OrRe

Orienteringsresultater
DatoNavn Arrangør Kilde
31.12.13 Knoppetangløpet Flosta IL Eventor
31.12.13 Nyttårsløpet OK Moss Eventor
30.12.13 Romjulsgate o-løp Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
29.12.13 Marsipanløpet OL Toten-Troll Eventor
28.12.13 Tøffen Larvik OK Eventor
26.12.13 2.juledagsløpet OK Sør Eventor
26.12.13 Juleløpet i Sørmarka Vaulen Orienteringsklubb Eventor
26.12.13 Romjulsløpet Stord Orientering Eventor
22.12.13 Nisseo-løp Vang OL Eventor
21.12.13 GeoForm/OSI - Gløggløpet IL GeoForm Eventor
21.12.13 Høstkarusellens 4 løp - Buøy Stavanger Orienteringsklubb Eventor
17.12.13 Sandefjord Christmas Cityrace Sandefjord OK Eventor
17.12.13 Urb-O Cup # 3 Varegg Fleridrett Eventor
16.12.13 Tour of Lillomarka by Night Lillomarka OL Eventor
15.12.13 Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 6 Halden SK Eventor
15.12.13 Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
14.12.13 Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet - Sprint Nordmarka Skiorienteringsklubb Eventor
13.12.13 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 5 Halden SK Eventor
12.12.13 Gate O-løp #2 AB Karusellen Brikkesys
11.12.13 Nattcup 3 Bergen (Førjulsnatten) Varegg Fleridrett Eventor
11.12.13 Nattløp Vaulen Vaulen Orienteringsklubb Eventor
11.12.13 Vinter-Jukola løp 7 Larvik OK Eventor
10.12.13 Ås by Night & Fog Cup #3 Ås-NMBU Orientering Eventor
10.12.13 Ås by Night & Fog Cup #3 Ås IL Brikkesys
09.12.13 Tour of Lillomarka by Night Lillomarka OL Eventor
07.12.13 Høstkarusellens 3 løp - Grødem Stavanger Orienteringsklubb Eventor
07.12.13 Røsskleivaløpet OK Skeidi Eventor
04.12.13 Veritas Natt Veritasskogen Veritas BIL Brikkesys
04.12.13 Vinterkarusellen Sarpsborg - Fredrikstad 2013/2014 1.løp Sarpsborg OL Eventor
30.11.13 Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 4 Halden SK Eventor
28.11.13 Gateløp 1 AB Karusellen Brikkesys
27.11.13 Nattløp Vikeså Ålgård Orientering Eventor
27.11.13 VBIL Nattløp Bogstad Veritas BIL Brikkesys
27.11.13 Vinter-Jukola løp 5 OK Skeidi Eventor
26.11.13 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås IL Brikkesys
26.11.13 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås-NMBU Orientering Eventor
25.11.13 Tour of Lillomarka by Night Lillomarka OL Eventor
25.11.13 Tour of Lillomarka by Night - løp 3 Lillomarka OL Brikkesys
23.11.13 GeoForm/OSI Rankingløp 29 IL GeoForm Eventor
23.11.13 Høstkarusellens 2 løp - Tastaveden/Litle Stokkavatn Stavanger Orienteringsklubb Eventor
23.11.13 Tøffen/Tøffelen 2013 Hamar OK Eventor
20.11.13 VBIL Nattløp Sognsvann Veritas BIL Brikkesys
20.11.13 Vinter-Jukola, løp 4 Sandefjord OK Eventor
19.11.13 Urb-O Cup # 1 Varegg Fleridrett Eventor
