsjö-Örby Eventor (SE)
12.04.17 Veteran OL 3-stad Trollhättans SK Eventor (SE)
12.04.17 Veteranorientering HOK Hultsfreds OK Eventor (SE)
12.04.17 Vintercup 6 OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
11.04.17 Dala Veteran OL 2017 Säterbygdens OK Eventor (SE)
11.04.17 Kretsmästerskap natt Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
11.04.17 Målilla OK OL-alliansen Målilla OK Eventor (SE)
11.04.17 Motions-OL Marielund Kristinehamns OK Eventor (SE)
11.04.17 Motions-OL Rävåsskolan OK Djerf Eventor (SE)
11.04.17 NOK-träning Tjalve IF Norrköping Eventor (SE)
11.04.17 Norrcupen 170411 Forsa OK Eventor (SE)
11.04.17 POL-Ryda Hjobygdens OK Eventor (SE)
11.04.17 Sakoträning Onsjö Vänersborgs SK Eventor (SE)
11.04.17 Sörklubbs 1 - 170411 Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
11.04.17 Tisdags-OL Bjärsjö IF Hagen Eventor (SE)
09.04.17 Frosta OK Frosta OK Eventor (SE)
09.04.17 Göteborgsdubbeln, medel Sjövalla FK Eventor (SE)
09.04.17 Hultsfreds OK Hultsfreds OK Eventor (SE)
09.04.17 Lidingös medel IFK Lidingö SOK Eventor (SE)
09.04.17 Motionsorientering Umeå Umedalens IF Eventor (SE)
09.04.17 Norwegian Spring - Solrenningen Halden SK Eventor
09.04.17 Rånässtafetten Rånäs OK Eventor (SE)
09.04.17 Suderträffen, Gotland IF Hansa-Hoburg Eventor (SE)
09.04.17 Tibrotrippeln, medel Tibro OK Eventor (SE)
09.04.17 Torfejden, lång och ungdomar sprint OK Tor Eventor (SE)
08.04.17 Göteborgsdubbeln, lång Lerums SOK Eventor (SE)
08.04.17 Lännamedeln Länna IF Eventor (SE)
08.04.17 Norwegian Spring - Vårspretten Halden SK Eventor
08.04.17 Norwegian Spring - Vårstafetten Halden SK Eventor
08.04.17 OK Tors ungdomstävling OK Tor Eventor (SE)
08.04.17 Tibrotrippeln, lång Tibro OK Eventor (SE)
07.04.17 Grymnatta Väsby OK Eventor (SE)
07.04.17 Tibrotrippeln, natt Tibro OK Eventor (SE)
07.04.17 Tjustmästerskap Natt Västerviks OK Eventor (SE)
06.04.17 DOK:s motions-OL Råbäck Degerfors OK Eventor (SE)
06.04.17 Drammen City Cup - løp 1 Sturla, IF Eventor
06.04.17 Fyrklöver, Örebro Län, OK Tisaren OK Tisaren Eventor (SE)
06.04.17 Grenlandskarusellen 1 OK Skeidi Eventor
06.04.17 MOL 1 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
06.04.17 Motions-OL Hembygdsgården Kristinehamns OK Eventor (SE)
06.04.17 Nissadalsträning OK Stigen Eventor (SE)
06.04.17 OBIK P1 OBIK Orientering Brikkesys
06.04.17 POL-Mostugan OK Skogsstjärnan Eventor (SE)
06.04.17 Roslagsveteranerna Täby OK Eventor (SE)
06.04.17 SO-Cup løp1 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
06.04.17 Treningsløp Harakollen Eiker OL Brikkesys
06.04.17 Trondheim Sprintcup, løp 2 Malvik IL Eventor
06.04.17 Veteran OL Linköpings AIK Eventor (SE)
06.04.17 Veteran-OL Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
06.04.17 VeteranOL AOK Gamleby OK Eventor (SE)
06.04.17 VeteranOL GMOK Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
06.04.17 Veteran-OL tävling 3 OK Tisaren Eventor (SE)
06.04.17 Veteranorientering OK Gränsen Eventor (SE)
05.04.17 AAOK-karusellen løp 1 Hisøy OK Eventor
05.04.17 Bauernatta Jönköpings OK Eventor (SE)
05.04.17 Koll 2-4-6 #4 IL Koll Eventor
05.04.17 Raumar sprint-karusell 1 Raumar Orientering Eventor
