Resultat for klasse R1
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Løten o-lag 1
1. Emilie Westli Andersen 2. Svein Godager 3. Yngve Volden 4. Harald Berge 5. Sofie Johansson |
0:18:44 1. 0:13:15 1. 0:26:52 4. 0:13:18 3. 0:18:08 3. |
1:30:17
0:18:44 1. 0:31:59 1. 0:58:51 1. 1:12:09 1. 1:30:17 1. |
OK | R1 |
2 | Vang OL 1
1. Pål Stenberg 2. Ingvild Gjessing 3. Njaal Ellegaard Melby 4. Tone Bleken Rud 5. Kenneth Bilstad |
0:19:56 5. 0:13:34 3. 0:26:24 2. 0:15:07 5. 0:15:35 1. |
1:30:36
0:19:56 5. 0:33:30 5. 0:59:54 4. 1:15:01 3. 1:30:36 2. |
OK | R1 |
3 | OL Toten-Troll 1
1. Onno Verberne 2. Kristine Sollien Flaskerud 3. Simen Ballangrud 4. Nils Harald Staff 5. Erlend Slokvik |
0:19:28 2. 0:13:52 6. 0:26:31 3. 0:12:45 1. 0:20:49 5. |
1:33:25
0:19:28 2. 0:33:20 2. 0:59:51 3. 1:12:36 2. 1:33:25 3. |
OK | R1 |
4 | Hamar OK 1
1. Stine Olsen Kirkevik 2. Kjersti Rønning 3. Gudbrand Lien 4. Andreas Huber 5. Frode Haug |
0:20:06 8. 0:13:43 4. 0:36:52 16. 0:12:55 2. 0:22:21 9. |
1:45:57
0:20:06 8. 0:33:49 6. 1:10:41 9. 1:23:36 5. 1:45:57 4. |
OK | R1 |
5 | Gjø-Vard OL 1
1. Øyvind Lien 2. Arnfinn Pedersen 3. Martin Øhman 4. Margrete Jørandli 5. Agnethe Hasli |
0:19:38 3. 0:13:50 5. 0:33:02 12. 0:17:40 9. 0:23:21 11. |
1:47:31
0:19:38 3. 0:33:28 4. 1:06:30 5. 1:24:10 7. 1:47:31 5. |
OK | R1 |
6 | Vang OL 2
1. Per Olav Andersen 2. Maren Henriksen 3. Eskil Frøisland 4. Øystein Melby 5. Jan Ola Pedersen |
0:22:01 13. 0:22:55 21. 0:29:22 7. 0:16:29 7. 0:21:14 6. |
1:52:01
0:22:01 13. 0:44:56 18. 1:14:18 13. 1:30:47 9. 1:52:01 6. |
OK | R1 |
7 | Vang OL 3
1. Knut Jetlund 2. Solveig Stenberg 3. Jostein Svaland Dale 4. Stein Sandaker 5. Øivind Frøisland |
0:19:51 4. 0:18:19 13. 0:28:38 5. 0:31:26 24. 0:20:44 4. |
1:58:58
0:19:51 4. 0:38:10 9. 1:06:48 6. 1:38:14 11. 1:58:58 7. |
OK | R1 |
8 | OL Toten-Troll 2
1. Anders Sollien 2. Vanja Staff 3. Marius Staff 4. Ola Brox 5. Bjarte Lindstad |
0:20:15 9. 0:15:53 7. 0:37:49 17. 0:15:10 6. 0:30:32 16. |
1:59:39
0:20:15 9. 0:36:08 7. 1:13:57 11. 1:29:07 8. 1:59:39 8. |
OK | R1 |
9 | Hadeland OL / Oslostudentenes IK
1. Audrun Utskarpen 2. John Hofoss 3. Guttorm L Egge 4. Berthe Teslo 5. Einar Teslo |
0:25:59 18. 0:18:13 12. 0:34:51 13. 0:19:09 13. 0:24:05 12. |
2:02:17
0:25:59 18. 0:44:12 16. 1:19:03 14. 1:38:12 10. 2:02:17 9. |
OK | R1 |
10 | Ringsaker OK 2
