OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Gromløpet 2019 – Kick off Oslo (23.03.2019)
Åpen B
Resultat for klasse Åpen B
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Feil: Valgte løpere har ikke gyldige resultater.
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Vidar Berteig
0:24:50
OK
0%
0%
Åpen B
2
Tor Lahlum
0:27:09
OK
0%
0%
Åpen B
3
Morten Kongsberg
0:32:35
OK
0%
0%
Åpen B
4
Fredrik Høyer
0:33:13
OK
0%
0%
Åpen B
5
Signe Hole
0:35:59
OK
0%
0%
Åpen B
6
Kristian Næss
0:36:54
OK
0%
0%
Åpen B
7
Bente Kristin Hopsnes
0:37:36
OK
0%
0%
Åpen B
8
Ram Rayamajhi
0:37:48
OK
0%
0%
Åpen B
9
Merete Rørvik
0:39:46
OK
0%
0%
Åpen B
10
Ove Hildrum
0:40:20
OK
0%
0%
Åpen B
11
Raymond Berntzen
0:40:27
OK
0%
0%
Åpen B
12
Bjørn Sverre Gulheim
0:41:59
OK
0%
0%
Åpen B
13
John Harald Johansen
0:43:16
OK
0%
0%
Åpen B
14
Hege Wang
0:43:30
OK
0%
0%
Åpen B
15
Celine Vik Olsen
0:43:48
OK
0%
0%
Åpen B
16
Gunnhild Vikhamar
0:43:50
OK
0%
0%
Åpen B
17
Alexander Rødsten
0:45:00
OK
0%
0%
Åpen B
18
Frida Van Megen
0:45:18
OK
0%
0%
Åpen B
19
Solveig Sikkeland
0:45:22
OK
0%
0%
Åpen B
20
Heidi Watterdal Syversen
0:45:55
OK
0%
0%
Åpen B
21
Marianne Arnesen
0:46:51
OK
0%
0%
Åpen B
22
Gunnhild Lurås
0:48:52
OK
0%
0%
Åpen B
23
Eldri Holo
0:49:36
OK
0%
0%
Åpen B
24
Edward Woodhouse
0:51:16
OK
0%
0%
Åpen B
25
Andreas Johnsen
0:51:40
OK
0%
0%
Åpen B
26
Ingrid Skaarer
0:51:59
OK
0%
0%
Åpen B
27
Kristin Falk
0:52:24
OK
0%
0%
Åpen B
28
Øyvind Haug
0:53:10
OK
0%
0%
Åpen B
29
Birk Thorstensen
0:56:04
OK
0%
0%
Åpen B
30
Anne Karin Thorstensen
0:56:36
OK
0%
0%
Åpen B
31
Marit Pedersen Holmskau
0:56:54
OK
0%
0%
Åpen B
32
Jane Karine Helmersen
0:58:20
OK
0%
0%
Åpen B
33
Vera Halsaa
0:58:29
OK
0%
0%
Åpen B
34
Heidi Bjordal
0:58:41
OK
0%
0%
Åpen B
35
Eldrid Odden Otterlei
0:59:18
OK
0%
0%
Åpen B
36
Ingar Woll
1:03:19
OK
0%
0%
Åpen B
37
Bjørn Nordvik
1:05:51
OK
0%
0%
Åpen B
38
Ingrid Lurås
1:06:13
OK
0%
0%
Åpen B
39
Inger Finstad
1:07:13
OK
0%
0%
Åpen B
40
Deimante Razukiene
1:09:36
OK
0%
0%
Åpen B
41
Nils Ihlen
1:09:40
OK
0%
0%
Åpen B
42
Dalia Kazokaityte
1:09:42
OK
0%
0%
Åpen B
43
Aina Grymyr
1:15:54
OK
0%
0%
Åpen B
44
Morten Fjell
1:55:31
DSQ
0%
0%
Åpen B
45
Trygve Rognstad
-
DNF
0%
0%
Åpen B
45
Hege Farnes Hildrum
-
DNF
0%
0%
Åpen B
45
Dag Wang
-
DNF
0%
0%
Åpen B