05.04.17 Raumar Sprint-karusell 1 Raumar OL Brikkesys
05.04.17 Treningsløp #2 Ås IL Brikkesys
05.04.17 Veteran OL 3-stad OK Flundrehof Eventor (SE)
04.04.17 1. Rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
04.04.17 Dala Veteran OL 17-04 Kvarnsveden Kvarnsvedens GOIF OK Eventor (SE)
04.04.17 Motions-OL Sandfallet Kristinehamns OK Eventor (SE)
04.04.17 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK1 Haugesund IL Orientering Eventor
04.04.17 Norrcupen 170404 OK Dellen Eventor (SE)
04.04.17 Oslo City Cup, løp nr.2 Bækkelagets SK Eventor
04.04.17 SAKO-träning Hultsjön Trollhättans SOK Eventor (SE)
04.04.17 Sprintcup 1 Bergen Bergens TF Eventor
04.04.17 Tisdags-OL Rydskogen IF Hagen Eventor (SE)
04.04.17 Vestfold Vårcup 2 OL Tønsberg og omegn Eventor
03.04.17 Sprintcup løp 1 OL Vallset/Stange Eventor
03.04.17 Treningsløp 1 Malvik IL - Orientering Brikkesys
03.04.17 Treningsløp Grudaskogen Ganddal IL Eventor
02.04.17 Aprilflämtet Tullinge SK Eventor (SE)
02.04.17 Forntidsdubbeln, medel Falköpings AIK OK Eventor (SE)
02.04.17 Göingefejden, medel FK Göingarna Eventor (SE)
02.04.17 KOK 2-dagers, søndag Kristiansand OK Eventor
02.04.17 Kristtornløpet (HOK-rankingløp 2/2017) Stord Orientering Eventor
02.04.17 Kvillebyns klassiska Kvillebyns SK Eventor (SE)
02.04.17 Mälarmårdsdubbeln, lång OK Tjärnen Eventor (SE)
02.04.17 Mellembygd O-lag Mellembygd OL Eventor
02.04.17 Motionsorientering 2 april Umeå Umeå OK Eventor (SE)
02.04.17 NC-mellomdistanse Kristiansand OK Eventor
02.04.17 Skogis Cup nr 1 Garda OK Eventor (SE)
02.04.17 Sydsvenska mästerskapen, stafett FK Göingarna Eventor (SE)
02.04.17 Västkuststafetten IFK Göteborg Eventor (SE)
02.04.17 Västkuststafetten, individuella öppna klasser IFK Göteborg Eventor (SE)
01.04.17 Anderstorp Anderstorps OK Eventor (SE)
01.04.17 Aprilskämtet Tullinge SK Eventor (SE)
01.04.17 Forntidsdubbeln, natt Falköpings AIK OK Eventor (SE)
01.04.17 Herkules Skogsdåd FK Herkules Eventor (SE)
01.04.17 KOK 2-dagers, lørdag Kristiansand OK Eventor
01.04.17 Kristtornspretten Stord Orientering Eventor
01.04.17 Mälarmårdsdubbeln, medel OK Tjärnen Eventor (SE)
01.04.17 Sydsvenska mästerskapen, individuell, lång FK Göingarna Eventor (SE)
01.04.17 Vildmarksfejden FK Göingarna Eventor (SE)
31.03.17 Deltaker- og Publikumsløp NM-Natt Kristiansand OK Eventor
31.03.17 DM, natt, Gotland Gotlands Bro OK Eventor (SE)
31.03.17 NM natt Kristiansand OK Eventor
31.03.17 Svartnatta Katrineholms OK Eventor (SE)
30.03.17 DOF Natträning(masstart) IFK Mora OK Eventor (SE)
30.03.17 Krets natt-KM Hjobygdens OK Eventor (SE)
30.03.17 Motions-OL Bergkrossen Kristinehamns OK Eventor (SE)
30.03.17 OK Tor - Veteran-OL OK Tor Eventor (SE)
30.03.17 POL-Grästorp Hjobygdens OK Eventor (SE)
30.03.17 Roslagsveteranerna OK Österåker Eventor (SE)
30.03.17 Torsdagsløp Mars Stavanger Orienteringsklubb Eventor
30.03.17 Trondheim Sprintcup, løp 1 Wing OK Brikkesys
30.03.17 Veteran-OL tävling 2 KFUM Örebro OK Eventor (SE)
30.03.17 Veteran orientering Motala AIF OL Eventor (SE)
29.03.17 Arrangørkveld Frol IL Orientering Brikkesys
29.03.17 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK Eventor (SE)
29.03.17 Nattkøpp løp 1 Løten o-lag Eventor
