OrRe

Orienteringsresultater
DatoNavn Arrangør Kilde
31.12.14 Nyttårsløpet OK Moss Eventor
31.12.14 Nyttårsløpet 2014 Sandnes IL (Rogaland) Eventor
30.12.14 Romjuls gate-o Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
03.12.14 Østnatt-Cup løp 4 Østmarka OK Eventor
03.12.14 VBIL Nattløp Veritasskogen Veritas BIL Brikkesys
30.11.14 Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 4 Halden SK Eventor
29.11.14 Vinterkarusell EOK 1 Egersund OK Eventor
28.11.14 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 3 Halden SK Eventor
26.11.14 Nattløp- Vaulen Badeplass Vaulen Orienteringsklubb Eventor
26.11.14 Østnatt-Cup løp 3 Raumar Orientering Eventor
26.11.14 VBIL nattløp Bogstad OBIK Orientering Brikkesys
26.11.14 Vinter-Jukola - løp 4 Porsgrunn OL Eventor
25.11.14 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås-NMBU Orientering Eventor
25.11.14 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås IL Brikkesys
22.11.14 GeoForm/OSI Rankingløp 30 IL GeoForm Eventor
22.11.14 Tøffen og Tøffelen 2014 Hamar OK Eventor
19.11.14 DnV Nattløp Konglungen OBIK Orientering Brikkesys
19.11.14 Østnatt-Cup løp 2 Lillomarka OL Eventor
19.11.14 Vinter-Jukola løp 3 Larvik OK Eventor
18.11.14 Urb-O Cup #1. Sesong 2014-2015. Varegg Fleridrett Eventor
16.11.14 Klubbmesterskap Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) Eventor
16.11.14 Trondheim Urban Wing OK Eventor
16.11.14 Trondheim Urban Wing OK Brikkesys
15.11.14 Førstemann hjem 2014 Røyken OL Brikkesys
15.11.14 Høstkarusellen 2014 - løp 2 - Litle Stokkavatn Stavanger Orienteringsklubb Eventor
15.11.14 Treningsløp 15.nov Eiker OL Brikkesys
14.11.14 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 2 Halden SK Eventor
13.11.14 AB by Night - løp 3 IL Tyrving Eventor
13.11.14 AB Night #3 AB Karusellen Brikkesys
12.11.14 Nattcup 2 Bergen Gneist, IL Eventor
12.11.14 Nattjakta finale Eidskog OL Eventor
12.11.14 Nattløp, Flassavatnet Ålgård Orientering Eventor
12.11.14 Nitt Natt Øst-Natt-cup nr.1 OBIK Orientering Brikkesys
12.11.14 Østnatt-Cup løp 1 Nittedal OL Eventor
12.11.14 Vinter-Jukola 2 Skien OK Eventor
11.11.14 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås IL o-gruppa Brikkesys
11.11.14 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås-NMBU Orientering Eventor
08.11.14 GeoForm/OSI Rankingløp 28 IL GeoForm Eventor
08.11.14 Rørholtmarka Rundt OK Skeidi Eventor
08.11.14 Treningsløp IL Leik IL Leik Brikkesys
06.11.14 AB by Night #2 AB Karusellen Brikkesys
06.11.14 AB by Night - løp 2 IL Tyrving Eventor
05.11.14 Nattjakta 2014 deltävling 6 Grue IL Eventor
05.11.14 Natt O-løp Bygdø Veritas BIL Brikkesys
02.11.14 Frostsprinten Røyken OL Eventor
02.11.14 Frostsprinten Røyken OL Brikkesys
02.11.14 Graneløpet IK Grane Arendal Orientering Eventor
01.11.14 Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 1 Halden SK Eventor
01.11.14 Høstkarusellen 2014 - løp 1 - Kvernevik Stavanger Orienteringsklubb Eventor
01.11.14 Huldertrampen Løten o-lag Eventor
01.11.14 Kneskjælven BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
01.11.14 NSM - lang NTNUI Orientering Brikkesys
01.11.14 OSI/GeoForm Rankingløp 27 Oslostudentenes IK Eventor
01.11.14 Per Nordheims Minneløp Hedrum OL Eventor
01.11.14 Sesongjakta Kristiansand OK Eventor
31.10.14 Nordisk Studentmesterskap NTNUI Eventor
31.10.14 NSM - sprint NTNUI Orientering Brikkesys
30.10.14 Hu og Hei by Night NTNUI Orientering Brikkesys
29.10.14 Nattløp Tanumskogen Postplukk Veritas BIL Brikkesys
28.10.14 Vestfold Nattcup 4 med KM-natt Larvik OK Eventor
26.10.14 Langtur'n Eidskog OL Eventor
25.10.14 Byåsen IL klubbmesterskap mellom Byåsen IL Eventor
25.10.14 Byåsen IL klubbmesterskap mellom Byåsen IL Brikkesys
25.10.14 Byåsen IL klubbmesterskap sprint Byåsen IL Eventor
25.10.14 Byåsen IL klubbmesterskap sprint Byåsen IL Brikkesys
25.10.14 HARDHAUSEN Sandnes IL (Rogaland) Eventor
25.10.14 Skiensmila Skien OK Eventor
24.10.14 Harry Lagerts Nattcup 2014 Finale Nydalens SK Eventor
24.10.14 Løp 31 - O-festen MNSBIK Brikkesys
22.10.14 KKC 6 NTNUI Orientering Brikkesys
22.10.14 Nattjakta 2014 | løp nr 4 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
22.10.14 VBIL Nattløp Tomra Veritas BIL Brikkesys
21.10.14 Hjalmarkarusellen 4 Skien OK Eventor
21.10.14 Nattreven - BSK by Night #2 Lillomarka OL Eventor
21.10.14 Vestfold Nattcup 3 Stokke IL Eventor
18.10.14 Blodslitet Fredrikstad SK Eventor
18.10.14 Blodslitet eliteklasser Fredrikstad SK Eventor
15.10.14 Harry Lagerts Nattcup 2014 Løp3 Nydalens SK Eventor
15.10.14 KKC 5, Keegdalsnatten NTNUI Orientering Brikkesys
15.10.14 KM natt Hordaland - Nattcup 1 Bergen TIF Viking Eventor
15.10.14 Lommelyktløp 15.10.2014 Melhus IL Orientering Brikkesys
15.10.14 Luftkrigskoleløpet Brikkesys Brikkesys
14.10.14 Hjalmarkarusellen 3 Skien OK Eventor
14.10.14 Vestfold Nattcup 2 Hedrum OL Eventor
12.10.14 Fossum Challenge Fossum IF Brikkesys
12.10.14 Fossum Challenge 2014 Fossum IF Eventor
12.10.14 Klubbmesterskap Konnerud Konnerud IL Brikkesys
12.10.14 Marummila Sandefjord OK Eventor
11.10.14 Lillomarka Nord-Sør Lillomarka OL Eventor
11.10.14 Løp 30 - Toilløpet MNSBIK Brikkesys
10.10.14 Leik Nattløp Eidsåsen IL Leik Brikkesys
09.10.14 Eikermesterskap natt Viul OK Brikkesys
08.10.14 Harry Lagerts Nattcup 2014 Løp2 Nydalens SK Eventor
08.10.14 Nattelgen OL Trollelg Eventor
08.10.14 Yraberget natt Melhus IL Orientering Brikkesys
07.10.14 Løp 29/KM natt Henriksåsen MNSBIK Brikkesys
07.10.14 Vestfold Nattcup 1 Arnadal IL Eventor
06.10.14 ABIK R13 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
04.10.14 Hu & hei NTNUI Orientering Brikkesys
04.10.14 Kjempesprekken Oslostudentenes IK Eventor
04.10.14 Løp 28 - Lian MNSBIK Brikkesys
03.10.14 KM nattorientering OK Skøynar Eventor
01.10.14 Børsa IL Treningsløp natt Børsa IL Brikkesys
01.10.14 Harry Lagerts Nattcup 2014 Bonusløp Nydalens SK Eventor
01.10.14 Nattjakta delkonkurranse 2 Odal Odal OL - Orientering Eventor
30.09.14 Hjalmarkarusellen 2 Skien OK Eventor
30.09.14 MIL nattsprint - Gimse By Night Melhus IL Orientering Brikkesys
30.09.14 Nattløp Dragvoll MNSBIK Brikkesys
