OrRe

Orienteringsresultater
DatoNavn Arrangør Kilde
31.12.16 Knoppetangløpet 2016 Flosta IL Eventor
31.12.16 Nyårslöpet Ankarsrums OK Eventor (SE)
31.12.16 Nyårslöpet "Champ of the hill" IK Hakarpspojkarna Eventor (SE)
31.12.16 Nyårs-OL Svaide Roma SOK Eventor (SE)
31.12.16 Nyttårsløpet - OK Moss OK Moss Eventor
31.12.16 Nyttårsløpet, Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) Eventor
31.12.16 Vinterråtassen # 1 Indre Østfold OK Eventor
29.12.16 Marsipanløpet OL Toten-Troll Eventor
29.12.16 OK Landehof nattcup E4 OK Landehof Eventor (SE)
29.12.16 Romjuls gate-o Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
28.12.16 4. dagsløp Verp Viul OK Brikkesys
28.12.16 Hisøy Romjulssprint 2016 Hisøy OK Eventor
28.12.16 Kylk(l)ampen deltävling 4 Kils OK Eventor (SE)
28.12.16 Vintercupen deltävling 2 Sundsvalls OK Eventor (SE)
27.12.16 OL-NV Nattcup 4 Örkelljunga FK Eventor (SE)
26.12.16 Annandagsloppet 2016 OK Enen Eventor (SE)
26.12.16 Førde IL "Romjulsløpet" Førde IL Eventor
26.12.16 Julserien Etapp4 Arboga OK Eventor (SE)
26.12.16 Krokavassnuten opp Haugesund IL Orientering Eventor
26.12.16 Romjulsløpet Stord Orientering Eventor
26.12.16 Skinksvängen 2016 Degerfors OK Eventor (SE)
26.12.16 Tøffen Larvik OK Eventor
26.12.16 Vaulens Juleløp Stavanger Orienteringsklubb Eventor
26.12.16 Vintercup, Pan-Kristianstad OK Pan-Kristianstad Eventor (SE)
26.12.16 Vinterkarusel Egersund o-klubb løp 2 Egersund OK Eventor
22.12.16 Natt 7:an Etapp 2 OK Tranan Eventor (SE)
22.12.16 Torsdagsløp Desember Stavanger Orienteringsklubb Eventor
20.12.16 Skaraborg by Night IF Hagen Eventor (SE)
18.12.16 Adventorient etapp 4 OK Silva Eventor (SE)
18.12.16 Julasletet Hestra IF Eventor (SE)
18.12.16 Jullöpet Trollhättans SK Eventor (SE)
18.12.16 Julserien Etapp3 Arboga OK Eventor (SE)
18.12.16 Nisseo-løpet Vang OL Eventor
18.12.16 SkidO, OBS-tävling, medel Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
18.12.16 SM Sport vintercup #1 Sävedalens AIK Eventor (SE)
18.12.16 Vintercupen 2016-2017 Åkeboda Härlövs IF Eventor (SE)
17.12.16 Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet IL GeoForm Eventor
17.12.16 Qpoolen Indoor Hässleholms OK Eventor (SE)
17.12.16 SkidO, OBS-tävling, sprint Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
14.12.16 Nattcup 3 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
14.12.16 Nattløp Flassavatnet Ålgård Orientering Eventor
14.12.16 Sandefjord Christmas City Race Sandefjord OK Eventor
14.12.16 VBIL Nattløp Veritasskogen Veritas BIL Brikkesys
10.12.16 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 4 Halden SK Eventor
10.12.16 Høstkarusellen 2016 - Løp 3 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
07.12.16 Natt Ullevål Veritas BIL Brikkesys
07.12.16 Vinter-Jukola løp 6 Skien OK Eventor
06.12.16 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås IL Brikkesys
04.12.16 Graneløpet IK Grane Arendal Orientering Eventor
03.12.16 OSI/GeoForm Rankingløp 31 Oslostudentenes IK Eventor
03.12.16 Røsskleivaløpet OK Skeidi Eventor
02.12.16 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 3 Halden SK Eventor
30.11.16 Nattløp -Gausel Stavanger Orienteringsklubb Eventor
30.11.16 Veritas Nattløp Frognerparken Veritas BIL Brikkesys
30.11.16 Vinterjukola 5 Hedrum OL Eventor
26.11.16 Høstkarusellen 2016 - Løp 2 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
26.11.16 OSI/GeoForm Rankingløp 30 IL GeoForm Eventor
26.11.16 Tøffen/Tøffelen Hamar Hamar OK Eventor
24.11.16 Nattcup Toten 3 OL Toten-Troll Eventor
24.11.16 Torsdagsløp November Stavanger Orienteringsklubb Eventor
23.11.16 Tour of Lillomarka Natt 2 Lillomarka OL Eventor
23.11.16 Veritas Nattcup Godthaab OBIK Orientering Brikkesys
23.11.16 Vinterjukola 4 Porsgrunn OL Eventor
22.11.16 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås IL Brikkesys
19.11.16 OSI/GeoForm Rankingløp 29 Oslostudentenes IK Eventor
19.11.16 Vinterkarusel Egersund o-klubb løp 1 Egersund OK Eventor
18.11.16 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 2 Halden SK Eventor
17.11.16 Nattcup Toten 2 OL Toten-Troll Eventor
16.11.16 DnV Konglungen OBIK Orientering Brikkesys
16.11.16 Nattcup 2 Bergen Fana IL Eventor
16.11.16 Nattløp, Sviland Sandnes IL (Rogaland) Eventor
16.11.16 Vinter-Jukola løp 3 Sandefjord OK Eventor
15.11.16 Urb-O løp 1 individuell start Varegg Fleridrett Eventor
12.11.16 Høstkarusellen 2016 - Løp 1 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
12.11.16 OSI/GeForm Rankingløp 28 IL GeoForm Eventor
12.11.16 Rørholtmarka Rundt / KM Ultralang Telemark OK Skeidi Eventor
09.11.16 Tanumskogen Veritas BIL Brikkesys
09.11.16 Tour of Lillomarka Natt 1 Lillomarka OL Eventor
09.11.16 Vinter-Jukola løp 2 Skien OK Eventor
06.11.16 Klubbmesterskap Sandnes IL, SI hytta Sandnes IL (Rogaland) Eventor
05.11.16 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 1 Halden SK Eventor
05.11.16 Klubbmesterskap IL Gneist Hordaland O-krets Brikkesys
05.11.16 Kneskjælven BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
05.11.16 OSI/GeoForm Rankingløp 27 Oslostudentenes IK Eventor
05.11.16 Treningsløp Ormåsen Eiker OL Brikkesys
05.11.16 Trollnatta IL Koll Eventor
03.11.16 NATTJAKTA #5 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
02.11.16 Hemingnatta Heming Orientering Eventor
02.11.16 Nattløp Bogafjell Ganddal IL Eventor
02.11.16 Veritas nattløp Bygdøy Veritas BIL Brikkesys
02.11.16 Vinter-Jukola, løp 1 Larvik OK Eventor
30.10.16 Langtur'n Eidskog OL Eventor
30.10.16 Trondheim Urban Wing OK Brikkesys
30.10.16 Trondheim Urban Wing OK Brikkesys
29.10.16 Grankvistløpet Østmarka OK Brikkesys
29.10.16 HARDHAUSEN Sandnes IL (Rogaland) Eventor
29.10.16 Huldertrampen Løten o-lag Eventor
29.10.16 Klubbmesterskap mellomdistanse Byåsen IL Eventor
29.10.16 Klubbmesterskap sprint Byåsen IL Eventor
29.10.16 OSI/GeoForm Rankingløp 26 IL GeoForm Eventor
29.10.16 Skiensmila Skien OK Eventor
29.10.16 TRENINGSLØP, Ormåsen Eiker OL Brikkesys
28.10.16 Rambøll KM Konnerud IL Brikkesys
27.10.16 Nattjakta, løp 4 Eidskog OL Eventor
27.10.16 Torsdagsløp Oktober Stavanger Orienteringsklubb Eventor
26.10.16 Carl Lumbholtz' nattcup - 3 Lillehammer OK Eventor
26.10.16 KKC Finale NTNUI Orientering Brikkesys
26.10.16 Natt-O-nsdag Ås IL Brikkesys
26.10.16 Veritas Night Cup Løp 3 Veritas BIL Brikkesys
25.10.16 Hjalmarkarusellen, løp 4 Skien OK Eventor
24.10.16 Klubbmesteskap sprint Indre Østfold OK Eventor
23.10.16 Poengjakta 2016 Porsgrunn OL Eventor
22.10.16 Blodslitet 2016 Fredrikstad SK Eventor
22.10.16 Høstløp IL Leik IL Leik Brikkesys
22.10.16 NM Ultralangdistanse (Blodslitet) Fredrikstad SK Eventor
22.10.16 OSI/GeoForm Rankingløp 25 Oslostudentenes IK Eventor
20.10.16 Pollicup finale OK Skeidi Eventor
19.10.16 Carl Lumbholtz' nattcup - 2 Lillehammer OK Eventor
19.10.16 KKC#5 Keegdalsnatta NTNUI Orientering Brikkesys
19.10.16 Luftkrigsskoleløpet Luftkrigsskolen Brikkesys
19.10.16 Nattcup 1 Bergen TIF Viking Eventor
19.10.16 Treningsløp #16 (Natt) Ås IL Brikkesys
19.10.16 Veritas Night Cup løp 2 Veritas BIL Brikkesys
18.10.16 Hjalmarkarusellen, løp 3 Skien OK Eventor
18.10.16 Vestfold Nattcup Stokke IL Eventor
16.10.16 Klubbmesterskap 2016 Ringerike OL Eventor
16.10.16 Klubbmesterskapet Konnerud IL Brikkesys
16.10.16 Marummila Sandefjord OK Eventor
16.10.16 Tunevannet Rundt Sarpsborg OL Eventor
15.10.16 Lillomarka Nord Sør Oslostudentenes IK Eventor
15.10.16 Løp 24 - Toilløpet MNSBIK Brikkesys
15.10.16 Solbergfjell Værste Eiker OL Brikkesys
15.10.16 Sondenfjelske Mesterskap OBIK Orientering Brikkesys
14.10.16 Harry Lagerts Nattcup 2016 Finale Nydalens SK Eventor
14.10.16 Nattløp IL Leik IL Leik Brikkesys
