OrRe

Orienteringsresultater
Dato Navn Arrangør Kilde
02.05.19 OBIK P2/ABIK R1 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
13.05.19 ABIK R3 - Fetsund lenser ABIK Romerike Orientering Brikkesys
17.01.19 Gate-O #2 Fossum IF AB Karusellen Brikkesys
28.02.19 Gate-o #5 Østerås AB Karusellen Brikkesys
03.01.19 Tyrving Gate-O #1 2019 AB Karusellen Brikkesys
14.02.19 Gate-o #4 Rykkin AB Karusellen Brikkesys
23.05.19 Karusell 2 Ålgård Orientering Eventor
09.05.19 Karusell 1 Ålgård Orientering Eventor
28.04.19 RR2, Skjæveland Ålgård Orientering Eventor
20.02.19 Nattløp, Berse Ålgård Orientering Eventor
25.04.19 NØK Sprintcup løp 1 Alvdal IL Eventor
14.05.19 Vestfold Vårcup 6 Andebu IL Eventor
07.05.19 Pokalkamp 2 Bergen Årstad IL Eventor
15.01.19 Sport8 Ås ny Night & Fog Cup #4 Ås IL Brikkesys
03.02.19 Klubbmesterskap ski-O Ås IL Brikkesys
02.02.19 Åsrennet Ås IL Brikkesys
01.05.19 Kvist-Kvaset Ås IL Brikkesys
15.05.19 Verdens orienteringsdag Ås IL Brikkesys
25.04.19 Parkløpet Ås IL Brikkesys
28.04.19 PreO Ås Ås IL Eventor
29.01.19 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås IL Brikkesys
24.04.19 Treningsløp #3 Ås IL Brikkesys
01.05.19 Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløp Ås IL Eventor
06.05.19 Treningsløp #4 Ås IL Brikkesys
22.05.19 Treningsløp #6 Ås IL Brikkesys
12.02.19 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås IL Brikkesys
10.04.19 Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale Ås IL Brikkesys
03.04.19 Treningsløp #1 Ås IL Brikkesys
10.04.19 Treningsløp #2 Ås IL Brikkesys
26.03.19 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås IL Brikkesys
11.04.19 Asker ABC 2 Asker SK Brikkesys
14.05.19 P4 OBIK/AB løp 1 Asker SK Brikkesys
31.01.19 Asker gate-o Asker SK Brikkesys
21.03.19 Asker ABC 1 Asker SK Brikkesys
09.05.19 Asker ABC 3 Asker SK Brikkesys
21.03.19 Gate-O løp #6 / Asker ABC løp #1 Asker Skiklubb Eventor
14.05.19 P4 OBIK / AB løp 1 Asker Skiklubb Eventor
15.05.19 Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-Sprint Ås-NMBU Orientering Eventor
23.04.19 Oslo City Cup 2019, løp 3 Bækkelagets SK Eventor
21.05.19 Pokalkamp 3 Bergen Bergens TF Eventor
13.03.19 Nattcupfinale Bergen Bergens TF Eventor
12.05.19 HOK-ranking 2/2019 Bergens TF Eventor
23.04.19 Sørlandskarusellen Birkenes IL Eventor
14.05.19 Saltenkarusell 2 - Straumøya Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
07.05.19 Saltenkarusell 1 - Turisthytta Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
21.05.19 Saltenkarusell 3 - Høglia / Mørkved Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
23.04.19 Saltensprint 1 - Bremnes Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
19.05.19 KM mellom Telemark og Vestfold Bø OL Eventor
01.05.19 Børsa IL, Treningsløp Børsa IL Brikkesys
21.05.19 Vestfold Vårcup 7 Botne SK Eventor
Løp sist oppdatert: 24.05.2019 00:01:15