29.09.14 Klubbkarusell løp 5 + Klubbmesterskap Ganddal IL Eventor
29.09.14 Nordhordlandskarusellen Kvernbit IL Eventor
28.09.14 Fjellgeita Emblem IL Eventor
28.09.14 Ringreven Ringsaker OK Eventor
28.09.14 Ringreven individuelt Ringsaker OK Eventor
28.09.14 Slottet rundt Ås IL Eventor
28.09.14 Slottet rundt Ås IL Brikkesys
27.09.14 Blåbærløpet OL Tønsberg og omegn Eventor
27.09.14 Furugampen Hamar OK Eventor
27.09.14 GeoForm/OSI Rankingløp 22 IL GeoForm Eventor
27.09.14 Gråkallen MNSBIK Brikkesys
27.09.14 Over Skauen Eiker OL Eventor
27.09.14 Sonesamling Melhus ski - Gimse Melhus IL Orientering Brikkesys
27.09.14 Testløp Ørin Frol IL Orientering Brikkesys
26.09.14 KM natt - Bogafjell Ganddal IL Eventor
25.09.14 Grenlandskarusellen 14 Porsgrunn OL Eventor
25.09.14 Pottoathlon Ås IL Brikkesys
24.09.14 Harry Lagerts Nattcup 2014 Løp1 Nydalens SK Eventor
24.09.14 KKC#2 Jaktstart NTNUI Orientering Brikkesys
24.09.14 Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering Ås IL Brikkesys
24.09.14 MIL trening Lete Melhus IL Orientering Brikkesys
24.09.14 Nattkøpp finale Løten o-lag Eventor
24.09.14 Skolemesterskap Orientering Brikkesys Brikkesys
23.09.14 Åpen 25 mannatest Halden SK Eventor
23.09.14 Hjalmarkarusellen 1 Skien OK Eventor
23.09.14 Løp 25, Smistad MNSBIK Brikkesys
23.09.14 Nærløpskarusell Nord-Rogaland, NK8 Haugesund IL Orientering Eventor
23.09.14 Nærløp Sveineskogen Egersund OK Eventor
23.09.14 Sprintcupfinale Bergen BSI - Orientering Eventor
23.09.14 Sturlanatta Sturla, IF Eventor
23.09.14 Treningsløp Natt BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
23.09.14 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
23.09.14 Vestfold Høstcup 6 OL Trollo Eventor
22.09.14 KKC#2 Prolog NTNUI Orientering Brikkesys
22.09.14 Tour of Lillomarka høst 2014 - løp 6 Lillomarka OL Eventor
21.09.14 AAOKs karuselløp 12, sprint Vegårshei IL Eventor
21.09.14 finm2014stafett Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
21.09.14 Folloløpet med KM mellomdistanse og Trimtex Cup Måren OK Eventor
21.09.14 HOK-rankingfinale Hordaland IL Gular Eventor
21.09.14 Østerøya rundt Sandefjord OK Eventor
21.09.14 Tunevannet rundt Sarpsborg OL Eventor
20.09.14 finm2014ind Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
20.09.14 Høstløpet – inklusive ungdomsløp 9 og finale STAR-cup Børsa IL Eventor
20.09.14 Høstløpet – inklusive ungdomsløp 9 og finale STAR-cup Børsa IL Brikkesys
20.09.14 KM Ultralang IL BUL-Tromsø Eventor
20.09.14 Kraftløpet Eidsvoll OL Eventor
20.09.14 Løp 24 / Lomtjønna MNSBIK Brikkesys
20.09.14 Moelven Cup, Finale Vang OL Eventor
20.09.14 NM Flytrekamp - Orientering Brikkesys Brikkesys
20.09.14 Saltendilten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
20.09.14 Sport8serien finale Sarpsborg OL Eventor
20.09.14 Ungdomsløp Konnerud IL Eventor
19.09.14 KM-natt Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
19.09.14 KM Natt IL BUL-Tromsø Eventor
19.09.14 KM Natt AAOK Flosta IL Eventor
18.09.14 Byåsennatta - STAR cup løp nr 4 Byåsen IL Eventor
18.09.14 Grenlandskarusellen 13 Skien OK Eventor
18.09.14 OBIK P27 OBIK Orientering Brikkesys
18.09.14 Stavanger OK Klubbserie løp 10 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
17.09.14 GeoForm/OSI Rankingløp 20 IL GeoForm Eventor
17.09.14 Melhus trening Svartåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
17.09.14 Nattkøpp Vang OL Eventor
16.09.14 Fellesstart BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
16.09.14 KSO høst løp nr. 4 OK Sør Eventor
16.09.14 Nærløpskarusell Nord-Rogaland, NK7 Haugesund IL Orientering Eventor
16.09.14 Nattløp/Sverresborg MNSBIK Brikkesys
16.09.14 OBIK 22, Fossum AB Karusellen Brikkesys
16.09.14 Sprintcup 5 Bergen Gneist, IL Eventor
16.09.14 Sprintkamp finale Ganddal Ganddal IL Eventor
16.09.14 Vestfold Høstcup 5 OL Tønsberg og omegn Eventor
16.09.14 Vestmjøsacup 5 OL Toten-Troll Eventor
15.09.14 ABIK R12 - Vardeåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
15.09.14 Nordhordlandskarusellen Kvernbit IL Eventor
15.09.14 Rekrutt- og råtassløp nr 3, Fossum IF Fossum IF Eventor
15.09.14 Rekrutt- og råtassløp nr 3, Fossum IF Fossum IF Brikkesys
15.09.14 Tour of Lillomarka høst 2014 - løp 5 Lillomarka OL Eventor
15.09.14 Wing4er 4 Wing OK Brikkesys
14.09.14 Årungen rundt (10,5km fordelt på kjønn) Ås IL Brikkesys
14.09.14 Falsenløpet, Årungen rundt Ås IL Brikkesys
14.09.14 Kretsløp OK Moss Eventor
14.09.14 Miljøsøndag Stavanger sentrum Stavanger Orienteringsklubb Eventor
14.09.14 NM-uka 2014 Stafett Asker Skiklubb Eventor
14.09.14 Rekruttenes o-dag 2014. Heming Orientering Eventor
13.09.14 Askerløpet Trimtex-cup - Publikumsløp NM Asker Skiklubb Eventor
13.09.14 Askerløpet Trimtex-cup - Publikumsløp NM AB Karusellen Brikkesys
13.09.14 Lars Martins jubileumsløp Stokke IL Eventor
13.09.14 Le Tour de Glåmdal finale / O-karusell 12 Eidskog OL Eventor
13.09.14 Løp22/Smistad/Granåsen MNSBIK Brikkesys
13.09.14 NM-uka 2014 mellomdistanse junior og senior Asker Skiklubb Eventor
12.09.14 Arrangørpoeng 2014 Orkla Gaula karusellen Brikkesys
12.09.14 NM-uka 2014 mellomdistanse kvalifisering Asker Skiklubb Eventor
12.09.14 OG Stafett Bjønnabakken Melhus Orkla Gaula karusellen Brikkesys
11.09.14 14 P.plass til Rønningen NTNU BIL Kilde
11.09.14 Grenlandskarusellen12 m/rekruttkarusell 4 OK Skeidi Eventor
11.09.14 NM-uka 2014 langdistanse Asker Skiklubb Eventor
11.09.14 Nordmarkskarusellen ekstra 14 Nordmarkskarusellen Brikkesys
11.09.14 Ringerikskarusellen 10 Ringerike OL Eventor
11.09.14 STOK Ungdomsløp 8 Byåsen IL Eventor
10.09.14 AAOK karuselløp nr. 11 IF Trauma Eventor
10.09.14 MIL O6er løp 6 Melhus IL Orientering Brikkesys
10.09.14 O-åtter nr.8 Leik IL Leik Brikkesys
10.09.14 OSI/Geoform Rankingløp 19 Oslostudentenes IK Eventor
10.09.14 O-sjuer 9, Børsåsen Frol IL Orientering Brikkesys
10.09.14 Skolesprinten IL Tyrving Eventor
09.09.14 Åpent klubbmesterskap OL Toten-Troll Eventor
09.09.14 KSO høst løp nr. 3 OK Sør Eventor
09.09.14 OBIK P24 Grefsenkollen OBIK Orientering Brikkesys
09.09.14 Sekkhølet MIL MNSBIK Brikkesys
09.09.14 Sprintcup 4 Bergen TIF Viking Eventor