13.10.16 EM Natt Eiker OL Brikkesys
13.10.16 Pollicup 3 OK Skeidi Eventor
12.10.16 Compasskvelden NTNUI Orientering Brikkesys
12.10.16 Karusell løp 21 IL Høvdingen Eventor
12.10.16 Raumar nattkarusell Raumar OL Brikkesys
12.10.16 Raumar nattløp Raumar Orientering Eventor
12.10.16 Treningsløp #15 (Natt) Ås IL Brikkesys
12.10.16 Veritas Night Cup løp 1 Veritas BIL Brikkesys
11.10.16 Vestfold Nattcup (Larviksløpet i orientering) Larvik OK Eventor
10.10.16 KKC 4, prolog NTNUI Orientering Brikkesys
09.10.16 2-mila Asker SK Brikkesys
09.10.16 2-mila Asker Skiklubb Eventor
08.10.16 Hu&Hei Gampeløpet NTNUI Orientering Brikkesys
08.10.16 Kjempesprekken Oslostudentenes IK Eventor
07.10.16 KM natt Verdal OK Eventor
07.10.16 KM Natt Telemark Notodden OL Eventor
07.10.16 Snuskeløpet seksten NTNUI Orientering Brikkesys
06.10.16 Pollicup 2 OK Skeidi Eventor
06.10.16 SO-Cup løp 11 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
05.10.16 Harry Lagerts Nattcup 2016 Bonus Nydalens SK Eventor
05.10.16 KKC #3 Nattergalen NTNUI Orientering Brikkesys
05.10.16 MIL nattløp Våttåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
05.10.16 Skolemesterskap Luftkrigsskolen Brikkesys
04.10.16 Hjalmarkarusellen, løp 2 Skien OK Eventor
04.10.16 Natt fellesstart Vatnlia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
03.10.16 ABIK R13 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
03.10.16 Klubbmesterskap Vagleskogen Ganddal IL Eventor
03.10.16 Nordhordlandskarusellen Knarvik IL Eventor
02.10.16 Fjellgeita Emblem IL Eventor
02.10.16 Ringreven Ringsaker OK Eventor
02.10.16 Ringreven individuelt Ringsaker OK Eventor
01.10.16 AAOK-VAOK karusell løp 20 avslutning Hope IL Eventor
01.10.16 Furugampen 2016 Hamar OK Eventor
01.10.16 KM-mellom Halden SK Eventor
01.10.16 Kretsløp - Sørmarka NM løyper Stavanger Orienteringsklubb Eventor
01.10.16 Longyearbyen 01.10.2016 Svalbard Turn Eventor
01.10.16 Løp 23 - Lian MNSBIK Brikkesys
01.10.16 OSI/GeoForm Rankingløp 22 IL GeoForm Eventor
01.10.16 Porsgrunn City Race Porsgrunn OL Eventor
30.09.16 NATTJAKTA #1 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
29.09.16 Nasttpotta 2016 Østmarka OK Brikkesys
29.09.16 Nattløp Hoensmarka Eiker OL Brikkesys
29.09.16 Nattpotta 2016 Østmarka OK Eventor
29.09.16 Pollicup 1 OK Skeidi Eventor
29.09.16 Rull-O-mesterskap NTNUI Orientering Brikkesys
28.09.16 Gimse by Night, fellesstart Melhus IL Orientering Brikkesys
28.09.16 Harry Lagerts Nattcup 2016-3 Nydalens SK Eventor
28.09.16 MIL O6`er Løp 6 Gimse BN Melhus IL Orientering Brikkesys
28.09.16 Nattkøppfinale og Råtassnatta Løten o-lag Eventor
28.09.16 Treningsløp #14 Ås IL Brikkesys
27.09.16 Åpen 25-manna test Halden SK Eventor
27.09.16 Hjalmarkarusellen, løp 1 Skien OK Eventor
27.09.16 Løp 23 - Sveberg MNSBIK Brikkesys
27.09.16 Natt-løp Frosktjern Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
27.09.16 Østmarkakarusellen løp 6 Østmarka OK Brikkesys
27.09.16 Østmarka-karusellen løp 6 høst Østmarka OK Eventor
27.09.16 Sprintcupfinale Bergen Gneist, IL Eventor
27.09.16 Vestfold Nattcup Hedrum OL Eventor
26.09.16 Nordhordlandskarusellen Kvernbit IL Eventor
25.09.16 Jaktprøven -
25.09.16 Jaktprøven -
25.09.16 Jaktprøven Freidig Eventor
25.09.16 Jaktprøven -
25.09.16 Klubbmesterskap Ås IL Brikkesys
25.09.16 Kraftløpet, jaktstart Eidsvoll OL Eventor
25.09.16 Kraftløpet, prolog Eidsvoll OL Eventor
25.09.16 NM junior stafett Stavanger Orienteringsklubb Eventor
25.09.16 Østerøya Rundt Sandefjord OK Eventor
24.09.16 Finn Skedsmos minneløp 2016 Hadeland OL Eventor
24.09.16 Klubbmesterskap sprint Sarpsborg orienteringslag Sarpsborg OL Eventor
24.09.16 O-idol og Norgescup Ganddal IL Eventor
24.09.16 OSI/GeoForm Rankingløp 21 Oslostudentenes IK Eventor
24.09.16 Publikumsløp - NM-natt helg Stavanger Orienteringsklubb Eventor
24.09.16 Saltendilten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
23.09.16 Deltaker og publikumsløp NM-natt helg -Universitetet Stavanger Orienteringsklubb Eventor
23.09.16 NM-natt Ålgård Orientering Eventor
22.09.16 Nattløp Årbogen Øst Eiker OL Brikkesys
21.09.16 Byåsennatta Byåsen IL Orientering Brikkesys
21.09.16 Førde IL Nærløp flytta til Hafstadparken Førde IL Eventor
21.09.16 Harry Lagerts Nattcup 2016-2 Nydalens SK Eventor
21.09.16 MIL trening natt Melhus IL Orientering Brikkesys
21.09.16 O-åtter nr.8 IL Leik IL Leik Brikkesys
21.09.16 Raumar o-karusell, 12. løp Raumar Orientering Eventor
21.09.16 Raumar O-karusell løp 12 Raumar OL Brikkesys
21.09.16 Treningsløp #13 Ås IL Brikkesys
21.09.16 Vestmjøsa-cup 8 Gjø-Vard OL Eventor
20.09.16 Løp 22 - Tømmerholt MNSBIK Brikkesys
20.09.16 Nærløpskarusellen Klubbkamp finale Ganddal Ganddal IL Eventor
20.09.16 Nærløps- og Grannekaruselløp NK6 / GK8 ved Ølen IL Ølen IL Eventor
20.09.16 Østmarkakarusellen løp5 Østmarka OK Brikkesys
20.09.16 Østmarka-karusellen løp 5 høst Østmarka OK Eventor
20.09.16 Saltensprint 4 - Nord Universitet Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
20.09.16 Sprintcup 5 Bergen Osterøy IL Eventor
20.09.16 Sturlanatta Sturla, IF Eventor
20.09.16 Vestfold Høstcup 5 Sandefjord OK Eventor
19.09.16 Klubbranking 8 Egersund OK Eventor
19.09.16 Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 5 Lillomarka OL Eventor
19.09.16 Wing4er #4 Wing OK Brikkesys
18.09.16 Blåbærløpet/MOT.TV-cup OL Tønsberg og omegn Eventor
18.09.16 Gjø-Vard-løpet Gjø-Vard OL Eventor
18.09.16 Klubbmesterskap Fossekallen IL Brikkesys
18.09.16 KM Stafett AAOK/VAOK Søgne og Songdalen OK Eventor
18.09.16 KM stafett AOOK og ØOK Indre Østfold OK Eventor
18.09.16 KM stafett AOOK og ØOK individuelle klasser Indre Østfold OK Eventor
18.09.16 KM ultralang IL BUL-Tromsø Eventor
18.09.16 Tour de Trondheim Dag 3 NTNUI Orientering Brikkesys
18.09.16 Tour de Trondheim, Dag 3 NTNUI Eventor
18.09.16 Ungdomsløp/PWT-cup Eiker OL Eventor
17.09.16 Flytrekamp Luftkrigsskolen Brikkesys
17.09.16 Huldersprinten Fet OL Eventor
17.09.16 KM natt IL BUL-Tromsø Eventor
17.09.16 Løp 21 - NTNUI MNSBIK Brikkesys
17.09.16 Nammo-cup 5 Hedmark Eventor
17.09.16 OSI/GeoForm Rankingløp 20 IL GeoForm Eventor
17.09.16 Over Skauen Eiker OL Brikkesys
17.09.16 Sport8serien finale med kretsløp OK Moss Eventor
17.09.16 Tour de Trondheim Dag 2 NTNUI Orientering Brikkesys
17.09.16 Tour de Trondheim, Dag 2 NTNUI Eventor
17.09.16 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
17.09.16 VM stafett SVV OL Trollelg Brikkesys
16.09.16 KM Natt AAOK/VAOK Kristiansand OK Eventor
16.09.16 Tour de Trondheim Dag 1 NTNUI Orientering Brikkesys
16.09.16 Tour de Trondheim, Dag 1 NTNUI Eventor
16.09.16 VM-SVV OL Trollelg Brikkesys
15.09.16 16 Baklidammen NTNU BIL Kilde
15.09.16 Asker ABC 7 Asker SK Brikkesys
15.09.16 Grenlandskarusellen 15 Porsgrunn OL Eventor
15.09.16 Klubbmesterskap Koll IL Koll Eventor
15.09.16 OBIK P27,, Fossum AB Karusellen Brikkesys
15.09.16 Råtasskarusellen # 15 Indre Østfold OK Eventor
15.09.16 Treningsløp Stryken Eiker OL Brikkesys
14.09.16 AAOK-VAOK karusell løp 19 IL Vindbjart Eventor
14.09.16 Førde IL Nærløp Langeland Skisenter Førde IL Eventor
14.09.16 Harry Lagerts Nattcup 2016-1 Nydalens SK Eventor
14.09.16 Klubbmesterskap Frol IL Orientering Brikkesys
14.09.16 O-åtter nr.7 IL Leik IL Leik Brikkesys
14.09.16 OSI/GeoForm Rankingløp 19 Oslostudentenes IK Eventor
14.09.16 O-sjuer 10 og Skøynarkarusell 9, Torsbustaden Frol IL Orientering Brikkesys
14.09.16 Raumar o-karusell, 11. løp Raumar Orientering Eventor
14.09.16 Raumar O-karusell løp 11 Raumar OL Brikkesys
14.09.16 Sport8 løp 6 Fredrikstad SK Eventor
14.09.16 Treningsløp #12 Ås IL Brikkesys
14.09.16 Treningsløp, Børsa IL Børsa IL Brikkesys
