Resultat for klasse Kompis
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Varegg Fleridrett 1
1. Bendik Madslien Steinhaug 2. Oskar Madslien Steinhaug 3. Tonje Rykkje 4. Jørgen Rokne Dahle 5. Oskar Røen |
0:07:21 3. 0:24:13 6. 0:23:37 10. 0:22:40 1. 0:26:18 1. |
1:44:09
0:07:21 3. 0:31:34 4. 0:55:11 5. 1:17:51 4. 1:44:09 1. |
OK | Kompis |
2 | Varegg Fleridrett 5
1. Gitle Femsteinevik 2. Otto Femsteinevik 3. Guro Femsteinevik 4. Arnt Ove Femsteinevik 5. Martin Femsteinevik |
0:07:31 4. 0:23:59 5. 0:22:36 6. 0:23:28 4. 0:26:38 2. |
1:44:12
0:07:31 4. 0:31:30 1. 0:54:06 3. 1:17:34 2. 1:44:12 2. |
OK | Kompis |
3 | Bergens TF 1
1. Helene Nysæter 2. Andreas Nysæter 3. Vegard Velle Sivertsen 4. Ingeborg Rygg Eikeland 5. Helge Nysæter |
0:08:47 9. 0:22:50 3. 0:18:07 1. 0:22:50 3. 0:33:17 8. |
1:45:51
0:08:47 9. 0:31:37 5. 0:49:44 1. 1:12:34 1. 1:45:51 3. |
OK | Kompis |
4 | Gneist, IL 1
1. Kirill Eikanger 2. Magne Knudsen 3. Hedda Erica Eikanger 4. Marit Nipen 5. Bjarte Eikanger |
0:08:12 6. 0:23:18 4. 0:18:26 2. 0:27:57 8. 0:30:02 4. |
1:47:55
0:08:12 6. 0:31:30 1. 0:49:56 2. 1:17:53 5. 1:47:55 4. |
OK | Kompis |
5 | IL Gular 1
1. Andreas Kragseth 2. Scott Juvik 3. Espen Lærk 4. Tore Juvik 5. Rune Nygaard |
0:09:27 13. 0:22:05 1. 0:23:30 8. 0:22:47 2. 0:30:08 5. |
1:47:57
0:09:27 13. 0:31:32 3. 0:55:02 4. 1:17:49 3. 1:47:57 5. |
OK | Kompis |
6 | Varegg Fleridrett 2
1. Olve Berge Aarsand 2. Christiane Trösse 3. Olena Strugalova 4. Helge Tiger Haugland 5. Vyacheslav Mukhidinov |
0:08:32 7. 0:28:05 10. 0:20:05 4. 0:25:30 5. 0:29:32 3. |
1:51:44
0:08:32 7. 0:36:37 8. 0:56:42 6. 1:22:12 6. 1:51:44 6. |
OK | Kompis |
7 | Samnanger IL 1
1. Martin Holdhus 2. Asbjørn Fossmark 3. Magnus Erdal 4. Dag Terje Røen 5. Per Arne Aadland |
0:09:46 15. 0:27:19 8. 0:23:36 9. 0:27:09 7. 0:31:55 7. |
1:59:45
0:09:46 15. 0:37:05 10. 1:00:41 9. 1:27:50 9. 1:59:45 7. |
OK | Kompis |
8 | Fana IL 1
1. Kristoffer Heldal Hersvik 2. Kristine Bog Vikane 3. Oskar Heksem 4. Marie Roll Tørnquist 5. Geir Heksem |
0:07:20 2. 0:30:36 17. 0:19:40 3. 0:27:59 9. 0:37:06 11. |
2:02:41
0:07:20 2. 0:37:56 13. 0:57:36 7. 1:25:35 8. 2:02:41 8. |
OK | Kompis |
9 | Os Orienteringsklubb 2
1. Mari Haga 2. Steinar Danielsen 3. Venla Arponen Snilstveit 4. Tommy Sævareid 5. Anders Tønnessen Rød |