09.09.14 Sprintkamp 5 - Storhaug Stavanger Orienteringsklubb Eventor
09.09.14 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
09.09.14 Vestfold Høstcup 4 Hedrum OL Eventor
08.09.14 ABIK R11 - Tumyrhaugen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
08.09.14 Klubbkarusell løp 4 Ganddal IL Eventor
08.09.14 Tour of Lillomarka høst 2014 - løp 4 Lillomarka OL Eventor
07.09.14 KM lang Harstad OL Eventor
07.09.14 Lillehammersprinten Lillehammer OK Eventor
07.09.14 NM junior stafett OL Trollelg Eventor
07.09.14 Varteig-løpet Varteig OL Eventor
07.09.14 Veteranmesterskapet sprint Lillehammer OK Eventor
06.09.14 Fjelldilten Lillehammer OK Eventor
06.09.14 O-idol og Norgescup OL Trollelg Eventor
06.09.14 Publikumsløp NC Trollelg Trollelg Brikkesys
06.09.14 Veteranmesterskapet langdistanse Lillehammer OK Eventor
06.09.14 Vindbjart nærløp IL Vindbjart Eventor
05.09.14 NM natt OL Trollelg Eventor
05.09.14 Veteranmesterskapet mellomdistanse Lillehammer OK Eventor
04.09.14 13 Tømmerdalstorget NTNU BIL Kilde
04.09.14 Grenlandskarusellen 11 Porsgrunn OL Eventor
04.09.14 Nordmarkskarusellen løp 6 14 Nordmarkskarusellen Brikkesys
04.09.14 Ringerikskarusellen 9 Ringerike OL Eventor
04.09.14 STOK Ungdomsløp 7 OK Nidarøst Eventor
03.09.14 AAOKs karuselløp 10, lang Vegårshei IL Eventor
03.09.14 Foll-O-karusellen #5 Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
03.09.14 Foll-O-karusellen #5 Ås-NMBU Orientering Eventor
03.09.14 OG-karusell 5 Orkla Gaula karusellen Brikkesys
03.09.14 Sport8serien 5 OK Moss Eventor
02.09.14 AB-karusell 5 OBIK p-løp 22 AB Karusellen Brikkesys
02.09.14 KM Natt/ BSK by Night #1 Bækkelagets SK Eventor
02.09.14 KSO høst løp nr. 2 Kristiansand OK Eventor
02.09.14 Le Tour de Glåmdal 6 Austmarka IL Eventor
02.09.14 Løp19/Skogly MNSBIK Brikkesys
02.09.14 Pokalkampfinale Bergen Bergens TF Eventor
02.09.14 Sprintkamp 4, Hinna Vaulen Orienteringsklubb Eventor
02.09.14 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
02.09.14 Vestfold Høstcup 3 Sandefjord OK Eventor
01.09.14 Kuliaden/ABIK R10 - Oksefjellet ABIK Romerike Orientering Brikkesys
01.09.14 Nordhordlandskarusellen IL Alvidra Eventor
01.09.14 Tour of Lillomarka høst 2014 - løp 3 Lillomarka OL Eventor
31.08.14 KM langdistanse Molde og Omegn IF Eventor
31.08.14 KM-søndag Vestfold/Telemark - Individuelle klasser Notodden OL Eventor
31.08.14 KM stafett - individuelle klasser Ganddal IL Eventor
31.08.14 KM Stafett ØOK og AOOK Individuelle klasser Sarpsborg OL Eventor
31.08.14 Sørlandsmesterskapet, mellomdistanse IF Trauma Eventor
31.08.14 Tour de Trondheim - Dag 3 NTNUI Orientering Brikkesys
31.08.14 Tour de Trondheim, Tour de Trondheim - Dag 3 NTNUI Eventor
30.08.14 Finale Trimtex/NØ-karusell og Nord-Østerdals-mesterskap Røros IL Eventor
30.08.14 KM-langdistanse Telemark / Vestfold / Buskerud Bø OL Eventor
30.08.14 KM-langdistanse Trimtex-cup Kolbotn og Skimt OL Eventor
30.08.14 KM mellom Østfold Fredrikstad SK Eventor
30.08.14 KM Mellom ROK Ålgård Orientering Eventor
30.08.14 Sølvkrokenløpet (SM Langdistanse) IK Grane Arendal Orientering Eventor
30.08.14 Tour de Trondheim - Dag 2 NTNUI Orientering Brikkesys
30.08.14 Tour de Trondheim, Tour de Trondheim - Dag 2 NTNUI Eventor
29.08.14 Tour de Trondheim - Dag 1 NTNUI Orientering Brikkesys
29.08.14 Tour de Trondheim, Tour de Trondheim - Dag 1 NTNUI Eventor
28.08.14 12 Saga NTNU BIL Kilde
28.08.14 GK 10 m/rekruttkarusell 2. Skien OK Eventor
28.08.14 Klubbmesterskap Fossum AB Karusellen Brikkesys
28.08.14 Klubbmesterskap Langdistanse Sandefjord OK Eventor
28.08.14 Nordmarkskarusellen løp 5 14 Nordmarkskarusellen Brikkesys
28.08.14 O-karusell 4. Ålgård Orientering Ålgård Orientering Eventor
28.08.14 Ringerikskarusellen 8 Ringerike OL Eventor
27.08.14 Foll-O-karusellen #4 Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
27.08.14 Foll-O-karusellen #4 Oppsal Orientering Eventor
27.08.14 Klubbmesterskap IL Leik IL Leik Brikkesys
27.08.14 MIL O6`er løp 5 Melhus IL Orientering Brikkesys
27.08.14 Nattkøpp 3.løp Løten o-lag Eventor
27.08.14 O-sjuer 8, Rinnleiret Frol IL Orientering Brikkesys
27.08.14 Sport8serien løp 4 Gimle IF Eventor
27.08.14 Veritasmesterskap 2014 Furuholmen Veritas BIL Brikkesys
26.08.14 Klubbmesterskap Røyken OL Brikkesys
26.08.14 Klubbmesterskap, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
26.08.14 KSO høstløp nr. 1 Oddersjaa SSK Eventor
26.08.14 Lagkonkurranse for barn + individuell løype Sandnes IL (Rogaland) Eventor
26.08.14 Løp 18 / KM Individuelt, Trolla MNSBIK Brikkesys
26.08.14 Nærløpskarusell Nord Rogaland Kopervik IL Eventor
26.08.14 OBIK P20 KM Hakadal OBIK Orientering Brikkesys
26.08.14 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
26.08.14 Tyrving Klubbmesterskap AB Karusellen Brikkesys
26.08.14 Vestfold Høstcup 2 Larvik OK Eventor
26.08.14 Vestmjøsacup 4 Raufoss IL Orientering Eventor
25.08.14 ABIK R9 - Gjelleråsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
25.08.14 Råtassløp Nydalens SK Eventor
25.08.14 Tour of Lillomarka høst 2014 - løp 2 Lillomarka OL Eventor
25.08.14 Wing4er 3 Wing OK Brikkesys
24.08.14 KM-lang Halden SK Eventor
24.08.14 Kretsløp Sandefjord OK Eventor
24.08.14 Ringerike 2 dagers dag 2 Ringerike OL Eventor
24.08.14 Romerike O-Weekend, Trimtex-cup, Romeriksløpet Raumar Orientering Eventor
24.08.14 Synnlitråkket Kårvåg IL Eventor
23.08.14 KM Langdistanse Frol IL Eventor
23.08.14 KM-langdistanse Hedmark og Oppland Brandval/Kongsvinger OK Eventor
23.08.14 KM Langdistanse (STAR-cup løp 3) Malvik IL Eventor
23.08.14 Merkeløpet/KM-Langdistanse Oddersjaa SSK Eventor
23.08.14 POL-2eren Porsgrunn OL Eventor
23.08.14 Ringerike 2 dagers dag 1 Ringerike OL Eventor
23.08.14 Romerike O-Weekend, Trimtex-cup, Stomperudsprinten Raumar Orientering Eventor
23.08.14 Vestlandsmeisterskapet (HOK-rankingløp 5/2014) Stord Orientering Eventor
22.08.14 KM Natt Hedmark Odal OL - Orientering Eventor
21.08.14 10 Tømmerdalstorget NTNU BIL Kilde
21.08.14 Eiker treningsløp Viul OK Brikkesys
21.08.14 Grenlandskarusellen 9 m/rekruttkarusell 1 OK Skeidi Eventor
21.08.14 Mosjonsorientering / O-karusell 9 Eidskog OL Eventor
