OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
15.10.19 Trening 20 Modum Orienteringslag Brikkesys
14.10.19 ABIK R16 - Bråteåsen ABIK Romerike Orientering Brikkesys
14.10.19 Klubbkarusell natt løp 4 Eidsvoll OL Brikkesys
14.10.19 Nattkarusell Løp 4 Eidsvoll OL Eventor
14.10.19 Skumringskampen løp nr. 4 Asker SK Brikkesys
13.10.19 Høstkøpp 1: Steinsfjellet Haugesund IL Orientering Eventor
13.10.19 Marum-mila Sandefjord OK Eventor
13.10.19 Trondheim Urban Wing OK Brikkesys
13.10.19 Tunevannet Rundt Sarpsborg OL Eventor
12.10.19 KOK - Klubbmesterskap sprint Kristiansand OK Eventor
12.10.19 Lillomarka Nord/Sør Lillomarka OL Eventor
12.10.19 Rondslitet Rond OL Eventor
12.10.19 Svanlimila (Svelvik IF) Berger og Svelvik OL Brikkesys
11.10.19 Eikernatta Eiker OL Brikkesys
11.10.19 Eikernatta Eiker OL Eventor
10.10.19 Borte i natta 1 Lillehammer OK Eventor
10.10.19 Nattugla 1 Ringerike OL Eventor
10.10.19 Pollicup 3 OK Skeidi Eventor
10.10.19 Toten nattcup 1 Oppland Eventor
09.10.19 Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3 Nydalens SK Eventor
09.10.19 KKC #3 - jaktstart NTNUI Orientering Brikkesys
09.10.19 Larviksløpet i orientering Larvik OK Eventor
09.10.19 MIL nattløp Valshaugen Melhus IL Orientering Brikkesys
09.10.19 Raumarkarusellen løp 18 - natt Raumar Orientering Eventor
09.10.19 Raumarkarusellen løp 18 - natt Eidsvoll OL Brikkesys
09.10.19 Treningsløp #16 Ås IL Brikkesys
08.10.19 Klubbmesterskap nattorientering Oppsal Orientering Oppsal Orientering Brikkesys
08.10.19 Nattløp 2 - Vatnlia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
08.10.19 Trening 19 Modum Orienteringslag Brikkesys
08.10.19 TurbOTirsdag #KKC 2,5 NTNUI Orientering Brikkesys
07.10.19 Skumringskampen, Løp 3 Røyken O-lag Brikkesys
06.10.19 Morgenfrisk i Follo #10 Kolbotn & Skimt OL Brikkesys
05.10.19 HOK-rankingfinale 2019 Gneist, IL Eventor
05.10.19 Hu og Hei Gampeløpet NTNUI Orientering Brikkesys
05.10.19 Hu og Hei, Gampeløpet NTNUI Eventor
05.10.19 OSI/GeoForm Rankingløp 16 Oslostudentenes IK Eventor
04.10.19 Hu og Hei, Snuskeløpet NTNUI Eventor
04.10.19 KM-natt Inderøy IL Eventor
04.10.19 KM Natt IL Gular Eventor
04.10.19 KM natt Hedmark Hamar OK Eventor
03.10.19 klubbmesterskap Fana IL Hordaland orinteringskrets Brikkesys
03.10.19 Klubbranking 8 Vannbassengene Egersund OK Eventor
03.10.19 Pollicup 2 OK Skeidi Eventor
03.10.19 SO-Cup løp 10 Stavanger Orienteringsklubb Eventor
02.10.19 Byåsennatta Byåsen IL Eventor
02.10.19 Harry Lagerts Nattcup 2019 Bonus Nydalens SK Eventor
02.10.19 NATTJAKTA #1 - 2019 Brandval/Kongsvinger OK Eventor
02.10.19 Treningsløp, natt Verdal OK Brikkesys
01.10.19 Hjalmarkarusellen 2 Skien OK Eventor
01.10.19 Klubbmesterskap fra O-hytta Haugesund IL Orientering Eventor
Løp sist oppdatert: 14.11.2019 13:15:26