14.09.16 Vestmjøsa-cup 7 OL Toten-Troll Eventor
13.09.16 10. rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
13.09.16 ABIK R12/OBIK P26 ABIK Romerike Orientering Brikkesys
13.09.16 KSO Høst 4 Kristiansand OK Eventor
13.09.16 Løp 19 - Festningen MNSBIK Brikkesys
13.09.16 MIL O6`er Løp 5 Melhus IL Orientering Brikkesys
13.09.16 Nærløpskarusell/Klubbkamp, Gramstad - Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) Eventor
13.09.16 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK 7 Haugesund IL Orientering Eventor
13.09.16 Østmarka-karusellen løp4 Østmarka OK Brikkesys
13.09.16 Østmarka-karusellen løp 4 høst Østmarka OK Eventor
13.09.16 Pokalkampfinale Bergen TIF Viking Eventor
13.09.16 Saltenkarusell 9 - Straumøya Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
13.09.16 Vestfold Høstcup 4 Stokke IL Eventor
12.09.16 Klubbranking 7 / Klubbmesterskap Egersund OK Eventor
12.09.16 Nordhordlandskarusellen IL Alvidra Eventor
12.09.16 Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 4 Lillomarka OL Eventor
11.09.16 Kretsløp Neseskogen Ganddal IL Eventor
11.09.16 Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap mellom Modum OL Eventor
11.09.16 NM stafett Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
11.09.16 Sport8serien løp 5 Gimle IF Eventor
10.09.16 Arrangørpoeng 2016 OG karusellen Brikkesys
10.09.16 Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap lang Modum OL Eventor
10.09.16 NM mellomdistanse Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
10.09.16 OG-karusell 5 OG karusellen Brikkesys
10.09.16 Publikumsløp NM mellom Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
09.09.16 NM mellom kvalifisering Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
09.09.16 Veteranmesterskap SPRINT -m/publikumsløp Modum OL Eventor
08.09.16 15 Nilsbyen NTNU BIL Kilde
08.09.16 Grenlandskarusellen 14 OK Skeidi Eventor
08.09.16 NM langdistanse Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
08.09.16 Nordmarkskarusellen eks 16 Nordmarkskarusellen Brikkesys
08.09.16 Ringerikskarusell nr 10 Ringerike OL Eventor
08.09.16 Treningsløp Grøslandsaga Eiker OL Brikkesys
08.09.16 Ungdomsløp 8 Wing OK Brikkesys
07.09.16 AAOK-VAOK karusell løp 18 Hisøy OK Eventor
07.09.16 Foll-O-karusellen #5 Follokarusellen Brikkesys
07.09.16 Førde IL Nærløp Langelandsvatnet nord Førde IL Eventor
07.09.16 OSI/GeoForm Rankingløp 18 IL GeoForm Eventor
07.09.16 O-sjuer 9, Rinnleiret Frol IL Orientering Brikkesys
07.09.16 Raumar o-karusell,10. løp Raumar Orientering Eventor
07.09.16 Raumar O-karusell løp 10 Raumar OL Brikkesys
07.09.16 Sport8serien løp 4 Sarpsborg OL Eventor
07.09.16 Vestmjøsa-cup 6 med klubbmesterskap Gjø-Vard OL Eventor
06.09.16 5. sprintløp/nybyrjarkarusell Stord Orientering Eventor
06.09.16 KSO Høst 3 OK Sør Eventor
06.09.16 Løp18 - Liaåsen MNSBIK Brikkesys
06.09.16 Nærløpskarusell-Klubbkamp Egersund OK Eventor
06.09.16 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK6 Haugesund IL Orientering Eventor
06.09.16 Nittedalscup OBIK Orientering Brikkesys
06.09.16 Østmarka-karusellen løp 3 høst Østmarka OK Brikkesys
06.09.16 P24 OBIK / AB løp 5 AB Karusellen Brikkesys
06.09.16 Sprintcup 4 Bergen Fana IL Eventor
06.09.16 Vestfold Høstcup 3 Hedrum OL Eventor
05.09.16 Kuliaden/ABIK R11 Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
05.09.16 Rekrutt og råtassløp AB Karusellen Brikkesys
05.09.16 Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 3 Lillomarka OL Eventor
04.09.16 Gonsprinten m/MOT.TV-cup Larvik OK Eventor
04.09.16 Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup Heming Orientering Eventor
04.09.16 KM langdistanse Molde og Omegn IF Eventor
04.09.16 KM stafett Buskerud Kongsberg OL Eventor
04.09.16 KM stafett Buskerud - Individuelle klasser Kongsberg OL Eventor
04.09.16 KM stafett Oppland Rudsbygd IL Eventor
04.09.16 KM stafett STOK og NTOK -
04.09.16 KM Stafett STOK og NTOK Freidig Eventor
04.09.16 Le Tour de Glåmdal Finale Odal OL - Orientering Eventor
04.09.16 Nord Østerdals Mesterskap Folldal IF Eventor
03.09.16 Blindevannsmarsjen Berger og Svelvik OL Brikkesys
03.09.16 Bygdakamp 6 - Frol Frol IL Orientering Brikkesys
03.09.16 Ivar-o-løpet og KM langdistanse, Trimtex Cup IL Tyrving Eventor
03.09.16 KM Lang AAOK/VAOK Birkenes IL Eventor
03.09.16 KM lang Buskerud Kongsberg OL Eventor
03.09.16 KM Langdistanse Oppland Rudsbygd IL Eventor
03.09.16 KM Langdistanse Østfold Fredrikstad SK Eventor
03.09.16 KM Langdistanse STOK Freidig Eventor
03.09.16 KM Langdistanse STOK (junior og seniorklasser) Freidig Eventor
03.09.16 KM mellom Hordaland (HOK-rankingfinale 2016) IL Gular Eventor
03.09.16 Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold Larvik OK Eventor
03.09.16 Syntetisk testløp -
03.09.16 Syntetisk testløp -
03.09.16 Syntetisk testløp -
01.09.16 14 Bratsberg NTNU BIL Kilde
01.09.16 Asker ABC 6 Asker SK Brikkesys
01.09.16 Karusell 4 Ålgård Orientering Eventor
01.09.16 Longyearbyen 01.09.2016 Svalbard Turn Eventor
01.09.16 Nordmarkskarusellen løp 6 16 Lillomarka OL Brikkesys
01.09.16 Råtasskarusellen # 13 Indre Østfold OK Eventor
01.09.16 Ringerikskarusell nr 9 Ringerike OL Eventor
01.09.16 STOK Ungdomsløp 7 Nidarøst Nidarøst OK Eventor
01.09.16 Treningsløp Årbogen Vest Eiker OL Brikkesys
01.09.16 Veritasmesterskapet Veritas BIL Brikkesys
31.08.16 AAOK-VAOK Karusell løp 17 IK Grane Arendal Orientering Eventor
31.08.16 Foll-O-karusellen #4 Follokarusellen Brikkesys
31.08.16 Førde IL Nærløp Flytta til Etterli Førde IL Eventor
31.08.16 Hedmarken Natt Køpp, løp 4 Vang OL Eventor
31.08.16 Klubbmesterskap Fossum IF AB Karusellen Brikkesys
31.08.16 KM sprint Trøsken IL Eventor
31.08.16 OG-karusell 3 OG karusellen Brikkesys
31.08.16 OSI/GeoForm Rankingløp 17 Oslostudentenes IK Eventor
31.08.16 Osterøykarusellen løp 5 Osterøy IL Eventor
31.08.16 Raumar o-karusell, 9. løp Raumar Orientering Eventor
31.08.16 Raumar O-karusell løp 9 Raumar OL Brikkesys
31.08.16 Vestmjøsa-cup 5 OL Toten-Troll Eventor
30.08.16 9. rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
30.08.16 AB-karusell 4 OBIK Poengløp 22 AB Karusellen Brikkesys
30.08.16 Klubbkamp Madlamark Stavanger Orienteringsklubb Eventor
30.08.16 KSO Høst 2 OK Sør Eventor
30.08.16 Le Tour de Glåmdal 6 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
30.08.16 Løp 17 - KM Stafett, Ferista MNSBIK Brikkesys
30.08.16 Østmarka-karusellen løp 2 høst Østmarka OK Brikkesys
30.08.16 Pokalkamp 6 Bergen Årstad IL Eventor
30.08.16 Vestfold Høstcup 2 OL Trollo Eventor
29.08.16 ABIK R10 - Hvalstjern ABIK Romerike Orientering Brikkesys
29.08.16 Klubbranking 6 Egersund OK Eventor
29.08.16 Nordhordlandskarusellen Lindås IL Eventor
29.08.16 Råtassløp Nydalens SK Eventor
29.08.16 Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 2 Lillomarka OL Eventor
28.08.16 Årungen rundt Ås IL Brikkesys
28.08.16 KM Lang Førde IL Eventor
28.08.16 KM-stafett Porsgrunn OL Eventor
28.08.16 KM Stafett Haugesund IL Orientering Eventor
28.08.16 Midt Norsk Mesterskap, KM Hedmark, stafett IL Nansen Eventor
28.08.16 MNM/KM stafett Individuelle klasser Os IL Eventor
28.08.16 Vossagampen 2016 Voss IL Eventor
27.08.16 Børsa IL, Treningsløp fjell Børsa IL Brikkesys
27.08.16 KM-lang Porsgrunn OL Eventor
27.08.16 KM Mellomdistanse Haugesund IL Orientering Eventor
27.08.16 Kretsmesterskap Lang Mellembygd OL Eventor
27.08.16 Merkeløpet Oddersjaa SSK Eventor
27.08.16 Midt Norsk Mesterskap, Km Hedmark, langdistanse Os IL Eventor
26.08.16 Midt Norsk Mesterskap sprint Os IL Eventor
25.08.16 13 Tømmerdalstorget NTNU BIL Kilde
25.08.16 EM individuelt Eiker OL Brikkesys
