Resultat for klasse Kompis
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | IL Gular 2
1. Rannveig Furelid 2. Tom Eirik Eikanger 3. Mari Fjellbirkeland Johannesen 4. Arne Johannesen 5. Rune Nygaard |
0:15:52 6. 0:30:14 2. 0:19:31 1. 0:24:30 1. 0:39:52 2. |
2:09:59
0:15:52 6. 0:46:06 2. 1:05:37 2. 1:30:07 1. 2:09:59 1. |
OK | Kompis |
2 | Varegg Fleridrett 1
1. Gitle Femsteinevik 2. Otto Femsteinevik 3. Guro Femsteinevik 4. Arnt Ove Femsteinevik 5. Martin Femsteinevik |
0:17:15 12. 0:30:35 3. 0:21:02 4. 0:25:02 2. 0:40:50 3. |
2:14:44
0:17:15 12. 0:47:50 6. 1:08:52 5. 1:33:54 2. 2:14:44 2. |
OK | Kompis |
3 | TIF Viking 1
1. Andreas Strømme Lid 2. Bjarte Eikanger 3. Magnus Strømme Lid 4. Tora Aasheim Nymark 5. Trygve Buanes |
0:13:38 1. 0:32:03 5. 0:19:55 3. 0:31:35 7. 0:43:46 8. |
2:20:57
0:13:38 1. 0:45:41 1. 1:05:36 1. 1:37:11 3. 2:20:57 3. |
OK | Kompis |
4 | Varegg Fleridrett 2
1. Ragna Oline Doppelhofer Ervik 2. Daniel Instanes 3. Kristoffer Kjenes Haugland 4. Oskar Madslien Steinhaug 5. Vyacheslav Mukhidinov |
0:18:38 13. 0:28:52 1. 0:21:17 5. 0:38:21 13. 0:37:59 1. |
2:25:07
0:18:38 13. 0:47:30 5. 1:08:47 4. 1:47:08 6. 2:25:07 4. |
OK | Kompis |
5 | IL Gular 3
1. Lise Bakkejord 2. Eyvind Kjellevold Malde 3. Marian Kjellevold 4. Helen Martinsen 5. Jan Harald Bakkejord |
0:13:59 3. 0:33:59 7. 0:26:54 12. 0:29:44 6. 0:44:43 9. |
2:29:19
0:13:59 3. 0:47:58 7. 1:14:52 7. 1:44:36 5. 2:29:19 5. |
OK | Kompis |
6 | Varegg/Kristiansand 6
1. Brage Løvfall Aasen 2. Jan Kjærner-Semb 3. Astrid Oline Ervik 4. Gernot Doppelhofer 5. Petter Marki Erichsen |
0:14:06 4. 0:32:43 6. 0:33:55 16. 0:28:21 3. 0:41:59 5. |
2:31:04
0:14:06 4. 0:46:49 3. 1:20:44 12. 1:49:05 7. 2:31:04 6. |
OK | Kompis |
7 | Os Orienteringsklubb 1
1. Aurora Helena Wikestad 2. Andreas Berge 3. Turid Rognsvåg 4. Tommy Sævareid 5. Espen Rognsvåg |
0:16:27 8. 0:31:01 4. 0:27:19 13. 0:35:02 12. 0:42:35 6. |
2:32:24
0:16:27 8. 0:47:28 4. 1:14:47 6. 1:49:49 9. 2:32:24 7. |
OK | Kompis |
8 | Fana IL 1
1. Erlend Ekerhovd 2. Birk Bell Lysaker 3. Julie Roll Tørnqvist 4. Hanne Daltveit 5. Dagrun Daltveit Slettebø |
0:13:39 2. 0:34:19 9. 0:19:54 2. 0:34:45 11. 0:52:29 14. |
2:35:06
0:13:39 2. 0:47:58 7. 1:07:52 3. 1:42:37 4. 2:35:06 8. |
OK | Kompis |
9 | Samnanger IL 1
1. Julianne Aldal 2. Ruben Dyrhovden 3. Lisbeth Aadland 4. Ida Johanne Aadland 5. Per Arne Aadland |
0:16:05 7. 0:34:43 10. 0:31:07 15. 0:34:15 10. 0:41:47 4. |
2:37:57
0:16:05 7. 0:50:48 9. 1:21:55 13. 1:56:10 11. 2:37:57 9. |
OK | Kompis |
10 | TIF Viking 2