18.11.13 Tour of Lillomarka by Night Lillomarka OL Eventor
18.11.13 Tour of Lillomarka by Night - løp 2 Lillomarka OL Brikkesys
15.11.13 Høiås Trimtex Night Cup - HDNC løp 2 Halden SK Eventor
13.11.13 DnV Spira OBIK Orientering Brikkesys
13.11.13 Nattcup 2 Bergen TIF Viking Eventor
13.11.13 Nattløp Sveineskogen Egersund OK Eventor
12.11.13 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås-NMBU Orientering Eventor
12.11.13 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås IL Brikkesys
11.11.13 Tour of Lillomarka by Night - løp 1 Lillomarka OL Brikkesys
09.11.13 Førstemann Røyken OL Brikkesys
09.11.13 GeoForm/OSI Rankingløp 27 IL GeoForm Eventor
09.11.13 Høstkarusell 1. løp / Klubbmesterskap Stavanger OK Stavanger Orienteringsklubb Eventor
09.11.13 Rørholtmarka Rundt OK Skeidi Eventor
09.11.13 Rørholtmarka Rundt OK Skeidi Brikkesys
08.11.13 Høiås Trimtex Night Cup 1 Halden SK Eventor
06.11.13 bygdøy Veritas BIL Brikkesys
06.11.13 Vinter-Jukola, løp 2 Porsgrunn OL Eventor
05.11.13 BSK by Night - Finale Bækkelagets SK Eventor
05.11.13 BSK by Night - Finale Bækkelagets SK Brikkesys
03.11.13 Frostsprinten Røyken OL Brikkesys
03.11.13 Frostsprinten Røyken OL Eventor
03.11.13 Graneløpet IK Grane Arendal Orientering Eventor
03.11.13 Treningsløp 1 Leik IL Leik Brikkesys
02.11.13 Huldertrampen Løten o-lag Eventor
02.11.13 Klubbmesterskap ultralong Fredrikstad SK Eventor
02.11.13 Kneskjælven BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
02.11.13 Per Nordheims Minneløp Hedrum OL Eventor
02.11.13 Sesongjakta Kristiansand OK Eventor
30.10.13 Nattløp Tanumskogen Veritas BIL Brikkesys
30.10.13 Nattløp Vagleskogen Ganddal IL Eventor
29.10.13 BSK by Night - BSK natta Bækkelagets SK Eventor
27.10.13 Langtur'n Eidskog OL Eventor
27.10.13 Skiensmila Skien OK Eventor
26.10.13 Bjørnarløpet Stjørdals-Blink orientering Eventor
26.10.13 Byåsen IL Klubbmesterskap Sprint Byåsen IL Brikkesys
26.10.13 GeoForm/OSI Rankingløp 25 IL GeoForm Eventor
26.10.13 Hardhausen Sandnes IL (Rogaland) Eventor
26.10.13 Klubbmesterskap mellom Byåsen IL Eventor
26.10.13 Klubbmesterskap mellom Byåsen IL Brikkesys
26.10.13 UKA-sprinten 2013 NTNUI Orientering Brikkesys
25.10.13 Harry Lagerts Nattcup 2013 Finale Nydalens SK Eventor
25.10.13 KM Natt for Telemark og Vestfold Skien OK Eventor
25.10.13 Nattløp Leik IL Leik Brikkesys
24.10.13 Hu og Hei by night NTNUI Orientering Brikkesys
23.10.13 KKC6 - Finale NTNUI Orientering Brikkesys
23.10.13 Nattløp Vardåsen Veritas BIL Brikkesys
22.10.13 BSK by Night - Nattreven Bækkelagets SK Eventor
19.10.13 Klubbmesterskap 2013 - IL Gneist IL Gneist Eventor
16.10.13 Harry Lagerts Nattcup 2013 Løp4 Nydalens SK Eventor
16.10.13 Luftkrigskoleløpet Luftkrigsskolen Brikkesys
