OrRe
OrienteringsResultater
OrRe
Løp
Løpere
Om
Språk
Norsk
Svensk
Lik Orre på
Støtt Orre!
Hjem
Jaktprøven (23.09.2018)
Stafett
Resultat for klasse Stafett
Lag
Nr.
Navn
Etappetid
Tid
Status
Klasse
1
Freidig 2
1.
Geir Arnesen
2.
Tora Kittilsen
3.
Heidi Arnesen
4.
Pål Kittilsen
5.
Una Kittilsen
0:33:15
6.
0:26:44
4.
0:24:04
1.
0:25:18
1.
0:32:42
5.
2:22:03
0:33:15 6.
0:59:59 4.
1:24:03 2.
1:49:21 1.
2:22:03 1.
OK
Stafett
2
Freidig 3
1.
Kristoffer Strømdal Wik
2.
Jostein Rø
3.
Maria Strømdal Wik
4.
Annika Lund Eikrem
5.
Gjermund Rø
0:15:13
1.
0:31:28
6.
0:33:03
5.
0:39:47
7.
0:29:03
4.
2:28:34
0:15:13 1.
0:46:41 1.
1:19:44 1.
1:59:31 3.
2:28:34 2.
OK
Stafett
3
Freidig 6
1.
August Maske
2.
Marita Aske
3.
Mari Angell-Petersen
4.
Ludvik Storler Snøfugl
5.
Olle Malmring
0:36:12
7.
0:26:12
3.
0:29:33
2.
0:27:08
2.
0:35:32
6.
2:34:37
0:36:12 7.
1:02:24 6.
1:31:57 3.
1:59:05 2.
2:34:37 3.
OK
Stafett
4
Byåsen IL 1
1.
Erlend Aune
2.
Vebjørn Bergh-Hansen
3.
Ådne Stordal
4.
Hans Helmer Sæternes
5.
Haakon Arnesen
0:29:34
4.
0:19:52
1.
0:43:28
6.
0:33:53
4.
0:28:34
3.
2:35:21
0:29:34 4.
0:49:26 2.
1:32:54 4.
2:06:47 5.
2:35:21 4.
OK
Stafett
5
Melhus IL 1
1.
Asle Heide Vaskinn
2.
Kristoffer Lerli
3.
Stein Ivar Foss
4.
Kåre Onsøyen
5.
Atle Pedersen
0:33:05
5.
0:30:15
5.
0:31:49
3.
0:36:44
5.
0:25:53
1.
2:37:46
0:33:05 5.
1:03:20 7.
1:35:09 6.
2:11:53 6.
2:37:46 5.
OK
Stafett
6
Byåsen IL 2
1.
Håkon Sæternes
2.
Jørgen Aune
3.
Vegard Hansen
4.
Øystein Wiggen
5.
Kristin Høydalsvik Wells
0:29:21
3.
0:32:37
7.
0:32:55
4.
0:29:17
3.
0:36:29
7.
2:40:39
0:29:21 3.
1:01:58 5.
1:34:53 5.
2:04:10 4.
2:40:39 6.
OK
Stafett
7
Wing OK 1
1.
Mathias Bjugan
2.
Morten Strand
3.
Eva Tesarova
4.
Nikolai Renolen
5.
Agnar Renolen
0:24:53
2.
0:25:57
2.
0:50:38
7.
0:36:44
5.
0:26:54
2.
2:45:06
0:24:53 2.
0:50:50 3.
1:41:28 7.
2:18:12 7.
2:45:06 7.
OK
Stafett
8
Freidig 5
1.
Emil Grønli
2.
Lina Storler Snøfugl
3.
Nils Olav Vennevik
4.
Vegard Ulseth Sylte
5.
Arild H Clausen
0:23:23
9.
0:29:49
8.
0:35:34
9.
0:53:13
11.
0:25:13
9.
2:47:12
0:23:23 9.
0:53:12 8.
1:28:46 8.
2:21:59 8.
2:47:12 8.
OK
Stafett
9
Nidarøst OK 1
1.
Dag Stenersen
2.
Erik Sæbø
3.
Are Rogstad
4.
Hedda Sæbø
5.
Bjørn P. Løvås
0:25:55
10.
0:45:31
12.
0:42:00
12.
0:33:38
9.
0:29:31
10.
2:56:35
0:25:55 10.
1:11:26 11.
1:53:26 11.
2:27:04 10.
2:56:35 9.
OK
Stafett
10
Freidig 1
1.
Knut Lillealtern
2.
Randi Lillealtern
3.
Sverre Hellevik
4.
Kari Lillealtern
5.
Hallvard Hellevik
0:28:38
11.
0:34:03
10.
0:32:24
8.
1:04:27
12.
0:19:41
8.
2:59:13
0:28:38 11.
1:02:41 10.
1:35:05 10.
2:39:32 12.
2:59:13 10.
OK
Stafett
11
Freidig 4
1.
Emil Reinertsen Leroyer
2.
Ane Malene Kolstad
3.