29.03.17 Veteran OL 3-stad Svanesunds GIF Eventor (SE)
29.03.17 Vinter-Jukola løp 20 Larvik OK Eventor
28.03.17 HIL Klubbkarusell 2017 - løp 2 - Solandsmarka Haugesund IL Brikkesys
28.03.17 Oslo City Cup, løp nr. 1 Heming Orientering Eventor
28.03.17 Semla Cup, Etapp 3 Avesta OK Eventor (SE)
28.03.17 Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale Ås IL Brikkesys
28.03.17 Tisdags-OL Skultorp OK P4 Eventor (SE)
28.03.17 Vestfold Vårcup 1 Hedrum OL Eventor
26.03.17 Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), Dag 2 Gneist, IL Eventor
26.03.17 Inomhustrampen Ludvika OK Eventor (SE)
26.03.17 Måsenstafetten OK Måsen Eventor (SE)
26.03.17 Måsenstafetten, individuella öppna klasser OK Måsen Eventor (SE)
26.03.17 Öppen kretsträning, Mariestads FK Mariestads FK Eventor (SE)
26.03.17 Rigor/Uven Dubbeln IK Uven Eventor (SE)
26.03.17 Vårdubbeln, lång OK Skogsfalken Eventor (SE)
26.03.17 Vestfold 2- dagers Sandefjord OK Eventor
25.03.17 Blåveissprinten Fredrikstad SK Eventor
25.03.17 Dag 1 (HOK-ranking 1/2017) IL Gneist Brikkesys
25.03.17 Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), Dag 1 (HOK-ranking 1/2017) Gneist, IL Eventor
25.03.17 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 9 Halden SK Eventor
25.03.17 Nyköpingsorienteringen Nyköpings OK Eventor (SE)
25.03.17 Rigor/Uven-dubbeln IF Rigor Eventor (SE)
25.03.17 Vårdubbeln, medel OK Skogsfalken Eventor (SE)
25.03.17 Vårkarusell 1 (flex-o-løp) Sveio golfbane Haugesund IL Orientering Eventor
25.03.17 Västmanlandsserien etapp 4 OK Hedströmmen Eventor (SE)
25.03.17 Vestfold 2-dagers Larvik OK Eventor
24.03.17 Askenatta Larvik OK Eventor
24.03.17 KM natt ROK Haugesund IL Orientering Eventor
24.03.17 Natt-KM Alingsåskretsen OK Skogshjortarna Eventor (SE)
24.03.17 Nattsvermeren Fredrikstad SK Eventor
24.03.17 Nyköpingsnatten Nyköpings OK Eventor (SE)
24.03.17 Sumpnatta Sundbybergs IK Eventor (SE)
23.03.17 GOF NattCup Etapp 10 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
23.03.17 POL-Petterburg Hjobygdens OK Eventor (SE)
23.03.17 Veteran-OL Kungälvs OK Eventor (SE)
23.03.17 Veteran-OL tävling 1 Almby IK Eventor (SE)
22.03.17 Innendørs klubbmesterskap ØOK Østmarka OK Brikkesys
22.03.17 KYLK(L)AMPEN 2016-2017 Final Sisu Forshaga SK Eventor (SE)
22.03.17 MOFs Nattcup Deltävling 10 Sundsvalls OK Eventor (SE)
22.03.17 Vinter-Jukola løp 19 OK Skeidi Eventor
22.03.17 Vinterråtassen # 8 Indre Østfold OK Eventor
21.03.17 KM natt Halden SK Eventor
21.03.17 Semla Cup, Etapp 2 Avesta OK Eventor (SE)
21.03.17 Veteran-OL Kjula IF Eventor (SE)
19.03.17 Ärlaträffen, medel Ärla IF Eventor (SE)
19.03.17 Bosarpsträffen, lång Lunds OK Eventor (SE)
19.03.17 Kretsträningshelg-Djerf-Långdistans OK Djerf Eventor (SE)
19.03.17 Laxträffen Falkenbergs OK Eventor (SE)
19.03.17 Ronneby OK, lång Ronneby OK Eventor (SE)
19.03.17 SkidO, Skigo Cup, finalhelg, medel Vittjärvs IK Eventor (SE)
18.03.17 Ärla Resurrection Ärla IF Eventor (SE)
18.03.17 Bosarpsträffen, medel Lunds OK Eventor (SE)
18.03.17 Koll 2-4-6 #3 IL Koll Eventor
18.03.17 Kretsträningshelg - DOK - medeldistans Degerfors OK Eventor (SE)
18.03.17 Löpex Vinterserie 2016-17, deltävling 8 (final) Lindebygdens OK Eventor (SE)