21.08.14 Stavanger OK Klubbserie løp 6 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.08.14 STOK Ungdomsløp 5 Wing OK Eventor
21.08.14 STOK Ungdomsløp 5 Wing OK Brikkesys
20.08.14 AAOKs karusell løp 9 Froland IL Eventor
20.08.14 Bygdakamp nr.5 Frol IL Orientering Brikkesys
20.08.14 Klubbmesterskap LOL 2014 Lillomarka OL Brikkesys
20.08.14 Moelven Cup, etappe 4 Hamar OK Eventor
20.08.14 Nærløp Vest-Agder O-krets Vest-Agder Eventor
20.08.14 Nordmarkskarusellen nr 4 14 Nordmarkskarusellen Brikkesys
20.08.14 OG-karusell 4 Orkla Gaula karusellen Brikkesys
20.08.14 Sport8serien løp 3 Skaukameratene OL Eventor
20.08.14 Tour of Lillomarka høst 2014 - løp 1 Lillomarka OL Eventor
19.08.14 Løp 17 / KM Stafett, Jervskogen MNSBIK Brikkesys
19.08.14 Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5, Grannemeisterskap GK4 Vikebygd IL Eventor
19.08.14 P18 OBIK og AB4 Fossum AB Karusellen Brikkesys
19.08.14 Pokalkamp 6 Bergen Gneist, IL Eventor
19.08.14 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
19.08.14 Trimtex/NØ karusell, løp 5 Folldal IF Eventor
19.08.14 Vestfold Høstcup 1 Andebu IL Eventor
18.08.14 ABIK R8/Sparebankkarusellen - Aursmoen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
18.08.14 Klubbkarusell løp 3 Ganddal IL Eventor
18.08.14 Nordhordlandskarusellen Lindås IL Eventor
17.08.14 Drammensløpet Sturla, IF Eventor
17.08.14 Kretsløp Varegg Varegg Fleridrett Eventor
17.08.14 Mjølnerløpet Elverum OK Eventor
16.08.14 Midt-Norsk Mesterskap langdistanse Stjørdals-Blink orientering Eventor
16.08.14 Myrtrampen Vang OL Eventor
16.08.14 Nordnorsk mesterskap lang Nordreisa IL Eventor
16.08.14 Norgescup jr/sr langdistanse (Midt-Norsk Mesterskap) Stjørdals-Blink orientering Eventor
15.08.14 Midt-Norsk Mesterskap sprint Stjørdals-Blink orientering Eventor
15.08.14 Nordnorsk mesterskap sprint Nordreisa IL Eventor
15.08.14 Norgescup sprint jr/sr (Midt-Norsk Mesterskap) Stjørdals-Blink orientering Eventor
14.08.14 11 Tømmerholt NTNU BIL Kilde
14.08.14 OBIK P17 OBIK Orientering Brikkesys
13.08.14 AAOKs karusell løp 8 IL Imås Eventor
13.08.14 Børsa IL Treningsløp Børsa IL Brikkesys
13.08.14 GeoForm/OSI Rankingløp 15 IL GeoForm Eventor
13.08.14 MIL O6er løp 4 2014-08-13 Melhus IL Orientering Brikkesys
13.08.14 O-åtter 7 IL Leik IL Leik Brikkesys
13.08.14 O-sjuer 7, Heståsdalen Frol IL Orientering Brikkesys
12.08.14 ABIK R7/OBIK P16 - Tæruddalen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
12.08.14 Le Tour de Glåmdal Lunderseter IL Eventor
12.08.14 Løp 16 / Saksvikvollen MNSBIK Brikkesys
10.08.14 Holleia Høstløp Viul Orienteringsklubb Eventor
10.08.14 Holleia Høstløp, Viul OK Viul OK Brikkesys
10.08.14 Hovedløpet lang Verdal OK Eventor
09.08.14 Hovedløpet sprint Verdal OK Eventor
07.08.14 09 Digre NTNU BIL Kilde
07.08.14 P15 OBIK Fossum AB Karusellen Brikkesys
06.08.14 GeoForm/OSI Rankingløp 14 IL GeoForm Eventor
05.08.14 Løp16/Stokkanhaugen MNSBIK Brikkesys
03.08.14 Fjord-O Vest, Dag 4 Bøyadalen Fjærland Førde IL Eventor
03.08.14 Hølondløpet IL Leik Eventor
03.08.14 Hølondløpet IL Leik Brikkesys
02.08.14 Fjord-O Vest, Dag 3 Langeland skisenter IL Tambarskjelvar Eventor
02.08.14 NM ultralang Førde IL Eventor
02.08.14 Testløp HL IL Leik IL Leik Brikkesys
31.07.14 Fjord-O Vest, Dag 2 Værlandet Førde IL Eventor
31.07.14 SGC-3 OBIK Orientering Brikkesys
31.07.14 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
30.07.14 Fjord-O Vest, Dag 1 Kråkenesmarka Førde IL Eventor
30.07.14 SGC-2014 OBIK Orientering Brikkesys
30.07.14 VBIL Sommerløp Maridalen Veritas BIL Brikkesys
29.07.14 Løp 14 - Resdalen MNSBIK Brikkesys
29.07.14 SGC-2014 OBIK Orientering Brikkesys
27.07.14 Filefjellmesterskapet Tyin-Filefjell Orienteringsklubb Eventor
23.07.14 VBIL sommerløp Sørkedalen Veritas BIL Brikkesys
17.07.14 Heidalsveka - Kvernbru - Viul OK Viul Orienteringsklubb Eventor
17.07.14 Heidalsviku 4, Kvernbru, arr. Viul OK Viul OK Brikkesys
16.07.14 Heidalsveka - Kvernbru - Viul OK Tormod Skilag Eventor
16.07.14 Heidalsviku 3, Kvernbru, arr. Viul OK Viul OK Brikkesys
16.07.14 Låkeberget Sommer O-løp Veritas BIL Brikkesys
15.07.14 Heidalsviku 2, "Myggklasken", Melingen, arr. Tormod Skilag Viul OK Brikkesys
15.07.14 Løp 13 - Tømmerholt / Lomtjønna MNSBIK Brikkesys
14.07.14 Heidalsveka - Brurusten - Viul OK Viul Orienteringsklubb Eventor
14.07.14 Heidalsviku 1, Brurusten, arr. Viul OK Viul OK Brikkesys
13.07.14 Fjelløpet i Vinje, Dag 2 Idrettslaget Dyre Vaa Eventor
12.07.14 Fjelløpet i Vinje, Dag 1 Idrettslaget Dyre Vaa Eventor
11.07.14 Sommarløp i Øyfjell Høydalsmo IL Eventor
09.07.14 VBIL Sommerløp 2 Østernvannsvingen Veritas BIL Brikkesys
08.07.14 Løp 12 / Eidåa MNSBIK Brikkesys
06.07.14 Sommerløpene i Nord-Østerdal, Dag 3 Vingelen IL Eventor
06.07.14 Sørlandsgaloppen 2014, Dag 4 Otra IL Eventor
05.07.14 Morokulien 2-dagers, Dag 1 Eidskog OL Eventor
05.07.14 Sommerløpene i Nord-Østerdal, Dag 2 IL Nansen Eventor
05.07.14 Sørlandsgaloppen 2014, Dag 3 Otra IL Eventor
04.07.14 Sommerløpene i Nord-Østerdal, Dag 1 IL Nansen Eventor
04.07.14 Sørlandsgaloppen 2014, Dag 2 Otra IL Eventor
03.07.14 Sørlandsgaloppen 2014, Dag 1 Otra IL Eventor
02.07.14 O-åtter 6 IL Leik IL Leik Brikkesys
02.07.14 Sommerløp Sognsvann Vest Veritas BIL Brikkesys
01.07.14 Løp11/Granåsen/Smistad MNSBIK Brikkesys
01.07.14 Saltenkarusell 8 - Heggmoen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
29.06.14 Norsk O-Festival, Dag 3 Modum OL Eventor
29.06.14 Norsk O-Festival elite og 15-16, Dag 3 Modum OL Eventor
28.06.14 KM mellomdistanse Sørreisa OL Eventor
28.06.14 Norsk O-Festival, Dag 2 Modum OL Eventor
28.06.14 Norsk O-Festival elite og 15-16, Dag 2 Modum OL Eventor
27.06.14 Norsk O-Festival, Dag 1 Modum OL Eventor
27.06.14 Norsk O-Festival elite og 15-16, Dag 1 Modum OL Eventor
27.06.14 Sprintcupfinale Sørreisa OL Eventor
26.06.14 08 Tømmerdalstorget NTNU BIL Kilde
25.06.14 GeoForm/OSI Rankingløp 13 IL GeoForm Eventor
25.06.14 MIL KM/O6er løp 3 Melhus IL Orientering Brikkesys
25.06.14 O-åtter 5 IL Leik IL Leik Brikkesys
25.06.14 O-sjuer 6, Rinnbustaden Frol IL Orientering Brikkesys
24.06.14 Løp 10 - Ulvåsen MNSBIK Brikkesys
24.06.14 OBIK P14 Skullerud OBIK Orientering Brikkesys
