OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, Mellom (29.06.2019)
H 19-20E
Resultat for klasse H 19-20E
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Lukas Liland
0:36:13
OK
100%
74%
H 19-20E
L7
L7-1
2
Sander Arntzen
0:36:34
OK
97%
77%
H 19-20E
L7
L7-1
3
Sebastian Daland
0:37:56
OK
100%
63%
H 19-20E
L7
L7-1
4
Øyvind Hjermstad
0:38:37
OK
98%
64%
H 19-20E
L7
L7-1
5
Sindre R Holt
0:38:40
OK
97%
65%
H 19-20E
L7
L7-1
6
August Asheim Birkeland
0:38:57
OK
97%
65%
H 19-20E
L7
L7-1
7
Jørgen Baklid
0:39:06
OK
100%
57%
H 19-20E
L7
L7-1
8
Mats Eidsmo
0:39:41
OK
98%
59%
H 19-20E
L7
L7-1
9
Styrk Hundseid Kamsvåg
0:40:23
OK
95%
61%
H 19-20E
L7
L7-1
10
Niels Christian Hellerud
0:41:08
OK
92%
64%
H 19-20E
L7
L7-1
11
Aslak Heimdal
0:41:24
OK
95%
55%
H 19-20E
L7
L7-1
12
Anders Haugskott
0:42:05
OK
98%
47%
H 19-20E
L7
L7-1
13
Einar Ekeland
0:42:06
OK
95%
53%
H 19-20E
L7
L7-1
14
Henrik Fredriksen Aas
0:42:37
OK
96%
48%
H 19-20E
L7
L7-1
15
Erlend Brendstuen
0:44:03
OK
93%
47%
H 19-20E
L7
L7-1
16
Johan Christie Ørke
0:44:16
OK
93%
47%
H 19-20E
L7
L7-1
17
Rasmus Mathisen
0:44:24
OK
89%
55%
H 19-20E
L7
L7-1
18
Erik Hæstad Bjørnstad
0:45:18
OK
88%
52%
H 19-20E
L7
L7-1
19
Oscar Lyngen
0:47:01
OK
86%
50%
H 19-20E
L7
L7-1
20
Even Lindaas
0:47:11
OK
96%
32%
H 19-20E
L7
L7-1
21
Knut Kyrkjebø
0:47:12
OK
77%
72%
H 19-20E
L7
L7-1
22
Jostein Svaland Dale
0:47:16
OK
85%
50%
H 19-20E
L7
L7-1
23
Even-Johan Kaspersen
0:48:03
OK
81%
57%
H 19-20E
L7
L7-1
24
Eskil Frøisland
0:48:29
OK
83%
52%
H 19-20E
L7
L7-1
25
Bjørn Anders Flågen
0:50:16
OK
75%
64%
H 19-20E
L7
L7-1
26
Kristian Fredrik Lynum
0:52:43
OK
79%
45%
H 19-20E
L7
L7-1
27
Alexander Repstad Storemyr
0:56:21
OK
78%
36%
H 19-20E
L7
L7-1
28
Skjalg Nysæter
0:57:16
OK
87%
21%
H 19-20E
L7
L7-1
29
Joar Gjerdahl
0:58:03
OK
82%
26%
H 19-20E
L7
L7-1
30
Petter Astrup Arnesen
0:58:42
OK
73%
40%
H 19-20E
L7
L7-1
31
Lavran Thorstensen
1:01:22
OK
90%
13%
H 19-20E
L7
L7-1
32
Oliver Hagaseth Mydske
1:08:03
OK
69%
27%
H 19-20E
L7
L7-1
33
Erling Hjermstad
0:29:02
DSQ
0%
0%
H 19-20E
34
Kristian Rykkje
0:32:46
DSQ
0%
0%
H 19-20E
35
Elias Jonsson
0:34:54
DSQ
0%
0%
H 19-20E
36
Marius Aurebekk
0:40:49
DSQ
0%
0%
H 19-20E
37
Njaal Ellegaard Melby
0:40:50
DSQ
0%
0%
H 19-20E
38
Emil Størmer
0:47:57
DSQ
0%
0%
H 19-20E
39
Scott Juvik
0:52:30
DSQ
0%
0%
H 19-20E
40
Michael Svoboda
0:53:43
DSQ
0%
0%
H 19-20E
41
Felix Harrison
1:01:50
DSQ
0%
0%
H 19-20E
42
Prøveløper L302 (2)
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
42
Ludvig Williams Strømsnes
-
DNF
0%
0%
H 19-20E
42
Oskar Spets Storhov
-
DNF
0%
0%
H 19-20E