18.03.17 Ronneby OK, medel Ronneby OK Eventor (SE)
18.03.17 SkidO, Skigo Cup, finalhelg, lång Bodens Bandyklubb OS Eventor (SE)
18.03.17 Tiomilavargen OK Skogsvargarna Eventor (SE)
18.03.17 Vårupptakt (Motions-OL) OK Skogshjortarna Eventor (SE)
18.03.17 Västmanlandsserien etapp 3 Köping-Kolsva OK Eventor (SE)
18.03.17 Vinterkarusell Vagleskogen Ganddal IL Eventor
18.03.17 Wing, innendørsmesterskap Wing OK Brikkesys
17.03.17 Ärla Nightmare Ärla IF Eventor (SE)
17.03.17 Kretsträningshelg-KOK-natt Kristinehamns OK Eventor (SE)
16.03.17 Asker ABC 1 Asker SK Brikkesys
16.03.17 Hagaby nattcup 4 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
16.03.17 IK Standards Veteran OL IK Standard Eventor (SE)
16.03.17 Natt 7:an Etapp 7 + Sjuhäradsmästerskap Natt OK Mark Eventor (SE)
16.03.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 18 OK Orion Eventor (SE)
16.03.17 Vätterbygden by night, deltävling 14 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
15.03.17 Midvinterduell etapp 7 IFK Linköpings OS Eventor (SE)
15.03.17 Nattcupfinale Bergen Årstad IL Eventor
15.03.17 Vintercupen deltävling 7 Sundsvalls OK Eventor (SE)
15.03.17 Vintercup VI Skogslöparna Eventor (SE)
15.03.17 Vinter-Jukola løp 18 Hedrum OL Eventor
15.03.17 Vinterråtassen # 7 Indre Østfold OK Eventor
14.03.17 Skaraborgs By Night Tibro OK 14e mars Tibro OK Eventor (SE)
14.03.17 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9 Ås IL Brikkesys
12.03.17 Allians Hultsfreds OK Eventor (SE)
12.03.17 Frivals-OL OK Orion Eventor (SE)
12.03.17 Nattcup 4 Visborgs OK Eventor (SE)
12.03.17 O-ringenträning OKS OK Skogsströvarna Eventor (SE)
12.03.17 SkidO, DM, Norrbotten, lång OK Renen Eventor (SE)
12.03.17 SkidO, DM, Norrbotten, sprint OK Renen Eventor (SE)
12.03.17 SkidO Träning 1 Östersunds OK Eventor (SE)
12.03.17 Ski-o-løp i Tromsø, Dag 2 IL BUL-Tromsø Eventor
12.03.17 Viking Memorial - The Hunt Västerås SOK Eventor (SE)
11.03.17 Hallandspremiären, medel OK Lindéna Eventor (SE)
11.03.17 Heimdal Vintersprint OL Trollelg Eventor
11.03.17 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 8 Halden SK Eventor
11.03.17 Ski-o-løp i Tromsø, Dag 1 IL BUL-Tromsø Eventor
11.03.17 Tour de TGOK, Etapp 1 Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
11.03.17 Tour de TGOK, Etapp 2 Tjällmo-Godegårds OK Eventor (SE)
11.03.17 Västmanlandsserien etapp 2 Västerås SOK Eventor (SE)
11.03.17 Viking Memorial - The Hell Västerås SOK Eventor (SE)
11.03.17 Viking Memorial - The Timechase Västerås SOK Eventor (SE)
10.03.17 Kattegattnatt Halmstad OK Eventor (SE)
10.03.17 Stjärnnatten OK Orion Eventor (SE)
10.03.17 Viking Memorial - The Nightmare Västerås SOK Eventor (SE)
09.03.17 GOF NattCup Etapp 9 OK Alehof Eventor (SE)
09.03.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 17 OK Orion Eventor (SE)
09.03.17 S Björnölufsen Västerås SOK Eventor (SE)
09.03.17 Tjustalliansens vintercup del 6 Gamleby OK Eventor (SE)
09.03.17 Vätterbygden by night, deltävling 13 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
09.03.17 Veteran OL IK Uven IK Uven Eventor (SE)
08.03.17 Kylk(l)ampen deltävling 9 Kristinehamns OK Eventor (SE)
08.03.17 Löpex Vinterserie 2016-17, deltävling 7 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
