OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Bedrifts-o-løp (vårstafett) (Flatåshaugen, 21.06.2011)
Kort løype C
Resultat for klasse Kort løype C
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Thomas Mjølhus
0:22:57
OK
100%
88%
Kort løype C
Kort
Kort-1
2
Marte Hoff Hagen
0:25:29
OK
94%
80%
Kort løype C
Kort
Kort-1
3
Leidulv Vinje
0:26:30
OK
93%
76%
Kort løype C
Kort
Kort-1
4
Tom Bugge
0:26:34
OK
93%
78%
Kort løype C
Kort
Kort-1
5
Olav Kvittem
0:27:17
OK
94%
72%
Kort løype C
Kort
Kort-1
6
Per Ivar Skinderhaug
0:27:20
OK
94%
62%
Kort løype C
Kort
Kort-1
7
Per Hveem
0:27:25
OK
89%
71%
Kort løype C
Kort
Kort-1
8
Rine Hanssen
0:27:30
OK
93%
63%
Kort løype C
Kort
Kort-1
9
Kurt Amundsen
0:27:59
OK
91%
68%
Kort løype C
Kort
Kort-1
10
Katrine Andersen
0:28:49
OK
91%
64%
Kort løype C
Kort
Kort-1
11
Bård S. Solem
0:30:25
OK
84%
59%
Kort løype C
Kort
Kort-1
12
Siw Sellæg
0:31:13
OK
79%
72%
Kort løype C
Kort
Kort-1
13
Svein Endre Hove
0:32:32
OK
79%
67%
Kort løype C
Kort
Kort-1
14
Anders Lauglo
0:32:33
OK
78%
73%
Kort løype C
Kort
Kort-1
15
Øyvind Bye
0:33:02
OK
82%
58%
Kort løype C
Kort
Kort-1
16
Jonathan Welte
0:34:07
OK
69%
84%
Kort løype C
Kort
Kort-1
17
Sigrid Melkild
0:36:53
OK
69%
59%
Kort løype C
Kort
Kort-1
18
Torfinn Knotten
0:41:58
OK
63%
58%
Kort løype C
Kort
Kort-1
19
Kristin Tønnesen
0:42:36
OK
63%
64%
Kort løype C
Kort
Kort-1
20
Jens Øystein Gjersvold
0:43:23
OK
67%
56%
Kort løype C
Kort
Kort-1
21
Oddmar Iversen
0:43:30
OK
61%
54%
Kort løype C
Kort
Kort-1
22
Gro Rypdal
0:43:32
OK
63%
58%
Kort løype C
Kort
Kort-1
23
Stina Elfving
0:43:56
OK
60%
64%
Kort løype C
Kort
Kort-1
24
Bjørn Brenne
0:44:51
OK
82%
31%
Kort løype C
Kort
Kort-1
25
Arne Kjell Foldvik
0:45:07
OK
68%
29%
Kort løype C
Kort
Kort-1
26
Henry Sundsetvik
0:46:32
OK
59%
66%
Kort løype C
Kort
Kort-1
27
Torleif Stephansen
0:46:37
OK
67%
24%
Kort løype C
Kort
Kort-1
28
Bodil Monsen
0:48:21
OK
54%
63%
Kort løype C
Kort
Kort-1
29
Asbjørn Rønning
0:49:48
OK
71%
35%
Kort løype C
Kort
Kort-1
30
Roar Kvam
0:52:52
OK
59%
21%
Kort løype C
Kort
Kort-1
31
Merete Knain
0:55:37
OK
51%
36%
Kort løype C
Kort
Kort-1
32
Charlotte Bolkan
1:01:05
OK
48%
35%
Kort løype C
Kort
Kort-1
33
John Abrahamsen
1:10:40
OK
52%
13%
Kort løype C
Kort
Kort-1
34
Sølvi Liabakk-Selli
1:24:24
OK
50%
5%
Kort løype C
Kort
Kort-1
35
Kåre Eggereide
1:25:27
OK
65%
11%
Kort løype C
Kort
Kort-1
36
Halldis Hinsverk Lykke
1:28:30
OK
53%
19%
Kort løype C
Kort
Kort-1