16.10.13 Nattcup 1 Bergen IL Gular Eventor
16.10.13 Nattjakta 2013 - 6. løp Grue IL Eventor
16.10.13 Waldemarjakta NTNUI Orientering Brikkesys
15.10.13 KKC5_prolog NTNUI Orientering Brikkesys
13.10.13 Marum-mila Sandefjord OK Eventor
13.10.13 MTB-O Kvernevik - Langdistanse Stavanger Orienteringsklubb Eventor
12.10.13 Fossum Challenge Fossum IF Brikkesys
12.10.13 GeoForm/OSI Rankingløp 21 IL GeoForm Eventor
12.10.13 Lillomarka Nord-Sør Lillomarka OL Brikkesys
09.10.13 Harry Lagerts Nattcup 2013 Løp3 Nydalens SK Eventor
09.10.13 KKC4 NTNUI Orientering Brikkesys
09.10.13 Nattjakta 2013 løp 5 Eidskog OL Eventor
08.10.13 terrengtest NTNUI Orientering Brikkesys
08.10.13 Vestfold Nattcup 3 Stokke IL Eventor
07.10.13 ABIK R13 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
06.10.13 Børsa IL Høstløpet Børsa IL Brikkesys
06.10.13 Ringreven individuelt Ringsaker OK Eventor
05.10.13 Furugampen Hamar OK Eventor
05.10.13 GeoForm/OSI Rankingløp 22 Oslostudentenes IK Eventor
05.10.13 Hu&Hei NTNUI Orientering Brikkesys
05.10.13 Hu og Hei gampeløpet NTNUI Eventor
05.10.13 Løp 27/Toilløpet/Festningen MNSBIK Brikkesys
05.10.13 O-høsten 2013 Kristiansand OK Eventor
05.10.13 Tour de Orientering - Mellom Ålgård Orientering Eventor
05.10.13 Tour de Orientering Prolog Ålgård Orientering Eventor
02.10.13 Harry Lagerts Nattcup 2013 Bonusløp Nydalens SK Eventor
01.10.13 Løp 26/Nattløp 4/Ringvål MNSBIK Brikkesys
01.10.13 Nattelgen OL Trollelg Eventor
01.10.13 Sprintcupfinale Bergen Årstad IL Eventor
01.10.13 Vestfold Nattcup 2 Larvik OK Eventor
29.09.13 Fjellgeita Emblem IL Eventor
29.09.13 HOK-rankingfinale Fana IL Eventor
29.09.13 Slottet rundt Måren OK Eventor
28.09.13 Blåbærløpet OL Tønsberg og omegn Eventor
28.09.13 GeoForm/OSI Rankingløp 21 IL GeoForm Eventor
28.09.13 Løp25/Lian MNSBIK Brikkesys
28.09.13 NM natt Ås IL Brikkesys
28.09.13 NM natt Ås IL Eventor
28.09.13 NM natt, strekktider til sistepost Ås IL Brikkesys
28.09.13 Over Skauen Eiker OL Eventor
27.09.13 Nattløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
25.09.13 Harry Lagerts Nattcup 2013 Løp2 Nydalens SK Eventor
25.09.13 KKC #2 NTNUI Orientering Brikkesys
25.09.13 Nattjakta 2013 løp nr. 3 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
25.09.13 Skolemesterskap Luftkrigsskolen Brikkesys
24.09.13 BSK by Night - prolog Bækkelagets SK Eventor
24.09.13 Løp 24/Nattløp 3/Kuhaugen MNSBIK Brikkesys
24.09.13 Natthuldreløp Verdal OK Eventor
24.09.13 Sprintcup 6 Bergen IL Gneist Eventor
24.09.13 Sprintkamp finale Ganddal IL Eventor
24.09.13 Treningsløp Natt BOS Berger og Svelvik OL Brikkesys
24.09.13 Vestfold Nattcup 1 Hedrum OL Eventor
22.09.13 7 o-løp SM Hildershaugen Samnanger IL Eventor
22.09.13 AAOK's Karusell Løp 14 Vegårshei IL Eventor
