Resultat for klasse H17-
Lag
Nr. | Navn | Etappetid | Tid | Status | Klasse |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nydalens SK 1
1. Anders Vister 2. Håvard Haga 3. Jon Aukrust Osmoen |
0:48:59 6. 0:29:28 3. 0:48:04 2. |
2:06:31
0:48:59 6. 1:18:27 3. 2:06:31 1. |
OK | H17- |
2 | IL Tyrving 1
1. Ivar Lundanes 2. Vegard Ruttenborg 3. Matthias Kyburz |
0:48:53 4. 0:33:36 10. 0:46:28 1. |
2:08:57
0:48:53 4. 1:22:29 7. 2:08:57 2. |
OK | H17- |
3 | IFK Gøteborg 1
1. Johan Høgstrand 2. Eskil Kinneberg 3. Oskar Sjøberg |
0:48:33 1. 0:27:49 2. 0:53:42 8. |
2:10:04
0:48:33 1. 1:16:22 2. 2:10:04 3. |
OK | H17- |
4 | Nydalens SK 2
1. Isak Jonsson 2. Eirik Kamstrup Hovind 3. Lukas Liland |
0:48:48 3. 0:32:05 8. 0:49:57 5. |
2:10:50
0:48:48 3. 1:20:53 4. 2:10:50 4. |
OK | H17- |
5 | Bækkelagets SK 2
1. Sindre Sandven 2. Henry Mcnulty 3. Simen Hjalmar Wästlund |
0:51:49 10. 0:30:39 4. 0:49:27 4. |
2:11:55
0:51:49 10. 1:22:28 6. 2:11:55 5. |
OK | H17- |
6 | Halden SK 1
1. Niels Christian Hellerud 2. Erik Axelsson 3. Emil Wingstedt |
0:48:55 5. 0:33:58 11. 0:49:05 3. |
2:11:58
0:48:55 5. 1:22:53 8. 2:11:58 6. |
OK | H17- |
7 | Raumar Orientering 1
1. Magne Haga 2. Vetle Ruud Bråten 3. Magnus Svingheim |
0:48:34 2. 0:27:13 1. 0:56:22 12. |
2:12:09
0:48:34 2. 1:15:47 1. 2:12:09 7. |
OK | H17- |
8 | Fredrikstad SK 1
1. Mattias Karlsson 2. Espen Nordbrøden Fiskum 3. Håvard Lucasen |
0:49:17 7. 0:31:38 7. 0:51:33 6. |
2:12:28
0:49:17 7. 1:20:55 5. 2:12:28 8. |
OK | H17- |
9 | Bækkelagets SK 1
1. Carl Godager Kaas 2. Matthew Speake 3. Ralph Street |
0:55:20 17. 0:31:09 5. 0:53:43 9. |
2:20:12
0:55:20 17. 1:26:29 11. 2:20:12 9. |
OK | H17- |
10 | Nydalens SK 3
1. Bojan Blumenstein 2. Sverre Turter Sandvold 3. Henrik Eijsink |
0:53:14 12. 0:35:42 14. 0:55:08 11. |
2:24:04
0:53:14 12. 1:28:56 14. 2:24:04 10. |
OK | H17- |
11 | Heming Orientering 1
1. Ulrik Astrup Arnesen 2. Petter Astrup Arnesen 3. Kasper Fosser |
0:52:56 11. 0:39:57 19. 0:51:43 7. |
2:24:36
0:52:56 11. 1:32:53 17. 2:24:36 11. |
OK | H17- |
12 | Fossum IF 1
1. Erling Hjermstad 2. Peter Gisholt 3. Øyvind Hjermstad |
0:50:19 9. 0:40:31 21. 0:54:39 10. |
2:25:29
0:50:19 9. 1:30:50 16. 2:25:29 12. |
OK | H17- |
13 | Fredrikstad SK 2
1. Christian Riddervold Kahrs 2. Henrik Ottesen 3. Bent Olav Aamodt |
0:49:22 8. 0:36:28 16. 1:00:10 13. |
2:26:00
0:49:22 8. 1:25:50 10. 2:26:00 13. |
OK | H17- |
14 | Lillomarka OL 1
1. Alasdair Mcleod 2. Jens Johan Brekke 3. Elias Skjolden Sørensen |
0:53:44 16. 0:33:05 9. 1:09:12 17. |
2:36:01
0:53:44 16. 1:26:49 12. 2:36:01 14. |
OK | H17- |
15 | Asker Skiklubb 1
1. Sander Arntzen 2. Henrik Fredriksen Aas 3. Gjermund Gravir |
0:53:42 14. 0:31:18 6. 1:15:30 23. |
2:40:30
0:53:42 14. 1:25:00 9. 2:40:30 15. |
OK | H17- |
16 | IL Tyrving 2
1. Lukas Peterson 2. Erik Thorsson 3. Emil Størmer |
0:53:22 13. 0:36:07 15. 1:17:26 25. |
2:46:55
0:53:22 13. 1:29:29 15. 2:46:55 16. |
OK | H17- |
17 | Nydalens SK 4
1. Einar Tommelstad 2. Sondre Ruud Bråten 3. Gjermund Tørnqvist Halden |
1:02:50 20. 0:37:35 17. 1:07:01 16. |
2:47:26
1:02:50 20. 1:40:25 18. 2:47:26 17. |
OK | H17- |
18 | NWJS 4
1. Daniel Spencer 2. Zac Hudd 3. Alastair Thomas |
1:01:34 18. 0:40:07 20. 1:05:49 14. |