25.08.16 Grenlandskarusellen 12 OK Skeidi Eventor
25.08.16 Klubbmesterskap Langdistanse Sandefjord OK Eventor
25.08.16 Nordmarkskarusellen løp 5 16 Nordmarkskarusellen Brikkesys
25.08.16 Råtasskarusellen # 12 Indre Østfold OK Eventor
25.08.16 Ringerikskarusell nr 8 Ringerike OL Eventor
24.08.16 AAOK-VAOK karusell løp 16 Aust Froland IL Eventor
24.08.16 AAOK-VAOK karusell løp 16 Vest Marnardal IL Eventor
24.08.16 Bygdakamp 5 - Verdal Frol IL Orientering Brikkesys
24.08.16 Klubbmesterskap IL Leik OG karusellen Brikkesys
24.08.16 MIL O6er Løp 4 Melhus IL Orientering Brikkesys
24.08.16 Nammo-cup 4 Ringsaker OK Eventor
24.08.16 OSI/GeoForm Rankingløp 16 IL GeoForm Eventor
24.08.16 Raumar o-karusell, 8. løp Raumar Orientering Eventor
24.08.16 Treningsløp #11 Ås IL Brikkesys
24.08.16 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
23.08.16 4. sprintløp/nybyrjarkarusell Fitjar IL Eventor
23.08.16 Klubbmesterskap Røyken O-lag Brikkesys
23.08.16 KSO Høst 1 Kristiansand OK Eventor
23.08.16 Løp 17 - KM individuelt - Løvset, Melhus MNSBIK Brikkesys
23.08.16 Nærløp Hålandsskogen Ålgård Orientering Eventor
23.08.16 Nærløpskarusell - Lagkonkurranse/Ungdomsstafett Ålgård Orientering Eventor
23.08.16 OBIK P20 ÅM Årnes OBIK Orientering Brikkesys
23.08.16 Østmarka-karusellen løp 1 høst Østmarka OK Eventor
23.08.16 Østmarka-karusellen løp 1 Høst 23.08.2016 Østmarka OK Brikkesys
23.08.16 Saltenkarusell 7 - Furumoen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
23.08.16 Sprintcup 3 Bergen TIF Viking Eventor
23.08.16 Vestfold Høstcup 1 Andebu IL Eventor
22.08.16 ABIK R9/Sparebankkarusellen - Aurskog ABIK Romerike Orientering Brikkesys
22.08.16 Klubbkarusell løp 4 - Buggeland Ganddal IL Eventor
22.08.16 Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 1 Lillomarka OL Eventor
22.08.16 Trollelgkarusell 22. august OL Trollelg Eventor
22.08.16 Wing4er 3 - Klubbmesterskap Wing OK Brikkesys
21.08.16 KM langdistanse Frol IL Eventor
21.08.16 Myrtrampen Vang OL Eventor
21.08.16 Odda 2-dagars - individuelle klasser under DM stafett Odda OL Eventor
21.08.16 Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) stafett Odda OL Eventor
21.08.16 Romerike O-weekend, Romeriksløpet Raumar Orientering Eventor
21.08.16 SM mellom Vest-Agder Eventor
20.08.16 Myrsprinten - KM Sprint Hedmark og Oppland Vang OL Eventor
20.08.16 Nord-Norsk Mesterskap langdistanse Harstad OL Eventor
20.08.16 Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) Individuelt (HOK-Ranking 5/2016) Odda OL Eventor
20.08.16 Romerike O-weekend, Romerikssprinten Raumar Orientering Eventor
20.08.16 SM Lang Vest-Agder Eventor
19.08.16 Nord-Norsk Mesterskap sprint Harstad OL Eventor
18.08.16 12 Liaåsen NTNU BIL Kilde
18.08.16 Asker ABC 5 Asker SK Brikkesys
18.08.16 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
18.08.16 Grenlandskarusellen 11 Skien OK Eventor
18.08.16 Lundteigtjern Eiker OL Brikkesys
18.08.16 Nordmarkskarusellen løp 4 16 Nordmarkskarusellen Brikkesys
18.08.16 Råtasskarusellen # 11 Indre Østfold OK Eventor
18.08.16 Ringerikskarusellen 7 Fossekallen IL Brikkesys
18.08.16 Ringerikskarusell nr. 7 Fossekallen IL Eventor
18.08.16 Ungdomsløp Byåsen IL Brikkesys
17.08.16 AAOK-VAOK karusell løp 15 Øyestad IF allianse Eventor
17.08.16 OSI/GeoForm Rankingløp 15 Oslostudentenes IK Eventor
17.08.16 O-sjuer 8, Lavøya Frol IL Orientering Brikkesys
17.08.16 Skøynarkarusell 7 OK Skøynar Brikkesys
17.08.16 Sprint/Downhill Gimse Melhus IL Orientering Brikkesys
16.08.16 8. rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
16.08.16 ABIK R8/OBIK P18 ABIK Romerike Orientering Brikkesys
16.08.16 KOK Sommercup løp 8 Kristiansand OK Eventor
16.08.16 Løp 16 - Skjøla MNSBIK Brikkesys
16.08.16 Pokalkamp 5 Bergen Os Orienteringsklubb Eventor
16.08.16 Saltensprint 3 - Aspåsen skole Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
15.08.16 Klubbranking 5 Egersund OK Eventor
14.08.16 Drammensløpet Sturla, IF Eventor
14.08.16 Hølondløpet IL Leik Eventor
14.08.16 Hølondløpet IL Leik Brikkesys
14.08.16 NightHawk World Ranking mellomdistanse Lillomarka OL Eventor
12.08.16 Night Hawk 2016 Lillomarka OL Eventor
11.08.16 11 Stokkanhaugen NTNU BIL Kilde
11.08.16 Grenlandskarusellen 10 Porsgrunn OL Eventor
11.08.16 Kølabånn Eiker OL Brikkesys
11.08.16 OBIK P17 Tærudhallen OBIK Orientering Brikkesys
10.08.16 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
10.08.16 Kretsstafetten (OLL) Konnerud IL Eventor
10.08.16 MIL - O`6er løp 3 - Løvset Melhus IL Orientering Brikkesys
10.08.16 OSI/GeoForm Rankingløp 14 Oslostudentenes IK Eventor
09.08.16 ABIK R7/OBIK P16 - Tæruddalen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
09.08.16 ABIK R7/OBIK P16 - Tæruddalen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
09.08.16 Løp 15 - Korsvegen MNSBIK Brikkesys
07.08.16 Gammelskolla Grand Prix Ringsaker OK Eventor
07.08.16 Hovedløpet lang Konnerud IL Eventor
06.08.16 Filefjellmesterskapet Tyin-Filefjell Orienteringsklubb Eventor
06.08.16 Hovedløpet sprint Konnerud IL Eventor
04.08.16 10 Tømmerdalen NTNU BIL Kilde
03.08.16 Østernvannsvingen Veritas BIL Brikkesys
03.08.16 Skjærgårdscup 3 OBIK Orientering Brikkesys
03.08.16 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
02.08.16 Skjærgårdscup 2 OBIK Orientering Brikkesys
01.08.16 Skjærgårdscup OBIK Orientering Brikkesys
27.07.16 Raumar Sommerkarusell Raumar OL Brikkesys
27.07.16 Sognsvann Øst Veritas BIL Brikkesys
24.07.16 Svabergsprinten OBIK Orientering Brikkesys
20.07.16 Sommerløp IL Leik IL Leik Brikkesys
20.07.16 Veritas Sommer O-løp Veritas BIL Brikkesys
17.07.16 Fjord-O vest 2016, Dag 4 IL Veten Eventor
17.07.16 VM testløp lang Norges Orienteringsforbund Eventor
16.07.16 Fjord-O vest 2016, Dag 3 IL Veten Eventor
15.07.16 VM test mellom Norges Orienteringsforbund Eventor
14.07.16 Fjord-O vest 2016, Dag 2 Emblem IL Eventor
13.07.16 Fjord-O vest 2016, Dag 1 IL Veten Eventor
13.07.16 Veritas Sommerløp 3 Hønefoten Veritas BIL Brikkesys
12.07.16 Løp 14 Tanem MNSBIK Brikkesys
10.07.16 Sørlandsgaloppen 2016, Dag 4 Oddersjaa SSK Eventor
09.07.16 Myggklasken Viul OK Brikkesys
09.07.16 Sørlandsgaloppen 2016, Dag 3 Søgne og Songdalen OK Eventor
08.07.16 Heidalsdilten Viul OK Brikkesys
08.07.16 Sørlandsgaloppen 2016, Dag 2 IL Vindbjart Eventor
07.07.16 Sørlandsgaloppen 2016, Dag 1 IL Høvdingen Eventor
06.07.16 O-åtter nr.6 IL Leik IL Leik Brikkesys
06.07.16 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
06.07.16 Veritas Sommerløp Sognsvann Veritas BIL Brikkesys
05.07.16 KOK Sommercup løp 2 Kristiansand OK Eventor
05.07.16 Løp 13 - Tjuvdalen MNSBIK Brikkesys
03.07.16 Fjelløpet i Vinje 2 Porsgrunn OL Eventor
03.07.16 Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 4 OK Fjell Eventor
02.07.16 Fjelløpet i Vinje 1 Porsgrunn OL Eventor
02.07.16 Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 3 Ålen IL Eventor
01.07.16 Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 2 - Kort mellomdistanse Røros Røros IL Eventor
30.06.16 Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 1 - Sprint i Røros sentrum Røros IL Eventor
29.06.16 AAOK-VAOK karusell løp 14 Aust-Agder Eventor
29.06.16 Børsa IL, Treningsløp. Børsa IL Brikkesys
29.06.16 Førde IL Nærløp Digernes Førde IL Eventor
29.06.16 VBIL Sommerløp Vesletjern Veritas BIL Brikkesys
28.06.16 Løp 12 - Granåsen MNSBIK Brikkesys
26.06.16 Norsk O-Festival mellom Varteig OL Eventor
26.06.16 Testløp-sønda -
25.06.16 Norsk O-Festival lang Varteig OL Eventor
24.06.16 Norsk O-Festival sprint Sarpsborg OL Eventor
23.06.16 09 Brundalen NTNU BIL Kilde
23.06.16 OBIK P15 Open iT OBIK Orientering Brikkesys
23.06.16 Råtasskarusellen # 10 Indre Østfold OK Eventor