22.09.13 Jaktprøven - N-åpen Freidig Eventor
22.09.13 Østerøya rundt Sandefjord OK Eventor
22.09.13 Tunevannet rundt Sarpsborg OL Eventor
21.09.13 Løp 23/Gråkallen MNSBIK Brikkesys
17.09.13 Nattløp 2 MNSBIK Brikkesys
15.09.13 Rekruttenes o-dag og finale i Trimtexcup Heming Orientering Eventor
14.09.13 Bedriftløp Smistad MNSBIK Brikkesys
14.09.13 NM-uka, mellom finale Eventor
13.09.13 NM-uka, mellom senior kvalik Eventor
12.09.13 Internløp Statkraft Kilde
12.09.13 NM-uka, langdistanse Eventor
10.09.13 Nattløp 1 MNSBIK Brikkesys
08.09.13 Tour de Trondheim, Langdistanse NTNUI Orientering Brikkesys
07.09.13 Tour de Trondheim, Mellomdistanse 2013 NTNUI Orientering Brikkesys
05.09.13 Internløp SIEMENS Kilde
03.09.13 Løp 19/Skogly MNSBIK Brikkesys
29.08.13 Internløp SINTEF Kilde
27.08.13 KM individuelt Byåsen IL Brikkesys
24.08.13 Midt Norsk Mesterskap, langdistanse Eventor
23.08.13 Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint Eventor
22.08.13 Internløp NTNU BIL Kilde
15.08.13 Internløp Politiet Kilde
13.08.13 STBIK løp 16 Wing OK Brikkesys
11.08.13 Hølondløpet IL Leik Brikkesys
08.08.13 Internløp NTNU BIL Kilde
16.07.13 STBIK løp 15 MNSBIK Brikkesys
09.07.13 STBIK løp 14 IL Leik Brikkesys
02.07.13 STBIK løp 13 Telenor Brikkesys
29.06.13 Midnattsolgaloppen 2013, dag 1 Eventor
27.06.13 Internløp TrønderEnergi Kilde
25.06.13 STBIK løp 12 Skanska Brikkesys
20.06.13 06 Haukvatnet NTNU BIL Kilde
18.06.13 Løp 11/Saksvikvollen Evry Brikkesys
13.06.13 05 Korsskaret NTNU BIL Kilde
13.06.13 Internløp St. Olavs Hospital Kilde
06.06.13 04 Bjørka NTNU BIL -
04.06.13 Løp9/Iladalen høy MNSBIK Brikkesys
02.06.13 Trondheim Open Mellom Wing OK Brikkesys
01.06.13 Trondheim Open Sprint Wing OK Brikkesys
28.05.13 Løp 8/Stavsjøen MNSBIK Brikkesys
26.05.13 Løp 7/Trolløpet MNSBIK Brikkesys
26.05.13 Tradisjonsbærern Eventor
25.05.13 NM sprint - finaler Eventor
23.05.13 Internløp Kilde
21.05.13 Løp 6/Gimse MNSBIK Brikkesys
16.05.13 Internløp NTNU BIL Kilde
16.05.13 Klubbmesterskap Sprint NTNUI NTNUI Orientering Brikkesys
14.05.13 Løp 5 Iladalen lav MNSBIK Brikkesys
12.05.13 Nydalten. Trimtexcup og uttak Unionsmatchen Nydalens SK Eventor
12.05.13 Vårløpet Stjørdals-Blink orientering Eventor
07.05.13 Løp 4/Trolla MNSBIK Brikkesys
02.05.13 Sprintcup nr 5 Byåsen IL Brikkesys
30.04.13 Løp 3, Muruvik MNSBIK Brikkesys
25.04.13 Trondheim Sprintcup 4 Trollelg Brikkesys
23.04.13 Løp 2/Skansen-Ila/St.Olavs Hospital MNSBIK Brikkesys
21.04.13 Testløp Bjugn NTNUI Orientering Brikkesys
18.04.13 Trondheim Sprintcup 3 Freidig Kilde
16.04.13 Gløshaugen sprint O-utvalget Brikkesys
11.04.13 Trondheim Sprintcup 2 NTNUI Orientering Kilde
04.04.13 Trondheim Sprintcup 1 Wing OK Kilde
Løp sist oppdatert: 10.12.2018 17:50:15