2:47:30
1:01:34 18. 1:41:41 19. 2:47:30 18. |
OK | H17- |
19 | OK Moss 1
1. Henning Bratland Carlsen 2. Thomas Roskifte 3. Øystein Olsen |
1:11:10 27. 0:38:31 18. 1:09:17 18. |
2:58:58
1:11:10 27. 1:49:41 22. 2:58:58 19. |
OK | H17- |
20 | Lillomarka OL 2
1. Eirik Høst Fossgard 2. Mathias Benjaminsen 3. Kristian Markhus Brekke |
1:07:41 22. 0:34:34 12. 1:17:40 26. |
2:59:55
1:07:41 22. 1:42:15 20. 2:59:55 20. |
OK | H17- |
21 | Oppsal Orientering 1
1. Tor Andreas Andersen 2. Ludvig Rødnes 3. Thomas Ruud |
1:03:51 21. 0:45:25 23. 1:12:30 22. |
3:01:46
1:03:51 21. 1:49:16 21. 3:01:46 21. |
OK | H17- |
22 | NWJS 3
1. Harry Scott 2. Ben Breeze 3. Jan Ockenden |
1:10:42 24. 0:44:11 22. 1:06:55 15. |
3:01:48
1:10:42 24. 1:54:53 24. 3:01:48 22. |
OK | H17- |
23 | Indre Østfold OK 1
1. Eirik Blågestad 2. Rune Blågestad 3. Thomas Bedin |
1:07:58 23. 0:46:00 24. 1:10:36 20. |
3:04:34
1:07:58 23. 1:53:58 23. 3:04:34 23. |
OK | H17- |
24 | Halden SK 3
1. Øyvind Helgerud 2. Øyvind Stokseth 3. Bjørn Brække |
0:53:43 15. 0:34:45 13. 1:36:07 31. |
3:04:35
0:53:43 15. 1:28:28 13. 3:04:35 24. |
OK | H17- |
25 | Ås-NMBU Orientering 1
1. Linus Olhans 2. Eirik Nordhagen 3. Håvard Tveite |
1:10:47 25. 0:47:58 26. 1:11:31 21. |
3:10:16
1:10:47 25. 1:58:45 26. 3:10:16 25. |
OK | H17- |
26 | Fredrikstad SK 4
1. Espen Danevad 2. Magne Sæther 3. Dyre Martin Gulbrandsen |
1:02:18 19. 0:52:35 27. 1:17:18 24. |
3:12:11
1:02:18 19. 1:54:53 24. 3:12:11 26. |
OK | H17- |
27 | Oppsal Orientering 2
1. Truls Hestengen 2. Eilert Aamodt 3. Per-Ivar Nikolaisen |
1:24:43 29. 0:57:23 30. 1:09:58 19. |
3:32:04
1:24:43 29. 2:22:06 29. 3:32:04 27. |
OK | H17- |
28 | Sarpsborg OL 1
1. Olav Halvorsen Sikkeland 2. Dag Brenås 3. Benjamin Aasen |
1:18:56 28. 0:46:14 25. 1:29:28 29. |
3:34:38
1:18:56 28. 2:05:10 27. 3:34:38 28. |
OK | H17- |
29 | OK Moss 2
1. Erik Rytter Jakobsen 2. Vegar Kristiansen 3. Donatas Kontautas |
1:11:08 26. 1:00:24 31. 1:25:14 28. |
3:36:46
1:11:08 26. 2:11:32 28. 3:36:46 29. |
OK | H17- |
30 | Raumar Orientering 2
1. Øistein Fagerli Næss 2. Simen Elvhaug 3. Anders Horvei |
1:43:52 31. 0:53:15 28. 1:19:48 27. |
3:56:55
1:43:52 31. 2:37:07 31. 3:56:55 30. |
OK | H17- |
31 | NWJS 1
1. Lois Morris 2. Francis Smith-Ward 3. Ben Goodwin |
1:37:13 30. 0:55:02 29. 1:29:34 30. |
4:01:49
1:37:13 30. 2:32:15 30. 4:01:49 31. |
OK | H17- |
32 | Bækkelagets SK 3
1. Wolfgang Kampel 2. Marthe Gløersen 3. Eskil Gullord |
1:11:22 0:42:38 0:52:54 |
2:46:54
- - - |
DSQ | H17- |
33 | Fredrikstad SK 3
1. Sondre Ottesen 2. Runar Saur Modahl 3. Eirik Imrik |
1:15:16 0:49:00 0:48:06 |
2:52:22
- - - |
DSQ | H17- |
34 | Østmarka OK 1
1. Andreas Ramberg 2. Hans Kristian Stubban Hygen 3. Trond Kortner |
1:13:38 0:45:12 1:01:11 |
3:00:01
- - - |
DSQ | H17- |
35 | Nydalens SK 5
1. Marianne Dæhli 2. |
1:57:02 - |
-
- - |
DSQ | H17- |
36 | Halden SK 4
1. Riccardo Scalet 2. Will Rigg 3. Florian Howald |
0:48:45 - 2:17:32 |
-
- - - |
DSQ | H17- |
37 | IFK Gøteborg 2
1. |
- |
-
- |
DSQ | H17- |
38 | NWJS 2
1. Alex O'Donovan 2. James McCann 3. Joe Goodwin |
1:40:17 - 4:02:44 |
-
- - - |
DSQ | H17- |
39 | Halden SK 2
1. Mats Haldin 2. Erlend Brendstuen 3. Tore Sandvik |
0:52:55 1:37:33 - |
-
- - - |
DSQ | H17- |