22.06.16 AAOK-VAOK karusell løp 13 Hisøy OK Eventor
22.06.16 Førde IL Nærløp Bringeland Førde IL Eventor
22.06.16 OG karusell 2 OG karusellen Brikkesys
22.06.16 OSI/GeoForm Rankingløp 13 Oslostudentenes IK Eventor
22.06.16 O-sjuer 7, Vulusjøen - Munkebyvollen Frol IL Orientering Brikkesys
22.06.16 Sommeravslutning Breivoll Ås IL Brikkesys
22.06.16 Vagleskogstafetten Ganddal IL Eventor
21.06.16 3. sprintløp/nybyrjarkarusell Stord Orientering Eventor
21.06.16 OBIK P14 Krigsskolen OBIK Orientering Brikkesys
21.06.16 Østmarka-karusellen 6 Østmarka OK Brikkesys
21.06.16 Østmarka-karusellen løp 6 Østmarka OK Eventor
21.06.16 Trolløpet MNSBIK Brikkesys
20.06.16 Mandagsløp Konnerud IL Brikkesys
20.06.16 Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 4, finale IL Nansen Eventor
20.06.16 Wing4er 2 Wing OK Brikkesys
19.06.16 Jonsokløpet Fossekallen IL Brikkesys
19.06.16 Nordland 3-dagers (Km Lang) Mo OK Eventor
18.06.16 Høydepunktet med Trimtex-Cup Østmarka OK Eventor
18.06.16 Nordland 3-dagers (KM Mellom) Mo OK Eventor
18.06.16 St. Hanskuten Gaula, OL Brikkesys
18.06.16 Treningsløp Totenåsen OL Toten-Troll Eventor
17.06.16 Nordland 3-dagers (KM Sprint) Mo OK Eventor
17.06.16 Veteranmesterskapet Øyestad IF allianse Eventor
16.06.16 08 Fjellsætra NTNU BIL Kilde
16.06.16 EM sprint Eiker OL Brikkesys
16.06.16 Førde IL Nærløp Etterli Førde IL Eventor
16.06.16 OBIK P13 Ammerud OBIK Orientering Brikkesys
16.06.16 Råtasskarusellen # 9 Indre Østfold OK Eventor
15.06.16 AAOK-VAOK karusell løp 12 Aust-Agder Eventor
15.06.16 Bygdakamp 4, 2016 OK Skøynar Brikkesys
15.06.16 Klubbmesterskap Orkanger IF og Børsa IL Orkanger IF Brikkesys
15.06.16 MIL O6er løp 2 - KM - Våttåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
15.06.16 O-åtter nr.5 IL Leik IL Leik Brikkesys
15.06.16 OSI/GeoForm Rankingløp 12 IL GeoForm Eventor
15.06.16 Raumar o-karusell, 7. løp Raumar Orientering Eventor
15.06.16 Raumar O-karusell løp 7 Raumar OL Brikkesys
15.06.16 Treningsløp #8 Ås IL Brikkesys
14.06.16 7. rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
14.06.16 Le Tour de Glåmdal 4 Lunderseter IL Eventor
14.06.16 Løp 9 - Vårstafetten Tiller MNSBIK Brikkesys
14.06.16 Nærløpskarusell-Klubbkamp Vårfinale Egersund OK Eventor
14.06.16 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5 Torvastad IL Eventor
14.06.16 OBIK P12 Sandbekken OBIK Orientering Brikkesys
14.06.16 Østmarka-karusellen 5 Østmarka OK Brikkesys
14.06.16 Østmarka-karusellen løp 5 Østmarka OK Eventor
14.06.16 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
14.06.16 Vestfold Vårcup 9 Sandefjord OK Eventor
13.06.16 Tour of Lillomarka vår 2016 – finale Lillomarka OL Eventor
12.06.16 Finndulten Lunderseter IL Eventor
12.06.16 KM Sprint Sandnes IL (Rogaland) Eventor
12.06.16 KM sprint stafett Sandnes IL (Rogaland) Eventor
12.06.16 Kretsløp langdistanse IL BUL-Tromsø Eventor
12.06.16 Kretsløp mellomdistanse Emblem IL Eventor
12.06.16 Leirmesterskap O-troll, Buskerud Røyken O-lag Brikkesys
12.06.16 Midtsommerløpet Stokke IL Eventor
12.06.16 O-Toll Final Østmarka OK Brikkesys
11.06.16 J01 sesongavslutning Konnerud IL Brikkesys
11.06.16 KM Lang - Veraland Sandnes IL (Rogaland) Eventor
11.06.16 Kretsløp mellomdistanse Kaldfjord IL BUL-Tromsø Eventor
11.06.16 Midtsommersprinten Stokke IL Eventor
11.06.16 Rekrutten Vegårshei IL Eventor
11.06.16 Supersprint Østmarka OK Brikkesys
10.06.16 Camp Stokke 2016, sprint trening. Stokke IL Eventor
09.06.16 07 Saga, Våddan NTNU BIL Kilde
09.06.16 Grenlandskarusellen 9, Skeidimila OK Skeidi Eventor
09.06.16 Karusell 3 / Klubbmesterskap Ålgård Orientering Eventor
09.06.16 OBIK P11 Østmarksetra OBIK Orientering Brikkesys
09.06.16 Råtasskarusellen # 8 Indre Østfold OK Eventor
09.06.16 Ungdomsløp Malvik IL Eventor
08.06.16 AAOK-VAOK karusell løp 11 OK Sør Eventor
08.06.16 Andy Cap 2016 Lillomarka OL Brikkesys
08.06.16 BOKKERITTET 2016 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
08.06.16 Foll-O-karusellen #3 Bækkelagets SK Brikkesys
08.06.16 Førde IL Nærløp LM Langeland Skisenter Førde IL Eventor
08.06.16 OG.karusell 1 OL Gaula Brikkesys
08.06.16 OSI/GeoForm Rankingløp 11 Oslostudentenes IK Eventor
08.06.16 O-sjuer 6, Storåsen Frol IL Orientering Brikkesys
08.06.16 Raumar o-karusell, 6. løp, Drømmemila Raumar Orientering Eventor
08.06.16 Raumar O-karusell løp 6 Drømmemila Tour de O Raumar OL Brikkesys
08.06.16 Vestmjøsa-cup 4 Raufoss IL Orientering Eventor
07.06.16 Klubbkamp 3 - Hinna Stavanger Orienteringsklubb Eventor
07.06.16 Klubbmesterskap Skien/POL Porsgrunn OL Eventor
07.06.16 Løp 8 - Smistad MNSBIK Brikkesys
07.06.16 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK4 Kopervik IL Eventor
07.06.16 Østmarka-karusellen 4 Østmarka OK Brikkesys
07.06.16 Østmarka-karusellen løp 4 Østmarka OK Eventor
07.06.16 P10 OBIK / AB løp 3 AB Karusellen Brikkesys
07.06.16 Pokalkamp 4 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
07.06.16 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
07.06.16 Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 3 Kvikne IL Eventor
07.06.16 Vestfold Vårcup 8 OL Tønsberg og omegn Eventor
06.06.16 Klubbkarusell løp 3 - Øksnevadskogen Nord Ganddal IL Eventor
06.06.16 Nordhordlandskarusellen Eikanger IL Eventor
06.06.16 Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 9 Lillomarka OL Eventor
06.06.16 Wing4er 1 Wing OK Brikkesys
05.06.16 Bjørkspretten, Dag 2 Verdal OK Eventor
05.06.16 Kompisstafetten Samnanger IL Eventor
05.06.16 Nittedalsløpet med Trimtex-cup Nittedal OL Eventor
05.06.16 Ringeriksløpet Ringerike OL Eventor
05.06.16 Ringsakersprinten Ringsaker OK Eventor
05.06.16 Testløp junior VM - lang Nittedal OL Eventor
04.06.16 Bjørkspretten, Dag 1 Verdal OK Eventor
04.06.16 Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-Ranking 4/2016) Samnanger IL Eventor
04.06.16 Nydalten med Testløp Junior VM - mellom Nydalens SK Eventor
02.06.16 06 Ila NTNU BIL Kilde
02.06.16 Asker ABC 4 Asker SK Brikkesys
02.06.16 Grenlandskarusellen 8 Porsgrunn OL Eventor
02.06.16 Klubbmesterskap Sprint Hedrum OL/Sandefjord OK Sandefjord OK Eventor
02.06.16 Nordmarkskarusellen nr 3 16 Nordmarkskarusellen Brikkesys
02.06.16 Osterøykarusellen løp 3 Osterøy IL Eventor
02.06.16 Råtasskarusellen # 7 Indre Østfold OK Eventor
02.06.16 STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene Sør-Trøndelag Eventor
01.06.16 AAOK-VAOK Karusell løp 10 Vest-Agder Eventor
01.06.16 Børsa IL, Treningsløp. Børsa IL Brikkesys
01.06.16 Bygdakamp 3 - Frol Frol IL Orientering Brikkesys
01.06.16 Foll-o-karusellen #2 Hauketo IF Eventor
01.06.16 Foll-O-karusellen #2 Follokarusellen Brikkesys
01.06.16 Førde IL Nærløp Høgda Langeland Nord Førde IL Eventor
01.06.16 MIL O6er løp-1-Rye Melhus IL Orientering Brikkesys
01.06.16 Nammo-cup 3 Ringsaker OK Eventor
01.06.16 O-åtter nr.4 IL Leik IL Leik Brikkesys
01.06.16 OSI/GeoForm Rankingløp 10 IL GeoForm Eventor
01.06.16 Østfoldsprinten finale Fredrikstad SK Eventor
01.06.16 Raumar o-karusell, 5. løp Raumar Orientering Eventor
01.06.16 Raumar O-karusell løp 5 Raumar OL Brikkesys
31.05.16 6. rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
31.05.16 Klubbkamp 2, Sælandskogen Ålgård Orientering Eventor
31.05.16 Løp 7 - Månen MNSBIK Brikkesys
31.05.16 Østmarka-Karusellen 3 Østmarka OK Brikkesys
31.05.16 Østmarka-karusellen løp 3 Østmarka OK Eventor
31.05.16 Pokalkamp 3 Bergen Bergens TF Eventor
31.05.16 Treningsløp Bermingerud Eiker OL Brikkesys
31.05.16 Vestfold Vårcup 7 Sande Sportsklubb Eventor
30.05.16 Klubbranking 4 Egersund OK Eventor
30.05.16 OBIK P8 Marikollen OBIK Orientering Brikkesys