24.06.14 Saltenkarusell 7 - Heia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
24.06.14 Trimtex/NØ-karusellen, løp 4 Kvikne IL Eventor
22.06.14 Bjerkvik, langdistanse Bjerkvik IF Eventor
22.06.14 Bjerkvik, langdistanse Bjerkvik IF Brikkesys
22.06.14 Jonsokløpet Fossekallen IL Eventor
22.06.14 Jonsokløpet, Fossekallen IL Viul OK Brikkesys
22.06.14 KM Lang ROK Sandnes IL (Rogaland) Eventor
22.06.14 Odda 2-dagars 2014 - KM langdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 4/2014) Odda OL Eventor
22.06.14 O-land 2014 / Gjø-Vard 3-dagers 3 Gjø-Vard OL Eventor
22.06.14 Sommerløp Sandingane Emblem IL Eventor
22.06.14 St. Hanskuten Gaula, OL Brikkesys
22.06.14 St. Hanskuten OL Gaula Eventor
21.06.14 Drangedalsløpet Drangedal OL Eventor
21.06.14 Huldersprinten/Trimtex Cup Fet OL Eventor
21.06.14 KM Mellomdistanse Fossekallen IL Eventor
21.06.14 KM Mellomdistanse BOK Viul OK Brikkesys
21.06.14 KM mellomdistanse (STAR-cup løp 2) OL Gaula Eventor
21.06.14 KM mellomdistanse (STAR-cup løp 2) Gaula, OL Brikkesys
21.06.14 KM Sprint ROK Sandnes IL (Rogaland) Eventor
21.06.14 Odda 2-dagars 2014 - Mellomdistanse Odda OL Eventor
21.06.14 O-land 2014 / Gjø-Vard 3-dagers 2 Gjø-Vard OL Eventor
21.06.14 Trolløpet MNSBIK Brikkesys
20.06.14 KM Sprint NTOK Verdal OK Eventor
20.06.14 O-land 2014 / Gjø-Vard 3-dagers 1 Gjø-Vard OL Eventor
19.06.14 07 Tømmerholt NTNU BIL Kilde
19.06.14 Klubbmesterskap sprint SOK Sandefjord OK Eventor
19.06.14 OBIK P13 Sandbakken OBIK Orientering Brikkesys
19.06.14 Sommerløpet Røyken OL Brikkesys
19.06.14 testløp Melhus IL Orientering Brikkesys
18.06.14 Bygdakamp nr4, Skøynar Frol IL Orientering Brikkesys
18.06.14 Drømmemila, Raumarkarusellen løp nr. 5 Raumar Orientering Eventor
18.06.14 Klubbmesterskap Freidig Freidig Brikkesys
18.06.14 OG-karusell 3 Orkla Gaula karusellen Brikkesys
18.06.14 Vagleskogstafetten individuelle klasser Ganddal IL Eventor
17.06.14 ABIK R6/OBIK P12 - Living ABIK Romerike Orientering Brikkesys
17.06.14 Le Tour de Glåmdal 4 Grue IL Eventor
17.06.14 Løp 8 - Vassfjellet, Tjuvdalen MNSBIK Brikkesys
17.06.14 Nærløpskarusell Nord-Rogaland, NK4 Haugesund IL Orientering Eventor
17.06.14 Pokalkamp 5 Bergen Askøy OL Eventor
17.06.14 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
17.06.14 Trimtex/Nø-karusell løp 3, Tron Ungdomssenter Tynset IF Eventor
17.06.14 Vestfold vårcup, løp 10 med sosial avslutning OL Tønsberg og omegn Eventor
17.06.14 Vestmjøsacup 3 Gjø-Vard OL Eventor
16.06.14 Klubbkarusell løp 2 Ganddal IL Eventor
16.06.14 Mandagsløp bedrift Konnerud IL Brikkesys
16.06.14 Nordhordlandskarusellen IL Alvidra Eventor
16.06.14 Tour of Lillomarka vår 2014 - løp 6 Lillomarka OL Eventor
16.06.14 Wing4er 2 - Klubbmesterskap Wing OK Brikkesys
15.06.14 Magne Lystads minneløp Lunderseter IL Eventor
15.06.14 Midtsommerløpene Stokke IL Eventor
15.06.14 Nærløp SSOK Søgne og Songdalen OK Eventor
15.06.14 Vossagampen 2014 Voss IL Eventor
14.06.14 Glåmdalsløpet Grue IL Eventor
14.06.14 Midtsommerløpene Stokke IL Eventor
14.06.14 Nær o-løp Harstad OL Eventor
14.06.14 Nordland 3-dagers/ KM mellomdistanse Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
12.06.14 06 Vikerauntjønna NTNU BIL Kilde
12.06.14 Grenlandskarusellen 8 Skien OK Eventor
12.06.14 Nordmarkskarusellen løp 3 14 Nordmarkskarusellen Brikkesys
12.06.14 Stavanger OK Klubbserie løp 5 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
12.06.14 STOK Ungdomsløp 4 - knockout sprint Byåsen IL Eventor
12.06.14 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
11.06.14 AAOKs karusell løp 7 Hisøy OK Eventor
11.06.14 Erik Balchens Minneløp Oddersjaa SSK Eventor
11.06.14 Foll-O-karusell #3 Bækkelagets SK Eventor
11.06.14 MIL O6er løp 2 Melhus IL Orientering Brikkesys
11.06.14 Moelven Cup, etappe 3 Ringsaker OK Eventor
11.06.14 O-åtter 4 IL Leik IL Leik Brikkesys
11.06.14 O-sjuer 5, Staup Frol IL Orientering Brikkesys
11.06.14 Sport8serien 2 Fredrikstad SK Eventor
10.06.14 AB-karusell 3 / OBIK 3 AB Karusellen Brikkesys
10.06.14 Pokalkamp 4 Bergen Varegg Fleridrett Eventor
10.06.14 Sprintkamp Egersund Egersund OK Eventor
10.06.14 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
09.06.14 Elgdilten Løten o-lag Eventor
09.06.14 Løp 7 - Solemsåsen, Vårstafetten MNSBIK Brikkesys
09.06.14 Pinseløp Kongsberg, dag 3 Kongsberg OL Eventor
08.06.14 Løvspretten Hamar OK Eventor
08.06.14 Pinseløp Kongsberg, dag 2 Kongsberg OL Eventor
08.06.14 VM uttak junior lang Kongsberg OL Eventor
07.06.14 Pinseløp Kongsberg, dag 1 Kongsberg OL Eventor
07.06.14 Pinsesprinten Løten o-lag Eventor
07.06.14 VM uttak junior mellom Kongsberg OL Eventor
05.06.14 05 Iladalen NTNU BIL Kilde
05.06.14 EG 2014 MNSBIK Brikkesys
05.06.14 Grenlandskarusellen 7 - Skeidimila OK Skeidi Eventor
05.06.14 Klubbmesterskap Ålgård Orientering (O-karusell 3.) Ålgård Orientering Eventor
05.06.14 NK løp nr 2 14 Nordmarkskarusellen Brikkesys
05.06.14 Ungdomsløp 3 Skogskarene Sør-Trøndelag Eventor
04.06.14 AAOKs karusell løp 6 Hope IL Eventor
04.06.14 Foll-O-karusellen #2 Kolbotn og Skimt OL Eventor
04.06.14 Foll-O-karusellen #2 Follokarusellen Brikkesys
04.06.14 Nærløp Vest-Agder O-krets Vest-Agder Eventor
04.06.14 OG-karusell 2 Orkla Gaula karusellen Brikkesys
04.06.14 Østfoldsprinten 4 / Sport8serien 1 Gimle IF Eventor
03.06.14 Byåsen IL klubbmesterskap lang Byåsen IL Eventor
03.06.14 Le Tour de Glåmdal 2014 løp 3 / BKOK-karusellen Brandval/Kongsvinger OK Eventor
03.06.14 Løp 6 - Bjønnabakken, Melhus MNSBIK Brikkesys
03.06.14 OBIK P8 Isdammen OBIK Orientering Brikkesys
03.06.14 Smertegrensen Lillomarka OL Brikkesys
03.06.14 Sprintkamp Ålgård Ålgård Orientering Eventor
03.06.14 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
03.06.14 Vestfold Vårcup løp 9 Hedrum OL Eventor
03.06.14 Vestmjøsacup 2 Gjø-Vard OL Eventor
02.06.14 ABIK R5 - Skauen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
02.06.14 Nordhordlandskarusellen Eikanger IL Eventor
02.06.14 Råtassløp nr 1 Heming Orientering Eventor
02.06.14 Tour of Lillomarka vår 2014 - løp 5 Lillomarka OL Eventor
02.06.14 Wing4er 1 Wing OK Brikkesys
