OrRe

OrienteringsResultater
Dato Navn Arrangør Kilde
11.06.19 Nærløpskarusell NK6 Nord-Rogaland Haugesund IL Orientering Eventor
11.06.19 Numedalsserien - Idrettsskolen Rollag og Veggli IL Eventor
11.06.19 OBIK P10 Sandbekkhallen OBIK Orientering Brikkesys
11.06.19 O-gøy cupen - løp 2 og Råtassløp IL Koll Eventor
11.06.19 OK Skeidis klubbmesterskap OK Skeidi Eventor
11.06.19 Østmarka Open 4 Østmarka OK Eventor
11.06.19 Saltenkarusell 5 - Heia Bodø og Omegn IF Orientering Eventor
11.06.19 Sørlandskarusellen og klubbmesterskap for KOK Kristiansand OK Eventor
11.06.19 Stjørdalskarusell 5-2019 Stjørdals-Blink Orientering Brikkesys
10.06.19 Løvspretten Hamar OK Eventor
10.06.19 Nordhordlandskarusellen IL Alvidra Eventor
10.06.19 Pinseløpet, dag 3 Kongsberg OL Eventor
10.06.19 Pinseløpets ungdomsstafett Kongsberg OL Eventor
09.06.19 Alta 2-dagers Nordreisa IL Eventor
09.06.19 Elgdilten Hamar OK Eventor
09.06.19 Longyearbyen CityRace - Løp 2 Svalbard Turn Eventor
09.06.19 Pinseløpet, dag 2 Kongsberg OL Eventor
09.06.19 Test KM Sprint kvalifikasjon Oppsal Orientering Brikkesys
08.06.19 Alta 2-dagers Nordreisa IL Eventor
08.06.19 Longyearbyen CityRace - Løp 1 Svalbard Turn Eventor
08.06.19 Pinseløpet, dag 1 Kongsberg OL Eventor
08.06.19 Pinsesprinten Hamar OK Eventor
07.06.19 7.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, Finland Norges Orienteringsforbund Eventor
07.06.19 Lyse natten Svalbard Turn Eventor
06.06.19 EM Stafett Eiker OL Brikkesys
06.06.19 Grenlandskarusellen 8 OK Skeidi Eventor
06.06.19 Internløp 04 Siim NTNU-BIL Brikkesys
06.06.19 Klubbkarusell Løp 3 Eidsvoll OL Brikkesys
06.06.19 OBIK P9 Sognsvann OBIK Orientering Brikkesys
06.06.19 O-karusell 5 Eidskog OL Eventor
06.06.19 Råtasskarusellen #5 Indre Østfold OK Eventor
06.06.19 STOK Ungdomsløp 4 OL Trollelg Eventor
06.06.19 STOK Ungdomsløp 4 OL Trollelg Brikkesys
06.06.19 Torsdagsløp nr 7 Lillehammer OK Eventor
06.06.19 Tyritreffen Modum Orienteringslag Brikkesys
06.06.19 Tyritreffen løp nr.5 Modum OL Eventor
05.06.19 AAOK-karusellen løp 7 Hisøy OK Eventor
05.06.19 Bygdakamp 4 OK Skøynar Brikkesys
05.06.19 Dølakarusell - SORPEROA sprint Tormod Skilag Eventor
05.06.19 Foll-O-karusellen #1 Måren OK Brikkesys
05.06.19 Klubbløp 3 Samnanger IL Eventor
05.06.19 Klubbmesterskap 2019 Freidig Eventor
05.06.19 MIL O`6er løp 2 Løvset Melhus IL Orientering Brikkesys
05.06.19 Nammo-Cup 3 OL Toten-Troll Eventor
05.06.19 O-åtter nr.4 IL Leik Leik, IL Brikkesys
05.06.19 O-karusellen Vågan 2. løp, Kabelvåg Kabelvåg O-lag Eventor
05.06.19 OSI/GeoForm Rankingløp 5 Oslostudentenes IK Eventor
05.06.19 Østfoldsprinten finale Indre Østfold OK Eventor
05.06.19 Raumarkarusellen løp 7 Raumar Orientering Eventor
05.06.19 Raumarkarusell løp 7 - UOL Raumar Orientering Brikkesys
Løp sist oppdatert: 23.10.2019 21:20:17