30.05.16 Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 8 Lillomarka OL Eventor
29.05.16 50-års jubileumsløp dag 2 Hedrum OL Eventor
29.05.16 Freidigstafetten Freidig Eventor
29.05.16 Glåmdalsløpet Grue IL Eventor
29.05.16 Langdistanse Hegrestadbakkane Stavanger Orienteringsklubb Eventor
28.05.16 50-års jubileumsløp dag 1 Hedrum OL Eventor
28.05.16 Fossumløpet Fossum IF Eventor
28.05.16 KM lang Hordaland Fana IL Eventor
28.05.16 KM mellomdistanse Namsos OK Eventor
28.05.16 Mellomdistanse - Eltravåg Stavanger Orienteringsklubb Eventor
28.05.16 O-stafesten 2016 Tynset IF Eventor
28.05.16 Tradisjonsbæreren Byåsen IL Brikkesys
28.05.16 Unionsmatch individuelt Fossum IF Eventor
26.05.16 05 Smistad NTNU BIL Kilde
26.05.16 Grenlandskarusellen 7 Skien OK Eventor
26.05.16 Nordmarkskarusellen, løp 2, 2016. Kollhytta. Merket fra Sognsvann T-banestasjon IL Koll Eventor
26.05.16 Nordmarkskarusellen nr 2 16 Nordmarkskarusellen Brikkesys
26.05.16 Råtasskarusellen # 6 Indre Østfold OK Eventor
26.05.16 Ringerikskarusell nr 6 Ringerike OL Eventor
26.05.16 Treningsløp Lautjern Eiker OL Brikkesys
25.05.16 AAOK-VAOK karusell løp 9 - Balchens minneløp Oddersjaa SSK Eventor
25.05.16 BSKs Rekruttløp AB Karusellen Brikkesys
25.05.16 Foll-O-karusellen #1 Follokarusellen Brikkesys
25.05.16 Førde IL Nærløp Jølster Skisenter Førde IL Eventor
25.05.16 MIL - Treningsløp Lauvåshaugan Melhus IL Orientering Brikkesys
25.05.16 Nammo-cup 2 Lillehammer OK Eventor
25.05.16 O-åtter nr.3 IL Leik IL Leik Brikkesys
25.05.16 OSI/GeoForm Rankingløp 9 Oslostudentenes IK Eventor
25.05.16 O-sjuer 5, Stubbmodalen Frol IL Orientering Brikkesys
25.05.16 Raumar o-karusell 4.løp Raumar Orientering Eventor
25.05.16 Raumar O-karusell løp 4 Raumar OL Brikkesys
25.05.16 Sport8serien løp 3 Indre Østfold OK Eventor
25.05.16 STOK Ungdomsløp 3 Freidig Eventor
25.05.16 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
25.05.16 Trimtex Vårkarusell Nord-Østerdal, løp 2 Vingelen IL Eventor
24.05.16 AB-2 / OBIK P6 Haslum AB Karusellen Brikkesys
24.05.16 Klubbkamp, 1 - Sprint - Sandnes IL, Arboretet Sandnes IL (Rogaland) Eventor
24.05.16 Le Tour de Glåmdal 3 Odal OL - Orientering Eventor
24.05.16 Løp 6 - Sommerseter MNSBIK Brikkesys
24.05.16 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK3 Sveio OL - Orientering Eventor
24.05.16 Øskmarkakarusellen 2 Østmarka OK Brikkesys
24.05.16 Østmarka-karusellen løp 2 Østmarka OK Eventor
24.05.16 Saltenkarusellen Tverlandet IL Eventor
24.05.16 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
24.05.16 Vestfold Vårcup 6 Botne SK Eventor
23.05.16 Klubbkarusell løp 2 - Lyngholen Ganddal IL Eventor
23.05.16 Nordhordlandskarusellen Manger IL Eventor
23.05.16 Råtassløp nr 1 Heming Orientering Eventor
23.05.16 Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 7 Lillomarka OL Eventor
22.05.16 Finnemarka Vårløp Viul OK Brikkesys
22.05.16 Finn-Fram-Dagen, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
22.05.16 KM mellomdistanse Kårvåg IL Eventor
22.05.16 Knut Valstads minneløp Oppsal Orientering Eventor
22.05.16 Kretsløp Gimle IF Eventor
22.05.16 Kretsløp Mellomdistanse Egersund OK Eventor
22.05.16 Nærløp Skibotn Troms Eventor
22.05.16 Trollolopet KM Mellom OL Trollo Eventor
22.05.16 Trondheim Open KM-mellomdistanse Wing OK Brikkesys
21.05.16 Hjalmarløpet Skien OK Eventor
21.05.16 Nærløp Lyngseidet Troms Eventor
21.05.16 Sunnfjordorientering 2016 Førde IL Eventor
21.05.16 Torridalsløpet Torridal IL Eventor
21.05.16 Trondheim Open KM-sprint Wing OK Brikkesys
21.05.16 Våronnløpet OL Toten-Troll Eventor
19.05.16 04 Fuglmyra NTNU BIL Kilde
19.05.16 Dunserudhagan Eiker OL Brikkesys
19.05.16 Grenlandskarusellen 6 Porsgrunn OL Eventor
19.05.16 Karusell 2 Ålgård Orientering Eventor
19.05.16 Nordmarkskarusellen nr 1 16 Nordmarkskarusellen Brikkesys
19.05.16 O-karusell 4, mosjonsorientering Eidskog OL Eventor
19.05.16 Råtasskarusellen # 5 Indre Østfold OK Eventor
19.05.16 Ringerikskarusell nr 5 Ringerike OL Eventor
19.05.16 STOK Ungdomsløp 2 Melhus IL Orientering Brikkesys
19.05.16 STOK Ungdomsløp 2 Melhus IL Eventor
19.05.16 Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 1 Alvdal IL Eventor
18.05.16 AAOK-VAOK karusell løp 8 Vest-Agder Eventor
18.05.16 Bygdakamp 2 - Verdal Frol IL Orientering Brikkesys
18.05.16 O-åtter nr.2 IL Leik IL Leik Brikkesys
18.05.16 OSI/GeoForm Rankingløp 8 IL GeoForm Eventor
18.05.16 Osterøykarusellen løp 2 Osterøy IL Eventor
18.05.16 Østfoldsprinten løp 3 Sarpsborg OL Eventor
18.05.16 Raumar o-karusell 3.løp Raumar Orientering Eventor
18.05.16 Raumar O-karusell løp 3 Raumar OL Brikkesys
18.05.16 Treningsløp #7 Ås IL Brikkesys
18.05.16 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
16.05.16 Klubbmesterskap NTNUI Orientering Brikkesys
16.05.16 Løvspretten Hamar OK Eventor
15.05.16 Elgdilten Hamar OK Eventor
15.05.16 Pinseløpet dag 2 Kongsberg OL Eventor
14.05.16 Pinseløpet, dag 1 Kongsberg OL Eventor
14.05.16 Pinsesprinten Løten o-lag Eventor
12.05.16 03 Hoeggen NTNU BIL Kilde
12.05.16 Asker ABC 3 Asker SK Brikkesys
12.05.16 Grenlandskarusellen 5 IL Hauken Eventor
12.05.16 OBIK P4 Isdammen OBIK Orientering Brikkesys
12.05.16 Råtasskarusellen # 4 Indre Østfold OK Eventor
12.05.16 Sprintløp Loesmoen Eiker OL Brikkesys
12.05.16 STOK Ungdomsløp 1 OL Trollelg Eventor
11.05.16 AAOK-VAOK Karusell løp 7 Aust Gjerstad IL Eventor
11.05.16 AAOK-VAOK karusell løp 7 Vest IL Vindbjart Eventor
11.05.16 Børsa IL, treningsløp Børsa IL Brikkesys
11.05.16 Førde IL Nærløp Flatene Skule Førde IL Eventor
11.05.16 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK2 Haugesund IL Orientering Eventor
11.05.16 O-åtter nr.1 IL Leik IL Leik Brikkesys
11.05.16 OSI/GeoForm Rankingløp 7 Oslostudentenes IK Eventor
11.05.16 O-sjuer 4, Staupsmarka Frol IL Orientering Brikkesys
11.05.16 Raumar o-karusell 2.løp Raumar Orientering Eventor
11.05.16 Raumar O-karusell løp 2 Raumar OL Brikkesys
11.05.16 Ringerikskarusell nr 4 Ringerike OL Eventor
11.05.16 Skolemesterskapet, Orkdal Orkanger IF Brikkesys
11.05.16 Sport8Serien løp 2 Halden SK Eventor
11.05.16 Treningsløp #6 (Verdens O-dag) Ås IL Brikkesys
11.05.16 Vestmjøsa-cup 3 Gjø-Vard OL Eventor
10.05.16 4. rankingløp Sunnhordland - fellesstart Stord Orientering Eventor
10.05.16 AB-1/OBIK P3, Tyrving AB Karusellen Brikkesys
10.05.16 Le Tour de Glåmdal 2 Eidskog OL Eventor
10.05.16 Løp 5 - Risvollan MNSBIK Brikkesys
10.05.16 Nørløpskarusellen Vagleskogen individuelle Ganddal IL Eventor
10.05.16 Østmarkakarusellen 1 Østmarka OK Brikkesys
10.05.16 Østmarka-karusellen løp 1 Østmarka OK Eventor
10.05.16 Pokalkamp 2 Bergen Askøy OL Eventor
10.05.16 Saltenkarusell 3 - Rønvikfjellet Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
10.05.16 TA-sprint finale OK Skøynar Eventor
10.05.16 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
10.05.16 Vestfold Vårcup 5 Larvik OK Eventor
09.05.16 Nordhordlandskarusellen IL Alvidra Eventor
09.05.16 Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 6 Lillomarka OL Eventor
08.05.16 Askerløpet Asker SK Brikkesys
08.05.16 Asker-løpet Trimtex-cup Asker Skiklubb Eventor
08.05.16 Bøløpet Bø OL Eventor
08.05.16 NM sprint stafett Samnanger IL Eventor
08.05.16 Odalsløpet Odal OL - Orientering Eventor
08.05.16 Publikumsløp NM sprint stafett (Fellesstart ind.) Varegg Fleridrett Eventor
08.05.16 Vårløpet Stjørdals-Blink orientering Eventor
07.05.16 NM Sprint Varegg Fleridrett Eventor
07.05.16 NM Sprint Finaler Varegg Fleridrett Eventor
07.05.16 Publikumsløp NM sprint -
05.05.16 Eikerløpet/KM-mellomdistanse Eiker OL Eventor
05.05.16 Klubbmesterkap Sarpsborg orienteringslag Sarpsborg OL Eventor
05.05.16 Kvistkvaset Ås IL Brikkesys