01.06.14 Hadelandsløpet 2014 Hadeland OL Eventor
01.06.14 KM mellom NTOK Grong IL Eventor
01.06.14 KM Mellom Ve/Te OK Horten Eventor
31.05.14 KM mellom Aust-Agder og Vest-Agder Vest-Agder Eventor
31.05.14 KM Ultralang Rogaland Haugesund IL Orientering Eventor
31.05.14 Trollosprinten - KM Sprint TeOk og VOK OL Trollo Eventor
31.05.14 Unionsmatchen - individuelt OK Moss Eventor
31.05.14 Unionsmatchen - Publikumsløp 1 OK Moss Eventor
30.05.14 KM sprint Aust Agder og Vest Agder IL Imås Eventor
29.05.14 Eikerløpet Eiker OL Eventor
29.05.14 Fossumløpet Fossum IF Eventor
29.05.14 Klubbmesterskap Sarpsborg orienteringslag Sarpsborg OL Eventor
29.05.14 Tradisjonsbærer'n 2014 Byåsen IL Eventor
29.05.14 Trimtex/NØ-karusellen 2014-2 IL Nansen Eventor
28.05.14 Børsa IL Treningsløp Børsa IL Brikkesys
28.05.14 Bygdakamp nr.2, Frol il Frol IL Orientering Brikkesys
28.05.14 MIL O6er løp 1 Melhus IL Orientering Brikkesys
28.05.14 Moelven Cup, etappe 2 Hamar OK Eventor
28.05.14 O-åtter 3 IL Leik IL Leik Brikkesys
27.05.14 KSO løp nr.4 Våren 2014 Kristiansand OK Eventor
27.05.14 Løp 5, Leinstrandmarka øst MNSBIK Brikkesys
27.05.14 Nærløpskarusell Nord-Rogaland, NK3 Sveio OL - Orientering Eventor
27.05.14 P7 OBIK / AB karusell 2 2014 AB Karusellen Brikkesys
27.05.14 Pokalkamp 3 Bergen Årstad IL Eventor
27.05.14 Sprintkamp 1 - Giske Sandnes IL (Rogaland) Eventor
27.05.14 Vestfold vårcup 8 Sande Sportsklubb Eventor
26.05.14 ABIK R4 - Ellingsrud ABIK Romerike Orientering Brikkesys
26.05.14 Tour of Lillomarka vår 2014 - løp 4 Lillomarka OL Eventor
25.05.14 Finemarka Vårløp Viul Orienteringsklubb Eventor
25.05.14 Finnemarka Vårløp Viul OK Brikkesys
25.05.14 Hedrumløpet Hedrum OL Eventor
25.05.14 Nydalten Nydalens SK Eventor
25.05.14 Ringsakersprinten Ringsaker OK Eventor
25.05.14 Trondheim Open, Individuelt Wing OK Brikkesys
25.05.14 Trondheim Open, Individuelt Wing OK Eventor
24.05.14 Ivar O-løpet IL Tyrving Eventor
24.05.14 Myrsprinten Vang OL Eventor
24.05.14 NM sprint Wing OK Eventor
24.05.14 NM sprint - kvalifisering Wing OK Eventor
24.05.14 Rekrutten AAOK 2014 Gjerstad IL Eventor
24.05.14 Trondheim Open, Sprint Wing OK Eventor
24.05.14 Trondheim Open, Sprint Wing OK Brikkesys
23.05.14 Døla 2 dagers - dag 1 Bardu IL Eventor
22.05.14 04 Nilsbyen NTNU BIL Kilde
22.05.14 Flyfemkamp - Orientering Brikkesys Brikkesys
22.05.14 Grenlandskarusellen 6 Porsgrunn OL Eventor
22.05.14 NK løp nr 1 14 Nordmarkskarusellen Brikkesys
22.05.14 O-karusell 2. Ålgård Orientering Ålgård Orientering Eventor
22.05.14 Ringerikskarusellen 5 Ringerike OL Eventor
22.05.14 Worldcup uttak lang Stjørdals-Blink orientering Eventor
21.05.14 AAOKs karusell løp 5 Øyestad IF allianse Eventor
21.05.14 BSKs rekruttløp AB Karusellen Brikkesys
21.05.14 Foll-O-karusellen #1 Måren OK Eventor
21.05.14 Foll-O-karusellen #1 Follokarusellen Brikkesys
21.05.14 GeoForm/OSI Rankingløp 8 IL GeoForm Eventor
21.05.14 OG-karusell 1 Orkla Gaula karusellen Brikkesys
21.05.14 O-sjuer 4, Stubbmodalen Frol IL Orientering Brikkesys
21.05.14 STOK Ungdomsløp 2 - normaldistanse Freidig Brikkesys
21.05.14 STOK Ungdomsløp 2 - normaldistanse Freidig Eventor
21.05.14 World Cup uttak mellom Steinkjer OK Eventor
20.05.14 KSO løp nr.3 Våren 2014 Oddersjaa SSK Eventor
20.05.14 Leinstrandmarka MNSBIK Brikkesys
20.05.14 Le Tour de Glåmdal 2 / O-karusell 4 Eidskog OL Eventor
20.05.14 Nærløp Ganddal IL, Bogafjell Ganddal IL Eventor
20.05.14 Poengløp nr 5 OBIK Nordmarkskarusellen Brikkesys
20.05.14 Saltenkarusell 3 - Maskinisten Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
20.05.14 TA-sprint løp 5 - Finale Steinkjer OK Eventor
20.05.14 Treningsløp BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
20.05.14 Vestfold vårcup 7 Lardal OL Eventor
20.05.14 Vestmjøsacup 1 OL Toten-Troll Eventor
19.05.14 Nordhordlandskarusellen Knarvik IL Eventor
19.05.14 Tour of Lillomarka vår 2014 - løp 3 Lillomarka OL Eventor
18.05.14 Gromløpet 2014 Nittedal OL Eventor
18.05.14 Hjalmarløpet Skien OK Eventor
18.05.14 KM mellomdistanse Emblem IL Eventor
18.05.14 KM Sprint Hordaland Varegg Fleridrett Eventor
18.05.14 KM Sprint Sør-Trøndelag, STAR-cup løp nr. 1 Freidig Brikkesys
18.05.14 KM Sprint Sør-Trøndelag, STAR-cup løp nr. 1 Freidig Eventor
18.05.14 Mellomdistanse Sælandsskogen Ålgård Orientering Eventor
18.05.14 Nærløp OL Vallset/Stange OL Vallset/Stange Eventor
18.05.14 Råtassen, med uttak Unionsmatchen Røyken OL Eventor
18.05.14 Råtassen, med uttak Unionsmatchen Røyken OL Brikkesys
16.05.14 Klubbmesterskap Sprint NTNUI Orientering Brikkesys
15.05.14 03 Lohove NTNU BIL Kilde
15.05.14 Eikermesterskap sprint Viul OK Brikkesys
15.05.14 Grenlandskarusellen IL Hauken Eventor
15.05.14 OBIK P4 Rygga-Ringdalen OBIK Orientering Brikkesys
15.05.14 Ringerikskarusellen 4 Ringerike OL Eventor
15.05.14 STOK Ungdomsløp nr 1 OL Trollelg Eventor
14.05.14 AAOKs karusell løp 4 IK Grane Arendal Orientering Eventor
14.05.14 AOOK KM Sprint Østmarka OK Eventor
14.05.14 Mjøsa Sprint Cup Maihaugen Lillehammer OK Eventor
14.05.14 O-åtter 2 IL Leik IL Leik Brikkesys
14.05.14 Østfoldsprinten 3 Fredrikstad SK Eventor
14.05.14 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
14.05.14 Treningsløp Rye Melhus IL Orientering Brikkesys
13.05.14 AB Karusell 1 AB Karusellen Brikkesys
13.05.14 KM Sprint Lierbygda OL Eventor
13.05.14 KM Sprint Lierbygda O-lag Brikkesys
13.05.14 KSO løp nr.2 Våren 2014 Kristiansand OK Eventor
13.05.14 Løp 3 / Stavsjøen MNSBIK Brikkesys
13.05.14 Nærløpskarusell Nord-Rogaland, NK2 Bjoa IL Eventor
13.05.14 Nærløp Sørmarka Stavanger Orienteringsklubb Eventor
13.05.14 Pokalkamp 2 Bergen Fana IL Eventor
13.05.14 T-A Sprint, Løp 4 Frol IL Eventor
13.05.14 Vestfold vårcup løp 6 Arnadal IL Eventor
12.05.14 ABIK R2 - Stovnerbakken ABIK Romerike Orientering Brikkesys
12.05.14 Klubbkarusell løp 1 Ganddal IL Eventor
12.05.14 Tour of Lillomarka vår 2014 - løp 2 Lillomarka OL Eventor
11.05.14 Askøy 2-dagers KM Mellomdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 2/2014) Askøy OL Eventor
11.05.14 KM sprint Hedmark og Oppland OL Toten-Troll Eventor
11.05.14 Sigdalsløpet 2014, arr. Nedre Sigdal IF Viul OK Brikkesys