Magnus Landstad
4.
Helge Rustad
5.
Vegard Lereim Storli
0:19:58
8.
0:33:48
9.
0:39:37
11.
0:49:03
10.
0:42:22
11.
3:04:48
0:19:58 8.
0:53:46 9.
1:33:23 9.
2:22:26 9.
3:04:48 11.
OK
Stafett
12
Wing OK 2
1.
Lars Skrøvseth
2.
Tor Gjermstad
3.
Per Ivar Skinderhaug
4.
Sina Blix Prestmo
5.
Robert Strøm
0:44:02
12.
0:39:06
11.
0:38:56
10.
0:31:56
8.
1:08:34
12.
3:42:34
0:44:02 12.
1:23:08 12.
2:02:04 12.
2:34:00 11.
3:42:34 12.
OK
Stafett
13
FlyFemKamp 1
1.
Frank Sandberg
2.
Glenn Muller
3.
Joachim Eide
4.
Stine Sjo
5.
Stine-Mari Gabrielsen
0:48:52
13.
0:53:41
13.
0:54:23
13.
0:30:59
13.
0:30:08
13.
3:38:03
0:48:52 13.
1:42:33 13.
2:36:56 13.
3:07:55 13.
3:38:03 13.
OK
Stafett
14
NTNUI 1
1.
Håvard Mo Vaadal
2.
Sindre Østgulen Deisz
3.
Kristian Nilsen Sandnes
4.
Peter Nordbrøden
5.
Quentin Rauturier
0:24:30
0:23:31
0:26:00
0:27:02
0:30:22
2:11:25
-
-
-
-
-
DSQ
Stafett
15
Melhus IL 3
1.
Johannes Lerli
2.
Ørjan Sæter
3.
Martin Aune
4.
Håkon Wærnes Øfsti
5.
Erik Tofte Jr
0:28:08
0:33:15
0:48:39
0:45:39
0:24:18
2:59:59
-
-
-
-
-
DSQ
Stafett
16
Melhus IL 2
1.
John Lerli
2.
Oskar Storler
3.
Eivind Bakk
4.
Johannes Halvorsrud
5.
Trine Sunnset
0:37:10
0:53:36
0:47:34
0:48:08
0:39:38
3:46:06
-
-
-
-
-
DSQ
Stafett
Løpere
Strekktider
Graf
Gruppebest
Klassebest
Løypebest
Klokketid
Løpsbest
Tet
Snitt
Nr.
Navn
Tid
Status
LK
OK
Klasse
Løype
Gafling
Agnar Renolen
0:26:54
OK
99%
71%
Stafett
L5
L5-1
Ane Malene Kolstad
0:33:48
OK
100%
43%
Stafett
L3
L3-1
Annika Lund Eikrem
0:39:47
OK
74%
21%
Stafett
L2
L2-1
Are Rogstad
0:42:00
OK
76%
27%
Stafett
L1
L1-1
Arild H Clausen
0:25:13
OK
99%
82%
Stafett
L5
L5-1
Asle Heide Vaskinn
0:33:05
OK
95%
63%
Stafett
L4
L4-1
Atle Pedersen
0:25:53
OK
99%
76%
Stafett
L5
L5-1
August Maske
0:36:12
OK
99%
32%
Stafett
L5
L5-1
Bjørn P. Løvås
0:29:31
OK
90%
71%
Stafett
L5
L5-1
Dag Stenersen
0:25:55
OK
100%
71%
Stafett
L7
L7-1
Eivind Bakk
0:47:34
DSQ
0%
0%
Stafett
Emil Grønli
0:23:23
OK
80%
74%
Stafett
L1
L1-1
Emil Reinertsen Leroyer
0:19:58
OK
88%
82%
Stafett
L1
L1-1
Erik Sæbø
0:45:31
OK
74%
24%
Stafett
L1
L1-1
Erik Tofte Jr
0:24:18
DNF
0%
0%
Stafett
Erlend Aune
0:29:34
OK
88%
75%
Stafett
L5
L5-1
Eva Tesarova
0:50:38
OK
98%
10%
Stafett
L5
L5-1
Frank Sandberg
0:48:52
OK
78%
39%
Stafett
L4
L4-1
Geir Arnesen
0:33:15
OK
99%
36%
Stafett
L7
L7-1
Gjermund Rø
0:29:03
OK
70%
67%
Stafett
L1
L1-1
Glenn Muller
0:53:41
OK
96%
16%
Stafett
L4
L4-1
Haakon Arnesen
0:28:34
OK
96%
61%
Stafett
L7
L7-1
Hallvard Hellevik
0:19:41
OK
99%
78%
Stafett
L2
L2-1
Hans Helmer Sæternes
0:33:53
OK
85%
62%
Stafett
L6
L6-1
Hedda Sæbø
0:33:38
OK
63%
57%
Stafett
L2
L2-1
Heidi Arnesen
0:24:04
OK
100%
93%
Stafett
L3
L3-1
Helge Rustad