05.05.16 Kvistkvaset DH10-12 individuell fellesstart Ås IL Eventor
05.05.16 Treningsløp 1 IL Leik IL Leik Brikkesys
04.05.16 AAOK-VAOK Karusell løp 6 Kristiansand OK Eventor
04.05.16 Bygdakamp 1 - Skøynar Frol IL Orientering Brikkesys
04.05.16 Førde IL Nærløp Vieåsen Førde IL Eventor
04.05.16 Nattkøpp 3 2016 Elverum OK Eventor
04.05.16 OSI/GeoForm Rankingløp 6 IL Koll Eventor
04.05.16 Raumar o-karusell 1.løp Raumar Orientering Eventor
04.05.16 Raumar O-karusell løp1 Raumar OL Brikkesys
04.05.16 Treningsløp #5 Ås IL Brikkesys
04.05.16 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
04.05.16 Trondheim Sprintcup finale NTNUI Orientering Brikkesys
04.05.16 Vestmjøsa-cup 2 Raufoss IL Orientering Eventor
03.05.16 2. sprintløp/nybyrjarkarusell Stord Orientering Eventor
03.05.16 Armfeldtnatta NTNUI Orientering Brikkesys
03.05.16 KSO Vår 4 OK Sør Eventor
03.05.16 Le Tour de Glåmdal 1 Austmarka IL Eventor
03.05.16 Løp4, Moholt MNSBIK Brikkesys
03.05.16 Nærløpskarusellen - Gausel Stavanger Orienteringsklubb Eventor
03.05.16 Oslo City Cup - finale Heming Orientering Eventor
03.05.16 Østfoldsprinten 2 Halden SK Eventor
03.05.16 Saltenkarusell 2 - Saltstraumen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
03.05.16 TA-sprint løp 4 Steinkjer OK Eventor
03.05.16 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
03.05.16 Vestfold Vårcup 4 Sandefjord OK Eventor
02.05.16 Klubbkarusell løp 1 - Sandved Ganddal IL Eventor
02.05.16 Klubbranking 3 Egersund OK Eventor
02.05.16 Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 5 Lillomarka OL Eventor
01.05.16 Blåveisløpet Frol IL Eventor
01.05.16 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
01.05.16 Folloløpet med KM sprint og Trimtex Cup Ås IL Brikkesys
01.05.16 KM mellom AAOK/VAOK IK Grane Arendal Orientering Eventor
01.05.16 Ringerikskarusellen 3 Fossekallen IL Brikkesys
01.05.16 Ringerikskarusell nr. 3 Fossekallen IL Eventor
01.05.16 Skjærgårdssprinten/KM Sprint Vestfold og Telemark OL Tønsberg og omegn Eventor
01.05.16 Vårsprinten Molde og Omegn IF Eventor
30.04.16 KM Sprint AAOK/VAOK Vest-Agder Eventor
30.04.16 Kretsløp sprint Haugesund IL Orientering Eventor
30.04.16 MIL Finn Frem Dagen Melhus IL Orientering Brikkesys
30.04.16 MIL treningsløp Yraberget Melhus IL Orientering Brikkesys
30.04.16 Nærløp OL Vallset/Stange OL Vallset/Stange Eventor
30.04.16 Skjærgårdsløpet OL Tønsberg og omegn Eventor
30.04.16 Vårløpet - Trimtex Cup Kolbotn og Skimt OL Eventor
29.04.16 Tio-uttak Frol IL Orientering Brikkesys
28.04.16 Grenlandskarusellen 4 OK Skeidi Eventor
28.04.16 Karusell 1 Ålgård Orientering Eventor
28.04.16 KM sprint Buskerud / Drammen City Cup - 4 Sturla, IF Eventor
28.04.16 OBIK P2 Skullerud OBIK Orientering Brikkesys
28.04.16 Råtasskarusellen # 3 Indre Østfold OK Eventor
28.04.16 Treningsløp Slottåsen Eiker OL Brikkesys
28.04.16 Trondheim Sprintcup - løp 4 Byåsen IL Brikkesys
27.04.16 AAOK-VAOK karusell løp 5 Otra IL Eventor
27.04.16 MIL Treningsløp-Tambartun Melhus IL Orientering Brikkesys
27.04.16 OSI/GeoForm Rankingløp 5 Oslostudentenes IK Eventor
27.04.16 O-sjuer 3, Børsåsen Frol IL Orientering Brikkesys
27.04.16 Parkløpet Ås IL Brikkesys
27.04.16 Raumar sprint-karusell 4.løp Raumar Orientering Eventor
27.04.16 Raumar Sprintkarusell løp 4 Raumar OL Brikkesys
27.04.16 RingAlm-cup 1 Ringsaker OK Eventor
27.04.16 Sport8Serien løp 1 Trøsken IL Eventor
26.04.16 3. rankingløp Sunnhordland Stord Orientering Eventor
26.04.16 KSO Vår 3 Kristiansand OK Eventor
26.04.16 Løp 3 - Gløshaugen MNSBIK Brikkesys
26.04.16 Nærløpskarusellen Bogafjell Ganddal IL Eventor
26.04.16 Oslo City Cup 2016, løp 4 Lillomarka OL Eventor
26.04.16 Saltensprint 2 - Saltvern skole Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
26.04.16 Sprintcup 2 Bergen Bergens TF Eventor
26.04.16 TA-sprint løp 3 Stjørdals-Blink orientering Eventor
26.04.16 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
26.04.16 Vestfold Vårcup 3 OK Horten Eventor
25.04.16 Nordhordlandskarusellen -
25.04.16 Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 4 -
24.04.16 Norwegian Spring - Solrenningen Halden SK Eventor
24.04.16 Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser Halden SK Eventor
23.04.16 Åpent klubbmesterskap i Labyrint-orientering Os Orienteringsklubb Eventor
23.04.16 Norwegian Spring - Vårspretten Sarpsborg OL Eventor
23.04.16 Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser Halden SK Eventor
23.04.16 Norwegian Spring - Vårstafetten Halden SK Eventor
22.04.16 EM testløp sprint Halden SK Eventor
21.04.16 Asker ABC-2 Asker SK Brikkesys
21.04.16 Drammen City Cup 3 Konnerud IL Brikkesys
21.04.16 Drammen City Cup 3 Konnerud IL Brikkesys
21.04.16 Drammen City Cup 3 Konnerud IL Brikkesys
21.04.16 Grenlandskarusellen 3 Skien OK Eventor
21.04.16 OBIK P1 Open iT OBIK Orientering Brikkesys
21.04.16 Orientering Saupstad MNSBIK Brikkesys
21.04.16 Råtasskarusellen # 2 Indre Østfold OK Eventor
21.04.16 SO-Cup løp 2 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.04.16 Trondheim sprintcup-løp 3 Wing OK Brikkesys
20.04.16 AAOK-VAOK Karusell løp 4 IF Trauma Eventor
20.04.16 Førde IL Nærløp Vieåsen Syd Førde IL Eventor
20.04.16 Furunatten Hedmarken Natt Køpp 2 Hamar OK Eventor
20.04.16 MIL treningsløp Tambartun Melhus IL Orientering Brikkesys
20.04.16 NØK Sprincup 2016 Løp 2 Vingelen IL Eventor
20.04.16 OSI/GeoForm Rankingløp 4 IL GeoForm Eventor
20.04.16 O-sjuer 2, Staupshaugen Frol IL Orientering Brikkesys
20.04.16 Østfoldsprinten 1 Gimle IF Eventor
20.04.16 Raumar sprint-karusell 3.løp Raumar Orientering Eventor
20.04.16 Raumar Sprintkarusell løp 3 Raumar OL Brikkesys
20.04.16 Treningsløp #4 Ås IL Brikkesys
20.04.16 Treningsløp Ormåsen Eiker OL Brikkesys
20.04.16 Vestmjøsa-cup 1 OL Toten-Troll Eventor
19.04.16 2. rankingløp Sunnhordland Onarheim IL Eventor
19.04.16 KSO Vår 2 OK Sør Eventor
19.04.16 Løp 2 - Øya - Kalvskinnet MNSBIK Brikkesys
19.04.16 Nærløp, Melsvatnet Ålgård Orientering Eventor
19.04.16 Oslo City Cup 2016 Løp 3 Oppsal Orientering Eventor
19.04.16 Pokalkamp 1 Bergen Fana IL Eventor
19.04.16 Saltensprint 1 -Alstad skole Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
19.04.16 TA-sprint løp 2 Frol IL Orientering Brikkesys
19.04.16 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
19.04.16 Vestfold Vårcup 2 Hedrum OL Eventor
18.04.16 Klubbranking 2 Egersund OK Eventor
18.04.16 Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 3 Lillomarka OL Eventor
17.04.16 Kristtornløpet (HOK-Ranking 2/2016) Stord Orientering Eventor
17.04.16 Smaaleneneløpet Indre Østfold OK Eventor
17.04.16 Sørløpene Langdistanse OK Sør Eventor
17.04.16 Sweco Indoor NTNUI Orientering Brikkesys
16.04.16 Bjugn Mellom 2016 Jaktstart Byåsen IL Brikkesys
16.04.16 KM sprint Hordaland Stord Orientering Eventor
16.04.16 KM sprint stafett Hordaland Stord Orientering Eventor
16.04.16 Lørdagskjappen OK Moss Eventor
16.04.16 Sørløpene Mellomdistanse OK Sør Eventor
16.04.16 Vårsleppet - mellom Bjugn IL Eventor
16.04.16 Vårsleppet sprint Byåsen IL Brikkesys
15.04.16 KM natt Hordaland og Rogaland Fitjar IL Eventor
14.04.16 Drammen City Cup - løp 2 Røyken O-lag Brikkesys
14.04.16 Grenlandskarusellen 2 Porsgrunn OL Eventor
14.04.16 Hoensmarka Eiker OL Brikkesys
14.04.16 Råtasskarusellen #1 Indre Østfold OK Eventor
14.04.16 Ringerikskarusell nr 2 Ringerike OL Eventor
14.04.16 Trondheim sprintcup - løp 2 Nidarøst, OK Brikkesys
13.04.16 AAOK-VAOK karusell løp 3 Aust-Agder Eventor
13.04.16 Førde IL Nærløp Movika Førde IL Eventor
13.04.16 KM natt Ås IL Brikkesys
13.04.16 MIL - treningsløp Brekkåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
