OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
25.08.19 Avestapropagandan, dag 2, medel Avesta OK Eventor (SE)
25.08.19 DM, stafett, Ångermanland+Medelpad Medelpads Orienteringsförbund Eventor (SE)
25.08.19 DM, stafett, Västerbotten IFK Umeå Eventor (SE)
25.08.19 DM, stafett, Västerbotten, individuella öppna klasser IFK Umeå Eventor (SE)
25.08.19 Göteborg O-meeting, Etapp 3, lång Frölunda OL Eventor (SE)
25.08.19 Hjo 2-dagars, lång Hjobygdens OK Eventor (SE)
25.08.19 KM-Stafett Hedmark og Oppland - INDIVIDUELLE KLASSER Vang OL Eventor
25.08.19 Målilla OK Målilla OK Eventor (SE)
25.08.19 Midt-Norsk Mesterskap Stafett Stjørdals-Blink Orientering Eventor
25.08.19 PreO, Vingåker Vingåkers OK Eventor (SE)
25.08.19 Ramunderdubbeln, lång Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
25.08.19 Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark Larvik OK Eventor
25.08.19 Värmlandsserien OK Djerf Eventor (SE)
24.08.19 AOK-medeln Anderstorps OK Eventor (SE)
24.08.19 Avestapropagandan, dag 1, lång Avesta OK Eventor (SE)
24.08.19 Åvingedubbeln, långdistans Mälarhöjdens IK OK Eventor (SE)
24.08.19 DM, lång, Ångermanland+Medelpad Medelpads Orienteringsförbund Eventor (SE)
24.08.19 DM, medel, Jämtland-Härjedalen Frösö IF Eventor (SE)
24.08.19 DM, medel, Norrbotten Piteå IF Orienteringsklubb Eventor (SE)
24.08.19 DM, medel, Västerbotten IFK Umeå Eventor (SE)
24.08.19 Göteborg O-meeting, Etapp 2, sprint Frölunda OL Eventor (SE)
24.08.19 Hemingløpet Heming Orientering Eventor
24.08.19 Hjo 2-dagars, medel Hjobygdens OK Eventor (SE)
24.08.19 Klubbmästerskap Ronneby, Skogsfalken, Stigmännen och Vilse Ronneby OK Eventor (SE)
24.08.19 KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup Asker Skiklubb Eventor
24.08.19 KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen Vang OL Eventor
24.08.19 KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes Sandnes IL (Rogaland) Eventor
24.08.19 KM mellomdistanse Indre Østfold OK Eventor
24.08.19 Midt-Norsk Mesterskap Lang Stjørdals-Blink Orientering Eventor
24.08.19 MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #8, lång (WRE) Tullinge SK Eventor (SE)
24.08.19 NNM lang IL BUL-Tromsø Eventor
24.08.19 Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019) Odda OL Eventor
24.08.19 PreO, Vingåker Vingåkers OK Eventor (SE)
24.08.19 Ramunderdubbeln, medel Skogspojkarnas OK Eventor (SE)
24.08.19 ROOTS-leir Ganddal IL Eventor
24.08.19 Sensommarmedeln i Bjärnum OK Torfinn Eventor (SE)
24.08.19 Sørlandsmesterskapet Langdistanse Aust-Agder Eventor
24.08.19 Trollo 50 års jubileumsløp OL Trollo Eventor
23.08.19 Göteborg O-meeting, Etapp 1, medel Frölunda OL Eventor (SE)
23.08.19 Midt-Norsk Mesterskap Sprint Stjørdals-Blink Orientering Eventor
23.08.19 MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #7, sprint IFK Enskede Eventor (SE)
23.08.19 NNM sprint IL BUL-Tromsø Eventor
22.08.19 Björnölufsen 2019 Västerås SOK Eventor (SE)
22.08.19 DOK:s motions-OL Parken Degerfors OK Eventor (SE)
22.08.19 Falukretsens ungdomsserie Svärdsjö SOK Eventor (SE)
22.08.19 Gamleby OK, Ungdomsserien 3 Gamleby OK Eventor (SE)
22.08.19 GBG Teknikträning Göteborgs Orienteringsförbund Eventor (SE)
22.08.19 Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK) Skien OK Eventor
22.08.19 Hitta Ut träning 22/8 EOK (Celsiushallen Edsbyn) Alfta-Ösa OK Eventor (SE)
22.08.19 Internløp 11 Leinstrandmarka øst NTNU-BIL Brikkesys
Løp sist oppdatert: 25.08.2019 00:17:46