OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
01.10.19 Løp 22 - Toilløpet Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
01.10.19 Løp 23 - KM Natt-O-løp Fuglmyra Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
01.10.19 MIL trening natt Rye Melhus IL Orientering Brikkesys
01.10.19 Nattløp 1 - Rensåsen Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
01.10.19 Sprintcupfinale Bergen Bergens TF Eventor
30.09.19 Klubbmesterskap Ganddal IL - Kalbergskogen Ganddal IL Eventor
30.09.19 Malvik #18 - Sveberg Malvik IL orientering Brikkesys
30.09.19 Nordhordlandskarusellen Knarvik IL Eventor
29.09.19 Fjellgeita Emblem IL Eventor
29.09.19 Jaktprøven Freidig Eventor
29.09.19 Morgenfrisk i Follo #9 Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
29.09.19 O-karusell 7/åpen ultralangdistanse Verdal OK Eventor
29.09.19 O-karusell 7, ultralang Verdal OK Brikkesys
29.09.19 Poengjakta Porsgrunn OL Eventor
29.09.19 Ringreven Ringsaker OK Eventor
29.09.19 Ringreven individuelt Ringsaker OK Eventor
29.09.19 Tour de Orientering, Tour de Orientering, jaktstart Ganddal IL Eventor
29.09.19 Vesterålsmesterskapet (VM) fellesstart - Trollfjordløpet Stokmarknes OL Eventor
28.09.19 Blodsmaken Alta OL Eventor
28.09.19 Furugampen Hamar OK Eventor
28.09.19 OSI/GeoForm Rankingløp 15 IL Koll Eventor
28.09.19 Over Skauen Eiker OL Eventor
28.09.19 Over Skauen Eiker OL Brikkesys
28.09.19 Porsgrunn City Race Porsgrunn OL Eventor
28.09.19 ROOTS-leir Egersund OK Eventor
28.09.19 Tour de Orientering, Tour de Orientering, mellom Ganddal IL Eventor
28.09.19 Tour de Orientering, Tour de Orientering, prolog Ganddal IL Eventor
27.09.19 Nattløp Børsa IL Brikkesys
27.09.19 Skøynarkarrusell natt 2019 OK Skøynar Brikkesys
26.09.19 29.-29.sep Worldcup 3 - Sveits Norges Orienteringsforbund Eventor
26.09.19 Nattkarusell Løp 2 Eidsvoll OL Brikkesys
26.09.19 Pollicup 1 OK Skeidi Eventor
26.09.19 Råtasskarusellen #12 - Stikla Indre Østfold OK Eventor
26.09.19 Torsdagsløp 14 Lillehammer OK Brikkesys
26.09.19 Torsdagsløp nr. 14 Lillehammer OK Eventor
26.09.19 Tyritreffen løp nr 12 Ringerike OL Eventor
25.09.19 Gimse by Night Melhus IL Orientering Brikkesys
25.09.19 Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2 Nydalens SK Eventor
25.09.19 Nattkøpp OL Vallset/Stange Eventor
25.09.19 Treningsløp #15 Ås IL Brikkesys
24.09.19 Hjalmarkarusellen 1 Skien OK Eventor
24.09.19 Klubbkarusell 7 - Stemmen Haugesund IL Orientering Eventor
24.09.19 KM Natt AOOK - Høydepunktet Østmarka OK Eventor
24.09.19 Løp 21. Nattløp Rotvoll Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering Brikkesys
24.09.19 Mor-o IK Grane Arendal Orientering Eventor
24.09.19 O-karusellen Vågan 6. løp, Stranda Stadion Kabelvåg O-lag Eventor
24.09.19 Pokalkampfinale Bergen Fana IL Eventor
24.09.19 Saltensprint 4 - Grønnåsen skole Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
24.09.19 Sturlanatta - Skumringskampen løp 2 Sturla, IF Eventor
24.09.19 Sturlanatta - VELG ARRANGEMENTET OVENFOR Sturla, IF Eventor
Løp sist oppdatert: 14.11.2019 13:15:26