08.03.17 Midvinterduell etapp 6 OK Eken Eventor (SE)
08.03.17 Nattløp Sælandsskogen Jaktstart Ålgård Orientering Eventor
08.03.17 Vinterjukola 17 Porsgrunn OL Eventor
08.03.17 Vinterråtassen # 6 Indre Østfold OK Eventor
07.03.17 Urb-O løp 7 Fellesstart Varegg Fleridrett Eventor
05.03.17 Panvåren, lång OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
05.03.17 Vinterserien OK Södertörn Eventor (SE)
04.03.17 Åsrennet Ås IL Brikkesys
04.03.17 Fortet rundt OK Skeidi Eventor
04.03.17 Panvåren, medel OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
04.03.17 Panvåren, sprint OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
04.03.17 Västmanlandsserien etapp1 Arboga OK Eventor (SE)
03.03.17 Panvåren, natt OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
02.03.17 BSOK Natt-ol cup 4 Bredaryds SOK Eventor (SE)
02.03.17 Gate-o Gjettum 2.3.17 AB Karusellen Brikkesys
02.03.17 OK Landehof nattcup E7 OK Landehof Eventor (SE)
02.03.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 16 OK Orion Eventor (SE)
02.03.17 Vätterbygden by Night, deltävling 12 IF Hallby SOK Eventor (SE)
01.03.17 Löpex Vinterserie 2016-17, deltävling 6 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
01.03.17 Vintercupen deltävling 6 Sundsvalls OK Eventor (SE)
01.03.17 Vinter-Jukola løp 16 Larvik OK Eventor
01.03.17 Vinterråtassen # 5 Indre Østfold OK Eventor
28.02.17 Gate-O 3 Østmarka OK 2017-03-01 Østmarka OK Brikkesys
28.02.17 Nattcup 7 Nyköpings OK Eventor (SE)
28.02.17 OL-NV Nattcup 8 Final OK Kompassen Eventor (SE)
28.02.17 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8 Ås IL Brikkesys
26.02.17 Först i mål Etapp 4 Gudhems IF Eventor (SE)
26.02.17 Nattcup 3 Garda OK Eventor (SE)
26.02.17 NM langdistanse og finale Sport8 cup OL Toten-Troll Eventor
26.02.17 Vintercupen 2016-2017 Uddarp Härlövs IF Eventor (SE)
26.02.17 Vinterrace etapp 8 Vänersborgs SK Eventor (SE)
25.02.17 Koll 2-4-6 #2 IL Koll Eventor
25.02.17 NM stafett OL Toten-Troll Eventor
25.02.17 Publikumsløp NM stafett OL Toten-Troll Eventor
25.02.17 Skido, Skigo Cup +Gynnarnas juniorcup + DM, medel, Norrbotten Piteå IF OK Eventor (SE)
25.02.17 Skido, Skigo Cup och Gynnarnas juniorcup, sprint Piteå IF OK Eventor (SE)
25.02.17 SM Sport Vintercup #4 final Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
23.02.17 GOF NattCup Etapp 8 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
23.02.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 15 OK Orion Eventor (SE)
23.02.17 Skaraborg by Night VII Lidköpings VSK Eventor (SE)
23.02.17 Studentlekene 2017 Innendørsorientering NTNUI Orientering Brikkesys
23.02.17 Torsdagsløp Februar Stavanger Orienteringsklubb Eventor
23.02.17 Vätterbygden by Night, deltävling 11 Jönköpings OK Eventor (SE)
23.02.17 Veteran-OL Göteborg IK Stern Eventor (SE)
22.02.17 Midvinterduell etapp 5 Björkfors GOIF Eventor (SE)
22.02.17 MOF Nattcup #9 Kovlands IF Eventor (SE)
22.02.17 Nattløp - Sørmarka Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.02.17 Kylk(l)ampen deltävling 8 OK Älgen Eventor (SE)
19.02.17 SkidO SMJSM/USM/VSM lång HJS-Vansbro OK Eventor (SE)