0:49:03
OK
89%
19%
Stafett
L3
L3-1
Håkon Sæternes
0:29:21
OK
86%
79%
Stafett
L5
L5-1
Håkon Wærnes Øfsti
0:45:39
DNF
0%
0%
Stafett
Håvard Mo Vaadal
0:24:30
DSQ
0%
0%
Stafett
Joachim Eide
0:54:23
OK
89%
20%
Stafett
L4
L4-1
Johannes Halvorsrud
0:48:08
DSQ
0%
0%
Stafett
Johannes Lerli
0:28:08
DNF
0%
0%
Stafett
John Lerli
0:37:10
DSQ
0%
0%
Stafett
Jostein Rø
0:31:28
OK
93%
55%
Stafett
L5
L5-1
Jørgen Aune
0:32:37
OK
64%
64%
Stafett
L1
L1-1
Kari Lillealtern
1:04:27
OK
63%
24%
Stafett
L3
L3-1
Knut Lillealtern
0:28:38
OK
93%
75%
Stafett
L3
L3-1
Kristian Nilsen Sandnes
0:26:00
DSQ
0%
0%
Stafett
Kristin Høydalsvik Wells
0:36:29
OK
74%
67%
Stafett
L5
L5-1
Kristoffer Lerli
0:30:15
OK
88%
41%
Stafett
L1
L1-1
Kristoffer Strømdal Wik
0:15:13
OK
100%
99%
Stafett
L1
L1-1
Kåre Onsøyen
0:36:44
OK
75%
69%
Stafett
L3
L3-1
Lars Skrøvseth
0:44:02
OK
80%
37%
Stafett
L3
L3-1
Lina Storler Snøfugl
0:29:49
OK
80%
51%
Stafett
L1
L1-1
Ludvik Storler Snøfugl
0:27:08
OK
96%
32%
Stafett
L2
L2-1
Magnus Landstad
0:39:37
OK
71%
65%
Stafett
L3
L3-1
Mari Angell-Petersen
0:29:33
OK
100%
50%
Stafett
L7
L7-1
Maria Strømdal Wik
0:33:03
OK
74%
49%
Stafett
L1
L1-1
Marita Aske
0:26:12
OK
76%
69%
Stafett
L1
L1-1
Martin Aune
0:48:39
DNF
0%
0%
Stafett
Mathias Bjugan
0:24:53
OK
100%
99%
Stafett
L4
L4-1
Morten Strand
0:25:57
OK
99%
77%
Stafett
L5
L5-1
Nikolai Renolen
0:36:44
OK
76%
63%
Stafett
L5
L5-1
Nils Olav Vennevik
0:35:34
OK
71%
83%
Stafett
L3
L3-1
Olle Malmring
0:35:32
OK
85%
50%
Stafett
L6
L6-1
Oskar Storler
0:53:36
DSQ
0%
0%
Stafett
Per Ivar Skinderhaug
0:38:56
OK
68%
71%
Stafett
L5
L5-1
Peter Nordbrøden
0:27:02
DSQ
0%
0%
Stafett
Pål Kittilsen
0:25:18
OK
100%
100%
Stafett
L6
L6-1
Quentin Rauturier
0:30:22
DSQ
0%
0%
Stafett
Randi Lillealtern
0:34:03
OK
83%
56%
Stafett
L7
L7-1
Robert Strøm
1:08:34
OK
72%
12%
Stafett
L3
L3-1
Sina Blix Prestmo
0:31:56
OK
0%
0%
Stafett
Sindre Østgulen Deisz
0:23:31
DSQ
0%
0%
Stafett
Stein Ivar Foss
0:31:49
OK
85%
67%
Stafett
L5
L5-1
Stine Sjo
0:30:59
OK
82%
45%
Stafett
L1
L1-1
Stine-Mari Gabrielsen
0:30:08
OK
67%
67%
Stafett
L1
L1-1
Sverre Hellevik
0:32:24
OK
74%
51%
Stafett
L1
L1-1
Tor Gjermstad
0:39:06
OK
76%
57%
Stafett
L3
L3-1
Tora Kittilsen
0:26:44
OK
67%
81%
Stafett
L1
L1-1
Trine Sunnset
0:39:38
DSQ
0%
0%
Stafett
Una Kittilsen
0:32:42
OK
87%
36%
Stafett
L1
L1-1
Vebjørn Bergh-Hansen
0:19:52
OK
100%
74%
Stafett
L2
L2-1
Vegard Hansen
0:32:55
OK
90%
54%
Stafett
L6
L6-1
Vegard Lereim Storli
0:42:22
OK
72%
31%
Stafett
L1
L1-1
Vegard Ulseth Sylte
0:53:13
OK
66%
32%
Stafett
L5
L5-1
Ådne Stordal
0:43:28
OK
71%
30%
Stafett
L1
L1-1
Ørjan Sæter
0:33:15
DNF
0%
0%
Stafett
Øystein Wiggen
0:29:17
OK
88%
76%
Stafett
L5
L5-1