1. Iris Popsueva Buanes 2. Bjart Are Hellen 3. Eirik Bjerke Otterå 4. Mari Strømme Lid 5. Knut Kyrkjebø |
0:18:38 13. 0:34:07 8. 0:24:22 8. 0:33:19 9. 0:47:32 11. |
2:37:58
0:18:38 13. 0:52:45 10. 1:17:07 10. 1:50:26 10. 2:37:58 10. |
OK | Kompis |
11 | IL Gular 1
1. Hege Fjellbirkeland 2. Scott Juvik 3. Birgitte Torbjørnsen 4. Jan Petter Hansen 5. Tore Juvik |
0:16:59 10. 0:37:05 12. 0:26:03 11. 0:29:15 4. 0:51:39 13. |
2:41:01
0:16:59 10. 0:54:04 12. 1:20:07 11. 1:49:22 8. 2:41:01 11. |
OK | Kompis |
12 | Askøy OL 1
1. Lise Balestrand Grønbech 2. Andreas Grønbech 3. Tove Aasheim 4. Tore Svein Nese 5. Tore Nymark |
0:16:56 9. 0:44:02 15. 0:24:30 9. 0:32:52 8. 0:42:44 7. |
2:41:04
0:16:56 9. 1:00:58 15. 1:25:28 14. 1:58:20 15. 2:41:04 12. |
OK | Kompis |
13 | Varegg Fleridrett 4
1. Sofiya Mukhidinova 2. Pål Thomassen 3. Tage Rosenlund 4. Kristian Fredrik Thomassen 5. Mathias Rosenlund |
0:18:38 13. 0:35:47 11. 0:22:04 6. 0:41:00 15. 0:47:18 10. |
2:44:47
0:18:38 13. 0:54:25 13. 1:16:29 8. 1:57:29 14. 2:44:47 13. |
OK | Kompis |
14 | Gneist, IL 1
1. Kirill Eikanger 2. Jan Steineger 3. Hedda Erica Eikanger 4. Liv Ormberg 5. Bjørn Johannessen Field |
0:14:37 5. 0:38:13 13. 0:23:53 7. 0:40:22 14. 0:48:14 12. |
2:45:19
0:14:37 5. 0:52:50 11. 1:16:43 9. 1:57:05 12. 2:45:19 14. |
OK | Kompis |
15 | TIF Viking 3
1. Sigve Popsuev Buanes 2. Karianne Strømme 3. Lise Christensen 4. Ulrik Hellen 5. Jon-Kåre Hansen |
0:18:38 13. 0:41:16 14. 0:28:13 14. 0:29:18 5. 1:15:14 15. |
3:12:39
0:18:38 13. 0:59:54 14. 1:28:07 15. 1:57:25 13. 3:12:39 15. |
OK | Kompis |
16 | Bergens TF 1
1. Christian Dale 2. Andreas Nysæter 3. Knut Heikki Odland Torgersen 4. Brage Iversen 5. Andreas Dale |
0:16:57 18. 0:45:31 21. 0:25:26 19. 0:39:45 18. 0:42:19 18. |
2:49:58
0:16:57 18. 1:02:28 19. 1:27:54 17. 2:07:39 16. 2:49:58 16. |
OK | Kompis |
17 | Varegg Fleridrett 8
1. Torill Kjenes Haugland 2. Helge Rosenlund 3. Tone Rosenlund 4. Ingunn Martinsen 5. Oskar Røen |
0:18:38 20. 0:49:08 25. 0:32:07 22. 0:36:42 17. 0:39:50 16. |
2:56:25
0:18:38 20. 1:07:46 25. 1:39:53 24. 2:16:35 18. 2:56:25 17. |
OK | Kompis |
18 | Høysæter 1
1. Alfred Høysæter 2. Erik Høysæter 3. Mona Høysæter Fenstad 4. Eivind Høysæter 5. Johannes Høysæter |
0:16:02 17. 0:44:02 19. 0:27:58 20. 0:51:40 23. 0:41:53 17. |
3:01:35
0:16:02 17. 1:00:04 17. 1:28:02 19. 2:19:42 21. 3:01:35 18. |
OK | Kompis |
19 | Varegg Fleridrett 5
1. Mira Mukhidinova 2. Olena Strugalova 3. Jon Erik Doppelhofer Ervik 4. Atle Bergseth 5. Helge Tiger Haugland |
0:18:38 20. 0:46:13 23. 0:35:31 24. 0:36:30 16. 0:56:28 21. |
3:13:20
