OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Gromløpet 2019 – Kick off Oslo (23.03.2019)
H50
Resultat for klasse H50
Hvem traff jeg på posten?
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Feil: Valgte løpere har ikke gyldige resultater.
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
1
Christian Vogelsang
0:34:20
OK
0%
0%
H50
2
Arild Andresen
0:37:06
OK
0%
0%
H50
3
Steinar Låg
0:37:07
OK
0%
0%
H50
4
Jon Iver Bakken
0:38:19
OK
0%
0%
H50
5
Tommy Jauhojärvi
0:38:35
OK
0%
0%
H50
6
Dagfinn Aas
0:38:39
OK
0%
0%
H50
7
Einar Lunøe
0:38:59
OK
0%
0%
H50
8
Bjørn-Willy Arntzen
0:39:32
OK
0%
0%
H50
9
Ottar Wiklund
0:40:00
OK
0%
0%
H50
10
Trond Lund
0:40:12
OK
0%
0%
H50
11
Eivind Hoff
0:40:33
OK
0%
0%
H50
12
Kim Farnes Hansen
0:41:23
OK
0%
0%
H50
13
Børge Pedersen
0:41:56
OK
0%
0%
H50
14
Guttorm Egge
0:42:26
OK
0%
0%
H50
15
Ivar Mølnvik
0:42:45
OK
0%
0%
H50
15
Jan Richard Eriksen
0:42:45
OK
0%
0%
H50
17
Terje Blindheim
0:43:00
OK
0%
0%
H50
18
Øystein Holo
0:43:04
OK
0%
0%
H50
19
Petter Løe
0:43:27
OK
0%
0%
H50
20
Kimme Arnesen
0:44:49
OK
0%
0%
H50
21
Vemund Kongsnes
0:45:02
OK
0%
0%
H50
22
Harald Iwe
0:45:26
OK
0%
0%
H50
23
Nils Bergan
0:45:30
OK
0%
0%
H50
24
Håkon Jendal
0:45:46
OK
0%
0%
H50
24
Christian Jomaas
0:45:46
OK
0%
0%
H50
26
Stein H. Hagen
0:45:47
OK
0%
0%
H50
27
Terje Melsom
0:46:19
OK
0%
0%
H50
28
Øystein Rapp
0:46:23
OK
0%
0%
H50
29
Lasse Arnesen
0:47:07
OK
0%
0%
H50
30
Rolf Hustvedt
0:47:19
OK
0%
0%
H50
31
Roger Wiik
0:48:07
OK
0%
0%
H50
32
Eirik Nordhagen
0:48:17
OK
0%
0%
H50
33
Asle Kvaase
0:48:54
OK
0%
0%
H50
34
Kjetil Espedal
0:50:09
OK
0%
0%
H50
35
Øyvind Johannessen Linnebo
0:50:40
OK
0%
0%
H50
36
Anders Flågen
0:50:47
OK
0%
0%
H50
37
Stein Mella
0:50:59
OK
0%
0%
H50
38
Sven Ohrvik
0:51:04
OK
0%
0%
H50
39
Jan Erik Aalberg
0:51:47
OK
0%
0%
H50
40
Per Ola Ulseth
0:53:29
OK
0%
0%
H50
41
Tom Slungaard
0:54:50
OK
0%
0%
H50
42
Håkon Børli
0:55:42
OK
0%
0%
H50
43
Olav Bakken
0:55:48
OK
0%
0%
H50
44
Øyvind Helmersen
0:55:53
OK
0%
0%
H50
45
Peer Stiansen
0:57:47
OK
0%
0%
H50
46
Tormod Bøe
0:58:58
OK
0%
0%
H50
47
Svein Otterlei
1:00:53
OK
0%
0%
H50
48
John Ytternes
1:01:46
OK
0%
0%
H50
49
Thomas Grøstad
1:02:01
OK
0%
0%
H50
50
Roger Østvold
1:04:53
OK
0%
0%
H50
51
Ola Peter Krohn Gjessing
1:05:08
OK
0%
0%
H50
52
Jon Erik Kvarme
1:12:20
OK
0%
0%
H50
53
Steinar Hansen
1:12:33
OK
0%
0%
H50
54
Erik Borg
1:13:07
OK
0%
0%
H50
55
Jo Ulltveit-Moe
1:14:23
OK
0%
0%
H50
56
Snorre Frydenlund
1:16:44
OK
0%
0%
H50
57
Vincent Eijsink
1:21:45
OK
0%
0%
H50
58
Arne Kongsnes
1:40:21
OK
0%
0%
H50
59
Knut Erling Øen
0:35:13
DSQ
0%
0%
H50
60
Jan Tore Henriksen
0:37:18
DSQ
0%
0%
H50
61
Øystein Kildahl
0:41:52
DSQ
0%
0%
H50
62
Håvard Halvorsen
0:47:31
DSQ
0%
0%
H50
63
Jørn Limi
0:53:51
DSQ
0%
0%
H50
64
Are Kristiansen
-
DNF
0%
0%
H50
64
Morten Heir
-
DNF
0%
0%
H50
64
Bjørn Henning Grandal
-
DNF
0%
0%
H50