19.02.17 SkidO SMJSM/USM/VSM, lång IFK Mora OK Eventor (SE)
19.02.17 Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp Asker SK Brikkesys
19.02.17 Vinterrace 2017, etapp 7 OK Skärmen Eventor (SE)
19.02.17 Vinterserien Tumba-Mälarhöjden OK Eventor (SE)
18.02.17 Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløp Asker SK Brikkesys
18.02.17 SkidO SM/JSM/USM/VSM sprint IK Jarl Rättvik Eventor (SE)
18.02.17 Vinterkarusell EOK løp 4 Egersund OK Eventor
18.02.17 Vinterkarusell, Gramstad Sandnes IL (Rogaland) Eventor
16.02.17 Gate-o #4 2017-02-16 AB Karusellen Brikkesys
16.02.17 Hagaby nattcup 3 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
16.02.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 14 OK Orion Eventor (SE)
15.02.17 Inomhusorientering Katrineholms OK Eventor (SE)
15.02.17 Nattcup 5 Bergen IL Gular Eventor
15.02.17 Vintercup 4 OK Nolaskogsarna Eventor (SE)
15.02.17 Vinterråtassen # 4 Indre Østfold OK Eventor
14.02.17 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 7 Halden SK Eventor
14.02.17 Nattcup 6 Vänersborgs SK Eventor (SE)
14.02.17 OL-NV Nattcup 7 OK Kompassen Eventor (SE)
14.02.17 Spikcup 3 Västerås SOK Eventor (SE)
12.02.17 Löpex Vinterserie 2016-17, deltävling 5 KFUM Örebro OK Eventor (SE)
12.02.17 Nattcup 2 Svaide Roma SOK Eventor (SE)
12.02.17 SkidO, Bergnäsets AIK cuptävling, #1 Bergnäsets AIK Eventor (SE)
12.02.17 SkidO, Bergnäsets AIK cuptävling, #2 Bergnäsets AIK Eventor (SE)
12.02.17 SkidO, VOF-cup 3 Vännäs OK Eventor (SE)
12.02.17 Ski-o-nærløp på Selbuskogen Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
12.02.17 Ski-o-nærløp på Selbuskogen Nordmarka Skiorienteringsklubb Brikkesys
12.02.17 Tjustalliansens Vintercup 5 Västerviks OK Eventor (SE)
12.02.17 Vinterrace Etapp 6 OK Flundrehof Eventor (SE)
11.02.17 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås IL Brikkesys
11.02.17 TV-Cupen 2017 Race4 Aust-Agder Eventor
09.02.17 BSOK Natt-ol cup 3 Bredaryds SOK Eventor (SE)
09.02.17 Hagaby Nattcup 2 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
09.02.17 Natt 7:an Etapp 5 OK Orinto Eventor (SE)
09.02.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 13 OK Orion Eventor (SE)
09.02.17 Skaraborg by night Istrums SK Eventor (SE)
09.02.17 Vätterbygden by night, deltävling 10 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
09.02.17 Veteran-O Göteborg OK Orinto Eventor (SE)
08.02.17 Kylk(l)ampen deltävling 7 Deje SF Eventor (SE)
08.02.17 LiU Night Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
08.02.17 Mila Stockholm by Night, #4 OK Älvsjö-Örby Eventor (SE)
08.02.17 MOF nattcup #8 Njurunda OK Eventor (SE)
08.02.17 Vinterjukola 14 Porsgrunn OL Eventor
08.02.17 Vinterråtassen # 3 Indre Østfold OK Eventor
07.02.17 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås IL Brikkesys
07.02.17 Urb-O løp 5 Individuell start Varegg Fleridrett Eventor
05.02.17 SkidO, VOF-cup 2 Umeå OK Eventor (SE)
05.02.17 Stockholm Indoor Cup, Etapp 2 Stockholms Inomhusorienterare Eventor (SE)
05.02.17 Vintercupen Etapp 7 OK Enen Eventor (SE)
05.02.17 Vintercupen, Fjärlöv Hässleholms OK Eventor (SE)
05.02.17 Vinterrace etapp 5 Ljungskile FK Eventor (SE)
04.02.17 Kyrkbynatten och Skigo Cup, nattsprint Gammelstads IF Eventor (SE)
