OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
09.05.19 01 Dragvoll NTNU-BIL Brikkesys
11.05.19 15-stafetten Oppsal Orientering Eventor
19.03.19 19.-24.mar VM + junior VM ski-o - Piteå, Sverige Norges Orienteringsforbund Eventor
09.04.19 1. rankingløp Stord Orientering Eventor
14.05.19 1. sprintløp Stord Orientering Eventor
27.06.19 27.-30.jun EYOC - Grodno, Hvirerussland Norges Orienteringsforbund Eventor
10.07.19 2-mannsstafett Haugstadskogen Egersund OK Eventor
03.07.19 2-mannstafett - Melshei SI hytta Sandnes IL (Rogaland) Eventor
17.07.19 2-mannstafett Ølbergskogen Stavanger Orienteringsklubb Eventor
26.06.19 2-mannstafett Vaulen badeplass Stavanger Orienteringsklubb Eventor
23.04.19 2. rankingløp Stord Orientering Eventor
18.06.19 2. sprintløp Stord Orientering Eventor
10.07.19 3-dagers løp 1 Leik, IL Brikkesys
12.07.19 3-dagers løp 2 Leik, IL Brikkesys
13.07.19 3-dagers løp 3 Leik, IL Brikkesys
30.04.19 3. rankingløp Stord Orientering Eventor
07.05.19 4. rankingløp Stord Orientering Eventor
21.05.19 5ern sprintstafett Lierbygda O-lag Brikkesys
21.05.19 5. Rankingløp Onarheim IL Eventor
06.07.19 6.-12.jul JWOC - Silkeborg, Danmark Norges Orienteringsforbund Eventor
06.07.19 6.-12.jul WMOC - Riga, Latvia Norges Orienteringsforbund Eventor
28.05.19 6. rankingløp Stord Orientering Eventor
07.06.19 7.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, Finland Norges Orienteringsforbund Eventor
04.06.19 7. rankingløp Stord Orientering Eventor
11.06.19 8. rankingløp Stord Orientering Eventor
10.04.19 AAOK-karusellen løp 1 Øyestad IF allianse Eventor
24.04.19 AAOK-karusellen løp 2 Hisøy OK Eventor
08.05.19 AAOK-karusellen løp 3 IL Express Eventor
15.05.19 AAOK-karusellen løp 4 Vegårshei IL Eventor
22.05.19 AAOK-karusellen løp 5 IF Trauma Eventor
29.05.19 AAOK-karusellen løp 6 IK Grane Arendal Orientering Eventor
05.06.19 AAOK-karusellen løp 7 Hisøy OK Eventor
12.06.19 AAOK-karusellen løp 8 IL Imås Eventor
19.06.19 AAOK-karusellen løp 9 Gjerstad IL Eventor
13.05.19 ABIK R3 - Fetsund lenser ABIK Romerike Orientering Brikkesys
17.06.19 ABIK R8 - Abbortjern ABIK Romerike Orientering Brikkesys
04.06.19 AB-Karusell Tyrving IL Eventor
28.05.19 AB-karusell nr. 2 og PO nr.7 i OBIK AB Karusellen Brikkesys
08.06.19 Alta 2-dagers Nordreisa IL Eventor
09.06.19 Alta 2-dagers Nordreisa IL Eventor
04.06.19 aPokalkamp 4 Bergen Hordaland orinteringskrets Brikkesys
23.05.19 Årbogen øst Eiker OL Brikkesys
03.04.19 Armfeldtnatta NTNUI Orientering Brikkesys
21.03.19 Asker ABC 1 Asker SK Brikkesys
11.04.19 Asker ABC 2 Asker SK Brikkesys
09.05.19 Asker ABC 3 Asker SK Brikkesys
20.06.19 Asker ABC #4 Asker SK Brikkesys
31.01.19 Asker gate-o Asker SK Brikkesys
02.02.19 Åsrennet Ås IL Brikkesys
21.05.19 Aurskog-Høland Karusellen OK Øst Eventor
Løp sist oppdatert: 22.07.2019 00:00:37