0:08:54 10. 0:28:10 11. 0:23:54 12. 0:29:50 12. 0:33:19 9. |
2:04:07
0:08:54 10. 0:37:04 9. 1:00:58 12. 1:30:48 12. 2:04:07 9. |
OK | Kompis |
10 | Varegg Fleridrett 4
1. Andreas Strømme Lid 2. Magnus Strømme Lid 3. Tore Lid 4. Mari Strømme Lid 5. Karianne Strømme |
0:06:49 1. 0:25:09 7. 0:25:53 14. 0:25:46 6. 0:41:46 19. |
2:05:23
0:06:49 1. 0:31:58 7. 0:57:51 8. 1:23:37 7. 2:05:23 10. |
OK | Kompis |
11 | Os Orienteringsklubb 1
1. Ingrid Rognsvåg 2. Andreas Berge 3. Marie Pontoppidan 4. Turid Rognsvåg 5. Espen Rognsvåg |
0:08:58 11. 0:22:43 2. 0:29:31 20. 0:29:20 11. 0:37:19 13. |
2:07:51
0:08:58 11. 0:31:41 6. 1:01:12 13. 1:30:32 11. 2:07:51 11. |
OK | Kompis |
12 | Varegg Fleridrett 3
1. Marie Thomassen 2. Kristoffer Kjenes Haugland 3. Dagfinn Gjerstad 4. Owen Jarvis Westergård 5. Pål Thomasen |
0:09:40 14. 0:28:14 12. 0:22:53 7. 0:28:30 10. 0:40:25 14. |
2:09:42
0:09:40 14. 0:37:54 12. 1:00:47 10. 1:29:17 10. 2:09:42 12. |
OK | Kompis |
13 | TIF Viking 1
1. Iris Popsueva Buanes 2. Lise Christensen 3. Victoria Popsueva 4. Gunnar Knudsen 5. Trygve Buanes |
0:11:09 20. 0:31:02 19. 0:31:05 23. 0:33:19 16. 0:30:31 6. |
2:17:06
0:11:09 20. 0:42:11 19. 1:13:16 19. 1:46:35 16. 2:17:06 13. |
OK | Kompis |
14 | Bergens TF 2
1. Synne Marie Sandviknes 2. Brage Iversen 3. Dagfinn Hole 4. Hans Rogstadkjernet 5. Sigve Rygg Eikeland |
0:09:08 12. 0:27:58 9. 0:23:50 11. 0:35:07 17. 0:41:17 17. |
2:17:20
0:09:08 12. 0:37:06 11. 1:00:56 11. 1:36:03 15. 2:17:20 14. |
OK | Kompis |
15 | Fana IL 3
1. Emil Heksem 2. Rannveig Nordhagen 3. Eivind Strandenes 4. Atle Alvheim 5. Torgeir Strand |
0:08:42 8. 0:32:14 21. 0:21:45 5. 0:32:51 14. 0:46:44 21. |
2:22:16
0:08:42 8. 0:40:56 15. 1:02:41 14. 1:35:32 14. 2:22:16 15. |
OK | Kompis |
16 | Samnanger IL 2
1. Andreas Langeland 2. Arne Erdal 3. Peter Stoykov 4. Erik Høysæter 5. Ida Johanne Aadland |
0:07:59 5. 0:30:24 15. 0:26:06 15. 0:30:51 13. 0:46:59 22. |
2:22:19
0:07:59 5. 0:38:23 14. 1:04:29 15. 1:35:20 13. 2:22:19 16. |
OK | Kompis |
17 | Gneist, IL 3
1. Maria Ormberg Ellingsen 2. Bjørn-Inge Skage 3. Lars Olav Tolo 4. Jens Kristian Ellingsen 5. Mads Jørgen Skage |
0:11:08 19. 0:30:59 18. 0:28:29 16. 0:39:54 22. 0:37:18 12. |
2:27:48
0:11:08 19. 0:42:07 18. 1:10:36 16. 1:50:30 18. 2:27:48 17. |
OK | Kompis |
18 | Bergens TF 3