04.02.17 Mattissprinten och Skigo Cup, sprint Gammelstads IF Eventor (SE)
04.02.17 Stockholm Indoor Cup, Etapp 1 Stockholms Inomhusorienterare Eventor (SE)
04.02.17 Vinterkarusell for Sør-fylket samt inngår i vinterkarusell for EOK Egersund OK Eventor
02.02.17 BSOK Natt-ol cup 2 Bredaryds SOK Eventor (SE)
02.02.17 GOF NattCup Etapp 7 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
02.02.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 12 OK Orion Eventor (SE)
01.02.17 Asker gate-o Asker SK Brikkesys
01.02.17 Löpex Vinterserie 2016-17, deltävling 4 Örebro Läns Orienteringsförbund Eventor (SE)
01.02.17 Midvinterduell etapp 4 Mjölby OK Eventor (SE)
01.02.17 Nattløp Stutafjell Ganddal IL Eventor
01.02.17 TV-Cupen 2017 Race3 Aust-Agder Eventor
01.02.17 Vintercupen deltävling 4 Sundsvalls OK Eventor (SE)
01.02.17 Vinter-Jukola løp 13 Sandefjord OK Eventor
01.02.17 Vinterråtassen # 2 Indre Østfold OK Eventor
31.01.17 Nattcup 4 Slätthult Trollhättans SOK Eventor (SE)
31.01.17 OL-NV Nattcup 6 FK Boken Eventor (SE)
31.01.17 Spik-Cup 2017 - Etapp 2, Surahammar Surahammars SOK Eventor (SE)
29.01.17 SkidO, SM, Stafett Skellefteå OK Eventor (SE)
29.01.17 SM Sport vintercup #3 Sävedalens AIK Eventor (SE)
29.01.17 Vinterrace 4 Trollhättans SOK Eventor (SE)
29.01.17 Vinterserien Skarpnäcks OL Eventor (SE)
28.01.17 Koll 2-4-6 #1 IL Koll Eventor
28.01.17 SkidO, SM, Medeldistans Skellefteå OK Eventor (SE)
28.01.17 SkidO, SM, Medel, Publiktävling Skellefteå OK Eventor (SE)
26.01.17 BSOK Natt-ol cup Bredaryds SOK Eventor (SE)
26.01.17 Hagaby Nattcup 1 Hagaby GoIF Örebro Eventor (SE)
26.01.17 IFK Göteborg OL Veteran-träning IFK Göteborg Eventor (SE)
26.01.17 Natt 7:an Etapp 4 Hestra IF Eventor (SE)
26.01.17 OK Landehof nattcup E6 OK Landehof Eventor (SE)
26.01.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 11 OK Orion Eventor (SE)
26.01.17 Skaraborg by night Ryda SK Eventor (SE)
26.01.17 Torsdagsløp Januar Tjensvoll skole Stavanger Orienteringsklubb Eventor
26.01.17 Vätterbygden by night, deltävling 8 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
25.01.17 Kylklampen deltävling 6 Säffle OK Eventor (SE)
25.01.17 MOF Nattcup #7 Selånger SOK Eventor (SE)
25.01.17 Vinter-Jukola løp 12 Larvik OK Eventor
24.01.17 Nattcup no 5 OK Måsen Eventor (SE)
24.01.17 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås IL Brikkesys
24.01.17 Urb-O løp 4 Free Challenge Varegg Fleridrett Eventor
24.01.17 Vinterlund nattorientering Lunds OK Eventor (SE)
22.01.17 Allians Hultsfreds OK Eventor (SE)
22.01.17 Nattcup 1 Gotlands Bro OK Eventor (SE)
22.01.17 Ski-o-treff langdistanse Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
22.01.17 Tjustalliansens vintercup deltävling 4 Gamleby OK Eventor (SE)
22.01.17 Ultralång Helsingborgs SOK Eventor (SE)
22.01.17 Vintercup, Pan-Kristianstad OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
22.01.17 Vinterrace, etapp 3 Uddevalla OK Eventor (SE)
22.01.17 Vinterserien + MTBO IFK Enskede Eventor (SE)
21.01.17 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 6 Halden SK Eventor
21.01.17 Vinterkarusell Melsvatnet Ålgård Orientering Eventor
21.01.17 VinterSerienMTBO Lunds OK Eventor (SE)
