Resultat for klasse H < 134 år
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kittarn
1. Vegard Kittilsen 2. Geir Arnesen 3. Pål Kittilsen |
0:24:23 2. 0:27:49 2. 0:24:41 1. |
1:16:53
0:24:23 2. 0:52:12 2. 1:16:53 1. |
OK | H < 134 år |
2 | Leik, IL
1. Brage Keiserås 2. Jan Hage 3. Ola Keiserås |
0:27:43 4. 0:32:48 3. 0:26:53 3. |
1:27:24
0:27:43 4. 1:00:31 3. 1:27:24 2. |
OK | H < 134 år |
3 | TINE Tunga
1. Robert Nyhus 2. Terje Drøyvold 3. Sigurd Bjørke |
0:28:50 5. 0:34:55 6. 0:26:48 2. |
1:30:33
0:28:50 5. 1:03:45 5. 1:30:33 3. |
OK | H < 134 år |
4 | Telenor B.I.L. Trondheim
1. Ingebrigt Fuglem 2. Trond Sletner 3. Ingebrigt Fuglem2 |
0:29:55 7. 0:32:51 4. 0:29:53 5. |
1:32:39
0:29:55 7. 1:02:46 4. 1:32:39 4. |
OK | H < 134 år |
5 | O-lauget
1. Kyrre Auran 2. Øyvind Skaug 3. Petter Andreas Bergh |
0:35:28 9. 0:33:56 5. 0:28:47 4. |
1:38:11
0:35:28 9. 1:09:24 8. 1:38:11 5. |
OK | H < 134 år |
6 | Acando / Lindbak
1. Arild Wærnes 2. Frode Rømma 3. Jan Erik Ledal |
0:29:14 6. 0:43:31 12. 0:36:52 9. |
1:49:37
0:29:14 6. 1:12:45 9. 1:49:37 6. |
OK | H < 134 år |
7 | Gauldalsjentene
1. Lars Solheim 2. Frode Lillevold |
0:32:51 8. 0:36:08 8. |
1:08:59
0:32:51 8. 1:08:59 7. |
OK | H < 134 år |
8 | SINTEF Energiforskning BIL
1. Jostein Bø Fløystad 2. Oddgeir Rokseth 3. Hans Helmer Sæternes |
0:37:04 10. 0:44:00 13. 0:32:34 8. |
1:53:38
0:37:04 10. 1:21:04 13. 1:53:38 7. |
OK | H < 134 år |
9 | Sleipner
1. Ola Lædre 2. Jardar Lohne 3. Torbjørn Aass |
0:41:45 12. 0:36:11 9. 0:37:06 10. |
1:55:02
0:41:45 12. 1:17:56 12. 1:55:02 8. |
OK | H < 134 år |
10 | Powel
1. Sondre Kongsgård 2. Klaus Livik 3. Morten Belsvik |
0:24:47 3. 0:39:04 10. 0:55:03 12. |
1:58:54
0:24:47 3. 1:03:51 6. 1:58:54 9. |
OK | H < 134 år |
11 | Skanska Aktiv Trondheim
1. Per Magne Gjersvold 2. Thomas Ramberg 3. Magne Svare |
0:42:28 14. 0:45:04 14. 0:31:43 6. |
1:59:15
0:42:28 14. 1:27:32 14. 1:59:15 10. |
OK | H < 134 år |
12 | Ad hoc
1. Arild Heggeset 2. Kurt Amundsen |
0:37:12 11. 0:40:25 11. |
1:17:37
0:37:12 11. 1:17:37 11. |
OK | H < 134 år |
13 | NTNU
1. Petter Henrik Holmstrøm 2. Johan Kolstø Sønstabø 3. Petter Røe Nåvik |
0:42:01 13. 0:35:23 7. 0:41:55 11. |
1:59:19
0:42:01 13. 1:17:24 10. 1:59:19 11. |
OK | H < 134 år |
14 | Sonans
1. Hallvard Sægrov 2. Karl Morten Lunna 3. Lars Langdal |
0:47:51 15. 1:10:34 15. 0:32:19 7. |
2:30:44
0:47:51 15. 1:58:25 15. 2:30:44 12. |
OK | H < 134 år |
15 | TUB Wheelsuckers
1. Tore Berdal 2. John Kristian Dahl 3. Niklas Dyrhaug |
0:23:51 1. 0:27:38 1. 0:55:15 |
1:46:44
0:23:51 1. 0:51:29 1. - |
DSQ | H < 134 år |
16 | Landslaget i Flyfemkamp
1. Erlend Wiggen 2. Glenn Muller 3. Sveinung Røsok |
1:18:04 0:35:47 0:39:17 |
2:33:08
- - - |
DSQ | H < 134 år |