1. Anne Marit Bordal 2. Ingeborg Hasle Haslestad 3. Morten Aleksander Harkinn 4. Sidsel Storihle 5. Odin Høie Vollum |
0:20:19 10. 0:21:26 19. 0:42:47 21. 0:18:57 12. 0:22:51 10. |
2:06:20
0:20:19 10. 0:41:45 14. 1:24:32 16. 1:43:29 14. 2:06:20 10. |
OK | R1 |
11 | Elverum OK 1
1. Harald Østbye 2. Stein Nordvi 3. Sander Tonjer Fingarsen 4. Anna-Thekla Tonjer 5. Jørgen Glorvigen |
0:24:35 16. 0:16:07 8. 0:28:59 6. 0:14:03 4. 0:42:39 21. |
2:06:23
0:24:35 16. 0:40:42 12. 1:09:41 7. 1:23:44 6. 2:06:23 11. |
OK | R1 |
12 | Kongsberg OL / Ringsaker OK 1
1. Ingjerd Sommerstad 2. Synne Sommerstad Røste 3. Espen Røste 4. Berit Røste 5. Arne Røste |
0:20:23 11. 0:17:32 9. 0:36:02 14. 0:31:05 23. 0:21:23 7. |
2:06:25
0:20:23 11. 0:37:55 8. 1:13:57 11. 1:45:02 16. 2:06:25 12. |
OK | R1 |
13 | Løten o-lag 4
1. Ole Hans Øie 2. Helge Storsveen 3. Marius Øie 4. Herman Bakke 5. Nina Smestad |
0:26:01 19. 0:29:07 24. 0:29:26 8. 0:25:15 17. 0:22:05 8. |
2:11:54
0:26:01 19. 0:55:08 23. 1:24:34 17. 1:49:49 18. 2:11:54 13. |
OK | R1 |
14 | Lillehammer OK 1
1. Birgit Dorthea Kleppa Madslien 2. Valborg Madslien 3. Andreas Svingheim Magerøy 4. Kjell Bratbergsengen 5. Paul Erik Hattestad |
0:20:04 7. 0:13:18 2. 0:26:21 1. 0:23:22 16. 0:48:53 24. |
2:11:58
0:20:04 7. 0:33:22 3. 0:59:43 2. 1:23:05 4. 2:11:58 14. |
OK | R1 |
15 | Odal OL - Orientering 1
1. Anders Lohne Aarstad 2. Oda Aarstad 3. Sondre Skytteren 4. Emil Skytteren 5. Øyvind Steinbekken |
0:27:04 23. 0:23:53 22. 0:39:14 18. 0:27:02 20. 0:17:39 2. |
2:14:52
0:27:04 23. 0:50:57 22. 1:30:11 22. 1:57:13 23. 2:14:52 15. |
OK | R1 |
16 | Løten o-lag 2
1. Evine Westli Andersen 2. Einar Stensby 3. Iver Hyttebakk 4. Elin Bergseng 5. Arvid Bratlie |
0:20:03 6. 0:20:48 17. 0:45:31 23. 0:18:31 10. 0:31:52 18. |
2:16:45
0:20:03 6. 0:40:51 13. 1:26:22 19. 1:44:53 15. 2:16:45 16. |
OK | R1 |
17 | Odal OL - Orientering 2
1. Per Ivar Sveheim 2. Ole Kristian Steinbekken 3. Henrik Åserud Sørensen 4. Heidi Lohne 5. Martin Skytteren |
0:26:18 20. 0:18:30 14. 0:40:37 19. 0:25:36 18. 0:28:24 14. |
2:19:25
0:26:18 20. 0:44:48 17. 1:25:25 18. 1:51:01 20. 2:19:25 17. |
OK | R1 |
18 | Førde / Bækkelaget / Lillehammer
1. Kari Svingheim 2. Kai Funderud 3. Vegard Ølstad Dalberg 4. Johan Magerøy 5. Anna Karine Svare |
0:22:37 14. 0:18:01 10. 0:30:11 11. 0:28:30 21. 0:40:14 20. |
2:19:33
0:22:37 14. 0:40:38 10. 1:10:49 10. 1:39:19 13. 2:19:33 18. |