20.01.17 VC 6 Plundringsracet OK Enen Eventor (SE)
19.01.17 Gate-o #2 AB Karusellen Brikkesys
19.01.17 GOF NattCup Etapp 6 Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
19.01.17 Orintos Teststafett OK Orinto Eventor (SE)
19.01.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 10 OK Orion Eventor (SE)
19.01.17 Vätterbygden by night, deltävling 7 IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
18.01.17 Löpex Vinterserie 2016-17, deltävling 3 Almby IK Eventor (SE)
18.01.17 Nattcup 4 Bergen Gneist, IL Eventor
18.01.17 Nattløp, Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) Eventor
18.01.17 Stafetträning Järla Orientering Eventor (SE)
18.01.17 TV-Cupen 2017 Race2 Kristiansand OK Eventor
18.01.17 Vintercupen deltävling 3 Sundsvalls OK Eventor (SE)
18.01.17 Vintercup III Skogslöparna Eventor (SE)
18.01.17 Vinterjukola 11 Porsgrunn OL Eventor
17.01.17 Nattcup OKS OK Skogsvargarna Eventor (SE)
17.01.17 OL-NV Nattcup 5 Örkelljunga FK Eventor (SE)
17.01.17 Spikcup 1 Västerås SOK Eventor (SE)
15.01.17 Gästriketräning Valbo AIF Eventor (SE)
15.01.17 SkidO, OBS-tävling, lång IFK Mora OK Eventor (SE)
15.01.17 Vinterrace 2017 etapp 2 OK Gipen Eventor (SE)
14.01.17 SkidO, OBS-tävling, medel IFK Mora OK Eventor (SE)
14.01.17 SM Sport Vintercup #2 Göteborg-Majorna OK Eventor (SE)
14.01.17 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås IL Brikkesys
12.01.17 DOF Nattcup deltävling 2 Stora Tuna OK Eventor (SE)
12.01.17 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 5 Halden SK Eventor
12.01.17 Natt 7:an Etapp 3 Rydboholms SK Eventor (SE)
12.01.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 9 OK Orion Eventor (SE)
12.01.17 Skaraborg by Night Gudhems IF Eventor (SE)
12.01.17 Vätterbygden by night IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
12.01.17 Veteran-OL Frölunda OL Eventor (SE)
11.01.17 Kylk(l)ampen Deltävling 5 OK Tyr Eventor (SE)
11.01.17 Mila Stockholm by Night, #3 Järfälla OK Eventor (SE)
11.01.17 MOF Nattcup #6 Sundsvalls OK Eventor (SE)
11.01.17 Vintercup 2 Vang OL Eventor
11.01.17 Vinter-Jukola løp 10 Skien OK Eventor
10.01.17 Gnesta-Trosa NattCup (GTNC-3) OK Klemmingen Eventor (SE)
10.01.17 Go´natt-cupen Kalmar OK Eventor (SE)
10.01.17 Nattcup #4 Nyköpings OK Eventor (SE)
10.01.17 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3 Ås IL Brikkesys
10.01.17 Urb-O løp 3 Fellesstart Varegg Fleridrett Eventor
08.01.17 Ski-O Venabu mellom OL Tønsberg og omegn Eventor
08.01.17 Vintercup, Pan-Kristianstad OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
08.01.17 Vinterrace, etapp 1 Herrestads AIF Eventor (SE)
07.01.17 Ski-o Venabu sprint OL Tønsberg og omegn Eventor
07.01.17 Vinterkarusell Vigreskogen Ganddal IL Eventor
05.01.17 Östra Blekinges nattcup deltävling 8 OK Orion Eventor (SE)
04.01.17 Klubbløp 1 Østmarka OK Østmarka OK Brikkesys
04.01.17 Nattløp Vikeså Ålgård Orientering Eventor
04.01.17 TV-Cupen 2017 Race1 Aust-Agder Eventor
04.01.17 Vinter-Jukola løp 9 Larvik OK Eventor
03.01.17 SkidO, OBS-tävling och Skigo cup, medel Sävast Ski Team IF Eventor (SE)
01.01.17 Nyårsorientering Tormestorps IF Eventor (SE)
Løp sist oppdatert: 10.12.2018 17:50:15