0:18:38 20. 1:04:51 23. 1:40:22 25. 2:16:52 19. 3:13:20 19. |
OK | Kompis |
20 | Fana/Lillomarka 4
1. Sofia Daltveit Slettebø 2. Kristine Grønlund 3. Annhild Fetveit 4. Per Vikane 5. Siri Kollerud |
0:18:38 20. 0:48:00 24. 0:32:57 23. 0:42:13 19. 0:53:03 20. |
3:14:51
0:18:38 20. 1:06:38 24. 1:39:35 23. 2:21:48 23. 3:14:51 20. |
OK | Kompis |
21 | Samnanger IL 2
1. Åse Røen 2. Arne Erdal 3. Gro Dyrhovden 4. Even Nordvik 5. Frank Georg Davidsen |
0:17:58 19. 0:42:07 17. 0:30:00 21. 0:47:17 21. 1:01:41 22. |
3:19:03
0:17:58 19. 1:00:05 18. 1:30:05 21. 2:17:22 20. 3:19:03 21. |
OK | Kompis |
22 | Gneist, IL 2
1. Johanne Ormberg Ellingsen 2. Bjørn-Inge Skage 3. Ivar Ormberg Ellingsen 4. Ina Hopland Skage 5. Sturle Nordeide |
0:18:38 20. 0:45:39 22. 0:24:26 17. 0:51:35 22. 1:04:33 23. |
3:24:51
0:18:38 20. 1:04:17 22. 1:28:43 20. 2:20:18 22. 3:24:51 22. |
OK | Kompis |
23 | Fana IL 2
1. Amanda Daltveit Slettebø 2. Øistein Bøe 3. Halvor Fetveit Sundal 4. Anne Kjersti Daltveit 5. Torgeir Strand |
0:18:38 20. 0:44:09 20. 0:25:09 18. 0:45:28 20. 1:17:25 24. |
3:30:49
0:18:38 20. 1:02:47 21. 1:27:56 18. 2:13:24 17. 3:30:49 23. |
OK | Kompis |
24 | Os Orienteringsklubb 2
1. Ada Wikestad 2. Steinar Danielsen 3. Rolf Nord 4. Marie Pontoppidan 5. Ole-Håkon Sælen |
0:18:38 20. 0:43:56 18. 0:35:57 25. 1:05:49 24. 0:52:48 19. |
3:37:08
0:18:38 20. 1:02:34 20. 1:38:31 22. 2:44:20 24. 3:37:08 24. |
OK | Kompis |
25 | Gneist/Vikebygd 3
1. Maria Ormberg Ellingsen 2. Valentina Dimitrova 3. Lars Olav Tolo 4. Jens Kristian Ellingsen 5. Jon Magne Svendsbøe |
0:18:38 27. 0:55:08 27. 0:38:30 26. 0:36:54 25. 0:42:18 25. |
3:11:28
0:18:38 27. 1:13:46 27. 1:52:16 27. 2:29:10 25. 3:11:28 25. |
OK | Kompis |
26 | Fana IL 3
1. Kristoffer Heldal Hersvik 2. Tord Bell Myking 3. Sondre Batalden 4. Bjørn Batalden 5. Kirsti Lysaker |
0:14:31 26. 0:37:50 26. 0:56:35 27. 1:18:31 26. 1:20:24 26. |
4:27:51
0:14:31 26. 0:52:21 26. 1:48:56 26. 3:07:27 26. 4:27:51 26. |
OK | Kompis |
27 | Os/Molde/Umeå 3
1. Nora Ruth Wikestad 2. Venla Arponen Snilstveit 3. Sigrid Aarbakke 4. Elise Rognsvåg 5. Mads Bratland Claussen |
0:18:38 28. 1:05:41 28. 0:49:09 28. 0:36:57 27. 1:08:44 27. |
3:59:09
0:18:38 28. 1:24:19 28. 2:13:28 28. 2:50:25 27. 3:59:09 27. |
OK | Kompis |
28 | Varegg Fleridrett 7
1. Vibeke Nymo 2. Jan Haugland 3. Rune Aasen 4. |
0:17:08 11. 0:46:44 16. 0:24:48 10. - |
-
0:17:08 11. 1:03:52 16. 1:28:40 16. - |
OK | Kompis |
29 | Varegg Fleridrett 3
1. Marie Thomassen 2. Markus Kjærner-Semb 3. Erlend Sørheim 4. Erik Bohne 5. Kristian Rykkje |
- - - - - |
-
- - - - - |
DSQ | Kompis |