11.05.14 SIGDALSLØPET, med uttak Unionsmatchen Nedre Sigdal IF Eventor
11.05.14 Skjærgårdsløpet søndag - Publikumsløyper OL Tønsberg og omegn Eventor
11.05.14 Sørløpene Langdistanse OK Sør Eventor
11.05.14 Vårløpet Stjørdals-Blink orientering Eventor
10.05.14 Askøy 2-dagers sprintløp (med innlagt sprintcupløp 3 i Bergensregionen) Askøy OL Eventor
10.05.14 KM mellom Hedmark og Oppland Våronnløpet OL Toten-Troll Eventor
10.05.14 Knut Valstads Minneløp Oppsal Orientering Eventor
10.05.14 MIL - Finn fram dagen Melhus IL Orientering Brikkesys
10.05.14 Skjærgårdsløpet lørdag OL Tønsberg og omegn Eventor
10.05.14 Sørløpene Mellomdistanse OK Sør Eventor
08.05.14 02 Teknobyen NTNU BIL Kilde
08.05.14 Drammen City Cup Røyken OL Brikkesys
08.05.14 Drammen City Cup Røyken OL Eventor
08.05.14 Grenlandskarusellen 4, Porsgrunn Cityrace Porsgrunn OL Eventor
08.05.14 OBIK P2 Huk OBIK Orientering Brikkesys
08.05.14 O-karusell 1. Ålgård Orientering Ålgård Orientering Eventor
08.05.14 Ringerikskarusellen 3 Ringerike OL Eventor
08.05.14 Stavanger OK Klubbserie løp 1 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
08.05.14 TA-sprint løp 3 OK Skøynar Eventor
08.05.14 Treningsløp-sprint, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
08.05.14 Trondheim Sprintcup 5 NTNUI Eventor
08.05.14 Trondheim Sprintcup 5 NTNUI Orientering Brikkesys
07.05.14 AAOKs karusell løp 3 IL Express Eventor
07.05.14 GeoForm/OSI Rankingløp 6 IL GeoForm Eventor
07.05.14 MIL - treningsløp Yraberget Melhus IL Orientering Brikkesys
07.05.14 O-åtter 1 IL Leik IL Leik Brikkesys
07.05.14 O-sjuer 3, Børsåsen Frol IL Orientering Brikkesys
07.05.14 Østfoldsprinten 2 Halden SK Eventor
07.05.14 Rekruttløp Hosle Skole Fossum IF Brikkesys
06.05.14 KSO løp nr.1 Våren 2014 OK Sør Eventor
06.05.14 Le Tour de Glåmdal 1 Odal OL - Orientering Eventor
06.05.14 Løp2 - Lohove MNSBIK Brikkesys
06.05.14 Nærløp Vikeså Ålgård Orientering Eventor
06.05.14 Oslo City Cup- Dagsresultater for jakstartklasser Nydalens SK Eventor
06.05.14 Oslo City Cup, Finale Nydalens SK Eventor
06.05.14 Saltenkarusell 1 - Saltstraumen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
06.05.14 Sprintcup 2 Bergen Bergens TF Eventor
06.05.14 Vestfold vårcup løp 5 Botne SK Eventor
05.05.14 ABIK R1 - Sandbekkhallen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
05.05.14 Tour of Lillomarka vår 2014 - løp 1 Lillomarka OL Eventor
05.05.14 Tour of Lillomarka vår 2014 - løp 1 Lillomarka OL Brikkesys
04.05.14 Blåveisløpet Frol IL Eventor
04.05.14 Odalsløpet Odal OL - Orientering Eventor
03.05.14 Vårsprinten Molde og Omegn IF Eventor
01.05.14 Børsa IL Treningsløp Børsa IL Brikkesys
01.05.14 Kvistkvaset, DH 10-12 fellesstart Ås IL Eventor
01.05.14 NØK Sprintcup løp 3 - Finale Tynset IF Eventor
01.05.14 Ringerikskarusellen 2 Fossekallen IL Eventor
01.05.14 Supersprint OK Skeidi Eventor
01.05.14 TA-sprint, løp 2 Verdal OK Eventor
30.04.14 MIL - treningsløp Våttåsen Melhus IL Orientering Brikkesys
30.04.14 Moelven Cup, etappe 1 Hamar OK Eventor
30.04.14 O-sjuer 2, Håa Frol IL Orientering Brikkesys
30.04.14 Østfoldsprint 1 Trøsken IL Eventor
30.04.14 Torridalsløpet 2014 Torridal IL Eventor
30.04.14 Trondheim Sprintcup løp 4 Nidarøst, OK Brikkesys
30.04.14 Trondheim Sprintcup løp 4 OK Nidarøst Eventor
29.04.14 Løp 1, Nidarvoll MNSBIK Brikkesys
29.04.14 Nærløp på Alsvik Vaulen Orienteringsklubb Eventor
29.04.14 Oslo City Cup, løp 4 Lillomarka OL Eventor
29.04.14 Pokalkamp 1 Bergen TIF Viking Eventor
29.04.14 Vestfold vårcup 4 Stokke IL Eventor
28.04.14 Treningsløp IL Leik Brikkesys
27.04.14 Mellomdistanse Krossberg Stavanger Orienteringsklubb Eventor
27.04.14 Norwegian Spring - Solrenningen Halden SK Eventor
27.04.14 Norwegian Spring - Solrenningen - NC eliteklasser Halden SK Eventor
26.04.14 Norwegian Spring - Vårspretten Halden SK Eventor
26.04.14 Norwegian Spring - Vårspretten - NC eliteklasser Halden SK Eventor
26.04.14 Sprintløp Storhaug Stavanger Orienteringsklubb Eventor
26.04.14 Tiotestløp NTNUI Orientering Brikkesys
26.04.14 Vårsleppet Bjugn IL Eventor
26.04.14 Vårsleppet Bjugn IL Eventor
26.04.14 Vårsleppet - Jaktstart Bjugn IL Brikkesys
26.04.14 Vårsleppet - Sprint Brikkesys Brikkesys
25.04.14 Norwegian Spring - Vårsprinten - NC eliteklasser Halden SK Eventor
24.04.14 Grenlandskarusellen 3 Skien OK Eventor
24.04.14 OBIK P1 Fornebu OBIK Orientering Brikkesys
24.04.14 TA-sprint løp 1 Stjørdals-Blink orientering Eventor
24.04.14 Trondheim sprintcup 3 Byåsen IL Brikkesys
24.04.14 Trondheim sprintcup 3 Byåsen IL Eventor
23.04.14 AAOKs karusell løp 2 Flosta IL Eventor
23.04.14 Drammen City Cup 2 Konnerud IL Brikkesys
23.04.14 Drammen City Cup – 2 Konnerud IL Eventor
23.04.14 Furunatten 2014 Hamar OK Eventor
23.04.14 GeoForm/OSI Rankingløp 4 IL GeoForm Eventor
23.04.14 KM-Natt VAOK Kristiansand OK Eventor
23.04.14 Nærløp i KM-Natt løyper Vest-Agder Eventor
23.04.14 NØK-sprintcup løp 2 Røros IL Eventor
23.04.14 O-sjuer 1, HiNT Frol IL Orientering Brikkesys
23.04.14 Tour of Lillomarka vår 2014 - Kick Off Lillomarka OL Eventor
22.04.14 Oslo City Cup, løp 3 Bækkelagets SK Eventor
22.04.14 Saltensprint 1 - Bremnes Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
22.04.14 Vestfold Vårcup 3 Larvik OK Eventor
21.04.14 Åpent treningsløp i Vagleskogen Ganddal IL Eventor
21.04.14 Ringerikskarusellen 1 Ringerike OL Eventor
13.04.14 Smaaleneneløpet Indre Østfold OK Eventor
12.04.14 Lørdagskjappen OK Moss Eventor
10.04.14 Gate-O #8 Finale AB Karusellen Brikkesys
10.04.14 Grenlandskarusellen 2 Porsgrunn OL Eventor
10.04.14 Trondheim sprintcup 2 Malvik IL Eventor
09.04.14 AAOKs karusell løp 1 IL Imås Eventor
09.04.14 GeoForm/OSI Rankingløp 2 IL GeoForm Eventor
09.04.14 Hedmarken nattkøpp E1 Ringsaker OK Eventor
09.04.14 KM-Natt 2014 Skaukameratene OL Eventor
09.04.14 NTNUI Gløsløpet NTNUI Orientering Brikkesys
09.04.14 Treningsløp, sprint Orkanger IF Brikkesys
09.04.14 Tyrinatta Ringerike OL Eventor
08.04.14 Armfeldtnatta NTNUI Orientering Brikkesys
08.04.14 Nærløpskarusell Nord-Rogaland, NK1 Haugesund IL Orientering Eventor
08.04.14 NØK-Sprintcup 1 Vingelen IL Eventor
