OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
NM-natt (23.09.2016)
H 21-E
Resultat for klasse H 21-E
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Olav Lundanes
1:02:27
OK
100%
83%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
2
Bjørn Ekeberg
1:06:29
OK
100%
70%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
3
Carl Godager Kaas
1:08:01
OK
100%
67%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-2
4
Gaute Hallan Steiwer
1:09:35
OK
100%
64%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-3
5
Anders Nordberg
1:09:47
OK
100%
69%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-3
6
Eirik Kamstrup Hovind
1:10:17
OK
99%
62%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-3
7
Håkon Jarvis Westergård
1:10:31
OK
99%
63%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
8
Per Harald Havnen Johansen
1:11:50
OK
99%
59%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
9
Anders Tiltnes
1:12:18
OK
100%
57%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-2
10
Matthew Speake
1:12:49
OK
98%
58%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-2
11
Sindre Østgulen Deisz
1:14:02
OK
97%
59%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-3
12
Bojan Blumenstein
1:14:25
OK
94%
63%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-4
13
Emil Ahlbäck
1:14:45
OK
98%
55%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-2
14
Borger Melsom
1:15:09
OK
96%
58%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-3
15
Mats Nordbrøden
1:16:10
OK
92%
62%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
16
Andreas Sølberg
1:17:16
OK
94%
55%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-2
17
Øystein Sørensen
1:17:42
OK
0%
0%
H 21-E
18
Espen Fiskum
1:17:49
OK
95%
54%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-4
19
Ståle Gjelsten
1:18:11
OK
98%
50%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-2
20
Morten Jarvis Westergård
1:18:36
OK
94%
55%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-4
21
Jonas Madslien Bakken
1:18:57
OK
98%
47%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-4
22
Markus Holter
1:19:07
OK
98%
46%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-4
23
Vyacheslav Mukhidinov
1:19:18
OK
92%
56%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
24
Anders Felde Olaussen
1:19:39
OK
88%
63%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
25
Magne Jutulstad
1:19:52
OK
92%
56%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-3
26
Bjarthe Westerheim
1:21:39
OK
91%
54%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-2
27
Rasmus Rørholt Theisen
1:21:55
OK
88%
57%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-3
28
Ola Magnus Laugaland
1:23:44
OK
90%
50%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-4
29
Gaute Friestad
1:25:25
OK
95%
40%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-4
30
Mathias Benjaminsen
1:29:03
OK
82%
57%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-4
31
Thore Kornmo
1:30:51
OK
85%
48%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
32
Per Arne Aadland
1:35:51
OK
81%
46%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-4
33
Kjetil Bjørlo
1:37:18
OK
82%
43%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-3
34
Thomas Hadland
1:37:46
OK
79%
48%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-2
35
Kenneth Westerheim
1:39:00
OK
91%
29%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-3
36
Tom Eirik Eikanger
1:39:46
OK
73%
58%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
37
Leiv-Terje Arnevik
1:41:45
OK
84%
36%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-2
38
Tore Nymark
1:43:52
OK
76%
45%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
39
Alf Johan Walgermo Lima
1:44:45
OK
74%
47%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-4
40
Jakob Kalvig Skogan
1:46:02
OK
75%
44%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-2
41
Andreas G. Polden
1:48:16
OK
89%
23%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-2
42
Stein Blomseth
1:49:21
OK
74%
42%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
43
Øystein Amundrud
1:57:46
OK
66%
48%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-1
44
Erik Storaas
2:13:27
OK
69%
27%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-3
45
Sturle Nordeide
2:18:20
OK
64%
31%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-3
46
John Arvid Djupesland
2:30:08
OK
69%
18%
H 21-E
H 21-E
H 21-E-3
47
Hans Petter Mathisen
1:11:19
DSQ
0%
0%
H 21-E
48
Øystein Garsrud Tvedt
1:28:45
DSQ
0%
0%
H 21-E
49
Thor Mella
1:29:08
DSQ
0%
0%
H 21-E
50
Rune Nygaard
1:39:24
DSQ
0%
0%
H 21-E
51
Sverre Turter Sandvold
0:16:05
DNF
0%
0%
H 21-E
52
Tim Robertson
0:21:33
DNF
0%
0%
H 21-E
53
Anders Vister
0:39:15
DNF
0%
0%
H 21-E