13.04.16 NØK Sprintcup 2016 løp 1 Tynset IF Eventor
13.04.16 OSI/GeoForm Rankingløp 3 Oslostudentenes IK Eventor
13.04.16 O-sjuer 1, Røstad Frol IL Orientering Brikkesys
13.04.16 Raumar sprint-karusell 2.løp Raumar Orientering Eventor
13.04.16 Raumar Sprintkarusell løp 2 Raumar OL Brikkesys
13.04.16 Sprintcup Vang OL Eventor
13.04.16 Treningsløp #3 Ås IL Brikkesys
12.04.16 1. sprintløp/nybyrjarkarusell Stord Orientering Eventor
12.04.16 KSO Vår 1 OK Sør Eventor
12.04.16 Løp 1, Lade MNSBIK Brikkesys
12.04.16 Oslo City Cup 2016, Løp nr 2 Nydalens SK Eventor
12.04.16 Sprintcup 1 Bergen Os Orienteringsklubb Eventor
12.04.16 TA-sprint løp 1 Verdal OK Eventor
12.04.16 Vestfold Vårcup 1 Stokke IL Eventor
11.04.16 Klubbranking 1 Egersund OK Eventor
11.04.16 Nordhordlandskarusellen Knarvik IL Eventor
11.04.16 Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 2 Lillomarka OL Eventor
10.04.16 AAOK-VAOK karusell løp 2 Aust-Agder Eventor
10.04.16 Finale Wing OK Brikkesys
10.04.16 GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat)), Dag 2 Gneist, IL Eventor
10.04.16 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 9 Halden SK Eventor
10.04.16 Sprintcup løp 1 Løten o-lag Eventor
10.04.16 Tour de Orientering, Dag 3 Ålgård Orientering Eventor
10.04.16 Trondheim Sprint Camp, Finale OL Trollelg Eventor
10.04.16 Vestfold 2-dagers Dag 2 Larvik OK Eventor
09.04.16 Blåveissprinten Fredrikstad SK Eventor
09.04.16 GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat)), Dag 1 Gneist, IL Eventor
09.04.16 Lørdagsprint Wing OK Brikkesys
09.04.16 Tour de Orientering, Dag 1 Ålgård Orientering Eventor
09.04.16 Tour de Orientering, Dag 2 Ålgård Orientering Eventor
09.04.16 Trondheim Sprint Camp, Lørdagsprint NTNUI Eventor
09.04.16 Trondheim Sprint Camp, WRE-sprinten NTNUI Eventor
09.04.16 Vestfold 2 dagers Sandefjord OK Eventor
09.04.16 WRE-sprinten Wing OK Brikkesys
08.04.16 Fredagsprint Wing OK Brikkesys
08.04.16 Nattsvermeren Fredrikstad SK Eventor
08.04.16 Trondheim Sprint Camp, Fredagsprint Wing OK Eventor
07.04.16 Bjørkedokk Eiker OL Brikkesys
07.04.16 Drammen City Cup - 1 Lierbygda O-lag Brikkesys
07.04.16 Drammen City Cup - løp 1 Lierbygda OL Eventor
06.04.16 AAOK-VAOK Karusell løp 1 IL Imås Eventor
06.04.16 Hedmarken Natt Køpp løp 1 Ringsaker OK Eventor
06.04.16 OSI/GeoForm Rankingløp 2 IL GeoForm Eventor
06.04.16 Raumar sprint-karusell 1.løp Raumar Orientering Eventor
06.04.16 Raumar Sprintkarusell løp 1 Raumar OL Brikkesys
06.04.16 Treningsløp #2 Ås IL Brikkesys
05.04.16 1. rankingløp Sunnhordland Fitjar IL Eventor
05.04.16 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK1 Haugesund IL Orientering Eventor
05.04.16 Oslo City Cup 2016, Løp nr.1 Ås IL Brikkesys
04.04.16 Tour of Lillomarka - løp 1 Lillomarka OL Brikkesys
04.04.16 Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 1 Lillomarka OL Eventor
03.04.16 Ganddalsløpet Ganddal IL Eventor
03.04.16 Vårløpet Porsgrunn OL Eventor
02.04.16 50-års Jubileumsløp Nordmarkskarusellen Brikkesys
02.04.16 Kretsløp Vigreskogen Ganddal IL Eventor
02.04.16 TV-Cupen speziale Aust-Agder Eventor
01.04.16 KM-natt Østfold OK Moss Eventor
31.03.16 Asker ABC-1 Asker SK Brikkesys
31.03.16 Asker ABC 1 Hvalstrand Asker Skiklubb Eventor
31.03.16 SO-Cup løp 1 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
31.03.16 Trondheim Sprintcup - løp 1 Wing OK Brikkesys
30.03.16 OSI/GeoForm Rankingløp 1 Oslostudentenes IK Eventor
30.03.16 Treningsløp #1 Ås IL Brikkesys
29.03.16 Ås by Night & Fog Cup Finale Ås IL Brikkesys
28.03.16 Ringerikskarusellen 1 Fossekallen IL Brikkesys
28.03.16 Ringerikskarusell nr. 1 Fossekallen IL Eventor
20.03.16 KOK 2-dagers, søndag Kristiansand OK Eventor
19.03.16 KOK 2-dagers, lørdag Kristiansand OK Eventor
17.03.16 Vinterkarusellen Sarpsborg-Fredrikstad-Moss 2015/2016 5.løp Sarpsborg OL Eventor
16.03.16 10km Langrenn Nilsbyen Luftkrigsskolen Brikkesys
16.03.16 Vinter-Jukola 18 Larvik OK Eventor
16.03.16 Vinter-Råtassen 5 Indre Østfold OK Eventor
15.03.16 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås IL Brikkesys
14.03.16 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås-NMBU Orientering Eventor
09.03.16 Koll 2-4-6 #3 IL Koll Eventor
09.03.16 Nattcupfinale Bergen IL Gular Eventor
09.03.16 Tyrving Gate-løp 10. mars AB Karusellen Brikkesys
09.03.16 Vinter-Jukola løp 17 Skien OK Eventor
09.03.16 Vinter-Råtassen 4 Indre Østfold OK Eventor
08.03.16 Urb-O # 7 løp felles start Varegg Fleridrett Eventor
05.03.16 Vinterkarusell Vagleskogen Ganddal IL Eventor
03.03.16 Gate-O-nr.5 Bekkestua Fossum IF AB Karusellen Brikkesys
02.03.16 Jaktstart nattløp finale Ålgård Orientering Eventor
02.03.16 Vinterjukola nr.16 Hedrum OL Eventor
02.03.16 Vinter-Råtassen 3 Indre Østfold OK Eventor
01.03.16 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås IL Brikkesys
01.03.16 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 8 Halden SK Eventor
27.02.16 Vinterkarusell Kvernevik Stavanger Orienteringsklubb Eventor
25.02.16 Torsdagsløp Februar Stavanger Orienteringsklubb Eventor
24.02.16 Nattløp Neseskogen Ganddal IL Eventor
17.02.16 TV Cupen 2016 Race 4 Kristiansand OK Eventor
17.02.16 Vinter-Jukola, løp 15 OK Skeidi Eventor
17.02.16 Vinterkarusellen Sarpsborg-Fredrikstad-Moss 2015/2016 løp 4 versjon2 Sarpsborg OL Eventor
17.02.16 Vinter-Råtassen 2 Indre Østfold OK Eventor
11.02.16 Asker SK - Tranby Asker SK Brikkesys
10.02.16 Koll 2-4-6 #2 IL Koll Eventor
10.02.16 Nattcup 5 Bergen Askøy OL Eventor
10.02.16 Vinterjukola løp 14 Porsgrunn OL Eventor
10.02.16 Vinter-Råtassen 1 Indre Østfold OK Eventor
09.02.16 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås IL Brikkesys
09.02.16 Urb-O #5 Varegg Fleridrett Eventor
07.02.16 NM ski-o lang Kongsberg OL Eventor
06.02.16 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 7 Halden SK Eventor
06.02.16 NM ski-o mellom Kongsberg OL Eventor
06.02.16 Vinterkarusell Øksnevadskogen Nord Ganddal IL Eventor
04.02.16 Gate-O Gjettum Tyrving AB Karusellen Brikkesys
04.02.16 Vinterkarusellen Sarpsborg-Fredrikstad-Moss 2015/2016 versjon 2 Sarpsborg OL Eventor
03.02.16 Nattløp Vigreskogen Ganddal IL Eventor
03.02.16 Vinter-Jukola løp 13 Sandefjord OK Eventor
28.01.16 Torsdagsløp Januar Stavanger Orienteringsklubb Eventor
27.01.16 Vinter-Jukola, løp 12 OK Skeidi Eventor
26.01.16 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås IL Brikkesys
26.01.16 Urb-O løp #4 free challenge Varegg Fleridrett Eventor
23.01.16 Åsrennet Ås IL Brikkesys
23.01.16 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 6 Halden SK Eventor
20.01.16 Gate-o-16 Løp 2 Lysejordet AB Karusellen Brikkesys
20.01.16 Nattløp Lura Sandnes IL (Rogaland) Eventor
20.01.16 TV Cupen 2016 Race 2 Kristiansand OK Eventor
20.01.16 Vinter-Jukola 11 Larvik OK Eventor
17.01.16 Ski-o-treff sprint Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
16.01.16 Ski-o-treff med HL + NC og publikumsløp sprint Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
14.01.16 Asker SK gate-o AB Karusellen Brikkesys
13.01.16 Nattcup 4 Bergen Gneist, IL Eventor
13.01.16 Vinterjukola løp 10 Porsgrunn OL Eventor
12.01.16 Ås by Night & Fog Cup #3 Ås IL Brikkesys
12.01.16 Urb-O løp #3 fellesstart. Varegg Fleridrett Eventor
11.01.16 Ås by Night & Fog Cup #3 Ås-NMBU Orientering Eventor
09.01.16 Vinterkarusell Ålgård Ålgård Orientering Eventor
07.01.16 Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 5 Halden SK Eventor
06.01.16 Nattløp Pyttaskogen Egersund OK Eventor
06.01.16 TV Cupen 2016 Race1 Kristiansand OK Eventor
06.01.16 Vinter-Jukola 9 Larvik OK Eventor
Løp sist oppdatert: 10.12.2018 17:50:15