OK | R1 |
19 | Løten o-lag 3
1. Bent Ove Barmoen Rinden 2. Eli Stensli 3. Martin Alfei 4. Torgeir Volden 5. Kristian Storsveen |
0:26:24 21. 0:21:17 18. 0:49:24 24. 0:18:47 11. 0:25:17 13. |
2:21:09
0:26:24 21. 0:47:41 21. 1:37:05 23. 1:55:52 22. 2:21:09 19. |
OK | R1 |
20 | Vang OL 4
1. Stein Arne Negård 2. Knut Skjeset 3. Fredrik Sveen 4. Laila Sørlien 5. Yngvild Malmo |
0:24:40 17. 0:18:02 11. 0:43:46 22. 0:26:41 19. 0:28:27 15. |
2:21:36
0:24:40 17. 0:42:42 15. 1:26:28 20. 1:53:09 21. 2:21:36 20. |
OK | R1 |
21 | Bækkelagets SK / Snertingdal IF
1. Frode Ødegårdstuen 2. Unn Mette Klopbakken 3. Eskil Sande Gullord 4. Erik Hasli 5. Lars Wallin |
0:20:25 12. 0:20:14 16. 0:29:45 9. 0:28:50 22. 0:47:14 23. |
2:26:28
0:20:25 12. 0:40:39 11. 1:10:24 8. 1:39:14 12. 2:26:28 21. |
OK | R1 |
22 | Lunderseter / Odal / Eidskog OL
1. Tormod Aamodt 2. Kari Vikerhaugen 3. Eivind Lande 4. Ragnar Lande 5. Lene Margrethe Sætaberget |
0:44:37 24. 0:26:05 23. 0:30:05 10. 0:17:33 8. 0:30:35 17. |
2:28:55
0:44:37 24. 1:10:42 24. 1:40:47 24. 1:58:20 24. 2:28:55 22. |
OK | R1 |
23 | Hamar OK 3
1. Erik Grøndalen 2. Anne-Guri Jevne 3. Terje Gudbrandsen 4. Terje Malm 5. Kamilla Lome |
0:24:28 15. 0:22:38 20. 0:41:01 20. 0:22:25 14. 0:38:31 19. |
2:29:03
0:24:28 15. 0:47:06 20. 1:28:07 21. 1:50:32 19. 2:29:03 23. |
OK | R1 |
24 | Snertingdal IF Orientering 1
1. Anders Kvamme Felde 2. Anita Stenseth 3. Michael Sætvedt 4. Erik Wallin 5. Jan-Erik Boday |
0:26:58 22. 0:18:52 15. 0:36:32 15. 0:23:09 15. 0:43:34 22. |
2:29:05
0:26:58 22. 0:45:50 19. 1:22:22 15. 1:45:31 17. 2:29:05 24. |
OK | R1 |
25 | Nydalens SK / Gjø-Vard OL 2
1. Kjersti Gullord 2. Ann-Magritt Sande 3. Sondre Sande Gullord 4. Terje Gullord 5. Kjell Harald Gullord |
0:42:20 26. 0:36:31 26. 0:30:42 25. 0:13:59 25. 0:23:10 25. |
2:26:42
0:42:20 26. 1:18:51 26. 1:49:33 26. 2:03:32 26. 2:26:42 25. |
OK | R1 |
26 | OL Toten-Troll 3
1. Eldrid Hågård Aas 2. Johannes Bjørke Sollien 3. Sigurd Kvamme 4. Hilde Solli Kvikstad 5. Kjersti Småstuen |
0:30:45 25. 0:28:07 25. 0:35:26 26. 0:28:18 26. 0:37:52 26. |
2:40:28
0:30:45 25. 0:58:52 25. 1:34:18 25. 2:02:36 25. 2:40:28 26. |
OK | R1 |
27 | Hamar OK 2
1. Ole Christian Bang 2. Arne Arnesen 3. Tommy Olsen 4. Nina Søndmør 5. Mona Lome |
0:21:32 0:15:16 0:30:06 0:25:12 0:23:11 |
1:55:17
- - - - - |
DSQ | R1 |