OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 4 (16.10.2019)
Lokal
Resultat for klasse Lokal
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Christoffer Ånensen
0:37:08
OK
89%
68%
Lokal
L1
L1-1
2
Per Ivar Nikolaisen
0:37:11
OK
94%
58%
Lokal
L1
L1-1
3
Jan Tore Henriksen
0:37:17
OK
90%
65%
Lokal
L1
L1-1
4
Torstein Hole
0:37:32
OK
87%
71%
Lokal
L1
L1-1
5
Einar Lunøe
0:37:39
OK
96%
52%
Lokal
L1
L1-1
6
Sindre Langaas
0:40:04
OK
0%
0%
Lokal
7
Steinar Eastwood
0:40:39
OK
91%
47%
Lokal
L1
L1-1
8
Tom Bergan
0:41:24
OK
0%
0%
Lokal
9
Bjørn Hauge
0:41:25
OK
85%
55%
Lokal
L1
L1-2
10
Per Ola Ulseth
0:41:27
OK
0%
0%
Lokal
11
Richard Zeiner-Gundersen
0:41:29
OK
81%
65%
Lokal
L1
L1-2
12
Knut Aalde
0:41:39
OK
81%
65%
Lokal
L1
L1-1
13
Håkon Jendal
0:41:49
OK
79%
69%
Lokal
L1
L1-2
14
Kjetil Espedal
0:41:52
OK
84%
57%
Lokal
L1
L1-1
15
Øystein Amundrud
0:41:55
OK
85%
55%
Lokal
L1
L1-2
16
Karl Aasmund Erøy
0:41:56
OK
0%
0%
Lokal
17
Marie Saugestad
0:42:02
OK
81%
61%
Lokal
L1
L1-1
18
Heidi Kristina Sebjørnsen
0:42:03
OK
80%
65%
Lokal
L1
L1-2
19
Rune Rystad
0:42:20
OK
89%
45%
Lokal
L1
L1-1
20
Marie Scheele
0:42:23
OK
82%
58%
Lokal
L1
L1-1
21
Terje Wiig Mathisen
0:42:28
OK
83%
55%
Lokal
L1
L1-1
22
Guttorm Egge
0:42:42
OK
79%
64%
Lokal
L1
L1-2
23
Mari Aarseth
0:43:49
OK
79%
58%
Lokal
L1
L1-2
24
Tor Ringstad
0:44:04
OK
80%
56%
Lokal
L1
L1-1
25
Rasmus D. Eastwood
0:44:05
OK
0%
0%
Lokal
26
Hallvard Fjær
0:44:12
OK
75%
68%
Lokal
L1
L1-1
27
Ove Martinsen
0:45:09
OK
75%
64%
Lokal
L1
L1-2
28
Endre Stokseth
0:45:34
OK
83%
43%
Lokal
L1
L1-1
29
Vidar Benjaminsen
0:46:23
OK
84%
39%
Lokal
L1
L1-2
30
Hans Jevanord
0:48:52
OK
0%
0%
Lokal
31
Cecilie Wærp Hauge
0:49:13
OK
73%
53%
Lokal
L1
L1-1
31
Hanne Wærp Hauge
0:49:13
OK
72%
55%
Lokal
L1
L1-1
33
Fredrik Saugestad
0:49:19
OK
69%
61%
Lokal
L1
L1-1
34
Bjørn Bendiktsen
0:49:24
OK
70%
57%
Lokal
L1
L1-2
35
Martin Granly
0:49:28
OK
70%
57%
Lokal
L1
L1-1
36
Anders Flågen
0:52:30
OK
71%
47%
Lokal
L1
L1-1
37
Audrun Utskarpen
0:52:45
OK
68%
53%
Lokal
L1
L1-1
38
Jonathan Woodhouse
0:54:51
OK
72%
37%
Lokal
L1
L1-2
39
Stein Blomseth
0:54:53
OK
0%
0%
Lokal
40
Ståle Heitmann
0:54:55
OK
0%
0%
Lokal
41
Vebjørn Emil Blindheim
0:55:03
OK
71%
40%
Lokal
L1
L1-2
42
Linda Hanssen
0:55:46
OK
72%
35%
Lokal
L1
L1-1
43
Morten Rannem
0:56:08
OK
66%
47%
Lokal
L1
L1-1
44
Helene Bjørkvold Jendal
0:56:28
OK
68%
42%
Lokal
L1
L1-2
45
Øyvind Helmersen
0:59:57
OK
61%
50%
Lokal
L1
L1-1
46
Peer Stiansen
1:00:27
OK
62%
45%
Lokal
L1
L1-1
47
Tobias Tronbøl Lium
1:00:43
OK
72%
25%
Lokal
L1
L1-1
48
Jakob A. Gjedebo
1:02:35
OK
0%
0%
Lokal
49
Tor Lahlum
1:03:19
OK
65%
33%
Lokal
L1
L1-2
50
Hasse Bergstrøm
1:06:10
OK
62%
33%
Lokal
L1
L1-2
51
Per Ole Dahlsrud
1:15:56
OK
0%
0%
Lokal
52
Selma Tørudbakken Jendal
1:20:28
OK
56%
22%
Lokal
L1
L1-1
53
Jon Fredriksen
1:21:07
OK
65%
11%
Lokal
L1
L1-2
54
Stig Hultgreen Karlsen
1:44:27
OK
58%
5%
Lokal
L1
L1-2
55
Trygve Nilsson
-
DSQ
0%
0%
Lokal
55
Ivar Maalen
-
DSQ
0%
0%
Lokal
55
Fredrik Norløff-Mathisen
-
DSQ
0%
0%
Lokal
55
Claes-H. Unger
-
DSQ
0%
0%
Lokal
55
Maiken Mo
-
DSQ
0%
0%
Lokal