OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
02.06.19 Kompisstafetten Samnanger IL Eventor
02.06.19 NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasser Os IL Eventor
02.06.19 Rogalandsrankingløp Vindafjord Orienteringslag Eventor
02.06.19 Sørreisaløpet Sørreisa OL Eventor
01.06.19 Drangedalsløpet Drangedal OL Eventor
01.06.19 Gjø-Vard-sprinten Gjø-Vard OL Eventor
01.06.19 Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019) Samnanger IL Eventor
01.06.19 Klubb KM Individuelle klasser Sarpsborg OL Eventor
01.06.19 Klubb KM Stafett Sarpsborg OL Eventor
01.06.19 KM lang Kirkenes IF Eventor
01.06.19 KM langdistanse OK Skøynar Eventor
01.06.19 KM langdistanse OK Skøynar Brikkesys
01.06.19 KM Mellom Sveio OL - Orientering Eventor
01.06.19 KM Mellomdistanse Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
01.06.19 Mellembygdløpet Mellembygd OL Eventor
01.06.19 NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasser Os IL Eventor
01.06.19 ROOTS-samling Haugesund IL Orientering Eventor
01.06.19 Tradisjonsbæreren Byåsen IL Orientering Brikkesys
31.05.19 NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp Røros IL Eventor
30.05.19 Eikerløpet Eiker OL Eventor
30.05.19 FSK KM Hvaler OBIK Orientering Brikkesys
30.05.19 Klubbmesterskap Lillehammer OK Eventor
30.05.19 Mossemesterskapet langdistanse OK Moss Eventor
30.05.19 NØK karusell løp 2 Folldal IF Eventor
30.05.19 Treningsløp Halsa IL Eventor
30.05.19 Treningsløp, Børsa IL Børsa IL Brikkesys
29.05.19 AAOK-karusellen løp 6 IK Grane Arendal Orientering Eventor
29.05.19 Dølakarusell - FRYA Tormod Skilag Eventor
29.05.19 O-åtter nr.3 Leik, IL Brikkesys
29.05.19 O-karusell 2, mellomdistanse Verdal OK Brikkesys
29.05.19 OSI/GeoForm Rankingløp 4 Oslostudentenes IK Eventor
29.05.19 O-sjuer 4, Gjeldsåsen Frol IL Orientering Brikkesys
29.05.19 Raumarkarusellen løp 6 Raumar Orientering Eventor
29.05.19 Raumarkarusell løp 6 - Nes OL Raumar Orientering Brikkesys
29.05.19 Rotekoppen Breimsbygda IL Eventor
29.05.19 Skøynarkarrusell 5 OK Skøynar Brikkesys
29.05.19 STOK Ungdomsløp nr 3 Freidig Eventor
29.05.19 Treningsløp #7 Ås IL Brikkesys
29.05.19 Vestmjøsa cup 3 OL Toten-Troll Eventor
28.05.19 6. rankingløp Stord Orientering Eventor
28.05.19 AB-karusell nr. 2 og PO nr.7 i OBIK AB Karusellen Brikkesys
28.05.19 Aurskog-Høland Karusellen OK Øst Eventor
28.05.19 Klubbkarusell 4 - Steinsfjellet Haugesund IL Orientering Eventor
28.05.19 Klubbkarusell Løp 2 Eidsvoll OL Brikkesys
28.05.19 MIL O6`er Skjetnemyra Melhus IL Orientering Brikkesys
28.05.19 Numedalsserien - Numedal videregående skole Rollag og Veggli IL Eventor
28.05.19 O-gøy cupen - løp 1 IL Koll Eventor
28.05.19 Østmarka Open 2 Østmarka OK Brikkesys
28.05.19 P9 OBIK / AB løp 2 Haslum IL Eventor
28.05.19 Saksvikvollen Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
Løp sist oppdatert: 22.07.2019 00:00:37