08.04.14 Oslo City Cup,lag 2 Oppsal Orientering Eventor
08.04.14 Sprintcup 1 Bergen Fana IL Eventor
08.04.14 Vestfold vårcup, løp 2 Hedrum OL Eventor
06.04.14 Kristtornløpet (HOK-rankingløp 1/2014) Stord Orientering Eventor
06.04.14 Nærløp mellomdistanse - Sjømarka Løten o-lag Eventor
06.04.14 Vestfold 2-dagers dag 2 Larvik OK Eventor
05.04.14 Blåveissprinten Fredrikstad SK Eventor
05.04.14 KOK 2 dagers Kristiansand OK Eventor
05.04.14 Vestfold 2-dagers dag 1 Sandefjord OK Eventor
04.04.14 Nattsvermeren Fredrikstad SK Eventor
03.04.14 Drammen City Cup - 1 IF Sturla Eventor
03.04.14 Grenlandskarusellen 1 OK Skeidi Eventor
03.04.14 Trondheim Sprintcup 1 Wing OK Brikkesys
03.04.14 Trondheim sprintcup 1, Individuelle klasser Wing OK Eventor
02.04.14 O-rally OK Sør Eventor
01.04.14 1. Rankingløp Sunnhordland IL Solid Eventor
01.04.14 Ås by Night & Fog Cup Finale Ås-NMBU Orientering Eventor
01.04.14 Ås by Night & Fog Cup Finale Ås IL Brikkesys
01.04.14 Oslo City Cup, løp 1 Heming Orientering Eventor
01.04.14 Vestfold vårcup løp 1 Sandefjord OK Eventor
29.03.14 Gneist 2-dagers Gneist, IL Eventor
29.03.14 Skigardsloppet, Team Løver 1 Viul OK Brikkesys
28.03.14 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 10 Halden SK Eventor
27.03.14 Gateløp nr. 7 Hvalstrand AB Karusellen Brikkesys
26.03.14 Vinter-Jukola, løp 19 Larvik OK Eventor
22.03.14 Vinterkarusell Øksnevadskogen Nord Ganddal IL Eventor
18.03.14 Ås by Night & Fog Cup #8 Ås-NMBU Orientering Eventor
18.03.14 Ås by Night & Fog Cup #8 Ås IL Brikkesys
18.03.14 Urb-O Cup # 9 Finale Varegg Fleridrett Eventor
17.03.14 Tour of Lillomarka Vinter-O Finale Lillomarka OL Eventor
12.03.14 Nattcupfinale Bergen IL Gular Eventor
10.03.14 Tour of Lillomarka Vinter-O 8 Lillomarka OL Eventor
08.03.14 01 Dragvoll NTNU BIL Kilde
08.03.14 Vinterkarusell 7. løp - Madlatua Stavanger Orienteringsklubb Eventor
07.03.14 Heimdal Vintersprint 2014 OL Trollelg Eventor
07.03.14 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 13 Halden SK Eventor
05.03.14 Nattløp Hålandsskogen Ålgård Orientering Eventor
05.03.14 Vinter-Jokula løp 17 Hedrum OL Eventor
05.03.14 Vinterkarusellen Sarpsborg - Fredrikstad 2013/2014 5.løp Sarpsborg OL Eventor
04.03.14 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås IL Brikkesys
04.03.14 Ås by Night & Fog Cup #7 Måren OK Eventor
03.03.14 Tour of Lillomarka Vinter-O 7 Lillomarka OL Eventor
02.03.14 Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 14 Halden SK Eventor
28.02.14 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 12 Halden SK Eventor
28.02.14 NTNUI samlingsmesterskap lang NTNUI Orientering Brikkesys
26.02.14 NTNUI samlingsmesterskap mellom NTNUI Orientering Brikkesys
26.02.14 Vinter-Jukola, løp 15 Larvik OK Eventor
22.02.14 Vinterkarusell Vigreskogen Ganddal IL Eventor
19.02.14 Nattløp Sandnes IL, Arboret Sandnes IL (Rogaland) Eventor
18.02.14 Urb-O Cup # 7 Varegg Fleridrett Eventor
13.02.14 Asker SK trening Føyka AB Karusellen Brikkesys
12.02.14 Nattcup 5 Bergen Gneist, IL Eventor
12.02.14 Vinter-Jukola, løp 14 Porsgrunn OL Eventor
12.02.14 Vinterkarusellen Sarpsborg - Fredrikstad 2013/2014 4.løp Trøsken IL Eventor
11.02.14 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås IL Brikkesys
11.02.14 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås-NMBU Orientering Eventor
10.02.14 Tour of Lillomarka Vinter-O 5 Lillomarka OL Eventor
09.02.14 NM ski-O lang (WRE) med publikumsløp Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
08.02.14 AOOK dagsamling sprint Bislett Lillomarka OL Eventor
08.02.14 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 11 Halden SK Eventor
08.02.14 NM ski-O mellom (WRE) med publikumsløp Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
08.02.14 Vinterkarusellen 2013 - 5. løp - Haugstadskogen Egersund OK Eventor
05.02.14 Hovedløpssamling STOK Byåsen IL Brikkesys
05.02.14 Nattløp Vigreskogen Ganddal IL Eventor
05.02.14 Vinter-Jukola, løp 13 Larvik OK Eventor
04.02.14 Urb-O Cup # 6 Varegg Fleridrett Eventor
03.02.14 Tour of Lillomarka Vinter-O 4 Lillomarka OL Eventor
30.01.14 Gate o-løp Eiksmarka AB Karusellen Brikkesys
30.01.14 Vinterkarusellen Sarpsborg - Fredrikstad 2013/2014 3.løp Sarpsborg OL Eventor
28.01.14 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås IL Brikkesys
28.01.14 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås-NMBU Orientering Eventor
27.01.14 Tour of Lillomarka Vinter-O 3 Lillomarka OL Eventor
26.01.14 KM langdistanse, Akershus skikrets Ås IL Brikkesys
25.01.14 Vinterkarusellen 2014 - 4. løp Ålgård Orientering Eventor
22.01.14 Nattløp Sørmarka Stavanger Orienteringsklubb Eventor
21.01.14 Klubbmesterskap klassisk Ås IL Brikkesys
20.01.14 Tour of Lillomarka Vinter-O løp 2 Lillomarka OL Brikkesys
19.01.14 Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT) Halden SK Eventor
19.01.14 Ski-O-treff Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
18.01.14 Porsnes Indoor Ultimate Experience Halden SK Eventor
18.01.14 Ski-O-treff Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
17.01.14 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 8 (HOT) Halden SK Eventor
16.01.14 Tyrving Gate-O#3 AB Karusellen Brikkesys
15.01.14 Nattcup 4 Bergen Fana IL Eventor
15.01.14 Vinter-Jukola, løp 10 Hedrum OL Eventor
14.01.14 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås-NMBU Orientering Eventor
14.01.14 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås IL Brikkesys
13.01.14 Tour of Lillomarka Vinter-O 1 Lillomarka OL Eventor
12.01.14 Publikumsløp sprint - NM stafett ski-o OL Tønsberg og omegn Eventor
11.01.14 AOOK dagsamling Svartskog Akershus og Oslo Eventor
11.01.14 AOOK dagsamling Svartskog Ås IL Brikkesys
11.01.14 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 7 Halden SK Eventor
11.01.14 Hovedløp og Sport8-cup ski-o OL Tønsberg og omegn Eventor
11.01.14 Vinterkarusellen 2014 - 3.løp Ålgård Orientering Eventor
08.01.14 Nattløp Avinor Ganddal IL Eventor
08.01.14 Vinter-Jukola, løp 9 Porsgrunn OL Eventor
08.01.14 Vinterkarusellen Sarpsborg - Fredrikstad 2013/2014 2.løp Sarpsborg OL Eventor
Løp sist oppdatert: 10.12.2018 17:50:15