OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
20.07.19 Karolinerspretten NTNUI Orientering Brikkesys
20.07.19 Karolinerspretten NTNUI Eventor
20.07.19 Svabergsprinten OBIK Orientering Brikkesys
17.07.19 2-mannstafett Ølbergskogen Stavanger Orienteringsklubb Eventor
17.07.19 Veritas sommerløp Vestmarksetra Veritas BIL Brikkesys
16.07.19 KOK Sommercup, løp 4 Kristiansand OK Eventor
14.07.19 Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell Wing OK Brikkesys
13.07.19 3-dagers løp 3 Leik, IL Brikkesys
13.07.19 Myggklasken Viul OK Brikkesys
12.07.19 3-dagers løp 2 Leik, IL Brikkesys
12.07.19 Heidalsdilten Viul OK Brikkesys
10.07.19 2-mannsstafett Haugstadskogen Egersund OK Eventor
10.07.19 3-dagers løp 1 Leik, IL Brikkesys
10.07.19 Heidalsprinten Tormod Skilag Eventor
10.07.19 Heidalssprinten Viul OK Brikkesys
10.07.19 Treningsløp, Orkanger IF Orkanger IF Brikkesys
10.07.19 Veritas Sommerløp Sognsvann Veritas BIL Brikkesys
09.07.19 KOK Sommercup, løp 3 Kristiansand OK Eventor
09.07.19 Sommerløp - Tussvatnet Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
07.07.19 Morokulien 2-dagers, Dag 2 Eidskog OL Eventor
07.07.19 Sommerløpene i Nord-Østerdal - Dølaspretten Dalsbygda IL Nansen Eventor
07.07.19 VM granskingsløp mellom / WOC Selection races middle Halden SK Eventor
06.07.19 6.-12.jul JWOC - Silkeborg, Danmark Norges Orienteringsforbund Eventor
06.07.19 6.-12.jul WMOC - Riga, Latvia Norges Orienteringsforbund Eventor
06.07.19 Eidsvoll o-lags sommerløp - Zetteli-OL Eidsvoll OL Eventor
06.07.19 Morokulien 2-dagers, Dag 1 Eidskog OL Eventor
06.07.19 Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse Os Os IL Eventor
05.07.19 Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint Røros Røros IL Eventor
05.07.19 VM granskingsløp lang / WOC Selection races long Halden SK Eventor
03.07.19 2-mannstafett - Melshei SI hytta Sandnes IL (Rogaland) Eventor
03.07.19 Klubbmesterskap IL Leik Leik, IL Brikkesys
03.07.19 Raumarkarusellen løp 11 Raumar Orientering Eventor
03.07.19 Raumarkarusell løp 11 - UOL Raumar Orientering Brikkesys
03.07.19 Treningsløp Børsa IL Børsa IL Brikkesys
03.07.19 Veritas sommerløp Årnes Veritas BIL Brikkesys
02.07.19 KOK Sommercup, løp 2 Kristiansand OK Eventor
02.07.19 Løp 11, Jonsvatnet skytebane Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
02.07.19 Saltenkarusell 8 - Bueskytebanen / Arlia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
30.06.19 Norsk o-festival - lang Hedrum OL Eventor
30.06.19 Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, Lang Hedrum OL Eventor
29.06.19 Morgenfrisk i Follo #5 Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
29.06.19 Norsk o-festival lagkonkurranse 8-12 Hedrum OL Eventor
29.06.19 Norsk o-festival - mellom Hedrum OL Eventor
29.06.19 Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, Mellom Hedrum OL Eventor
28.06.19 Norsk o-festival - sprint Hedrum OL Eventor
28.06.19 Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16 Hedrum OL Eventor
27.06.19 27.-30.jun EYOC - Grodno, Hvirerussland Norges Orienteringsforbund Eventor
27.06.19 Internløp 07 Haukvatnet NTNU-BIL Brikkesys
26.06.19 2-mannstafett Vaulen badeplass Stavanger Orienteringsklubb Eventor
26.06.19 Dølakarusell - KVAMSFJELLET Tormod Skilag Eventor
Løp sist oppdatert: 22.07.2019 00:00:37