1. Øysten Gjestemoen 2. Stine Bjørkevoll 3. Anne Gjestemoen 4. Knut Gjestemoen 5. Erlend Gjestemoen |
0:19:36 25. 0:30:10 13. 0:32:07 25. 0:35:43 18. 0:33:28 10. |
2:31:04
0:19:36 25. 0:49:46 22. 1:21:53 25. 1:57:36 21. 2:31:04 18. |
OK | Kompis |
19 | TIF Viking 2
1. Sigve Popsuev Buanes 2. Kjetil Damm 3. May-Lill Damm 4. Camilla Vikingsen 5. Martin Damm |
0:17:51 24. 0:30:20 14. 0:31:09 24. 0:33:09 15. 0:42:31 20. |
2:35:00
0:17:51 24. 0:48:11 20. 1:19:20 22. 1:52:29 19. 2:35:00 19. |
OK | Kompis |
20 | Fana IL 2
1. Sofia Daltveit Slettebø 2. Dagrun Daltveit Slettebø 3. Karoline Strandenes 4. Bjørn Batalden 5. Knut Utne |
0:15:46 23. 0:36:44 23. 0:24:29 13. 0:37:27 19. 0:41:37 18. |
2:36:03
0:15:46 23. 0:52:30 25. 1:16:59 20. 1:54:26 20. 2:36:03 20. |
OK | Kompis |
21 | Varegg Fleridrett 6
1. Isak August Holmefjord Amundsen 2. Atle Bergseth 3. Terje Amundsen 4. Jon Erik Doppelhofer Ervik 5. Lars Smedsrud |
0:09:53 16. 0:40:18 25. 0:29:49 21. 0:37:39 20. 0:41:14 15. |
2:38:53
0:09:53 16. 0:50:11 24. 1:20:00 23. 1:57:39 22. 2:38:53 21. |
OK | Kompis |
22 | Varegg Fleridrett 9
1. Axel Tveit 2. Vidar Hardeland 3. Cedric Guibert 4. Roar Berge 5. Bjørn Steinhaug |
0:10:36 18. 0:31:20 20. 0:28:57 18. 0:38:52 21. 0:50:35 24. |
2:40:20
0:10:36 18. 0:41:56 16. 1:10:53 17. 1:49:45 17. 2:40:20 22. |
OK | Kompis |
23 | Varegg Fleridrett 7
1. Mira Mukhidinova 2. Tove Aasheim 3. Marius Guibert 4. Anne Westergård 5. Gernot Doppelhofer |
0:14:16 22. 0:35:48 22. 0:30:36 22. 0:40:38 24. 0:41:16 16. |
2:42:34
0:14:16 22. 0:50:04 23. 1:20:40 24. 2:01:18 25. 2:42:34 23. |
OK | Kompis |
24 | Varegg/osterøy 8
1. Sofiya Mukhidinova 2. Ragnild Balsvik 3. Ragna Oline Doppelhofer Ervik 4. Astrid Oline Ervik 5. Jan Haugland |
0:11:33 21. 0:30:30 16. 0:29:18 19. 0:49:37 25. 0:50:31 23. |
2:51:29
0:11:33 21. 0:42:03 17. 1:11:21 18. 2:00:58 24. 2:51:29 24. |
OK | Kompis |
25 | Gneist, IL 2
1. Frida Ingeborg Eikanger 2. Liv Ormberg 3. Erle Schjølberg Evensen 4. Liv Sylvi Meyer 5. Sturle Nordeide |
0:10:15 17. 0:39:25 24. 0:28:30 17. 0:40:14 23. 1:05:54 25. |
3:04:18
0:10:15 17. 0:49:40 21. 1:18:10 21. 1:58:24 23. 3:04:18 25. |
OK | Kompis |
26 | Slava Fan Club 1
1. Serhii Ignatiev 2. Tatiana Priadkina 3. Inna Ignatieva 4. Maksym Ignatiev 5. Oleksii Ignatiev |
0:15:30 0:49:05 0:43:29 0:37:44 0:00:06 |
2:25:54
- - - - - |
DSQ | Kompis |